Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>1.Smajcica, si ti ena tistih ki so tako na tekocem, da ne vedo, ce je Vrba moški ali zenska?

 

2.si imela kaksen kontakt z Vrbo, razen ta, da si brala njene komentarje na forumu?

 

3.poznas ozadje?

 

4.koliko casa spremljas forum?

 

5.so ti znana vsa dejanja uredništva?

 

jaz nisem Marsa. si ti mogoce Marsa? :inocent:  x:Dx

Ce bi bila jaz urednik tega foruma, bi bilo zelo "po Bernovo". x;)x  x:)x

 

KDO SI PA TI DIJANA:) ,DA IMAŠ PRAVICO NAS OBSOJAT?

 

ČE JE VRBA ŽENSKA ,NAJ SE KOT TAKA K TEMU TUDI PRIMERNO VEDE.NAJ IMA KARAKTER KOT PRAVA ŽENSKA IN STOPI NA TA FORUM IN NEKATERIM ,PA ŠE POSEBNO MARSI POJASNE SVOJE POČETJE IN OBTOŽBE.

 

V NASPROTNEM PRIMERU,ČE ŽENSKA NI,NAJ UTIHNE ZA VEDNO IN NI POTREBNO VEČ O TEM DISKUTIRAT.

 

TI SI BILA TISTA,KI SI REKLA NAJ UTIHNEMO.NA KONCU SI SAMA PRIPELJALA DO POLEMIK,KER NISI UTIHNILA.

 

NA VSA VPRAŠANJA TI PA NE ODGOVARJAM.PO DVEH LETIH LAHKO ZA VSAKEGA POSAMEZNIKA POVEM KAJ SI MISLIM O NJEM.TI PA BOŠ ŠE MALO POČAKALA PREDNO BOŠ LAHKO NEKOGA TAKO OBTOŽEVALA KOT SI MENE.KOT ČEŠ,KDO SEM JAZ?

 

Z VRBO SEM IMELA KONTAKT VSAKOKRAT,KO SEM JO PREBIRALA PA TUDI DRUGAČE.DOVOLJ,DA SEM SI USTVARILA MNENJE O NJENEM POČETJU.

 

ČE PA JE VRBA TEBE PROSILA,DA JO ŠČITIŠ V NJENEM IMENU JE TO ŠE TOLIKO BOLJ PODLO IZ NJENE STRANI.

 

ČE PA K TEMU NI TAKO,BODI DO VSEH NAS SPOŠTLJIVA IN KOT MI SPREJEMAMO TVOJE MNENJE O NJEJ ,POTRUDI SE SPREJEMAT TUDI TI NAŠE MNENJE O VRBI.

 

OD VEDNO SEM BILA PROTI HINAVŠČINI IN TUDI SEDAJ JE NE PODPIRAM.

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Mick

 

Saj se jim ne izogneš, važno je, da jih spoznaš...poglej če me v kšeftu hoče edn nategnt ga jaz z isto mero nazaj...saj drgač ne preživiš....politiko vzameš pač tako kot je in s tem moraš živeti, sam ne spremeniš ničesar..tudi to sem se naučil še takrat ko sem se z politiko kot funkcionar ukvarjal......samo v mojem življenju pa ne manipuliram, ne lažem in ne sovražim, če me nekdo takega ne sprejema ali če se ne moreva ujeti, ga pač zame ni.....se mi pa dogaja, da vsake toliko dobim nekaj v moje življenje, kjer je to postavljeno na preizkušnjo, kar mi da dodatno moč, da tak način sprejemam kot svoj in vreden....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Agrrrh! Pojasni in ne pojasne! Presledki za vejicami!

 

Človeka kar glava zaboli, ko vidi kaj tako neestetskega! :!!: Sori folk, da se vmešavam, a ne morem si pomagati. Včasih me pač glava zaboli, ker ne morem spregledati napak.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

v naslednjem postu lahko pises z rdeco, pa te vseeno ne bom nic bolj upoštevala kot ti mene.

tistih, ki se guzijo na stran vecine, pa sploh ne upostevam.

 

POTEM PA TI SVETUJEM,DA UPOŠTEVAŠ TO ,KAR SI ŽE NEKOČ O SEBI ZAPISALA.PA BREZ ZAMERE!KER TUDI,ČE TI ISKRENO NAPIŠEM KAJ MISLIM ,NISEM ZAMERLJIVA OSEBA.GLEDAM ŠE VEDNO VSE IZ POZITIVNE PLATI ŽIVLJENJA.

 

PA VSO SREČO TI ŽELIM!

