Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Mico verjetno veš kaj počneš, ali pa  tudi ne

 

Glede na  to, koliko podatkov imaš v osebnem opisu je  kar  verjetno, da  imaš ogromno dela  sam z  sabo, če  pa  ne  znaš izluščit  iz  vsega  napisanega  bistvo, je  pa  še  veliko huje zate...ampak saj enkrat  se  vse  nekak odvije  in se  bo tudi tebi.....

 

Vrbe  nihče  ni obsojal, tudi sam jo zelo spoštujem in veliko mi je  dala  v nekih poglavjih, kjer  sem rabil dodatno kapljico informacij....je  pa  res, da je  pač za  nekaj časa  poniknila, verjetno samo ona  ve  zakaj, vem pa  tudi, da  bo kmalu zopet  naša, saj vsak dan obišče  LN, tko da  se  ti ni treba  preveč okoli tega  obremenjevat......Vrba  je  bila, je  in bo naša..sam sedaj trenutno jo pač ni......

 

Lepo spančkaj..Tomaž

Vidis ga, kak pametn sklepas. Jaz berem ze dolg tukej, nism se pa se naucil vsega, ne vem kaj morm napisat kam, da bos ti odlocu kaksn sem, pa tud ne mislim tle ostat, ker gledate vse tak negativn pr drugih, pr seb pa vse pozitivn. Ker vsi iscete napake pr drugih, tak ku ti zdaj. Jaz sem prov zlucsil, ti pa ce nisi hinavc, pa mogoce kaj nisi prebral al pa zastopu. Povej kaj mislis, pa ne govor tak skrivnostn (IZLUSCIT BISTVO). Kero le.

Zakaj pa mislis, da ne vem kaj pocnem? A bote vsajga zdaj nagnal, ku se bo za njo potegnil? Sej si ne upa noben nec rect dobrga o njej, ko je Diana kaj rekla, ste sli nad njo. A boste delal zdaj tk naprej? Ne vem zakaj ste tak cez Vrbo, prej premislte kaj pisete, pa se vas ne bo dotikala. Pol pa pravte, da je ena od vas.

Jaz sem vse bral, pa ne vem zakaj bi se ona mogla ktermu za kaj opravict. Za mene je to hinavsk, kar se tle dogaja. Jaz ne morm nic negativnega napisat o Vrbi, vi pa ce jo imate tak radi bi jo pac drgac mel. Men se zdi, da je bla prevec uvidevna do nekterih.

Pejte gledat nazaj, kaj vse ste cez njo klatl, pol pa povejte ce si jo se upate pogledat v oci.

Vrba zarad mene ni treba pridit, lahk pa se mi oglasis drgac, ce hoces. Rad pa bi te bral naprej.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>....

Jaz sem vse bral, pa ne vem  zakaj bi se ona mogla ktermu za kaj opravict. ...

pejt se enkrat prebrat, saj kaj je vseen ostalo.

 

me zanima, ce bodo tvoji posti ostal, Mico... ;)

 

a za vsak primer (saj ves, ce se na tem forumu rado brise, mormo na vse nacine poskrbet, da PRAVE x;)x stvari ostanejo, ne res?):

<{POST_SNAPBACK}>

Vidis ga, kak pametn sklepas. Jaz berem ze dolg tukej, nism se pa se naucil vsega, ne vem kaj morm napisat kam, da bos ti odlocu kaksn sem, pa tud ne mislim tle ostat, ker gledate vse tak negativn pr drugih, pr seb pa vse pozitivn. Ker vsi iscete napake pr drugih, tak ku ti zdaj. Jaz sem prov zlucsil, ti pa ce nisi hinavc, pa mogoce kaj nisi prebral al pa zastopu. Povej kaj mislis, pa ne govor tak skrivnostn (IZLUSCIT BISTVO). Kero le.

Zakaj pa mislis, da ne vem kaj pocnem? A bote vsajga zdaj nagnal, ku se bo za njo potegnil? Sej si ne upa noben nec rect dobrga o njej, ko je Diana kaj rekla, ste sli nad njo. A boste delal zdaj tk naprej? Ne vem zakaj ste tak cez Vrbo, prej premislte kaj pisete, pa se vas ne bo dotikala. Pol pa pravte, da je ena od vas.

Jaz sem vse bral, pa ne vem zakaj bi se ona mogla ktermu za kaj opravict. Za mene je to hinavsk, kar se tle dogaja. Jaz ne morm nic negativnega napisat o Vrbi, vi pa ce jo imate tak radi bi jo pac drgac mel. Men se zdi, da je bla prevec uvidevna do nekterih.

Pejte gledat nazaj, kaj vse ste cez njo klatl, pol pa povejte ce si jo se upate pogledat v oci.

