Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Zanimivo tole, o hladilnikih :blink: Moram reči, da imam srečo. Ker sem bla kot otrok dost v blizini žrmelj, kjer ropota kot sto mater, ko se melje koruza. Pa tisti stroj za prevejanje krompirja in za nalaganje koruze, isto ropota ko ne vem kaj. Pa sem bla zraven odraslih in luščila koruzo, nekam so me morali dat kajne :o|o:

 

 

Hojla Mantis, sreco imas, da ti zvoki ne povzrocajo preglavic.Nasemu malemu jih. In to hudo, saj slisi dosti vec, kot mi.To pa lahko v usesih zelo boli.Zato pa se to kaze, kot metanje po tleh itd... je pa tudi mene presenetilo, da se taksne stvari lahko dogajajo dandanes.

 

Je pa vsaka slaba stvar tudi za nekaj dobra , zato sem , ce sem hotela preziveti ob taksnem otroku, ogromno prebrala in dobila nova znanja o cloveskem ustroju x:Dx in se marsicem, o katerem ne bi vedela nic, ce bi imela doma

" normalnega " otroka

 

 

 

Mojca :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole o indigo otrocih je zelo zanimivo... sem si prebrala skoraj vse poste in morama reči, da mi je marsikaj postalo jasno. Par stvari sem skopirala in jih poslala moji mami, ki živi v prepričanju, da je moj bratec - ki je mimogrede star 19 let, zelo težaven in njeno večno vprašanje je - kdaj bo tega konec? Ne vem, kaj točno misli, kajti moj bratec premore veliko senzibilnosti in je v stalnem iskanju resnice. V šoli ima probleme, ker se stalno bori za svoj prav in ne samo zase, tudi za druge se stalno potegne. Šolska snov ga pretirano ne zanima, en razred je ponavljal. Pa je zelo bister, ampak raje, kot da bi opravil nujno zlo počenja stvari, ki ga veselijo. V šoli ga ne razumejo, doma pa tudi ne. S sestro sva se odselili, tako da nenehno doživlja pritiske s strani staršev. Midva se ratumeva, ker ga jemljem kot odraslo zrelo osebo in ne kot nebogljenega otroka, ki ne ve kaj so njegove odgovornosti (kot starši npr.). Vem pa, da mu je težko - ve da je drugačen in to ga bega. Upam, da si bom lahko vzela nekaj časa za pogovor in mu razložila par stvari. Predvsem pa upam, da bo moja mami prebrala, kar sem ji poslala in pogledala na stvari z nove perspektive.

thanx vsem, da ste delili svoje izkušnje z nami in pripomogli k razumevanju xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če maš to kar misliš da maš Tipka potem boš vse probleme rešila z dotikanjem in ljubeznijo.Najbolj pa delaj na sebi.Če boš ti umirjena boš to umirjenost prenesla tudi na njega, ker če kdo lahko bolj sprejema tvoj trenutni odsev duše potem je to on(če boš stresala jezo na njega jo bo on 2 krat tok nazaj).Ne laži in se ne pretvarjej,ker bo hitro začutil čeprav mogoče ne bo pokazal.Kot sem že omenil dotiki imajo velik pomen.Ko dela probleme ga vzemi v naročje ga pobožaj in ga probaj umiriti na ta način-vsaj pri meni je bilo tako in prov spomnen se ko me je mama prijela in dala v naročje mi razložila zadevo da sem se umiru in se počutil dobro...dragač pa intuicija...uporablej jo glede na trenutek...ti bo dal več k 2000 svetovalcev....oni so samo za nasvet in nč več...

