Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Ja sam to si lahko čutil podzavest, ki se veže na kolektiv . Zej ni nujno, da je on res tako mislil, ker so čez to plast podzavesti lahko še druge plasti njegove osebnostne zavesti, kjer podzavest predstavlja samo izhodišče (kolektiv - slovenija ''recimo'')

 

Ampak ti najbolje boje veš, kakšne so ostale plasti njegove osebnosti, na podzavest. A veš mogoče se on sploh ne 'zaveda' tega vpliva nanj, pa vseeno ima drugačno svoje izražanje....

 

Plasti, na plasti.Gre za to kako jest to občutim v delčku sekunde.Vibracija glasu,ton,kretnje.Kakšno sliko dobim glede na vprašanje.In v tem primeru je bila taka.Kakšen on je po naravi, to tle nima nobene veze.Kolekitvno,nekoletkirvno.Gre za preprosto vprašanje in miljon "njegovih" domnev v ozadju, kljub tem da sem mu parkarat povedov zakaj je tako in kaj se dogaja.Tle sm začutu zadeve ki se dogajajo v krogu mojih prijateljev za mojim hrbtom ali pa njegov dognanja ki me nervirajo ker ne maram take komunikacije ker vedno govorim resnico oziroma kaj mislim in to hočem od drugih.

 

Tudi mene je čudilo njegovo prepričanje brez nadaljnega pogovora.

 

Ko si v nekej prepričan so nadalnji pogovori odveč.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko si v nekej prepričan so nadalnji pogovori odveč.

 

Se strinjam. :palec:

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plasti, na plasti.Gre za to kako jest to občutim v delčku sekunde.Vibracija glasu,ton,kretnje.Kakšno sliko dobim glede na vprašanje.In v tem primeru je bila taka.Kakšen on je po naravi, to tle nima nobene veze.Kolekitvno,nekoletkirvno.Gre za preprosto vprašanje in miljon "njegovih" domnev v ozadju, kljub tem da sem mu parkarat povedov zakaj je tako in kaj se dogaja.Tle sm začutu zadeve ki se dogajajo v krogu mojih prijateljev za mojim hrbtom ali pa njegov dognanja ki me nervirajo ker ne maram take komunikacije ker vedno govorim resnico oziroma kaj mislim in to hočem od drugih.

Ko si v nekej prepričan so nadalnji pogovori odveč.

 

Ja sej pravim sam ga najbolje poznaš. Sem sam pomislu, da lahko človek izmed mnogih misli izbere eno in jo zagovarja, pa so vse druge še vedno prisotne. In, če bi zazanal vse tiste druge misli poleg te, ki jo zagovarja lahko dobimo ful popačeno sliko....

 

Ker primer imamo požar, gori sosedova kmetija. tam vidiš dva človeka - oba gledata. En gleda, ker pase svoj privoščljivi firbec, drugi je tam, ker analizira dogajanje za svoja dougnanja o reševalnih akcijah naprimer. Hmm ampak v resnici sta oba tam, ker gledata kako sosedu gori kmetija. Ka čem rečt - treba je bit previden.

 

Sicer pa ja, če veš pol veš - pol nis več tok previden, ker ni treba bit :palec:

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej pravim sam ga najbolje poznaš. Sem sam pomislu, da lahko človek izmed mnogih misli izbere eno in jo zagovarja, pa so vse druge še vedno prisotne. In, če bi zazanal vse tiste druge misli poleg te, ki jo zagovarja lahko dobimo ful popačeno sliko....

 

Ker primer imamo požar, gori sosedova kmetija. tam vidiš dva človeka - oba gledata. En gleda, ker pase svoj privoščljivi firbec, drugi je tam, ker analizira dogajanje za svoja dougnanja o reševalnih akcijah naprimer. Hmm ampak v resnici sta oba tam, ker gledata kako sosedu gori kmetija. Ka čem rečt - treba je bit previden.

