Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Podobno kot, ko je Desire-ka odsla in si kar nisem mogel, da je ne bi objel. Ceprav takrat je bil bolj obcutek, da se je en odklopil dol z linije, ampak zadeva je vseen laufala naprej.

 

Kakor koli ze piknik je bil enkraten in obcutki, ki sem jih dozivljav z vsemi vami mi se zdaj veselo begajo po mislih x:px

Lahko bi tam visel celo vecnost in se ne bi mogli dovgocasit.

Tud men je blo hudo, pa itak se mi sploh ni šlo,pol k sva se objela pa sm vedla, da grem pa sploh ne, sam nism mogla drugač, k sm bila že zmenjena vnaprej in isto sm mogla potem kasneje preklopit na drugo frekvenco, pa še tolk malo časa smo bili skupej, na začetku tko al tko traja predno se mal spoznaš, se začneš pogovarjat, tko da upam, da se še kej vidimo http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon1.gif

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugače pa ta stavek naj bi bil bolj namenjen ženskam, vsaj tako je bilo meni povedano ob odhodu na bojišče, seveda, če se lahk zanesem na vir, ki mi je to povedalhttp://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon2.gif

Bo kr drzal, oboje x:)x

Meni je zanimivo, da se ta seksualna odprtost japoncev iz tistih casov se dans njim zelo pozna. Sicer so danes zadeve prpeljal v nekaksne skrajnosti,. Vsekakor pa so te dost drugacne kot jih lahko opazis recimo v zahodni ameriki.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud men je blo hudo, pa itak se mi sploh ni šlo,pol k sva se objela pa sm vedla, da grem pa sploh ne, sam nism mogla drugač, k sm bila že zmenjena vnaprej in isto sm mogla potem kasneje preklopit na drugo frekvenco, pa še tolk malo časa smo bili skupej, na začetku tko al tko traja predno se mal spoznaš, se začneš pogovarjat, tko da upam, da se še kej vidimo http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/folder_post_icons/icon1.gif

Itak mal traja, da se uklopis. Sploh za tiste k so prvic na takem srecanju.

Vidmo se pa zihr se kdaj x;)x

 

Vceraj sem zvedel, da sem bil po pikniku in potem, ko je tud Indy odsel z Metle, cist navdusen nad celim svetom.

Prjatlov k jih ze en cajt nisem vidu sem bil tok vesel, da je blo ze cist komicno.

Res sem bil pol ene dobre energije xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razmisljam razmisljam in mi nekaj ne da miru.

 

Indy zanima me ali si ti tudi potem, ko sva odsla vsak svojo pot, zacutil kaj podobnega?

Namrec dokler si bil zraven sem bil dokaj normalen. Tudi po zadnjem pivu, ki sem ga spil tisti vecer s tabo. Potem pa ko sem se vrnil na Metelkovo, kar nisem mogel vec vspostavit kontakta s prijatelji, ki so bili tam. Nekaj casa sem se prical z njim, potem pa zaspal na klopci dokler me niso odpeljali spat k punci domov.

OK priznam, lahko je bil to pac alkohol, zaradi katerega sem potem padel dol.

Ampak istocasno sem zgubil tist obcutek enega drugega nivoja razmisljanja, na katerega alkohol ni vplival. Kot da je zveza padla dol. Se zdaj se dobr spomnim tega obcutka.

Podobno kot, ko je Desire-ka odsla in si kar nisem mogel, da je ne bi objel. Ceprav takrat je bil bolj obcutek, da se je en odklopil dol z linije, ampak zadeva je vseen laufala naprej.

 

Kakor koli ze piknik je bil enkraten in obcutki, ki sem jih dozivljav z vsemi vami mi se zdaj veselo begajo po mislih x:px

Lahko bi tam visel celo vecnost in se ne bi mogli dovgocasit.

