Skoči na vsebino

Angelske karte


cakra

Recommended Posts

no zdej pa mene tud nekej zanima. na kaksen nacin si interpretiras angelske karte..... Imas napisano tocno kaj naj bi angelsko sporocilo pomenilo, ali je tukaj samo intuicija in je tisto pravo, kar ti najprej pade na pamet?

 

help me! tnx :palec:

 

Sporočilo je na karti in ti ga napišem jaz, zraven je priložena knjižica z malo izdatnejšo razlago, intuicija je pa tista, ki zate osebno ve odgovor.

 

 

Cangura

 

Tule je tudi ena od možnosti nakupa kart, upam, da ni nič narobe, ker je neke vrste reklama tale link :inocent:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekoč sem nekje na tem forumu zasledila, da obstaja celo spletna stran z angelskimi sporočili... pa sem pozabila kje ta stran je.. še morda ve kdo?

 

hvala xsrcx

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tule je tudi ena od možnosti nakupa kart, upam, da ni nič narobe, ker je neke vrste reklama tale link :inocent:

 

 

:palec: Ful dobra knjigarna Pujsa, imajo veliko literature za pojest. x;)x Me je pritegnila ta zadnja knjiga Stephena Turoffa- Psihični kirurg in polno podobnih.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Tudi karte Angelsko vodstvo,nevem točno avtorja....so fine :palec: ,dobijo se pa v čopovi knjigarni x;)x ,pa knjiga je zraven....se mi zdi da so še boljše kod od Virtue.

 

Drugače pa imajo v knjigarni Vale novak, na Wolfovi različne vrste kart....angelske,ipd....ful luškane, tako da jaz sem jih šla tja kupovat. Ta knjigarna mi je naj, naj. xsrcx

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
nekoč sem nekje na tem forumu zasledila, da obstaja celo spletna stran z angelskimi sporočili... pa sem pozabila kje ta stran je.. še morda ve kdo?

 

hvala xsrcx

 

pejt na behijev blog, on ma virtualne angelcke ;)

 

----------------

 

Pujsa,

ce jest recimo postavim doloceno vprasanje in potegnem enga angelcka ven + zakurblam intuicijo...... potem dobim kaksen odgovor? Al to s temi kartami ne gre?

 

aja pa hvala za prejsnji odgovor, ma sem cist pozabla potem pogledat.....

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...
V eni trgovini kle v Kranju je tud ena trgovina, kjer še prav posebej prodajajo angelska sporočilca. Ful je dobr, pa poceni je en zvitek, pa tko mal kupiš, da vidiš, na kaj moreš biti pozoren in da ti polepša dan.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Živjo!

 

Vsak snop ima določene Angele in njihova imena, ki se tudi razlikujejo zaradi avtorjev, a ANGELI SO UNIVERZALNA BITJA, zato ni panike, če ne vemo točno njihovega imena, ampak važen je namen, kot npr. angel obilja, angel odpuščanja, angel manifestacije ....

 

A, kot si omenila Auroro sklepam, da misliš imena Angelov od avtorice Doreen Virtue in imena so nasljednja:

- Adriana

- Akaša

- Ariela ( angel manifestacije )

- Astara

- Atena

- Azur

- Aurora

 

Upam, da sem bila v pomoč!

 

 

Angelski pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst mam tut angelske karte. Sem jih za darilo dobila. Naročeno pa mi je bilo, da je treba lepo ravnati z njimi in da lahko samo jaz iz njih "prerokujem", ampak jaz več kot tam piše ne znam prebrati :vio: Samo 4x sem gledala ljudem. Je pa res, da me je dva dni nazaj prijelo, da bi nekomu kej prebrala iz njih, vendar jih nisem imela pri sebi, tako da zdej, ko to prebiram, sem jih šla iskat v predal in jih bom dala v torbico. Naslednjič bo želja potešena.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Ja s kartami je potrebno ravnat spoštljivo in predvsem ne se osredotočat samo na tisto, kar piše v knjižici, kot pomen, ampak skoncentrirajte se, ter naj vas filing vodi, ker to je potem to.

 

Lep pozdrav!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oki x:Dx :palec:

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Pozdrav vsem skupaj,

 

slišala sem da obstaja Angelska šola, in sedaj me zanima če je to res in česa se tam naučiš, priučiš?

 

Hvala in lp,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Jaz imam tudi vodstvo boginj, nekaj časa sem jih pogledovala vsake posebaj, potem pa sem dobila preblisk da bi jih dala skupaj ker so tudi enake velikosti, tudi vodstvo boginj so zelo lepe karte, kar mravljinci me spreletavajo karad jih primem v roke, jih pa uporabim samo zase, kadar potrebujem tolažbo.

 

Misli kdo da ni prav ker sem jih dala skupaj ???

 

 

LP! Vanja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...
nekoč sem nekje na tem forumu zasledila, da obstaja celo spletna stran z angelskimi sporočili... pa sem pozabila kje ta stran je.. še morda ve kdo?

 

hvala xsrcx

 

Jst sm nekaj podobnega tud enkrat našla ... pa sm napisala najprej na iskalni Doreen Virtue pa ene karte sam se ne spomnem čist dobr ... pa sm pol mal brskala so bla tud ena sporočila al neki takega ...

OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Problem pri angelih je, da nimajo lastne volje, zato direktno klicanje angelov na pomoč zna bit mal problematično. Zakaj? Zato, ker so vaši najglasnejši občutki in želje iz ega. Ta pa ne dela glih v vašo korist, ja kratkotrajno da, dolgoročno pa glih obratno. Ego je zemeljska zadeva, vse zemeljsko pa je minljivo in se povrne v prah. Raje se obračajte na sv. duha, ta je tako imenovan zastopnik boga in je direkt od boga nam poslan, da nam stoji ob strani, nas tolaži in podobno, kar je pa najboljš, ima čustva in samo on ve, kaj bi vi radi, le poslušat ga je treba (bolje povedat se ˝naučit˝) ga poslušat. Je dosti tišji od ega glasu. No nazaj k angelom. Ti bodo vedno poslušali vaše želje in na vse pretege, se bodo trudili, da vam jih uslišijo. Saj veste, da si velikokrat želimo za nas ne prave stvari, pa tu so še črni angeli... V glavnem, predajate svoje želje raje sv. duhu, ta pa ve, kaj vas trajno usrečuje in kaj ne in bo on ˝poštimal˝, da bodo stvari tekle vam v prid.

 

Sem bil v fazi, ko sem se ful obračal na angele - direk, pa se je vse podrlo.

Tak jaz trenutno vidim in v to verjamem. Kaj bo pa jutri, bomo pa vidl.

Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Angelske karte nam sporočajo neke univerzalne resnice, k nam služijo na poti našega življeja. So oraklji in za to moramo biti prečiščeni, da jih lahko razumemo...v smislu brez omejitev in brez pogojevanj. Kar pomeni, da moramo izklopit naš ego, ki je poln samovšečnosti, ko smo prepričani, da smo vse erazumeli in užaljenosti, če nam ravno ne gre najbolje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Angelske karte nam sporočajo neke univerzalne resnice, k nam služijo na poti našega življeja. So oraklji in za to moramo biti prečiščeni, da jih lahko razumemo...v smislu brez omejitev in brez pogojevanj. Kar pomeni, da moramo izklopit naš ego, ki je poln samovšečnosti, ko smo prepričani, da smo vse erazumeli in užaljenosti, če nam ravno ne gre najbolje.

mislem da je to res :palec:

OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Že pred časom mi je prijateljica prerokovala iz angelskih kart, ampak medve sva to vzele tko za zabavo, nism verjela da je kaj na tem. Karte so se obračale, meni pa nič jasno, nisem jih mogla povezati kaj naj bi pomenile. Vseeno pa sem jih zapisala na en list papirja in dala doma v predal. Mesece potem, ko sem pospravljala, sem našla ta list in bila sem šokirana, koliko so karte zadele.

 

Prosila sem prijateljico, da mi posodi svoje karte, a nisem vedela, da se svojih kart ne posoja. Brala sem vaše poste zgoraj in res šla pogledat na Canguro, kjer majo kar lepo izbiro orakeljskih kart. Mene so najbolj privlekle Atlantidske karte, ker mi je ta mit všeč že iz otroštva. Res so lepe, živali, angeli, samorogi, otroci so gor, res pomirjajo.

 

Zdaj sem nova v tem prerokovanju, zato me zanima - kaj je vam bolj ustrezalo, da ste se držali priloženih navodil ali delali po občutku/intuiciji?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali ima kdo izkusnje z angelskimi kartami ?

Ola Čakra.

 

Ja imam jih že kar nekaj časa in so krasne. (od D.V.)

Še posebej fajn so mi, ko dobim kakšno zdravstveno vprašanje ali pa namig dneva.

 

:palec:

 

Že pred časom mi je prijateljica prerokovala iz angelskih kart, ampak medve sva to vzele tko za zabavo, nism verjela da je kaj na tem. Karte so se obračale, meni pa nič jasno, nisem jih mogla povezati kaj naj bi pomenile. Vseeno pa sem jih zapisala na en list papirja in dala doma v predal. Mesece potem, ko sem pospravljala, sem našla ta list in bila sem šokirana, koliko so karte zadele.

 

Prosila sem prijateljico, da mi posodi svoje karte, a nisem vedela, da se svojih kart ne posoja. Brala sem vaše poste zgoraj in res šla pogledat na Canguro, kjer majo kar lepo izbiro orakeljskih kart. Mene so najbolj privlekle Atlantidske karte, ker mi je ta mit všeč že iz otroštva. Res so lepe, živali, angeli, samorogi, otroci so gor, res pomirjajo.

 

Zdaj sem nova v tem prerokovanju, zato me zanima - kaj je vam bolj ustrezalo, da ste se držali priloženih navodil ali delali po občutku/intuiciji?

Vedno po občutku.

Čeprav ne škodje, če prebereš navodila oz. vsak opise posameznih kart.

Kar se tiče postavitev, lahko probaš predlagane oz "najdeš" svoj način polaganja.

Veliko uspeha in veselja. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...