Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

U bistvu ne verjamem pa verjamam....nek u sred sm, in tudi ta moja teza med miškom in mano to nekak potrjuje.On je tehtnica jaz sem riba pa mava v glavnem čist iste scena da ne govorim moje lune v tehtnici pa njegove v dvojčkih.ČIst kontra.To potrjuje da Indigci nekako ne pašemo v te astrološke okvirje, čeprav bi komot reku da mam velik ribjih,vodnarjevih in tehtničnih lastnosti.Drgač je moj najbolši kolega Tehtnica...zanimivo ne miško...

 

Sm pa gledov eno fajno dokumentarno oddajo na temo horoskopov.Je mel en profesor(ta k je delal raziskavo) v razredu 30 učencov enga faksa.Je reku da ma za vsakega napisane lastnosti ki bi pripadale njemu oziroma njegovemu znamenju.Tako je potalal koverte za vsakega posebej.Rekel je naj ne špegajo en drugemu ampak naj pogledajo vsak svoj list in povejo če so res taki al niso.KO so učenci prebrali je reku naj dajo liste nazaj v kuverte in potem jih je vprašal če se strinjajo z tem kar je napisano za njihovo znamenje.90% učencev je reklo da so je zadel do potankosti njihov profil na podlagi njihovega sončnega znamenja.Le 10% je reklo da je napisano čist mim.

 

Nato se je profestor zasmejal in dejal da so imeli čisto vsi napisano isto oziroma so prebrali čisto isto pisanje in da sploh ni upošteval kaj so po horoskopu, kar je reku da bo pred raziskavo.

 

Zanimivo ne.

 

V drugi oddaji pa je šel k eni ruskinji ki baje bere ljudi in ve od njih čist vse samo po sliki.Ker ima ženska " veliko ime" v Rusiji se je odločil da bo zadevo raziskal.Pokazal ji je sliko ameriškega serijskega morilca ki je bil tisti cajt že usmrčen.Ona je sliko pogledala in dejala da ima človek ženo, pa dva otroka.Da živi mirno življenje nekje na podelželju in bla,bla.Nato jo je vprašal če je to vse in ona je pritrdila.Nato ji je povedal resnico, nakar je ona rekla da je to začutila vendar je blo vse v "meglici"...svašta

 

Ta serijski morilec ni bil nikoli oženjen, brez otrok iz velikega mesta in večino časa sam....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja, problem astrologije so astrologi. Nekako 1% jih je odličnih psihologov in pri svojem delu se zanašajo na psihologijo. Ostalih 99% pa naklada. danes se po spletu valja na tone programov za astrologijo. Daš notri svoje podatke in vojla! rezultati so zunaj. Položaj nebesnih teles ima samo omejene vplive na človeka. Še največ vpliva imata luna in sonce, ker pač najmočneje ukrivljata čas prostor v naši bližini. Sledijo svetlejši planeti. Dinamika teh vplivov je precej zapletena, zato jih ne gre tako zlahka jemati. Z eno punco, ki je rojena isto minuto kot jaz v isti porodnišnici, imava čisto različne poti in precej različne značaje.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prvo tole:

Hvala Kabalist, da sprozis taksne debate, k kontrirajo tistmu kr sem napisal. Sem si mogu vzet kr mal casa za premislek ;)

Lih isto mi nardijo vcas frendi in jih zato cenim. Tko mi oni dajo izkusnje za lajf, na najbolj varen nacin.

Se ne bojim kritike, ampak jo iscem, vcas celo izzovem, da se lahko bolj prepricam in se enkrat preverim tisto kr menim, da je prav razumem.

Tega pa ne morem verjeti. Vsakogar je moč nasrati, samo drek je treba zaviti v pravi celofan. Tudi X-meni in X-womeni imate refleksivni razum, ki se podreja natanko istim zakonitostim kot pri vseh ostalih (ljudekih brez X-a).

Bom pojasnil. Seveda lahko folk tud mene naserje za dolocene stvari. Mogoce celo za kar koli, ce je res mojster. Sam ne nasedam tko na izi kot vidim da vecina folka.

Predvsem kadar gre za vprasanje mojega prezivetja me "instinkt" se ni pustil na cedilu. Kadar gre pa za kaksno zame nepomembno stvar, pa tud jaz ne dam od sebe dovolj pozornosti in se pozabim zanest na svoje filinge.

Tud jaz nisem super jasnoviden, pa mislim, da lahko z vajo te svoje sposobnosti se izboljsam.

Nategvanje folka bi jaz primerjal s hipnozo. Cloveka pod hipnozo lahko pripravis, da dela vse mogoce vragolije za katere bi ga blo drgac sram. Ne mores ga pa prpravt, da bi koga ubil, al pa sebe, ce ni ravno dusevno moten. Pa se tko je. Ene je lazje, ene je tezje in ene celo nemogoce hipnotizirat. Jaz bi zase reku, da me je dost tezje nasrat, ceprav sem sele zdaj odkril zakaj naj bi bilo tako.

Tudi to je za lase privlečeno. Zavest se konstituira od trenutka, ko začno v možgane prihajati signali. Ego se začne sestavljati nekaj tednov pred rojstvom in se sestavlja prva leta življenja (zlasti prvi dve leti sta burni) pod vplivom okolja in genetskih danosti. Svobodna volja, kakršno poznamo, je podaljšek egozavesti. Nima smisla, da tu pišem še od obliki volje, ki ne izhaja iz egozavesti, temveč iz samstva (samozavedanja).

OK, tuki gre za vprasanje v kaj verjames.

