Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

Pozdravljena Satiah

 

Menim, da sta brez težav sodelavca. Menim, da si ti tista, za katero je dobro, da te stvari 'zložiš' pri sebi. Ali drugače: Menim, da si ti tista, ki imaš lahko težave s tem, hkrati pa menim, da jih boš brez velikih muk rešila.

 

Ali išče SLUŽBO :eek: ali tlako za denar :sori: ali delo za denar xDDx ?

 

On ima letos tako ali tako leto preobrata. (Prečitaj letni predvid x!x )

Letos je kaj težko, da bi na hitro našel 'kar nekaj'. Lahko najde posel v katerem je že profesionalen in posel že obvlada! (letos je za pridobitev takšnega dela zanj dober čas)

 

V naslednjem letu lahko dobi skorajda karkoli, vse dokler bo znal ostati komunikativen - to pa mu lahko ravno v naslednjem letu dela nekaj težav. Torej TRENING, UČENJE!!

 

Veliko je odvisno od njega, obstaja velika možnost, da je preveč zagledan v eni smeri in tako lahko vidi manj priložnosti.

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

 

 

Hvala Vojko!

 

Tole mi je všeč: -služba, tlaka in delo za denar :palec:

Mislim da bo šlo, samo da si trenutno preveč žene k srcu, ker ne dobi službe. delo za denar pa že ima in je praktično že občasni sodelavec :mezik:

 

Pozdravček,

Satiah

xflowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, pozdravljen!

 

V zadnjem mesecu sem zavrgla in pozabila vse, kar sem gradila dve leti z osebo 463 (pravzaprav sem bila čustveno navezana šest let), brez premišljanja, ker sem želela dati prostor osebi 784, ki pa se spopada z lastnimi težavami.

 

Glavno vprašanje, je možnost za naju, mene 941 in njega 784? Si on tega res želi in bo dovolj močan za to ali je vse skupaj le prehodno obdobje?

 

Hvala ti :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, pozdravljen!

 

V zadnjem mesecu sem zavrgla in pozabila vse, kar sem gradila dve leti z osebo 463 (pravzaprav sem bila čustveno navezana šest let), brez premišljanja, ker sem želela dati prostor osebi 784, ki pa se spopada z lastnimi težavami.

 

Glavno vprašanje, je možnost za naju, mene 941 in njega 784? Si on tega res želi in bo dovolj močan za to ali je vse skupaj le prehodno obdobje?

 

Hvala ti :)

 

Pozdravljena BoraBora

 

Hvala za tvoje razmišljanje in vprašanje.

 

Si on tega res želi in bo dovolj močan za to ali je vse skupaj le prehodno obdobje?

 

Se ti zdi, da na takšno vprašanje lahko odgovori astrologija?

Se ti ne zdi, da bi ti to laže ugotovila?

Kako naj človek (on) zares ve, kaj si dolgoročno želi, ko pa je v osebnih težavah?

Ali ni mogoče večja možnost, da mu je pomembno to, da se težav čimprej reši?

Kaj nisi ti tista, ki ga je sprejela k sebi? Je on to res želel ali je le njegov izhod v sili?

 

 

Na prvi del ti lahko dam tudi kakšen komentar namesto vprašanj!

Glavno vprašanje, je možnost za naju, mene 941 in njega 784?

 

Seveda je mogoča zveza katerihkoli dveh ljudi - seveda pa je dinamika zelo različna.

Pomemben je tudi razlog zaradi katerega sta skupaj. Je to denar? Denar in status?

Način življenja? .....? .......? Ljubezen?

 

Med vama prav gotovo vlada velika privlačnost tako privatno kot takrat, ko sta v družbi (KI 9 - KI 7)!

Prav lahko (skoraj gotovo) preskakujejo iskrice (ko je lepo) in strele (ko si nasprotujeta). Na vajino srečo on lahko s svojim navzven mirnim delovanjem, ko je pod stresom, ublaži tvojo vihravost, kadar ga verbalno pustiš kolikor toliko pri miru. Po drugi plati pa te prizadene njegovo globoko čustvovanje, ne glede na to ali je zanj prijetno ali ne.

