Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Tu sem malo bral o indigo otrocih:

 

http://www.mychi.si/si/storitve_tecaji/indigo_otroci.html

 

In ker sem se tako zelo našel v opisu, se (šele zdaj) sprašujem kaj je res na tem. Prej v tej temi nisem sodeloval, samo občasno kaj prebral, tako da ne vem, kam je nesla debata.

 

Če se spomnim v preteklost, je bilo žal bolj malo meni podobnih. Vedno sem se bolj ujel z odraslimi-ne vsemi ali s ful mlajšimi, z vrstniki zelo redko. Ali je razlog drugačno zavedanje ali sem bil samo preveč razvajen? Do staršev imam občasno tak odpor, da ne znam povedat. Velikokrat so ravnali zelo nefer in tega ne morem pozabit.

Že v mladosti je bilo težko najti razumevanje okolice, ker sem bil pač drugače naravnan. In seveda sem izpadel kot čudak in nekakšen revček, velikokrat je bilo tako, kot bi živel v norišnici. Vse je bilo tako nepristno, zlagano. Sploh pa doma. Kako malo je ljudi, ki so zares ljubeči in iskreni. In ker se otrok skuša prilagoditi okolici, in hkrati dela proti sebi-svojemu bistvu, zboli, tako ali drugače.

 

Vse bi bilo veliko bolje, če bi že zdavnaj prekinil stike s starši pa še kom. Družba te lahko potegne dol ali pa gor.

 

Indy, hvala za to temo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sebastjan, svetujem ti, da se ne predalčkaš, temveč da se lotiš iskanja in najdenja tvojega resničnega bistva, četudi zgledajo tvoje trenutne lastnosti kot t. i. indigo lastnosti. Ljudje imamo potrebo se opredeljavati in se uvrščati v razne skupine, ker se ne poznamo, in tako nam drugi določajo identiteto po našem zavednem ali nezavednem dovoljenju.

 

Sicer pa naredi, kot hočeš.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res je.Ljudje se predalčkamo zarad neke varnosti in dobrega počutja pa naj bo to v smislu nekega karakterja,vere,nacionalnosti itd.Zaradi tega se počutiš varnejšega ker misliš da te bojo "varovali" ali če si izgubljen da se nekako sestaviš skupaj.Men za te stvari dol visi.Sm že parkrat napisov da bit Indigo mi ne pomen čist nč pa v bistvu spet nekej.V tem ne iščem nobene utehe niti varstva oziroma oddih v neki priznanosti kaj sem, ker se večino časa sploh ne zavedam kaj sem, pa sej tut ni važno in tut brez tega se počutim uredu,varno.samozavestno.Ljudje smo ljudje, predalčkanja pa nas omejujejo.Hja, večkrat so besede premalo za razlago in je vse v občutku ki ga težko razložiš-vse ti je jasno ko pa hočeš povedati je pa težko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm že parkrat napisov da bit Indigo mi ne pomen čist nč

ti a ti si se pa DOTALNO nafural res al kaj? xrolleyesx x:Dx

 

*ni me blo v tej temi leta. tud v druge ne hodim kej dost.

se je pa zdajle v kratkem zgodil, da v kerokol temo sem slucajno upadla, ti nekaj pametujes, pokroviteljsko... in pogosto cvekas totalne nebuloze.

 

na podlagi cesa pa si ti pravzaprav sam sebe dolocil, da furas, kot furas?

 

ker tole je pa ze mal tumach.

dej mal oladi. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah ne vem, ce je glih to indigo, da se preprosto oznacis za. in pol tok cajta furas in ponavljas, da mislis da bos to postal in da mislis, da bodo tudi drugi to tako videli (ker ce si, si. zakaj to tolk krchevito poudarjat skoz??)

 

kot si rpedstavljam, indigo ne bi z namero fural indigovstva, mar bi mu bilo, sploh ne bi percepiral tko, se manj se tega oklepal.

 

skratka, dvomim da je indigo prav tisti, ki si za to na vse kriplje prizadeva oz. zbudit pr folku tako videnje njega samega..

 

 

Zdaj, če pa berem te opise indigo otrok ...bi lahko bila tud sam že odrasla indigo

saj. prisajsli.

tud jaz se najdem v vsem tem.

 

sam ze s tem, da se hoce nekdo deklarirat za nekaj oz. kot nekaj/nekdo, kaze na to, da preprosto ne more bit indigo. x;)x xDDx

indigo sam je. ne rece: sem gej, sem duhovnez, sem indigo, sem mojster, sem to ali ono.

preprosto samo je. in ne sljivi pet posto, kako se ga obravnava oz. vse te nazive, statuse whatever pravzaprav celo prezira. x:)x

 

ne znam šlogat

aha! sele zdaj so mi jasne tam ene teme. x:o)x x:px

 

eh ja. xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti a ti si se pa DOTALNO nafural res al kaj? xrolleyesx x:Dx

 

*ni me blo v tej temi leta. tud v druge ne hodim kej dost.

se je pa zdajle v kratkem zgodil, da v kerokol temo sem slucajno upadla, ti nekaj pametujes, pokroviteljsko... in pogosto cvekas totalne nebuloze.

