Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

Sicer se nisem mislil več vtikat v to vendar ne morem biti tiho. Lahko se gremo detektive, lahko ocenjujemo vse vprek, čeprav je to kar si napisal Bern zelo logično, tudi sam sem že takoj v začetku imel preblisk, da je to Vrba, a četudi je, je to njen problem, in ne naš, to vseskozi povdarjam, če se mora nekdo kaj v tej zgodbi naučiti bi se morala predvsem ona, tko smo se pa v glavnem mi. Mi smo sprejeli izziv in karkoli je v tej zgodbi pozirtivnega ali negativnega (zame je vse pozitivno, ker ima nek namen) je samo toliko kolikor smo mi vsak sebi dovolili vplivati na nas, kolikor smo tudi mijavkali.

 

Sam sicer ne razumem početja, a očitno se tu gor o tem pogovarjamo, da se bom naučil (zase govorim) tudi nekaj iz tega. Sama prav dobro ve, kako se dela z odvisniki, pa naj bo ta odvisnost pijača, droge, cigarete, ljubezen, bolezen, tudi zamere ali pa samo nesposobnost videti v sebi lastne napake in zaradi tega iskati izgovore sam zase drugje, da sebi zadovoljiš, da v resnici nisi tak, kot v resnici si. To so obrambni mehanizmi ega ali vzorcev odvisanosti, tako je, samo na en način se jih da premagati, samo tako da tako zelo padeš, da je tisto kar te potem žene močneje od tega, od česar si odvisen. To je njen padec¸(lahko samo eden od padcev), kako se bo pa pobrala je njena pot, hotela je dominantno vlogo, odreagirala na vsako trditev, ki ji ni bila na kožo pisana in o kateri je začutila, da bi lahko zmanjšala njeno sliko o njenem znanju in sposobnosti. Zakaj ravno rabi tako vlogo, zakaj ima ta vzorec v sebi samo ona ve, a prav gotovo je njeno dosedanje življenje narekovalo tako vlogo, da se je nekaj drugega uravnovesilo, kar je bilo v nasprotju s tem. A tudi to je njen problem, naš je toliko, kolikor smo dopustili, da pač tako vpliva na nas. Prav vsak od nas je unikat v svoji nalogi, tudi dve nista isti, je pa sigurno nekaj v tej zgodbi, kar potrebujemo vsi mi, vsak po svoje.........zato to ni stran vržena debata ali energija, smo se pač malo spucali, eni bolj, drugi manj in kako kapljico tudi zase ven potegnili.....

 

sem preveč naložil ?????

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

xcivx "globina" duše in njena "odklonska" hotenja......večni izziv za "razum"...kajne? xb:)x

 

Bern :palec: (analitično je pa tud devička mal sodelovala a ne?) x;)x

pa lep vikend xDDx

 

p.s.

(tudi ostalim jasno)

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala tud vsem ostalim, pa niste prebral moje 'zgodbice', razen Tinke se pol. :vio: :palec:

Vedela, da bo tole (sam nisem mogla v sanjah si mislit da bo tKole), zato vrbi namenoma pustila sanse, prejsnjic..... namenoma spregledala njeno namigovanje v citatih, citirala sam konstruktivne stavke in startala iz onega, nekje ji celo rekla, da mi je vsec, ker ma smisel za humor.....

a ona je se nadalje namigovala, podtikala, brisala... po tem ko je tule se normalno sodelovala. potem pa veste. sla v administracijo, pocil film, pol sem pa brez olepsav PONOVNO (in to je slo nekaterim na zivce, kajti 'SAJ JE VSEM JASNO' - no pa jim ni bilo) razlozit vse.

Vrba je bla par dni gor (*to lohk povem, ker ni bla skriti clan, slednje namrec vidim samo jaz in samo 1x v 3 letih se je zgodil, da sem izdala skritega clana, po neumnosti, nepremisljenosti, to je bla selene, sicer kot da ne vidim).... brez odziva.

