Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

pet.

 

<{POST_SNAPBACK}>bla bla bla, a bi nehali ze enkrat, opravljati folk za hrbtom... :xx!:

cudno da do zdaj se nisem nikjer vidla tega od tebe, Diana...

me ni blo 16 al kolk dni, pa je sam aakhut se na takle nacin oglasil.

tud drugje, ko me ni, pa se mene opravlja, se nihce ne oglasi.

 

Tole pa ni nic za hrbtom. vrba je OHOHO bla prisotna in to se nas vseh tice.

Ce te pa to moti, pa kot receno, zdakaj se nisi oglasila, ko se je za mojim hrbtom govoril NERESNICE??? laznivo natolcevanje, brez prisotnosti osebe o kateri se govori...

kajti tole kar se zdaj cveka so resnice, so ljudje, ki stojijo za njimi, DOKAZANE resnice, s prisotnostjo (ocitno) osebe o kateri govorimo???

 

Tud ce nekdo napise nekaj in dobi odziv, to ni opravljanje, pac pa je - ODZIV, draga moja. xyesx

To da jih je pa zbrisala, pa nic ne pomeni - kot vidis, je ostalo nekaj, velik ocitno... okus je ostal... pa tud mnogo besed, zarad katerih tole tud slucajno ni nikakrsno opravljanje, pac pa zelja vrbe - da se jasno pove in dokaze. x!x xyesx

 

In to ni ZA hrbtom, kar se tule gremo, ampak je na javno - kot je blo vse do zdaj s strani vrbe tud.

Da pa ni vec, pa ni nasa stvar...

vse nas je potegnila za nos in naj kar gleda zdaj tole.

 

Ti pa kar se drzi tega, kar predlagas. :xx!:

pa ce ti ne pase, ne sodeluj!!!

Jaz pa sem bila na silo vpletena in se ne bom odrezala ven, ko se bo nekomu zazdel, ki da bo zdaj dobrohotno pravicen. x!x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Spet ti, Pikec... xDDx

Sem te pričakoval x:Dx , ne vem kje si se obiral tolk časa... xDDx  xsrcx ...

Da so bili brisani moji posti si v vseh treh primerih trdil TI. ...

Dragi Alef, medo, nor na Robide, kam bi pa prišli, če bi ravnal tako, kot pričakujejo drugi? :eek: x:o)x Lahko imajo različna pričakovanja xDDx

O tem sem še tretjič razmislil in prišel do sklepa, da sam pred seboj ne morem uspešno dokazati svoje trditve. Da ti je kdo kaj brisal, nimam dokaza, ne vem tega, zato tule še enkrat ponovim: ne vem za primer, da bi ti kdo brisal kak post. Ali bo v redu? x^x xDDx

 

Tudi takole bomo obračali na bolje! xsrcx Pa mimogrede za Vrbo, enga xsrcx posebej.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

vse NAS je potegnila za nos? kam pa jaz spadam in se drugi, ki se niti nocejo vmesavati.

ne vem....

kamor se dajes...

ce se pa GOLJUFA, stara moja, se VSE vlece za nos.

vse ki so ogoljufani. to je pa forum, ki je zdaj ves oklescen.

ful jih izpade butcev, ki se sami s sabo prepirajo.

 

tebe je torej tud vodila za nos... ker to, kar zdaj vidis, ni celota, prej pa je bila, ker ni blo tko: vrba in njene umetniske strani, pac pa vrba v pogovoru s tem in onim... in vrbe zdaj ni vec... oni v prazno govorijo.... vrbini komentarji so bili prepleteni tud z drugimi komentarji, torej ce slednjih ne bi bilo, tud ne bi bilo vrbinih pametovanj, torej je njeno avtorstvo sovpadajoce s fidbekom, je VZAJEMNO.

torej, vodenje za nos - ne sam forumovcev celo - kajti ne berejo samo forumovci....

