Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

Iniciativa je še vedno na tvoji strani. Čemu čakanje povprašaj o zadevi tam po 4. februarju.

 

Sicer pa je selitev (če prav razumem iz SV Slovenije proti LJ zelo uspešna v aprilu!

 

lp, Vojko

 

 

 

Vojko , hvala za tvoj odgovor.Selitev bi bila iz trenutnega mesta cisto blizu, tako da gre za selitev v premeru 100 m

( MS ).

Me pa zares zanima, ce mi bo uspelo x;)x .

 

Iniciativa je res na moji strani, pa se mi zdi, da sem do sedaj naredila vse mozno, od tega, da sem nasla novi prostor, pa kontaktne osebe, ki se bodo menile o financah itd. Trenutno smo namrec maximalno zabasani z energijo, tako da ne vem, kako dolgo bomo se zdrzali v tej luknji.

 

Bom pa zares pocakala do 4. februarja.Potem pa bom povprasala x?x, tebe ali mojega sefa ? ne vem, koga si imel v mislih x:Dx

 

Bodi v cvetju,

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko , hvala za tvoj odgovor.Selitev bi bila iz trenutnega mesta cisto blizu, tako da gre za selitev v premeru 100 m

( MS ).

Me pa zares zanima, ce mi bo uspelo x;)x .

 

Iniciativa je res na moji strani, pa se mi zdi, da sem do sedaj naredila vse mozno, od tega, da sem nasla novi prostor, pa kontaktne osebe, ki se bodo menile o financah itd. Trenutno smo namrec maximalno zabasani z energijo, tako da ne vem, kako dolgo bomo se zdrzali v tej luknji.

 

Bom pa zares pocakala do 4. februarja.Potem pa bom povprasala x?x, tebe ali mojega sefa ? ne vem, koga si imel v mislih x:Dx

 

Bodi v cvetju,

 

Mojca

 

 

Šefa vendar Mojca

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko,

prosila bi te za nasvet... imam občutek, da moje življenje že nekaj časa stoji.

Predvsem dve stvari, selitev v lastno bivališče in služba.

Zanima me, kako kaj kaže. Roj. datum: 4.9.1967

 

Lp in hvala za odgovor.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko,

prosila bi te za nasvet... imam občutek, da moje življenje že nekaj časa stoji.

Predvsem dve stvari, selitev v lastno bivališče in služba.

Zanima me, kako kaj kaže. Roj. datum: 4.9.1967

 

Lp in hvala za odgovor.

 

Lep pozdrav v Vesolje!

 

Vesolje 6 8 3

 

Vidim, da na različne načine gledamo kaj je to ' kar stoji' in tisto 'kar se premika'!

 

Seveda so naši občutki zelo različni in na različne načine opažamo svoje okolje in predvsem - na različne načine vidimo sebe.

 

Menim, da se zadeve premikajo, seveda pa je pomembno vedeti na katerem področju in s kakšno hitrostjo.

Morda se ti zdi, da življenje stoji, ker že od 2000 naprej gledaš na življenje bolj sproščeno, še bolj lahkotno pa si ga opazovala v letu 4, ki še traja - do konca 3. februarja 2006.

 

Sicer pa saj veš: kadar smo pozni, se okrog nas vse dogaja prehitro.

Kadar pa na avtobusno postajo pridemo dovolj zgodaj, avtobusa ni in ni.

Vsak od nas čas dojema različno in vsak od nas ima svojo predstavo o tem, kako naj bi se stvari odvijale. A nekatere stvari gredo svojo pot, ne glede na to, kako se nam mudi.

 

Letošnje leto, začenši s 4. februarjem te čaka mnogo sprememb v 'vidnem', materialnem življenju. To je odlično leto za spremembo česarkoli: službe, doma, partnerja itn, vse dokler so te spremembe načrtovane in dobro razmišljene.

 

Torej je selitev pred vrati, če le imaš dovolj pod palcem (mogoče pa tudi sicer).