 

 

Objavljeno: 20. Jan 2005 ob 12:54

 

 

Lunin Odvisnik dIJANA:)

 

 

Št. objav: 2.257

Član od: 17. Jan 05

 

 

kaj pa če "osredotočenost na več stvari" hkrati privede do nezmoznosti, da se osredotočimo na eno konkretno dejavnost. imam srečo v nesreči v tem, da lovim vse mogoče vibracije iz okolja, razpolozenja, spremembe le-teh, zivčnost in neiskrenost v besedah, dejanjih ki jo začutim, pa me popolnoma izčrpa.(imam občutek da ima ogromno ljudi nekakšno masko na sebi in bi storili vse da bi se vklopili, zlili z okoljem, pa čeprav to pomeni zanikanje lastnega bistva) ?

 

ob poskusu, da bi si vse to razlozila, pomirila duhove...postanem nezbrana v sebi in mi začne uhajati energija. na koncu sem izčrpana in nezmozna učinkovito opravljati svoje obveznosti. zelela bi bili bolj trdna v sebi in manj občutljiva za zunanje drazljaje. (niti nekatere prepovedane substance mi pri tem več ne pomagajo )

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja men je tale forum čist fajn...včasih se mal out počutm, ampak mam filing, da sm tam kamor pašem...

 

edin kar me mot je to, da se eni pač prepucavate mal...to pa ni fajn xrolleyesx

 

x:Xx x:Xx x:Xx

vsem (sam bl od daleč...mam herpes namreč :o|o: )

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja men je tale forum čist fajn...včasih se mal out počutm, ampak mam filing, da sm tam kamor pašem...

 

edin kar me mot je to, da se eni pač prepucavate mal...to pa ni fajn xrolleyesx

 

x:Xx  x:Xx  x:Xx

vsem (sam bl od daleč...mam herpes namreč :o|o: )

Đizus kje si pa to staknila? Sem precej antivirusni program zalaufo....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

5.so ti znana vsa dejanja uredništva?

Menim da si nesramna.

Tudi v epizodo Pokowc si se vmesavala, najbolj pa se spomnim tvojih besed, da 'imam ves forum zase in preganjam ubogega Pokowca', se pravi se rada postavljas v 'kontro', zgolj da lohk polemiziras, medtem ko so ti ocitno se manj znana dejanja urednistva kot komu drugemu tle, saj se prebrala nisi, kaj pravim, pa se oglasas... v tockah celo... xrolleyesx

 

meni to ni zabavno (ko je tebe vmes tud zabaval nekaj ful).

 

***

 

Smajcica in ostali, pustite - bila sem tko nazorna, da bi bla tezko bolj, ce pa nekdo noce videt, da bo lahko dalje fural svoje ze oblikovano mnenje, pa naj.

Je pa VSE gor, da se LOHK ustvari slika.

 

Vrbinih pojasnil pa se dalje ne vidim.

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojej, ne morm več bit tih !

A ni ŠKODA energije in vsega, kar pošiljate v skupni računalnik, sej bomo vse nazaj fasal, magari kot eno točo, noooooo. Vsi, ki ste jezni, zdej je tole ratala VSESPLOŠNA ŽEHTA, zaprite prosim usta, se usedite, zaprite oči in v mislih začnite vputi v možgane. Vizualizirajete zgornjo 7. čakro na glavi kako je odprta in pošljite na oblak jezo, da se preformira v svetlobo !!!! Al pa kot TARZAN STOJTE NA SKALI IN ZAVPIJTE V MOŽGANE, da bodo vse sile z materialnimi vidnimi bitji vred pridrvele na pomoč. VIZUALIZIRAJTE SI TO, PROSIM, DA SE BOSTE POMIRILI. Nihče ni vreden tega, da vas je tako zmanipuliral. HALOOOOOO.

Naj vsakdo, vsakogar, ki mu je zdrmal znanje in povzročil jezo, ki tiči v nas samih, BLAGOSLOVI PARKRAT to osebo, tako da se je bo osvobodil.

Od srca želim, da od zdajle naprej, vsak napiše tule gor nekaj pozitivnega, da malo ustavimo tale ORKAN, PROSIM !!! Naj jaz dodam moj prvi prispevek

 

ODPUŠČANJE KREPI NAŠO LJUBEZEN; BREZ ODPUŠČANJA NE MOREMO RASTI V NJEJ. V NEKEM SMISLU JO UTRJUJE, HKRATI PA KREPI TUDI NAS SAME.

John Gray

Rada vas imam vse skupaj, majčken me ubogajte no, samo majčkeno x;)x x:)x :palec: xsrcx

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidis Klinar, vsakemu se zdi, da se mora oglasit (da 'ne more bit vec tih').

In uporabis pojem orkan, pol pa das sajz totalen, da kar butne post...

ne deluje kaj dost pomirjevalno, no....

 

'zaprite prosim usta', se potem pravis.

 

Prej smo imel zaprta usta, zdaj smo jih pa mal odprli.

pa jih bomo zaprli, ko se nam bo zdel, da smo povedal kar je bistvenega, dokler se se lohk govori, ko je se svezhe in da je kronolosko in na broju.