 

Sicer pa ja, če veš pol veš - pol nis več tok previden, ker ni treba bit :palec:

 

To sploh nima veze.Če ga poznam .To sm mislu prej.Marsikdaj komu povem isto pa ga poznam 10 sekund.

 

To kar si pa zele povedov pa tut nima nobene bistvene veze z tem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Motiš se. Kar sem povedal gor in še prej ima veze z vsem. Tud to, da ga poznaš ali, da koga ne poznaš ima veze. Posploševanje je slabo.

 

Vsi smo povezani, kar pomeni, da vidimo iz tam kjer smo - dol direkt v najglobje brezno človeštva in gor direkt v razvetljenstvo znanje in vse kar pride zraven. Zej, če boš hotu boš v vseh videl brezno ali pa nebesa, malce težje pa jih je videti to kar res so.

 

Ne gre zato, da ti očitam tvoje ocenjevanje prijatelja. Hočem rečt, da tista grda točka v človeku še ne naredi človeka. Vsak je v kontakti s svojo pravo naravo - s povdarjanjem slabe naredimo še več slabe...

 

...čeprav včasih se tak stavek sliši nemogoče in nesmiselno in absurdno...

..včasih tak tud je...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Motiš se. Kar sem povedal gor in še prej ima veze z vsem. Tud to, da ga poznaš ali, da koga ne poznaš ima veze. Posploševanje je slabo.

 

Lej kuko naj ti povem x:Dx x:Dx x:Dx To nima veze ga poznam ne, pri teh mojih ocenah.Za "smetanco" se pa tega zavedam kar mi pišeš.Ne vem.Drgač ti ne morm povedat.Jest se itak lahko z popolnim neznancem lahko pogovarjam čez 10 sekund tako, kot da se poznava že 10 let in vem vse o njem.Enostavno se "priklopim" na njegovo energijo x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no lej no sej štekam, mi to ni tuje.

 

Sam vsaka slika ma svoje ozadje . Lahko ma tud ozadje za ozadjem....

 

Hmm zele razmišljam zakaj to pišem in hmm tale občutljivost, čutnost indigov ni vedno upravičena. Ker ni pošteno pri ocenjevanju človeka, da ga oceniš iz neke osnove negativne energije. On lahko iz tam izvira vendar je pravilna ocena odvisna od njegove intezitete upetosti v to negativno energijo.

 

In poblem je ker ljudje hitro sami povečamo to inteziteto zaradi domačosti okolja. Sej v tujini niso nič dugačni kot tu v sloveniji - sam zaradi poznavanje domačsti okolja in situacij sami tvorimo težo te energije. To je tko, kot gre meni moj oče včasih ful najetra pa mi prijateljev ne gre - v obnašanju pa sta si identična. Hja - potem pa le oceni pravilno takega človeka ....

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no lej no sej štekam, mi to ni tuje.

 

Sam vsaka slika ma svoje ozadje . Lahko ma tud ozadje za ozadjem....

 

Hmm zele razmišljam zakaj to pišem in hmm tale občutljivost, čutnost indigov ni vedno upravičena. Ker ni pošteno pri ocenjevanju človeka, da ga oceniš iz neke osnove negativne energije. On lahko iz tam izvira vendar je pravilna ocena odvisna od njegove intezitete upetosti v to negativno energijo.

 

In poblem je ker ljudje hitro sami povečamo to inteziteto zaradi domačosti okolja. Sej v tujini niso nič dugačni kot tu v sloveniji - sam zaradi poznavanje domačsti okolja in situacij sami tvorimo težo te energije. To je tko, kot gre meni moj oče včasih ful najetra pa mi prijateljev ne gre - v obnašanju pa sta si identična. Hja - potem pa le oceni pravilno takega človeka ....

 

 

Sej dlih zato da si pri oceni 100% nikol ne delaš hitrih zaključkov.Človeka najbolje oceniš takrat,ko je nekje sam in se z nikomer ne pogovarja.Takrat je njogova identiteta 100% oziroma oddaja svojo unikatno vibro.

