Skoči na vsebino

Amazon.com


Behemoth

Recommended Posts

Ali kdo slučajno ve kako se plača pri amazonu?Z kartico ali pri prevzemu?

Pa če še slučajno veste koliko stane poštnina? Da se mi je ena knjigica zasvetila sam pri nam je nimajo :vragec:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da s kartico.. Eurocard ali kaj takega.. Po povzetju skor 100% ne, mogoce je pa se kaka druga varianta, sam dvomim.

Za postnino pa - naceloma probas tko, da se delas, da bos kupil, do tam, ko hocejo od tebe stevilko kartice.. Enkrat vmes ti ziher pokazejo celoten znesek, ki ga bos moral placat, skupaj s postnino x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mislim, da s kartico.. Eurocard ali kaj takega.. Po povzetju skor 100% ne, mogoce je pa se kaka druga varianta, sam dvomim.

Za postnino pa - naceloma probas tko, da se delas, da bos kupil, do tam, ko hocejo od tebe stevilko kartice.. Enkrat vmes ti ziher pokazejo celoten znesek, ki ga bos moral placat, skupaj s postnino  x;)x

Ja, kje pa naj jaz dobim eurocard? :blink:

Mater pa kaj tak komplicirajo :o|o:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Starsi? Jaz jo skoz bratu posojam :o|o:

Lahk je tud kaj druzga, sam mora bit ta, kreditna kartica al kak se rece, ker tale za bancni avtomat ne velja..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mas se nek check & money orders, mogoc se da kej prek banke uredit.. sam ne vem, pejd si prebrat, saj ti vse pise... help...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Starsi? Jaz jo skoz bratu posojam  :o|o:

Lahk je tud kaj druzga, sam mora bit ta, kreditna kartica al kak se rece, ker tale za bancni avtomat ne velja..

ne, oba mata sam za bankomat.

 

<{POST_SNAPBACK}>behi, na amazonu placujes s kartico (visa, mastercard)...

ja, so mi že povedal :D

 

<{POST_SNAPBACK}>ata, mama ...  x;)x

za bankomat mata.

 

<{POST_SNAPBACK}>Behi kaj pa rabiš?? js grem kmal čez lužo, ti lahko js prnesem ko se vrnem  x:o)x

Ok, sta mi eni dve knjigi padli v oči :D

Wicked witch

In ta:

Modern Magick

 

Sam ne, čaki v sredo grem v Lj in bom videl, če si bom tam kaj kupo, ne rabiš, če pa si nebom ti pa sporočim. Sam ok, zdaj ne vem, tam na amazonu piše da knjiga stane 12.21, kaj je to sam...3076.92 :?: :blink:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Behi, sam tolk so knjiige, samo pol pa po vrednosti zaračunajo poštnino od 6-8 $ je cca, pa saj ob naročilu ti seštejejo vse skupaj. Če ti ne rata nič, pa bi res te knjigice rad, sporoči, ti jaz to plačam z mojo kartico in ti pošljem potem. Hodi pa tam od 7- 21 dni. A si šel mogoče na Amazon.uk, iz Londona je hitrejše, pokukaj , na koncu strani spodaj so vse države, kjer je Amazon . Samo ni vedno vseh knjig v Londonu, tudi če so v USA

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da bi mi ti plačala :?: :wOOt: o hehehe, viš stara mama je prijazna x:Dx x;)x x:Xx

Oje, tu v londuno pa je kar 14.99 :blink: mater so dragi :o|o:

V USA pa sam 12.99 :angry: no ne vem še, ker si moram v Lj še nekaj znakupit.

 

Saj bom povedal če kaj rabim ;) x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Da bi mi ti plačala :?: :wOOt: o hehehe, viš stara mama je prijazna x:Dx  x;)x  x:Xx

Oje, tu v londuno pa je kar 14.99 :blink: mater so dragi :o|o:

V USA pa sam 12.99 :angry: no ne vem še, ker si moram v Lj še nekaj znakupit.

 

Saj bom povedal če kaj rabim ;) x:Xx

 

 

<{POST_SNAPBACK}>kolko p je funt :?: :blink:

 

trenutno 347 sit

 

jst sm opazla da so v Ameriki iste knjige dostkrat cenejše kot v Angliji V zgornjem primeru je potem ta knjiga na amazon.co.uk okol 5200 na amazon.com pa sam 2600 :eek:

 

mene pa zanima kako je z večjo vrednostjo, vem da ti obdavčjo knjigo/cd ko ga naročiš iz amerike sam, če je nad 20 dolarjev vrednost, kokr se spomnm sm plačala nazadne 1700 še zravn pa je blo do 30 dolarjev. Je kdo že naroču kdaj kako zbirko cd-jev al pa kej za dost višjo vsoto, kok je pršlo še zravn davka oz. carine :inocent: ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

davka se nkol nism placu...pa sem ziher ze enih 20X narocu za zneske prek 100USD... vem pa da so drugi ze placeval tam okoli 20-30%zneska nakupa... odvisn od srece... :8):

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>davka se nkol nism placu...pa sem ziher ze enih 20X narocu za zneske prek 100USD... vem pa da so drugi ze placeval tam okoli 20-30%zneska nakupa... odvisn od srece... :8):

 

 

hočš rečt, da nisi nč še zravn plaču razn tistga kar si itak že s kartico plaču?? :eek: jst sm sicer sam enkrat plačala še zravn, pol sm ugotovila, d je bolš vsako knjigo posebi naročvat, pa itak jih je velka večina pod 20 dolarjev. kak čuden sistem majo pol to, kokr naletiš xrolleyesx . sam bi blo pa fajn če bi spustil mim brez carine al davka (sej ne vem kaj u bistvu plačaš), ker si enkrat v bližni prihodnosti mislm ubavt komplet sezon od zvezdnih vrat... ko bo keš... če bo keš... :xx!: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja...

sej men kar v vreci prnesejo...

sploh ne odprejo...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
mene še neki zanima, je mogoče kdo prek amazon.com naročeval še kaj druzga kot knjige, cdje,... recimo kakšno kozmetiko al pa oblačila? se to sploh da (baje da se nej ne bi dal, tko nekak je tud na amazonu pisal, sam sem pa slišala da nekateri naročajo tud tehniko npr. kamere in to in da je fora sam to da več davka al carine plačajo)?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...