Ce pomislis, da vsa svetovna ljudstva verjamejo v nekaj, recimo Boga, na svoj nacin in da se je ta pojav zgodil v vseh kulturah ob razlicnih casih in razlicnih koncih sveta, pa da si vsi zelimo najti odgovore na podobna vprasanja. Kot recimo zakaj in cemu sploh obstajamo in kaj pocnemo tukaj, kaj je nasa naloga v zivljenju, sem mi zdi, da mora biti neka povezava. Ze tisti, ki ne verjamejo v nobeno bolj znano vero ponavadi recejo, da verjamejo v nekaj na svoj nacin. Mene pa zanima tisto skupno vsem.

Meni se je zdela ideja, da naj bi bili na tem svetu zato, da se tukaj nekaj naucimo o sebi, zelo blizu mojim obcutkom.

Zakaj ne bi bilo mogoce, da mi dejansko zivimo v nekem drugem svetu. Pa da smo tukaj manifestirani v clovesko telo v doloceno zivljenje, ki smo si ga izbrali ali nam ga je izbral Bog, da se nekaj naucimo ali komu pomagamo. Po smrti pa naj bi se vrnili nazaj od koder smo prisli, ali pa nazaj na zemljo, ker se nismo dosegli tistega po kaj smo prisli.

Mogoce ravno zato ta obcutek, da smo vsi eno, nekaj drugega v resnici, pa obcutek veliko ljudi, da so ziveli ze prej.

Seveda je lahko res, da se nam to znanje iz druga sveta ali prejsnjega zivljenja prikaplja v nase mozgane v zacetni fazi zivljenja, na nacin kot si sam napisal, da lahko opravis nalogo, ki ti je bila zadana ali si si jo izbral.

Vse vere imajo nekaj skupnih tock in jaz verjamem, da nobena ne more biti prava ali je vsaj nekje zgresena: Saj se skozi cas in v glavah ljudi prevec stvari narobe interpratira iz razlicnih razlogov.

Lep primer kako so nastale razlicne vere iz ene stvari je film »Life of Brian«. Tam ko je bezal pred ljudmi in izgubil cevelj, si je vsak prisoten to interpretiral po svoje. Potem pa so ti ljudje svoje misljenje posredovali naprej, spet na svoj nacin, ter ustvarili iz tega razlicne vere, ki razen tega, da so bile osnovane na izgubi cevlja, niso imele vec skupnih stalic.

Evo en tudi tak zanimiv: Ce bi se vse dalo opisati z besedami, zakaj potem hranimo slike priznanih umetnikov.

Jaz sam vem, da tisto kar mi pokaze mojster ne morem enako obcutiti ali razumeti samo iz knjige ali posnetka. Enostavno nemogoce je.

Vidim, da omenjata neke astrološke fore...

Jaz sem omenil kaj sem po horoskopu cisto iz razloga, ker se mi je zdelo, da bi koga to zanimalo.

Ravno tako se mi je zdelo zanimivo napisano na tisti strani na katero sem dal link, ker se cisto ujema z mojimi tezavami.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nategvanje folka bi jaz primerjal

Kar si napisal, je pisanje nekoga, ki ni čisto navadna ovca, kakršne danes poneumljajo (M)TV, instant zabava in iskanje hitre zadovoljitve. Vendar nisi s tem nič posebnega. Morebiti se to tebi zdi v družbi tvojih vrstnikov, ki so mogoče bolj podvrženi vplivom medijev. Nivo pismenosti, sam trud za pismenost je eden od znakov iskanja hitre zadovoljitve. Tukaj je še zatem podvrženost medijem in zapadanje v evforije, katere ti mediji sprožajo (gnetenje pred trgovino pred polnočjo ipd.).

Zakaj ne bi bilo mogoce, da mi dejansko zivimo v nekem drugem svetu

Tega odgovora ne moremo dobiti. Vendar... zakaj bi zapletali stvari z nekimi drugimi svetovi ipd.? Največkrat je najenostavnejša stvar najbližja resnici. zakaj bi sanjali o nekih imaginarnih sferah. Mogoče so, mogoče niso. Komu mar? Do sedaj ni nihče ponudil niti enega samcatega verodostojnega dokaza, da je drugače, kot je. Občutek, da si živel že prej (ne samo ti) je posledica usedlin v podzavesti. Tudi sam sem imel te občutke, a sem s kabalističnimi tehnikami dokazal, da je to navidezno življenje dejansko samo konstrukt podzavestnih sil. Ne moreš verjeti, kako mogočne so te sile in kako nevarno se je igrati z njimi, če se tega ne lotiš načrtno in postopoma. Poznam ljudeke, ki so prehitevali in pretiravali. Norčevali so se iz moje previdnosti in postopnosti. No sedaj jim najbrž ni do smeha, ker so nekateri končali v ustrezni ustanovi.

Bryanovo življenje je dober film! Poln je res dobrih in poučnih domislic.

Si indigo ali ne, si precej inteligenten in misliš z lastno glavo. Z načrtnim delom na sebi lahko marsikaj dosežeš.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar si napisal, je pisanje nekoga, ki ni čisto navadna ovca, kakršne danes poneumljajo (M)TV, instant zabava in iskanje hitre zadovoljitve. Vendar nisi s tem nič posebnega. Morebiti se to tebi zdi v družbi tvojih vrstnikov, ki so mogoče bolj podvrženi vplivom medijev. Nivo pismenosti, sam trud za pismenost je eden od znakov iskanja hitre zadovoljitve. Tukaj je še zatem podvrženost medijem in zapadanje v evforije, katere ti mediji sprožajo (gnetenje pred trgovino pred polnočjo ipd.).

Moram povedat, da moja druzba prijateljev in kolegov v vecini precej izstopa iz kapitalisticno usmerjene druzbe in ne nasedajo tako preprosto medijem. Seveda se je temu v celoti skoraj nemogoce ogniti, ampak se trudijo vsak po svoje.

