Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

 

vrba,vem da si v tej hiski in opazujes kaj se dogaja okrog tebe.

vendar bi si jaz osebno zelela,da prides med nas ,se bolj bi si zelela,da nas povabis k sebi v hisko,nam ponudis caj in se prepustis obcutkom ,pogovorom.

saj smo vsi ljudje in vecina nas stremi k dobrim odnosom ,pozitivnim vibracijam.

mislim,da je tvoja hiska zelo lepo zatocisce ,vendar ni primerna za trajno zivljenje v njej. x:)x

mislim ,da je prisel cas,da odpres polkna,pogledas dol,kjer vsi sedimo ob rekici in se nam pridruzis na prijetnem pikniku,pa ne

pozabi prinesti kaksnih dobrih kolackov x:px x:)x

vrba jaz te mam rada na forumu,rada te prebiram in mislim ,da nisem edina.

torej? x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

tudi gre za to, da smo obsodili kaksno ravnanje ali dva, ne pa tebe same, Vrba....

 

 

 

tole ja... :palec:

 

 

diana-tebe pa jaz ne kapiram tule.... njaprej govoris, da vsak lahko vse pove, pa da je na drugemu stvar, kaj od tega vzame, potem naenkrat ti drugim, kaj ti lahko govorijo, cesa ne, potem

je zdaj naenkrat starost vazna? ne razumem, a ce si mlad, pa ni treba stat za svojimi besedami, dejanji? in stari ne smejo delat napak ali mislit narobe...? daj razlozi malo, pliz, bi rada razumela, ker meni gre tudi na zivce, da se me recimo enkrat nahruli, drugic pa ne, zato, ker je nekdo mlad in si lahko vse dovoli, npr...pa je potem proti drugim totalno netoleranten. ( ne govorim o tebi v zadnjem stavku, samo sem srecala nekoga, ki ima tak nacin in sem opazila tu, da ti nekako podobno razmisljas, ocitno, in bi rada razumela).

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Ja face ste. No dones ste že mal bolj umirjeni. Sej bo kmal lepo vreme. Včas je treba tud mal popluvat okrog sebe. Se pol bolš počutiš.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>veš kaj Tinka, se mi ne ljubi v tem momentu ti odgovoriti, mogoce kdaj drugič.

sem te pa ravno hvalila Vrbi po mailu. xsrcx

 

 

 

 

diana, vrba ima svoje mnenje o meni, ki ga poznam, in obratno.

o njej nisem nikoli govorila z drugimi (ce odstejem moje poste tu, ki so seveda javni), in

me tale tvoja izjava miloreceno preseneca.

pojma nimam, kje si ti tu naenkrat v igri in kaj ima tvoje mnenje o meni pri tem zveze?

ce sem iskrena, sem totalno sokirana!

sicer se me -jasno- ne tice, o cem se ti pogovarjas, ampak, ce mi ze tako eksplicitno poves tole, ti lahko odgovorim, da se mi zdi cudno, da dve cloveka, ki ju ne poznam drugace, kot preko nekaj postov, nimata bistvenejsih debat kot o tretjem, ki ga -tudi- sploh ne poznata. (?!?!?!)

 

bi mnogo bolj cenila, da mi odgovoris na moja vprasanja tu, kot, da me obvescas o tvojih zasebnih mailih.

 

no, ko se ti bo ljubilo, bi prosila... :8):

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

pojma nimam, kje si ti tu naenkrat v igri in kaj ima tvoje mnenje o meni pri tem zveze?

ce sem iskrena, sem totalno sokirana!

sicer se me -jasno- ne tice, o cem se ti pogovarjas, ampak, ce mi ze tako eksplicitno poves tole, ti lahko odgovorim, da se mi zdi cudno, da dve cloveka, ki ju ne poznam drugace, kot preko nekaj postov, nimata bistvenejsih debat kot o tretjem, ki ga -tudi- sploh ne poznata. ....

se strinjam, men je tud to padlo v oci, da wtf? xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe....dogaja xzobkox

tinka...pa to je tradicija tule....eni se pach raje ukvarjajo z drugimi (bilo bi pa seveda bolje che bi se s sabo) x:Dx

 

..OM.. :vio:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

hehe....dogaja xzobkox

tinka...pa to je tradicija tule....eni se pach raje ukvarjajo z drugimi (bilo bi pa seveda bolje che bi se s sabo) x:Dx

 

..OM.. :vio:

 

ja dobr da mamo forum...sej če ni žene (moža) alpa psa da b ga "okurcal" je pa treba drugje ven dat....ha ha

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hehe....dogaja...tradicija tule......Z..K... :vio:

Če stvari nekam tlačiš, lahko pritisk enkrat preseže težo pokrova. Takrat pa butne ven več, kot bi se samo prelilo čez rob. Pa še na verižno reakcijo je treba računati ob takih primerih. Ker je prva eksplozija tudi detonator za vse naslednje. Potem so še nekateri, ki mislijo, da morajo streljati še oni, če strelja poveljnik. Včasih nastane dodaten vik in krik, če si kak sodelujoči izbere drugo tarčo, kot si je večina. Vsega je.