 

ce bom jaz risala sliko, ki bo RAZSTAVLJENA, skupaj z drugimi avtorji, bom kar mal jezna, ce bodo svoje dele slike skupne kar zradiral ponoc, se prikradli, ko nihce ne bo videl, in clo rekl da jih niso, da jih je hisnik!!!!!!!

 

 

kako pa TI to jemljes, je pa tvoja stvar.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

potem se pa ne umesavat!

kot bi rekla draga vrba: ce se te ne tice, ignoriraj :xx!:

 

in ce se lahko 'samo smejes', ti jaz lahko posljem tolko dokazov, da ti bo slo na drugo stran razpolozenje...

 

potem ti zdaj lahko reces: ne mi pameti solit

potem jaz: jaz lahko solim, ti pa si izberi, ce bos upostevala

 

bla bla bla

 

pismo, diana, ce so eni razkurjeni, so pac razkurjeni, tudi ce ni politicno korektno in umestno

in ce vse prismodarije lahko prenasamo, bomo pa se te.

jaz tudi ven padem ko vidim litre curkra, pa bo se pac kdo kak mililiter gneva moral prezivet.

in ja, mnozina, ker mislim, da se tice vseh nas...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Diana Tinka....zgleda da nekaj tisoč objav na LN tud nekaj pove...mal sem prečekiral zadnje objave ....mislim, če nimata kaj konkretnega raje počakat, kaj drugi povedo, pa pol to komentirat, kot pa v prazno tolč

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne vem....

kamor se dajes...

ce se pa GOLJUFA, stara moja, se VSE vlece za nos.

vse ki so ogoljufani. to je pa forum, ki je zdaj ves oklescen.

ful jih izpade butcev, ki se sami s sabo prepirajo.

 

tebe je torej tud vodila za nos... ker to, kar zdaj vidis, ni celota, prej pa je bila, ker ni blo tko: vrba in njene umetniske strani, pac pa vrba v pogovoru s tem in onim... in vrbe zdaj ni vec... oni v prazno govorijo.... vrbini komentarji so bili prepleteni tud z drugimi komentarji, torej ce slednjih ne bi bilo, tud ne bi bilo vrbinih pametovanj, torej je njeno avtorstvo sovpadajoce s fidbekom, je VZAJEMNO.

torej, vodenje za nos - ne sam forumovcev celo - kajti ne berejo samo forumovci....

 

ce bom jaz risala sliko, ki bo RAZSTAVLJENA, skupaj z drugimi avtorji, bom kar mal jezna, ce bodo svoje dele slike skupne kar zradiral ponoc, se prikradli, ko nihce ne bo videl, in clo rekl da jih niso, da jih je hisnik!!!!!!!

kako pa TI to jemljes, je pa tvoja stvar.

 

E babnce.Pa tok fajn bi vam lahko blo v vašmu druženju.Se pa kregate zarad takih malenkosti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, tomaz, se strinjam. sem na to temo prvic ven padla na forumu v skoraj dveh letih, kar tudi nekaj pove... se opravicujem za neugodnosti.

 

diana - te cisto razumem, in hvala bogu, da si imela dobro izkusnjo...

tudi jaz sem se ze kdaj postavila na tvojo stran, pa zato ne pricakujem, da se bom vedno strinjala s tabo x;)x

tudi z vrbo sem se v marsicem strinjala in imela veliko spostovanja do njenega znanja.

manj pa do nacina komuniciranja. to je vse.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>preostane pa vsebina mailov, ko je gospa Vrba bila edina, ki se je nekoc zavzela zame in mojo naivno 21-letno glavo. x:o)x

 

NIHCE ni 100%

to je plus za vrbo (in tega ji nihce ni oporekal, znanja in pripravljenosti, pac pa nacin), pac pa v bistvu minus zate oz. za tvoje stalisce - kajti pomeni, da si subjektivna samo...

 

Vrba zdaj menim da ni niti 5 procentna tule, morda niti 1 procentna ni vec.... .

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Marsa, mene sam zanima zakaj ti moje objave brises??? :vragec: x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

edino dokazov je dovolj.

