Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Glede nestrpnosti bi ti pa povedal tole dragica:

 

Lahko mi rečeš da sem največja budala kar jih poznaš, pa bom šel še zmerej z tabo na kavo, pa še plačal jo bom.

...če bom začutil da si vredna te " nestrpnosti" (v kar dvomim) bom šel stran.Prej ne.

 

Upam da štekaš napisano x;)x

 

Kaj nej druzga recem kot to, da sem tocno tak tud jaz xrolleyesx

Nedvomno sem se poistovetil z vsemi tvojim posti. Kako gledas na stvari, kako odreagiras na poste, kako izrazis svoje in kako se hitro pomiris :palec:

 

Mislim da je cist na mestu, da prvo mal povem o sebi in zakaj se pridruzujem temu topicu na forumu, ki sem ga z veseljem prebral skoraj celega. Upam samo, da ne bom predolg.

 

Pred kratkim sem cisto po nakljucju dobil link o indigo otrocih in po prebiranju raznih pagov nasel sam sebe.

Cisto odkrito povedano lahko zdaj zase trdim, da sem en izmed njih.

Sploh mi ni pomembno kako se taksni otroci/ljudje imenujejo, samo enostavno zdaj koncno vem zakaj si tako mocno prizadevam za dolocene stvari v zivljenju in od kje vsa ta moja nagnjenja.

Upam samo, da me zdaj razne debate slucajno ne zavedejo s poti. Sicer pa ze dolgo vem, da ce delam tako kot cutim, da delam prav.

 

Se zdaj ne morem verjet kaj sem odkril o sebi. Kot je to nekako ze napisal Indigo, cutim kot bi mi koncno ratal sestavit puzle do konca in vidim celo sliko. Sploh mi ni pomembno to, da naj bi bil nekaj posebnega, saj sem to cutil ze od kar pomnim. Zdaj koncno lahko pozabim na vse dvome, ki sem jih obcasno nosil v sebi in se prepustim tistemu kar sem ze od nekdaj pocel: Vedno sem si prizadeval na kakrsen koli nacin pomagati drugim, saj edino tako cutim v sebi zadoscenje.

 

V zivljenju sem vedno predvsem pazil na to, da na koncu dneva zvecer lahko zaspim z mislijo, da sem dal vse od sebe in imam cisto vest. V primeru, da se nebi vec zbudil je to moja dnevna naloga.

Seveda ni vedno tako, vendar se naslednji dan ponovno potrudim popraviti morebitno napako, drugace nisem miren.

 

Mogoce se to. Mislim, da sem jaz en tistih indigo otrok, ki je imel sreco pri odrascanju, da sem prisel do zeljenega.

Nikoli nisem izgubil samozavesti in zaupanja vase. Kjub vsem tezavnim situacijam, kot so alkohol v druzini, umor obeh mojih starsev, financne tezave,... sem postal to kar sem si zelel ze od osnovne sole dalje, t.j. arhitekt.

V prostem casu se trenutno zelo posvecam trenigom in klubu. Jiu-jitsu na tradicionalne nacin (najstarejse sole na Japonskem), ne sportne oblike, ampak v duhu bojevnika in postenosti samurajev.

 

Ne razumite me narobe, nisem se prisel hvalit, samo veliko ljudi je v moji sposobnosti premagovanja teh ovir naslo zase pravo pot in svojo moc. Ce sem vas impresioniral, sem to naredil odkrito povedano nekako namenoma. Ampka ponovno povdarjam, da ne zato, ker bi se rad hvalil, ampak zato, da se zacnete zavedati, da ste zmozni v zivljenju doseci vse in se vec kot mislite. Tudi to govorim ljudem ze nekaj let, pred odkritjem tega, kar naj bi bil.

Kot pravi Indigo imam taksnih zgodbic celo morje in sem vedno na voljo za pogovor.

 

Koncno se to kar me trenutno muci, seveda za druge. Svoje tezave bom ze resil ;)

Zivim v isti hisi kot moja mlajsa sestra in njena druzina. Ona ima dva otroka, sina starega 4 in pol in hcerko ki je vceraj praznovala 2 leti. Po branju o indigo otrocih sumim na to, da sta moja necaka oba indigo. Zelo sta nemirna ziva otroka in kljub temu, da je moja sestra izredno sposobna mocna oseba, ki vecino svoje energije posveca njima, vcasih le ne prenese vse njune energicnosti.

Muci me to, da jo vidim, ko vcasih ne ve kako ju umiriti in pripraviti, da bi ubogata drugace kot, da zacne kricati na njiju. Vidim da jo to prizadane in v naslednjem trenutku jim takoj pokaze, da ji je zal, da je to naredila.