 

Ti ne vem, ker sem takoj ko sem šel domov, šel domov spat in nisem z nikomer govoril.Tako da nisem čutil neke druge povezave z drugimi.Je pa res, ko sem zjutrej vstal in šel na delo pri komunikaciji z drugimi nekako še zmerej čutil energijo najinega pogovora :vio: .Kakor da nekej manka pri drugih.

 

Pa še to morm rečt.Da se mi je najino srečanje zdelo tako samoumevno da nisem nekako čutil nekega pretiranega praskoka al kaj ti jest vem.Le neko sproščenost,znanje da govorim z nekom ki me razume in neko zaupanje v to da lahko rečem kar hočem pa ne bom videl pred sabo :eek: kot se dogaja v večini primerov.Ja no.Končno mam prijatla ki je res moj prijatelj z dušo in dejanji x;)x .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak mal traja, da se uklopis. Sploh za tiste k so prvic na takem srecanju.

Vidmo se pa zihr se kdaj x;)x

 

Ja itak.Sej delujemo najprej na vizualni ravni, nato šele na čutni.....oziroma mi kr oboje takoj pa poj bolj čutna.

Sam sej vidš da smo se kuj vklopl brez da bi kogar kol od nas kej motl na kjermu kol kokr se ponavad dugaja k so zmer eni dvomi o nekom ko ga spoznaš, pa kokr da mu manka to te ono.Tle pa vse Clean,sproščeno.Tko kot mora bit :vio:

 

 

Vceraj sem zvedel, da sem bil po pikniku in potem, ko je tud Indy odsel z Metle, cist navdusen nad celim svetom.

Prjatlov k jih ze en cajt nisem vidu sem bil tok vesel, da je blo ze cist komicno.

Res sem bil pol ene dobre energije xrolleyesx

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še to morm rečt.Da se mi je najino srečanje zdelo tako samoumevno da nisem nekako čutil nekega pretiranega praskoka al kaj ti jest vem.Le neko sproščenost,znanje da govorim z nekom ki me razume in neko zaupanje v to da lahko rečem kar hočem pa ne bom videl pred sabo :eek: kot se dogaja v večini primerov.Ja no.Končno mam prijatla ki je res moj prijatelj z dušo in dejanji x;)x .

To je pa cist res :palec:

Cist k bi se srecal z enim k se ze dolg poznam.

Kako se je mogl unim prodajalkam zdet v trgovini, k sva tko vneto debatirala.

Neb nikol rekle da sva se sele prvic vidla x;)x

 

Kdaj se gre spet na pir Miško x;)x x:Dx x:px

Rade volje x:px

Sam zdej morem v bolj zmerih kolicinah, da se ne bom spet spraseval kaj sem dejansko cutil in kaj je alkos nardil x;)x

Kaj a bi raj na gorenjskem pil, al kr v LJ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je pa cist res :palec:

Cist k bi se srecal z enim k se ze dolg poznam.

Kako se je mogl unim prodajalkam zdet v trgovini, k sva tko vneto debatirala.

Neb nikol rekle da sva se sele prvic vidla x;)x

Rade volje x:px

Sam zdej morem v bolj zmerih kolicinah, da se ne bom spet spraseval kaj sem dejansko cutil in kaj je alkos nardil x;)x

Kaj a bi raj na gorenjskem pil, al kr v LJ?

 

Drgač mam jest tut tak pristop.Zmer se z popolnim neznancem začnem pogovarjat kt dab se poznala že par let.Sam ponavad ta moj pristop uleti na :eek: pa :o|o: pa še kej zravn, pol k me mal bol spoznajo pa je že bol :8): pa nakonc xDDx .Tle sm pa kuj začutu da bo tko brez problemov .Ja sej.Tko bi se mogl vsi spoznavat, ne da so skos ene distance pa zidovi pa en filing sumničenja v smislu : "zakaj je pa ta tko prjazn do mene? Kva ma za bregom"...

