Skoči na vsebino

Ta Forum


enaeva

Recommended Posts

no. jst mam pa mamo, fotra, očima, mačeho, brata, polbrata, polsestro( pa uni otroci od mačehe k niso od mojga fotra....ko se jim reče :inocent: ) staromamo, stargafotra, pa še eno staromamo in njenga prjatla, nadomestni starfotr št. 2, pradedek je lih prejšn tedn umru, je meu tri žene :O: tri tete z različnim številom mož in otrok pa dva strica....pol pa še vse kar paše zravn in ne vem glih točno kok se jih poimenuje :switz:

 

pa še ena blazno zakomplicirana zadeva: kolega A je bratran od mojga očima in bratran od kolega B, kolega B je bratran od mojga tamalga strica po fotrovi strani, medsebojno si pa nismo v sorodu x:Dx če gdo zastopi xrolleyesx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,4k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

moja družina je še bolj "dolgočasna" vsi samo enkrat poročeni, razen sestre stare mame, ki je 2. poročena, ker ji je prvi mož umrl. nimam nobenih polbratrancev ali polsestričen, vse popolnoma normalno...dougcajt :ermm: x:o)x

a dolgocasno pravish? :vragec:

a bi ti blo boljsh tko kot je pr men al kaj?vsi loceni,froce posjane okrog kot gobe po svetu,alkici,samohranilci,psihici...

...nomadi...ja ,ja sej mash prou,men pa dogaja pol 100 na uro :o|o: x:Dx x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...
xsrcx :vio: xsrcx

 

Evoti zel ona hit ronek ajmi sli, Mysti:

 

Nisem vedela, kam naj napišem, pa bom kar tule.

Kako da ne veš, če veš! :palec:

 

Tale forum mi je veliko dal, ogromno sem se naučila,

zdaj pa mislim, da je čas, da si vzamem mal odmora, ker zgubljam preveč energije tule.

Odvisno, kako si na forumu. Če si tako kot jaz, da spremljam preveč tem hkrati, vtikam nos v mnogo stvari obenem, premišljujem o spoznanjih tudi takrat. ko nisem na netu, večino stvari prebiram bolj natančno oz. poglobljeno, potem moram reči, da sem tudi sam čutil in večkrat še vedno čutim povsem enako. Če vlagam energijo še v napisano, obenem pa ne skrbim dovolj za pritok nove, se mi dogaja isto. Obenem lahko vse skupaj postane drogirajoče in tega ne opazim pravočasno... (recimo kot da napeto gledaš več filmov hkrati in se o tem še pogovarjaš z več prijateljicami hkrati pa redno in večkrat pregleduješ spored, da ne zamudiš kakšnega nadaljevanja)

 

Ne morem si pomagat.

Kako da ne, saj si! xDDx

 

Ostanite taki kot ste. Rada vas imam.

Tudi jaz imam vse rad xDDx (do nakaterih čutim mogoče malček več simpatij kot do drugih) Razvoj gre vedno svojo pot, ne glede na smer. Nič ne bo ostalo tako, kot je.

 

Kjerkoli si, kjerkoli boš - vse dobro, Mysti! Vse, kar čutiš, da je zate prav, tudi je zate dobro. xsrcbumx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz ostajam tukaj sicer, ampak nisem vec toliko "tukaj", ker nimam vec toliko casa.

Ne jemljem ga vec tako osebno, kot sem ga vcasih, kar je dobro. Edino pac dolocene teme so sibke tocke ( 2 imam samo v mislih), ampak vsak ima to. Skratka, uzamem kot zabavo, da se kaj novega naucim, zafrkavam in tako dalje.

Priznam, da sem vcasih tudi jaz ( ceprav redko zadnje case) aktivna v doloceni temi, ki nima veze s temo, ampak zadnje case mi je tega res prevec :o|o: Mogoce imam tak obdobje, ker pac...zelim brat mnenja v dolocenih temah, pa moram 5 strani cvekanja prej prebrat :o|o: Ah bo ze...

 

Mysti xsrcx

ful mi je vsec, da si bos vzela samo odmor in da se ne poslavljas za vedno. Midve vem, da bova v kontaktih, ampak bom pogresala tvoje poste, ker sem jih vedno rada prebrala. Mi je pa razumljivo, da potrebujes odmor in ga lepo izkoristi! x:Xx Upam, da nas bos kmalu zacela pogresat x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem vedela, kam naj napišem, pa bom kar tule.

 

Tale forum mi je veliko dal, ogromno sem se naučila, zdaj pa mislim, da je čas, da si vzamem mal odmora, ker zgubljam preveč energije tule. Ne morem si pomagat. :o|o:

 

Ostanite taki kot ste. Rada vas imam. x:Xx x:Xx

:palec: x:Xx

Pajade, vzem si mal frej!!! xyesx

saj bos hit spet nazaj. x;)x :palec:

'Vmes' se pa dbest imej! :palec: x8Dx

 

Ta forum je carski... sploh prej nisem vedela kaj sploh naj bi forum bil, dokler me LNF ni kar sam od sebe poklical x:Dx ... no zadnjič pa sem bila na enem "blazno resnem" forumu... Bila sem sama gor (največje število obiskovalcev na forumu pa je bilo 10) in prebirala teme... V eni temi "iščem stanovanje" (al neki tazga) ženskica pač vpraša če kdo ve za kakšen flat, pol ji ena druga neki odgovori, pa prva se ji zahvali, pa spet druga neki nazaj... in že urednik (al administrator) napiše tole: Prosil bi vse, da se izogibate Irc-anja po forumu. V bodoče bom take objave brisal... x:Dx x:Dx x:Dx crknila od smeha...no ampak zdaj vsaj štekam, če Marsa po 30em pink-ponkanju kej zateži... pa še to večkrat ne x;)x ... tko da Marsa si zasluži pohvalo :palec:

O thanx! x:Xx

 

... ja saj... x:px x;)x :palec:

 

( 2 imam samo v mislih)
x;)x xDDx

 

ja, saj si fajn napisala, se kar strinjam...