Pa vseeno, kej bi si lahko prebral vec o tem, kako taksnim otrokom dopovedati, da morajo ubogati brez kricanja na njih?

 

(Sam nimam otrok. Vse bolj pa razmisljam o tem, da je ze tako veliko ubogih otrok, ki nimajo starsev, pa bi jih rabili in mi ze od nekdaj hodi po glavi bolj misel o posvojitvi, kot druga opcija. Kot otrok sem vedno govoril, da bom imal enega crncka, enega kitajcka in enega pegastega.)

 

V naprej havala za predloge in v naprej se opravicujem za tale spis x;)x

 

Moja trenutna misel:

Ko enkrat izves, da to obstaja, ce si ves, da si x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne maram predalčkanja in kompliciranja.Stvari so tko enostavne....prosto ko pasulj

 

Jaz sem nagnjen v predalckanje in doskrat mi je opraviceno ocitano, da prevec poenostavljam stvari, kr vcasih res ni dobr. Sam zal tak sem in ne znam iz svoje koze x:Ix

 

Kar se tice pa tega, da so stvari preproste, se mi pa zdi na mestu mogoce primerjava s fraktali.

Zgledajo komplicirani in grejo v neskoncno se bolj komplicirano zadevo. Ampak ce stekas zakonitosti in vidis princip kako fraktal raste, je cist simpl. Evo neki primerov na bolj enostavnih slikcah kaj s tem mislim.

http://img294.imageshack.us/img294/9603/zaforum9gg.jpg

Seveda pa ni vedno enostavo postekat. Ponavad je problem kr je treba stvari pogledat se z druge perspektive.

 

Upam, da sem s to primerjavo in primeri zadel to kr si mislu kle povedat x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vsem za lep sprejem x8Dx

 

Kr se tice zensk "no problem there now" x;)x

V bistvu nikol nisem mel vecjih tezav najdet partnerko. Ceprav s kaksnimi pa so ble tud hude tezave.

Bil sem ze v parih daljsih razmerjih (po par let), ker mi ni za kratke avanture. Mi manj dajo in vec vzamejo.

Trenutno sem srecno zaljubljen ze skoraj 2 leti in prvic na tak nacin, da se nisem zaljubil na prvi pogled, ampak se je zadeva pocasi razvila v nekaj vec. Upam da bo samo se raslo tako naprej xsrcx

To se mi je slucajno zgodil zato, ker se nisem bil pripravljen na novo razmerje. Rad sem temeljit in tezim k perfekciji. Obicajno rabim kar dolgo casa (3-12mesecev), da res spedenam predno grem lahko naprej. Al pa tko hitro zvezem tako mocne vezi.

Zanimivo, da me obicajno mame punc dlje casa ne prebolijo, kot pa one same.

 

Aja Indigo, se neki sem se spomnil. Ko si enkrat omenil, da te ma folk za frajerja. Tud men je blo to doskat receno, kot tudi da sem narcis. Sam ce se clovek nima sam rad, kdo ga bo pol mel !?!

Jaz takim ljudem, k me ne razumejo, enostavno recem: " Kar je dobro se samo hvali. " Ponavadi temu sledi tisina in zmeda.

 

No se z veseljem se kaj oglasim x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj nej druzga recem kot to, da sem tocno tak tud jaz xrolleyesx

Nedvomno sem se poistovetil z vsemi tvojim posti. Kako gledas na stvari, kako odreagiras na poste, kako izrazis svoje in kako se hitro pomiris :palec:

 

Indigo, jst se zmer najdem v tvojmu načinu razmišljanja! Sm zmer mislila, da sem samo jst tko čudna :-) (glede na ostalo družbo - polno iskanja koristi zase in samo zase, samo jaz, jaz, jaz)

Sama se prav tako dojemam za "bojevnico", ki se postavlja na stran šibkih, nemočnih...čeprav se velikokrat počutim donkihotovsko, sve uzalud in to.

 

Se pravi, če smo zdaj (vsaj) trije, smo že skupina, množina (ne dvojina :-)

 

Misko, jst sm tut 76letnik :-) Do zdej še nism (vživo) spoznala koga, ki bi tako razmišljal, kot jaz.

 

(Sam nimam otrok. Vse bolj pa razmisljam o tem, da je ze tako veliko ubogih otrok, ki nimajo starsev, pa bi jih rabili in mi ze od nekdaj hodi po glavi bolj misel o posvojitvi, kot druga opcija. Kot otrok sem vedno govoril, da bom imal enega crncka, enega kitajcka in enega pegastega.)

