Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ptem se pa še neki ciciban ......

saj maš prav, v glavnem smo izčrpali, sedaj je jasno vse......to tudi sam že nekaj časa hočem napisati...pustiti je treba času čas, ostalo se bo pa tako samo od sebe pokazalo, prav vedno se.......pa tudi Vrba se bo kmalu vrnila...

ciciban prav gotovo ni samo ciciban in je tudi z namenom pršu na LN.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

men se ni zdel prevec cicibansko....

otrocje pa ja. xDDx

 

*

 

ce se udaris, ranis, krvavis, TAKOJ speres z vodo, ocistis, namazes s cim zdravilnim, povijes, na svidenje.

ce pa je rana ze navznoter, pa tole ciscenje ne poteka cist tko - se lohk vname kaj (ce ne kaj hujsga), pa velik dlje traja.

 

tud, ce se nekaj dlje nalaga (sploh navznoter, ne vidno), se resuje dlje.

ce si glavo razbijem, mi jo zasijejo. al pa ce me nekdo stihne. ck - enkratni cisti rez.

ce se pa leta in leta zivciram, pa dobim morda raka, ki ga ne bodo kar zasili, pac pa se bo razpasel mroda bo mojem celotnem organizmu.

odvisno, kdaj sem ga OPAZILA in zacela ZDRAVIT.

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z namenom podkurt tisto kar že ugaša?

Provocirat, zajebavat al kaj??

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Z namenom podkurt tisto kar že ugaša?

Provocirat, zajebavat al kaj??

 

namen je individualen........vsakemu sebi alef...................s tem kar je Marsa napisala se strinjam...mi smo temo tu obdelali, vsak po svoje pač tko, kot razume........vsak sam naj se pa pri tem zamisli, zakaj se je oglašal, kaj je hotel iz sebe v tej temi dat in zakaj je dal...to je pa tisto pozitivno, kar nam forum da......

 

kako se pa sami med sabo poznamo pa tako čutimo, brez da bi kaj pisali, stik smo navezali, ostalo pa tako nezavedno laufa, kadar imamo kaj skupnega, pač malo dodamo, če nič nimamo smo pa tiho...a prav vseskozi smo tu zaradi sebe in ne zaradi drugih....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Notranje rane, infekcije, rak...

Dobra primerjava :palec:

Ampak ko se jih enkrat zaveš jih začneš zdravit, kakor jih je pač treba.

Ne pa da razglabljaš o vzroku.

Ja treba ga je poznat, da veš KAKO zdravit

Tebe še nekak razumem, Marsa.

Forum je tvoj(mal je tud naš... x:Dx xsrcx )

Tistih pa ki niso imeli nič zraven pa ne... :xx!: :vragec:

Jaz sem morda najhuje udaril z Vrbo(vsaj v času kar sem na forumu)

Nekatere njene izjave so zarezale zelo globoko.

Pa ne tiste namenjene direktno meni, ampak tiste ki so posredno zadevale Robido...(saj menda ni več skrivnost da sva skupaj xDDx xsrcx )

AMPAK ZAME JE BILO KONEC TAKRAT KO JE UTIHNILA x!x

Takšen pač sem... xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>namen je  individualen........vsakemu sebi alef...................s tem kar  je  Marsa napisala se  strinjam...mi smo temo tu obdelali, vsak po svoje pač tko, kot  razume........vsak sam naj se  pa pri tem zamisli, zakaj se  je  oglašal, kaj je hotel iz  sebe  v tej temi dat in zakaj je  dal...to je  pa tisto pozitivno, kar  nam forum da......

 

kako se  pa  sami med sabo poznamo pa tako čutimo, brez  da  bi kaj pisali, stik smo navezali, ostalo pa tako nezavedno laufa, kadar  imamo kaj skupnega, pač malo dodamo, če  nič nimamo smo pa tiho...a  prav vseskozi smo tu zaradi sebe in ne  zaradi drugih....

 

eh, kaj... :palec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Za predočitev dokaza bi bil zadosten en post. Brez vseh dodatkov.

 

Vrba je tako ves čas imela problem, da je na nestrinjanje z njo reagirala zelo ogorčeno, žolčno. Skor kot da bi otroku vzel najljubšo igračko.......Pol pa užaljenost in podcenjevanje. Mislim, da jo je v končni fazi to privedlo do njenih dejanj  (to kar praviš, da si dokazala, sorry, res se nisem poglabljal, če si, potem že drži, ti verjamem). Če bi bila kdaj pripravljena mal bl prisluhnit in v nestrinjanju v debati ter v lunatkih nasploh  začutila dobronamernost, bi ji bilo veliko lažje. Škoda, da tega ni spoznala......

kaj pravs zakaj jaz tega nisem tk videl? Se nisi nc od nje naucil?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem skoz bral. Saj ves kaj si pisal. a ti ni nadrobn odgovorila na vse?

a nisi prebral, da je debata o tem zaključena, dokler se Vrba ne vrne....dost blo...ne bomo kolesa še enkrat od začetka zaganjal.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj bo drgač ko se vrne? A misliš, da se bo vrnla, ce  jo obtožujete in krivte?

jaz mislim, da se ocitno ne bo, ker ji je pretezko priznat napako in se opravicit.

 

mene se je tud obtozevalo, pa sem se tu.

 

ce nisi prebraL, pejt se 1x - kajti nekaj je VENDARLE ostalo.

 

nekaj pa sem shranila dons tud na disk, predno zgine se tisto. :palec:

 

tko da - nekaj pa smo vendarle resili.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj se je pa naredlo Marsi? Kdo jo je pa kaj obtozil? Kje? Tist kar sem jaz prebral, ni bila nobena obtozba.

