Skoči na vsebino

Ujemanje - prijateljstvo


evya

Recommended Posts

In mimoidočim gumpcem se nam zdi, da nečesa ne vidimo. "Tudi same kvadrate in opozicije" je treba kar orenk iskati. (Proti Samsonovem arzenalu kvadratov in opozicij si žal mala malca.) Zdaj ali ti nekaj ne vidiš dobro ali pa nekaj drugega ne štima.

 

Po mojem bi ti RADA, da bi bilo tako, v resnici pa samo ne moreš obvladovati INKONJUNKCIJ, ki pa jih je res kar nekaj. Plus neprijetnega kvadrata med Jupitrom (starim vladarjem tvojega znamenja) in Saturnom; ta kvadrat te pahne v upiranje avtoritetam, potem se pa špičiš.

 

Ma kaxne inkonjunkcije neki... s takim orbisom.. a se to sploh se steje... poglej kaxne mam jaz:

 

-uran-venera orbis 0st. 04 minute

-merku-neptun orbis 0st. 27 minut

-asc.-venera orbis 0st. 41 minut

 

ce sm pa se malo bolj radodaren pr orbisu pa se:

asc.-sonce orbis 5st.

uran sonce orbis 5st.

 

Tko, da tut inkonjunkcij premorem kar nekaj... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Mene tudi zanima kakšna prihodnost me čaka z nekom pač x8Dx Predvsem prijateljstvo pa ljubezen. :2src:

 

Jaz:

sonce devica, 9

luna bik, 5

asc strelec

merkur lev, 9

venera tehtnica, 10

mars kozorog,

 

On:

sonce oven, 4

luna škorpijon, 10

asc kozorog

merkur oven, 3

venera bik, 4

mars oven, 3

 

Hvala v naprej! x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dodajam to, kar je še potrebno:

 

Jaz (25.8.1986, 14:35)

saturn strelec, 12

uran strelec, 1

neptun kozorog, 1

pluton škorpijon, 11

 

On (20.4.1981, ure ne vem)

saturn v tehtnici, 1

uran škorpijon, 3

neptun strelec, 4

pluton tehtnica, 2

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..mantis vidim da si se poglobila mal tut v karmicne zadeve... kaj pomeni ce ima zenska sonce na mojem juznem vozlu-kako sva (bila) povezana??

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, najlepša hvala! x;)x Popolno si naju zadel/a mantis! Ga bom vprašala za njegovo uro rojstva, če mogoče ve pa jo napišem.

V bistvu se še z nobenim nisem tko razumela kot z njim in bi res rada, da nama uspe. Vsaj za neki časa.

Res, hvala! The best si! xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem pa ujela toliko : ce imas Urana v konjunkciji s svojim juznim luninim vozlom, si bil v prejsnjem zivljenju mistik. Ce pa imas Urana na Severnem, pa se zdaj ucis bit mistik. Nic pa o ujemanju. Kaksna knjiga na tej strani ze mora to opisovat.

 

:eek: :eek: ...se pravi jaz ki imam urana(in tut asc) v ekzaktnem kvatratu z vozloma(se pravi je uran vrh T-kvadrata med vozloma) in je juzni v vodnarju(tam tudi fortuna)-mozno da sem bil mistik... samo ne najbolj dobre narave... mozno pa da se bo storija ponovila... pa da mi vesolje poskusalo to preprecit tko da mi je vozla "poturilo" v vrinjeni znamenji...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po cem sklepam... po kvadratku jap...

 

jah ocitno sem bil med vodilnimi... j. vozel v vodnarju-3.hisa-herezija med drugim...mozno da sem bil voditelj kakega kulta... pa ocitno sem tut jaz izkoriscal (tut jaz venera kvadrat saturn)... x;)x... mogoce sm bil pa Rasputin, Manson... x:Dx x:Dx x:Dx

 

vsi natancni aspekti z vozli nekaj povedo... in jaz mam poleg tega urana se eno morje tega materiala... zanimivo recimo, da sta venera in neptun, ki sta sicer v opoziciji in v kvadratu s saturnom,kar je karmicno v negativo, hkrati v dobrih aspektih z vozloma(venea sextil severni, neptun trigon severni)... zdej pa nej clovk kaj razbere iz tega...