 

Ej, tut jst nism za otroke met (v smislu rojstva ipd), menim, da nas je že takointako preveč in v tem svetu strahu in groze je treba pomagat najprej že rojenim.

 

Pozdravljen.Sm upov da bo do tega prišlo.Da se bo kdo našel v tem mojem pisanju, kar je bil tut namen.To kar pišem so sporočila.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vsem za lep sprejem x8Dx

 

Kr se tice zensk "no problem there now" x;)x

 

 

Pa ne da je problem met žensko, problem je dobit tako k bi štekala.Če ne šteka ne morš bit z njo, no vsaj jaz.V zvezi hočem met otkritost na vseh področjih zmerej, in kadarkol.Sam tako dobit kej na isti valovni.. da z njo lahk kontaktiraš brez da bi kej reku....jejej.Jest iščem že 10 let.

 

Ja ta frejerski luk je gadan.Pr men je zmer tko.K me oseba pozna na videz sm ji zmer gniv pa vzvišen, k pa osebno sem ji pa the best.Tko da sm se na to že navadu. x;)x

 

Indigo, jst se zmer najdem v tvojmu načinu razmišljanja! Sm zmer mislila, da sem samo jst tko čudna :-) (glede na ostalo družbo - polno iskanja koristi zase in samo zase, samo jaz, jaz, jaz)

Sama se prav tako dojemam za "bojevnico", ki se postavlja na stran šibkih, nemočnih...čeprav se velikokrat počutim donkihotovsko, sve uzalud in to.

 

Kuki ne mi zamert, sam ne vidm te tle notr.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah sej drgač sm kr pričakoval da bo tko vse skupaj ispadl na tem forumu.Isto k v realnmu lajfu tut tle ne najdm "sorodne duše" zato je napor sploh sodelovat tle gor.Več al manj je sam bla bla brez napredka razvoja skos na isti stopnji in to me mori.Sam tko je povsod ne zamerm nobenmu.Miško jest iskreno upam da sva iz podbnega testa, ker že dalj časa razmišlam da bi se poslovu tle gor.

 

Miško no pressure itak x;)x ....just keep the flow

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xwizardx vsak človek je zase svet

čuden, svetal in lep

kot zvezda na nebu,

a včasih preblizu smo si

da z nohti lahko srce kdo doseže

 

(Prosto po Tonetu Pavčku)

 

vso srečo Indigo :palec: xwizardx xrainbowx xcrossfingx :detelca:

 

 

te ni nikoli preveč...

 

x:)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kuki ne mi zamert, sam ne vidm te tle notr.

 

No offence taken xDDx ; itak se nism nikol mela za indiga x:Ix Mi je pa tvoje razmišljanje zelo zlo blizu.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce bo moja punca stekala ne vem. Pomoje prej ne kot ja.

Sam mi to ni tolk pomembno. Vazn mi je, da sem ji povedu kaj naj bi bil. Nisem ji pa sel razlagat podrobno kaj si jaz mislim o vsem tem, ker vem, da za enkrat neb stekala. Bi prej zacutil kak odpor. Treba je dati casu cas.

Odkritost je pa tud men pomembna ja. Sej sem ze napisal, da drgac tezko spim.

Trenutno imam pac taksno razmerje s punco, k je dost drugacna odmene. Mislim, da to se ne pomen, da neb mogla ostat skupi srecna, dokler bova fer en do druzga in igrala posteno.

 

Se mi je saj enkrat v zivljenju zgodil, da sem najdu osebo k mi je bla pomoje popol par. Celo nisva govorila istega jezika. No pac jaz sem delno razumel njen jezik, ona pa mojga. Primer kaksne stvari so se mi dogajale s to osebo.

Sediva za mizo in brez, da bi se pogledala, kaj sele spregovorila, se predno sem se odlocil, da dam vsaj namig, mi ona poda pepelnik in se vedno gleda cisto drugam nekaj drugega. Bilo je kot bi se telepatsko pogovarjala. Jaz sem si samo zelel poblize pogledat zanimiv pepelnik. Pac poklicna deformacija.

Taksen stvari so se nama dogajale skoraj cel mesec predno naju je zivljenska pot odpeljala drugam.

Nisva se nikol vec videla in to sva itak ze vedla oba takoj, ko sva se spoznala.

