Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

tale forum je ena takaaa fantastichna opravljalnica de ni res

zdej so me zachel klicat ldje s katerimi nimam kontaktou zhe uhuhu chasa, kokr: EEEEjjjj...a res?....vesh me je una poklicala de je na forumu brala!".....mislm...halooo???? x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

..OM... xrolleyesx  xrolleyesx  xrolleyesx

x:o)x ja morš se zavedat kaj gor prpopaš , ljudje berejo :eek: in nase odgovornost prevzet x:Dx x;)x zlomk x^x ne pa forum krivit xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

tale forum je ena takaaa fantastichna opravljalnica de ni res

zdej so me zachel klicat ldje s katerimi nimam kontaktou zhe uhuhu chasa, kokr: EEEEjjjj...a res?....vesh me je una poklicala de je na forumu brala!".....mislm...halooo???? x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

..OM... xrolleyesx  xrolleyesx  xrolleyesx

aaakhut, popolnoma normalno, kot v vsaki skupnosti pac... xrolleyesx

 

no men je k sreci s tem prizaneseno, ker nikol ne.... zagrabim....

pa se, mam s sabo vec opravt... x;)x xDDx

dost vseen mi je, kdo je koga poklical al se dol dal al... whatever. xrolleyesx x:o)x xcivx xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pridružujem se misli, da svojih prispevkov ne bi smeli brisati. Kdor briše svoje prispevke, ta ni verodostojna osebnost. Vsak včasih napiše kakšno "bučnico", morebiti se zmoti (vsakdo pač ni vseveden), a kritiko je treba prenesti, ne pa brisati. Včasih je treba napisati tudi kakšno močno (po domače - povedati, da nekdo močno bluzi), saj se tako širi (spo)znanje.

se strinjam, le da menim da ni treba da smo tko 'strogi'.... kot receno, vcas se cist zabluzi, brez veze da so vse tiste nebuloze gor.

 

drugac pa sem tud jaz tip cloveka, ki s faco za napisanim, povedanim... izvajanim... stoji. xyesx

itak. ce ne bi se sama seb zdela pusy.

 

x;)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pridružujem se misli, da svojih prispevkov ne bi smeli brisati. Kdor briše svoje prispevke, ta ni verodostojna osebnost. Vsak včasih napiše kakšno "bučnico", morebiti se zmoti (vsakdo pač ni vseveden), a kritiko je treba prenesti, ne pa brisati. Včasih je treba napisati tudi kakšno močno (po domače - povedati, da nekdo močno bluzi), saj se tako širi (spo)znanje.

 

 

 

:palec: kje je notar da overim, kok je pa takse x;)x x:Dx

 

sam tale je pa bisernata, VSAKDO NI VSEVEDEN x:o)x

 

 

PUSY.PRESS x:o)x najboljši je EDIGS

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je čist vseen kaj kdo pobriše in kaj ne, tako se še bolj vidi kako in o čem razmišlja. Sam sem prepričan da smo na tem forumu zato, ker to potrebujemo, tako mi, kot tisti, ki to naše bere, nekomu nekaj da, drugemu pa kaj drugega. Sam sem prav na tem forumu zase veliko dobil, predvsem, da sem v sebi znal primerjat tisto kar mislim da jaz vem, z tistim kar sem pri drugih prebral.

 

Če ima kdorkoli kakršnekoli blokade, zamere ali kaj podobnega, je to tako ali tako njegova motnja, ne od tistega ki ga je razjezil, ker je sam kriv, da si je to dopustil. Če vzamem primer Vrbe, vseskozi sem vedel, da jo nekaj muči, tudi nekako si znam razložiti kaj, a vseeno sem prav v njenih prispevkih veliko tistih kapljic dobil, ki so mi vmes manjkale....čeprav je pač odreagirala tako kot je, to je njena lasna notranja zamera, prepričan sem, da prav nihče od nas nima nič proti njej, ima sama v sebi to zamero...pa njen kšeft je, da to pozna...v sebi mora pa še spoznati...a če potegnemo črto, je tudi ta forum tisti, ki ji bo pomagal iz tega.......

 

Zato se prav okoli tega brisanja ali ne, nebi obremenjeval, naj ostane tak kot je, če je nekdo preveč nesramen ali pa če si hoče preko ovinkov narediti reklamo in se komercialno opomoči na račun foruma, ga bo pa tako ali tako Marsa skenslala.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tomaz, se nikogar nisem. :palec:

se tud nihce 'tolk zlo ne obremenjuje', menis da sem zato 'se sla' tole?