Vrba zarad mene ni treba pridit, lahk pa se mi oglasis drgac, ce hoces. Rad pa bi te bral naprej.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah, Mico, zdej pa ga mal srčkaš..... x;)x Tudi tisti, ki so izpostavljeni takšni ali drugačni kritiki - so naši, so del lnf-a, s svojimi pozitivnimi in negativnimi lastnostmi. To velja tudi za Vrbo. Njen način komunikacije je bil pač včasih preveč vzvišen in na nek način podcenjevalen do drugih, sam sem se tud "zgrabil" z njo, vendar mislim, da sva nesoglasja uredila, več ali manj. Tak nikol nisem imel negativnega odnosa do nje.......Kar se tiče brisanja postov pa sm svoje že povedal, ne vem točn za kaj se gre, Sherlock Holmsa pa se mi tud ne da it......res pa je, da tako ostrega "napada" na posameznega lunatka s strani uredništva še nisem zaznal :o|o: .......ne vem, če je bil potreben tak in v takšnem obsegu, dvomim pa, da je bil (povsem) neupravičen. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jezusmarijasveta :eek: kar se vrbe tiče sploh nam komentirala, k je že tak vse potaglavnem napisan, tk da nima glih smisla......me pa sam neki zanima kar se nje tiče......ona je kao nek psilolog al psihoterapevt al ka za en vrag.....in zdej če recimo nam navadnim smrtnikom zavergla mal, če mamo kake hujše težave samo s sabo al pa z folkom okol nas, se pač obrnemo na enga tajga strokovnjaka...al pa na dva če je treba :inocent: sam ka pa recimo tak "strokovnjak", na koga se pa on lohk obrne x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>......res pa je, da tako ostrega "napada" na posameznega lunatka s strani uredništva še nisem zaznal :o|o: .......ne vem, če je bil potreben tak in v takšnem obsegu...

no pa smo spet pri urednistvu. x:o)x

vam je to bolj vsec, ok.

saj vidmo tko kot hocmo.

jaz sem povedala svoje. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>no pa smo spet pri urednistvu. x:o)x

vam je to bolj vsec, ok.

saj vidmo tko kot hocmo.

jaz sem povedala svoje. :palec:

 

No, priznam, nism bil konkretn.....mislil sem....Marso! x^x Matr si ti tači, veš.......Jaz vidim kot vidim, ne kot hočem videt, poskusim bit objektiven, kar mi je lažje, ker nisem osebno vpleten in prizadet. Tako kot je bilo kdaj mogoče teb, ko nisi bila... x;)x In kaj zdaj, če sem povedal kar sem zaznal.....in do sedaj še nisem zaznal, da bi na koga tolk, rečmo "intenzivno", reagirala. Sem tud dodal, da po moje ne neupravičeno......Mislim, riba.... xrolleyesx x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne ne, saj vem, ja, marsi, saj sem se jaz javljala kot urednistvo in tle pa SEM SE. xyesx

 

v obsegu?

to se ni nic, nisem namrec nic dobre volje okol tega, pravzaprav.

od 1. avgusta do 5. oktobra. po TEM jaz merim OBSEG.

velik velik velik velik vec sem se s tem ukvarjala kot le tu, pa ze to vam gre na zivce. veste kolk je slo sele men in mi se gre. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jezusmarijasveta :eek:  kar se vrbe tiče sploh nam komentirala, k je že tak vse potaglavnem napisan, tk da nima glih smisla......me pa sam neki zanima kar se nje tiče......ona je kao nek psilolog al psihoterapevt al ka za en vrag.....in zdej če recimo nam navadnim smrtnikom zavergla mal, če mamo kake hujše težave samo s sabo al pa z folkom okol nas, se pač obrnemo na enga tajga strokovnjaka...al pa na dva če je treba :inocent:  sam ka pa recimo tak "strokovnjak", na koga se pa on lohk obrne x;)x

Ha, no to je pa zanimivo vprašanje.

 

xsrcx Ne želim da to leti na Vrbo, ampak: v eni od naših psihiatričnih bolnic je zaposlena moja bivša sodelavka kot socialna delavka. Po njenem pripovedovanju raznih pripetljajev, je tudi povedala da je po več letih moral zapustiti zdravniške-psihološke vrste eden od zdravnikov. Tako da-tudi to se zgodi. Nihče ni imun pred raznimi psihološkimi težavami. Vsakemu se lahko zgodi. xsrcx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...  je bil pač včasih preveč vzvišen in na nek način podcenjevalen do drugih...

Veš kaj mi je prišlo na misel, ko sem bral tvoj post? Kako bi izgledale določene teme, kjer se monogokrat primeta z Aakhijem, pa bi eden (kdorkoli od vaju) vse svoje poste pobrisal. Tisto branje bi bilo po moje trašno hecno, hahahahahahahahaha!

