Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

ej folk... a se to res dogaja... al se men ze blede?

 

mensezdi da mam res ze privide, paranoje in vse...

kdorkoli govori, govori tko kot vrba, v kerokoli temo padem, se govori o men, o brisanju (x:o)x :V: :mad2: x:px...) ...

al sem govedar, ki brise poste, bere ose, dela tezke krivice folku... laznivka.., al sem pa ego, ki tumach mam za povedat nekam. :mad2:

pol pa padem v nakljucne teme! :V:

in mi pade VSE dol...

padem semle... ej sam se oddaljeno gledam, sploh ne morem vec verjet da se to dogaja....

 

dol mi je padl vse...

sita sem vas tolk da ne morem povedat.

 

3 ste se oglasil, tisti ki ste 'vpleteni'... sodeloval v teh debatah...

 

ostali se pa 'distancirate' al pa se javljate 'v imenu nekih pravic'. za bruhat.

 

kje je Klin, ki o zaprtjih ust se je sam men nujno moral neki povedat?

kje je diana z 'objektivnostjo' in 'nevtralnostjo'???

 

ogabno, v bistvu...

 

in jaz vam tu, tutek blesavi, v tej eni bogcani temi pojasnjujem in razlagam (in ze to vam je cist tumach!), a vi me shtihate v vseh temah?!!!!?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

V moji naravi je da poskušam v vsakem videt dobroto. Tudi za Vrbo sem upal in to tud napisal nekje v tej temi da če se vrne z opravičilom in pojasnilom jo bom jemal kot vse ostale.

Pa se ni.

Vrnila se je strahopetno in podlo z drugim imenom. Lažno predstavljanje, skrivanje in zahrbtnost.

Zgodba se ponavlja.... :xx!:

Od samega začetka ko so se v tej temi začela ta čreva o Vrbi mi to ni bilo všeč in sem to tudi povedal.

To, dragi/draga moj/moja Mico/Vrba kar se je zgodilo sedaj pa presega moj tolerančni prag.

Pa je precej visok.

Pričakoval sem Vrbo z opravičilom in/ali pojasnilom.

Še bolj sem pričekoval Vrbo z novimi napadi, podtikanji in žalitvami.

Pričakal pa bednega skrivača ki si ne upa pokazati obraza.

Beda.

Če imate v gajbici jabolka in kakšno začne gniti ga vzamete ven, da ne pričnejo gniti še ostala.

Marsa, vteh pol leta kar sem na forumu nisem še niti enkrat ne komentiral ne kritiziral tvojega dela kot urednice foruma.

Tudi tokrat te ne kritiziram niti svetujem niti predlagam ničesar.

Samo prosim te. pospravi špajzo.

Zmeč ven gnila jabolka.

Prosim xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Diana, ma saj je vseen.....

 

Marsa, nea ga seri....... x;)x x:)x Vse je ok, tako laufajo stvari v lajfu in na forumu, s tem, da je tvoj forum res poseben. x^x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Daj Diana, prosim ne se delat neumno.

Al pa si mogoče edina ki še ni poštekala kdo je mico... :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismo Marsa, pa post si mi skinla s svojim, k si novo stran odprla......Bemu, no, k sem ga napisal, da bi ga kdo prebral tud.... x:o)x x:Dx

 

Ribica Marsa.....hihi....a veš, da je pa men občutljivost, senzibilnost na ljudeh všeč? x:o)x x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Marsa, vteh pol leta kar sem na forumu nisem še niti enkrat ne komentiral ne kritiziral tvojega dela kot urednice foruma.

Tudi tokrat te ne kritiziram niti svetujem niti predlagam ničesar.

Samo prosim te. pospravi špajzo.

Zmeč ven gnila jabolka.