 

na podlagi cesa pa si ti pravzaprav sam sebe dolocil, da furas, kot furas?

 

ker tole je pa ze mal tumach.

dej mal oladi. :palec:

 

Ajd šefica ne bluzi x:Dx Mal preveč na prvo ti tole bluziš brez da bi razmislila pa dobr prebrala vse x:Dx

 

Tist odzgorej je bil odgovor Sebatu nč druzga x;)x on bo razumu, ne kva sm kva nism, kjero klobaso zej jem x:Dx oki.Čes slabe vole si najd kakšno sprostitev ne da tle po men sekaš k ti nekej ni kul.

 

itak da je tko ....kot si rekla želi zbudit pozornost x:)x

 

No eto bom direktna jaz Indigu ne verjamem pa najbrž on tud ve ....da mu ne ....zato mi pri odgovorih ne naklada pa tud pamet mi ne soli , ker ve da ne bo haska xDDx

 

zdaj glede opisov ja vsi se lahko najdemo....

 

Toj čist tvoja stvar :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa dobr prebrala vse x:Dx

se ti mescha! :D ;)

 

morda.. sem prevec povrsno tole... tule.

sam sej ti pravim, da sem mal upadla v ene par tem, pa me je v bistvu presenetl, s kaksno samozavestjo govoris folku o stvareh, za katere sem presodla, da pravzaprav ne mors met kej dost pojma.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x x:Dx

Jaz mislim da Indy fur tole bolj za hec... x;)x x8Dx

Ali je indigo ali ne, ne vem, prepričan sem pa da on to verjame.

Kar se pa tiče "pametovanja" o stvareh o katerih pojma nima... x:Dx

Ima zdaj konkurenco... x:px x^x

 

Svetovanja

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se ti mescha! :D ;)

 

morda.. sem prevec povrsno tole... tule.

sam sej ti pravim, da sem mal upadla v ene par tem, pa me je v bistvu presenetl, s kaksno samozavestjo govoris folku o stvareh, za katere sem presodla, da pravzaprav ne mors met kej dost pojma.

 

 

A ti mene mogoče poznaš tolk dobr da lahko sodiš o tem a.Tisto kar pišem je nasvet, moje mnenje in ne da imam prav oziroma da je to 100%.

 

Mal ga serješ z tem "sodniškim" x;)x

 

x:o)x x:Dx

Jaz mislim da Indy fur tole bolj za hec... x;)x x8Dx

Ali je indigo ali ne, ne vem, prepričan sem pa da on to verjame.

Kar se pa tiče "pametovanja" o stvareh o katerih pojma nima... x:Dx

Ima zdaj konkurenco... x:px x^x

 

Svetovanja

 

 

Ni hec Alef.Škoda da se ne morva o tem pogovarjat tko k se lahko z Desire pa Miškotom.Vem pa da ti je to hec zato ti tut ne bluzim.Naj bo tko k je x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni hec Alef.Škoda da se ne morva o tem pogovarjat tko k se lahko z Desire pa Miškotom.Vem pa da ti je to hec zato ti tut ne bluzim.Naj bo tko k je x;)x

 

Pa... x:Dx ...meni je vse hec, razumi to kakor hočeš... xnckrivx

Ne moreva se pogovarjat tako kot z onima dvema, jasno... x:Dx

Jaz nisem ne Desiree ne Miško, jaz sem Alef.

Kot ne moreš vedeti kako jaz dojemam indige, tebe, ostale...

Kot ne moreš dojet razloga zakaj pišem kar pišem... xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal ga serješ z tem "sodniškim" x;)x

ja, mogoce mas prav. x:)x

 

sam to je zarad tvoje percepcije tud (ker sem pac admin). pa pol ze zato bl 'sodnisk' zgleda.

sicer je (blo) pa to tud moje mnenje. tko kot ga mas (lohk) ti. xDDx

 

je pa res, da me nima kej brigat oz. nc bl kot ce se kdo drug (ki jih tule ne manjka) kaj tacga gre.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa... x:Dx ...meni je vse hec, razumi to kakor hočeš... xnckrivx

Ne moreva se pogovarjat tako kot z onima dvema, jasno... x:Dx

Jaz nisem ne Desiree ne Miško, jaz sem Alef.

Kot ne moreš vedeti kako jaz dojemam indige, tebe, ostale...

Kot ne moreš dojet razloga zakaj pišem kar pišem... xsrcx

 

post-4955-1183400497_thumb.gifpost-4955-1183400497_thumb.gif

post-4955-1183400510_thumb.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

post-4955-1183400497_thumb.gifpost-4955-1183400497_thumb.gif

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a055.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/g070.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tut tole je moj zadni post tukej v tej temi.Mislm da je zadeva končana kar se z moje strani tiče x;)x .Ostali valda nadaljujte :vio: Jest sm predrkov, prežvakov, kar sej dal, je kr brana tko daj gut, marsikdo pa bo našel koristne informacije tu kar je bla seveda edina namera vsega skupaj.Pridem še kej pogledat in pri tem bo tut ostalo.