 

moj chart je prezapleten, da bi ga clovek lahko interpretiral... eni charti se berejo kot odprte knjige... eni so necitljivi... veliko prevec je vseh aspektov, odprtih opcij, da bi vsi lahko na cloveka v enem zivljenju vplivali... jah po eni strani je pa to dobro imam vsaj vec opcij odprtih... ceprav resnici na ljubo... prevec... sploh za dvojcka...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detai...=books&n=507846

 

V tej knjigi natancno. Nisem vsega iskala, mogoce pa kaksen avtor opisuje tudi povezave luninih vozlov in osebnih planetov med partnerji. Nisem se mogla vpisat, ker zahtevajo cifro kreditne kartice. Kaj so nori al kaj. Na www.astro.com pa ni treba. Saj je niti nimam razen one za dvigat z bancnega avtomata,ma kaki Visa.

Sem pa ujela toliko : ce imas Urana v konjunkciji s svojim juznim luninim vozlom, si bil v prejsnjem zivljenju mistik. Ce pa imas Urana na Severnem, pa se zdaj ucis bit mistik. Nic pa o ujemanju. Kaksna knjiga na tej strani ze mora to opisovat.

 

hmm jst mam sonce na severnem-v ribah, 11 hiša (sicer je konjukcija šibka, orbis je 8°, se to sploh lahko še upošteva?) kdo ve kaj naj bi to pomenil?

 

Samson zdele sem šele porajtala da mam tud jst tko kot ti, vozlja v vrinjenih znamenjih... pa še sonce. xrolleyesx Nikol nism pomislna na to, zmer sm vidla sam tist sonce v vrinjenem znamenju, čudn.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo... luno mam pa direkt na MC(se pravi v 9. bajti 0st.15minut pred MC)... 9. hisa je tut taka... filozofija... religija... zgleda da sem mogu bit torej v teh krogih nekdo precej pomemben... (pa se v konj. je z jupitrom)... sonce mam pa v 8. hisi v dvojckih... kaj naj bi torej to pomenilo da bom "rodil" oz. izumil (kar bi potrjeval tut uran na asc.) neko novo obliko komunikacije, ki pa se bo verjetno bolj nanasala na 9. hiso(tam je sev. vozel, luna, jupi in merkur), v primeru pozitivne navigacije zivljenja seveda... pa glede na to da celmu chartu vlada medsebojna recepcija med luno v devici in merkurjem v raku... mozno, da bom demistificiral kake povezave med pozavestjo in zavestjo... pocakajmo...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najvec v zivljenju dosezejo itak ljudje s tezjimi kartami.

 

..se strinjam... ce se konstruktivno lotijo teh teza...in ne zabluzijo v samopomilovanje al kaj podobnga... jah frustracija je hud motivator...

 

pr men je nevarn da me v alko/droge potegne... mam neptuna v opoz. z venero in sonce in se v kvadratu s saturnom in marsom... hvalabogu da vem tole...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...

 

jaz imam med mojimi zvezdicami večina prizemljenih znamenj...in vodnih...in vsak cilj,ki sem si ga zadala v življenju..sem ga pripeljala do konca...že moja pokojna mama je rekla,da sem bila rojena v srajčki....mogoče pa je že nekaj res od vsega tega kar se govori....da človek rojen v srajčki je srečen...

 

je pa res,da sreča ni samo merilo v bogatstvu materjalnem...ampak predvsem v duhovnem ..notranjem...bogatstvu..ki si ga človek pridobi z življenjem in z vzgojo svojih staršev..nekaj pa verjetno mu prinesejo zvezde same.)

Samo,če ljubimo smo nesmrtni
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo.