Obrambe ni, pric ni (no nekaj vendarle), storilec pa je strahopetno pobegnil - sam se nekaj njegovih necednosti je ostal.

zvezal in ga fuknil? njet, ga ni, je pobegnil, kot receno - ce bi ga zvezal in fuknil v omaro, bi bil v omari - tko ga pa ni nikjer vec v bajti... mu je ratal spizdit.

 

oh no ja... mislis da si zlo plemenita?

si pa rekla sam to, da si podkupljiva kot porotnik - ce se ze gres slednjega.

 

dokaze pa jaz mam.

vrba pa ne, da jih ni brisala.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dragi Alef, medo, nor na Robide, kam bi pa prišli, če bi ravnal tako, kot pričakujejo drugi? :eek:  x:o)x Lahko imajo različna pričakovanja xDDx

O tem sem še tretjič razmislil in prišel do sklepa, da sam pred seboj ne morem uspešno dokazati svoje trditve. Da ti je kdo kaj brisal, nimam dokaza, ne vem tega, zato tule še enkrat ponovim: ne vem za primer, da bi ti kdo brisal kak post. Ali bo v redu? x^x xDDx

 

Tudi takole bomo obračali na bolje!  xsrcx Pa mimogrede za Vrbo, enga xsrcx posebej.

 

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Kot sem že rekel - s tabo se je tolk faajn mal skregat xDDx xsrcx

Z enim butlnom se ne bi mogel... xDDx :vragec:

:flower:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

ker je obramba šibka :o|o: , porote pa sploh ni.

poleg tega je nekdo zvezal obtozenca in ga fuknil v omaro za cistila. x:Dx

 

To bi skor lahko bil razlog za postavitev zagovornika po "uradni dolžnosti". xcivx x:Dx

 

No, mi je mal žal, da Vrba ne odgovori. Čeprav v takih al podobnih situacijah nkol ne veš kaj je kao "prav"......če odgovoriš (prevečkrat) - ne znaš nehat; če si tiho - priznavaš; če se fejst buniš - si sumljiv, da se braniš pred kao resnico; če usekaš nazaj- si ist k drugi;......če se upiraš lažem, žaljivkam - izpadeš pretači, pa se fura sistem "samo sami se lahko prizadenemo, drugi nas ne morejo" x;)x .......mah, kdo bi vedu, vsak naj nardi kakor pač meni, da je prav. x^x No, pa proti vetru se tud ne da scat.....vsaj ne brez da bi bil poscan.... x:o)x x;)x

 

Kar se pa brisanje postov tiče.......dokler je ta možnost (funkcija) dana, je po mojem mnenju čist stvar vsakega posameznega lunatika kaj bo s svojimi posti počel. x^x Če jih Vrba briše, njen blem, če potem to brisanje očita drugemu, pa to seveda ni fer.....k nisem glih "in" pa nekak sploh ne štekam zakaj ji je (če ji je) to bilo potrebno? :unsure:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

 

Nimam blage sapice..... pa tud ne da se mi it vsega zdej prebirat..... xnckrivx

 

Sicer pa ponovno ugotavljam kako zelo smo lahko (net)občutljivi, ko se nekaj tiče nas in kao zelo smo lahko (net)tolerantni in strpni, ko se nekaj tiče (oz. tako ali drugače užali) koga drugega. Jebat ga, saj smo sam ljudje....... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Mick, to pa samo tisti ve, mi ne, je pa že tko prav zanjga...............

Saj tudi manipulacija lohk trenutno zadovoljstvo prnese, čeprav se pol prot teb obrne, ker je to tvoj vzorec in ga moraš sam ozavestiti........samo če je to v nekem trenutku tko enmu kapnlo mu je že za nekaj, nek namen.