Nekaj se jih ukvarja z ubogimi odvisniki dostikrat za minimalno placilo, en uci na faksu, predvsem pa vsi dostikrat zrtvujejo svoj prosti cas za kakrsno koli pomoc kolegom. Kljub temu, da so nekateri izmed njih dovolj premozni se jim to ne vidi, prej obratno. Pomoje je ravno to tisto kar nas drzi skupaj, kot nekaksno druzinico, ze tako dolgo.

 

Sam se nimam za nekaj tako zelo posebnega oz. menim, da je vsakdo po svoje cisto poseben in pomemben. To mojo drugacnost, da sem indigovc, pa je opredelil nekdo drug. Jaz sem se samo nasel v tem. Lahko bi ti nasteval primere, ki bi kazali na to, da sem indigo, pa se mi zdi, da bi to lazje predebatiral ob pijaci, kot pa tukaj zdaj navajal raznorazne primere. Sej mogoce bi komu to tud koristl, ampak je ze toliko napisanega o tem. Niti nimam neke posebne zelje to pocet.

Tega odgovora ne moremo dobiti...

Mas prav. Taksnih odgovorov ne bom dobil. Mi je pa vseeno prijetno razmislajt o imaginarnih sferah, ceprav verjetno ne bom nikoli nic zakljucil. Sploh ce optimisticno usmerjajo prihodnjost. Mam pac rad znanstveno fantastiko :)

 

 

 

Moje izkusnje z alkosom, travo, cigareti in ostalim.

Uffff kle mam pa velik za povedat.

Probal sem marsikaj in ni mi zal. Nekako sem vedno cutil, da bo prislo obdobje v mojem zivljenju, ko bom z vsem zakljucil oz. bom recimo spil pivo ob prijetni druzbi, zaradi druzbe. To se mi zdi cisto OK. Tudi pri ostalih drogah ne vidim problem kadar je v prej opisanem smislu. Se bolje je pa, ce tudi tega ne pocnes.

 

Prvo srecanje s cigareti je bilo nekje v 7.razredu osnovne sole. Oce je izvedel, da s sestro in prijatelji na skrivaj kadiva v kleti. Njegova reakcija je bila taksna, da je en dan po kosilu rekel: No zdaj bomopa vsi enga przgal. Oba sva bla zacudena. On pa, da sej vem, da kadita, sej ni problema, samo ne vidim zakaj bi se mogla skrivat. (Sam je zacel s kajenjem pri 7 letih.) Rekel je, da mu samo poveva katere cigarete kadiva in nama jih bo on kupoval. Bolje to kot, da se se zgodi kaksna nesreca v kelti. No kaditi nisem zacel vse do faksa. Vse dokler niso prepovedali kajenje v avlah in sem namesto, da bi sam sedel v avli, raje odsel pred vhod kjer je bila druzba. Tm se ja pa zacelo. No pa dej mi enga. Zgodbo naprej pa sigurno poznate.

 

Podobno je bilo z vsemi ostalimi zadevami. Probal sem zaradi maldosti, zelje po poiskusanju, predvsem pa zadari druzbe.

Zdaj kadim ze skoraj 10 let. Nekih posebnih tezav zaradi njih nisem imel. Sem pa imel parkrat daljsa obdobja,ko nisem kadil. Recimo na potovanju v avstraliji nisem kadil 3 mesece. Povsem brez tezav sem se jim odrekel. Cigareti so bili precej dragi, pa se tok mi je dogajal, da kar pozabis na njih.

Vedno me je jezilo, ce mi je kdo rekel, da naj neham. Mislil sem si bom ze, ampak ko se bom sam za to odlocil. Zadnje case precej razmisljam o tem, da za vecno zakljucim z njimi. Cisto mozno, da bom res. Pa ne ker bi mel kaksne tezave, pac minil me je.

 

Moje prvo srecanje z akoholom je bilo v 2.letniku srednje, ko sem spil 0,3 ruma, ki je bil 75% in sem koncal v bolnisnici, kjer bi skoraj umrl od podhladitve. Sama zgodbica je tragi-komicna, ampak zal predolga. Moj fotr je spet lepo odreagiral takrat in mi se isti vecer, ko sem se vrnil domov, pustil spet ven v K4. Vedel je da sem sam dobil dobro lekcijo, saj je bila posledica tega, da nisem poskusil alkosa skoraj 1 leto.

Podobno kot pri soli me nikoli niso forsirali v nic. Najverjetnej zato, ker so sami izhajali iz revnih druzin in ko sem koncal srednjo solo, sem ze presegel njih in vsa njihova pricakovanja.

Priznam, da sem imel precej tezav z alkoholom kasneje, predvsem na faksu, ampak v obdobjih. Tudi res neodgovorno sem ravnal vcasi in vozil pijan. Na sreco ni zgodilo nic hujsega. Predvsem imam tezavo z alkoholom v smislu postaviti si mejo. Znam res pretiravat in se ga cist ubit.

 

Alkoholizem v druzini je huda rec. Bilo je obdobej ko so bili policisti prinas doma skoraj vsak vecer. Tudi gasilci so morali dostikrat posredovat. Mamo sem parkrat spravil na streznitev, ker sem bil napaden z nozem ali cim drugim. Na sreco bolj ko sta pila in se kregala, bolj sem se ucil. Samo da sem se zamotil in ocene so se bistveno izboljsale. Zal moja sestra pa je odreagirala drugace in samo se spala cele dneve.