 

Ti kje bi ga pil x:Dx je men čist vseen.Zele prej v Lj, ker sm zej doma tle bliz Lukovice pri Domžalah in mam bliži nekak.Loh tut kjer dan do tebe pridem na kakšen kufe al pa kej.Itak se dost po Lj pasem ker mi je zanimiva nekak.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drgač mam jest tut tak pristop.Zmer se z popolnim neznancem začnem pogovarjat kt dab se poznala že par let.Sam ponavad ta moj pristop uleti na :eek: pa :o|o: pa še kej zravn, pol k me mal bol spoznajo pa je že bol :8): pa nakonc xDDx .Tle sm pa kuj začutu da bo tko brez problemov .Ja sej.Tko bi se mogl vsi spoznavat, ne da so skos ene distance pa zidovi pa en filing sumničenja v smislu : "zakaj je pa ta tko prjazn do mene? Kva ma za bregom"...

:palec:

Tocn ta nacin mi je omogocu da sem se po indoneziji gibal v predelih kjer si drugi niso upal.

Ti kje bi ga pil x:Dx je men čist vseen.Zele prej v Lj, ker sm zej doma tle bliz Lukovice pri Domžalah in mam bliži nekak.Loh tut kjer dan do tebe pridem na kakšen kufe al pa kej.Itak se dost po Lj pasem ker mi je zanimiva nekak.

Evo ce se ti da loh prides do mene domov.

Se loh vsedeva zadi za hiso ob Lublanci pa kej spijeva. Al pa celo mal loviva ribe, greva na sprehod po barju, al pa do jezera,...

Recimo cetrtek po sihtu, al pa za vikend. No loh pa tud drug teden ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

Tocn ta nacin mi je omogocu da sem se po indoneziji gibal v predelih kjer si drugi niso upal.

 

Evo ce se ti da loh prides do mene domov.

Se loh vsedeva zadi za hiso ob Lublanci pa kej spijeva. Al pa celo mal loviva ribe, greva na sprehod po barju, al pa do jezera,...

Recimo cetrtek po sihtu, al pa za vikend. No loh pa tud drug teden ;)

 

Ja loh se v četrtek pop. zmenva če nam delov.Vse je od vremena odvisn.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odlicno x:)x

Drgac vreme niti ni pomembno. Pac mal si omejen, ampak ce ni mrez lahko lih tko sediva zunal pod streho ob Ljubljanici.

Al pa greva v kak lokal v LJ.

Se bova slisala cez dan.

 

 

Itak da ni x:Dx , je pa pr moji službi ker včas zarad njega ne delam, delam.In jutr na žalost delam, tko da vikend meyby.Will see.Ti na os pošljem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:) kako se mate eni fajn

 

Neki bi prašala, če mogoče kdo tle pozna kej glasbeno sceno in je opazu eno pevko Rihanno,

Ne vem zakaj imam vedno občutek da je ona neki posebnga med glasbenimi izvajalkami

In ima v seb neko naravnost, ki jo pri drugih pop pevkah ponavadi ne opazim,

In izgleda kot da obvladuje sceno na kateri je, čeprav ima komaj 19 let,

Ne vidim je čez par let v kakem rehabilitacijskem centru s pobrito glavo in brez vsebine v sebi kot kakšna Britney...

 

Čist tako mimogrede tole.. ko že ravno ne vem, koga drugega naj vprašam če misli da ima Rihanna malo indigo krvi v sebi ali se samo meni to zdi.. :)

 

uživajte :)

Roses are red, violets are blue...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak da ni x:Dx , je pa pr moji službi ker včas zarad njega ne delam, delam.In jutr na žalost delam, tko da vikend meyby.Will see.Ti na os pošljem.

OK no porblem. Jav ko bos kej vedu.