 

Jaz tega sploh ne obsojam...od Vrbe mam mail, če bom kako mnenje rabil jo bom prav gotovo vprašal...to kaj je kdo brisal in kaj ni, s tem za kar jo bom prašal sploh nima veze, ker je to njena volja, moje je pa da dobim njeno strokovno mnenje na moje vprašanje.........Če bo pa ona kdaj začutila, da kaj zanjo lohk nardim, mi bo pa tud sigurno povedala.........

 

sam če je bil to namen je dosežen..poglej kok se pogovarjamo o tem..sam zato k jo ni .....

 

tele igrice so pa samo samodokazovanje pomembnosti in nepomembnosti...tko k je moja soseda vse sort počela, da je bila v centru pozornosti..najprej mela fobijo odprtega, potem zaprtega prostora..pa strah strah pred izhodi, pa pol še "raka" mela in kaj še vem vse, danes k je mal starejša pa mladince zapeluje, kjo nobeden več noče pogledat, kaj šele, da b kaj več z njo imel.......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja  Mick, to pa  samo tisti ve, mi ne, je  pa  že  tko prav zanjga...............

Saj tudi manipulacija  lohk trenutno zadovoljstvo prnese, čeprav se  pol prot  teb obrne, ker je  to tvoj vzorec in ga  moraš sam ozavestiti........samo če  je  to v nekem trenutku tko enmu kapnlo mu je  že  za  nekaj, nek namen.

...

 

Verjetn imaš prav. Seveda pa dvomim, da bi ti bilo všeč al pa vseen, če bi bil sam predmet al žrtev manipulacije. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Verjetn imaš prav. Seveda pa dvomim, da bi ti bilo všeč al pa vseen, če bi bil sam predmet al žrtev manipulacije.  x;)x

 

kako pa bom, če se ne pustim zmanipulirati...saj to je bistvo ...sam si kriv če se na nakaj jezaš.........tist k te je zjezal ni kriv...a ni tko ....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:inlove: roka pravice. koncno.... x:Dx  xDDx

 

gospa Vrba rada pobrise za sabo. ne vem pa, kje je naravnost, jasno in glasno obtožila Marso, da briše njene (Vrbine) poste. :inocent:  :eek:

 

 

Draga Diana:)

 

Če ne veš ,kje je Vrba naravnost obtožila Marso,da briše poste,ti preostaneta samo 2 poti.

1.da predno sploh kaj komentiraš,greš prebrat vse poste,ki so bili do sedaj napisani in temeljito razmišliš kaj boš na njih odgovorila,ker tam boš našla vse odgovore na svoja vprašanja( marsa je poskrbela,da so nekateri original posti bili kopirani prav na tem forumu,tako ti bo pot krajša do prave informacije)..

2.da se prenehaš vmešavat v nekaj ,za kar nimaš dovolj temeljnih podatkov,da bi lahko na bilo kaj komentirala

 

Jaz temu seldim že en čas in to kar je naredila Vrba je do vseh nas PODLO in NIZKOTNO.NI samo Marsa tu vpletena.Če je obtožila Marso je isto kot ,da je obtožila mene ali tebe ali bilokoga drugega.Dejansko je obsodila vseh nas.Bilo kdo od nas bi lahko ji vdrl v njejen nik in pobrisal poste.Ker pa ni morala direktno nas,se je spravila na uredništvo.In ,ker še sama točno ne ve kdo vse sodeluje v tem uredništvu je ta obtožba letela na Marso.

 

Dijana:)....kako bi bilo tebi,če bi bila urednik tega Foruma in bi te Vrba obtožila?

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe, tomazslo, mal poenostavljaš. x;)x Al ajd, po svoje imaš spet seveda prav. Ampak če si zmanipuliran si zmanipuliran, pismo, saj to nihče ne želi bit.......sam, če bi to bilo tako enostavno, pa bi si rekel, ne bom se pustil zmanipulirat, bi pa blo fajn.......sam vsak k....dan nekdo z nami manipulira ali pa to poskuša, tak je svet, ne sam net..... x;)x Včasih nam rata ne bit zmanipuliran, včasih pa žal tud ne.......in enim rata bolj in enim manj, enim le redko enim večinoma.... sem pa prepričan, da nikomur ne rata biti....nkol zmanipuliran.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se opravičujem ker se mešam v vs šmorn.Sam zakaj ste tok posesivni do vaših postov kokr da so vaši otroci zaboga.To so misli napisane na "list papirja", reč, predmet.