 

Zaradi tega, ker sta oba moja starsa pila, sem raje kadil travo. S tem sem se srecal nekako na maturancu. Potem pa redno zacel kaditi istocasno kot cike na faksu. M predstavljalo ogoce sreca, da sem zacel bolj pozno, ko sem ze bolj odraslo razmisljal. Drugace bi najverjetneje cisto zabluzil.

Tudi s travo sem imel obdobja. Kadar sem imal kaksne tezave sem vedno cutil, da rabim trezno glavo in takrat nisem ne pohal ne pil. Enostavno nisem mogel. V teh obdobjih sem vcasih dosegal neverjetne stvari.

Recimo predno sem nehal s punco, s katero sem bil 3 leta, zaradi katere sem izgubil skoraj vse prijatelje. Bila je tako cudna situacija, da me je kr picilo in en teden nisem ne jedel, ne spal dlje kot 15 min. Samo sedel sem v sobi in razmisljal. Shujsal sem za 14kg. Na koncu tega "posta" pa sem jo poklical in ji rekel vem kaj se je zgodilo: Spoznala si nekoga drugega in zdaj hodis z njim. Ona pa: Kako si zvedel, kdo ti jepovedal? Seveda noben, samo custva sem moral dati na stran in vse mi je bilo jasno. Tudi ta zgodba je neverjetna in predolga ter zapletena.

 

Trenutno sem nehal s travo. Nekako cutim, da se to obdobje pocasi zakljucuje in je ne potrebujem. Kar pa ne pomeni, da zdaj ne bom nikoli vec skadil kak joint vdruzbi.

Travca mi je cist ok. Dostikrat sem jo imel kot pomoc pri asociacijah, za ideje, ko se je blo treba kej za faks na hitr spomnit. Samo, da pa ideje uresnicim pa moram imeti trezno glavo. Ceprav je jasno, da ce kadim prevec se zelo polenim. Potem pa sem razocaran sam nad sabo.

Dokler kadis obcasno v druzbi ne vidim problema. Takoj pa je treba nehat, ce slucajno zacnes uporabljat joint za pomiritev. No tega nisem pocel, so pa drugi.

 

Poskusil see tudi x-e. Tudi s tem sem zacel relativno pozno. Prvic za novo leto 2000 v Sarajevu. S prijateljem sem se znasel na novoletni tehno zabavi in oba sva bila malo "out of place". Prijatelj pri katerem sva bila na obisku (spoznal sem ga v zaporu, mogoce drugic o tem), nama je ponudil. Izkusnja je bila odlicna, vendar o tem tezko oz. ne moras razlagat tistim, ki niso nikol probal. Pa ne da zdej kej zamujajo. Sam pac ne da se.

Vedno sem se trudil ne pretiravat. Dostikrat sem se ze z enim cist dovolj ufural za celo noc. Cenim pa taksne kot je moja punca, ki tega in ostalih stvari sploh nikoli ni konzumirala, pa je ravno tako hodila ne veliko partyev. Tudi zx-i sem za zdaj zakljucil in ravno tako ne iskljucujem moznosti, da se s tem ne bom nikoli vec srecal. Ceprav cutim, da mogoce res ne.

 

Gobe. Kaj naj recem. Najboljsa zdadeva kr sem jih kdaj dozivel. V svoji druzbi sem edini, k nima strahu ped njimi in edini k so mu gobe naj droga. Mogoce ima to kaksne veze s tem, da sem indigovc. Ni lepsega kot bluzit po vesolju, videt avre, se dotikat stvari in ne samo cutit to kar nam omogocajo nasa cutila, ampak veliko vec. Ko gledas drevo vidis vse hkrati, seme in ko umre. O tolkih stvareh sem zacel po izkusnji z njimi razmisljat kot nikol prej. Res kot bi se prebudil in koncno zacel gledat se bolj okol sebe. Seveda vse to sele potem ko te spustijo.

 

Prijateljica ko je prvic probala je po izkusnji rekla: Ce bi to vsi ljudje enkrat v lajfu probal nebi blo nikol vojn. S tem je mislila na obcutke, ki jih je dozivela za katere si nikol ni predstavljajo, da so mozni. Pac zelo enostavno se cist vzivis v perspektivo kogar koli in ker tocno ves kolk hudo lahko ena sama beseda prizadane,neb nobenmu vec nikol nic slabga naredu.

Ko sem sam enkrat nekaj gledal o Kabali na netu, sam videl eno primerjavo z dvigalom. Ce si v njem ne vidis preteklosti, ne prihodnosti. Ampak samo tisto sedanjost, ki je v tej primerjavi trenutno nadstropje. Ce pa gres ven iz hise in jo pogledas od zunaj, pa lahko vidis cel objekt. Torej naprej in nazaj. No tak pogled na stvari ti predstavijo gobe. Ampak samo takrat, ko si pod vplivom. Ostane ti samo izkusnja in to, da osupnes kaj vse je mozno. To dosezt pa je terba drugace.

 

Najboljsa stvar pri njih pa je to, da ne mores nalagat, da bi takoj po tem vzel se vec. Kokr vzames tolk mas, potem ti pa telo samo prepreci za vsaj mesec, da ni efekta. Pomoje ene redkih drog, ki ne povzroca odvisnosti.

 

Seveda pa vse te izkusnje, ki sem jih dobil s pomocjo drog, vsakdo lahko doseze tudi brez njih in to je pa tista prava trnova pot brez bliznjic. To priznam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimiva zgodba, vendar čisto tipična za slehernika tvojih let. Ko si notri, ne vidiš, kako izgleda od zunaj. Vsakdo ima željo po takšni ali drugačni pripadnosti. Vsaka doba ima svoj sistem urejanja teh pripadnosti. Dokler se zavestno ne podaš na pot raziskovanja svojega položaja in svojega namena, se tega niti ne zavedaš tako v polni meri. Kakor hitro se podaš na pot individualizacije, ostaneš sam. najprej odpadejo etikete, katere si sam nadeneš ali so ti jih drugi nadeli. Žal padanje mask ne poteka gladko in enostavno...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, zanimiva zgodba, vendar čisto tipična za slehernika tvojih let...

