Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

pišuka, s tistimi levovskimi karakteristikami se bolj težko sprijaznim...mi je blo zmer tu mač sistem...sam kaj čem...še ena lekcija, da je vse v nas....tud pozerstvo, recimo.... x:Ix x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Puhica je devica z asc v kozorogu.

Luna v strelcu skupaj s plutonom v 11.hiši! :inocent:

Ognjeno zemeljska s pridihom zraka! Podobno kot natalna x:)x

 

Zdajle gledam sinastrijo z mojo natalno karto...xbookx xscratchx :wacko:

When inner situation is not made conscious,

it happens outside as fate!

C.G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Puhica je devica z asc v kozorogu.

Luna v strelcu skupaj s plutonom v 11.hiši!  :inocent:

Ognjeno zemeljska s pridihom zraka! Podobno kot natalna  x:)x

 

Zdajle gledam sinastrijo z mojo natalno karto...xbookx  xscratchx :wacko:

 

 

kakšne dobre utrgane ideje.... x:px ...sinastrija z natalno.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hahhahahahaha... lejte tole: Samson23: asc. v sco.;sonce, luna, venera in merkur v ovnu; mars v vodnarju; jupiter v tehtnici; saturn v raku(na natalnem merkurju)

Iztok: asc. sco; sonce, venera v dvojckih; luna, jupiter, saturn in mars v devici; merkur v raku.... kar precejsnja razlika... x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...I'm a firestarter, twisted firestarter....I'm the bitch you hated, well intoxicated.... ya'm a firestater, twisted firestarter... :onfire: :onfire: :onfire:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..jebes pozarno varnost... livin' on the edge!!!! :vtz:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: ...bi blo zanimivo za tole Iztok-Samson povezavo numerolosko analizo nardit...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odvisno

Kabalist, a te lahko nekaj prosim? :8):

 

me zlo zanima vcas, koga si citiral tkole... pa stekam da sam das ono, ampak ves kako lohk nardis (saj ni treba da so vse sekunde belezene xDDx, sam je pa fajn, ze zarad rdece niti debate, vedet, komu kaj).

No skratka tkole lohk nardis... (to sem zdajle nardila, ko pise kabalist, pac da tebe citiram).

sem probala se v 'hitrem odgovoru' zdajle:

[citat=Kabalist]civciv[/citat] - *namesto citat das quote (citat sem dala, ker sicer bi se skvoutal xDDx x:o)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... po svoje napišem ...

tko kot je glih dbest. xDDx :palec:

 

ves Klin, necesa sem se spomnila, pa sem povem, ker sem ti rekla, da kok si zatolkla z onimi fonti pa sajzi pa tem... :)

namrec, postekala sem, v cem je morda fora (ne sam pri teb, tud pri drugih, ki na veliko pisejo, al pa... poudarjeno zlo, na tak al drugacen nacin, pa se vcas zdi da se skor... hm, no pac derejo in to... xDDx)...

Morda NE VIDIJO TOLK DOBRO. xyesx xideax

tile fontki in sajzki..... stekam, v bistvu.....

po mojem je ziher kdaj tud to, to hocem rect. xDDx :vio:

 

No in dbest ko si zmanjsala (pac hvala, ker mi je bolj prijetno brat, men pac x:)x), se vedno pa je v tvojem fazonu x;)x in smo vsi zadovoljni (po mojem, ne vem zakaj ne bi bli xDDx).

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jim je... dokler niso odkrili 'Tega foruma'. xDDx :frog:

x:Dx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Marsa bere OS-e?? :eek: :eek: :eek: ...no Marsa un OS zadnjic, v kerem sm napisu da Marsa sam se ena zblojena, tecna riba... to sm se sam mal hecal... :inocent: :inocent:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ne, ne... jaz vse sovrazim... :vragec: x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...