 

Drugače pa vem kaj misliš.Tut sam sem bil mnogokrat narobe ocenjen zaradi slabega pučutja,slabega dneva, itd.Nekoč celo z strani nekoga istega kot jaz( z strani Indigovke na morju o kateri sem govoril v nekaterih postih v preteklosti).Zato pri teh zadevah ni pametno delat hitrih zaključkov.Govorim o oceni človeka ne o izgovorjeni besedi o kateri drugače teče debata.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej to je to, ker vsi delamo ene zaključke , kao končne zaključke o drugih. In potem seveda pregovor pravi, da ja prvi vtis o človeku najbolj pomemben - ja pazi Janezek, merkaj in pazi nato :rolleyes:
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej to je to, ker vsi delamo ene zaključke , kao končne zaključke o drugih. In potem seveda pregovor pravi, da ja prvi vtis o človeku najbolj pomemben - ja pazi Janezek, merkaj in pazi nato :rolleyes:

 

 

Men gre pa to najbolj na kurac.Pa tokrat je slišat: "čist drgačn je k na začetku"...

 

Eh ljudi moji...nč se ne naučiute

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha lej to štorijo. Zadnjič sem srečal enga sošolca iz srednje šole. In je pijan sedel tam v enem kotu, sem ga nekaj časa gledal potem pa sem mu pomignil. Je prisedel in je po stari srednješolski navadi nadaljeval in začel pogovor, kar je vključevalo vrsto spominjanja takih indrugačnih pripetljajov in hmm prcanja, katerega sem takrat prenašal na drugačen, njemu zanimiv način.

 

Ker me ni interisiralo sem se enostavno odklopil in ga prepustil samemu sebi. končal je s spoznanjem, da sem se spremenil, da sem drugačen. Vprašal me je, če sem spoznal budo, seveda je provociral. No ja nikakor pa nisem padel v njegov miselni sklop ali njegovo miselno podobo o meni. Sicer je fante dokaj razumljiv in mi ga je na koncu uspelo prepričati, da so vsa njegova prazna čustva le posledica njegovega razočaranja. vseeno pa je imel težave z mano s takim kot sem sedaj.

 

Bolj mirnim, potrpežljivim - skratka nezanimivim :vragec: (majku mu zbadljivo, da mu jo... )

Tko pač je, če se nekdo spremeni, drugi pa se ne - and the show goes on :palec:

 

Če pomislim kako bi bilo na kakšnem srednješolskem srečanju s tisto mojo preteklo podobo brrrrrrrrrr, raj ne x:Dx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja smi dal mislit.Jest se pa sploh nisem spremenu tekom let.Z sošolcem lahko nadaljujeva pogovor o nečem ispred 10 let kot da se zgodil včeraj x:Dx

 

In če sem se kaj naučil je to to, da smo ljudje celo življenje v osnovi isti.Pri 17,25,43 ali 70.Če nas ne preganja strah,bolezen ali kaka druga nevšečnost.

 

V začetka mogoče zgleda tko, da smo se tekom let zelo spremenili, vendar ko sem imel individualne debate z kolegi iz otroštva sem zmeraj videl da so to še zmeraj "oni",isti, pravcati,prvinski.

 

Kuvrtat.Mogoče ti gradiš fasado okoli sebe ali pa si v tistih najstniških letih oddajal neunikatno energijo zaradi strahu in drugih zadevščin.Skorej bi si upo to trdit.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valda, da si isti. Tam nekje. Sam v glavi dozoriš, tvoj ego dozori, ima več spoznanj več resnice, lahko tudi manj.

 

Če je včasih bilo zabavno posedati ob kozarcu piva in se vračati pozno zvečer domov z napol priprtimi očmi in igrati besedne igre z okolico - to sedaj ni več ne zabavno, ne smešno in še manj zanimivo. Čista tema :sleeping: In ja s takimi ljudmi se težje pogovarjam in uživam v njihovi družbi. Men osebno to ni nič čudnega.