Cisto res :palec:

 

Te izkušnej niso bile poceni. Se strinjam, da bi bilo bolje izbrati drugo pot.

Nekako se casovno poklapajo moja poizkusanja z drogami in alkoholom s situacijami, ki so bile zame tezke. Cisto logicno. Probal sem za kratek cas pobegniti pred realnostjo, ker nisem vedno znal probleme resiti takoj ali drugace.

Na sreco sem vedno cutil, ze na zacetku, da tudi ta pot ni prava. Samo rabil sem nekaj, ker nisem znal drugace. Ceprav to ni opravicilo.

Vcasih se clovek mora nekako znoret, dat ven iz sebe, predno se lahko res umiri in pogleda vase, da najde pravo resitev za svoje tezave.

V mladosti sem to pocel na bolj pameten nacin. Sel sem ven na dolge sprehode, lovit ribe, se igrat z lego kockami, ali izdelovat letala, jadrnice, ali pohistvo.

Iskanje pravih resitev mojih tezav s pomocjo sproscanja, z ustvarjalnim ali koristnim delom, mi je vedno prineslo veliko uspeha in zadovoljstva.

 

Edina zame dobra in kljucnja izkusnja z drogami je bila na gobah. Te so mi odprle oci v neskoncne moznosti, kako pogledati vase in svet, ter istocasno zavedanje, da nicesar ne morem doseci pod uplivom drog.

(To je malo kontradiktoren stavek. Podobno kot bi rekel, da tepsti ni dobro, v istem dahu pa bi rekel, da je klofuta vcasih koristna, da te strezni. Upam, da stekate kaj mislim.)

Zelo tipicen stavek po izkusnji na gobah je: Sej je blo zanimivo enkrat probat, ampak ne rabim vec.

Vse ostalo kar sem poizkusil mi je samo zozalo pogled, kot konju plašnice.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo si to nanizal. Obstaja nekaj duhovnih poti, ki si pomagajo s psihoaktivnimi substancami.

Sicer pa ni tolikaj pomembna vsrta izkušnje, temveč nauk, katerega potegneš iz nje.

Mimogrede fenomen indigo otrok sem uporabil v romanu, katerega pišem. Sama ideja je dovolj zanimiva in v pravem kontekstu se da izplejati dobro zgodbo. Način razmišljanja indigo ljudi paše kot ata na mamo v vsebino, katero pišem.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiv.U horoskopu sva čist kontra pa tkole.

 

Jest bi mel verjetn iste iskušnje z drogam če ne bi imel hiperventilacijskega sindroma ki sem ga dobill zarad militarnega očima.On si je dobesedno zadal da me bo naučil ubogljivega in ponižnega ki bo delal kar bo on rekel.Seveda mu to najprej ni uspevalo, nato pa se je začelo batiranje.Za vsako pikico...rečmo mat mi je rekla: Klemen pojdi ven vendar pazi da ne boš umazan...valda jest grem ven in hitro pozabim kaj mi je rekla ker 15 metrom od bloka je gradbišče(delali so mercator trgovino) in jaz valda z fredni se lovim in podobno.Valda rezultat je: umazan od čevljev do vratu.Pride vn očim(nikoli ga nisem klical oči ampak po imenu) in me vidi in reče:Klemen prid sm!Greva gor.Hodiva po stopnicah in on me začne tepst po riti ko blesav in mi govori:veš kaj je mami rekla ti pa tkole...bum bum...

 

In od takrat naprej za vsako malnkost bum bum.Enkrat sm mel po obrazu take fleke da mu je babica zatežila da ga bo prjavla na policijo....vendar ironični on je bil policaj oziroma miličnik.Mami nič ni vedla za to ker ji je lagal.Tako so tekla leta, jast pod nadzorom 24/7...in začela se se problemi.Kadar ga ni bilo sem bil živ k sto hudičev, ko je prišel sem se ga bal sto na uro.Ni in ni moglel razumeti mojega usmiljenja in občutka za pravico do vsega.Govoril mi je da sem baba.On je itak deloval po sistemu:jebej reveže(šibke) ,močneši od tebe so pa zakon(pa po možnosti morjo bit tvoji kolegi, ker ke spadaš ne med reveže)Seveda kar kol me je učil nič ni bilo od tega.Jaz sem zmeraj deloval po notranjem občutku ravno tako kot sedaj.Opazil sem tudi da sem že kot mulec meditirov brez da bi sam to vedel.Vsedel sem se na kavč, in se počutil dobro.Gledal sem pred sebe se sprostil in imel ta občutek popolnosti(občutek da ti je lepo, da nič ne rabiš,) neverjetno.In če sedaj pogledam nazaj so me zmeraj spraševali ko sem kje tako odsedel in opazoval svet okoli sebe:Ja Klemen kva pa ti tle...pa kr sam..a nimaš nič za delat...aaaaaaaaaa to večno vprašanje še danes: Kva delaš???? Enostavno ne kapirajo fredni da se dol vsedem nek v tišini(doma, nekje odzunaj kjer ne poznam ljudi in kjer je "ravnovesje okolja") in v naravi(tamo sploh delajo moji čuti 100 na uro), kjer ni nobenga in sedim, sm sproščen...mmmmmmm...neverjetn filing..nerabim nobenga(toplo v telesu,sreča), nić in se prepustim mislim in premlevam in premlevam 100 stvari ki se mi utreju v mislih lahko tut ure in ure(o vesolju, o naravi, o pripetlaju, o doloćni situaciji...)...kako naj to razložim kolegom..da u bistvu ne delam nič.....nemogoče.....