 

 

 

Iskreno upam da bojo nekateri zej laži spal x:Dx x:Dx x:Dx

 

Adios amigos :mex: post-4955-1183400974_thumb.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tut tole je moj zadni post tukej v tej temi.Mislm da je zadeva končana kar se z moje strani tiče x;)x .Ostali valda nadaljujte :vio: Jest sm predrkov, prežvakov, kar sej dal, je kr brana tko daj gut, marsikdo pa bo našel koristne informacije tu kar je bla seveda edina namera vsega skupaj.Pridem še kej pogledat in pri tem bo tut ostalo.

Iskreno upam da bojo nekateri zej laži spal x:Dx x:Dx x:Dx

 

Adios amigos :mex: post-4955-1183400974_thumb.gif

 

Pridi nazaj! http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/a015.gif

Koga bom pa zajebaval tu noter... http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/f030.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdej je pa ze cajt, da se mal oglasim x:px

 

Zanimivo kako folk osebno jemlje vse skupi kle na forumu, k da nimajo bolj pametnih stvari v zivljenju za pocet.

Zame je internet in vse povezano z njim samo drug virtualni svet strogo locen od realnosti. Tko ga bom tud vedno dojemal.

Z njim si pomagam prit do informacij, idej, razmislanj in se marsi cesa druzga.

Ob prilikah ko zasledim prickanje na forumih se vedno spomnim na tisto:

"Arguing on the internet is like winning the special olympics.

Even if you win you’re still retarded."

Mejte to v mislih pa bodo stvari precej lazje in prijetnejse x;)x

Razumem pa da ljudje, sploh tisti, ki od nejga zivijo, da vcas mal prevec povezejo ta dva svetova in so potem tezave.

 

Sej nismo ovce, da bi vse kar slismo ali preberemo strogo verjel. Prepricamo se sami.

No saj jaz imam svoje argumente, ce kaj trdim in vedno dopuscam moznost, da se motim, ce mi le uspe kdo stvar bolje argumentirat.

 

Samo moje mnenje, mnenje in se enkrat samo mnenje. To je tist kar vam Indy hoce povedat, s svojim nacinom, dostikrat v hecu. Kaj boste pa z njim je pa cist vasa stvar. Ne bo nic nobenmu zameru, ce se ne bo z njim strinjal.

Ga tud cist razumem zakaj se mu ne da vec z vami v tej temi bockat. Pa se prav ma. Tema je dosegla svoj namen in se pocasi zapira.

Tisti ki pa bojo hotl kej vec zvedet, bojo pa ze najdl sogovornike kje drugje in drugace.

Priznam da jaz podobno razmisljam in verjetno je tud to en od razlogov zakaj tolk manj aktivno sodelujem kle na forumu. Poleg tega, da sem itak cist zasut z delom v sluzbi in komaj najdem cas za branje foruma.

 

Indy za Bovec bo treba mal pocakat. Morem postimat prtlaznik za kanu za moj cuden avto, pa se vreme je bl tko...

Ti kej javim na OS al pa kr poklicem. Itak sem pa jaz zdej na vrsti za obisk x^x

 

Pa kljub dezju lep dan vsem skupi xflowx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj mi je reklo, da moram pokukati v to temo, že dolgo nisem nič sledil.

(Itak pokukam samo še v nekaj malega tem, na-ključ-no tu in tam.)

 

Tut tole je moj zadni post tukej v tej temi.Mislm da je zadeva končana kar se z moje strani tiče ...
Indi, moje mnenje: v kolikor človeka zlahka presodiš v nekaj sekundah, forum veliko težje v nekaj mesecih...

Pa zdi se mi, da je manjšina ljudi tu gor kar tako, brez posebnega (osebnega) interesa, tako da bi ti v tem - indigo ne paše na ta (ali katerikoli drug) forum - kar prav.

Forum je po moje itak forma, maska, neke vrste antiindigosvet. Tale je še pravzaprav zelo dober, netipičen.

(Eh, še vedno sem prevečkrat tu gor.)

 

Po moje se boš še kaj javil (ne zaradi sebe ampak zaradi tistih, ki so tu gor)

Mej se! xrainbowx xsrcx xwizardx

 

Zdej je pa ze cajt, da se mal oglasim ...
:palec: :palec: :palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj kolk kdo resno jemlje forum ker majo kaj drugegea za počet....ej no,kakšen le tako mal bolj lahko izpostavi stik s svetom pa čeprav virtualno al pa le tako lahko pove kar ga muči, ja enim je zabava drugim pa kaj vem pretvarjane xDDx

Res je. Sej to sem hotel povedat, da je prav, da ima vsak moznost povedat kar hoce.

Sam kaka huda kri zaradi pogovorov na forumu je pa verjetn res brezveze.

 

kakšen namen je bil izpostavljen v tej temi ...Ok da Indigo so.... x;)x

xokx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje se boš še kaj javil (ne zaradi sebe ampak zaradi tistih, ki so tu gor)

Mej se! xrainbowx xsrcx xwizardx

 

:palec: :palec: :palec:

 

Seveda se bo... x:Dx

Saj to ni njegovo prvo "odhajanje za vedno" iz te teme... http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k010.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...