 

 

Glede preteklosti pa - hmm ne, da sem oddajal neunikatno energijo. Na nezavednem nivoju so me čakale stvari, ki so potem povzročile drastično spremembo. Recimo temu izziv z neunikatno energijo :zz:

...lahko pa tudi, da če kdo od mene kaj pričakuje, kar bi zame bilo nemogoče ali težje izpolnjeno, da naleti na zid...

...ker včasih so nekateri...

..enostavno..

..TOO FAR GONE v samouničenje

 

Annihilator

 

Too Far Gone

 

Try, if you must, to change my destiny

Can't you see that this is part of me

The pressure's building, I can't take the load

The more you push me, the more I explode

 

Never gonna break you

Never gonna shake you

From the path you're on

Cause you're too far gone

 

A test of will and a test of might

The target's set, my goal's in sight

Hell-bent, I got a one-track mind

Get in my way, I'll leave you all behind

Hell-bent, I got a one-track mind

I'll do what I want cause this is my time

 

They're gonna try to break you

They're gonna try to shake you

From the path you're on

Cause you're too far gone

 

They'll always try to break you

They'll always gonna shake you

From the path you're on

Cause they're too far gone

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valda, da si isti. Tam nekje. Sam v glavi dozoriš, tvoj ego dozori, ima več spoznanj več resnice, lahko tudi manj.

 

Če je včasih bilo zabavno posedati ob kozarcu piva in se vračati pozno zvečer domov z napol priprtimi očmi in igrati besedne igre z okolico - to sedaj ni več ne zabavno, ne smešno in še manj zanimivo. Čista tema :sleeping: In ja s takimi ljudmi se težje pogovarjam in uživam v njihovi družbi. Men osebno to ni nič čudnega.

Glede preteklosti pa - hmm ne, da sem oddajal neunikatno energijo. Na nezavednem nivoju so me čakale stvari, ki so potem povzročile drastično spremembo. Recimo temu izziv z neunikatno energijo :zz:

...lahko pa tudi, da če kdo od mene kaj pričakuje, kar bi zame bilo nemogoče ali težje izpolnjeno, da naleti na zid...

...ker včasih so nekateri...

..enostavno..

..TOO FAR GONE v samouničenje

 

 

Sede vsake tolk cajta...for good old times :P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In če sem se kaj naučil je to to, da smo ljudje celo življenje v osnovi isti.Pri 17,25,43 ali 70.Če nas ne preganja strah,bolezen ali kaka druga nevšečnost.

 

pr 17 sm si reku,,,bom dekleta pa pr 25 preganjal...

pr 25 sm si reku,,,bom zenske pa pr 43 preganjal...

pr 43 pa to preberem in si pravim,,,

fak,,,do 70 ne bo nc,,,

ce ne bo indy kaj novga pogruntou,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst pa odhajam mal za en teden x:px xflirtx ,job duty, tko da zdej boš mal sam, Indy, Indigo x:Dx pa je ravn prou, da je pršel nazaj Alesio, da ne boš prevč osamljen :C: x:Xx

Miško naju je pa že itak zapustil oziroma verjetno tud sam mal premišljuje, mi si očitno dalj cajta vzamemo za razmislek. :vio:

Ja sem si res mal cajta zase vzel :)

Kako mi je to vsec k me cist stekas ;)

 

Pac to je treba vsake tolk casa. Dejstvo je, da je se dost drugi dost bolj zanimivih stvari v zivljenu, k pa sam tale forum in zal vsega na enkrat ne morem. Dejansko sem tud mel dost dela doma in v sluzbi.

Okol hise je vse zrihtan za poletje (nova streha nad kaminom, nova ograja, pomladansko ciscenje,...), do jeseni se okna zamenjam in dimnik porihtam. V sluzbi sem tud spucal velik dela, tko da bo zdej se kle loh kej visel.