 

...drgač glede metanja na tla in tega da pr 1 letu starosti se ni sposoben igrati igrice...jest sm pr 1 letu in pol pošprical(še dans se spomnem he he) z flaško povno čaja steno v spalnici, na katero je mama z temperam narisala sliko predusem iz razloga ker so me pustili samega.Zadeva je delovala in kljub temu da nisem več videl flaške je blo vredno.Mama me ni več puščala samega več kot takrat.hehe..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če maš to kar misliš da maš Tipka potem boš vse probleme rešila z dotikanjem in ljubeznijo.Najbolj pa delaj na sebi.Če boš ti umirjena boš to umirjenost prenesla tudi na njega, ker če kdo lahko bolj sprejema tvoj trenutni odsev duše potem je to on(če boš stresala jezo na njega jo bo on 2 krat tok nazaj).Ne laži in se ne pretvarjej,ker bo hitro začutil čeprav mogoče ne bo pokazal.Kot sem že omenil dotiki imajo velik pomen.Ko dela probleme ga vzemi v naročje ga pobožaj in ga probaj umiriti na ta način-vsaj pri meni je bilo tako in prov spomnen se ko me je mama prijela in dala v naročje mi razložila zadevo da sem se umiru in se počutil dobro...dragač pa intuicija...uporablej jo glede na trenutek...ti bo dal več k 2000 svetovalcev....oni so samo za nasvet in nč več...

 

...drgač glede metanja na tla in tega da pr 1 letu starosti se ni sposoben igrati igrice...jest sm pr 1 letu in pol pošprical(še dans se spomnem he he) z flaško povno čaja steno v spalnici, na katero je mama z temperam narisala sliko predusem iz razloga ker so me pustili samega.Zadeva je delovala in kljub temu da nisem več videl flaške je blo vredno.Mama me ni več puščala samega več kot takrat.hehe..

 

 

Hojla Indigo, sedaj vem, kaj imam doma.In to spostujem z vso svojo bitjo.Kljub temu , da je bilo na zacetku neznosno hudo :vragec: ( vcasih so moja jeza in frustracije komj bile za prezivet, pa se do vecera je bilo treba cakati, ko sem otroka dala spat, da sem jih lahko predihala, predebatirala z mozem ali presnovila skozi knjige. Hkrati pa sva rastla ob tem oba z mozem.

Danes imam precej znanj ao teh stvareh .Za zalost sem ga morala deliti tudi v vrtcu, ko so nas hoteli prijaviti k psihologu, saj se je kreganje dvo letnika in vzgojiteljice koncalo z pretepom ( najprej ga je pocila varuhinja, potem ga je pocila se vzgojiteljica :xx!: ).Kljub temu, da sem jim znosila en kup clankov o nadarjenih otrocih ( kjer recimo najdemo se najvec nasvetov, ki jih pedagogika priznava ) s katerimi bi si lahko pomagale.Vedno sem poskusala vzgojiteljici tudi razloziti, da mi poznamo otroka innvemo, kaksne stvari ga motijo.Pa je bil njen odgovor, da ona ima doma tri otroke in v vrtcu nevemkoliko in kaj taksnega se nikoli ni videla.Da naj ga damo na slikanje glave, saj ima lahko tumor v glavi, ker se tako obnasa :eek: .Drugi dan sva sla k ravnatelju in socialni in ga premestila k drugi vzgojiteljici.In od tistega dne nas otrok NIKOLI vec ni brcnil v vrata, se z glavo zaletaval v zid :sori: ali pocel kaj drugega,kar bi skodilo njemu in drugim.

Glede njegovih custev... nikoli mu ne moremo zlagati stvari, sploh ce mu gledas v oci.Sem poskusala s tem, ce ga bom nafintala, da bom gledala v stran.Ni govora...detektor deluje.. x:Dx ... custva drugih vpija kot goba in jih kot z ogledalom vraca nazaj k lastniku.To pa vcasih boli ... zgodilo pa se je tudi to, da je prisla k nam na obisk uciteljica iz nase sole, ki se meni zdi notranje zelo konfuzna in nemirna in je mali v njeni blizini ponorel.Zacel je metati stvari okrog sebe, kot da bi se mu strgalo.Ga je moz hitro pobasal in ga odpeljal pes na sprehod, saj je uciteljica samo bledo gledala.Star je bil dve leti.Pa se en kup taksnih stvari se je godilo.Tudi moja custva dobim skozi njega nazaj.Pridem iz sluzbe , vcasih cela zbegana in hiperaktivna, pa me hitro prizemlji.Ko kaj premisljujem in me sprasuje, pa z energijo nisem 100% prisotna, mi takoj pove, da ga ne poslusam. Vcasih res bolece x:Dx :vragec: ...