 

Vajini življenjski poti gresta vsaksebi.

Zelo soliden par za posel in prijateljstvo za življenje, kjer vsak zase živita samostojno.

Za skupno gospodinjstvo pa: 4 od 10.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko zivjo!

 

A mi lahko poveš za zaposlitev, ker že nekaj časa iščem pa še vedno nič. Ali bo v prihodnje kaj bolj konkretnega?

 

Lp

 

481

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen, vojko! xDDx

zdaj pa še k ljubezni xsrcbumx čeprav je minilo že kar precej časa, mi ne gre iz glave zakaj se je pravzaprav končalo, mogoče je bila "kriva" razdalja, cca 200 km. moja čustva so še vedno zelo močna, čeprav nimam občutka, da bi me to v življenju pretirano obremenjevalo. on sicer trenutno živi z drugo. vendar me občasni (resnično neobičajni, ampak jasni) dogodki venomer spominjajo, da naj ne pozabim nanj in ne opustim upanja. ali bo spet prišel najin čas in kdaj? on je 959 (10.11.1964), jaz 674 (21.9.1976)

 

hvala, poljubček, x:Xx

pjotra xsrcx xsrcx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Redno berem tvojo spletno stran. Super...

Zanima me glede službe. delo ki ga opravljam, se mi že do skrajnosti upira.

Ne najdem nič novega.

Zelo, zelo si želim spremembe. Mi bo uspelo iti na bolje?????

Kdaj?????

8.12.1968

 

Pozabila cem dopisati uro rojstva. 05.00.

 

Lepa hvala za odgovor! xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo, Vojko!

 

Mene pa zanima glede enega dela. Kako bo z njim? Moja št. je pa 2 7 9. Hvala. xsrcx

 

Pika Pikica

 

Kako bo z 'enim' delom? :eek:

 

Delo je bilo, je in bo! x:Dx

 

Lepo in dobro bi bilo, da bi povedala ali to delo že opravljaš ali ga iščeš!

 

No, takole: Velika verjetnost obstaja, da če to delo že opravljaš, da ga boš izgubila, posebej, če ti jo to bolj tlaka kot pa vmesni cilj na poti k uresničenju tvojih želja.

 

Če te pa takšno delo zanima, če vidiš v njem uresničenje svojih ciljev (ali vsaj del njih) in ga še ne opravljaš, potem imaš v naslednjem mesecu res veliko možnost, da boš to delo tudi dobila.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Redno berem tvojo spletno stran. Super...

Zanima me glede službe. delo ki ga opravljam, se mi že do skrajnosti upira.

Ne najdem nič novega.

Zelo, zelo si želim spremembe. Mi bo uspelo iti na bolje?????

Kdaj?????

8.12.1968

 

Pozdravljena Tigryca 5

 

Hvala ti za vprašanje in 'pihanje na dušo'! x:Ix

 

In odgovora res ne najdeš v mesečnem predvidu?

Si ga dobro prečitala?

Kaj pa letni predvid?

 

In lahko bi ti napisal več, ko bi mi povedala, ali se ti delo upira le ta mesec ali celo leto ali že ves čas!

Si to delo izbrala sama? Si se šolala zanj?

 

Verjamem ti, da se ti upira, posebej, če je takšne narave, kjer imaš bore malo svobode - in posebej letos, ko so nate padla vsa tista dela, ki si si jih pridobila v preteklih letih ali mesecih.

 

In dobro bi bilo, da najdeš nekaj dobrega v delu, ki ga opravljaš. Nekaj kar te kljub vsemu zanima in zaradi česar bi ga opravljala vsaj malce bolj z veseljem, kajti v nasprotnem primeru se ti kaj rado zgodi, da ostaneš na cesti.

 

To, da se dela ne da dobiti - v to me težko prepričaš. Najbrž pa vsi mi ob iskanju dela postavljamo pogoje, katerih seveda današnja družba ne izpolni.... na žalost.