Tko lepo k mi je zdej v zivljenju mi se nikol ni blo. Ma res odlicno je :)

 

Aja drgac sem bil tud na bolniski 2 tedna vmes. Teden pred prvo majskimi prazniki sem si doma poskodval koleno. No na sreco ni blo nic zlo hudga. Resil so me vaje padcev na treningih. 15 let nazaj sem mel dvakrat na istem kolenu podobno poskodbo, natrgane stranske vezi. Zelo hudo, 2x gips cez celo nogo za 1 mesec in 2x 6mesecev rehabilitacije. No zdej po enmu mescu poskodbe ze veselo skacem. Dohtarji so me pa itak hotl kr prvezat na postlo. Jaz se pa ne dam. Dokler bom loh migu sam z enim prstom bom to pocel dokler mi se ta ne odpade.

Evo en primer, kaksni ljudje so zame carji:

Bravo

 

Trenutno pripravljamo eno predstavitev nasega kluba. 25.5. bomo mel cez otvoritveni del BAZARJA (orientalsi plesi...) v Cankarjevem domu in pol verjetno se 27.5. v Festivalni. Aja pa na TV3 bomo verjetn tud v kratkem na tistih Druzinskih dvobojih. Tko mal za hec, pa mal za promocijo.

 

Forum ne potrebuje Indekov x:Dx , sam blebetamo mal x^x x;)x

Drzi kot pribito :palec:

 

Todika, kako kaj hormoni ;) A je mogoce narascaj razlog, da te tale tema mogoce mal zanima?

No upam, da se vidmo na pikniku, pa bomo tam kako rekl.

Jaz sicer se ne vem za zihr, kr mamo lih tist vikend nastope, ampak ce bo le mogoce pridem.

 

Tolk za dons pa uzivajte dalje te lepe soncne dni x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko si v nekej prepričan so nadalnji pogovori odveč.

:palec:

Se takoj pridruzim Desireki.

 

Posploševanje je slabo.

Se strinjam.

Samo ne pozabi, da dolocenih stvari ne mores spravit v besede in ti drugo kot posplosit ne preostane.

Istocasno pa recimo ko nekomu nekaj razlozis posploseno, ce ta clovek zazna tisto kar je vec kot samo besede, bo takoj dojel kaj si mu hotel povedat. Ampak samo on. Ne mores pa potem tega istega stavka objavt in rect, da bojo tud vsi ostali dojel.

Zdej ce to navezem na prvi citirani stavek, s svojim prepricanjem (izraz na obrazu, samozavestnost v tonu glasu,...) in posplositvijo dejansko lahko poves vec kot na celi strani popisanega lista. A potem se lahko reces, da ne bi smeli vcas tud posplosevat?

Kr drugace gres lahko vedno v neko drugo skrajnost, da bos recimo za vse butlje moral napisat na plasticno zlico, da ni uzitna.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo ne pozabi, da dolocenih stvari ne mores spravit v besede in ti drugo kot posplosit ne preostane.

Istocasno pa recimo ko nekomu nekaj razlozis posploseno, ce ta clovek zazna tisto kar je vec kot samo besede, bo takoj dojel kaj si mu hotel povedat. Ampak samo on. Ne mores pa potem tega istega stavka objavt in rect, da bojo tud vsi ostali dojel.

Zdej ce to navezem na prvi citirani stavek, s svojim prepricanjem (izraz na obrazu, samozavestnost v tonu glasu,...) in posplositvijo dejansko lahko poves vec kot na celi strani popisanega lista. A potem se lahko reces, da ne bi smeli vcas tud posplosevat?

Kr drugace gres lahko vedno v neko drugo skrajnost, da bos recimo za vse butlje moral napisat na plasticno zlico, da ni uzitna.

 

Ja ampak tisto posploševanje je bilo v drugem kontekstu - posploševanje pri ocenjevanju ljudi. Drugače pa ja imaš prav. Veliko je stvari, ki lahko nadomestijo odvečne besede, tud pravilna izbira besed naprimer. IMO je to že kar umetnost, pravilno uporabiti besede - retorika...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem zakaj ne bi enako veljalo tudi pri ocenjevanju ljudi. Pac naredis neko posplositev.