 

Tole se da pa cist drugac in zlo fajn preusmerit tud kako drugace - kot s predlogom o zaprtju ust...

 

Preusmeri - povej kaj lepega ti!!!

 

Jaz pa rano najprej ocistim.... potem pa jo zavezem in pozdravim.

 

:palec:

 

tema pa je 'Ta forum' - lohk cvekamo kar cmo druzga...

 

Izvoli(te). :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam se z nekom, ki izbriše svoj prispevek, sploh ne ukvarjam. Ako najdem kje namig, da si kaj zbrisala, pa te opozorim. Glede žalitev... govorim lahko samo zase. Užaliti me s pisano besedo nihče ne more. Samo za hep dodajam... nihče mi ne sme reči, da imam črno rit.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prosim, pa tud kake druge navrzene... hitre sklepe o kakem delovanju urednistva - ki ne bo na urednistvo al pa v uredniske teme. :palec:

 

(*kot receno, prej ni nikogar motil nic, ni nihce operiral s kaksnim zaprtjem ust, pa so blazno grdo tule kaka usta ze govorila, jaz pa sam zoprno se ne neham govort... razumem namrec da je tecno za brat, verjemte, men je blo tud vse tisto prej, zarad cesar se sploh razburjam, lohk pa recimo ne berete pa si mislite, pac jaz tu spet pizdim, ampak zame pa bo VSE povedano, kar sem hotla - potem pa zaprem usta v zvezi s tem)... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vidis Klinar, vsakemu se zdi, da se mora oglasit (da 'ne more bit vec tih').

In uporabis pojem orkan, pol pa das sajz totalen, da kar butne post...

ne deluje kaj dost pomirjevalno, no....

 

'zaprite prosim usta', se potem pravis.

 

 

 

Tole se da pa cist drugac in zlo fajn preusmerit tud kako drugace - kot s predlogom o zaprtju ust...

 

.:

:palec:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Ja zdej se pa moram še jaz oglasit. Kaj ko bi se mal skuliral. Tud jest sem s z Vrbo zapela, pa vedno kadar je bla ona gor, so mi šli kar mravljinci po glavi, pa vendar.... Pač še ena oseba, ki se mora najprej sama s sabo mal pogovort, kljub temu da je "strokovnjak" na raznih področjih.

Res, ta forum je super. Meni res veliko pomeni, ker sem 24 ur doma, pač tako je. Saj bi lahko našla tud kaj drugega, vendar sem se vedno vračala nazaj, ker izžareva eno pozitivno energijo, dobronamerne besede.... Saj je tako da v "normalnem" življenju pride tudi do konfliktov, pa jih je treba tud spucat iz glave.

 

Pa pozdravček vsem. xsrcx xsrcx xsrcx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marša, pa te popolnoma razumem, sem tudi sama velikokrat bla na istem, pa sem spoznala, da ogenj potrebuje gorivo, da lahko gori naprej, lahko pa sem jaz kot voda, in ga pogasim, saj se v polni meri zavedam, da je VSAKA MOJA BESEDA ČISTA ENERGIJA, KOT MOLITEV BI SE REKLO PO VERSKO. VSAKA BESEDA SE URESNIČI, CELO MISEL. To je včasih kar strašljivo. Ko sem se začela poslušat in čutit, kaj sebi ustvarjam za moj jutri, sem res velikokrat raje utihnila. Smili se mi vsak, saj ni lahko prit do tega.

Tudi protesti proti slabemu, navadno naredijo več škode kot koristi.

Seveda je to moje mnenje, pa ne se prosim spet zjezit, moj namen ni bil bit bencin, pač pa voda.

Sorry, če sem koga prizadela!

 

Ampak jaz vas imam rada vseen, tud če se jezite !!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jest sem s z Vrbo zapela

Da se kdo s kom zapne, je pač običajno. problem je, ko je nekdo v intelektualnem obračunu užaljen. To je slabo za užaljenega, saj se iz intelektualnega poraza nič ne nauči. Ne moreš se učiti, če bežiš. Tudi sam se z marsikom zapnem, pade tudi kakšna pikantna besedna zveza, a niti ne pomislim, da bi v to vpletel čustva. Ako bi dotičnega ljudeka srečal, bi ga zlahka povabil na pijačo in se ga z njim/njo zapil. Zakaj pa ne? SDmisel duhovnega razvoja ni brezpogojno sprejemanje vsega, temveč trdno stanje izza svojega znanja, izkušenj in osebnostne integritete in pri soočenju z drugimi mnenji znati svoje ubraniti, vendar pri tem ostati čustveno nevtralen. Tako bom na tem forumu vedno razpravljal o temah, ki se tičejo Kabale (angeli, devo življenja, jakobova lestev, božje zapovedi, okultizem ipd), nikakor pa se ne bom spuščal v debate o čakrah in reikiju, ker te stvari ne poznam izkustveno. Tako je s tem.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Marša, pa te popolnoma razumem, sem tudi sama velikokrat bla na istem, pa sem spoznala, da ogenj potrebuje gorivo, da lahko gori naprej, lahko pa sem jaz kot voda, in ga pogasim, saj se v polni meri zavedam, da je VSAKA MOJA BESEDA ČISTA ENERGIJA, KOT MOLITEV BI SE REKLO PO VERSKO. VSAKA BESEDA SE URESNIČI, CELO MISEL. To je včasih kar strašljivo. Ko sem se začela poslušat in čutit, kaj sebi ustvarjam za moj jutri, sem res velikokrat raje utihnila. Smili se mi vsak, saj ni lahko prit do tega.