Potem sem pomislila, da bo provajdala dvoje lohk: ali bo nalozila o kakem virusu ali cem podobnem, kar bi blo neumno, ali pa, kar bi blo podlo, da smo jo skenslal in da ni mogla prit utemeljit in pojasnit, ali pa celo, da je vmes morda prisla in pojasnila, pa sem ji zbrisala! x:o)x

no to sem pa JAZ pricakovala od nje.

res pol Mico nakazuje nekaj v teh smereh.

 

TUD zato se mi je zdel 'pomembno', da se naprej cvekam in sodelujem tle. xyesx

VEDELA, da se zdalec ni 'konec'.

 

Folk se je ze v dnevnik pritozeval - ne konkretno, a je blo to, da Ego, da kaj se grem in vse to... kot receno pa - je to bla kepa, ki se je zacela valit, in jaz nisem mogla ustavit tega, bila pa sem ze del te kepe, nikakor nisem bila stranski opazovalc, kot oni, ki je prisel, videl tole in mu je slo vse na zivce.

men gre V OSNOVI to na zivce - mede moj zivcni sistem, pa tudi celoten zivcni sistem foruma.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>js pa niti za trenutek nisem pomisla da bi vrba pršla lepo gor. s faco, pa recimo priznala napako al kej.....ker človek k je tok zaverovan vase, k je tok nad tega ni sposoben.....se mi je pa zdel čist verjetno da se po pojavla s kakim drugim nickom........no ja, to da se je ravno zdaj oglasil mico, ki ves čas tako budno spremlja vse( verjetn že ene tri leta) je seveda samo golo naključje x;)x

pa tud kaki smo, no......namest da bi bli hvaležni stvarstvu za vrbo, smo jo tko grdo pregnali :o|o:  in zdej bomo bogi butli tavali v trdi tebi in nobenga niti slučajno ne bo doletelo kako razsvetljenje, ker ne bo več vrbe da bi nas vodila in nam povedala kako je treba....sami smo si krivi, da bomo butasti umrli :vragec:

 

to enostavno ne morš verjet xrolleyesx  in čist verjamem marsi da ji je vse dol padlo.......in najbolj butast se ti to zdi ker enostavno ne morš dopovedat.....stena bi se prej premaknla, definitivno......vrba pa, nad kot je, verjetno res misli kaka krivica se ji godi.....verjetno je prepričana v to.....tko da najbolš da se ji vsi po vrsti lepo opravičmo in jo ponižno prosmo odpuščanja, ona pa dobra kot je se nas bo mogoč usmilila in nas še naprej bogatila s svojimi posti in nasveti v stilu: ti butl, pojma nimaš, kok lohk TI veš kaj je dobro zate, bom pa že jaz vedla a ne......tko da xrolleyesx

 

je kr hec ta lajf......pa hudič je to če je s tabo vse ok, sam s preostalo miljardo  (al kok že) ljudi je nekej hudo narobe

 

:o|o: jst sm tud tule hotla med vrsticami povedat da sm jo poštudirala, pa sm očitno prevč palamudla :o|o: x:Dx nism hotla čist direkt reč MICO je VRBA.....za vsak slučaj xrolleyesx ma klinc...MICO je ZIHR VRBA :vragec:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern čestitam :palec:

 

Jaz sem temeljito prebrala tvojo izjavo in se popolnoma strinjam z njo. Saj ,če greš sestavit vse moje poste skup te bojo pripeljali prav do tega zaključka.Saj sem Mico-tu vedno odgovarjala kot On/ona...torej se je skužilo takoj kdo je na drugi strani.Provokacija,ki pa sem jo sprožila,ko sem ji link poslala od Marse ,kjer si lahko prebere kje je obtožila Marso,jo je pripeljal do odkritja njene identitete.Takrat so ji živčki popustili,ker ni predvidevala,da je Marsa imela njene poste shranjene.

 

No pustmo sedaj to...je za nami in hvala bogu upam,da rešeno in zaključeno.

