Skoči na vsebino

Kako se danes počutiš?


seal

Recommended Posts

pij navadno vodo da greš čimprej lulat.. pa na trebuh se ulezi

 

joj ne bi bla na tvojem mestu.. :sori:

hvala, doorwoman za skrb :vio:

 

mi je že malo bolje, sem pila šipkov čaj

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O 5rca xsrcx x:Xx

 

Uživaj v počitnicah! Aja, lahko pa kej s psičko k men uletita x;)x Se že dolgo nismo videli (od Zvezde?)...

 

Jaz sem totalno zaspana.

Tako, da lahko noč xsrcx

BOM, big time :2src: samo sej pravim, me čaka še full za predelat ta teden in to neki v vezi s sodstvom, aleluja, ti bi verjetno bolj uživala v tem kot jaz ane x;)x

 

Drugače pa, a veš, da bi se res lahko spet mal dobile, ej čas tko leti da je groza x:Dx fora je samo v tem, da bom jutri verjetno z mojimi ker je pač 1. nov in bo treba svečke nest pa na kosilo it in tko dalje, v petek dopoldne pa grem na premontažo gum in tisto mi bo kar neki časa vzelo, ker je rekel stric iz AMZS-ja da imajo že gužvo :sori:

 

Ti Mich si sicer doma DOMA zdej, ali si v Ljubljani :inocent: ?

 

PS: Včeraj sem v Massu videla ene tko srčkane škorenjčke, take kot jih iščem že celo malo večnost in še pretirano dragi niso če vzamem v obzir to, da so ponavadi čez 100€ x:o)x tako da moram zdaj samo poiskat en Mass, kjer imajo mojo številko tistega škorenjčka v črni barvi!!! Bo verjetno tut v petek padlo, si bom pete zbrusila da jih najdem x:px drži pesti xcrossfingx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BOM, big time :2src: samo sej pravim, me čaka še full za predelat ta teden in to neki v vezi s sodstvom, aleluja, ti bi verjetno bolj uživala v tem kot jaz ane x;)x

NE x;)x Me je že zdavnaj minilo veselje do tovrstnega piflanja. Ampak ti se le usedi za knjigo, sej bo šlo!

 

Ti Mich si sicer doma DOMA zdej, ali si v Ljubljani :inocent: ?

doma DOMA x:)x Je prav fino x:)x

 

Lej ti vse uredi, če bo kaj časa, pa uleti! Se bova že zmenile, če bo čas.

 

Ja kakšne čevlje si si pa umislila? A take elegantne bolj?

Ja škornji so ful dragi, tud jaz sem dala nekak tko....

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Happy Halloween everybody :D xsuperx

 

http://www.warwickshire.police.uk/TheZone/teenzone/Information/HalloweenAdvicefolder/pumpkin1.gif

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včasih bi se kr skrila nekam.. kjer bi bla sama.. čeprav bi blo to še slabš! Tok sm žalostna, da me kr tišči v prsih.. danes sm čutila eno tako napetost v sebi, in sem jo cel dan tok težko prenašala. Govorila sem govorila z bivšim po telefonu in je bil tko živčen pa zmešan je govoru, da sem zdej čist v bedu zarad tega.. sploh ne morem pregnat te žalosti iz sebe.. ne morem mimo sebe! Vse mi gre tudi na živce.. sploh današnji dan, ker me je nardu še bolj žalostno.. :C:

 

sam čakam, da bi minil..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa ne vem zakaj me njegovo stanje še vedno tko prizadane.. hudo mi je, ker je tak.. pa sem že stokrat razčistla v sebi, da je to pač tako! ampak ko ga slišim kar ne morem verjet, da je to ista oseba s katero sem preživela tudi marsikateri lep trenutek.. sploh tega ne sprejmem, in še vedno upam, da je lahko vse v redu z njim.. ampak ne bo.. zakaj ni to dejstvo dovolj, da me ne prizadane? kaj še iščem tuki.. ??????

 

 

 

pa folk.. ne se ozirat name.. sej me bo minil

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jooj Doorwoman.p te čist razumem!! :sad:

 

Ti zadnji dnevi so bili tud meni čista groza :xx!: . Kar eno razmišljanje in travme, pa zbujajne ob 3-h ponoč pa razmišlat do 6-h :cry: , drugač pa vedno spim ko klada!

 

Pa tole glede bivših tud čist razumem, pa človeka najbolj stisne, če so ble že prej take laži, pa kako jih nisem vidla xOOx , pa vsa ta leta,....

 

No, sej danes je pa že malo bolje, a?! xcrossfingx

 

LP, Kuky :sorcerer:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jooj Doorwoman.p te čist razumem!! :sad:

 

Ti zadnji dnevi so bili tud meni čista groza :xx!: . Kar eno razmišljanje in travme, pa zbujajne ob 3-h ponoč pa razmišlat do 6-h :cry: , drugač pa vedno spim ko klada!

 

Pa tole glede bivših tud čist razumem, pa človeka najbolj stisne, če so ble že prej take laži, pa kako jih nisem vidla xOOx , pa vsa ta leta,....

 

No, sej danes je pa že malo bolje, a?! xcrossfingx

 

LP, Kuky :sorcerer:

 

 

ojla!

danes sem se razveselila sončka!! in bom šla čimprej malo ven na zrak.. Lep dan Kuky.. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...