Prosim xsrcx

xsrcx nimam energije se vec pregovarjat.

point je v tem, da mam vec spajz... in povsod ze vse gnije... :V:

 

ne skrbi ves, mensezdi, res se nekam dolg pizdim, a se se nikol nisem vec kot do tocke ko sem mela zadost.

mislim da nisem znana po tem, da bi vlekla in nategvala stare zgodbe.

pa tud nehat 'znam'... zlo velikrat, ne vedno dost kmal, a znam.

 

zdaj itak nimam vec energije za tole - onstran mojih vseh mogocih neptunovskih in drugijh sposobnosti....

 

sam se.... zalostna sem v bistvu... tezka... nic vec zivcna in naspidirana...

sam se sita sem vsega. :V:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xsrcx nimam energije se vec pregovarjat.

point je v tem, da mam vec spajz... in povsod ze vse gnije... :V:

 

ne skrbi ves, mensezdi, res se nekam dolg pizdim, a se se nikol nisem vec kot do tocke ko sem mela zadost.

mislim da nisem znana po tem, da bi vlekla in nategvala stare zgodbe.

pa tud nehat 'znam'... zlo velikrat, ne vedno dost kmal, a znam.

 

zdaj itak nimam vec energije za tole - onstran mojih vseh mogocih neptunovskih in drugijh sposobnosti....

 

sam se.... zalostna sem v bistvu... tezka... nic vec zivcna in naspidirana...

sam se sita sem vsega.  :V:

 

 

:flower: :flower: :flower:

Mogoče ti bo tole kaj pomagal

Drugega ne znam... xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xsrcx

 

sam se.... zalostna sem v bistvu... tezka... nic vec zivcna in naspidirana...

sam se sita sem vsega.  :V:

 

Poznam ta občutek x;)x Pa v slabem filingu si mal "slepa" za velik dobrih filingov tukaj x;)x :palec: Jutr bo nov dan. x:)x :palec: Garant! x:o)x x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pa v slabem filingu si mal "slepa" za velik dobrih filingov tukaj 

:vio:

... to je res... da ne dovolj odprta za taksno v takem filingu in momentu... pa ni sam to..

nocem zhet nekih simpatij... se vsakmu posebej zahvaljevat... kot da gre za neko... zadoscenje, zmago...

zadnjic smo govoril o manipulaciji...

recimo jaz zdaj napisem, tolk sem zalostna... in potem pac eni priletite... no in men v bistvu na nek nacin ni ok... ker nisem hotla tega izsilit... izpade pa tko - no to je tud moj point.

pa ceprav mi jasno godi.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni frke. x^x

 

Pa če nisi opazila ne izražam več simpatij tko lahko in povprek. x;)x x:o)x

 

In gojim jih tud do Vrbe, sam neče al ne zmore videt.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx xsrcx :flower:

 

 

jst bi v takih napadih s svojim plutonom pa uranom zmasakrirala , skenslala vse :vio:

ti pa ne vem al si toliko modra.....da pustiš da se vroča kri pohladi :palec:

 

 

dejstvo je da je tu cel kup blazotno štraufmpatskih idej, misli, refleksij, drobnih nasvetov x^x

 

odštejmo zdaj vse te vije vaje, da nam manjka osnovnega bontona...

 

največ špetirov je zmer zaradi slabe komunikacije x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

zdaj itak nimam vec energije za tole - onstran mojih vseh mogocih neptunovskih in drugijh sposobnosti....

 

sam se.... zalostna sem v bistvu... tezka... nic vec zivcna in naspidirana...

sam se sita sem vsega.  :V:

 

Ne sekiri se.

 

Ma kakšna gnila jabolka po vseh špajzah nek. Ne se hecat.

 

Zvezde še zmer potujejo po nebu.

 

Pa tud sonce bo jutri spet vzšlo x:)x .

(vsaj upam, da bo) :ermm: x:o)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vio:

zadnjic smo govoril o manipulaciji...

recimo jaz zdaj napisem, tolk sem zalostna... in potem pac eni priletite... no in men v bistvu na nek nacin ni ok... ker nisem hotla tega izsilit... izpade pa tko - no to je tud moj point.

.

