Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

Guest mačona
<{POST_SNAPBACK}>ta forum ima meni osebno velik pomen samo zaradi ene osebe in to je oseba, ki jo ljubim najbol na svetu, moja MAČONA za vedno samo moja MAČONA  :V:

 

:wub:

x:px x^x Kak paše včasih, če maš "skrivnega" oboževalca. x:Dx :P :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>ja  jest  seštevam kazenske  pike..nč se  bat....

Meni si prvi kazensko piko nalimal in zraven še groziš o nekem plačevanju pijače in jedače...OK, se strinjam...če bom lahko pogostila tako, kot je tvoj sokrajan :vragec:

Pride XY v gostilno in naroči:

" Eno pivo prosim in pet kozarcev...pa hitro, fantje so žejni!"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mico kje si????

Tule sedaj pri polni zavesti nabiram kazenske točke, od jutri šparam dnar za pijačo, ker bom imel tooooliko toč, ampak vseeno. Naj stane kolikor hoče, nekaj me zanima - ZAKAJ MIČO NISI NIČ KOMENTIRAL BERNOVE DETEKTIVSKE ZGODBE? OČITNO TI JE S CITATI PREVEČ VSE DOKAZAL. TEBI, KI TAKO VZTRAJNO IŠČEŠ DOKAZE, ALI JIH IMAŠ V BERNOVEM POSTU DOVOLJ?ALI SE MORDA BERNA MALO BOJIŠ? NAJLAŽJE SE JE POGOVARJAT S TISTIMI, KI NIMAJO PRI ROKI VSEH TVOJIH POSTOV. ČE SI RES DEC KOT PRAVIŠ, PA POKAŽI  JAJCA IN SE NE SKRIVAJ PRED BERNOVIMI ARGUMENTI IN DOKAZI.

 

Pa da ga vidimo junaka ....

Ne klič hudiča... :vragec: :vragec: :vragec:

Sam prerad pride... :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
<{POST_SNAPBACK}>heeeeej!!!

Luna v devici, asc v strelcu!!!! xDDx

kul, rojena na prazno, tule pa 'polna'. x8Dx

grem se duh chekirat in ostalo... :irs:

 

*

pha!!!!! merkur v vodnarju, venera v ribah, mars v ovnu, jupiter v raku!!!!! sama sedisca al pa eksaltacije!!!!! xsuperx to, mars v ovnu, pih!! xyesx x;)x

pluton v 1. (tko ga mam pa v 10.), mc v devici (tko kot ga mam, sam 10 stopinj razlike)

zanimivo...

 

pha, duh v dvojckih, kulminantna - kdo drug kot - Luna. xDDx x:px

heh. x:o)x - vzhajajoci jasno pluton, ce je v 1. :P

hec.  x8Dx

Komaj zdaj sem videla to! :eek: :palec: Tebi se ful ujema. :palec: Glej mene: :8):

Sonce v Ovnu :eek:

Luna v Raku (29°, jaz bi jo absolutno štela v Leva - saj tako odreagiram)

ASC Tehtnica (ja no, saj sem vedno nekak neodločna in miroljubna dostikrat)

Merkur Oven (no way)

Venera Bik

Mars Dvojček x:)x

Duh v Dvojčku tud - saj znam bit čvekica.

Torej se ujema Luna, pa Dvojček recimo, glede na to, da mam Merkur na MC drgač., ASC bi še vzela v zakup. Za ovna mi ni pa nič jasno, a sem tako groba al kaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx xDDx xDDx No jest sem pa nardila primerjavo, a mi lahko to kdo razloži:

 

po rojstvu: xsrcx xsrcx na LF:

sonce v dvojčku xsrcx xsrcx sonce v biku

luna v škorpijonu xsrcx xsrcx luna v strelcu

asc. v levu xsrcx xsrcx asc. v strelcu

Merkur v dvojčku xsrcx xsrcx Merkur v ovnu

Venera v raku xsrcx xsrcx Venera v biku

Mars v ribi xsrcx xsrcx Mars v vodnarju

Jupiter v levu xsrcx xsrcx Jupiter v tehtnici

Saturn v škorpijonu xsrcx xsrcx Saturn v raku

Uran v levu xsrcx xsrcx Uran v ribi

Neptun v tehtnici xsrcx xsrcx Neptun v vodnarju

Pluton v levu xsrcx xsrcx Pluton v strelcu

 

No pa sem. xsrcx xDDx No zdej pa bo. Mi je najprej vse skup zmetal.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lnf : sonce-kozorog / real lajf :sonce-lev

luna-strelec / luna -lev

asc-lev / asc-rak

 

xscratchx

 

 

a bi kdo to interpretiral rad? :inocent:

povezava teh dveh razicnih kombinacij me res zanima,oziroma kaj imata skupnega...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja jaz ti lohk povem v parih besedah...

si prisla, da se necesa naucis... resno jemljes... furas leva tud, ego, sebe, pojavnost, vendar ne ZARAD ega.... a si oseba, za katero se predstavljas (mislim simbolicno tud, pac si ti), a ne sam v... smislu odra, da si zdaj ful jackica... lahko sfuras tud svojo socutno plat, dobis pa odziv, racionalno/custven, ki ni povezan s telesnostjo, kar vcasih 'moti' ali pa doloca fizicna srecanja. :palec:

 

(*aja macona, tam si rekla da mi klapa... ja, mi, pac... jasno... sam se mi zdi, da mi ne cist... nekaj manjka... bi kaksen moral bit... bolj 'pravi', se mi zdi, ipak... :), morda pa sam zato, ker vem... bila 'gor' od par mescev rpej, se najprej javljala kot admin, pol al pa hkrati kot lunin net in pol sele kot marsa... plus - lohk da sem kaksno temo ze izbrisala, ce je bla cist popacena pa brez komentarjev... tako da ne mroem bit ziher, ce je tista objava res prva... mensezdi da ni, da je 2. al pa 3.... kaj tacga.... no sam tolk)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja jaz ti lohk povem v parih besedah...

si prisla, da se necesa naucis... resno jemljes... furas leva tud, ego, sebe, pojavnost, vendar ne ZARAD ega.... a si oseba, za katero se predstavljas (mislim simbolicno tud, pac si ti), a ne sam v... smislu odra, da si zdaj ful jackica... lahko sfuras tud svojo socutno plat, dobis pa odziv, racionalno/custven, ki ni povezan s telesnostjo, kar vcasih 'moti' ali pa doloca fizicna srecanja. :palec:

 

)

hvala za interpretacijo,edino zadnji stavek "lahko sfuras tud socutno plat,dobis pa odziv,racionalno/custven,ki ni povezan s telesnostjo,kar vcasih 'moti' ali pa doloca fizicna srecanja."

nisem glih prav po moje stekala xrolleyesx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hvala za interpretacijo,edino zadnji stavek "lahko sfuras tud socutno plat,dobis pa odziv,racionalno/custven,ki ni povezan s telesnostjo,kar vcasih 'moti' ali pa doloca fizicna srecanja."

nisem glih prav po moje stekala xrolleyesx

mal pomisl, vseen... al pa ce se se 1x matram, z drugimi odstekanimi nerazumljivimi besedami. x:o)x x:Dx xcivx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

Moje rojstvo na forumu po kitajskem horoskopu

Petelin

asc. pes :eek: xDDx xsrcx x?x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U, tole je pa zanimivo, kaj se greste tu, sem še jaz probala:

Preobrazba:

sonce vodnar - sonce lev (na MC v konj z marsom x:Dx

luna riba - luna kozorog x:px

asc - rak - asc škorpijon :vragec:

venera - riba - venara tehtnica x:Xx

mars sco - mars lev x8Dx

merkur vodnar - merkur devica x^x v 10-tki

jupiter je po novem v levu in v 9.hiši x:Dx , uran je v vodnarju, pa še neptun :palec:

saturn je pa v dvojčkih :inocent: pluton pa v strelcu

Skratka debestično :palec:

Zadovoljna x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xDDx x8Dx kul...

men nekaj manjka, pri mojem..... a lohk pa cist 'dela', ce cem. :vragec: xDDx

 

x:Dx x:Dx po mojem tle gor vsem nekaj manjka... x:Dx x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skoda, a ne? viola-sm.jpg moramo stopiti globlje v temo, da najdemo svetlobo.

Tako pač je. LJudje pač napredujemo samo tako, da rešujemo probleme.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zjutraj sem se peljal s kolesom. Na prehodu za pešce je bila velika skupina ljudi. Gledali so na avtomobile, in ko ni bilo nobenega več, jih je večina stopila čez. Tudi čez kolesarsko stezo. Zavrl sem na vso moč. Kaj mi je drugega preostalo. Večina ima vedno prav. Na semaforju jim je gorela še rdeča luč... V smehu rečem najbližjim - saj vam gori še rdeča luč! Nihče tega sploh ni hotel slišati, razen ene mlade dame, ki mi je vsaj vrnila nasmešek. Tudi če bi se spustil z njimi v dolgo razpravo, da gori na semaforju rdeča luč, bi mi že čez minuto rekli - kaj ne vidite, da sedaj gori zelena? Rdeča luč je izgubila pomen v tistem trenutku in "kdo ima prav" so določala drugačna pravila. Množica na koncu vedno zmaga. Včasih so kakšne zmage tudi iz Uniona ali pa Laškega.

 

Kakšno zvezo ima to s forumom? Nobene. Vsaj ne vidim je. Pa tudi pri zadnjih ugotovitvah jih ne vidim.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zjutraj sem se peljal s kolesom. Na prehodu za pešce je bila velika skupina ljudi. Gledali so na avtomobile, in ko ni bilo nobenega več, jih je večina stopila čez. Tudi čez kolesarsko stezo. Zavrl sem na vso moč. Kaj mi je drugega preostalo. Večina ima vedno prav. Na semaforju jim je gorela še rdeča luč... V smehu rečem najbližjim - saj vam gori še rdeča luč! Nihče tega sploh ni hotel slišati, razen ene mlade dame, ki mi je vsaj vrnila nasmešek. Tudi če bi se spustil z njimi v dolgo razpravo, da gori na semaforju rdeča luč, bi mi že čez minuto rekli - kaj ne vidite, da sedaj gori zelena? Rdeča luč je izgubila pomen v tistem trenutku in "kdo ima prav" so določala drugačna pravila. Množica na koncu vedno zmaga. Včasih so kakšne zmage tudi iz Uniona ali pa Laškega.

 

Kakšno zvezo ima to s forumom? Nobene. Vsaj ne vidim je. Pa tudi pri zadnjih ugotovitvah jih ne vidim.

 

O pa jo ima, le velika večina se nas tega dooolgo ne zaveda. Potem pa se malo zamisliš, zakaj ena familja iz roda v rod dela ene in iste "napake" vzorci se ponavljajo dokler se lekcija ne vzame, ravno tako je z narodi. Torej, če veliko ljudi misli na enem forumu pozitivno, enostavno "negativno" nima več moči in se sesuje samo v sebe.

To pa je KOLEKTIVNA MOLITEV, ki gradi drugačni bolj prijazen, sprejemljiv prostor, kjer smo tukaj in zdaj.

Če pa "molimo slabe energije" , potem te prevladajo in spet se ponovi lekcija, VDIH-IZDIH, NOČ-DAN.

x;)x x:)x :palec:

Piko, ne znam tako premeteno ubesediti, pač pa po svoje napišem, verjamem, da vsi razumejo oba.

Lep dan ti želim ! Lep dan vsem ostalim seveda !!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...