Torej indigo, nam ni nikoli dolgcas, vendar pa moramo vsak dan znova gledati stvari iz pozitivnega konca, ker drugace ne bomo preziveli mi, ali pa bo njegova neizmerna energija odsla v destruktivno stran.Tega pa nocemo.

Objemi in cartanje pa so itak zakon :palec:

 

Bodi mavricno x;)x ,

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mojca, Mateja, Dejan :palec: xsrcx

 

Kabi - nihče te ne misli prepričevat o ničemer.

Nols, živjo! Če praviš "sam ne mu pa tud pokazat..." problem je v tem, da otroci tisto začutijo, tudi če ne pokažeš ... pokazati je mogoče potrebno nekja drugega.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vzgojiteljici tudi razloziti, da mi poznamo otroka innvemo, kaksne stvari ga motijo.Pa je bil njen odgovor, da ona ima doma tri otroke in v vrtcu nevemkoliko in kaj taksnega se nikoli ni videla.Da naj ga damo na slikanje glave, saj ima

 

Mojca

 

 

Klasika.Valda oni delajo z otrici in oni vejo vse....Včasih tut pek ne zna kruha spečt tko kej treba čeprav dela to 20 let x;)x .

 

Ma pojma nimajo in tut sanja se jim ne in večini se sploh ne da ukvarjat z otroki...vsaj v mojem primeru je blo tko(čeprov sm mnenja da je danes velik drgač k takrat v socializmu)Da nakonc nism hotu sploh v vrtec hodt.Star sm bil 4 leta.Mama mej zjutrej zbudila, jest sm se obleku in odšel sam brez spremstva v vrtec 500 metrov stran.Enkrat med risanjem z kredo pred vrcem (malo pred kosilom) sem opazoval kolege in učiteljice in si rekel: kaj jest sploh delam tle, če se lahko igram pred svojim blokom v peskovniku s prijatelji iz bloka.In sem vstal in uprizoriv pravi pobeg in šel itak pred blok se igrat.Nakar je čez 2 ure prišla tovaršica z fičotom me skipala v avto in peljala v vrtec.Brez zakaj,kva delaš, kaj si mislil, v vrtec kjer sm pojedel kosilo in šel na "popoldanski počitek" (k me je že tko psihirov).Ker o tem nism nič podebatiral z tovaršicam(one valda mislile:kva pa 4 leten mulc ve) nasledni dan nisem šel v vrtec ampak sem se skrivov pred blokom in čakal kdaj bo prišla tovaršica z fičotom, venadr sem se tokrat tega zavedal in gledal skrit na cesto kdaj bo prišla..he he) ko je šla mama na šiht pa smuk gor domov k babici....ki me je nekako razumela...še zdej se štekava najbolj...valda enkrat mama ni šla na šiht in je zvedla od sosede da nism v vrtcu in bum in ojoj in komej so me spravl nazaj).Nism prenesu da z mano TKO ravnajo , čeprav se tega nism zavedov takrat.Al pa k so kakšni prišli na obisk k nam.Valda sm hotu bit skos zravn pa z njimi debatirat zvedt čim več o njih..ampak zmerej pejt spat...mulc....toj dost psihiral.....sam fotr itak kaps...je bla trda roka...tako da sm te svoje senzorje doskrat zatirov(hvala bogu da sta se ločila k mi je blo 11 let)...muka je bla.... :sori:

 

Mama je bla zmer dobra...u bistvu še danes ne ve kdo sem...mogoče čuti malo nagonsko, ker me je zmeraj pustila na miru.Zmerej je rekla:tamau jest teb zaupam, ker vem da si pametn in dobr veš kva delaš(zmerej sm šu kamor sm hotu,nikol ni blo nobene policijske ure in tko naprej).Toj blo u bistvu dost uredu sam ni blo pike na i....še zmer ni štekala 100% kot ti.Fajn bi blo rast ob takih starših, čeprov svoje mame ne bi menjov za nobeno ker je res the best.

