Skoči na vsebino

Pesem počutja


kodrlajsa

Recommended Posts

  • Komentarji 25,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Guest mačona

a večer mi boš tudi kaj polepšala s smehom, jutro si mi že? x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:Dx

 

sline se mi cedijo, vsa sem mastna, ko pridem v tvojo bližino ... x:Dx :inocent:

 

Pretenders~Back on the chain gang :2src: :2src: :2src: I found a picture of you ... xsingx tut za Strelca x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a večer mi boš tudi kaj polepšala s smehom, jutro si mi že? x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:Dx

 

sline se mi cedijo, vsa sem mastna, ko pridem v tvojo bližino ... x:Dx :inocent:

 

Pretenders~Back on the chain gang :2src: :2src: :2src: I found a picture of you ... xsingx tut za Strelca x:Ix

:sick: sm se na čipsu zadavla skor k sm tole prebrala x:Dx

ne dans se bom z veseljem predajala turobnemu razpoloženju in se bom - težko sicer- vzdržala vseh neumestnih komentarjev in bedarij :OoO:

 

 

led zepellin - ramble on x:px

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem danes čist v italijanskem melosu :2src:

 

Jst sm pa u bifeju slišu eno ful mumijsko, a glede na to, da ga mam mal pod kapo (o.k. - kape u resnic nimam) mi je bil kr ušeč:

 

Men se zdi: Luccio Dalla: men se zdi "Bambina, bambina"

 

lalala

 

oh men so pa carski........vsa divja k si jih dam gor x:o)x u živo bi jih js tud vidla :sori: no, sicer sm jih par let nazaj v postojni....sam tist ni blo to....no ja, sej je blo kul.....sam 20 let nazaj je blo zihr bolš x:Dx

 

uriah heep - look at yourself x:px

 

K sm biu še fajn smrkav, sem bil na unem čuvenem koncertu U.H. v Hali Tivoli, k so bli vsi stoli sesuti (po koncertu U.H. ogromno let ni blo več stolov v parterju). Res sorči, a ko jih danes poslušam, mi zvenijo totalka nekarakterno (razen tistih par komadov).

Veš kwa mam jst res rad - saund, kakršnega ma Roy Buchanan. Konec osemdesetih je Tomaž Sršen privlekel v Slo, en trojni album, ki smo si ga pol posnel na kasete. To je to. Žal teh kaset nimam več, mam pa en njegov dvojni album, ki ni tok grozn dober.

Najbrž Roya Buchanana ne poznaš. Nič čudnega. Bil je genialen kitarist, a po duši klošar - uspeh ga ni zanimal in ko na patah gledaš zasedbe, je v bistvu vsak komad z drugimi. Preprosto je iz raznih barov potegnil kakšne pevke in muskontarje in z njimi kaj posnel. Neki ga je mogl u lajfu fajn jebat - enkrat se ga je napil in v lokalu razbijal, nakar so ga za čez noč zaprli. V zaporu se je obesil. Na zadnji strani cajtnga Delo je takrat pisalo: Umrl je najboljši neznani kitarist.

 

Roy Buchannan: Turn to stone

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
:sick: sm se na čipsu zadavla skor k sm tole prebrala x:Dx

ne dans se bom z veseljem predajala turobnemu razpoloženju in se bom - težko sicer- vzdržala vseh neumestnih komentarjev in bedarij :OoO:

led zepellin - ramble on x:px

neeeeeeeee noooooooooo, jz bom kr umrla brez tvojih zabavljivk. :C: :C: :C: k sm to prebrala, sem kr ratala zaripla v faco in tko psiho smeh sem izdavla iz sebe. x:Dx

 

dej v šolskih prigodah če se boš še spomnila kakih kavbojk in boksark s Plutom (pa ne Silvom x:Dx x:o)x ).