 

In seveda. Čemu ti ne bi uspelo iti na boljše. Poglej vase. Poglej kateri so tisti cilji, takšna dela, ki te osrečujejo - in prični delati. Krasen čas za nove začetke (a ne še menjave 'službe' je SEDAJ, v prihodnjem letu in naprej, pa si lahko pri tem zelo uspešna.

 

Vojko

 

 

Vojko, kaj mi predlagaš? x?x

 

Naj se 22.11.05 udeležim tiste grozne preizkušnje ali jo je bolje preložiti za naslednjič....... :o|o: x?x :o|o:

 

Hvala za tvoj odgovor

 

1 6 9 x^x x:Xx

 

 

Kokica

 

In kaj je zate "Tista grozna preizkušnja?"

 

Ali boš skočila iz letala iz 4000m brez padala in skušala varno pristati z dežnikom v rokah?

 

Greš plavat med morske pse?

 

* * *

 

Pojma nimam, kakšna je tvoja preizkušnja, zdi pa se mi, da si pisala o nekem izpitu.

 

Si se učila?

 

Pripravljala?

 

Ponavljala? Pred prijatelji? Starši?

 

Torej znaš. In čemu ne bi šla?

 

Menim, da ti bo šlo več kot dobro. Le vrzi strah v 'kanto za smeti', zberi se in delaj resno - tako kot znaš!

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

 

Vojko zivjo!

 

A mi lahko poveš za zaposlitev, ker že nekaj časa iščem pa še vedno nič. Ali bo v prihodnje kaj bolj konkretnega?

 

Lp

 

481

 

 

Pinka

 

Si se vprašala, napisala, narisala - Kaj je to zate "konkretno"!

 

Letos je tvoje karmično leto, a kljub temu je hkrati čas, ko si lahko več kot uspešna.

Menim, da se malo preveč kontroliraš in da si preveč samokritična.

 

Čemu ne poskušaš tudi tam, kjer morda zahtevajo več kot ti ocenjuješ sebe?

Običajno v razpisih napisano celo goro stvari, a v resnici zahtevajo manj!

 

Korajžo v roke, odpri svojega duha in če ne prej verjamem, da je januar dober mesec zate.

A ne čakaj! Išči ves čas - najprej v sebi, nato se posvetuj s prijatelji, ozemlji svoje želje potem pa v akcijo!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko, name pa si pozabil :C:

pjotra xsrcx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko hvala za odgovor.

Zanima me na kakšen način dobite tista 3 števila?

Vem da sem 5, podznak 1, več pa ne vem.

(08.12.1968, 05.00)

 

Hvala in lep pozdrav!

 

 

Tigryca

 

Osnovni številki dobim iz koledarja - tretjo se v tem primeru izračuna iz prvih dveh.

Ko razmišljam o lastnostih se vključi še veliko število drugih "števil".

Kljub temu to ni numerologija. Števila so le simboli za kvaliteto energije.

 

O izračunu in o drugih stvareh je veliko, veliko, veliko že napisanega v tem forumu.

Predlagam ti, da se malo sprehodiš po njem in prečitaš.

Tudi odgovor na tvoje vprašanje je napisan nekajkrat!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozdravljen, vojko! xDDx

zdaj pa še k ljubezni xsrcbumx čeprav je minilo že kar precej časa, mi ne gre iz glave zakaj se je pravzaprav končalo, mogoče je bila "kriva" razdalja, cca 200 km. moja čustva so še vedno zelo močna, čeprav nimam občutka, da bi me to v življenju pretirano obremenjevalo. on sicer trenutno živi z drugo. vendar me občasni (resnično neobičajni, ampak jasni) dogodki venomer spominjajo, da naj ne pozabim nanj in ne opustim upanja. ali bo spet prišel najin čas in kdaj? on je 959 (10.11.1964), jaz 674 (21.9.1976)

 

hvala, poljubček, x:Xx

pjotra xsrcx xsrcx

 

Pjotra 6 7 4

 

Ima Ego morda prste vmes?

