Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>ti si pa res bolana

Vrba mene sploh ne pozna. In zdaj ponarejas njene poste, a veš da je to kaznivo dejanje. to je najbolj primitivno kar si en forumc lohk zmisl. In glih teb pride kaj tajga na pamet. Ona te lahk toži za kaj tajga. Pa a je v temlem forumu sploh kak normaln al mate vsi isto karmo.

 

?

 

 

NIČ NI PONAREJENO...DEČKO MOJ....SEM TI ŽE ENKRAT REKLA,DA POJDI BRAT VSE OD ZAČETKA IN TI BO KMALU JASNO KAJ SE DOGAJA....

 

UREDNIŠTVO IMA VSE SHRANJENO...PA TUDI NA FORUMU JE VSE VIDNO...POJDI OD ZAČETKA DO KONCA,PA BOŠ NAŠEL TUDI TI TAKO KOT SEM JAZ...

 

PA ŠE TO!!

 

DO SEDAJ SI TRDIL,DA POGREŠAŠ VRBO!! KAKO LAHKO POGREŠAŠ ČLOVEKA,KI TE SPLOH NE POZNA IN NE VE ,DA OBSTAJAŠ?

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>OK.  x:o)x  x:Dx  :palec:

sam tecno je ker eni pisejo pocas.. pa bojo ze vmes predno se bomo zmenil... al bomo pa nastepal med sabo 2 strani, pa bo en nanovo prisel, se ne bo mogel bit tih, pa jovo na novo...  x:o)x

 

 

bomo naredili srečanje...plačali bomo pa pijačo in jedačo sorazmerno kazenskim točkam, več bo točk, več bo treba plačat..........

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>eneja  maš že  eno kazensko točko......vsak  k bo odpisal Micu ali karkoli okoli njega  komentiral...... bo dobil kazensko točko...se  strinjate????

al ste pametn, kok pa naj uredništvo pol dokaže, da se je lagalo.

neč se ne trud tomazslo, saj me itak že mečejo ven, dons jim je parkrat na pol uspel, si bojo mogl kej drujga zmislt. Pa če so že moj IP najdl, pa bi lohk se to pogruntal, da jaz nism ženska. Pa ce bi bil žival bi še bil bolj odkrit in pošten in pravičn k ste pa vi tle. Pa o hinavcih - tud moškega spola - ne bom govoru.

S tem ste res dokazal kak forum ste.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>bomo naredili srečanje...plačali bomo pa  pijačo in jedačo sorazmerno kazenskim točkam,  več bo točk, več bo treba  plačat..........

smajcica pa Marša bojo delale konkurenco cvičk(arj)u, saj ga mende vsi zlo rad cukate tle. Kaj za ena ustanova je to, podPolje al kaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>bomo naredili srečanje...plačali bomo pa  pijačo in jedačo sorazmerno kazenskim točkam,  več bo točk, več bo treba  plačat..........

ok pol moram poskrbet da ne bo slednjih. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>NIČ NI PONAREJENO...DEČKO MOJ....SEM TI ŽE ENKRAT REKLA,DA POJDI BRAT VSE OD ZAČETKA IN TI BO KMALU JASNO KAJ SE DOGAJA....

 

UREDNIŠTVO IMA VSE SHRANJENO...PA TUDI NA FORUMU JE VSE VIDNO...POJDI OD ZAČETKA DO KONCA,PA BOŠ NAŠEL TUDI TI TAKO KOT SEM JAZ...

 

PA ŠE TO!!

 

DO SEDAJ SI TRDIL,DA POGREŠAŠ VRBO!! KAKO LAHKO POGREŠAŠ ČLOVEKA,KI TE SPLOH NE POZNA IN NE VE ,DA OBSTAJAŠ?

 

 

 

Mico...

 

Zakaj mi ne odgovarjaš na poste?Česa se bojiš?Resnice?

Al sem preveč direktna?Pa to ni prvič,da preskočiš moj post in se zalepiš na naslednjega x!x

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za enjo ne velja, Tomaz, ker si si sproti izmislil in jo je ze kar imela. x:o)x x;)x

macona je najbrz padla na to stran in komentirala...

ja, smajcica pa dobi kaksno, se je cist ufurala, sploh opazi ne tegale, po mojem, sam itak ne bo problem, ker bo morala pac ona pol castit, kar pa menda itak bo! x:px x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>za enjo ne velja, Tomaz, ker si si sproti izmislil in jo je ze kar imela. x:o)x x;)x

macona je najbrz padla na to stran in komentirala...

ja, smajcica pa dobi kaksno, s eje cist ufurala, sploh opazi ne tegale, po mojem, sam itak ne bo problem, ker bo mroala pac smajcica pol castit, kar pa menda itak bo! x:px x;)x xDDx

 

OK POL PA OD TEGA CAJTA NAPREJ::::::..predno kaj napišite poglejte nazaj, kaj vam vaše pisanje prinese...polg a bomo pa pili in jedli tud....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xscratchx... razmisljam ce je bla dobra poteza tole Tomaz.... da noumo zejni pa lacni ostal. :P :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ta forum je cool! sam večina mu ni dorasla, ker jim um ne sega toliko, da bi razmeli besedo "cool"  x:o)x  mali um tega posta ne bo razumel  x:Dx

 

 

Smo pa tud taki,ki ob njem sproti doraščamo...in prej al slej ga bomo dorasli nikoli pa prerasli x;)x

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vsi bomo štel...pol se  bomo pa  na kakih 41 tih straneh skregal, kok jih ma  kdo in kok jih je  kdo za  sabo pobrisal....ha  ha

 

 

x:Dx x:)x waaa, kje si najdu cifro 41? eno 0 se zravn pripis, tle se pri prepirih, bolj pocas umirjajo zadeve, tko da enih 410 bi pa mogl bit x:Dx :vragec:

 

seal, hehe, cool je cool :palec: , dokler traja x:px

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...