 

mislim da tocno ves zakaj sem izpostavila, mi je pa vsec, ker tko mislis...

je se prezgodaj, da bi zakljucke delala, morda ipak mal pricakujem se kaksen odziv, vseen, o eni osebi, ki ni prisotna, pa ne bi vec govorila - ono je bilo namenjeno pac prav njej, nadalje pa smo debatiral o samih teh... dejanjih...

 

ampak, kot receno, lepo da tko vidis, jaz tud vrbo vidim tko.... saj glih zato me je pa tud razocaral.. pa hudo mi je, ker.... ne bi hotla, da je (ze) blo tko.... nekaj je pac ze odslo pri men... tezko to razlozim....

... sicer pa cenim, ce kdo velik ve, pa tud nacine pol razne prenesem. :)

 

enih stvari pa pac ne, bog pomagaj.

na ene stvari pa sem zlo obcutljiva. bla vedno.

 

na ene sploh nisem, kar vas (pac, velik forumovcev) se clo zlo moti (kolk enih pritozb sem dobila na... neskodljivega patricka kolenca, recimo... in podobno)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa pri tem kar sem napisal nisem mislil konkretno nate..pač na splošno, kako jaz to razumem......

 

zakaj nebi napisal o Vrbi, če ni prisotna, saj je evidentno in tudi ko bo prebrala se ne bo imela na kaj razjeziti, saj je ona tako odreagirala.....torej nič narobe.......sem pa to povedal samo kot primer..saj bi lahko tudi kakega drugega......

 

Sam sem globoko prepričan, da rabim ta forum, včasih nič, včasih pa moram enostavno kliknt in ravno takrat nekaj izvem, kar sem prav v tistem trenutku rabil.........

 

Saj nihče ni na forumu zaradi drugih, prav vsi smo samo zaradi sebe.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj... je res tud to, kar pravis... saj je tle, objavljeno vse zivo (ipak she x:o)x).... tako dA... ja, lohk je (in jasno tud je) odziv.

 

xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včasih je težko nekaj napisati tako kot mislim

 

imam odličen posluh za glasbo, na klavir zaigram prav vsako pesmico, ki jo imam v mislih, ko hočem zapeti pa pride čisto nekaj drugega ven....

 

podobno je tudi pri pisanju, ker jaz razumem po svojih vzorcih in pričakujem, da bo tudi drugi to razumel (seveda je to narobe, ker on ne razmišlja tako kot jaz ker ni jaz ampak on), zato je včasih tudi kaka zadeva bolj nerodno napisana.........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne sploh ni (nerodno zapisana), zlo lepo pises, govoris pac iz sebe, resno in z razumevanjem in te vse razumem... vcas sam dodam asociacijo, ni nujno da tolk... natancno na vse tvoje napisano leti...

al pa pac ker vidim v komentarju 'marsa', pa sem pac bolj pozorna..

 

saj je res, se tud ucimo komunicirat, ne sam da komuniciramo. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>in te vse razumem...

 

brisem kr mi pase, berem kr mi pase... x:Dx

 

uglavnem, marsyka, no ni mozno, da VSE razumes! (ce bi, ne bi bla tle) x:Ix

 

ja......

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, razumem v glavnem vse, kar hoce tomaz povedat... pa cetudi sam meni, da se ne izrazi vedno jasno.

torej, nisem rekla, da razumem VSE poste vsakega forumovca - kar pa se itak niti ne trudim. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Marsa pri tem kar  sem napisal nisem mislil konkretno nate..pač na splošno, kako jaz  to razumem......

 

zakaj nebi napisal o Vrbi, če  ni prisotna, saj je  evidentno in tudi ko bo prebrala se ne  bo imela na kaj razjeziti, saj je  ona  tako odreagirala.....torej nič narobe.......sem pa to povedal samo kot  primer..saj bi lahko tudi kakega  drugega......

 

Sam sem globoko prepričan, da  rabim ta  forum, včasih nič, včasih pa  moram enostavno kliknt in ravno takrat  nekaj izvem, kar  sem prav v tistem trenutku rabil.........

 

Saj nihče  ni na  forumu zaradi drugih, prav vsi smo samo zaradi sebe.......

:palec:

tebe je pa zmeraj tko lepo brat,tomaszh x:)x :palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sory forumovcem, ker pogrevam....

