Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

Hja, Vrba in Marsa ter priskledniki, ki ste se vključili v njuno razpravo... Nja se še jaz priskledim!

Na tem forumu je čuda ljudov. nekateri so tukaj zato, da širijo subtilno propagando za svoje duhovne storitve (po domače: duhovitniški marketing). Ti običajno meglo zavijajo v lep celofan in gor zadegajo še vrtnico. Imajo pravico do tega in dokler ni čisti EPP (datumi, ceniki ipd.), je OK. Druga skupina so ljudi, ki imajo različne težave in upajo, da jim bodo neformalne metode pomagale. Ti ljudi iščejo palico, za katero bi se radi prijeli, da jih tok usode ne odnese v pogubo. Gremo naprej. naslednja skupina so ljudi, ki jim je duhovnost hobi, če lahko tako rečem. Ti so v najudobnejši poziciji. Na njih ne pritiskajo tegobe in niso odvisni od duhovitniškega cekine. Privoščijo si lahko razkošje, da vse povedo naravnost in brez kalkuliranja. Naslednja skupina so občasneži, ki jih stvari zanimajo na ravni intelektualne igre. Ti sicer veliko berejo, a v praksi so bolj bosi. Imamo še skupino vernikov. Ti neprestano precej prozorno širijo propagando za svojo versko pripadnost in se ves čas skrivajo izza nje. Tako nekako je na tem forumu množica različnih in prepletajočih ljudi. Ker smo tako različni, včasih pride tudi do precej ostrega nasprotovanja, a to je del komunikacije. Zgolj pritrjevanje mnenj nikamor ne pripelje. Verodostojno deluje tista oseba, ki vedno in trdno stoji izza svojih stališč in jih tudi utemelji. Lahko je nakladati o mnogočem, a težje je izza lastnega blebetanja ostati verodostojen. Za kaj takšnega je potrebno posedovati obilico teoretičnega znanja, sparjenega s praktičnimi izkušnjami. tega pa ni več tako veliko, tudi na tem forumu ne. LJudje pač imajo radi lažjo pot, kjer bi se šli vsega po malem, a ko je treba resno zagristi, pa bežijo stran.

najslabša je zamera. nekomu zameriti, ker je našel napako v tvojem razmišljanju, je neumno. Mogoče je očitek napačen. Imaš ptravico, da utemeljiš! Tako je to. Argument vedno najde pot.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Nja se še jaz priskledim!

Na tem forumu je čuda ljudov

Kabalist popolnoma se strinjam s tabo, sam se vidim predvsem v "hobi varianti", čeprav priznam, da tudi sam ogromno pridobim pri prebiranju prispevkov.......Si pa pozabil na nakaj članov, ki so povezani in komercialno in po hobi liniji, ki se vidijo samo striktno v ozko usmerjeni svoji resnici, in ne dopuščajo drugim do svojega mnenja.....a tudi te je potrebno gledati pač take kot so, nenazadnje nam tudi dosti povedo, čeprav so tako kakor v šoli, ko je učitelj likovnega pouka prepričan, da je njegov predmet najpomembnejši na svetu......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kabalist...v katero "skupino" pa spadaš ti?

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>o kolk smo pošlihtani? sam verjetnos ebe vidimo v čisto drugi skupini, kot nas vidijo drugi ane...

 

:palec: :palec: :palec:

 

Če bi vsi vedno kadar sortiramo druge in nanje lepimo nalepke ozavestili svoje početje, bi kmalu lahko ugotovili, da v našem lastnem domu (prispodoba) še leži kakšno nedokončano delo. Ko se bi vsi začeli delati pri sebi, bi bila na zemlji najprej zelo, zelo, zelo dolga tišina (mogoče bi jo prekinjala le jok in smeh iz mnogih src), potem pa bi nastopil raj. :2src: :2src: :2src:

 

 

To je bila pravljica za lahko noč ob pol štirih popoldan. :o|o:

Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zame je ta forum predvsem skupina ANONIMNIH ljudi ki pridejo sem gor kaj prebrat, povedat svoje mnenje, nekaj vprašat, prosit za nasvet, dat nasvet... xsrcx

In dokler smo anonimni ne smemo svojih mnenj, svojih stališč postavljati nad druge.

In ne se sklicevati na neka znanja, strokovnost, nazive, izobrazbo iz zasebnega ali poklicnega življenja.

Tu gor naj bi bili vsi enaki in besede vsakogar od nas naj bi imele enako težo in veljavo, ne glede na to kaj je kdo izven tega foruma.