 

Je to, kar čutiš Ljubezen ali zaljubljenost?

 

Poznaš razliko? Res?

 

In čemu bi pozabila na lepe trenutke s človekom?

 

Kaj meniš, da lahko živimo z vsemi, ki so nam všeč?

Katerih ne moremo pozabiti?

 

Si njega vprašala o njegovih čustvih?

 

Ali lahko prisiliš sosedovega mucka, da te bo imel rad?

 

On 9 5 9

Ti 6 7 4

 

Lepo, da imaš upanje. Predlagam pa, da pomisliš na to - ali je lahko človek po enem letu še vedno tak kot ga imaš v spominu? Ali je mogoče, da sta - vsal pd vaki naredila korake, ko sta se lahko oddaljila en od drugega? Si on tudi želi to, kar si želiš ti. Najbrž ima drugačne želje, katerih uresničitev dobiva drugje....

 

In kaj izgubiš, če začneš živeti svoje življenje, namesto, da sanjaš o njem? (če sploh).

Ali je boljše živeti življenje?

Ali se je boljše boriti zanj? (Ali ima rad borke?)

Kakšne občutke boš imela čez 5 let, si ga ne uspeš priboriti?

Kakšne so možnosti, da spret pride k tebi?

Na katerem delu telesa čutiš željo, da se vrne?

....

 

 

Ja, verjamem, da so med vama skakale iskre!

In verjamem, da občasno privrejo čustva na dan. A ko pogledam energijsko karto je vse to, kar si mi napisala premalo, da bi lahko ugotovil, če so bila potovanja tista, ki so imela pri vajinem odnosu morda kritično vlogo.

In, najbrž si že ugotovila, da je v mojih besedilih kaj malo napovedi dogodkov - da so to napovedi kako energija KI vpliva na nas v določenem trenutku. In tvoj On, je že od leta 2000 v prav posebni situaciji - letos pa še sploh, ko se v njemu samemu godijo velike notranje spremembe. Tudi njegova energija je prav posebna, zanj nenavadno globoka (najbrž to veš, če si ga poznala že pred letom 2000!). In to, kakšen bo! Za kakšno življenje se bo odločil - to ti v takšni situaciji, ko je človek vijolično ogenj 9 pod vplivom energije bele vode 1 (oba zelo dinamična) res zelo težko povem. Lahko pa ti rečem, da bi vajina zveza lahko tekla solidno le na osnovi svobodne volje, svobodnega odločanja - seveda pa na osnovi ljubezni. V drugačnh vzorcih pa verjamem, da bi kaj hitro razvodenela, ali pa pogorela.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko dober večer,

tukaj pa bi me zanimalo sluzbe (sem ze poslala en post pa ga zdaj ne najdem, hm, nekaj sem popravljala v KI-jevskih št. pa sem ga mogoce zbrisala namesto objavila...)

 

skratka, glede službe - realno stanje je tako da nikakor ne morem dobit službe - res je da zivim v tujini pa sem tujec brez državljanstva in je malo težje, ampak vseeno bi lahko se kaj našlo. delam večinoma preko avtroskih pogodb zaenkrat (pišem, ocenjujem, itd)...ampak v drugih okoliščinah bi to bilo delo za zraven. Zanima me kdaj bi lahko nastopila ta sprememba v statusu - da dobim novo, stalno sluzbo?

 

hvala vnaprej za trud in energijo :vio:

 

seveda se stevilke - 6 4 7

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko dober večer,

tukaj pa bi me zanimalo sluzbe (sem ze poslala en post pa ga zdaj ne najdem, hm, nekaj sem popravljala v KI-jevskih št. pa sem ga mogoce zbrisala namesto objavila...)

 

skratka, glede službe - realno stanje je tako da nikakor ne morem dobit službe - res je da zivim v tujini pa sem tujec brez državljanstva in je malo težje, ampak vseeno bi lahko se kaj našlo. delam večinoma preko avtroskih pogodb zaenkrat (pišem, ocenjujem, itd)...ampak v drugih okoliščinah bi to bilo delo za zraven. Zanima me kdaj bi lahko nastopila ta sprememba v statusu - da dobim novo, stalno sluzbo?