Konec koncev vedno ko nekoga opisujes se nekako omejis. Drugace ne bi mogel nikol nehat govort ;)

 

Meni se zdi pomembno to, da ko me kdo opise, lepo ali grdo, vzamem to kot njegovo mnenje. Njegov pogled name. Dejansko ce me sploh kdo res pozna sem to lahko edino jaz sam. Iz tega razloga me besede ne prizadanejo in jih lahko vedno uporabim kot konstruktivno kritiko.

Recimo ce me kdo opise z eno besedo kot kretena, me ne uzali. Lahko pa mi pomaga, da bom sam sebe ali njega bolje razumel zakaj tako misli ali to rece.

Ce bi bil pa zaradi taksnih besed vedno samo uzaljen, bi pa lahko zakljucil, da sem se vedno na nivoju otroka.

No te je ze spet ena taka posplositev x:o)x

 

O retoriki bom pa raje tiho, ker ni moje podrocej x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem zakaj ne bi enako veljalo tudi pri ocenjevanju ljudi. Pac naredis neko posplositev.

Konec koncev vedno ko nekoga opisujes se nekako omejis. Drugace ne bi mogel nikol nehat govort ;)

 

Meni se zdi pomembno to, da ko me kdo opise, lepo ali grdo, vzamem to kot njegovo mnenje. Njegov pogled name. Dejansko ce me sploh kdo res pozna sem to lahko edino jaz sam. Iz tega razloga me besede ne prizadanejo in jih lahko vedno uporabim kot konstruktivno kritiko.

Recimo ce me kdo opise z eno besedo kot kretena, me ne uzali. Lahko pa mi pomaga, da bom sam sebe ali njega bolje razumel zakaj tako misli ali to rece.

Ce bi bil pa zaradi taksnih besed vedno samo uzaljen, bi pa lahko zakljucil, da sem se vedno na nivoju otroka.

No te je ze spet ena taka posplositev x:o)x

 

O retoriki bom pa raje tiho, ker ni moje podrocej x:Ix

 

Ma ne vem ne maram posploševanja. Ravno danes sem se ujel pri razmišljanju, kako bi bilo lepo, če bi s takšno lahkoto odpravljal negativno energijo, kot odpravljam potrebo ali obremenjenost z materialom. Pa je to le posploševanje, ker se potreba po materialu in potreba po zdravih čustvih ne uklapljata preveč dobro.

Podobno je pa z ljudmi. Kokr hitr jih prebereš,tako hitro se tudi zmotiš.

 

 

Pa to nima zej veze z Indyjem, tam je bila druga pesem...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš Miško ta stavek, k se ga včerej nisem mogla spomnit, ki so ga Samuraji izrekli svojim ženam, puncam...ko so odšli v boj in niso vedli al se bodo vrnili al ne se glasi tkole: TENGOKU DE OMACHISI TE IMASU.

prevod: I will wait for you in Heaven.

Mogoče se ga spomniš od kje http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon1.gif

Enkrat mi je nekdo rekel to, pa mi je res tak posebn no... x:Ix

to je edino kar vem iz japonščine ...

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš Miško ta stavek, k se ga včerej nisem mogla spomnit, ki so ga Samuraji izrekli svojim ženam, puncam...ko so odšli v boj in niso vedli al se bodo vrnili al ne se glasi tkole: TENGOKU DE OMACHISI TE IMASU.

prevod: I will wait for you in Heaven.

Mogoče se ga spomniš od kje http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon1.gif

Enkrat mi je nekdo rekel to, pa mi je res tak posebn no... x:Ix

to je edino kar vem iz japonščine ...

Tega stavka res nisem poznal, si ga bom pa zapomnil x;)x

Spomnil sem se nekaj drugih zancilnosti samurajev, ki bi lahko dodali dodaten pomen temu stavku.

