Skoči na vsebino

Pesem počutja


kodrlajsa

Recommended Posts

Imagine there's no heaven

It's easy if you try

No hell below us

Above us only sky

Imagine all the people

Living for today...

 

Imagine there's no countries

It isn't hard to do

Nothing to kill or die for

And no religion too

Imagine all the people

Living life in peace...

 

You may say I'm a dreamer

But I'm not the only one

I hope someday you'll join us

And the world will be as one

 

Imagine no possessions

I wonder if you can

No need for greed or hunger

A brotherhood of man

Imagine all the people

Sharing all the world...

 

You may say I'm a dreamer

But I'm not the only one

I hope someday you'll join us

And the world will live as one

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=jEOkxRLzBf0...feature=related

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 25,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

 

uuuuu, na to pesm sem biu pa nekoč zaljubljen x:px barbi je bla x:Dx

 

***

 

buldožer: denarčke štejem

 

in ko zraste luškan kupček,

mu dam en srškan lupček...

pol pa spat x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekoč davnoooo..... x:Dx x;)x

 

 

Ironic....

 

ojoooj, dooooooolgooo, doooooooooolgooo... x:Dx so sam še fragmenti ostal. pa ta pesmca x:px

 

***

 

x8Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojoooj, dooooooolgooo, doooooooooolgooo... x:Dx so sam še fragmenti ostal. pa ta pesmca x:px

 

***

 

x8Dx

 

xrainbowx

 

Kaj je to bilo na koncu 80'tih ali pa na začetku 90'tih??

 

Tale bi znal biti iz istega obdobja...par let gor ali dol... x;)x

 

Se spovneš???

Kolk je bil popularen ta komad... x:Dx

Noro.

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj je to bilo na koncu 80'tih ali pa na začetku 90'tih??

 

Tale bi znal biti iz istega obdobja...par let gor ali dol... x;)x

 

Se spovneš???

Kolk je bil popularen ta komad... x:Dx

Noro.

 

ooooooo šit. no, tej je blo ime pa kristina x:Dx

 

itak, da se spovnem. valeta. slemerji. ojoj... x:Ix

 

no, oni "seven seas" je biu par let prej... x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooooooo šit. no, tej je blo ime pa kristina x:Dx

 

itak, da se spovnem. valeta. slemerji. ojoj... x:Ix

 

no, oni "seven seas" je biu par let prej... x;)x

 

xrainbowx

 

xg:Dx

 

kaj si ti posrečen..... x:px

 

ampak se ti pa je dogajalo takrat ...uff...dogajalo.. x:Dx

 

Sj meni se je tudi.

 

Prva ljubezen.Pisalo se je leto 1993. xsrcx

 

Tale komad me na njega spominja; :vio:

 

Just another day... x:px

 

in ta

 

The winner takes it all

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xg:Dx

 

kaj si ti posrečen..... x:px

 

ampak se ti pa je dogajalo takrat ...uff...dogajalo.. x:Dx

 

Sj meni se je tudi.

 

Prva ljubezen.Pisalo se je leto 1993. xsrcx

 

Tale komad me na njega spominja; :vio:

 

x:px

 

in ta

 

The winner takes it all

 

hmmm... zdej pa mene zanima ker letnik si ti (sej vem, da ne boš povedala x:px )

 

ker... ker, jst sm se prvič zaljubil petinosemsetga x:Dx prvi dan šole, prvič stopu v razred in je sedela tam in me čakala. x:px sam ta spomin je grozljiv zastopš... to bi mogl že zdavn zbledet :vragec: za foro... jo ravno zadnjič srečam v eni bajt, ko ona zdej tam kao dela (baje), jst sem meu pa ene druge opravke, ampak jo nisem opazil, ko gremo po štengih (sem neki enmu razlagu), pa čutim en pogled naliman na hrbet, se obrnem in se ujameva. se sam zareživa. x:px mislem... se sliš limonadast, ampak tko je blo... kaj čem zdej, lagat x?x x:Dx

 

:2src:

 

evribadi laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavzju hir xsuperx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm... zdej pa mene zanima ker letnik si ti (sej vem, da ne boš povedala x:px )

