Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

Vojko pozdravljen!

x:)x

Pred kratkim sem spoznala enga zelo prijetnega moškega in me zanima, kako se ujemata najini števili?

 

638 ON 169 JAZ

 

Bi se odnos lahko razvil v kaj trajnejšega? xsrcbumx

 

Hvala za odgovor, pa lepo se imej!

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:V: No, bom poskusila ponovno.

 

Rada bi le , če mi lahko kdo malo pove, kdaj bom zanosila, nič druga. Jaz (22.11.1983), dragi(2.3.1981)

To je vse, najlepša hvala kr vnaprej.

 

LP x:Ix

 

Sonček

 

 

Zanimivo je tole tvoje vprašanje.

Tako preprosto vprašanje, kajne? Vprašanje, na katerega ne vem, da bi že znal kdo odgovoriti.

Kajti tudi ne vem, da bi že kdo odkril čudež življenja do te mere, da bi ti lahko odgovoril.

 

Vem, da imajo mojstri astrološke metode "4 stebri usode" odgovore tudi na takšna vprašanja kot si ga zastavila ti, sam pa ti žal ne upam odgovoriti.

Menim le, da je vajina ljubezen in pripravljenost na sprejem otroka zelo pomembna. Pa tudi, da na tem področju lahko veliko naredita tudi vidva sama.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen!

x:)x

Pred kratkim sem spoznala enga zelo prijetnega moškega in me zanima, kako se ujemata najini števili?

 

638 ON 169 JAZ

 

Bi se odnos lahko razvil v kaj trajnejšega? xsrcbumx

 

Hvala za odgovor, pa lepo se imej!

:palec:

 

mala1

 

Lepo, da doživljaš lepe trenutke.

Menim, da se vsak odnos lahko razvije v kaj trajnejšega.

Oprosti, a tudi to, da se z nekom raje vidimo zelo redko - je trajenejši odnos.

Sicer se mi dozdeva, kaj naj bi si mislila, vem pa ne.

 

Odnos med takšnima človekoma kot sta vidva je trajno dinamičen, torej ves čas spremenljiv in doprinaša k dokaj hitremu razvoju obeh. Vendar pa je vprašljivo to, ali sta oba za takšno dinamiko, ali si morda bolj želita topline in mirnega življenja in kaj ju v resnici osrečuje.

 

Po KIGAKU-ju je ta odnos lahko dobro prijateljstvo, dobro poslovno partnerstvo - a slabša kombinacija za družino.

 

Druži se, skušaj z njim doživeti situacijo, kjer sta odvisna le od vaju, kjer sta nekaj dni sama - brez znancev, prijateljev, gostiln, telefonov......

 

Tudi tebi dobre želje, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko...

 

kako bom jaz v prihodnje kaj z denarjem x?x

 

A bo zej kej bolš...k je šiht?

 

288

 

P x:Xx

 

 

Joooj Pomlad

 

Denar je odvisen od marsičesa.

 

Načelno greš na boljše z vsakim mesecem, ki se približuje novemu KIjevskemu letu,

sicer bo boljše že čez dva meseca, je pa mnogo stvari odvisno od tega, kaj in kako

deluješ sedaj in kako si delovala v preteklosti.

 

Vsekakor pa gre na boljše vse, kar delaš z veseljem. Le naprej!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo...mene pa zanima, kako si izračunate te tri številke, s katerimi postavite vprašanje? sem šla na na Vojkovo stran, pa dobim samo iz letnice št. 2. Pa me res zanima? Moj roj. datum je pa 11.06.1980.

 

Hvala.

 

Aja, no, pol bi pa še vprašanje glede določene službe me zanima. Kako bo? A mi bo uspelo? Pa kolk hitro bom dobila? Hvala. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo...mene pa zanima, kako si izračunate te tri številke, s katerimi postavite vprašanje? sem šla na na Vojkovo stran, pa dobim samo iz letnice št. 2. Pa me res zanima? Moj roj. datum je pa 11.06.1980.

 

Hvala.

 

Aja, no, pol bi pa še vprašanje glede določene službe me zanima. Kako bo? A mi bo uspelo? Pa kolk hitro bom dobila? Hvala. xsrcx

 

Pozdravljena Pika Pikica

 

Hvala, da si se oglasila.

Vsa tri števila lahko izračunaš na spletni strani, je pa narejeno tako, da do njih pridejo le tisti, ki pozorno čitajo tisto, kar je napisano, saj je za vse te v ozadju 'skrito' še kakšnih 100 strani besedila.