Zelo dobro se spomnim, da takrat ko sva se poslavljala mi ni blo hudo, ker nama je bilo dovolj samo to, da veva, da taksen clovek na tem svetu obstaja. Pa ceprav sva oba cutila, da bi bila idealen par, sva oba cutila, da gre najina pot drugam. O tem se takrat nisva pogovorila. Sele kasneje sva preko maila izmenjala obcutke, ki so bili identicni.

Takrat sem spoznal, da ni moj cilj iskati taksne osebe za partnerja. Ce se slucajno zgodi si pac lucky :palec: :)

Taksnih in podobnih morda celo srhljivih zgodbic imam veliko. Mogoce drugic se kaksno x;)x ;)

 

Jaz pac cutim, da sem lahko z vsakim, k to hoce, v dobrem odnosu in to je dovolj, da ostanes skupaj za zmiraj. V zivljenju se je treba tud vcas mal prilagodit. Kdor se ne prilagodi tripi! Kar seveda ne pomen, da moras sebe zato zanikat. Seveda ti to jemlje energijo, samo ne bo me pa to zadrzalo, da bi delal proti svojim filingom. Pac isces drugo pot.

To notranjo moc k jo rabim in iskanje druge poti, si pa nabiram na treningih. Tm je pogoj, ce hoces postat mojster prvo to, da verjames vase. Pa tud ce umres zato, ker si delal tisto kar cutis, da je prav.

Mocno priporocam vse vrste meditacij, raznih jog, borilnih vescin itd, ki se opirajo na temelje starodavnih spoznanj zakonitosti cloveka in njegovega uma. Tm je zakladnica znanja, ki se pocasi izgublja.

» Samuraji so bili nepremagljivi v boju zato, ker so sli v boj z mislijo, da so ze mrtvi.« Jaz sem se cist najdu v tem.

Ze v mojem poklicu vedno delam neke kompromise, med tistim kar bi si zelel in tistim kar je pravilno. Te stvari se da naucit. Z veliko volje in dela seveda.

 

Indigo, ce tud kle ne najdes »sorodne duse« al pa se stvar ne premakne nikamor, to se ni razlog, da odnehas. Folk vcas rab cas, veliko casa, predno se enkrat ponoc zbudi in posteka. Pa tud takrat mogoce no bojo upal povedat tega na glas in jih je treba razumet. Ce si taprav ti bo ze samo tvoje dejanje, da siris svoje misli dovolj za ponovno poskusanje slediti tistemu kar cutis, da je prav.

Jaz si to predstavljam kot da sem nekaksen duhovnik, ki siri svojo vero in kdor mu sledi mu, kdor pa ne, pa ne, nic hudga.

Sam pa vem, da vsemu pride enkrat konec in takrat bos zapustil ta forum. Vsaj jaz ti takrat ne bom zameril. Sem pa preprican, da nekateri tukaj ne bodo nikoli pozabili tvojih besed. In a ni lih to tisto, zakaj si tukaj? Ne pozabi, da tud ce ne bos nikol dobil te potrditve, globoko v sebi ves, da ti je ratal spremenit saj nekaj.

Tako jaz vidim dobro delo tistih, ki naj bi spremenili ta svet in se naj bi imenovali indigo otroci.

 

Ce sva pa iz istega testa bomo pa se videl. Pa tud, ce nisva nic hudga prjatu x^x

 

Evo spet en spis, sori x:Ix

 

Heh, mogoce bi mogu met drug nick, kot naprimer filozof, al pa pridigar, ali nakladac. Mogoce me bo celo kdo na forumu za taksnega proglasil in ga bom z veseljem spemenil. Sam da pokazem, da me zato ni sram. Ceprav mi je za enkrat kr vsec tale, kokr me je klicala ena od babic x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce bo moja punca stekala ne vem. Pomoje prej ne kot ja.

Sam mi to ni tolk pomembno. Vazn mi je, da sem ji povedu kaj naj bi bil. Nisem ji pa sel razlagat podrobno kaj si jaz mislim o vsem tem, ker vem, da za enkrat neb stekala. Bi prej zacutil kak odpor. Treba je dati casu cas.

Odkritost je pa tud men pomembna ja. Sej sem ze napisal, da drgac tezko spim.

Trenutno imam pac taksno razmerje s punco, k je dost drugacna odmene. Mislim, da to se ne pomen, da neb mogla ostat skupi srecna, dokler bova fer en do druzga in igrala posteno.

 

Se mi je saj enkrat v zivljenju zgodil, da sem najdu osebo k mi je bla pomoje popol par. Celo nisva govorila istega jezika. No pac jaz sem delno razumel njen jezik, ona pa mojga. Primer kaksne stvari so se mi dogajale s to osebo.