 

Sori :sori: , sem prejšni post napisu, predn sem tole prebral x:o)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ni frke.  x^x

 

Pa če nisi opazila ne izražam več simpatij tko lahko in povprek.  x;)x  x:o)x

 

In gojim jih tud do Vrbe, sam neče al ne zmore videt.

to je zlo lepo, to je tvoja ta talepa lastnost. da se pol spuhas hitro dost. xDDx

hitrejs popizdis, a se hitro spuhas.

 

jaz se tud, ponavad... se ne mulim, ne gojim zamer al cesa podobnega.... sam, zdajle ne cutim prevec simpatij, ce sem cist iskrena, do vrbe... jih pa lohk vseen zaznam, ipak, tud mal...

ker clovek ni sam to, kar je v tem enem trenutku, pa tud ni sam to, kakrsen je v tem svojem ujetem nacinu (kakrsnega pac zna furat), ampak je tud: njegovi dobri nameni in vse to.....

zakaj mora bit spoved?

zato. da se oni zave... prebavi pri sebi... se SOOCI s tem....

 

Men ni tezko priznat napake, pokazat svoje ranljivosti (pa ceprav bi lohk sklepal, da si nisem prevec vsec v taki luci, 'taf' kot sem xDDx)...

In tle sva si podobna. Pokazeva custva... s tem da je to zame velik bolj neprimerno kot zate, kajti jaz sem urednica - naj bi ravnala stvarno, brez pretiranih custev.

No saj tko ravnam... v koncni fazi, kajti sicer bi bli ukrepi in vse to.....

a ODZIVAM pa SE, mnogokrat, custveno.

In to je slabo in pa tud dobro. ker jih mam. custva. jih je ok met. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne veš kero ploščo bi dala gor?  Jaz hočem sam, da pride Vrba nazaj. Lohk si pa mislim, da ne bo pršla, če se to ne bo razčistl in če se ji dela krivica.

 

Kam nazaj? Na Marsin forum? Saj lahko Vrba odpre svojga, če hoče, zakaj hočeš, da Vrba pride ravno na ta forum. Internet je prost in svoboden medij.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Xx  xsrcx  :flower:

jst bi v takih napadih s svojim plutonom pa uranom zmasakrirala , skenslala  vse  :vio:

ti pa ne vem al si toliko modra.....da pustiš da se vroča kri pohladi :palec:

dejstvo je da je tu cel kup blazotno štraufmpatskih idej, misli, refleksij, drobnih nasvetov  x^x

pa en kup mukijev. :P :P

 

<{POST_SNAPBACK}>Ne sekiri se.

 

Ma kakšna gnila jabolka po vseh špajzah nek. Ne se hecat.

 

Zvezde še zmer potujejo po nebu.

 

Pa tud sonce bo jutri spet vzšlo x:)x .

(vsaj upam, da bo) :ermm:  x:o)x

x:Xx ves da bo, spesl zame pa zate pa za vse nas. ;) :)

<{POST_SNAPBACK}>Sori :sori: , sem prejšni post napisu, predn sem tole prebral x:o)x

je ze kul, mal zvezd pa sonca pa ze mroa bit, tud pri nas ki smo bolj trde sorte. :P :P ;)

 

<{POST_SNAPBACK}>Marsa :palec: naj spregovori škorpijon! x;)x  Eni razumejo samo grdo, za lepo so gluhi! x8Dx

glej jo!!!! jah, skorpijon... ga brzdam... prevec uziva, ko se ufura..... sco sem vklopila, ko sem sistematicno vse prechekirala, shranila in vse tole... zdaj pa je ze riba na udaru, ki vse razume sicer in tko, sam je pa zalostna pa tak. ;) :P

 

<{POST_SNAPBACK}>povsod so plusi in minusi. jaz te prav rada berem in vse. samo sem mislila da to jemljes bolj z rezervo,

jaz sem tud. xDDx mislila da jemljem bolj z rezervo. itak sem vedla, ker ne more bit drugac, torej naj me to ne bi presenetilo. a - se clo jaz sem hotla najt nekaj, dat sanso...