 

hvala vnaprej za trud in energijo :vio:

 

seveda se stevilke - 6 4 7

 

Pixy

 

V primeru, da res iščeš - bo preobra prihodnje leto!

 

Intenzivno in inventivno začni iskati v januarju.

 

Če pa ne bo prej, bo pa prav gotovo v letu 2007 veliko uspeha

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pixy

 

V primeru, da res iščeš - bo preobra prihodnje leto!

 

Intenzivno in inventivno začni iskati v januarju.

 

Če pa ne bo prej, bo pa prav gotovo v letu 2007 veliko uspeha

 

lp, Vojko

 

Uf ja iščem. no sej pravijo kdor čaka dočaka, hm. samo meni je resnično težko čakat, ker imam občutek da čakam že 100 let.

 

hvala vojko, da vem da ne bo se naslednjih 100 ampak 1 ali 2 :)

 

x:)x

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali lahko prisiliš sosedovega mucka, da te bo imel rad?
hi hi, mene imajo živali preprosti rade, nič jih ne rabim v to siliti. xDDx kot da bi me vezala ena posebna vez z njimi....

najlepša hvala z obrazložitev, več pa imaš na OS

z ljubeznijo, xsrcx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf ja iščem. no sej pravijo kdor čaka dočaka, hm. samo meni je resnično težko čakat, ker imam občutek da čakam že 100 let.

 

hvala vojko, da vem da ne bo se naslednjih 100 ampak 1 ali 2 :)

 

x:)x

 

Hej, hej!

 

Sem kaj takšnega napisal - Da čakaj!

 

Napisal sem: V primeru, da iščeš,........

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če te pa takšno delo zanima, če vidiš v njem uresničenje svojih ciljev (ali vsaj del njih) in ga še ne opravljaš, potem imaš v naslednjem mesecu res veliko možnost, da boš to delo tudi dobila.

 

Lp, Vojko

No, ta druga opcija je prava...še ne opravljam, delam na tem in je uresničenje mojih ciljev! Hvala! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hej, hej!

 

Sem kaj takšnega napisal - Da čakaj!

Lep pozdrav, Vojko

 

 

Sej mislim da sem prav razumela - sedet in nič delat - potem ne bo nič, ne. Samo akcija bo dala reakcijo, se pravi rezultat x:)x v doglednem času.

 

pred časom sem brala eno knigo - Načelo LOL2A. Kar pomeni LO - "losslassen" , L na kvadrat - Liebe na 2, A - Aktion (ne znam glih dobro nemško pa ne vem če se prav napisala). Point knjige je v tem da moraš delat vse za dosego cilja, vendar biti pripravljen sprejeti vsakršen reultat, ker le na ta način pustiš energiji prosto pot da teče in se ne oklepaš krčevito neke stvari, ker na ta način blokiraš energijo in se "stvari" potem ne morejo sprovest. In dalje - vse kar delaš z ljubeznijo se rezultat potencira, in le z akcijo spodbudiš reakcijo.

 

To načelo se mi je že večkrat potrdilo - npr. delala sem honorarno na radiju in res sem se želela dokazat in delat prispevke ampak določen čas me niso nič poklicali, jaz sem se sekirala in bila slabe volje itd. Potem pa sem en večer pred spanjem rekla sama sebi - pa kaj se sekiraš če bo kaj bo, če pa ne pa tud prav, njihova izguba x:)x Zjutraj se nisem še niti prav prebudila, že me je klical urednik če imam čas za en intervju. mogoče naključje - a kaj ko v naključja ne verjamem. Če bi imeli ljudje potrebno distanco da bi viedli vse povezave, bi videli da naključja ne obstajajo ampak je vse povezano na nek način. no, to je moje mnenje.