 

Tvoja tri števila so: 2 7 9 - razlago njihovega pomena pa si lahko najdeš v preteklih postih prav tega foruma.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsa tri števila lahko izračunaš na spletni strani, je pa narejeno tako, da do njih pridejo le tisti, ki pozorno čitajo tisto, kar je napisano, saj je za vse te v ozadju 'skrito' še kakšnih 100 strani besedila.

 

 

a obstaja kako expres računanje?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a obstaja kako expres računanje?

 

Untitled

 

Seveda, seveda, čisto ekspres, je pa samo za tiste, ki znajo čitati!

 

Tam, kjer dobiš svoj podznak piše VEČ!

 

Seveda pa sem kliknejo samo tisti, katere več res tudi zanima.

Večina Lunatikov to zmore brez težav in verjamem, da boš tudi ti.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, Vojko

na DZK strani noce pokazat podznaka stevila 7, stran se ne nalozi pravilno...

 

Od tu blizu en pozdravcek :)

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, pa se en preblisk, ko je danes ravno moj dan za preverjanje KI stevil vseh okrog mene...

 

Kaj pa hisni ljubljencki in njihova Ki stevila? Naj odpremo se tak forum?

Jaz (941) se namrec ogromno in z veseljem posvecam svoji psicki (611), medtem, ko se z mojo mamo (629) ne stekata in sta obe cisto zivcni druga zraven druge...

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, pa se en preblisk, ko je danes ravno moj dan za preverjanje KI stevil vseh okrog mene...

 

Kaj pa hisni ljubljencki in njihova Ki stevila? Naj odpremo se tak forum?

Jaz (941) se namrec ogromno in z veseljem posvecam svoji psicki (611), medtem, ko se z mojo mamo (629) ne stekata in sta obe cisto zivcni druga zraven druge...

 

Pozdravljena Astrid

 

Naša energija - KI je povezana z močjo naših notranjih organov. Živali imajo drugačen čas in cikel razvoja zarodka in torej tudi drugačno KI energijo.

Torej bi to smer kdo lahko raziskoval in preučeval vpliv energije na živali (ta vpliv prav gotovo obstaja) vendar pa je določitev energije živalic stvar, o kateri bi lahko marsikdo še veliko nearedi.

 

Dobro je tudi vedeti, da nas živali vidijo povsem drugače kot se vidimo sami in mi med seboj. Recimo: domača žival se nas načeloma ne ustraši in nas takoj prepozna ne glede na to v kakšni obleki smo - medtem, ko imamo ljudje s tem dostikrat težave. Zadeva je torej celostna in zato tudi zanimiva.

 

Hvala za idejo.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

Hej, Vojko

na DZK strani noce pokazat podznaka stevila 7, stran se ne nalozi pravilno...

 

Od tu blizu en pozdravcek :)

 

 

Pogledal sem spletno stran in se pri meni pravilno naloži.

Očitno so težave na tvojem računalniku.

 

Najbrž bi bilo dobro prenastaviti način dela s predpomnilnikom (cache)

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Hojla Vojko, jaz imam 353, mami 317, brat 831, zanima me, če kaj pomeni, ker je povsod prisotna številka tri?

Če bom pridno delala diplomo in decembra naredila še zadnji izpit, je možno da do konca marca enkrat diplomiram?

Kaj pa moj brat, kdaj bo končno uspel dokončati študij, čeprav je nadpovprečno inteligenten?:))))

Popravljeno -> nea
Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Vojko, jaz imam 353, mami 317, brat 831, zanima me, če kaj pomeni, ker je povsod prisotna številka tri?

Če bom pridno delala diplomo in decembra naredila še zadnji izpit, je možno da do konca marca enkrat diplomiram?

Kaj pa moj brat, kdaj bo končno uspel dokončati študij, čeprav je nadpovprečno inteligenten?:))))

 

Živijo Nea

 

Trojka je prisotna na različnih mestih in pomeni različne stvari. Malo si oglej stare poste - je vse že razloženo.

 

Letos je zate pravi čas, da se pridno učiš, kljub temu, da te nese na vse druge mogoče kraje. Nekaj časa se pa že najde, ali ne? Konec koncev je študij lahko res uspešen takrat, ko smo zadovoljni, ko imamo dovolj gibanja, dela in sprostitve, da delamo takrat ko delamo, se zabavamo takrat, ko se zabavamo in da se učimo takrat, ko smo se odločitli učiti. Kajti kaj slaba zabava je, ko ves čas razmišljamo o neopravljenem delu ali o času, ki bi ga lahko izkoristili za učenje. Morda so zato včasih rekli: Najprej delo, potem zabava!

 

Zdaj imaš dva zelo dobra meseca za študij, potem se ti bo en mesec morda zdelo, da ti gre bolj počasi naprej, nato pa zopet steče in menim, da boš zlahka diplomirala v primeru, da si pridna - kot sama praviš.