 

ej, zdej bi prov spila pivse s tabo, pržgala čik in bi se sam režale skupi, k jaz sem tuk tok prfukjena te dni, da grem rečmo vn na čik, gledam v nočno nebo in se kr sama sebi režim. x:px :vio: x:Dx ma kaj čm, moram bit norc včasih, še premlkrat sem, k je tok noto dober no. x:Dx

 

 

Pretenders~2000 Miles

 

 

Jst sm pa u bifeju slišu eno ful mumijsko, a glede na to, da ga mam mal pod kapo (o.k. - kape u resnic nimam) mi je bil kr ušeč:

 

Men se zdi: Luccio Dalla: men se zdi "Bambina, bambina"

 

K sm biu še fajn smrkav, sem bil na unem čuvenem koncertu U.H. v Hali Tivoli, k so bli vsi stoli sesut (po koncertu U.H. ogromno let ni blo več stolov v parterju). Res sorči, a ko jih danes poslušam, mi zvenijo totalka nekarakterno (razen tistih par komadov).

pa dejta no, vidva bosta mene spravla v grob.!!! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

aja, ni čudn, če ga maš pod kapo. :vragec: ej Todi, dejve še midve, da bo prfect trio.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.kdaj že grema na pir :inocent: x:Dx

 

Jst sm vodnar in s tem v zvezi blazn počasn. Če češ, d greva na per, mi morš kr ultimat dat. Če boš čakala na mojo iniciativo, bo po mojem letos težko kaj. x:o)x x:o)x x:o)x Ampak, d se razumeva - načeloma bi šel ful na per s tabo, sam ... vodnar sem.

 

lalala

 

Joe Satriani: Baroque

 

lalala No2

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

neeeeeeeee noooooooooo, jz bom kr umrla brez tvojih zabavljivk. :C: :C: :C: k sm to prebrala, sem kr ratala zaripla v faco in tko psiho smeh sem izdavla iz sebe. x:Dx

 

dej v šolskih prigodah če se boš še spomnila kakih kavbojk in boksark s Plutom (pa ne Silvom x:Dx x:o)x ).

 

ej, zdej bi prov spila pivse s tabo, pržgala čik in bi se sam režale skupi, k jaz sem tuk tok prfukjena te dni, da grem rečmo vn na čik, gledam v nočno nebo in se kr sama sebi režim. x:px :vio: x:Dx ma kaj čm, moram bit norc včasih, še premlkrat sem, k je tok noto dober no. x:Dx

Pretenders~2000 Miles

pa dejta no, vidva bosta mene spravla v grob.!!!

 

aja, ni čudn, če ga maš pod kapo. :vragec: ej Todi, dejve še midve, da bo prfect trio.

mah zdej bom pa kriva za tvoje psihične muke al ka :eek: x:Dx jej jej, kam smo pršli.....ubogimu človeku se en dan več ne pusti da bi vsaj poskusu bit normaln x:o)x

 

 

:eek: ka mi je pa zej vn vrglo ....sm šla takoj zbrisat, en komad sumljiv se mi je usilo not, tak modern bol je biv za čut....js pr polni zavesti si ga zihr nism not naložla xrolleyesx

 

 

za okus popravt - stevie ray vaughan - love struck baby x:px

 

Jst sm vodnar in s tem v zvezi blazn počasn. Če češ, d greva na per, mi morš kr ultimat dat. Če boš čakala na mojo iniciativo, bo po mojem letos težko kaj. x:o)x x:o)x x:o)x Ampak, d se razumeva - načeloma bi šel ful na per s tabo, sam ... vodnar sem.