Sediva za mizo in brez, da bi se pogledala, kaj sele spregovorila, se predno sem se odlocil, da dam vsaj namig, mi ona poda pepelnik in se vedno gleda cisto drugam nekaj drugega. Bilo je kot bi se telepatsko pogovarjala. Jaz sem si samo zelel poblize pogledat zanimiv pepelnik. Pac poklicna deformacija.

Taksen stvari so se nama dogajale skoraj cel mesec predno naju je zivljenska pot odpeljala drugam.

Nisva se nikol vec videla in to sva itak ze vedla oba takoj, ko sva se spoznala.

Zelo dobro se spomnim, da takrat ko sva se poslavljala mi ni blo hudo, ker nama je bilo dovolj samo to, da veva, da taksen clovek na tem svetu obstaja. Pa ceprav sva oba cutila, da bi bila idealen par, sva oba cutila, da gre najina pot drugam. O tem se takrat nisva pogovorila. Sele kasneje sva preko maila izmenjala obcutke, ki so bili identicni.

Takrat sem spoznal, da ni moj cilj iskati taksne osebe za partnerja. Ce se slucajno zgodi si pac lucky :palec: :)

Taksnih in podobnih morda celo srhljivih zgodbic imam veliko. Mogoce drugic se kaksno x;)x ;)

Jaz pac cutim, da sem lahko z vsakim, k to hoce, v dobrem odnosu in to je dovolj, da ostanes skupaj za zmiraj. V zivljenju se je treba tud vcas mal prilagodit. Kdor se ne prilagodi tripi! Kar seveda ne pomen, da moras sebe zato zanikat. Seveda ti to jemlje energijo, samo ne bo me pa to zadrzalo, da bi delal proti svojim filingom. Pac isces drugo pot.

To notranjo moc k jo rabim in iskanje druge poti, si pa nabiram na treningih. Tm je pogoj, ce hoces postat mojster prvo to, da verjames vase. Pa tud ce umres zato, ker si delal tisto kar cutis, da je prav.

Mocno priporocam vse vrste meditacij, raznih jog, borilnih vescin itd, ki se opirajo na temelje starodavnih spoznanj zakonitosti cloveka in njegovega uma. Tm je zakladnica znanja, ki se pocasi izgublja.

» Samuraji so bili nepremagljivi v boju zato, ker so sli v boj z mislijo, da so ze mrtvi.« Jaz sem se cist najdu v tem.

Ze v mojem poklicu vedno delam neke kompromise, med tistim kar bi si zelel in tistim kar je pravilno. Te stvari se da naucit. Z veliko volje in dela seveda.

 

Indigo, ce tud kle ne najdes »sorodne duse« al pa se stvar ne premakne nikamor, to se ni razlog, da odnehas. Folk vcas rab cas, veliko casa, predno se enkrat ponoc zbudi in posteka. Pa tud takrat mogoce no bojo upal povedat tega na glas in jih je treba razumet. Ce si taprav ti bo ze samo tvoje dejanje, da siris svoje misli dovolj za ponovno poskusanje slediti tistemu kar cutis, da je prav.

Jaz si to predstavljam kot da sem nekaksen duhovnik, ki siri svojo vero in kdor mu sledi mu, kdor pa ne, pa ne, nic hudga.

Sam pa vem, da vsemu pride enkrat konec in takrat bos zapustil ta forum. Vsaj jaz ti takrat ne bom zameril. Sem pa preprican, da nekateri tukaj ne bodo nikoli pozabili tvojih besed. In a ni lih to tisto, zakaj si tukaj? Ne pozabi, da tud ce ne bos nikol dobil te potrditve, globoko v sebi ves, da ti je ratal spremenit saj nekaj.

Tako jaz vidim dobro delo tistih, ki naj bi spremenili ta svet in se naj bi imenovali indigo otroci.

 

Ce sva pa iz istega testa bomo pa se videl. Pa tud, ce nisva nic hudga prjatu x^x

 

Evo spet en spis, sori x:Ix

 

Heh, mogoce bi mogu met drug nick, kot naprimer filozof, al pa pridigar, ali nakladac. Mogoce me bo celo kdo na forumu za taksnega proglasil in ga bom z veseljem spemenil. Sam da pokazem, da me zato ni sram. Ceprav mi je za enkrat kr vsec tale, kokr me je klicala ena od babic x;)x

 

 

 

:palec: :2src: lep spis....pa poučen

 

lep nick zate bi bil tud Prebujeni x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Folk vcas rab cas, veliko casa, predno se enkrat ponoc zbudi in posteka

Za vsako stvar je tako. Žal ideje o nadljudeh, pa čeprav zavite v še tako lep celofan, vedno povzročajo slab občutek. Zgodovina je dokaz, da se ideje o nadljudeh pojavijo v kriznih situacijah in nikoli niso obrodile lepih sadovo, dasiravno so vedno zapakirane v lepe ideje. Povprečneži vedno rabijo nekoga s svetilko in vedno se najde nekdo, pri čemer so konteksti udejanjanja silno različni.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce bo moja punca stekala ne vem. Pomoje prej ne kot ja.