Drgac cez teden mam obicajno cas torke in cetrtke popoldne. Vikende pa kokr je ;)

 

Neki bi prašala, če mogoče kdo tle pozna kej glasbeno sceno in je opazu eno pevko Rihanno,

Ne vem zakaj imam vedno občutek da je ona neki posebnga med glasbenimi izvajalkami

In ima v seb neko naravnost, ki jo pri drugih pop pevkah ponavadi ne opazim,

In izgleda kot da obvladuje sceno na kateri je, čeprav ima komaj 19 let,

Ne vidim je čez par let v kakem rehabilitacijskem centru s pobrito glavo in brez vsebine v sebi kot kakšna Britney...

 

Čist tako mimogrede tole.. ko že ravno ne vem, koga drugega naj vprašam če misli da ima Rihanna malo indigo krvi v sebi ali se samo meni to zdi.. :)

Tezko komentiram, ker ne spremljam ne radia (od kar mam v avtu mp3, wma in UBS moznost), ne tvja (ga ne gledam, nimam doma).

Sicer poznam njen komad "Pon De Replay", ampak to je pa to. Niti video spota se nisem vidu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tezko komentiram, ker ne spremljam ne radia (od kar mam v avtu mp3, wma in UBS moznost), ne tvja (ga ne gledam, nimam doma).

Sicer poznam njen komad "Pon De Replay", ampak to je pa to. Niti video spota se nisem vidu.

 

 

rihanna če imaš net ne rabiš nič drugega ;)

 

saj jz nanjo ne bi postala tolko pozorna če ne bi zasledila da je stara komaj 19 let, in glede na to da že nekaj let fura na glasbeni sceni, se mi zdi da zna presenetljivo dobro obvladat vso situacijo, deluje bol odrasla čeprav je še zelo mlada, in čeprav verjetno ni imela veliko časa da bi si modrost pridobila z leti tako kot večina ljudi ki gre skozi običajne izkušnje življenja in osebnostno rast, ki mogoče enkrat postane vse tisto, kar indigo ljudje že nekako prek intuicije po defaultu čutijo in vejo brez da bi jim kdo za to povedal... seveda je pri njej tudi očitno nekej takih klasičnih pop-for, ki jih pač mora počet, samo vseeno deluje drugačna kot druge pop pevke in pevci, tko umirjeno deluje, itd.. drugače deluje, kar se mi zdi neki ful neobičajnega na pop sceni.

Roses are red, violets are blue...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rihanna če imaš net ne rabiš nič drugega ;)

 

saj jz nanjo ne bi postala tolko pozorna če ne bi zasledila da je stara komaj 19 let, in glede na to da že nekaj let fura na glasbeni sceni, se mi zdi da zna presenetljivo dobro obvladat vso situacijo, deluje bol odrasla čeprav je še zelo mlada, in čeprav verjetno ni imela veliko časa da bi si modrost pridobila z leti tako kot večina ljudi ki gre skozi običajne izkušnje življenja in osebnostno rast, ki mogoče enkrat postane vse tisto, kar indigo ljudje že nekako prek intuicije po defaultu čutijo in vejo brez da bi jim kdo za to povedal... seveda je pri njej tudi očitno nekej takih klasičnih pop-for, ki jih pač mora počet, samo vseeno deluje drugačna kot druge pop pevke in pevci, tko umirjeno deluje, itd.. drugače deluje, kar se mi zdi neki ful neobičajnega na pop sceni.