 

lalala

 

Joe Satriani: Baroque

 

lalala No2

 

:eek: matr ej....sej nism rekla da morš me dol pridt dat :inocent: x:o)x xcivx kok ste djedi zakomplicirani.....lepo se spustiš u dolino, pobašeš seveda cd-je in greva na pir x^x čist simpl....a je treba na kak urad posebi vlogo dat :inocent:

 

poslušam še pa unga od prej...še ni konc x:o)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: matr ej....sej nism rekla da morš me dol pridt dat :inocent: x:o)x xcivx kok ste djedi zakomplicirani.....lepo se spustiš u dolino, pobašeš seveda cd-je in greva na pir x^x čist simpl....a je treba na kak urad posebi vlogo dat :inocent:

 

poslušam še pa unga od prej...še ni konc x:o)x

 

Počasnost vodnarjov se začne že, ko je treba kam mal bolj daleč na per it. Po mojem zato, ker nam je vse ql. Me je ravno par dni nazaj frend prašal, če pridejo prevečkrat k men na tarok, pa sem mu povedal, da je men ql če pridejo, kot tudi, če ne pridejo. Vse mi je torej ql. Vidiš, zato torej rabim ultimat, da me kam spraviš.

 

lalala

 

Peter Green: Preachin' blues

 

lalala No2

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

pa Todi, nisi ti nč kriva, jaz sem v enem svojem štosu, sorodnem tvojmu in čutim tvojo energijo. sam zdej vidim, da ti nisi več za akcijo. :o|o: škoda, bom pa poiskala drugo žrtev, ki mi bo špilala norca. x:Dx :vragec: :inocent: a sm nesramna. oprosti, rada te mam. xsrcx če kdo to bere, si tut po moje misli, da sem padla z Marsa. xNNx xnckrivx :fool:

 

Stranglers~Golden brown :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Počasnost vodnarjov se začne že, ko je treba kam mal bolj daleč na per it. Po mojem zato, ker nam je vse ql. Me je ravno par dni nazaj frend prašal, če pridejo prevečkrat k men na tarok, pa sem mu povedal, da je men ql če pridejo, kot tudi, če ne pridejo. Vse mi je torej ql. Vidiš, zato torej rabim ultimat, da me kam spraviš.

 

lalala

 

Peter Green: Preachin' blues

 

lalala No2

no, bom poštudirala en ultimat v bližnji prihodnosti x:Dx

 

pa Todi, nisi ti nč kriva, jaz sem v enem svojem štosu, sorodnem tvojmu in čutim tvojo energijo. sam zdej vidim, da ti nisi več za akcijo. :o|o: škoda, bom pa poiskala drugo žrtev, ki mi bo špilala norca. x:Dx :vragec: :inocent: a sm nesramna. oprosti, rada te mam. xsrcx če kdo to bere, si tut po moje misli, da sem padla z Marsa. xNNx xnckrivx :fool:

 

Stranglers~Golden brown :2src:

:o|o: no evo....pa smo tam.....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

jao no, pa kaj ti je? :eek: :C: ma grem raje brat tvoje šolske prigode. no ja, tut tečno te mam rada. x:)x

 

Stranglers~Always the sun x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jao no, pa kaj ti je? :eek: :C: ma grem raje brat tvoje šolske prigode. no ja, tut tečno te mam rada. x:)x

 

Stranglers~Always the sun x8Dx

xsmx đizs a ti zmeri vse tak resno vzameš....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Počasnost vodnarjov se začne že, ko je treba kam mal bolj daleč na per it. Po mojem zato, ker nam je vse ql. Me je ravno par dni nazaj frend prašal, če pridejo prevečkrat k men na tarok, pa sem mu povedal, da je men ql če pridejo, kot tudi, če ne pridejo. Vse mi je torej ql. Vidiš, zato torej rabim ultimat, da me kam spraviš.

 

lalala

 

Peter Green: Preachin' blues

 

lalala No2

 

 

Ne vem ,če te bo Todika dočakala da boš šel na pir....tko kot na kafe ne prideš v Celje. :xx!: :xx!: :xx!:

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem ,če te bo Todika dočakala da boš šel na pir....tko kot na kafe ne prideš v Celje. :xx!: :xx!: :xx!:

tapravo muzko mu zašpilam pa bo kt šus tuki x:px ga bomo že zbezali iz tistih njegovih stalaktitov.....al karkol so že x:o)x

 

 

deep purple - anyone´s daughter

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...