 

 

Če te še kej zanima mam miljon zgodbic...hehe

 

vprašej ni blema...zmerej na razpolago

 

 

 

 

 

 

 

Sicer boš pa za svoj trud tisočkrat nagrajena, sploh pa ker boš ob njem veliko naredila še za sebe x;)x in razmišljala o stvareh o katerih drugače ne bi nikoli x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa vcasih boli ... zgodilo pa se je tudi to, da je prisla k nam na obisk uciteljica iz nase sole, ki se meni zdi notranje zelo konfuzna in nemirna in je mali v njeni blizini ponorel.Zacel je metati stvari okrog sebe, kot da bi se mu strgalo.Ga je moz hitro pobasal in ga odpeljal pes na sprehod, saj je uciteljica samo bledo gledala.

 

 

Mojca

 

 

To se men dogaja k sm v kakšnih konflihtih sam s sabo, u bistvu takrat ko nisem uravnovešen zaradi kakšnih stvari in mi pride en človek ki je nestabiln in začne debatirat z mano(al pa ga sam na daleč opazujem).Takrat bi najraj pobegnil stran, ker tolk te njegove zbegane energije začutm in postanem kr on.Podn.Takrat rabm kr ene par ur tišine in mira da k seb pridem.Zato velik delam na svoji stabilnosti.Se mi pa pozna da otkar sm nehov kadit(že prej sm samo občasno) in pit kavo se je moj čas stabilnosti neverjetno povečov in lažje tut pomagam drugim čeprov sm že takrat ko sm bil totalno na podnu...smešno ne....še zmerej....

 

Čeprov mu boš govorila da je nekej posebnega,drugačnega od drugih, nikoli ne bo postal vzvišen nad drugimi.Zato se ga ne boj poveličevat.Zmeraj bo kljub temu prizemljen.

 

Men gre najbolj na živce ker ma majo zaradi frajerskega "luka" za egoista in frajerja :sori: ki ne jebe nobenga pet posto :V: .Ma sej uni k mal podebatirajo z mano hit vidjo kok je ura....ja takle mamo a ne

 

 

Razlož mu(kasnej) glede drog in drugih škodljivih stvari da na njega vplivajo 6 krat bolj k na druge....bo že štekov

 

Ajd fajn bod...in uživej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprov mu boš govorila da je nekej posebnega,drugačnega od drugih, nikoli ne bo postal vzvišen nad drugimi.Zato se ga ne boj poveličevat.Zmeraj bo kljub temu prizemljen.

 

Men gre najbolj na živce ker ma majo zaradi frajerskega "luka" za egoista in frajerja :sori: ki ne jebe nobenga pet posto :V: .Ma sej uni k mal podebatirajo z mano hit vidjo kok je ura....ja takle mamo a ne

Razlož mu(kasnej) glede drog in drugih škodljivih stvari da na njega vplivajo 6 krat bolj k na druge....bo že štekov

 

Ajd fajn bod...in uživej

 

 

Mi je ucitelica v soli na govorilni uri povedala, da pohvale pri nasem tamalem delajo cudeze.Da pa zelo resno jemlje tudito, ce nekaj ne naredi tako, kot bi moral.Vedno mu da kaksno konstruktivno kazen, npr. da mora nekaj pomesti itd.Druga pesem pa je z vzgojiteljico, ki ga je ze nekajkrat, ko so bili zunaj in je spustil svojo energijo na plan, posedla na klop in je moral tam sedeti, namesto, da bi se zletal. Mimogrede, v nasi vaski soli ( malega smo dali v solo v mesto... ) so bili otroci kaznovani tako, da jim je odpadla ura telovadbe .So morali pac noter sedeti

res zalostno, kako nekateri ne razumejo.otroci pa vecina predebeli in nerazgibani ... .. nekaj casa bom se tiho, potem pa bom slaa povprasat, zakaj taksne butaste kazni ... verjento pa jo bo mali sam " zrihtal" ali pa bo ukrepal pri uciteljici.Bomo videli...