Sem še čisto sveža, tako na tem forumu, kot v astrologiji x:)x . skratka, ugotovila sem, da me čaka še kar nekaj dela, preden si bom lahko sama izdelala karto in jo zadovoljivo interpretirala. zato vas prosim za pomoč, ker me resnično zanima, kaj se mi obeta v odnosu z določeno osebo. Sama sem rojena s soncem v ovnu, luno v kozorogu in ASC v škorpijonu (8. april 1980 ob 20.40h). On je rojen 11. 4. 1981 (ure ne vem). Oba v Ljubljani. Je kakšna možnost za dobro prijateljstvo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda so možnosti. za prijateljstvo. Pri prijateljstvu je merkur sicer dost pomemben, ti maš ribo in ovna,tako da komunikacija ne bi bla lih idealna, vendar sta pa sonci v konjunkciji tako da imata podobne poglede na svet, dalje: luni sta si v opoziciji, to je lahko tud medsebojno spodbujanja, ti njega postavljaš na realna tla on pa pri tebi razvija čustvenost in mehkobo. Tko na hitro teoretično,vendar pa je za prijateljstvo pomembno še veliko več kot le idealni natalni katri. Jaz v ožjem krogu npr petih najboljših prijateljev lahko najdem take karte , da se teoretično lah videt ne bi mogli.Čeprav , no ja, neki aspekti so vedno.Npr tud jupiter, če je v kaki konjunkciji soncem drugega al pa ascedentom, pomeni podoben smisel za humor. Povprašaj ga za uro rojstva.Lp x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hval ti eley. praviš, da komunikacija ne bi bla lih idealna... najina komunikacija je naravnost obupna!... x:)x ampak nekako čutim, da bi si bla lahko s tem človekom zelo blizu. problem je le v tem, da malokoga sploh pusti blizu... če bi vedela kaj več o njegovem "ozadju" bi mogoče lažje našla pot. bom skušala izvedet uro rojstva. hvala ti še enkrat za tako hiter odgovor. LP
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm ja,ponavadi je pri prijateljstvu ravno komunikacija bistvena...jaz mam ponavadi tko :ljudi s katerimi zlo fajn komuniciram pa drugi pol v katere se zaljubim x:Dx upam da bom Tako da razmišljam,da si najbrž malo zaljubljena v tega fanta. Js upam,da se bosta zbližala na kak način, verjetno ma kak nedriužaben ascedent,pa tisti rak se težko odpre pa zgleda blj samotar,ampak ni vse izgubljeno. Najbrž si tud ti mal nesamozavestna v sklepanju stika(luna v kozorogu, jo mam tud js, uf). Upam, da se motim, good luck x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 years later...

Danes je dokaj težko najdi res dobre prijatelje. Tiste, ki ti dajo res občutek, da jih lahko kadarkoli pokličeš in da bodo tam ko jih boš potreboval.

Vem, da 11. hiša govori o prijateljstvu. Verjetno je že dobro to, če pade prijateljev Jupiter ali Sonček ali Merkur ali Venera ali Luna v tvojo 11. hišo. Kaj pa če imaš v natalu Marsa v Strelcu v 11. hiši? Se mi zdi, da ta Marsova energija kr odžene ljudi. Beri: preveč nepremišljena in direktna komunikacija http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon21.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

Sploh me zanima en lep veliki trigon, ki sem ga odkrila med mano in eno kolegico. Je ognjeni trigon med mojim Jupitrom (7. hiša-Lev), Marsom (Strelec) ter njeno Venero (3. hiša - Oven) in njenim Saturnom (Strelec). S tem, da sta Mars in Saturn v eksaktni konjukciji v 11. hiši. Se mi zdi, da je to res ena dobra povezava za prijateljstvo glede na to, da je tukaj povezava s 3. hišo, ki kaže na dobro komunikacijo ter seveda hiša odnosov (7. hiša). S tem, da mi nekaj ne štima pri tem odnosu.

Pol je še ena s katero nisem več v kontaktu pa imava tudi veliki trigon z mojim Saturnom (8.hiša-Devica) in mojo Luno (4. hiši-Biku) ter njenim Soncem in Marsem (1. hiša-Kozorog). Je pa res, da je moja luna v ekstaktni opoziciji z njenim Uranom. Sam itak je ves ta letnik v opoziciji z mojo Luno tko, da to opozicijo jaz itak živim vsakodnevno. Hm če pa obrnem karto pa moja Luna pade v njeno 10. hišo, moj Saturn v njeno 2. hišo. Marsa in Sonce ima pa ona v 6. hiši.

Ja pa še bi lahko naštevala...za enkrat pa toliko http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mysti men pa prijateljstvo že od vedno zelo veliko pomeni ampak ne vem no nekako nisem zadovoljna. Premalo vsega http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon21.gif Mogoče pa preveč zahtevam, sam verjam si tud zaslužim.