 

ja, ves kok mene vcas mot, pa si komajda upam se opozorit, pol dobim ful zolca v glavo, ko enkrat pa po stotinah strani le recem (temu sem, onemu zadnjic pa nisem x:o)x - torej lohk sam to delam pa sam tezim...)...

 

tko da..... RES, GROZNO zoprno, vcas mi kar pritisk naraste, ko osvezim, pa vidim da so nicki v zaporedju pink ponka sam... ker se izgubi tema.

Po drugi strani pa ne mores tocno dolocit meje, do kod je se kul tak dialog (pa tud to vsi pocnemo... osebno mam najrajs, da clowk, par taksnega folka sam posteka, sam navadno itak ne, zelo zelo zelo zelo zelo redko se zgodi, da sami postekajo in clo pocistijo za sabo, kar cenim - ze zato, ker kaze na to, da sploh pomislite na druge).

Zadnjic sem pa v eni resni temi brisala dve strani nebuloz enih in istih clanov in za to porabila kake pol ure - blazno klela zraven!!! :mad2: (da mi se cas se zre) - ker sem hotla osvezit temo, v tako pa JASNO nihce ni komentiral, ker ze zdavnaj ni blo ne duha ne sluha o temi sami (ki je bla pac obravnavana). Za popizdit! :xx!: :o|o:

 

tecno ja, ce ma 5000 ljudi nekje moznost, da govorijo, kar cjo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sej v bistvu nas jemnogo vec, saj polbratov in polsester sploh vstel nisem. x;)x

sej ves kako je starejsim neki dupovedat ne x;)x ce bi bil jst najstarejsi, pol bi me ze manjsi sledil, tko pa...je zanenkrat uporaba foruma sam v mojih nogah! :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sej v bistvu nas jemnogo vec, saj polbratov in polsester sploh vstel nisem. x;)x

sej ves kako je starejsim neki dupovedat ne x;)x ce bi bil jst najstarejsi, pol bi me ze manjsi sledil, tko pa...je zanenkrat uporaba foruma sam v mojih nogah! :vio:

jst sm edinka kao,mam pa pol sestro,pa polbrata,pa baje ,da jih je se cel bataljon x:o)x tko fotr prav,k je sjal priblizh kot tito froce okol x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest mam divjaka za mamo....hehe

 

Dvakrat poročena...ločena...u drugo sm bil kr vesel ker je bil policaj po poklico in to kar mi je delal bože nedaj.....ampak sej kul...ni on kriv daj blo tko.....drgač mam pa dve krasne sestrce dvojčice...pa enga pol brata in pol sestro x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest mam divjaka za mamo....hehe

 

Dvakrat poročena...ločena...u drugo sm bil kr vesel ker je bil policaj po poklico in to kar mi je delal bože nedaj.....ampak sej kul...ni on kriv daj blo tko.....drgač mam pa dve krasne sestrce dvojčice...pa enga pol brata in pol sestro x:Dx

uu dvojcice sestrce :palec: fajn.

a enojajcne al dvo?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uu dvojcice sestrce :palec: fajn.

a enojajcne al dvo?

 

 

Dvojajčne....sta pojave...prov mata en ravnotežje...nikol obama naenkrat ne " laufajo" zadeve al pa dab obe naenkrat bluzile.En obdobje ena hara in ko že mislš da bosta končn obe na "zeleni veji" ena zabluzi pa druga hara....hehe

 

jing jang

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dvojajčne....sta pojave...prov mata en ravnotežje...nikol obama naenkrat ne " laufajo" zadeve al pa dab obe naenkrat bluzile.En obdobje ena hara in ko že mislš da bosta končn obe na "zeleni veji" ena zabluzi pa druga hara....hehe

 

jing jang

:palec: super,se dopolnjujeta...kolk sta pa stari sploh?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm, dvojajčni.... jest sm tud dvojajčen :ermm: a si prepričan, da nista dvojčKA? x:Ix x:o)x

x;)x

kolk sta si pa kej po videzu podobni? poznam tud dvojajčna dvojčka, k sta si po videzu čist kontra, nikol ne bi uganil, da sta sploh brata :vragec: eden blond, drugi črn, eden suh, drugi (je bil, zdaj ne več) bil debel

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm, dvojajčni.... jest sm tud dvojajčen :ermm: a si prepričan, da nista dvojčKA? x:Ix x:o)x

x;)x

kolk sta si pa kej po videzu podobni? poznam tud dvojajčna dvojčka, k sta si po videzu čist kontra, nikol ne bi uganil, da sta sploh brata :vragec: eden blond, drugi črn, eden suh, drugi (je bil, zdaj ne več) bil debel

 

 

Sta si kr podobne za dvojajčno varjanto x:Dx ...včasih po telefonu ne vem s kjero govorim....šele poj po njenih specifičnih forah vidm hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...