 

Indigo, hvala za tvoje zgodbice... verjamem, da pomagajo se komu drugemu razumeti svoje ali druge otroke, ki so drugacni, kot smo bili mi nekdaj...

 

 

Uzivaj zivljenje

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj ne vem, ce sem ze to pisala kje al ne. Itak je samo teorija. jaz nobenga ne poznam, pa naj bo tole malo karikirano.

Kristalni bi naj bli z vsem zadovoljni, so pravi dobrovoljcki, znajo odpuscat, s komerkoli jih das skupaj, pa naj bo še tak razgrajac, vplivajo vedno pozitivno, tako da pomirjajo... So tudi ful tihi, znajo se sami igrat in zaposlit, baje vidijo avro, jasnovidni so itak, pa sama milost jih je in razumevanje... ne fajtajo se za pravico, niti se nimajo potrebe glasno kregat, kaj sele da bi se stepli...Mirno sprejemajo in znajo uciti druge, ker kao vse znanje je ze v njih...nasilja nimajo v sebi prav nic, noben cilj jim ni tega vreden...Depresije se pri njih ne pojavljajo. Pa menda poznajo svoje cilje v zivljenju ze od malega.

 

Indigovci so bolj obcutljivi, tudi zelo vpijajo obcutja drugih okoli sebe, vendar pa indigovce to boli...zato znajo zaropotati in se postavit zase in za druge, šokirajo...to so otroci nove dobe in veliki ucitelji in znanstveniki, tisti, ki se upirajo ureditvi sveta (premoci mocnejsega).

Razlika med tema dvema je kao, da kristalci so na nivoju visje kot indigovci in razumejo, da ima vse svoj namen, zelo stare duše. Indigovci pa so tukaj, da bi spremenili svet na boljse.

 

Mavricni otroci ?

:eek:

 

 

Soory matis spet jest.

 

Za ta glupa predalčkanja se jest pod nosom ubrišem.To bi lahko delal le "indigovec" ker to najbolj šteka.Jest bi se lahko našel tako v "kristalni" kot "indigo" vlogi.Vse je odvisno od trenutnega stanja in mislim da so indigci že skos isti in to kar danes pravjo "kristalci" je eno in isto pakovanje druge embalaže.

 

Mater sem jezen na te oznake pa definicije.A ne morjo ljudje iz ene stvar ZMEREJ potegnt 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 stvari vn.Zmer se vse zgubi, pol pa noben več ne ve kje je vir... :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: .....mater ej

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...heh, bullshit... :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En psiholog je to pisal v eni reviji pred leti, pa sem pobrala to ven. Zakaj pa te ta predalckanja tako jezijo? Saj gre samo za opis, Torej ne priznavas razlike med indigci in kristalci?

 

Zaenkrat ne.Seveda nič ni nemogoče.Že tko sem malo "indigo" ljudi videl, kaj šele "kristalcev".Hja mogoče če bi delal v kakšnem vtcu bi drugače razmišlov.Sej pravm.Trenutno ne.Mislm daj to spet samo ena brezvezna upgrade oznaka.

 

 

Ne maram predalčkanja in kompliciranja.Stvari so tko enostavne....prosto ko pasulj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dejmo pogledat. Pojavil se je EN in rekel, jaz sem Kabalist. Vsake toliko se kdo na novo pojavi, ane. Pride tudi DRUG, ki pravi, jaz sem pa Indigo. Ene predalčkanje moti, druge ne, opredelitev je pa dejstvo. x:o)x

 

(Občutljivost občutljivih je občutjiva na občutke občutenih.

Ali drugače: senzibilnost se lahko spreminja v povezavi z osebo, s katero imamo stik.)

 

OUTdigo

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ste se kar dobro razpisali. Dan ali dav ne pregledam vsebine in že me čaka ohoho branja. x:)x

Glede hipersenzibilnosti se strinjam. Otroški razvijajoči možgani včasih demonstrirajo neverjetne sposobnosti, katere v odraščanju potisnejo na stran. Največkrat okolje v svojem poskusu ukalupljanja naredi tudi nekaj škode. zatem poskušamo s tehnikami osebnostne rasti pridobiti nazaj izgubljeno. Duhovnost je po moje tudi vračanje v otroštvo, vendar na drugačni ravni.