 

Kar zadeva službe - pač ne vem kakšen je tvoj status. Vendar se zadeve utegnejo spremeniti, posebej, če boš imela dovolj odprt pogled. Kajti, če službe več let nisi dobila - in niti v letu, ki je za teboj, je to precej nenavadno - kar bi lahko pomenilo, da si morda kakšno stvar zgrešila ali da si bila premalo aktivna. No, če službo želiš le menjati, potem le dobro poskrbi, da te bo novo delovno mesto zagotovo čakalo, kajti prav velika možnost je, da delovno mesto izgubiš tukaj kjer si. Veliko je odvisno od tebe same. Če želiš v službi napredovati, potem bodi res prizadevna in z odprtimi očmi ter napetimi ušesi poslušaj, kaj pravzaprav želijo od tebe. Kajti pomembno je realizirati tisto, kar želi delodajalec, pa če mi še tako dobro vemo, da je bolj pomembno nekaj drugega.... Na ta način lahko napreduješ že letos, če ne prej, pa v naslednjem letu. Čudno mi je le to, da nisi v letu 2005.

 

Včasih je pravo napredovanje takrat, ko se človek umakne. Kajti s stalnim bivanjem 'na fronti', v stalni napetosti in v borbi za svoj obstoj se lahko človek preveč utrudi. Umik pomeni zmago, če je narejen taktično in strateško... Kajti včasih si preveč zagledana v svoje cilje in tako ti druge priložnosti - lahko še boljše - dobesedno švigajo mimo tebe, a da jih ne vidiš...

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Zdravo!

malo sem raziskovala vašoo stran devetzvezdniki in tudi mene nekaj zanima . rojena sem 4.2.1983, to je 9 5 9, če sem prav ugotovila.zanimivo, da je ravno moj rojstni dan 4.2. prav tako popularen , ali za nas rojene na ta dan velja kaj posebnega v letu 2006, razen da bomo praznovali v soboto :)

vprašala bi vas tudi, če mi lahko poveste na splošno z. tudi v ljubezni , kako bo leto 2006 zame?

hvala za odgovor

Popravljeno -> jade
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo!

malo sem raziskovala vašoo stran devetzvezdniki in tudi mene nekaj zanima . rojena sem 4.2.1983, to je 9 5 9, če sem prav ugotovila.zanimivo, da je ravno moj rojstni dan 4.2. prav tako popularen , ali za nas rojene na ta dan velja kaj posebnega v letu 2006, razen da bomo praznovali v soboto :)

vprašala bi vas tudi, če mi lahko poveste na splošno z. tudi v ljubezni , kako bo leto 2006 zame?

hvala za odgovor

 

Jade

 

Glede na to, da vidim, si rojena na mejni datum,

mi prosim pošlji tudi točno uro rojstva.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo!

malo sem raziskovala vašoo stran devetzvezdniki in tudi mene nekaj zanima . rojena sem 4.2.1983 - 20:20, to je 9 5 9, če sem prav ugotovila.zanimivo, da je ravno moj rojstni dan 4.2. prav tako popularen , ali za nas rojene na ta dan velja kaj posebnega v letu 2006, razen da bomo praznovali v soboto :)

vprašala bi vas tudi, če mi lahko poveste na splošno z. tudi v ljubezni , kako bo leto 2006 zame?

hvala za odgovor

 

Jade

 

4. februar je v večini let že v novem energijskem letu in tako tudi leta 1983.

 

So pa primeri, ko je to šele 7. februar.

 

Tvoja KI števila so torej (9 6) 8 2 8* (8 8)

 

Število z zvezdico kaže na energijski jaz delovanja, katero je produkt delovanja drugih energij.

Ostala števila pa kažejo energijo v (81 letju, 9letju) KI števila (KI dneva, KI ure).

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Sem se odločila, da tudi sama malo preverim kaj se skriva za Devetzvezdnim KI-jem.

Za začetek prosim, če bi mi razložil, kako pridem do tistih treh številk in kaj katera od njih predstavlja. Na spletni strani tega ne najdem, verjetno je kje na forumu že razloženo, kaj?

 

Sicer me pa zanima kaj se mi napoveduje na službenem področju in ali naj se ponovno zaženem v magisterij (vpisala, začela, pavziram) (29.02.1968).

 

LP, hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Sem se odločila, da tudi sama malo preverim kaj se skriva za Devetzvezdnim KI-jem.

Za začetek prosim, če bi mi razložil, kako pridem do tistih treh številk in kaj katera od njih predstavlja. Na spletni strani tega ne najdem, verjetno je kje na forumu že razloženo, kaj?

 

Sicer me pa zanima kaj se mi napoveduje na službenem področju in ali naj se ponovno zaženem v magisterij (vpisala, začela, pavziram) (29.02.1968).

 

LP, hvala!

 

Hvala lepa za post, Ireneja

 

Naj te takoj na začetku razveselim, da se ne da 'malo preveriti' kaj se skriva za Devetvzvezdnim KI.

