Skoči na vsebino

Čokolada


Recommended Posts

:D darn js se zmeri jem tisto cokolado vsak dan po malo... priblizno na polovici sem ze... hehe :P oziroma se... hm hm zdje jo jem tko s kruhom pa kr pase ;) za zajtrk.... pred kosilom :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:D darn js se zmeri jem tisto cokolado vsak dan po malo... priblizno na polovici sem ze... hehe :P oziroma se...  hm hm zdje jo jem tko s kruhom pa kr pase ;) za zajtrk.... pred kosilom :D

:eek: :eek: :eek: Kva? Ti še kr uno čokolado mažeš? x?x Ja, a je bila mogoče težka tam enih 5 kil ali kako? x?x

Sem jaz že ene tri vmes zmazala x:px .....Joj, kak men zadnje čase paše sladko x:Dx .....Ponavadi sploh nisem taka, ko ste pa tukaj nekaj o čokoladi začel razpravljat sem pa postala kar malo zasvojena x:o)x ......Ja, od čokolade si baje lahko tudi zasvojen :eek: xrolleyesx .....Joj, kakšne majo..... x:o)x x:Dx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

To eat or not eat - sploh ni vprašanje, odgovor je jasen - razvajati se je treba. Vendar ne vsak dan, je treba zobe šparat! xzobkox Najraje imam milko s celimi lešniki, smetano, lešnikovo kremo, jogurtom, ... Gorenjke ne maram tako zelo. Corny :yumy:

Keksov sploh ne povoham, če so brez čokolade ali vsaj kakšne kreme.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To eat or not eat - sploh ni vprašanje, odgovor je jasen - razvajati se je treba. Vendar ne vsak dan, je treba zobe šparat! xzobkox Najraje imam milko s celimi lešniki, smetano, lešnikovo kremo, jogurtom, ... Gorenjke ne maram tako zelo. Corny :yumy:

Keksov sploh ne povoham, če so brez čokolade ali vsaj kakšne kreme.

ja samo resno, mi je fesjt všeč z lešniki, z drobljenimi lešniki malo manj ampak najboljša pa je z rozinami x:px Jogurt je tudi dober :palec:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>uhjej čokoman pa še nisem  x:Dx

 

Jaz tud ne. Resila test in mi niti ena trditev ne ustreza :o|o:

 

Cokolada...ma, je ze tako dolgo nisem jedla, da sem se jo v bistvu odvadila. Ce jo vidim na mizi, nimam zelje po njej ( pa tudi po kaksni drugi sladkariji ne zadnje case :o|o: ).

 

Drugace je pa bila ze podobna tema?

No jaz imam se vedno najrajsi Lindt - kremna :yumy: pa z mandeljni. Pa Gorenjko z velikimi lesniki.

 

 

Pa cokolada ne povzroca mozoljev no x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
men pa Lindt recimo sploh ni dobra......je zanč ena sodelavka ponujala, z mandelji, pa sm mislila ka za ena una taibržna, cenena bohveodkodizvirajoča čokolada je to xrolleyesx pol pa vidim da je lindt....pa si mislim nč čudnega x:Dx k je res nč posebniga, ni dobra sploh :o|o: mam rajš kako navadno jedilno x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa najbl tekne rizeva cokolada... mikado x:px x:px x:px

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>x:Dx tabolš je una......mislim da Zvečevo, ne vem kok se ji reče, dobar dan al neki :inocent:  x:Dx  u takmu rumenmu pakiranju.......nesramno dobra, sam ful redkoki jo majo

Todika, tvoj jezik je slajši od najslaše čokolade x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...