 

ker... ker, jst sm se prvič zaljubil petinosemsetga x:Dx prvi dan šole, prvič stopu v razred in je sedela tam in me čakala. x:px sam ta spomin je grozljiv zastopš... to bi mogl že zdavn zbledet :vragec: za foro... jo ravno zadnjič srečam v eni bajt, ko ona zdej tam kao dela (baje), jst sem meu pa ene druge opravke, ampak jo nisem opazil, ko gremo po štengih (sem neki enmu razlagu), pa čutim en pogled naliman na hrbet, se obrnem in se ujameva. se sam zareživa. x:px mislem... se sliš limonadast, ampak tko je blo... kaj čem zdej, lagat x?x x:Dx

 

Ti si bil pa hiter. Čeprav je bila to najbrž samo simpatija ...ali pa neke vrste platonska ljubezen...

A sta se za rokce držala in si nagajala..........x:Dx

 

No .. pred to prvo ljubeznijo,ki se je zgodila leta 1993 sem imela še eno simpatijo.Takrat se je pa pisalo leto 1991.Obiskovala sem 6.razred… x;)x

Bil je lep kot slika,športnik in še ministrant povrhu. x:Dx

Pri verouku sva se srečevala..in pri maši(šmarnice sem takrat dobesedno oboževala)…

Ampak potem me je pa enkrat njegov prijatelj vprašal:"A bi ti hodila s Petrom …"in to še v pričo župnika…pa sem rekla…"kake pa imaš"…in zafarbala do konca…Ampak se mi je pa faaaaaaaajnnn zdelo... :2src: Nekak se nisem mogla predstavljati,da se držim z njim za roko in ,da greva skupaj kolesariti ali kaj podobnega...Mi je bilo dovolj,da sva se samo gledala in da me je kdaj pa kdaj potegnil za čop...

Platonska ljubezen...

Tako zelo značilna za nas ribice.... :vio:

Sem bila kar precej sramežljivo dekle…po eni strani..po drugi pa sploh ne. Prava divjakinja. :vragec:

 

Spomini…spomini…. :2src:

 

 

 

 

 

:2src:

 

evribadi laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavzju hir xsuperx

 

xrainbowx

 

Waw. x:o)x

Full dober komad.

Nisem ga še slišala,ampak ti takoj zleze v uho…

Grand Canyon ...Ja…tja bi pa šla za ene 14 dni… x:px

 

*****************

 

Mercy..... x:px

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si bil pa hiter. Čeprav je bila to najbrž samo simpatija ...ali pa neke vrste platonska ljubezen...

A sta se za rokce držala in si nagajala..........x:Dx

 

No .. pred to prvo ljubeznijo,ki se je zgodila leta 1993 sem imela še eno simpatijo.Takrat se je pa pisalo leto 1991.Obiskovala sem 6.razred… x;)x

Bil je lep kot slika,športnik in še ministrant povrhu. x:Dx

Pri verouku sva se srečavala..in pri maši(šmarnice sem takrat dobesedno oboževala)…

Ampak potem me je pa enkrat njegov prijatelj vprašal:"A bi ti hodila s Petrom …"in to še v pričo župnika…pa sem rekla…"kake pa imaš"…in zafarbala do konca…Ampak se mi je pa faaaaaaaajnnn zdelo... :2src: Nekak se nisem mogla predstavljati,da se držim z njim za roko in ,da greva skupaj kolesariti ali kaj podobnega...Mi je bilo dovolj,da sva se samo gledala in da me je kdaj pa kdaj potegnil za čop...

Platonska ljubezen...

Tako zelo značilna za nas ribice.... :vio:

Sem bila kar precej sramežljivo dekle…po eni strani..po drugi pa sploh ne. Prava divjakinja. :vragec:

 

Spomini…spomini…. :2src:

 

xsmx crkavam na tole... ministrant :palec: pol si ti celo starej od mene, bemoboga :vragec: x:Dx

 

ja, platonska, platonska. pa sej ravno v tem je keč. to premika skale in gorovja. ne pa seks. je mat mogla klicat u šolo zakaj tolk pozn domov hodm, ker sem najprej njej nesu torbo domov. x:Dx čeprou čist, čist, čist taprvič je blo v vrtcu. je pa tko, a ne, če imaš svobodnega in odprtega duha, se hitro zaljubiš (pa ne zatreskaš), ker ljubezen je domena duha. če si pa anksiozen, tesnoben, zaskrbljen pa pač ne. in otroci so odprti ko najširnejša livada in velikokrat tudi najboljši sogovorniki. pol k smo pa stari, smo pa enostavno dolgočasni. lite felge, položnice, pisarne... x:o)x

 

končno mal sonček posjau... materstumater... grem izkoristit tole.