 

Aja pa še to....

 

določeni so me obsojali ,da nisem dovolj dozorela za svoja leta in,da me je lahko sram,ko tako pišem o Vrbi.Me zanima,če še vedno stojijo za svojimi besedami ali so že spremenili mnenje. x;)x

Jaz Vrbe še nisem užalila v nobenem postu.Sem pa analizirala vsako njeno kretnjo in napisano besedo.Zato me nima kaj bit sram x!x

 

 

Torej Dijana:) x;)x :palec:

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bern... :eek: pismu... :eek: men je prav fovšija ven udarla... xcivx jez bi tut znala tko (ne analizirat...ampak) bit tko pozorna... the best, res, kapo dol... :palec:

Sicer sem čist slučajno uletela na to temo... pa :xx!: eh...fuj...sicer nisem mela nobenega kontakta z Ivo...tut brala je nisem, ker mi ni...tko, človek, ki bi mi bil zanimiv... xrolleyesx nobenih slabih izkušenj... pa nič, tko, da sem distancirana od vsega... sam... xrolleyesx ne, no, tisto brisanje postov in to...adijo, pamet... xrolleyesx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>nihče te nikamor ne meče.Sam si se spustil /spustila na ta nivo.In to z direktno obtožbo brez predhodnega pogovora z uredništvom na čem je stvar.

Če si želel/želela to razčistit.Lahko bi to bolj elegantno speljal/speljala in se o tem lepo pogovoril/pogovorila z Marso na osebnih sporočilih.

 

Zadeva bi bila lepo pojasnjena in nihče ti ne bi napisal"odjebi".

 

Od vsega začetka ti želimo pojasnit kako je zadeva se odvijala,zato da je razumljivo iz naše in tvoje strani.Ti pa z vso jezo nasprotuješ vsakemu našemu pojasnilu  brez predhodno preverit kdo je kaj od nas napisal in nekateri celo dokazali,da je to tako.

 

Zelo naivno si izvedel/izvedla ta napad na uredništvo in celoten forum x!x

 

Meni je žal sam sem bojevnik za pravice.In mi ni všeč,ko nekdo zahinavi za hrbtom  nekoga ,ki je nedolžen in nič kriv in se ščiti s svojimi privrženci,ker sam nima jajc,da bi spregovoril.

 

Obtožit uredništvo je enako kot ,da napišeš..."MARSA ti si bila"....ker ona je tam!In je tako in nič drugače!

 

Sedaj pa veselo popljuvaj še mene,ker mislim,da me še nisi dovolj.Pa vso srečo ti želim.

 

 

MISLIM,DA SEM TU DOVOLJ JASNO IN DIREKTNO PRIKAZALA,DA JE TO VRBA IN NE MICO!!

 

NO JA.PAČ ZGODBE JE KONEC IN MARSI ZAŽELIM,DA ŠE NAPREJ DRŽI FORUM NA TEM NIVOJU KOT JE SEDAJ.

 

BODIMO ISKRENI V BESEDAH IN DEJANJIH IN NAS BODO VSI RAZUMELI!

 

Sem karšna sem ..ampak prav taka vas imam rada! x;)x

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej marsa, kar se une zgodbice tiče.....takoj k sm prebrala tvoj post z unmu linku, sm si misla zihr je to una okol kalkulatorja x;)x tk da sm šla iz čistga firbca če mam prov res pogledat x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne ona je bla zlo plemenita.... ko sem rekla, da je fajn filing zdaj, po tem... pa ni cist res, pravzaprav... mi je tud hudo, se vedno, ko se spomnim... velike rjave oci, prizadeta je bla (tud zato, ker je izpadlo, da sem jo obtozila kraje zarad tega ciganskega v njej, ko je mela), jaz pa tam zviska... in mi da... nekaj kar je NJENO!!! x:Ix :o|o:

S tem da jaz sem bla prepricana da je moj (pa ceprav narobe, a to je moje 'opravicilo'), tule pa ni blo tko, v primeru vrbe... vrba je sama najboljs VEDELA. pa obtozila. jaz nisem vedela, sem nasla kalkulator ful casa za tem....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se nisem mislila vtaknit, spljoh ne, ker se trudim naučit lekcijo, da se ne vmešavam tja, kjer me ne srbi.