Ja hipervetnilacija.....totalni nadzor...ampak zmerj filing da bo bolj, da bom preživel....mama se je potem pri 12 ločila, ampak hipervetnilacija se je pa začela dlih fajn razvijat skupej z puberteto in miljon "motnjami" ki so mi btw uletavale v misli...Blo je "fajno" odbobje ja...potem sem začel kaditi pri 17 in cigareti so tisto mojo hipervetnilacijo postavli čist na vn, zato tut danes ne pržgem več čika, ker sm dobil lekcij.Vendar spet ironično sm si rekel:ne bojo mene čiki jebal in ugotavlov na 1000 in 1 način zakaj me čik tko zjeba telesno in psihično in kadil in kadil in vidno propadal.Zarad čikov sm mel skoraj take posledice k en k je norkoman.To se dogaja k maš hiperventilacijo in Co2 ne hod vn iz telesa ampak not vstaja.KLjub temu da sem vedel da mi škodujejo sem jih kadil...ne bojo me čiki jebal ....sem si govoril .In kadil in kadil in ugotavljal sprot : zakaj to, zakaj un.Bil sm premagan, ampak sm pogruntal zakaj in se pozdravil sam.

 

Zarad problemov s čiki se tut poj nism iksov, čeprav sm na partije hodu niti kej druzga rečmo LSD ali gobice.In mi tut ni žal ker pomoje nism nič zamudil ker vem zarad opisa kolegov vse varjatne kjere kol drog kjer sm se tko vživel da sm bil skoraj sam zadrogiran.Na travci moram pa rečt da sem mel na cajte trenutke kot da mi je vse jasno in da vse vem....take transe...vednar me je zmer zarad hiperventilacije na bed ruknl...tko da sm tut to počas k sm ugotovu skenslov.

 

Zanimiv z alkičem nism mel nikol problemov.Nism še nikol zalegu zarad nje, ker nekak čutm kdaj je dost.

 

 

Miško dej mi povej te frende k si zgubu, so zej tut tvoji frendi al maš druge.Jest sm namreč zej dlih v enem prehodnem obdoju ko mi je končno jasno kdo sem in kam spadam in imam frende ki so z mojega "prejšnega" življenja ko sem se pretvarjal da sem tak k oni, oziroma živel,razmišljal tako kot oni čeprav sem vedel da to ni prav...zdaj ko sem ta prehod opravil imam velike probleme ker me ne štekajo....hehe pravjo da sm padu v depresijo...hehe...sevede se mi jebe kva folka prav, pa kva se govori o men...ampak frendi so le frendi za katere dam tut svoje življenje, ker so tega vredni

 

 

Drgač mam pa frende iz vseh vetrov od doktorjev do zapornikov(tko k MIško hehe) in revežov.In morm rečt da so mi v osnovi skoraj vsi isti....mater kva nardi en papir na katerem piše si doktor al pa maš sam osnovno šolo narjeno v življenju...

 

Hm, zanimiva zgodba, vendar čisto tipična za slehernika tvojih let. Ko si notri, ne vidiš, kako izgleda od zunaj. Vsakdo ima željo po takšni ali drugačni pripadnosti. Vsaka doba ima svoj sistem urejanja teh pripadnosti. Dokler se zavestno ne podaš na pot raziskovanja svojega položaja in svojega namena, se tega niti ne zavedaš tako v polni meri. Kakor hitro se podaš na pot individualizacije, ostaneš sam. najprej odpadejo etikete, katere si sam nadeneš ali so ti jih drugi nadeli. Žal padanje mask ne poteka gladko in enostavno...

 

 

nI to to Kabalist.Men da Indigo oznaka samo vedet nekak kaj jaz sem, ker tega nism vedu cev življenje.In otkar to vem mam velik večje temelje pod nogami kot prej, ker končno razumem.Drgač daleč od tega da bi sam sebe tišov sm noter.In je edino "predalčanje" s katerim se strinjam...

 

Sploh mi gre pa nakurac ker naj bi bil z tem nekaj ne vem kva....naraj mam mir pa da delam v ozadju..za svoj srček.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo si to nanizal. Obstaja nekaj duhovnih poti, ki si pomagajo s psihoaktivnimi substancami.

Sicer pa ni tolikaj pomembna vsrta izkušnje, temveč nauk, katerega potegneš iz nje.

Mimogrede fenomen indigo otrok sem uporabil v romanu, katerega pišem. Sama ideja je dovolj zanimiva in v pravem kontekstu se da izplejati dobro zgodbo. Način razmišljanja indigo ljudi paše kot ata na mamo v vsebino, katero pišem.

 

Jest sm drgač pristaš naravnega filinga ker droge majo za moje pojme sicer dobr učinek rečmo ena bližnca k te dvigne v te "sfere" vendar preveč straskih učinkov.Pr naravnih treznih metodah tega ni.

 

Si presenečen nad tem fenomenov čeprav ga ne priznavaš ne Kabalist.... x;)x

 

..nč fantje smrdim k dihur,raspisov sm se..grem v vrooooočo bano

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si presenečen med temu fenomenov čeprav ga ne priznavaš ne Kabalist.... icon_smile_wink.gif

Fenomen je zanimiv. Saj ni potrebno, da verjamem v neke X-ljudi. Lastnosti, s katerimi se indigo ljudje izpostavljate, so kot nalašč za moj roman in to bom seveda uporabil. Zakaj pa ne? Sam način izražanja vaju obeh indigo mi je dalo idejo, kako to stvar uporabiti. Tista Miskotova o drugih svetovih je tudi pomagala...