Naj tako, prosim, tudi ostane xsrcx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zame je ta forum predvsem skupina ANONIMNIH ljudi ki pridejo sem gor kaj prebrat, povedat svoje mnenje, nekaj vprašat, prosit za nasvet, dat nasvet... xsrcx

In dokler smo anonimni ne smemo svojih mnenj, svojih stališč postavljati nad druge.

In ne se sklicevati na neka znanja, strokovnost, nazive, izobrazbo iz zasebnega ali poklicnega življenja.

Tu gor naj bi bili vsi enaki in besede vsakogar od nas naj bi imele enako težo in veljavo, ne glede na to kaj je kdo izven tega foruma.

Naj tako, prosim, tudi ostane xsrcx  xsrcx

 

:palec:

Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: Za resnični duhovni razvoj je zelo pomembno, da opustimo vsako obliko kritike. x!x Izrazi kot so: presoditi, pregledati, opazovati imajo negativni predznak. Mi zaznavamo, soditi pa pomeni dvigniti sebe nad drugega, ker se imamo za boljšega. Če pravimo, da ljubezen ne obsoja, potem je s tem mišljeno, da damo vsakemu in vsem vrednost. Kdor obsoja, se pravzaprav sploh ne potrudi, da bi ugotovil dejanjsko stanje. Obsodba pogosto kaže na pomanjkanje znanja in vpogleda. Ko izrečemo obsodbo, se naš mali ego-jaz zapre pred resničnostjo.

Danes lahko razumemo pod pojmom kritika posredovanje mnenja o vsebini, vrednosti ali resnici. Mnenje, ki ga podamo, pa je velikokrat negativno. Seveda poznamo tudi pozitivno ali utemljeno kritiko, vendar so tudi v tem primeru pozitivne kritike, za tistega, ki kritizira, odločilna lastna stališča in vrednote. Prvotno je grška beseda " kritike " pomenila umetnost presojanja. Da bi se naš razum razvijal, je moral zaznavati kritično. Sama želja po razvoju je nas ljudi silila, da smo razvijali to sposobnost, saj je tako zaznavanje in sklepanje lahko vplivalo na našo nadaljnje življenje, ki smo ga živeli kot homo sapiensi. :8):

V stoletjih pa se je žal ta sposobnost izrodila v metodo, s katero človek drugemu na bolj ali manj prefinjen način pokaže, kje je njegovo mesto in ga, če je treba, tudi prizadene. Kritika je tako postala sodobno orožje in presojanje je postalo obsojanje.

xrolleyesx

Tako smo ljudje razvili v svojem boju za obstanek strašno orožje napisane in izrečene kritike, ki se je najbolj razcvetela prav v današnji sodobni demokraciji. Tega orožja ne uporabljamo, da bi preživeli, ampak predvsem za to, da zmanjšamo pomen drugega in tako na račun soljudi pridobimo moč, premoženje ali pa slavo. xangx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fajn pisete... :palec:

 

Jaz se tud v nobeni skupini ne najdem...

Ker ceprav k sreci nisem glih odvisna, pa na nek nacin pravzaprav tezko recem, da je (sam) hobi.. ceprav tud je, na nek nacin...

 

najdem se tud v nakladanju totalnem... ;)

pac, saj sem clovek. xDDx

 

Je pa hec... ko vidim naslov 'ta forum'... in vidim vase komentarje... vecinoma pa govorijo o pac eni skupini ljudi. tak pa je VSAK in ne sam TA forum (najbrz, predvidevam, pac en folk na kupu, taksni in drugacni, saj ne more bit dost drugace)...

No in - najbrz je pac 'katerikoli forum' tak in tak.

 

Ta forum je pac morda malo drugacen, ker je hkrati specificen in dokaj 'strokoven', v bistvu, a hkrati pa tud..... chvekast in vse tole...

kar je kul - TAK forum sva si glih zamislila. x^x x8Dx xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trans: Ko se bi vsi začeli delati pri sebi, bi bila na zemlji najprej zelo, zelo, zelo dolga tišina (mogoče bi jo prekinjala le jok in smeh iz mnogih src), potem pa bi nastopil raj.

Trans - tole je pa hudo dobro napisano, kot en (sicer dolg) haiku. Fantastično! Ful mi je všeč in ful je resnica!