Ne bi bilo potrebno izmišljati nekih fantastičnih "supertruper" teorij, samo otroke je potebno pozorno motriti. Namesto k veličastju bi morali pri osebnem razvoju posvetiti pozornost svetu okoli sebe. Nek kabalist, živeč pred stoletji je izjavil: "Kako boš spoznal božansko veličastje, če he opaziš mravlje, katera gre mimo tvojih nog?"

Na lastnem otroku opazujem, kako okolje uničuje nekatere zanimive otrokove lastnosti. Poskušam sicer zadržati negativne vplive, vendar je družba premočan stroj za unifikacijo duš. Že osnovni moralni sistem je na preizlušnji sredi kardela zveri, ki se mu reče tekmovalno okolje.

Zatorej vam dragi starši priporočam, da več časa posvetite opazovanju svojih otrok in pred vsakim posegom vanj temeljito pretehtate upravičenost posega. Kakor hitro se odločite za poseg, ga izvedite do popolnosti. Vsako mencanje otrok zlorabi. Otrok potrebuje jasno usmeritev. Če že morate poseči po nasilju, naj bodo batine zato, da bo otrok vedel, čemu jih je dobil. ne s klofuto stresati svoje jeze. otrok ne sme vedeti, da vas lahko razjezi. Ne smete pokazati jeze ali celo strahu! Nadalje ne otroka podkupovati in se ne pustiti izsiljevati. Vzgoja mora biti trdna, ne pa anarhična, kar je danes žal prepogost pojav. od tod sledi samovolja, stranpota ipd.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekje je blo tud zapisano, da indigovce blazno moti grdo ravnanje z zivalmi in neka zenska, ki se je na kmetih celo otrostvo borila za dobro ravnanje z zivalmi, se je kasneje zarad svojega socutja opredelila kot indigo. No ce je pa temu tako, semn pa to tud jaz x^x

 

DOst otrok ima dolocene lastnosti, ki vlečejo na indigo, poa nimajo potrebe po deklaraciji samega sebe, kaj sele, da ne bi sprejemali drugih, ali se jezili na "boljse kristalce", ki da ne obstajajo zaenkrat. Nestrpnost tud ni vrlina indigovcev. In na koncu koncev uradno ni dokazano, znano pa ze povsod :o|o:

 

 

Ni to tko enostavno veš.Fora je v tem da si celo življenje drugačen.Opazuješ stvari okoli sebe in veš da nisi tak kot drugi.Hočeš bit tak in ti na začetku gre, vendar postopoma ugotoviš da to nisi ti.Stvar te muči.Ne znaš se vklopiti, čeprav bi se lahko vendar spet veš da nisi ti.Pretvarjanje, kaos.Veš več kot drugi, vendar te drugi dobesedno jebejo v glavo ker nisi na njihovi valovni.To se je meni dogajalo vsa leta.Veste kakšne borbe so to.Vsak dan se boriš ali boš tak k drugi in živel lažno življenje ali se boš boril in bil to kar si.Itak da na konc prevlada druga varjanta.In iz tega izhaja vsa ta agresija do drugih.Ker te enostavno večina ljudi pojebe, namesto da bi rekla: ma sej kul, je pač drugačen vendar ga še zmerej cenim(sam en pogled v človekovih očeh:ti si vredu-ne pa skos kdo pa si ti koji kurac k v življenju nisi nč pokazov, naredu....sam en spoštovanje ne prevelk ne prenizk, nč druzga).Ljudje božji, ne veste kakšne borbe so to, ko te ne sprejemajo, sploh pa ko vidiš vse in veš vse(delajo se dobre a čutiš da si mislijo: preklet čudak pejt stran, nis vreden naše pozornosti al pa fajn vesel sm da sem te spoznal, veš pa da se mu malo gladko jebe zate).Hudo je to veste.In potem lutaš iz dneva v dan in en dan zveš za "indigo" otroke.V začetka si skeptičn in si misliš:spet eno mešanje dreka ljudi ki jim je dovgčas.Nato le prisluhneš in vidiš da nisi osamljen, da to kar se dogaja tebi se dogaja tudi drugim.Naenkra se začneš zavedat, kaj si.In tle je men padel kamen iz srca.Čeprav ne maram teh definicij ampak končn sm razumel, ker kar ne razumem me ubija.Nato začnem čutit kot nikoli prej.Končno začnem uporabljat to kar imam namesto zatirat kot prej.Vse to se mi je zgodilo v zadnjih 6 mesecih.Konč se po 20 letih počutim normaln in končn sm zadihov z sproščenimi pljuči in čutil kar čutim res.Spoznam osebo ki je v tem osamljenem svetu enaka meni(brez besed se začutiva in izmenjava informacije).Vse mi je jasno v sekundi.Končno pride dolgo pričakovana uravnoteženost.