Sam mi to ni tolk pomembno. Vazn mi je, da sem ji povedu kaj naj bi bil. Nisem ji pa sel razlagat podrobno kaj si jaz mislim o vsem tem, ker vem, da za enkrat neb stekala. Bi prej zacutil kak odpor. Treba je dati casu cas.

Odkritost je pa tud men pomembna ja. Sej sem ze napisal, da drgac tezko spim.

Trenutno imam pac taksno razmerje s punco, k je dost drugacna odmene. Mislim, da to se ne pomen, da neb mogla ostat skupi srecna, dokler bova fer en do druzga in igrala posteno.

 

Se mi je saj enkrat v zivljenju zgodil, da sem najdu osebo k mi je bla pomoje popol par. Celo nisva govorila istega jezika. No pac jaz sem delno razumel njen jezik, ona pa mojga. Primer kaksne stvari so se mi dogajale s to osebo.

Sediva za mizo in brez, da bi se pogledala, kaj sele spregovorila, se predno sem se odlocil, da dam vsaj namig, mi ona poda pepelnik in se vedno gleda cisto drugam nekaj drugega. Bilo je kot bi se telepatsko pogovarjala. Jaz sem si samo zelel poblize pogledat zanimiv pepelnik. Pac poklicna deformacija.

Taksen stvari so se nama dogajale skoraj cel mesec predno naju je zivljenska pot odpeljala drugam.

Nisva se nikol vec videla in to sva itak ze vedla oba takoj, ko sva se spoznala.

Zelo dobro se spomnim, da takrat ko sva se poslavljala mi ni blo hudo, ker nama je bilo dovolj samo to, da veva, da taksen clovek na tem svetu obstaja. Pa ceprav sva oba cutila, da bi bila idealen par, sva oba cutila, da gre najina pot drugam. O tem se takrat nisva pogovorila. Sele kasneje sva preko maila izmenjala obcutke, ki so bili identicni.

Takrat sem spoznal, da ni moj cilj iskati taksne osebe za partnerja. Ce se slucajno zgodi si pac lucky :palec: :)

Taksnih in podobnih morda celo srhljivih zgodbic imam veliko. Mogoce drugic se kaksno x;)x ;)

 

Jaz pac cutim, da sem lahko z vsakim, k to hoce, v dobrem odnosu in to je dovolj, da ostanes skupaj za zmiraj. V zivljenju se je treba tud vcas mal prilagodit. Kdor se ne prilagodi tripi! Kar seveda ne pomen, da moras sebe zato zanikat. Seveda ti to jemlje energijo, samo ne bo me pa to zadrzalo, da bi delal proti svojim filingom. Pac isces drugo pot.

To notranjo moc k jo rabim in iskanje druge poti, si pa nabiram na treningih. Tm je pogoj, ce hoces postat mojster prvo to, da verjames vase. Pa tud ce umres zato, ker si delal tisto kar cutis, da je prav.

Mocno priporocam vse vrste meditacij, raznih jog, borilnih vescin itd, ki se opirajo na temelje starodavnih spoznanj zakonitosti cloveka in njegovega uma. Tm je zakladnica znanja, ki se pocasi izgublja.

» Samuraji so bili nepremagljivi v boju zato, ker so sli v boj z mislijo, da so ze mrtvi.« Jaz sem se cist najdu v tem.

Ze v mojem poklicu vedno delam neke kompromise, med tistim kar bi si zelel in tistim kar je pravilno. Te stvari se da naucit. Z veliko volje in dela seveda.

 

Indigo, ce tud kle ne najdes »sorodne duse« al pa se stvar ne premakne nikamor, to se ni razlog, da odnehas. Folk vcas rab cas, veliko casa, predno se enkrat ponoc zbudi in posteka. Pa tud takrat mogoce no bojo upal povedat tega na glas in jih je treba razumet. Ce si taprav ti bo ze samo tvoje dejanje, da siris svoje misli dovolj za ponovno poskusanje slediti tistemu kar cutis, da je prav.