Med samuraji so bile obicajne tudi homoseksualne izkusnje. To po njihovo castno dejanje, da si intimen tudi s prijatljem, naj bi pripomoglo tudi pri bojevanju na bojiscu.

Ponavadi je tudi dolznost ali cast sekanja glave ob Seppuku ali bolj znano Harakiri-ju pripadla taksnemu (intimnemu) najboljsemu prijatelju.

Glavo ti je odsekal prijatelj, da ti je prisparal bolecino, ki si si jo zadal ob vbodu v trebuh.

No predvidevam, da se je ob taksnem trenutku najveckrat izgovarjal ta stavek. Ali pac na bojiscu.

 

 

Vceraj, ko sem se po najvecjem nalivu vozil po LJ je voznik pred mano grdo zalil pesko na plocniku.

Takoj sem se spomnil se en dober razlog zate, zakaj vozit avto blizje sredini ceste oz. ob crti x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razmisljam razmisljam in mi nekaj ne da miru.

 

Indy zanima me ali si ti tudi potem, ko sva odsla vsak svojo pot, zacutil kaj podobnega?

Namrec dokler si bil zraven sem bil dokaj normalen. Tudi po zadnjem pivu, ki sem ga spil tisti vecer s tabo. Potem pa ko sem se vrnil na Metelkovo, kar nisem mogel vec vspostavit kontakta s prijatelji, ki so bili tam. Nekaj casa sem se prical z njim, potem pa zaspal na klopci dokler me niso odpeljali spat k punci domov.

OK priznam, lahko je bil to pac alkohol, zaradi katerega sem potem padel dol.

Ampak istocasno sem zgubil tist obcutek enega drugega nivoja razmisljanja, na katerega alkohol ni vplival. Kot da je zveza padla dol. Se zdaj se dobr spomnim tega obcutka.

Podobno kot, ko je Desire-ka odsla in si kar nisem mogel, da je ne bi objel. Ceprav takrat je bil bolj obcutek, da se je en odklopil dol z linije, ampak zadeva je vseen laufala naprej.

 

Kakor koli ze piknik je bil enkraten in obcutki, ki sem jih dozivljav z vsemi vami mi se zdaj veselo begajo po mislih x:px

Lahko bi tam visel celo vecnost in se ne bi mogli dovgocasit.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tega stavka res nisem poznal, si ga bom pa zapomnil x;)x

Spomnil sem se nekaj drugih zancilnosti samurajev, ki bi lahko dodali dodaten pomen temu stavku.

Med samuraji so bile obicajne tudi homoseksualne izkusnje. To po njihovo castno dejanje, da si intimen tudi s prijatljem, naj bi pripomoglo tudi pri bojevanju na bojiscu.

Ponavadi je tudi dolznost ali cast sekanja glave ob Seppuku ali bolj znano Harakiri-ju pripadla taksnemu (intimnemu) najboljsemu prijatelju.

Glavo ti je odsekal prijatelj, da ti je prisparal bolecino, ki si si jo zadal ob vbodu v trebuh.

No predvidevam, da se je ob taksnem trenutku najveckrat izgovarjal ta stavek. Ali pac na bojiscu.

 

 

Vceraj, ko sem se po najvecjem nalivu vozil po LJ je voznik pred mano grdo zalil pesko na plocniku.

Takoj sem se spomnil se en dober razlog zate, zakaj vozit avto blizje sredini ceste oz. ob crti x;)x

 

Zanimivo tole za Samuraje, tega pa jst nisem vedla. Drugače pa ta stavek naj bi bil bolj namenjen ženskam, vsaj tako je bilo meni povedano ob odhodu na bojišče, seveda, če se lahk zanesem na vir, ki mi je to povedalhttp://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon2.gif

 

Avto ane http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon1.gif , ja zdej se spomnim nate vsakič, ko sm preblizu roba tko da I'll watch it x;)x

 

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...