Alef - zelo zelo super si tole napisal!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zame je ta forum predvsem skupina ANONIMNIH ljudi ki pridejo sem gor kaj prebrat, povedat svoje mnenje, nekaj vprašat, prosit za nasvet, dat nasvet... xsrcx

In dokler smo anonimni ne smemo svojih mnenj, svojih stališč postavljati nad druge.

In ne se sklicevati na neka znanja, strokovnost, nazive, izobrazbo iz zasebnega ali poklicnega življenja.

Tu gor naj bi bili vsi enaki in besede vsakogar od nas naj bi imele enako težo in veljavo, ne glede na to kaj je kdo izven tega foruma.

Naj tako, prosim, tudi ostane xsrcx  xsrcx

:eek: :sori: :vio: x:)x xDDx x;)x :palec: xDDx xsrcx

 

" GOVORIM KAR MISLIM IN DELAM KAR GOVORIM !!!!"

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tu gor naj bi bili vsi enaki in besede vsakogar od nas naj bi imele enako težo in veljavo, ne glede na to kaj je kdo izven tega foruma.

Naj tako, prosim, tudi ostane xsrcx  xsrcx

 

Pri kakšnih zahtevnejših temah, recimo manična depresija, je pa to težko. Mam enga prjatla, ki ma to diagnozo, pa vem, da je to en velik sranje, in da tu vsaka normalna logika odpove. Pol pa vidm en cel kup "strokovnjakov", ki bi pametval, sicer z eno normalno logiko, ampak pri tej bolezni ni normalne logike.

 

So pa mel stari rimlani en lep pregovor "ko bogovi govorijo, naj voli molčijo".

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Ce nekdo na moj post jamra, kao da ga jaz zalim... s tem priklice druge, meni pa ne pove, kaj ga v bistvu zali, katera izjava, ni pripravljen nic razcistit. Tisto posplosevanje je to, kar sem s tem mislila, pa nenatancnost in kao "boga jaz", pa priletijo partajicni pomagat navijat in tolct...

 

Razni od prjatlovga prjatla prjatli, ki so "poklicani" za vmešavanje, tud mene kdaj motjo.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej včasih je zanimiv,če se tko površinsko kdo kregca, x:px

sam udri po budali fora je pa itak tud čist mim. :o|o:

 

men je folk tuki čist kul drgač če ne me ne bi blo tuki x:Dx

pa marsa čist fajn vajeti drži se mi zdi :palec:

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> naslednja skupina so ljudi, ki jim je duhovnost hobi, če lahko tako rečem. Ti so v najudobnejši poziciji. Na njih ne pritiskajo tegobe in niso odvisni od duhovitniškega cekine. Privoščijo si lahko razkošje, da vse povedo naravnost in brez kalkuliranja.

 

Imamo še skupino vernikov. Ti neprestano  precej prozorno širijo propagando za svojo versko pripadnost in se ves čas skrivajo izza nje.

 

Zgolj pritrjevanje mnenj nikamor ne pripelje.Verodostojno deluje tista oseba, ki vedno in trdno stoji izza svojih stališč in jih tudi utemelji.

 

:palec:

Ampak, v kero skupino pa mene šteješ :eek:

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zame je ta forum predvsem skupina ANONIMNIH

jaz nisem anonimen, pa še kar nekaj b jih lohk našteli, da b ne delali kake krivice, moje ime je pravo (no slo je zadaj, ker je bilo ime Tomaž že zasedeno), rojstni in ostali podatki tudi, iz spotov lahko vsak razbere kdo sem in s čim se ukvarjam......v tej trditvi se ne strinjam s tabo, se pa strinjam da je veliko tistih, ki bi se tudi slučajnoi ne oglasili, če bi ne bili anonimni......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še eden, ki ni anonimen.

 

Ko sem prebral Kabalistov post malo više tu gori, se mi je utrnilo, da sem BIVŠA Devica, ker mi je tako sortiranje po novem nekako tuje, pa tako značilno je bilo zame. (Sam post je sicer :palec: :palec: .) Da o seciranju tipa Lucifer (nekdaj) in Vrba (še vedno) ne govorim ...

 

Veliko napisanega, ampak tale me je pa še najbolj pritegnil. Lepo, mirno in brez sprenevedanja. Ki ga tudi na teh straneh seveda ne manjka.

 

<Ta forum je fajn. Ne vem, ce so tud drugi tko fajn, ker je bolj ali manj edini, ki ga uporabljam. Razen kadar pac rabim kak bolj specificen info iz cesa, kar tukaj ne dobim, kar je pa redko..