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fenomen je zanimiv. Saj ni potrebno, da verjamem v neke X-ljudi. Lastnosti, s katerimi se indigo ljudje izpostavljate, so kot nalašč za moj roman in to bom seveda uporabil. Zakaj pa ne? Sam način izražanja vaju obeh indigo mi je dalo idejo, kako to stvar uporabiti. Tista Miskotova o drugih svetovih je tudi pomagala...

 

Če te veseli, zakaj ne x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor. Ako nečesa ne verjameš, še to ne pomeni, da ignoriraš. Samo nespametni ljudje nejevero potrjujejo s kategoričnim zavračanjem.

Vprašal sem se: "Kaj pe, če je vse to res?" in zatem dodal še vprašanje: "Kaj, če gre za nekakšen peskovnik zavesti?" in: "Kam lahko to pripelje?"

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo si to nanizal. Obstaja nekaj duhovnih poti, ki si pomagajo s psihoaktivnimi substancami.

Sicer pa ni tolikaj pomembna vsrta izkušnje, temveč nauk, katerega potegneš iz nje.

Mimogrede fenomen indigo otrok sem uporabil v romanu, katerega pišem. Sama ideja je dovolj zanimiva in v pravem kontekstu se da izplejati dobro zgodbo. Način razmišljanja indigo ljudi paše kot ata na mamo v vsebino, katero pišem.

Me veseli, da si lahko pomagas s temle pisanjem po forumu za knjigo.

Jaz sem ze doskrat razmisljal o pisanu avtobiografije, pa sem na zalost zelo ne vesc pisanja. Najverjetneje zato, ker sem tako malo knjig prebral v svojem zivljenjnu. Pac ucil sem se iz opazovanja in lastnorocnega ustvarjanja.

Se mi zdi, da bi imel zelo zanimivo zivljenjsko zgodbo za povedat. Mogoce kdaj kasneje. Se vedno je cas.

 

Evo se ena taka zanimiva, ko sem bil prvic na gobah.

Ko so me zadele mi je bilo vse lepo in noro. Nic slabega se mi ni zgodilo, samo uzival sem ob vsem kar se mi je dogajalo. Povedal bi lahko se tolliko, da samo iz enega kratkega trenutka sestavis cel roman. Vse do jutra, ko so me zacele pocasi spuscati. Sel sem spat in prvo sem mislil, da pac samo sanjam. V naslednjem ternutku, pa sem se zavedal, da to niso vec sanje. Cudno mi je bilo, da me misli niso vodile, kot je to v sanjah, ampak sem sam dolocal o cem razmislajm.

Prvic v zivljenju sem dozivel tisto pravo paranojo. Kaj pa ce se ne zavedam vec stvari, ki se dogajajo okoli mene in sem ostal z mislimi tam nekje v vesolju. Po glavi mi je slo, kako dolgo sem jaz ze tak.

Prvi znaki, da si na gobah je izguba obcutkas za cas. Cas nima smisla, ker vidis oz. zdi se ti, da dojemas vse istocasno za naprej in nazaj. V bistvu iskusis, kako je to ce je cas dejansko samo nekaj izmisljenega in zivis brez njega. Koliko vec si sposoben razumeti in videti, ce te ne omejuje cas.

Mislil sem si, kaj ce sem jaz dejansko ze nekaj dni v kaksni umobolnici in mi folk prihaja na obisk, samo da se jaz tega ne zavedam. Kako jim lahko povem, da mi dejansko ni nic hudega, samo da zal ne morem nazaj. Tako hudo mi je bilo za njih, da se zame mogoce sekirajo.

No v naslednjem trenutku sem odprl oci in ugotovil, da sem v postelji in, da so to bile samo moje misli. Dejansko sploh nisem spal.

Dobesedno sem zacel jokati od srece. Pa ne zato, da sem se vedno tu, ampak za izkusnjo. Koncno sem razumel prijatelje kako so se pocutili, kadar so mi rekli, da imajo paranojo. Koncno sem razumel kaj to je in koncno se bom lahko z njimi pogovarjal o tem in jih tolazil.

Istocasno pa se mi zdi, da sem dozivel zelo podobno sceno tistega, kar naj bi dozivljali ljudje, ki imajo shizofrenijo. In cisto jasno mi je zakaj so lahko gobe nevarne za tiste, ki majo kakrsne koli psihicne tezave in niso dovolj samozavestni.

Resnicno jih lahko tako odnese, da se nikoli ne vrnejo. Ceprav ravno zaradi te izkusnje mislim, da mogoce norcem res sploh ni tako hudo, kot oni zgeldajo nam, da trpijo. Mogoce res trpijo samo v tem svetu, dejansko pa zivijo s svojimi mislimi cisto lepo zivljenej.

Tud beseda "triping" se mi zdi cisto primerna. Najboljsi opis tega kr dozivis na gobah pomje je, ce primerjas to s potovanjem. Recimo odputujes za dlje casa nekam sam, od koder se ne mores vrnit lih kadar ces. Lahko te oropajo in ne vem kaj vse ze takoj ko tja prispes in mas cisto stalo ze od zacetka. Lahko ti je vse samo najbolj. Nikol ne ves tocen kaj se bo zgodil tud, ce se ne vem kok prpravs. Ampak vedno si vesel ko prides nazaj in stvari, ki si se jih naucil v casu potovanja.

Zanimivo je bilo to, da sem po tem tudi razmisljal o starsih. Naekrat mi je se bolj odleglo, ker mi je doziveto se potrdilo obcutek, ki sem ga imel. Da dejansko njim ni nic hudega. Pac zapustili so svoja telesa, ampak njihove misli so sle naprej kot, da se ni nic zgodilo.