Problem je edino da vsake toliko časa pozabim na to - za to pa imam vas in cel lunin forum :vio: da se spomnim takrat ko to potrebujem. Ja, spet me je odneslo v filozofiranje in pisanje, mogoče pa bo komu tud prav prišlo moje razmišljanje. včasih je prav fajn tako sedeti na toplem in razmišljat x;)x preko "žice"

 

 

Lep dan! p. x:)x x:)x

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej mislim da sem prav razumela - sedet in nič delat - potem ne bo nič, ne. Samo akcija bo dala reakcijo, se pravi rezultat x:)x v doglednem času.

 

pred časom sem brala eno knigo - Načelo LOL2A. Kar pomeni LO - "losslassen" , L na kvadrat - Liebe na 2, A - Aktion (ne znam glih dobro nemško pa ne vem če se prav napisala). Point knjige je v tem da moraš delat vse za dosego cilja, vendar biti pripravljen sprejeti vsakršen reultat, ker le na ta način pustiš energiji prosto pot da teče in se ne oklepaš krčevito neke stvari, ker na ta način blokiraš energijo in se "stvari" potem ne morejo sprovest. In dalje - vse kar delaš z ljubeznijo se rezultat potencira, in le z akcijo spodbudiš reakcijo.

 

To načelo se mi je že večkrat potrdilo - npr. delala sem honorarno na radiju in res sem se želela dokazat in delat prispevke ampak določen čas me niso nič poklicali, jaz sem se sekirala in bila slabe volje itd. Potem pa sem en večer pred spanjem rekla sama sebi - pa kaj se sekiraš če bo kaj bo, če pa ne pa tud prav, njihova izguba x:)x Zjutraj se nisem še niti prav prebudila, že me je klical urednik če imam čas za en intervju. mogoče naključje - a kaj ko v naključja ne verjamem. Če bi imeli ljudje potrebno distanco da bi viedli vse povezave, bi videli da naključja ne obstajajo ampak je vse povezano na nek način. no, to je moje mnenje.

Problem je edino da vsake toliko časa pozabim na to - za to pa imam vas in cel lunin forum :vio: da se spomnim takrat ko to potrebujem. Ja, spet me je odneslo v filozofiranje in pisanje, mogoče pa bo komu tud prav prišlo moje razmišljanje. včasih je prav fajn tako sedeti na toplem in razmišljat x;)x preko "žice"

Lep dan! p. x:)x x:)x

 

 

Odlično si tole napisala, Pixy! Hvala!

 

In, da ne verjameš v naključja!?

 

Prečitaj takole: Na ključ je.

 

In razmisli, če je še tako kot si napisala!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In, da ne verjameš v naključja!?

 

Prečitaj takole: Na ključ je.

 

In razmisli, če je še tako kot si napisala!

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

Hojla Vojko,

 

si mi dal malo snovi za razmišljamje s tem x:)x Pa vendar sem prisla do zaključka da da naključij ni. Ker če vzamemo na tak način Na ključ je še vedno pridem do istega zaključka. To pomeni da imamo ključ do dogodkov in se nič ne zgodi samo od sebe - kar v vsakdanjem pogovoru mislimo ko rečemo "joj kakšno naključje". Razmišljamo o neki osebi in čez 10 min jo srečamo, dobimo klic in podobno.

teorija "na ključ je" mojemu razumevanju potrjuje to kar sem mislila - da je vse povezano, da je dejansko cel sveta ena celota in vsak ter vse vpliva na vsakega in vse. seveda ne vedno direktno in neposredno, pač pa posredno.

Ker če imamo ključ do uresničitve želj, ciljev oziramo da lahko sami marsikaj naredimo, je to vse povezano in se ne zgodi kar tako.