Z tem kreganjem druge globejše stvari govorijo iz vas in nimajo v osnovi nič veze z posti in ki vam dajejo energijo za ta brezvezen kreg.

 

Če men zdele vse pobrišete se ne bi sikiral.Zakaj???

 

Peace, love xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehe, tomazslo, mal poenostavljaš.  x;)x Al ajd, po svoje imaš spet seveda prav. Ampak če si zmanipuliran si zmanipuliran, pismo, saj to nihče ne želi bit.......sam, če bi to bilo tako enostavno, pa bi si rekel, ne bom se pustil zmanipulirat, bi pa blo fajn.......sam vsak k....dan nekdo z nami manipulira ali pa to poskuša, tak je svet, ne sam net..... x;)x Včasih nam rata ne bit zmanipuliran, včasih pa žal tud ne.......in enim rata bolj in enim manj, enim le redko enim večinoma.... sem pa prepričan, da nikomur ne rata biti....nkol zmanipuliran.

 

Če b Dadiko prašal bi ti potrdila, da to kar sem napisal v resnici tudi je tako, zelo redko me nekdo spravi v tak položaj, pa še to v parih minutah potem skenslam, ker se zavedam, da to ne da nobenega pozitivnega rezultata....saj v bistvu sem bil več ali manj vseskozi flegma, že po očetu sem podedoval, da ne manipuliram in ne dopuščam, da drugi z mano manipulirajo, zato tudi tako živim kot živim, so se mi pa pojavile neke zadeve na moji poti, ki so me pošteno pobrkale moj sistem, a tudi tu sem obdržal svojo smer in se naučil, dobil potrdilo, da je taka pot zelo pravilna in da je tudi v vseh nas, da enkrat živimo brez manipulacij......prav na manipulacijah drugih pa raste naša zavest, da tega prav nič ne rabimo..

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če  b Dadiko prašal bi ti potrdila, da to kar  sem napisal v resnici tudi je  tako, zelo redko  me nekdo spravi v tak položaj, pa  še  to v parih minutah potem skenslam, ker  se  zavedam, da to ne  da  nobenega  pozitivnega  rezultata....saj v bistvu sem bil več ali manj vseskozi flegma, že  po očetu sem podedoval, da  ne  manipuliram in ne  dopuščam, da drugi z mano manipulirajo, zato tudi tako živim kot  živim, so se mi pa  pojavile  neke  zadeve na  moji poti, ki so me  pošteno pobrkale  moj sistem, a  tudi tu sem obdržal svojo smer in se  naučil, dobil potrdilo, da  je  taka  pot zelo pravilna in da  je  tudi v vseh nas, da enkrat  živimo brez  manipulacij......prav na  manipulacijah  drugih pa  raste  naša  zavest, da  tega  prav nič ne  rabimo..

 

 

:palec:

 

Imaš srečo.(?) Znanje? Ne-naivnost? Previdnost? Skepso? Znaš več videt kot drugi? Si pametnejši? Pronicljivejši? Indeferentnejši? Neobčutljiv?

 

Saj načeloma se res strinjam s tabo, veš. Toda posameznik ne more "pokrivat" vse znanj in sposobnosti, zlo težko se povsem izogneš manipulaciji. Pa včasih zadostuje za tvoj tak al drgačn bad filing zmanipuliranost drugih v zvezi s čim povezanim s tabo......mal pretirani primeri ali ipak, poglej manipulacijo Hitlerja, Miloševiča itd. z ljudmi......kaj ti je kot posamezniku pomagal, da jim nisi nasedel, če so te pol "zmanipulirani" pokončali.... x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...