 

Kako to? Ker je vse tukaj, vse je vidno.

 

Tako je tudi na spletni strani. Tisti, kateri želi vedeti več, pač klikne na več >>> in se mu nekaj več tudi pokaže!

 

V službi pa te čaka eno lenobno leto. Lahko se poleniš in uživaš, lahko pa narediš tisto, kar si želiš. Ravno lenoba je tista, katera nas v tem času odvrača od vsega, saj je vse zelo prijetno. Če pa se lotiš - boš naredila veliko več kot si lahko predstavljaš. Da bi ti napisal kaj več, si mi napisala premalo podatkov, saj potrebujem tudi čas vpisa na mag.

 

Lep pozdrav.

 

P.S. Ko odpremo oči, vidimo več! Včasih nam škodijo tudi očala (pa ne tista na nosu - tisti filtri v glavi!)

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!!

 

Mene pa zanima kako kaj kaze...... ali se mi bo zivljenje kaj kmalu stabiliziralo - se pravi da se mi bodo misli umirile, da bom zazivela bolj umirjeno.

 

Hvala!

 

8 1 3

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!!

 

Mene pa zanima kako kaj kaze...... ali se mi bo zivljenje kaj kmalu stabiliziralo - se pravi da se mi bodo misli umirile, da bom zazivela bolj umirjeno.

 

Hvala!

 

8 1 3

 

Liu

 

Življenje se ti bo umirilo zelo kmalu: umirjanje se prične 4. februarja, res mirno pa bo aprila.

 

To pa vsekakor ne velja za 'misli' - ali kakorkoli imenujeva tisto, kar se dogaja v tvojem umu.

Tam se bo prepih šele začel.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liu

 

Življenje se ti bo umirilo zelo kmalu: umirjanje se prične 4. februarja, res mirno pa bo aprila.

 

To pa vsekakor ne velja za 'misli' - ali kakorkoli imenujeva tisto, kar se dogaja v tvojem umu.

Tam se bo prepih šele začel.

 

Vojko

V mojem umu se bo sele zacel prepih :eek: :o|o:

 

Ajoj kaj bo se iz tega ven prislo?! :sori:

 

Hvala Vojko!

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Vprašanje se nanaša na medosebne odnose.

Če poenostavim:

Naj 16.8.1969(m) zamenja 7.10.1971(ž) za 15.9.1980(ž)

 

 

Če, bi me zanimal tudi ugoden čas.

 

Hvala!

Bivanje je odprto v vse smeri.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen x:)x

 

jaz mam vprašanje glede službe oz. napredovanja. A je ugdono leto zame oz. a se bo bolj stabilizirala sizuacija glede službe, kar posledično pomeni stabiliziacijo tud na drugih - osebnih - področjih?

 

moje številke so 6 4 7

 

hvala :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Vprašanje se nanaša na medosebne odnose.

Če poenostavim:

Naj 16.8.1969(m) zamenja 7.10.1971(ž) za 15.9.1980(ž)

Če, bi me zanimal tudi ugoden čas.

 

Hvala!

 

Po KIju m izbira skoraj identično KI energijo.

 

Če zamenjaš?

Ta odločitev je seveda na tebi.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

Vojko pozdravljen x:)x

 

jaz mam vprašanje glede službe oz. napredovanja. A je ugdono leto zame oz. a se bo bolj stabilizirala sizuacija glede službe, kar posledično pomeni stabiliziacijo tud na drugih - osebnih - področjih?

 

moje številke so 6 4 7

 

hvala :vio:

 

Pozdravljena Bacci

 

Na vprašanje kot je postavljeno ti težko odgovorim.

 

Zato bi rabil več podatkov, saj ne vem kako opravljaš posel, saj razumem, da ti služba osebno veliko pomeni.

 

Čaka te leto preobrata, na eno ali drugo stran.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljena Bacci

 

Na vprašanje kot je postavljeno ti težko odgovorim.

 

Zato bi rabil več podatkov, saj ne vem kako opravljaš posel, saj razumem, da ti služba osebno veliko pomeni.

 

Čaka te leto preobrata, na eno ali drugo stran.

 

lp, Vojko

 

 

zdravo vojko,

ma služba mi pomeni "veliko" samo v tej smeri, ker mi da sredstva za življenje kot ga želim. pomeni mi denar... drugače niti ne toliko. ok všeč mi je delo, ki ga opravljam ker ni monotono. delam kot zunanji sodelavec, torej nisem v neposrednem kontaktu s šefi, ampak si delovni čas odrejam sama. kar mi je d best in bi rada ostala pri tem, le da bi mogoče dobila kakšne večje odgovornosti, svoj projekt...v tem smislu.