 

Oni so me pa hotl poslat k psihiatru.Jebem ti tak egoističn svet.To boli.

 

Sam zdej je uredu in mi živa sila več ne pride do živega ker končno RAZUMEM.

 

Lahko sam rečem hvala takim kot je Mateja and Comp. da se ukvarjajo z tem, ker verjamem da je še mnogo zgubljenih Indigovcev kot sem bil jaz.

 

To je moja zgodba ljudje in nehejte prosim srat z eno babo ki ima rada živali in je zdej kr indigo ok.

 

Sicer mi pa gladko malo dol visi kva si kdo misl.(tisti ki je potreben pomoči jo bo vedno od mene deležn, tisti ki jo ne rabi bom za njega pač samo en frajer ki v življenju nič ne "dosega" in ker je budala ker tako popušča drugim .lahko rečem da sm se pr 27 letih ponovno rodil.

In lahko končno rečem da sm vesel da sem živ in vesel da končno razumem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

DOst otrok ima dolocene lastnosti, ki vlečejo na indigo, poa nimajo potrebe po deklaraciji samega sebe, kaj sele, da ne bi sprejemali drugih, ali se jezili na "boljse kristalce", ki da ne obstajajo zaenkrat. Nestrpnost tud ni vrlina indigovcev. In na koncu koncev uradno ni dokazano, znano pa ze povsod :o|o:

 

Glede nestrpnosti bi ti pa povedal tole dragica:

 

Lahko mi rečeš da sem največja budala kar jih poznaš, pa bom šel še zmerej z tabo na kavo, pa še plačal jo bom.

...če bom začutil da si vredna te " nestrpnosti" (v kar dvomim) bom šel stran.Prej ne.

 

Upam da štekaš napisano x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne delujes mi glih neka budala halo, x

 

Sej vem da ne...to sem TKO napisal.

 

. No jaz stekam, da si zdaj sproscen in ti dol visi, kaj si kdo misli o tebi, glede na to,da te je nekoc obremnjevalo...

 

 

Ma sej se že prej nisem obremenjeval z nobenmu...sam ni mi blo jasn zakva se vse skupej dogaja...ma je blo mixmax povsod hehe

 

dragica evo pošiljam ti enga xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za povezavo do knjige. Zgolj sam opis knjige mi zadostuje, da dvomim v neko ekskluzivo. Gre za nadarjene otroke, katerim okoliščine bivanja omogočajo razvoj sposobnosti. Ljudje, vzgojeni v sistemu avtoritativnega para palica + korenček težko razumejo takšne otroke in pojavi se fama o neki izjemnosti. Vsak otrok je po svoje izjemen in dober starš usmerja, ne pa obvladuje otrokovo življenje. Družina je družba v malem in če je družina sposobna otroka primerno usmeriti, bo otrok družabno bitje.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
..baje je astrosignaturca indigo otrok kaksen on transaturnovcev na asc... najpogosteje uran... x^x x^x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

baje je astrosignaturca indigo otrok kaksen on transaturnovcev na asc... najpogosteje uran...

zakaj ne bi rekli transsirius ali kaj podobnega? x:o)x

Dokler si navezan, toliko časa si suženj.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...