 

Tule jih je nekaj gasilo in mislim, da so bili uspešni pa da se tema dobro umirja. Vsak ima svoj pogled na dogajanja in noben ni napačen. Če pa slučajno kdo nima svojega mnenja, je prav tako v redu. Verjamem, da velika velika večina svojega mnenja sploh ni napisala. Mogoče je to še najbolj prav.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... Od srca želim......majčken me ubogajte no, samo majčkeno xsrcx

Ojla, velikost črk je bila primerna našim dotakratnim postom, kajne? Pa človek se je moral malo odmakniti od monitorja, da je lažje prebral, ane? Odmakniti se, ko si preblizu, ni nič narobe, ane? Pa človek lažje najde pravo besedo, pa ko sem iskal ta post nekaj strani nazaj, sem ga zlahka našel.

No, zase priznam, da sem dokaj neubogljiv, ko gre za pojem "ubogati", malo iz tega, ker ima v korenu ubog... ampak tale srčni izliv je našel svoje mesto, nič ni podkuril, ampak tudi voda ni bila. Voda še za v čevelj ni dobra.

 

Takole rad pišem v "Ta forum", ker mi je forum všeč. Saj je treba reči, da brez želje Marse & Mitje tega foruma ne bi bilo. Ne glede na vse drugo.

 

Včasih rad opazim kak ogenjček. Včasih pomeni življenje, kdaj tudi pogubo. Če nekje gori, pa čezenj posipajo pepel, da se ne bi videl, rad vržem čez še kakšno trsko. Bi rekel tako: če spodaj ognja ni, potem se ne bo vnelo... včasih zagori malo preveč. Včasih mi pomeni ogenjček samo lep soj plamena od svečke. Lahko so iskrice. Tokrat sem si rekel, da se je že nekoliko osmodilo, in je zato treba paziti, da ne zgori vse. Naj bo zato to besedilo v barvi plamena sveče. Za vse, kogar je zadnje čase opeklo, xsrcx . Za vse tiste, ki so se opekli pri mojih plamenčkih pa dvojno: xsrcx xsrcx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Piko kdo bo pa to prebral. Sej se nč ne vidi. :eek:

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Včasih rad opazim kak ogenjček. Včasih pomeni življenje, kdaj tudi pogubo. Če nekje gori, pa čezenj posipajo pepel, da se ne bi videl, rad vržem čez še kakšno trsko. Bi rekel tako: če spodaj ognja ni, potem se ne bo vnelo... včasih zagori malo preveč. Včasih mi pomeni ogenjček samo lep soj plamena od svečke. Lahko so iskrice. Tokrat sem si rekel, da se je že nekoliko osmodilo, in je zato treba paziti, da ne zgori vse. Naj bo zato to besedilo v barvi plamena sveče. Za vse, kogar je zadnje čase opeklo,  xsrcx . Za vse tiste, ki so se opekli pri mojih plamenčkih pa dvojno: xsrcx  xsrcx

 

Hahahahaha, ja pa ti veš, da si mojster besed? Včasih te je treba dvakrat prebrat, da čist vse pokapiram med vrsticam, pol se od srca nasmejim in te vidim v mislih, saj si tudi ti vedno nasmejan, kljub temu, da se tile tvoji teksti včasih zdijo drugačni, hahahahahahaha

 

Mej se !!!!!!!!!!!!!!!!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.. kljub temu, da se tile tvoji teksti včasih zdijo drugačni, hahahahahahaha... Mej se !!!!!!!!!!!!!!!!
:palec: Nič ni tako, kot je videti na prvi pogled. Recimo da se nikdar nisem počutil indijanskega vrača. Veš, včasih začutim, da sem na primer kuhar. Rad zavoham, kje se kaj kuha, malo pomešam, vržem notri kako začimbico, če je že kuhinja javna. Če hrana nikakor noče zavreti in samo napol brbota, malo povečam gretje. Ponavadi dobro doziram, tudi ne uporabljam popra, ki zapeče v ustih, ampak pekočo papriko, ki učinkuje šele potem, ko je jed že malo nižje. Nobenemga ne silim, naj poskuša moje jedi. Nobenemu še nisem prekuril hrane, pa včasih nekdo odkrije pokrov tam, kjer bi moral lonec biti pokrit, da ne uidejo posebne vonjave. Včasih kakemu instalaterju poči ventil, če ga preveč na hitro skuša zapireti.

hahahaa, tole pisati se mi zdi tako zabavno, zraven se kar hahljam, moram reči...