 

Kar se tiče vzvišenosti pa mislim, da bi me motila, če bi imel občutek, da me s tem nekdo tlači dol, nekam spodaj... ko bi si sam postavljal neke nivoje. Če sprejemam vse ljudi enako, ne glede kako drugi mene, potem vzvišenost nekoga drugega name nima tistega učinka.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja delat z energijami ni hec...

ceprav se nikakor ne mroe primerjat, ker to ni uveljavljeno in strokovno, pa vendarle gre za delo z ljudmi: velik mojih 'kolegov', ki si se na poglobljen nacin, kot jaz, ukvarjali s clovekom, je pristal po teh umobolnicah.

me to ne rpeseneca.

 

ko nas je motil nacin.

ne samo nacin sam.

ma tud Rugelj zoprnega.

a si ga pod razno ne predstavljam, da bi tkole strahopetno ravnal.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

velik velik velik velik vec sem se s tem ukvarjala kot le tu, pa ze to vam gre na zivce. veste kolk je slo sele men in mi se gre. :palec:

 

Meni nič ne gre na živce. Sem pač zaznal kako si tokrat "padla not", kar ni glih tvoja značilnost, tudi sama tako praviš. Predvidevam, da je te je pač zadeva prizadela in te lahko razumem, da te je, na kar kaže tud tvoja post-aktivnost......Mogoče boš sedaj bolje razumela tudi druge, ki jih kaj prizadene pa reagirajo.....Se pa mi ne da pretirano sodelovat pri kritiki Vrbe, ker se je le-tem tako pridružilo velik lunatkov. Le zakaj? Po moje brez potrebe, si ti vse kar je bilo potrebno povedala :palec: ...in še več. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Meni nič ne gre na živce....
:palec: Z vsem se strinjam, kar si napisal.

 

Evo, mimogrede sem se spomnil na tole mojo šolo v letu dni na tem forumu: če si prevzameš vlogo žrtve, težko potegneš ven pozitivne reči, ki te peljejo naprej. Misli, da se da tudi iz tega primera potegniti več dobrih stvari, išče se pa predvsem slabe.

P.S.

Kako dolgo pa je za nekoga obdobje dveh mesecev, hmmm. Včasih se ene stvari, kak premik, zgodi hipoma. Bi rekel, da je večinoma tako in ne samo včasih. Do tistega hipa pa različni ljudje prihajamo različno dolgo.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem ze tko ven padla 1x... pri pokowcu.

drugac pa ne, one nase brezveznarije niso nic proti temu, zame.

je slo za, kdo ma prav in taksno, ni slo za goljufanje. x!x

na ene stvari sem pa bolj obcutljiva. ker TKO furamo. TO je lnf. Postenost. trdnost. Iskrenost. to so vodila.

vsakdo je zmotljiv in kdaj ne ravna prav.

toda kako PO TEM ravna, je zame zlo pomembno.

kot pa pravi Piko (ne vem ce je mislil s tem to, jaz sem tko razumela): nazadnje govorim sama s sabo, v blaznih kolicinah texta.... vendar do 22. al kerga septembra so bli to DVOGOVORI in ne monologi. in zdaj, ce je sam se tisto tu, ma vecjo tezo in se bolj brez veze zgleda.

Jaz pa sem se ufurala, da nanizam dokaze, DOKLER SO SE (nisem se motla, je tud ono zginlo, ko sem se jaz se pohecala, da nalasc citiram).

 

In zdaj pa tole... xrolleyesx

eni pridejo kao nanovo gor in jim je vse jasno in blazno nekam srditi so za enga nakljucnega nevtralnega zgolj opazovalca.

saj je hecno, sam podcenjujoce, ce se misli, da se kupi lohk to. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vidis ga, kak pametn sklepas. Jaz berem ze dolg tukej, nism se pa se naucil vsega, ne vem kaj morm napisat kam, da bos ti odlocu kaksn sem, pa tud ne mislim tle ostat, ker gledate vse tak negativn pr drugih, pr seb pa vse pozitivn. Ker vsi iscete napake pr drugih, tak ku ti zdaj. Jaz sem  prov zlucsil, ti pa ce nisi hinavc, pa mogoce kaj nisi prebral al pa zastopu. Povej kaj mislis, pa ne govor tak skrivnostn (IZLUSCIT  BISTVO). Kero le.

Zakaj pa mislis, da ne vem kaj pocnem? A bote vsajga zdaj nagnal, ku se bo za njo potegnil? Sej si ne upa noben nec rect dobrga o njej, ko je Diana kaj rekla, ste sli nad njo. A boste delal zdaj tk naprej? Ne vem  zakaj ste tak cez Vrbo, prej premislte kaj pisete, pa se vas ne bo dotikala. Pol pa pravte, da je ena od vas.