 

lords of bikes x8Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx crkavam na tole... ministrant :palec: pol si ti celo starej od mene, bemoboga :vragec: x:Dx

 

ja, platonska, platonska. pa sej ravno v tem je keč. to premika skale in gorovja. ne pa seks. je mat mogla klicat u šolo zakaj tolk pozn domov hodm, ker sem najprej njej nesu torbo domov. x:Dx čeprou čist, čist, čist taprvič je blo v vrtcu. je pa tko, a ne, če imaš svobodnega in odprtega duha, se hitro zaljubiš (pa ne zatreskaš), ker ljubezen je domena duha. če si pa anksiozen, tesnoben, zaskrbljen pa pač ne. in otroci so odprti ko najširnejša livada in velikokrat tudi najboljši sogovorniki. pol k smo pa stari, smo pa enostavno dolgočasni. lite felge, položnice, pisarne... x:o)x

 

končno mal sonček posjau... materstumater... grem izkoristit tole.

 

lords of bikes x8Dx

 

xrainbowx

 

x:Dx

 

Ma ja.

Itak je največji feeling,ko hrepeniš,sanjaš in pričakuješ..(čeprav ne veš vedno...kaj??). x:px

 

Tudi zdaj je to najboljši del zaljubljenosti...in vedno bo... x;)x

 

Včasih je lepše,če peče dvom...če ne veš na čem si...če samo uživaš v tistem trenutku....ko ga vidiš,ko z njim spregovoriš in podobno...

 

Sončk. :2src:

 

Jz sem že bila v gozdu...Eno -urna rekreacija...Zdj pa kuhat... x:Dx

 

xsrcx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

Ma ja.

Itak je največji feeling,ko hrepeniš,sanjaš in pričakuješ..(čeprav ne veš vedno...kaj??). x:px

 

Tudi zdaj je to najboljši del zaljubljenosti...in vedno bo... x;)x

 

Včasih je lepše,če peče dvom...če ne veš na čem si...če samo uživaš v tistem trenutku....ko ga vidiš,ko z njim spregovoriš in podobno...

 

Sončk. :2src:

 

Jz sem že bila v gozdu...Eno -urna rekreacija...Zdj pa kuhat... x:Dx

 

xsrcx

 

mater, je kr prdišal x:px js pa pašto u lonc pa do zdele spau x:o)x

 

ja, ko ga/jo vidiš pa slišiš. pa se mal za roke držiš pa objemaš. xcivx

 

sončk tut teb x:)x

 

when a man loves a woman

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mater, je kr prdišal x:px js pa pašto u lonc pa do zdele spau x:o)x

 

ja, ko ga/jo vidiš pa slišiš. pa se mal za roke držiš pa objemaš. xcivx

 

sončk tut teb x:)x

 

when a man loves a woman

 

xrainbowx

 

 

Ok. x:Dx

 

Dejstvo je,da ne moremo samo od platonske ljubezni živeti(lahko bi-ampak nočemo). x;)x

 

Tako ,da se začne slej kot prej tudi fizična ljubezen.(nismo več otroci)

 

Tudi sonce se ljubi s svojo zemljo. :2src:

 

Jo z jutrom zbuja;

 

slečen,nor,razgret....

 

v objumu in s poljubi ji kožo izsuši...in tako naprej...

 

Vsak dan znova... :vio:

 

x:px x;)x

 

 

 

Like a virgin..... xcivx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala strelka xsrcx

 

Tale komad sem našla po tvoji zaslugi.... :vio:

 

Kje si zdj Dejo našla... :2src:

 

 

:palec: lepo besedilo....

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: :2src: Kaj sem našla!!!

 

 

:onfire: xsurprisex xmusicx :wub: :cry:

 

Noro!

 

Mantis...a tebi je tudi ta komad všeč??? x:o)x

 

Meni je fulllll.

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...