 

Zdaj mi je na misle prišla ena knjiga od Vinka Moderndorferja Krog male smrti. V bistvu je knjiga sestavljena iz krajših novel. In ena izmed njih mi je do danes ostala v spominu. Dogaja se v ljubljani. Na prešernovem trgu stoji ena vogalna hiša in v zgodbi je imela ena punca gori sobo s pogledom na trg. Nekega večera je gledala žalostna in nesrečna na ljudi ki so se sprehajali, hiteli po svojih opravkih in je videla skupino fantov. Eden od njih je pogledal gor k njej, vendar se nista videla. Nekaj dni kanseje se spoznata, imata kratko razmerje, vendar ona ne zbere moči da zapusti svojega moža/fanta pijanca in nepridiprava. Ko sem to brala se mi je utrnilo, evo ni naključje da sta se spoznala, vendar bi lahko rekli da je bila tista energija katera ju je pritegnila da sta se nezavedno spogledala in kasneje spoznala "ključ" do tega. Mogoče bi morali najti drugo besedo za opis tega čemur pravimo naključje x:)x (če toprišič bere kdaj te vrstice naj najde kakšno pametno besedno zvezo x:Dx )

 

Če bi iz vesolja pogledali na vse dgogdke in povezave bi (morda) videli da je vse cisto enostavno in povezano z razlogom. Da do vsega vodi nek "ključ" če uporabim terminologijo tega odstavka.

 

Kakor sem jaz razumela, mislim da na podoben način razmišljava o na ključju x:)x x?x

 

Lep dan, p. x:)x

Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
In, da ne verjameš v naključja!?

 

Prečitaj takole: Na ključ je.

 

In razmisli, če je še tako kot si napisala!

 

Lep pozdrav, Vojko

Hojla Vojko,

 

si mi dal malo snovi za razmišljamje s tem x:)x Pa vendar sem prisla do zaključka da da naključij ni. Ker če vzamemo na tak način Na ključ je še vedno pridem do istega zaključka. To pomeni da imamo ključ do dogodkov in se nič ne zgodi samo od sebe - kar v vsakdanjem pogovoru mislimo ko rečemo "joj kakšno naključje". Razmišljamo o neki osebi in čez 10 min jo srečamo, dobimo klic in podobno.

teorija "na ključ je" mojemu razumevanju potrjuje to kar sem mislila - da je vse povezano, da je dejansko cel sveta ena celota in vsak ter vse vpliva na vsakega in vse. seveda ne vedno direktno in neposredno, pač pa posredno.

Ker če imamo ključ do uresničitve želj, ciljev oziramo da lahko sami marsikaj naredimo, je to vse povezano in se ne zgodi kar tako.

 

Zdaj mi je na misle prišla ena knjiga od Vinka Moderndorferja Krog male smrti. V bistvu je knjiga sestavljena iz krajših novel. In ena izmed njih mi je do danes ostala v spominu. Dogaja se v ljubljani. Na prešernovem trgu stoji ena vogalna hiša in v zgodbi je imela ena punca gori sobo s pogledom na trg. Nekega večera je gledala žalostna in nesrečna na ljudi ki so se sprehajali, hiteli po svojih opravkih in je videla skupino fantov. Eden od njih je pogledal gor k njej, vendar se nista videla. Nekaj dni kanseje se spoznata, imata kratko razmerje, vendar ona ne zbere moči da zapusti svojega moža/fanta pijanca in nepridiprava. Ko sem to brala se mi je utrnilo, evo ni naključje da sta se spoznala, vendar bi lahko rekli da je bila tista energija katera ju je pritegnila da sta se nezavedno spogledala in kasneje spoznala "ključ" do tega. Mogoče bi morali najti drugo besedo za opis tega čemur pravimo naključje x:)x (če toprišič bere kdaj te vrstice naj najde kakšno pametno besedno zvezo x:Dx )

 

Če bi iz vesolja pogledali na vse dgogdke in povezave bi (morda) videli da je vse cisto enostavno in povezano z razlogom. Da do vsega vodi nek "ključ" če uporabim terminologijo tega odstavka.

 

Kakor sem jaz razumela, mislim da na podoben način razmišljava o na ključju x:)x x?x

 

Lep dan, p. x:)x

 

 

Pixy

 

Krasno si povedala.

 

Hvala in lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...