 

Jest tut ne vem, ker jo premalo poznam da bi kar kol rekel.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je možno da je ta peklenska pot odraščanja indigo otrok t.i. pozitivna dezintegracija? Če niste zihr kaj to je si lahk preberete tuki (je v angleščini, v slovenščini ne najdem nič) Positive disintegration , ker zadnje čase me je psihologija pa filozofija začela mal zanimat, sploh zarad vsega kar se dogaja v men, pa sm si določene stvari prebral. Zanima me, če ste ostali šli čez ta proces. Sam sem vedno vedu da sm drgačn od ostalih in sem se zato tolk bolj silu bit njim podoben (preprost), in to me je začel močno tepst ker nisem kot večina, kar se je začel kazat v depresiji in anksioznosti (jebat ga povrh vsega sem pa še izredno občutljiva osebnost, prenavdušen do stvari ki me zanimajo). Izkušnje katere sem zaenkrat dal čez so bile nuja, da sem začel razmišljat drugače. Sedaj se mi zdi, da čedalje bolj postajam to, kar v resnici sem, original, in ne le še ena kopija kopije.

 

 

LP

I know the pieces fit cause I watched them fall away
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe ... tale tema še kar vztraja :D

 

aleSio ... vsak otrok na poti odraščanja ima težave s tem ali naj se prilagaja okolici ali naj bo to kar je. Nekako čudno in zanimivo, da se ljudje tako bojimo biti to kar smo in da silimo sebe biti nekaj kar mislimo, da moramo biti oz kar vidimo da je kao povprečno in normalno.

Kljub temu, da je vsak od nas individum in da vsak ima dar, ki je različen in unikaten od dara druge osebe, še vedno nekako silimo biti 'normalni'. .. govorim nasplošno.

 

to kar se je pojavilo z imenom indigo je mogoče nek vodič za starše ... ki se je pojavil v tem obdobju... ne smao za indigo otroke, ampak za vse otroke. Če pogledaš malo nazaj, kak je odnos do otrok ... in ta odnos še vedno obstaja v velikem delu tega sveta ... lahko vidiš, da je v velikem deležu odnos do otrok krut, nerazumevajoč, neljubeč ali ignorantski.

Lahko da gre tud za način prebujanja staršev ...

 

po drugi strani, kot sem že na začetku dejala imamo ljudje težnjo po pripadnosti. In s tem, ko se je pojavilo novo okno z imenom indigo, so se lahko poistovetili ljudje, ki se dojemajo za drugačne v tej skupini. Določeni ljudje potrebujejo poistovetenje bolj, določeni manj ... in nič ni narobe s tem.

 

mi je pa smešno, ko se najde kdo ... ki izjavi da je to kar misli da je in potem 'določa' kdo je v tej skupini kdo ne ... hehe ... kar ni nič drugačnega kot izjavljati kdo je zaprisežen roker, jazzer ali ekonomist samo na podlagi tega, kako mi to osebo dojemamo :D

 

 

in p.s. verjamem, da smo ljudje prileteli na ta planet v svoji jati sebi podobnih duš ...in nič ni lepšega kot sprečati koga iz svoje jate ... takrat je komuniciranje, dojemanja in letenje na različnem nivoju ... v primerjavi z osebami, ki jih ne prepoznaš kot sebi podobne duše.

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je možno da je ta peklenska pot odraščanja indigo otrok t.i. pozitivna dezintegracija? Če niste zihr kaj to je si lahk preberete tuki (je v angleščini, v slovenščini ne najdem nič) Positive disintegration , ker zadnje čase me je psihologija pa filozofija začela mal zanimat, sploh zarad vsega kar se dogaja v men, pa sm si določene stvari prebral. Zanima me, če ste ostali šli čez ta proces. Sam sem vedno vedu da sm drgačn od ostalih in sem se zato tolk bolj silu bit njim podoben (preprost), in to me je začel močno tepst ker nisem kot večina, kar se je začel kazat v depresiji in anksioznosti (jebat ga povrh vsega sem pa še izredno občutljiva osebnost, prenavdušen do stvari ki me zanimajo). Izkušnje katere sem zaenkrat dal čez so bile nuja, da sem začel razmišljat drugače. Sedaj se mi zdi, da čedalje bolj postajam to, kar v resnici sem, original, in ne le še ena kopija kopije.