Sploh ne štekam zakaj vsa ta fama????

Sicer pa se strinjam z Bernom, taiste pomisleke imela a kot že prej napisano, se nisem hotela vmešavat. Hkrati mi je pa bilo jasno, da vsi vidimo eno in isto stvar.

Pač. Lahko pa da se motimo :vragec:

 

Bern :palec: za analitičnost, voljo in čas, ki si si ga vzel.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Uf kolk se je napisal do takrat ko sem vstala. Sem rabila en ornk kofe. Vse prebrala. xsrcx

Mislim da smo res vsi ki smo spremljal to temo nekako v sebi začutili neko povezavo, ko se je pojavil Mico. Ampak Bern ti si pa zadel točno tam kjer je treba, bravo.

Nov dan se je že prevesil v popoldan in bi blo fajn da bi za vse nas prinesel kaj lepega, kaj pravite. Mogoče kakšen sončen žarek.... xsrcx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xwizardx mal carobnega prahca

 

xpresentx skrito darilce

 

  xsurprisex 

 

:flowers:

kjer se skriva rozhca po imenu Hvalezhnica

ZATE MARSA x:)x

ker sem ti hvalezhna za mozhnost ,ki mi jo dajas na tem forumu,mozhnost

komuniciranja z ljudmi ,ki jih zanimajo podobne stvari kot mene.

hvala ,ker se s tem izognem nakladanju ljudem v moji okolici ,ki jih te teme ne zanimajo.

hvala ti,da lahko s tem forumom nadgrajujem naprej svoje sposobnosti razmisljanja,pisanja  in konec koncev tudi ustvarjanja. x:)x

O, prav vse tole, zame... x:Xx

hvala ti. xsrcx

 

(sem opazila ze vmes, vendar nisem postekala, da je prav tkole, darilce in vse, da je sam men namenjen, pa prec letela bernovo analizo brat). xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Ne skrb za forum, ga to ne bo nič pokvarl, sam še okrepil x:)x

vem. x:Xx

sam, nisem iz jekla.

 

pa kot vidis, mora nekdo drug uletet, da se koncno razjasnijo dvomi, zgleda da jaz nisem dovolj... kredibilna. x:o)x

sem pa zlo hvalezna, da je se kdo uletel, pa ceprav 'se vas to ne tice', kot menite.

no meni se je pa zdelo, da se to tice tud vas, pa se mi ni zdel ok, da ste vsi tih, po drugi strani pa se mi je zdel ok, da ste tih, ker so lohk sam se vecje stale.

sam ni fer vseen, da tu, ko se koncno rece bobu bob, pa vsi tih.

saj ste bral valjda kako temo v Zdravju. xrolleyesx - saj ste vsi vse vedel, predno sem jaz. :o|o:

pa tih ko ritkice. :|

 

tako da, jasno, sem tud sama iz srca hvalezna Bernu. xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sicer se  nisem mislil več vtikat v to vendar ne  morem biti  tiho. Lahko se  gremo detektive, lahko ocenjujemo vse  vprek, čeprav je  to kar  si napisal Bern zelo logično, tudi sam sem že  takoj v začetku imel preblisk, da  je  to Vrba, a  četudi je, je to njen problem, in ne  naš, to vseskozi povdarjam, če  se  mora  nekdo kaj v tej zgodbi naučiti bi se  morala  predvsem ona, tko smo se  pa  v glavnem mi. Mi smo sprejeli izziv in karkoli je  v tej zgodbi pozirtivnega  ali negativnega (zame  je  vse  pozitivno, ker  ima  nek namen) je  samo toliko kolikor  smo mi vsak sebi dovolili vplivati na  nas, kolikor  smo tudi mijavkali.