 

leto preobrata, na eno ali drugo stran - to pomeni da je moje leto preobrata na osebnem in poslovnem področju? ali na slabo ali dobro x:Ix

 

hvala!

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdravo vojko,

ma služba mi pomeni "veliko" samo v tej smeri, ker mi da sredstva za življenje kot ga želim. pomeni mi denar... drugače niti ne toliko. ok všeč mi je delo, ki ga opravljam ker ni monotono. delam kot zunanji sodelavec, torej nisem v neposrednem kontaktu s šefi, ampak si delovni čas odrejam sama. kar mi je d best in bi rada ostala pri tem, le da bi mogoče dobila kakšne večje odgovornosti, svoj projekt...v tem smislu.

 

leto preobrata, na eno ali drugo stran - to pomeni da je moje leto preobrata na osebnem in poslovnem področju? ali na slabo ali dobro x:Ix

 

hvala!

x:)x

 

Bacci

 

Lepo sklepaš.

 

In na katero stran se obrne je veliko odvisno tudi od tebe.

 

In kadar ima človek denar za preživetje, se ti zdi, da takrat lahko tudi služba obrne privatno življenje?

 

Kmalu bodo na voljo tako letni kot mesečni predvidi, pa si tam lahko več prečitaš.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, mene zanima ljubezen - bo ugodno ali neugodno?

datumi:

jaz: 4. 9. 1983

on 3. 5. 1977.

 

Mačona

 

Lepo, da te zanima ljubezen.

To, ali bo ali ne bo ugodno pa je takšno vprašanje na katerega bosta lahko odgovorila vidva,

če bosta poskusila....

 

On____ 5 9 1

Mačona 8 5 8

 

Kolikor vidim po vajinih KI energijah, je res, da sta se lahko kaj dobro ujela, saj ti potrebuješ vztrajnega moškega, da bi segel do srca in da tam postaviš oltar z njegovo podobo in kamor mu le redko ali celo nikoli ne pustiš pokukati. V tem smislu ti je podoben in hkrati te lahko vzame pod svoje okrilje. Tudi v družbi se v njegovi bližini lahko počutiš zelo dobro, lahko pa med vama nastaja razkorak v komunikaciji, še bolj pa v življenjskih ciljih, saj obstaja velika možnost, da tvoji življenjski cilji zavirajo njegove, kar pa mu najbrž ne bo všeč. Kajti ko eden ali drugi preusmeri svoje življenjske cilje tako, da bi ustregel drugemu, je prej ali slej nezadovoljen sam. Prav tako nastane nezadovoljstvo takrat, ko bi se eden od vaju čutil prikrajšanega pri realizaciji svojih ciljev. V konkretnem primeru je to on. Seveda se z dobro komunikacijo da marsikaj rešiti in konec koncev sta si toliko blizu, da bi z delom in uvidevnostjo lahko naredila tudi to. Vendar ta način zahteva neprenehno delo obeh na osebni rasti.

 

Sicer pa je ocena možnega odnosa od 4 do 8 na lestvici do 10.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, asi za en ekspresen odgovor? jaz bi bila zato, da si za ;)

2 osebi se lovita, kako jima kaze?

21.11.1975

24.7.1975

 

hja, lepa rec.....jaz sem zato, da me ujame...hihihih

Vojko, lep dan zelim.

tam

Put cliches in museums
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, asi za en ekspresen odgovor? jaz bi bila zato, da si za ;)

2 osebi se lovita, kako jima kaze?

21.11.1975

24.7.1975

 

hja, lepa rec.....jaz sem zato, da me ujame...hihihih

Vojko, lep dan zelim.

tam

 

In čemu, tam, se mu ne pustiš ujeti?

 

Najbrž se bosta letos tudi kdaj pa kdaj ujela, pa spet sfrčala vsak po svoje....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In čemu, tam, se mu ne pustiš ujeti?

 

Najbrž se bosta letos tudi kdaj pa kdaj ujela, pa spet sfrčala vsak po svoje....

 

Lep pozdrav, Vojko

 

hmnja......tam se ze pusti ujet sem pa tja......pustila bi se ujet tud za dlje, sam cuti pri levu, da njemu nekaj ne stima....

kaj neki le??

a samo sem pa tja? ueeeeee

Put cliches in museums
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...