Jaz sem se sam zato prijavil, da povem, da delate Vrbi krivico. Vi jo obtožujete, da je ona sama brisala, ko tud noben ne ve, ona pa Marše sigurn ni nikjer osebno obtožla, da bi ji Marša kaj zbrisala, tolk je pa pazla na vsako besedo. Kdo je pol grešu?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz mislim, da se ocitno ne bo, ker ji je pretezko priznat napako in se opravicit.

 

mene se je tud obtozevalo, pa sem se tu.

 

ce nisi prebraL, pejt se 1x - kajti nekaj je VENDARLE ostalo.

 

nekaj pa sem shranila dons tud na disk, predno zgine se tisto. :palec:

 

tko da - nekaj pa smo vendarle resili.

No pa zakaj ne pove noben, ktero napako, zakaj se bi ona mogla opravičvat, vi jo pa dolžite, da je ona brisala?

 

Tist sem prebral, pa ona ni dobesedno dolžila Marše, kje pa?

Kok bi rekla Vrba, da so to same marje. Jaz ne najdem nikjer kaj konkretnga.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj se je pa naredlo Marsi? Kdo jo je pa kaj obtozil? Kje? Tist kar sem jaz prebral, ni bila nobena obtozba.

 

 

Pol pa začni brati od začetka,ker nisi prav nič prebral do sedaj in še manj razumel...in si res ZELENC V TEJ TEMI!!!

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ejj... nehajte no.... (smajcica in ostali)....

 

tole je pa ze res ...

a to je to?

namest pojasnila? x:o)x

 

x:Dx

 

rajs nehaj, sem ze 1x rekla, da NISEM PO ZHUP PRPLAVALA, forumovci pa tud ne. x!x

 

mas 5 postov in si tko v nulo seznanjen, a ne stekas, da nismo beboti no? xrolleyesx x:o)x

 

PA TO NI RES, saj ne morem verjet. x:px x:px x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ejj... nehajte no.... (smajcica in ostali)....

 

tole je pa ze res ...

a to je to?

namest pojasnila?  x:o)x

 

x:Dx

 

rajs nehaj, sem ze 1x rekla, da NISEM PO ZHUP PRPLAVALA, forumovci pa tud ne. x!x

 

mas 5 postov in si tko v nulo seznanjen, a ne stekas, da nismo beboti no? xrolleyesx  x:o)x

 

PA TO NI RES, saj ne morem verjet. x:px x:px x:o)x

V kerih 5 postih pa piše to, da je Vrba tebe dolžila, da si ti brisasla Vrbi poste?

Ti pa dolžiš Vrbo, da jih je ona brisala. Napiš mi dobeseden stavek, pa ti bom verjel.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Napiš mi dobeseden stavek, pa ti bom verjel.

x:o)x x:Dx

 

ejjejjej.... x:o)x neumno je, da se se dalje gres in se vedno na tak nacin...

ker ce kdo najboljs ve, kdo jih je brisal, si to ti. :vragec: :palec:

 

 

pa se vse:

<{POST_SNAPBACK}>V kerih 5 postih pa piše to, da je Vrba tebe dolžila, da si ti brisasla Vrbi poste?

Ti pa dolžiš Vrbo, da jih je ona brisala. Napiš mi dobeseden stavek, pa ti bom verjel.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sem skoz bral. Saj ves kaj si pisal. a ti ni nadrobn odgovorila na vse?

 

Zdravo Vrba

Naši južni bratje imajo za tole in fin izraz:

ISTO SRANJE DRUGO PAKOVANJE

Daj odjebi...

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>če mamo kake hujše težave samo s sabo al pa z folkom okol nas, se pač obrnemo na enga tajga strokovnjaka...al pa na dva če je treba :inocent:  sam ka pa recimo tak "strokovnjak", na koga se pa on lohk obrne x;)x

en strokovnjak psihologije se je uču probleme rešvat, tk ko si se ti učila na računalnik tipkat, on rabi kajga zobozdravnika, ne pa kolega, da mu bo korenine pulu. Maš pa seveda tud take, ko svojga dela ne delajo dobr, sam pr Vrbi pač nimam vzroka dvomt.

Robida, to ti pa tud verjamem, da en zdravnik mogoče rabi kajga psihologa. Sam ne vem kaj ima to veze s to stvarjo. Spet nekaj sklepate, ko ne zastopte?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>..... sam pr Vrbi pač nimam vzroka dvomt.

...

... Spet nekaj sklepate, ko ne zastopte?

x:Dx x:o)x x:Dx x:px

 

vse:

<{POST_SNAPBACK}>en strokovnjak psihologije se je uču probleme rešvat, tk ko si se ti  učila na računalnik tipkat, on rabi  kajga zobozdravnika, ne pa kolega, da mu bo korenine pulu. Maš pa seveda tud take, ko svojga dela ne delajo dobr, sam pr Vrbi pač nimam vzroka dvomt.

Robida, to ti pa tud verjamem, da en zdravnik mogoče rabi kajga psihologa. Sam ne vem kaj ima to veze s to stvarjo. Spet nekaj sklepate, ko ne zastopte?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Napiš mi dobeseden stavek, pa ti bom verjel.

 

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x  x:Dx

 

ejjejjej.... x:o)x neumno je, da se se dalje gres in se vedno na tak nacin...

ker ce kdo najboljs ve, kdo jih je brisal, si to ti. :vragec: :palec:

pa se vse:

 

to pomen, da priznaš, da si se lagala, da te je dolžila Vrba. Ne moreš tud s tvojim kopijam tega dokazat.

A se pol lahk pri njej opravičiš?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...