Včasih so rekli, da je pogreti golaž potem še boljši! x:o)x

 

Kaj tudi mi je prišlo na misel:

- bog ne daj, da grem sam kdaj s tega foruma... x:Dx

- če je Vrba počistila vse svoje poste, je verjetno tudi s tem hotela nekaj povedati. Nikakor ne sprejmem razlage, kako bi na tak način hotela prikazati, da je vse to brisalo uredništvo. x!x

 

In hvala predvsem Tomažu. xsrcx

Zaradi duha njegovega pisanja sem vsaj polovico posta že pred samo objavo pobrisal.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nikakor ne sprejmem razlage, kako bi na tak način hotela prikazati, da je vse to brisalo uredništvo. x!x

ne stekam Piko, mislis da sem si kar zmislila?, saj je v vecih postih namigovanje na to, mdr. komu vsemu dajem svoj pasword, torej kdo vse lohk s strani urednistva shari na takle nacin okol.

al kaj si mislil?

 

ja, duh tomazevih psotov je tud men vsec. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj ne počakamo Vrbe in ona sama pojasni kaj v resnici je bilo.Zakaj je brisala poste ?

 

S to polemiko kdo,kaj in zakaj ne pridemo nikamor.Prehajamo samo v neka obtoževanja brez konca.A ni škoda?Pol,ko zadostuje le odgovor od Vrbe,ki bo sigurno pojasnil vse!!

 

In ,če do pojasnila ne pride,bo že čas sam isklesal resnico. x;)x

 

Pa brez zamere!!...JAZ VERJAMEM MARSI.SAJ V KONČNI FAZI JE UREDNICA IN MISLIM,DA NE BI SAMA SEBI V SKLEDO PLJUVALA*

 

Ko človek želi zbrisati svoja dejanja in pri tem ostati nedotakljiv ,obtoži druge ,ki niso nič dolžni ,nič krivi.S tem upa in misli,da bo zbrisal vse svoje sledi.In to se je po moji logiki pripetilo Vrbi.

 

Če pa stopim na stran Vrbe bi pa lahko rekla tudi tako.Mogoče pa se je v njeni notranjosti pripetila huda duhovna preobrazba in se je sramovala svojih postov iz preteklosti.Zato je to storila na tak prefinjen način.

 

Razlogov je veliko.Mogoče pa niti eden od teh ni pravi.Pa vseeno pustimo to polemiko,da ne bomo naleteli na obtoževanja,ki nimajo nobenega smisla.Samo prepir ,slabo počutje in na vsezadnje iskanje v sebi krivca,ki ga ni.

 

IMEJMO SE RADI ,DA BOMO LAHKO SEJALI SREČO DRUGIM. by Smajcica iz prve roke x:Dx :palec:

 

No srčno upam,da ste me razumeli**

 

SMAJCICA VAS MA RADA!!!

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Pa seveda Admin brisanje bi bilo potrebno v tem primeru posebej obdelati. "Pravica" administratorja, da karkoli in kadarkoli pobriše na tem javnem forumu, ane. Tudi o tej precej občutjivi temi sem že pisal mimogrede na forumu, pa vsaj Marsi ni bilo všeč.

x:Dx :xx!:

no sem nasla prec cim sem prisla do tvojga posta Piko.

ne Marsi NI bilo vsec. x!x - na ene parih straneh je to tu.

Tista PRAVICA pa ne rab bit v narekovajih...

 

(nisem sla pa zarad tebe brat, pac pa sem sla chekirat, ce je v TEJ temi se vse kot je bilo, vkljucno s stevilom postov)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>..JAZ VERJAMEM MARSI.

saj ne gre za to, da 'verjames' men.

saj VIDIS, saj najbrz nihce ni tolk butast, da ne bi sestel 2 + 2.

 

pa ne vem, zakaj ravno tega ne bi hotla priznat (jaz), vrba pa ma razloge, da ne prizna - vec kot OCITNO. :D

 

Pol,ko zadostuje le odgovor od Vrbe,ki bo sigurno pojasnil vse!!
Do zdaj se niso, pa je bilo teh odgovorov FUL in bili so ZELO PODROBNI. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se zdi pa nenavadno edino to, da se to dogaja Vrbi iz kateregakoli razloga pač, ker kolikor sem jo razumela naj bi bila nek strokjovnjak za psiho?

 

Ko da bi zidar prodajal svoje usluge, njemu bi se pa njegova lastna bajta sesuvala xrolleyesx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...