LP

 

Ja res je peklensko odraščanje kjer pa je prisotna zmeraj pozitiva in ta "univerzialna energija" ki ti daje zagon no matther what.Kot veš energijo črpaš iz univerzuma in ne od drugih kot so ljudje zdaj navajeni in kot to počnejo v nekem povprečju.Ti si lahko kjer hočeš ta trenutek: v puščavi,med tujci, na sredi morja pa se ne boš počutil ne vem koliko ogrožen,osamljen ker vse tisto kar potrebuješ prihaja od "zgoraj" in to je zadosti.Eni pravijo temu bog, drugi božja energija spet tretji energija kozmosa.Ubistvu ni važno.Važno je da je in da jo uporabljaš.Alesio čaka te še rocky road bi rekli, boš pa na koncu poln izkušenj in ko boš prišel do nekega ravnotežja boš cvetel in žel znanje ki si si ga btw pridobil.Meni so to trenutno dogaja in prihajam v neko ravnotežje kjer me ne bo nič več motilo ampak bom počel tisto kar bom hotel in kadar bom hotel.Problem je samo doba odraščanja ko te hočejo voditi drugi, ko pa prideš do zrelosti(mislim zrelosti v smislu let ko te drugi nehajo nadzirati,usmerjati) svojega kruha pa pride tudi do ravnotežja.To ponavadi pride po 27 letu (vsaj jaz mam take izkušnje z meni enakimi) ko začutiš kaj si in začne se obdobje vračanja na to -kakor si se rodil, ker med to dobo odraščanja kljub temu da si bil zvest sam sebi si dobil na sebe mnogo "navlake".In ta doba uravnoteževanja traja kar nekaj let.No vsaj po mojih izkušnjah.Ti si sorazmerno mlad to pogruntal, začutil.Tko da Alesio, sej bo x;)x :vio: Ne se ment za druge ker težko razumejo te stvari.

 

Če te kej zanima kr piš x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res je peklensko odraščanje kjer pa je pristona zmeraj pozitiva in ta "univerzialna energija" ki ti daje zagon no matther what.Kot veš energijo črpaš iz univerzuma in ne od drugih kot so ljudje zdaj navajeni in kot to počnejo v nekem povprečju.Ti si lahko kjer hočeš ta trenutek: v puščavi,med tujci, na sredi morja pa se ne boš počutil ne vem koliko ogrožen,osamljen ker vse tisto kar potrebuješ prihaja od "zgoraj" in to je zadosti.Eni pravijo temu bog, drugi božja energija spet tretji energija kozmosa.Ubistvu ni važno.Važno je da je in da jo uporabljaš.Alesio čaka te še rocky road bi rekli, boš pa na koncu poln izkušenj in ko boš prišel do nekega ravnotežja boš cvetel in žel znanje ki si si ga btw pridobil.Meni so to trenutno dogaja in prihajam v neko ravnotežje kjer me ne bo nič več motilo ampak bom počel tisto kar bom hotel in kadar bom hotel.Problem je samo doba odraščanja ko te hočejo voditi drugi, ko pa prideš do zrelosti(mislim zrelosti v smislu let ko te drugi nehajo nadzirati,usmerjati) svojega kruha pa pride tudi do ravnotežja.To ponavadi pride po 27 letu (vsaj jaz mam take izkušnje z meni enakimi) ko začutiš kaj si in začne se obdobje vračanja na to kakor si se rodil, ker med to dobo odraščanja kljub temu da si bil zvest sam sebi si dobil na sebe mnogo "navlake".In ta doba urantoeževanja traja kar nekaj let.No vsaj po mojih izkušnjah.Ti si sorazmerno mlad to pogruntal, začutil.Tko da Alesio, sej bo x;)x :vio: Ne se ment za druge ker težko razumejo te stvari.

 

Če te kej zanima kr piš x;)x

 

Tokrat bom brez pripomb na tvoj tekst. :palec: :palec: :palec: :inocent: x:Dx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...