Jaz si to predstavljam kot da sem nekaksen duhovnik, ki siri svojo vero in kdor mu sledi mu, kdor pa ne, pa ne, nic hudga.

Sam pa vem, da vsemu pride enkrat konec in takrat bos zapustil ta forum. Vsaj jaz ti takrat ne bom zameril. Sem pa preprican, da nekateri tukaj ne bodo nikoli pozabili tvojih besed. In a ni lih to tisto, zakaj si tukaj? Ne pozabi, da tud ce ne bos nikol dobil te potrditve, globoko v sebi ves, da ti je ratal spremenit saj nekaj.

Tako jaz vidim dobro delo tistih, ki naj bi spremenili ta svet in se naj bi imenovali indigo otroci.

 

Ce sva pa iz istega testa bomo pa se videl. Pa tud, ce nisva nic hudga prjatu x^x

 

Evo spet en spis, sori x:Ix

 

Heh, mogoce bi mogu met drug nick, kot naprimer filozof, al pa pridigar, ali nakladac. Mogoce me bo celo kdo na forumu za taksnega proglasil in ga bom z veseljem spemenil. Sam da pokazem, da me zato ni sram. Ceprav mi je za enkrat kr vsec tale, kokr me je klicala ena od babic x;)x

 

 

Zanimiv.Tle bi komot najdu sebe x;)x ...sva podobna ni kej.

 

Drgač jest sorodne duše ne iščem.Sej veš da je vse splet okoliščin.Vse ti pride pred pot in če je usojeno zraste če ne potem pač ne.Treba se je prepustit toku vesolja.

 

Res sm vesel da si tu.Jebeš nicke.Sej veš da nikol ni važno ime ampak občutek ki ti ga da neka oseba(njegova duša/energija) je njegovo pravo ime x;)x

 

Res sm vesel.

 

Kabalist ja še en x men. hehehe :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe...a veš kva mi je smešn glede prilagajanja.Tok se ufuram v vsako stvar k jo delam da mi zmer rečejo:aja ti pa obvladaš to.Pa mam dlih tok pojma k oni.

 

Nazadne sm po štacun hodu pa so vsi mislil da delam tm..hehe...svašta in me spraševal po cenah izdelkov.

 

Je pa res da še nism naletu na človeka z katermu se ne bi mogel pogovarjat.Ta moja prilagodljivost njegovi energiji je neverjetna.Če začutim da je bogi ratam tut jest in sva na isti valovni.Če je močn ratam tut jest in sva spet vsklajena.Kakšni preskoki energij.Neverjetno.

 

Seveda najbolj mi pa srček bije k začutim dobro dušo.To mi je največja nagrada na svetu.Ta človek mi da tok pozitivne energije in dobrih občutkov daj za popizdit.

 

Drgač so pa vsi ljudje v osnovi dobri.A ne.Korumpirani ratajo zaradi pritiska okolja, vendar tam odzadej naj bojo še tako zlobni, še zmerej prebiva ta dobri Jaz.In to se da dobit ven čisto pri vsakem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Indigo, to smo verjetno že kar vsi ugotovili. Tisto kar pri človeku iščeš boš tudi našel. Zanivo mi je bilo, ko sem poizkušal pri duhovno zrelemu človeku izzvati karkoli negativnega-jezo npr. Prvič mi ni uspelo drugič sem skor tepec izpadu.

V TEMI ZEMLJE EDEN ŽAREK SVETI, NE ZAZNA GA VEČ ZAVEST, LE DUHA GLOBOKI SPLETI.

Michael newton

 

oduim.p.'s Blog

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo nekaj bi dodal - če komentirate celotno besedilo in če je to še obsežno bi blo dobr da se napiše prvo besedo ali stavek in potem tri pikce in še zadnjo besedo ali stavek.

Sej ne da neki silim samo brezveze zavzema plac ne, posebo če je pod komentarjem napisana samo ena beseda.

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanivo mi je bilo, ko sem poizkušal pri duhovno zrelemu človeku izzvati karkoli negativnega-jezo npr. Prvič mi ni uspelo drugič sem skor tepec izpadu.

 

Valda k je v naprej vidu tvoj namen...hehe

 

Samo nekaj bi dodal - če komentirate celotno besedilo in če je to še obsežno bi blo dobr da se napiše prvo besedo ali stavek in potem tri pikce in še zadnjo besedo ali stavek.

Sej ne da neki silim samo brezveze zavzema plac ne, posebo če je pod komentarjem napisana samo ena beseda.