 

Sam sicer  ne  razumem početja, a  očitno se  tu gor  o tem pogovarjamo, da se bom naučil (zase  govorim) tudi nekaj iz  tega. Sama  prav dobro ve, kako se  dela  z odvisniki, pa  naj bo ta  odvisnost pijača, droge, cigarete, ljubezen, bolezen, tudi zamere ali  pa samo nesposobnost  videti v sebi lastne  napake in zaradi tega  iskati izgovore  sam zase drugje, da  sebi zadovoljiš, da  v resnici nisi tak, kot  v resnici si. To so obrambni mehanizmi ega  ali vzorcev odvisanosti, tako je, samo na  en način se  jih da  premagati, samo tako da  tako zelo padeš, da  je  tisto kar  te  potem žene  močneje  od  tega, od  česar  si odvisen. To je  njen padec¸(lahko samo eden od padcev), kako se  bo pa  pobrala  je  njena  pot, hotela  je  dominantno vlogo, odreagirala  na  vsako trditev, ki ji ni bila  na  kožo pisana in o kateri je  začutila, da bi lahko zmanjšala  njeno sliko o njenem znanju in sposobnosti. Zakaj ravno rabi tako vlogo, zakaj ima  ta  vzorec  v sebi samo ona  ve, a  prav gotovo je  njeno dosedanje  življenje  narekovalo tako vlogo, da se  je  nekaj drugega  uravnovesilo, kar  je  bilo v nasprotju s  tem. A  tudi to je  njen problem, naš je  toliko, kolikor  smo dopustili, da  pač tako vpliva  na  nas. Prav vsak od  nas  je  unikat  v svoji nalogi, tudi dve  nista  isti, je  pa  sigurno nekaj v tej zgodbi, kar  potrebujemo vsi mi, vsak po svoje.........zato to ni stran vržena debata  ali energija, smo se  pač malo spucali, eni bolj, drugi manj in kako kapljico tudi zase  ven potegnili.....

 

sem preveč naložil ?????

 

Ne nisi, to pa zdaj menda že veš x:)x :palec: x:Dx xDDx xsrcx

Mej se ! Mejte se vsi super, če se nimate, si naredite, od vas je odvisno !!

 

http://www.mamarocks.com/lw2.JPG

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vem. x:Xx

sam, nisem iz jekla.

 

pa kot vidis, mora nekdo drug uletet, da se koncno razjasnijo dvomi, zgleda da jaz nisem dovolj... kredibilna. x:o)x

sem pa zlo hvalezna, da je se kdo uletel, pa ceprav 'se vas to ne tice', kot menite.

no meni se je pa zdelo, da se to tice tud vas, pa se mi ni zdel ok, da ste vsi tih, po drugi strani pa se mi je zdel ok, da ste tih, ker so lohk sam se vecje stale.

sam ni fer vseen, da tu, ko se koncno rece bobu bob, pa vsi tih.

saj ste bral valjda kako temo v Zdravju. xrolleyesx - saj ste vsi vse vedel, predno sem jaz. :o|o:

pa tih ko ritkice. :|

 

tako da, jasno, sem tud sama iz srca hvalezna Bernu. xsrcx

 

eh kaj pa češ tkole....pa js recimo nism tip tak da bi prec laufala jamrat kam čez koga...al bognedaj celo uredništvu, se pravi teb.....enga samga os-a nism napisala komu kok je ta pa un...tu teb ne....pa sam se svinsko zakačle z vrbo, res, pa razpizdl me je k si celo upala naprej metat češ kok si mi upamo njej govort da je nesramna in podcenjevalna, ker ona od uredništva še nkol ni bla okrcana da kej ni vtredu :OO!: xrolleyesx pa tud nism nč, ker pač enostavn nism tak človek da bi prva opozarjala da gre nekdo predavč.....pa itak so to bli najini konflikti, ti se mogoč sploh neb strinjala z mano.......in ko sm jo poštekala, sm jo pač enostavno pr gmah pustilo, čeprav me je včas tok grablo da b ji kej....iz računalnika bi jo potegnla pa ji vrat zavila x:Dx tok so me razpizdli eni njeni posti