 

Ne vem, vcasih ga imam zato, da pojokam tle gor in sem potem boljse volje, ko me kdo potolazi.. ja, tud to rabmo vcasih..

vcasih ga imam zato, da kaj povprasam, se naucim novega.. neverjetno, kako lahko na enem koncu dobis toliko razlicnih informacij.. ponavadi, ko kaj rabim izvedet, je prva misel: bom vprasala na forumu..

vcasih mi pac samo pase mal prebrat kaj se dogaja novega in mal pocvekat in povedat kaj bom kuhala pa s kom sem se na kavi dobila.. Zakaj? Ma ja, sem se sprasevala zakaj take brezveznosti pisat vesoljnemu folku, kot da je komu strasno pomembno kaj bom jaz danes jedla Ampak, kaj, saj frendici bi tud to povedala.. pa tlele se pac tko pocutim.. med prijatelji..

 

Kar se folka tice.. ma a ma smisel razglabljat? Ma ja.. let's... nekako sem imela sreco (ali pa ne?), da se nisem bla vpletena v neke strasne zakulisne love/hate scene.. Tud med zadnjimi pol izvem kaksne trace in zgodbice.. (zakaj men noben noce na OS rumenega tiska iz zakulisja sporocat!!! )

 

Pac, poznam kar nekaj ljudi, vsi so mi po svoje kul, z enimi se vidim veckrat, z enimi manjkrat.. Noben mi ni se kaj strasnega naredil, slisim pa od enih in od drugih kdo je komu kaj.. Verjamem? Hja.. recmo tako.. da sem se med drugim tud s pomocjo tegale foruma (in par nedavnih izkusenj v lajfu) naucila ljudi jemat mal z rezervo..

 

A bi lahko brez tegale foruma? Ja, lahko.. Samo zakaj pa bi, pa ne vem..>

 

(Tole je seveda od Aliane, tam nekje na peti strani cca.) :palec:

 

* * *

 

In še:

ko berem takole eno celo temo kot je tale (malo sem si vzel časa za zjutraj možganske vijuge zbudit), vidim, da imam kar srečo. Prvič, nikjer nisem omenjen, kar pomeni, da tako hudo le ne grem ne jetra ljudom tukej (pa ne me zdaj hvalit, ker nisem mislil tega!), drugič, očitno obstaja nekje odzadaj prava mreža nekih OS, v katerih se izgleda ful dogaja (prvič sem za to slišal v primeru Pokowca), jaz pa imam srečo, da se me to sploh ne dotika.

 

In se imam na LNF kar dobro.

 

Dosti dobro, da sem še vedno tu ...

 

Lep dan vsem, pa vikend tudi!

 

xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx Dodajam samo to da pravzaprav občudujem Marso,da sploh sfolga s tem pisanim murjem ljudov hendlat :palec:

 

 

* * *

 

In še:

ko berem takole eno celo temo kot je tale (malo sem si vzel časa za zjutraj možganske vijuge zbudit), vidim, da imam kar srečo. Prvič, nikjer nisem omenjen, kar pomeni, da tako hudo le ne grem ne jetra ljudom tukej (pa ne me zdaj hvalit, ker nisem mislil tega!),

 

x:Dx x:Dx x:Dx Nočem te hvalit Bern...sam edini s foruma si , ki ga sanjam xcivx in to čist po Saturnovsko :wOOt: :madpro:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  Hvala. :vio:

 

Ja, se strinjam s Tomazem - nas je en kup, ki NISMO anonimni. :palec: xyesx

Itak, če stojiš za svojimi besedami, pa naj še tako neumno ven vržeš od časa do časa... se ne rabiš skrivat za nekim bednim nickom...

Jez ne rabim bit anonimna... x:)x sam naslova pa tut glih nam talala tle gor... x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Forum? Vsega je.

 

Forus forme foryou, forjok forstok, forkeš in forkurc, formir foršpetir, forego malo manj forum in čisto malo forduh.

 

Začudil sem se le, da ta forum nima še nobene teme o alergijah na splošno in posebno.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x Bingo!!! Ko sem bila majhna... so me klicali Majica, na Šolti me je en ata klical Majice...

 

xcivx in še kar nočem odrast... xcivx

Ikonca pa paše... tut na moj karakter, kot na nick... glede nagote... mah, mi ni problem se slečt... sam ljudje se skrivamo za enimi tabuji... živali so pa vse slečene x:o)x sem raj okarakterizirana kot žival, kot pa pokvarjen človek... x:Dx x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...