P.S.

Marsa, bravo! točno prave besede si to poudarila! Nisem zavestno tako mislil, kar ne pomeni, da sploh nisem mislil. Ker so mi različni ljudje in večkrat na forumu nekateri rekli, da moram ubogati, sicer...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Marsa, bravo! točno prave besede si to poudarila! ... ...

saj vem. xDDx sem tud vedla, da 'ti bo vsec' (iz tocno tega razloga).

ce je pa kul... xDDx x;)x xnckrivx

 

mi je pa vsec, ko te zadnje case ne sam lohk berem, se clo zabavam vcas in clo stirnjam!! :eek: x:Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zivio,

Sem se moral prijavit, pa ce napisem sam to, da ze dalj casa zasledujem tle, pa zdaj enostavn ne morem bit tih. Ne zastopm tistih, ki tak udarjate po Vrbi, ki je bila edina, ki je kaj pametnega napisala, jo obrekujete in obtozujete, pol jo pa se pogresate. Pa kaksen folk ste to, a se res tako radi izzivljate na drugih. Brez Vrbe tale forum res nima tiste kvalitete, no ja, jaz bi se tudi navelical pisat, ce bi kdo za mano brisal.

Vrba, jaz bi te se naprej zelel brat, povej mi kam si zasla, pridem za teboj, saj te zastopm ,da ti ne pases semle. Mogoce...?

Mico

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No dragi Mičo, ti bom napisala, kaj sem danes potegnila za eno kartico, ki sem si jih sama napisala iz knjig ki sem jih prebrala. Takole se glasi:

 

" KO GOVORIŠ, NAJ BODO BESEDE BOLJŠE OD MOLKA !!"

 

LEP POZDRAV TEBI IN TUDI VRBI !!!

 

http://www.mamarocks.com/Bird2m.gif

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No dragi Mičo, ti bom napisala, kaj sem danes potegnila za eno kartico, ki sem si jih sama napisala iz knjig ki sem jih prebrala. Takole se glasi:

 

" KO GOVORIŠ, NAJ BODO BESEDE BOLJŠE OD MOLKA !!"

 

LEP POZDRAV TEBI IN TUDI VRBI !!!

 

http://www.mamarocks.com/Bird2m.gif

A ti v karte gledas? To se prav, da bi morala ti danes 24 ur molcat, ce ta napoved vela za en dan.

Daj poglej se v karte, kaj pravjo za jutr.

Pol jih pa se vprasaj kdaj pride Vrba nazaj.

M

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mico verjetno veš kaj počneš, ali pa tudi ne

 

Glede na to, koliko podatkov imaš v osebnem opisu je kar verjetno, da imaš ogromno dela sam z sabo, če pa ne znaš izluščit iz vsega napisanega bistvo, je pa še veliko huje zate...ampak saj enkrat se vse nekak odvije in se bo tudi tebi.....

 

Vrbe nihče ni obsojal, tudi sam jo zelo spoštujem in veliko mi je dala v nekih poglavjih, kjer sem rabil dodatno kapljico informacij....je pa res, da je pač za nekaj časa poniknila, verjetno samo ona ve zakaj, vem pa tudi, da bo kmalu zopet naša, saj vsak dan obišče LN, tko da se ti ni treba preveč okoli tega obremenjevat......Vrba je bila, je in bo naša..sam sedaj trenutno jo pač ni......

 

Lepo spančkaj..Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... saj te zastopm ,da ti ne pases semle....

xDDx

 

Pozdravljen, Mico, lepo ko se se prav potrudil in konektal, da napises tole, vrbi bo ziher zlo vsec! :palec:

Lepo ko ti lohk en tolk da, tako da ze zarad TEBE upam x;)x x:px, da se vrba vrne - da bos lohk sploh kaj pametnega prebral tule.

Ce bo seveda ostalo. :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...