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>eh kaj pa češ tkole....iz računalnika bi jo potegnla pa ji vrat zavila x:Dx  tok so me razpizdli eni njeni posti

ej Todika, pa se nis vprašala kaj je v tebi, da si se pustila razpizdit......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to ni cist res Todika... nekateri se bodo morda spomnil, da Vrbe ZE nekaj casa vmes ni blo... Mi je nekaj zamerila, sam se ne spomnim tocno kaj je bilo.....

vecino tega sem opazila, ko sem prisla z dopusta (ko sem tud videla, ko se je omenjal v tehle temah, kjer sem sodelovala).

sem skusala uravnovesat, kjer je bila bolj napadalna, nek primer je bil z daisy nekje, pod razno pa si nisem predstavljala cesa tacga in v taksnem obsegu (torej da je tko prakticno z vsemi)...

pa se nekaj je - se izogibam kreganja s takimi...... osebami... ki... hm, na tak nacin pac se grejo...

tole seckanje besed, obracanje in to... za taksno jaz nimam potrpljenja in zanimanja in energije.

potem pa pac... enkrat pa gredo zadeve pac predalec..... in je pol tko.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj ste bral valjda kako temo v Zdravju. xrolleyesx - saj ste vsi vse vedel, predno sem jaz. :o|o:

pa tih ko ritkice. :|

 

Emmm, tut ni čisto res, samo ne znam vlečt iz drugih tem... x:Ix Sem opozorila na to v temi "Epilepsija", objava št. 40.

 

Sploh je pa zadosti tega manipuliranja s strani Vrbe&co. (tudi jaz mislim, da gre le za "preobleko")! :!!: Madona, kakšen kažin je naredila! Sigurno nekje perverzno uživa v svoji totalni zmagi. končno je dobila toliko pozornosti, kot si je po lastnem mnenju zasluži. Revež ubogi, tale ego njen... :xx!:

 

NE MARAM MAJHNIH LJUDI!!! x!x

Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ej Todika, pa se  nis  vprašala kaj je  v tebi, da  si se  pustila razpizdit......

ja valda....... x:Dx ko sm že glih z vsemi v konfliktu, ni čudno da sm bla tud z njo xrolleyesx

 

<{POST_SNAPBACK}>to ni cist res Todika... nekateri se bodo morda spomnil, da Vrbe ZE nekaj casa vmes ni blo... Mi je nekaj zamerila, sam se ne spomnim tocno kaj je bilo.....

vecino tega sem opazila, ko sem prisla z dopusta (ko sem tud videla, ko se je omenjal v tehle temah, kjer sem sodelovala).

sem skusala uravnovesat, kjer je bila bolj napadalna, nek primer je bil z daisy nekje, pod razno pa si nisem predstavljala cesa tacga in v taksnem obsegu (torej da je tko prakticno z vsemi)...

pa se nekaj je - se izogibam kreganja s takimi...... osebami... ki... hm, na tak nacin pac se grejo...

tole seckanje besed, obracanje in to... za taksno jaz nimam potrpljenja in zanimanja in energije.

potem pa pac... enkrat pa gredo zadeve pac predalec..... in je pol tko.

 

vem da je ni blo pa tud nism tk misla da jo ti ščitiš al kej....sam ona je dala tko vedet, ona se je očitno počutila varno in brez skrbi.....seveda pač zato ker se ti nisi vtikala v vsako njeno budalaštino, kar je tud nemogoče...

sma pač mele frko, pol sm pač js odnehala....ker nima smisla z njo se it kaj....sej se z mariskomu nism strinjala, pa je debata vseen potekala nekak na nivoju....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...