 

Zanimivo se mi zdi, da je tvoj brat bolj lene sorte. Morda je to zato, ker mu že od leta 2000 naprej gre prelahko in prelepo, pa morda misli, da bo s tako malo 'miganja' lahko vse naredil. Če se loti stvari ima lahko veliko uspeha še do konca januarja. Nato soliden čas do konca leta 2008. Po tem času pa ima lahko precejšnje težave napredovanja. Sicer pa raziskave po svetu kažejo, da imajo izredno inteligentni ljudje pri izobraževanju težave, saj se še vedno učimo na način kot v času Marije Terezije, kar pa inteligentnim ljudem prav gotovo ne ustreza najbolj. Mogoče pa ga bo malo streznilo prihodnje leto, ko mu njegovi 'pomembni' opravki lahko gredo precej manj od rok kot letos.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen!

 

A lahko pogledaš sam še to, kako se bova v prihodnje ujemala 169 (jaz) z 766 (on).

Gre za ljubezensko vezo, ki se je pričela odvijat precej resno.

Pri prejšnjem vprašanju sem imela napačno informacijo, zato kombinacije Ki -jevskih števil nisem prav navedla, ko sem te spraševala, kako greva skupaj. x:Ix

 

Hvala ti!

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen!

 

A lahko pogledaš sam še to, kako se bova v prihodnje ujemala 169 (jaz) z 766 (on).

Gre za ljubezensko vezo, ki se je pričela odvijat precej resno.

Pri prejšnjem vprašanju sem imela napačno informacijo, zato kombinacije Ki -jevskih števil nisem prav navedla, ko sem te spraševala, kako greva skupaj. x:Ix

 

Hvala ti!

x;)x

 

Mala1

 

Na takšna vprašanja najraje odgovorim.

Po energijah KI gresta krasno skupaj. Seveda pa to ne pomeni, da se vama kdaj pa kdaj ni treba potruditi, da bosta uskladila svoje cilje.

 

Lepo bodita!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, Vojko

na DZK strani noce pokazat podznaka stevila 7, stran se ne nalozi pravilno...

 

Od tu blizu en pozdravcek :)

 

Hvala Astrid

 

Pa sem res našel eno stran, ki je okvarjena.

Je pa to zelo velik paket za UL in bo še malo počakalo :(

 

Je pa že pripomoglo k temu, da bo tisti del hitreje nared.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je pa že pripomoglo

 

Vse pomaga, Vojko. Tud men pomaga(s) :) Poglej, kolkim se pomaga(s).................................................... hvala tebi!!!!!!

 

evo en strip: xrolleyesx x?x xwizardx xDDx :shsh: xideax :farb: xloveyx

Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse pomaga, Vojko. Tud men pomaga(s) :) Poglej, kolkim se pomaga(s).................................................... hvala tebi!!!!!!

 

evo en strip: xrolleyesx x?x xwizardx xDDx :shsh: xideax :farb: xloveyx

 

Astrid

 

Hvala za spodbudo

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joooj Pomlad

 

Denar je odvisen od marsičesa.

 

Načelno greš na boljše z vsakim mesecem, ki se približuje novemu KIjevskemu letu,

sicer bo boljše že čez dva meseca, je pa mnogo stvari odvisno od tega, kaj in kako

deluješ sedaj in kako si delovala v preteklosti.

 

Vsekakor pa gre na boljše vse, kar delaš z veseljem. Le naprej!

 

lp, Vojko

No fajn. :palec:

 

 

Veš sem dobila službo z oktobrom. Si mi rekel, da je oktober dober meseca za začetek s službo. :palec: x:Xx

 

Hvala Vojko :palec:

 

P. 288

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

s punco sva se razšla pred mesecem.. zanima me če še bova kdaj skupaj..

 

29.1.1982

 

hvala

 

Pozdravjen Gorgo

 

Hvala za vprašanje, a nanj kakor je zastavljeno ne znam odgovoriti. To je pač odvisno od vaju.

Lahko odgovorim o medsebojni KI kompatibilnostih, o tem, kako zvezo izboljšati itn...

Da pa bi to lahko naredil potrebujem oba datuma rojstva.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravjen Gorgo

 

Hvala za vprašanje, a nanj kakor je zastavljeno ne znam odgovoriti. To je pač odvisno od vaju.

Lahko odgovorim o medsebojni KI kompatibilnostih, o tem, kako zvezo izboljšati itn...

Da pa bi to lahko naredil potrebujem oba datuma rojstva.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

aha se opravicujem...

 

29.1.1982 sem jaz

5.12.1983 ona

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...