Jaz sem vse bral, pa ne vem  zakaj bi se ona mogla ktermu za kaj opravict. Za mene je to hinavsk, kar se tle dogaja. Jaz ne morm nic negativnega napisat o Vrbi, vi pa ce jo imate tak radi bi jo pac drgac mel. Men se zdi, da je bla prevec uvidevna do nekterih.

Pejte gledat nazaj, kaj vse ste cez njo klatl, pol pa povejte ce si jo se upate pogledat v oci.

Vrba zarad mene ni treba pridit, lahk pa se mi oglasis drgac, ce hoces. Rad pa bi te bral naprej.

 

 

Glejga zlomka....tako laže,da sam sebi verjame...

 

Vrbe sploh ne poznaš ,pa še lažeš,da že dolgo bereš kaj se dogaja....Fantaziraš pa 100 na uro....

 

PRIJAVLJEN SI KOMAJ OD VČERAJ x!x

 

HALOO x?x x!x

 

A JE TEBE VRBA DOBRO PODKUPILA ;DA PIŠEŠ V NJENEM IMENU.NAJ RAJE SAMA SE PRIJAVI PA ODGOVORI NA VSA NAŠA VPRAŠANJA IN PODVPRAŠANJA IN KRITIKE POSAMEZNIKOV.NE PA ,DA IMA LETEČE PADALCE,KI ČVEKAJO V NJENEM IMENU.

A SE ZAVEDAŠ,DA SE ZA TVOJIM HRBTOM SEDAJ SMEJI KOLK SI TI NEUMEN,.KI SE ZA NJO POTEGUJEŠ?

 

ČE PA SE SLUČAJNO SKRIVAŠ POD DRUGIM NIKOM IN BI RAD S TEM RPEKRIL SVOJO IDENTITETO...IMEJ ( po domače rečeno)..JAJCA IN SE PRIJAVI POD PRAVIM NIKOM...POTEM TI BOMO ŠE KAJ VERJELI.

 

JAZ SEM ENA TISTIH,KI ČE IMAM KOMU KAJ ZA REČ NE DELAM OVINKOM POVEM ISKRENO KAR MISLIM NARAVNOST V OBRAZ.

 

MOGOČE PA JE ŠE KDO ,KI TAKO RAZMIŠLJA KOT JAZ,PA SE NE UPA TI TO NAPISAT.

 

OSEBNO NIMAM NIČ PROTI VRBI.LE TO MI NI BILO VŠEČ,KER JE OBTOŽILA TISTE,KI NISO NIČ DOLŽNI IN NIČ KRIVI.TEGA PA NI SMELA NAREDITI.KJE JE SEDAJ NJENA ISKRENOST?NAJ SE IZKAŽE.IMA ZLATO RPILOŽNOST x!x

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Kar se tiče vzvišenosti pa mislim, da bi me motila, če bi imel občutek, da me s tem nekdo tlači dol, nekam spodaj... ko bi si sam postavljal neke nivoje. Če sprejemam vse ljudi enako, ne glede kako drugi mene, potem vzvišenost nekoga drugega name nima tistega učinka.

 

Hm. Saj sem že večkrat povedal, da sam pač nisem tako visoko duhovno razvit, da bi takšne stvari čist tko sprejemal.....pa čeprav sam samozadovoljno menim, da sem kar kar, no. x:px x;)x Meni pač ni pretirano do debate oz. ne dobim dobrega filinga od ljudi, ki mi svoje znanje itd. v debati podajajo kot da nimam pojma in mi to tudi s svojim načinom kažejo......Tudi jaz ne bom tebi na recimo pravno vprašanje odgovarjal v smislu..."joj, kak si bogi, ki si še ti, da tega ne kužiš" ipd. Zlasti pa me je to zmotilo, ker bi naj šlo za psihologa, psihiatra al kako že......tak bi naj imel še posebej širok pogled in smisel za razumevanje človeka in njegovih dojemanj, razmišljanj, čutenj......četudi so po njegovem "zgrešene". Pa saj on je s svojim znanjem ravno tu, da nam razkrije kje grešimo. Tako pa na tak način mi "pacienti" x:o)x reagiramo obrambno, čutimo se na nek način podcenjevani in potem se debata spremeni v prepucavanje, namesto bi se mogoče v res smiseln in konstruktiven pogovor. Če ne druzga že bonton nalaga v osnovi nek spoštljiv odnos do so-ljudi, pa čeprav so ti zblojeni, za psihomojstre bi to mogoče moralo veljati še bolj. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...