 

x;)x

 

 

...živi in pusti živeti...ok x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kabalist ja še en x men. hehehe

Jap, mene ne išči med X-meni! Se ne kitim z nobenimi privzetimi nadlastnostmi. Se mi pa zdi, da je ta indigo fora posledica več dejavnikov, med katere bi vštel značilno vzgojo, družbene in socialne okoliščine, težnjo po individualizaciji in še nekaj dejavnikov. V vsaki dobi so takšni štosi oživeli. Že sorazmerno zaprt svet kabale je poln takšnih ljudekov (od lažnega mesije v 18. stol. pa do raznih prerokov nove dobe, ki se pojavijo vsake toliko časa). Seveda ni pomembno, kako ti sebe vidiš, temveč kako slediš svojemu namenu brez povročanja negativnih odzivov okolja.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jap, mene ne išči med X-meni! Se ne kitim z nobenimi privzetimi nadlastnostmi. Se mi pa zdi, da je ta indigo fora posledica več dejavnikov, med katere bi vštel značilno vzgojo, družbene in socialne okoliščine, težnjo po individualizaciji in še nekaj dejavnikov. V vsaki dobi so takšni štosi oživeli. Že sorazmerno zaprt svet kabale je poln takšnih ljudekov (od lažnega mesije v 18. stol. pa do raznih prerokov nove dobe, ki se pojavijo vsake toliko časa). Seveda ni pomembno, kako ti sebe vidiš, temveč kako slediš svojemu namenu brez povročanja negativnih odzivov okolja.

 

NI blo mišleno da si ti.Rekel sem pač v smislu: vidiš kabalist, še enga x mena mamo x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim, da k cez vikend nimam neta, kr velik zamudim x:Ix

 

Kabalist

X-men mi je prav lepa ideja x:Dx

Obozujem idejo o x-menih ze od otrostva iz risank in stripov. Ceprav sebe ne vidim kot tako zelo drugacnega od ostalih ljudi. Bolj kot del ene skupine ljudi med ostalimi katerim lahko pripises dolocene lastnosti. Ostali majo pa druge sposobnosti, ki so lahko koristne za celotno druzbo.

 

Lia

Nick Prebujeni, dobra ideja ja. Tenks x;)x

 

Indigo

Men se take stvari, da me kdo zamenja za prodajalca al kej podobnega dogajajo bolj redko.

 

Glede pogovarjanja s komer koli mi pa kr gre. Doskat se mi zgodi, da moji prjatli koga ne prebavlajo, pa tud men se zdi recimo ta clovek cuden ali nesramen, pa se vseeno lahko normalno z njim pogovarjam in sem kolega. Prjatli se pa cudjo kako mi to rata, da me ne spravlja ob zivce. V bistvu take ljudi takoj preberem in se nekak prilagodim, da iz njih vlecem tist, kr se dobrga da.

 

Jaz sem prjatlom zmiri razlagu, da mam z dolocenimi ljudmi lahko cist dober odnos, zal pa njim ne morem garantirat tega. To sem zmiri povezval s tem, da je nekdo loh do tebe slab clovek, do druzga bo pa ful vredu. Niti mislu si nisem,da bi lahko jaz sam tko uplival na ljudi.

 

Ce so pa vsi ljudje v osnovi dobri pa nisem cist ziher.

Verjetno ko se rodijo res. Sam lahko pol postanejo v zgodnjih letih zaradi pritiska okolja drugacni, recmo "hudobni". Celo tko, da se nikol ne morejo popravit. Mogoce, ce bi se kdo znjimi ukvarjal, da bi se kej dal dosezt.

Jaz samo vem, da se se nikol nisem zmotil, kdo ma zle ali dobre namene. Nisem se pa nikol kej dost ukvarjal s tem, da bi tiste k so "hudobni" spremenil. Sem pa znal iz njih tolk potegnt, da men direktno niso nic mogl, ceprav sem se jim raj izogibal.

Recimo tist tip k mi je umoril starse,mi je ze prvic ko sem ga vidu, dal tak utis, da ne smem do nejga vzet nic,pa kr kol bi mi ponudil. Zal sebe sem lahko resil, tastare pa ne :C: Al pa se nisem mel dost izkusenj :sori:

 

odium.p.

"Ja Indigo, to smo verjetno že kar vsi ugotovili. Tisto kar pri človeku iščeš boš tudi našel. Zanivo mi je bilo, ko sem poizkušal pri duhovno zrelemu človeku izzvati karkoli negativnega-jezo npr. Prvič mi ni uspelo drugič sem skor tepec izpadu." - Zanimiva izkusnja :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...