Sej pri ženskah nikoli ni vse tko na easy...vedno je nekaj v ozadju...prijateljstvo z žensko in moškim pa kao ne gre...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon21.gif

Moj Mars je precej intenziven ne rečem, pa še v konjukciji z Merkurjem http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/SHOCK.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif no sam ima res lep eksakten aspekt z Jupitrom v 7. hiši http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif sam je tud v kvadratu s Saturnom http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/sorry.gif pol pa verjetno mal grobo izpade.

Ja vem se me kr ustrašijo, ker sem preveč intenzivna in direktna. Ah ja...

 

Verjetno jih res idealizaš, no sej jz jih pa na začetku tud...kr mal preveč....pol pa razočaranje na celi črti...

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...
Guest Hekate

Jaz imam neke vrste 'cudne' izkusnje z Skorpijoni ali bolje, z osebami ki imajo mocan pridih Skorpijona. Recimo, moja bivsa najboljsa frendica je imela ascendent, Mars in Venero v Skorpijonu. Ful gospodovalna, dramaticna, vcasih hudobna, vcasih dobra in odkrita. Imela je tudi cudno otrostvo. Kar naenkrat se nisva vec stekali, mislim da zaradi neskladij med najinimi Soncnimi znamenji a tudi ker je ona ubrala nizjo razvojno pot Skorpijona.

 

Sicer mi pa plutonovski vajenci vecno stojijo na prezi...vcasih se pocutim kot kaksno darovalno jagnje...takoj me zavohajo, ker se rada 'igram z ognjem', a potem me tudi fajn povlecejo za nos, saj jaz nisem zmozna njihove hudobije. Ne vem, mislim da je to moja karma...nekak Skorpijoni pa tudi Biki (po moznosti kompenzirani!). Delno Ovni, Kozorogi in Dvojcki. S temi se najpogosteje srecam in dozivim najmocnejsa custva, tako v prijateljstvu, kot v ljubezni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar naenkrat se nisva vec stekali, mislim da zaradi neskladij med najinimi Soncnimi znamenji a tudi ker je ona ubrala nizjo razvojno pot Skorpijona.

 

 

Hm...a tko, zdej majo škorpjoti pa tut več razvojnih poti? :inocent: A poleg te nižje še kaka ostaja? Še bolj nizka al kera? x:Dx :vragec:

 

In kaj naj bi ta nižja pot predstavljala? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Hekate

Hm...a tko, zdej majo škorpjoti pa tut več razvojnih poti? :inocent: A poleg te nižje še kaka ostaja? Še bolj nizka al kera? x:Dx :vragec:

 

In kaj naj bi ta nižja pot predstavljala? :inocent:

 

Pri zenskah si lahko predstavljas....najstarejso obrt.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon27.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri zenskah si lahko predstavljas....najstarejso obrt.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon27.gif

 

Ah, dej no.....zdej moram malčk ugovarjat. Pa škorpjonke pa res niso take. dej no.....xrolleyesx One da bi kaj tazga počele? x8Dx Ne se hecat. Never. One so ljubeča, zvesta, globoka bitjeca, vzor vsem ostalim, nepokvarjena, špica od šjorc....Marije v človeški podobi. Še če spočnejo je to najbrž brezmadežno. x:Dx :vragec:

 

Kr veš, tut če bi....no, ne počnejo, a če bi.........

 

Hm, veš, tu gor jih kar mrgoli škorpjonk pa ne vem če je lih zdravo tko jih špiknt.......

 

Bomo vidli reakcijo če to vidjo........ x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Hekate

 

 

Hm, veš, tu gor jih kar mrgoli škorpjonk pa ne vem če je lih zdravo tko jih špiknt.......

 

Bomo vidli reakcijo če to vidjo........ x:px

 

Ne izzivaj usode.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah dej no... tvoje besede so ranile mojo nežno dušo :V:

 

 

Ma kaj se buniš, itak si izjavla da si bl kilava škorpjonka.

 

Zgleda da se maš za škorpjonko sam ko kaj dobrega ( če je sploh kaj dobrega ) o njih ( vas ) napišemo. :inocent::vragec:

 

Od kdaj si pa nežna? :fiju:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...