ZATO. tolk popizditisa tule.

ne da bi hipijasko verjela, da vse kul... saj vem...

 

a ipak me je presenetilo... to -kej tacga- se tle se ni zgodil... pa je ze svasta blo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

to je zlo lepo, to je tvoja ta talepa lastnost. da se pol spuhas hitro dost. xDDx

hitrejs popizdis, a se hitro spuhas.

 

 

In to je slabo in pa tud dobro. ker jih mam. custva. jih je ok met. xDDx

 

Jp. Sam to velja le za ljudi pri katerih čutim dobronamernost......pa četudi ostre kritike.

 

Jih je ok imet. Tolk kot je v nekih situacijah zato težje, je v drugih tolk lepše. Ma jok, včasih jebem ježa zarad čustev, sam včasih pa me popeljejo v nebesa.........ob lepoti življenja. x:)x :palec: Ne menjam z nesenzibilnimi, no way. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zakaj hočeš, da Vrba pride ravno na ta forum

pa res. x:o)x

 

slucajno nasel na netu, novinc, a zdaj mora vrba nujno glih tle (kjer ocitno noce vec) sodelovat. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

glej jo!!!! jah, skorpijon... ga brzdam... prevec uziva, ko se ufura..... sco sem vklopila, ko sem sistematicno vse prechekirala, shranila in vse tole... zdaj pa je ze riba na udaru, ki vse razume sicer in tko, sam je pa zalostna pa tak. ;) :P

.

 

 

Škoda se je žalostit zaradi oseb, ki tega niso vredne! Saj sama veš kako je najbolje :palec:

Pri meni bi bila :bomb: :shuriken: dokler ne bi bilo vse čisto kot solza. x;)x

Die Lust ist Sünde, aber die Sünde ist eine Lust.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojoj, ojoj.... x:o)x x:Dx Mi nekak znano, sam ......kaj pa vem......je treba znat ocenit kdaj se sploh splača škorpijonsko reagirat.......in tako reagirat le, ko se. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ves kaj je Katrina... v enih zadevah nisem pa cist nic skorpijonska... namrec, niti mal nisem mascevalna... pa ne cutim zadoscenja, ce nekdo trpi, pa ce men se ne vem kaj bi naredil....

edin tle pa res nisem...

sem 'skodozeljna', v smslu - prav ti je... ampak ne, ko trpi, a ko recimo lastno juho je....

saj razumes...

saj sco tud razume to... sicer no way, da bi sco TOLK maral ribo... bi mu blo cist presoft... tko pa ve, da ni patetika... da je razumevanje... socutje res...

tko nekak...

saj ti to ves... ;) kljub levovskemu telemu momentu (a je to to, sva bli midve to a ne? duh pa fortuna ;))

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kaj? kenslanje vseh postov? hmmm neke vrste upor. dogajanje PO tem- upor. svet se spreminja?!? ni proti tebi osebno; proti strahu nasploh, zatiranju, shefom taksnim in drugacnim.  na boljse....a razumes? x^x

 

ce je vec svobode je vec ljubezni!!!! xDDx

 

ce se vsi nekaj bojijo, pride do tistega  cesar ne maramo- neiskreni lubcki, bimcki in slincki... :xx!:  x:o)x  x:Dx

ah, to vem... :)

 

nisem mislila tebe...

mislila sem, da me ni mogla presenetit vrbina dejavnost... ker... x:o)x jih je lohk sam sama - ce jih nisem jaz. Torej - sem VEDLA, jasno...

a--- clo jaz sem hotla upat na neko imaginarno odstekano *ipak deseto resitev*.

to sem mislila.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ajd lahko noč...

Dost je bilo...

Jutri bo nov dan, ja.

Pa sonce tud, pa čeprav nad oblaki...

Danes sem :bomb: :bomb: :wOOt:

pa :sleeping:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...