Tudi protesti proti slabemu, navadno naredijo več škode kot koristi.

Seveda je to moje mnenje, pa ne se prosim spet zjezit, moj namen ni bil bit bencin, pač pa voda.

Sorry, če sem koga prizadela!

 

Ampak jaz vas imam rada vseen, tud če se jezite !!

pa saj razumem...

jaz sem v tem smislu Vrbi ze zdavnaj odpustila - men se smili, mi je hudo zanjo. sam to ne odvzame njenih dejanj, torej da naj bi bilo resnicno *odpusceno* (jaz tu sploh nisem pomembna, v prvi vrsti mora sebi odpustit, kar si pa se ni, ker bi ravnala drugace), mora bit najprej kesanje...

drugac pa, ce bi ze slo zame, ne odpuscam kar po defoltu, s tremi srcki, pa je ok.....

ko je srce prisotno, ko srce govori, govori drugace, tudi ce se jezi ali obnasa neprimerno... se vedno je srce...

ne gojim kakih zamer.

da pa bi zarad socutja do drugega morala prenasat, da mi blato na glavo zliva, tolk pa nisem neumna, nenazadnje - nima zveze z odpuscanjem.

Saj jaz sem vse to VEDLA (jasno) - sam pred dnevi pa sem se preverila... Pa kot vidis - kajti moji komentarji so ostali - sem bila do Vrbe spravljiva in odpuscujoca - in to po tem, ko mi je bilo ze VSE jasno (a moje 'videnje' pac se ni bilo tehnicno potrjeno, ker se mi ni dal, pa tud vedla sem da bo pol vse tole), ni pa bilo tega se tu. Torej ze po njenih obtozbah sem jaz bila cist prijazna z njo, se vedno....

nazadnje pa sem se cutila DO SEBE in LNF dolzno se oglasit in oglasat, ko je bilo koncno tega prevec in ze zlo podtalno prepleteno in se - kljub moji spravljivosti in temu da sem preprosto to spregledala - se nadaljevalo x!x.....

ker je torej ze dobilo korenine, sem tezje se lotila s cistejsimi rezi.

 

In zate je to upor, zame pa je natancna (in izcrpna x:px) obrazlozitev vsega s te tocke, ki vidim jaz. in to je ta tocka, ki nas/vas je tud zanimala, kajti slo je za to.....

kaj pocne urednistvo z Vrbinimi posti?

 

 

Me pa mal zaboli, da to tule se vam zdi zoprno in vse, medtem ko ste morda celo leta gledal kaj tacga po temah pa bli tih.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma v osnovi ne rabim, pravzaprav, vendar pac, to je moj nacin, tko vseskozi ravnam, in ker sem jaz taka - res MORAM. ;) :palec:

 

no saj zdaj sodim, da sem pa res povedala vse, kar je bilo za ta predmet bistveno za povedat. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ŽeČistoDomači

Group Icon

 

Št. objav: 388

Član od: 1. Dec 02

Iz: Trzin

 

 

icon_smesko.gif icon_smile_wink.gif icon1_biggrin.gif icon25.gif

 

http://www.riversongs.com/Flash/lotsofhugs.html

Res luštkana stvarca. Izplača se počakati, da se naloži.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, men 3/4 stvari ne odpre, sama pa itak 90% stvari ne odpiram.

 

razni 'fwd.ji' so lohk cist simpaticni, vendar po defoltu ne odpiram, zarad cesar ponosno povem, da nisem staknila NITI ENEGA virusa tudi tedaj, ko vec kot leto NISEM imela instaliranega nikakrsnega tegale sistema..... in to ob tem, da mamo portal!!!!

sem jaz sam z 'lastno zascito' pa tud intuicijo vedla, cesa se ne odpira in tako dalje. xyesx

 

No potem je jasno slednja bila potrebna oz. bi blo pa se dalje, ob toliksnem prometu, bit brez zascite preprosto neumno. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...