Obcutek sem imel kot da, ko se rodis, samo pridejo, se zberejo misli v nase telo in funkcionirajo v tem nivoju (zakaj ne vem in niti ni vazno, ker tukaj naj nebi tega rabil razumet) in potem, ko umres samo postanes nazaj del enega, kjer smo dejansko vsi mi oz. nase misli in misli vseh, ki so ze umrli. Kot skupne sanje, ki se nikoli ne koncajo, nimajo nobene veze s casom, kot vesolje polno nas vseh, ki samo izmenjujemo misli in nauke.

Dober nauk ni kaj.

Takrat se mi je zgodilo, kot bi se prebujal in zacel sem razmislajti cisto drugace.

Seveda sem odreagiral cisto logicno, dejmo se enkrat, mogoce izvem se kaj vec. In tako sem se parkrat probal gobe, ceprav zdaj vem, da to nima smisla. Kar sem izvedel sem izvedel, vec se ne da.

Sem pa takrat tudi potolazil svojo vest, ki mi ni dala miru. Ni mi bilo jasno zakaj me je bolj prizadelo, ko sem izgubil skoraj vse prijatelje, kot pa takrat ko sem izgubil starse.

Odkritje Indigo otrok in to da sem sam indigo, pa mi je vse skupaj se bolj pojasnilo stvari. Vse se je lepo sestavilo skupaj, ker se cisto sklada z vsem tem.

Ze pred tem odkritejm pa sem govoril nekaj, kar je vedno malo sokiralo vse okoli mene. To da se mi ne zdi nic hudega, ce danes umrem, recimo v kaksni prometni nesreci. Samo pazit moram, da se trudim biti dober do ljudi in, da nimam slabe vesti, da vem da sem dal vse od sebe, seveda po svojim moceh.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Ja Klemen kva pa ti tle...pa kr sam..a nimaš nič za delat...aaaaaaaaaa to večno vprašanje še danes: Kva delaš???? Enostavno ne kapirajo fredni da se dol vsedem nek v tišini(doma, nekje odzunaj kjer ne poznam ljudi in kjer je "ravnovesje okolja") in v naravi(tamo sploh delajo moji čuti 100 na uro), kjer ni nobenga in sedim, sm sproščen...mmmmmmm...neverjetn filing..nerabim nobenga(toplo v telesu,sreča), nić in se prepustim mislim in premlevam in premlevam 100 stvari ki se mi utreju v mislih lahko tut ure in ure(o vesolju, o naravi, o pripetlaju, o doloćni situaciji...)...kako naj to razložim kolegom..da u bistvu ne delam nič.....nemogoče.....

Tud jaz sem doskrat rad cisto sam. Velikokrat recem, da mi neb bil problem tud, ce me zaprejo samega v celico. Sploh neb bil problem bit zaprt cisto sam za dolgo casa, ker je tolk stvari o katerih lahko premisljujes, da ti dolgo ne more bit dolgcas.

 

Glede tega kr si napisal, da si se znal ufurat tako v sceno zadete druzbe, da si bil kot bi bil zadet. Pri ljudeh, ki gobirajo je to kr pogost pojav in se mu rece "hitchhiking". Da te ljudje k so zadeti in na tripu okol tebe, kr potegnejo zraven v svoje tripe. Samo tega niso sposobni vsi, samo doloceni ljudje. Imam eno tako prjatlcao k zna drgac zelo dobr socustvovat in je zato vedno zadeta od drugih, ce je v taki druzbi. Kr not jo potegne.

 

Ceprav razlagat nekomu kako je na gobah je dokler ne dozivi tega nemogoce. Razen tistim posebnim ljudem, k jih zraven not potegne, ce so takrat zraven.

To je tko kot bi razlagal nekomu, ki se ni nikol seksal, kako je dobr seksat. Dejansko si tega ne more predstavljat dokler ne proba, pa ce ne vem kaj vidi in slisi.

Miško dej mi povej te frende k si zgubu, so zej tut tvoji frendi al maš druge.Jest sm namreč zej dlih v enem prehodnem obdoju ko mi je končno jasno kdo sem in kam spadam in imam frende ki so z mojega "prejšnega" življenja ko sem se pretvarjal da sem tak k oni, oziroma živel,razmišljal tako kot oni čeprav sem vedel da to ni prav...zdaj ko sem ta prehod opravil imam velike probleme ker me ne štekajo....hehe pravjo da sm padu v depresijo...hehe...sevede se mi jebe kva folka prav, pa kva se govori o men...ampak frendi so le frendi za katere dam tut svoje življenje, ker so tega vredni

Drgač mam pa frende iz vseh vetrov od doktorjev do zapornikov(tko k MIško hehe) in revežov.In morm rečt da so mi v osnovi skoraj vsi isti....mater kva nardi en papir na katerem piše si doktor al pa maš sam osnovno šolo narjeno v življenju...

Ja zdej mam druge prjatle. No razen ene izjeme, k je v bistvu takrat odsla z mano.

 

Mislim, da moram podat neko ozadje zarad jasnosti:

Moja bivsa ni mela ne vem kej dost svojih frendov in se je nekak zdruzla z mojimi. To pa zato, ker ko so jo ljudje prevec spoznal in videl njeno zlobo, je nardila stalo v druzbi in odsla. Tko, da se je folk med sabo skregu in pol ni blo tocno dolocljivo kaj je ona nardila.

Ko sem jo spoznal sem cutil, da je zloben clovek. Zato sem se jo izogibal in je nisem videl kako leto ali vec. Tezko se ji je blo izognit, kr je bla sestricna od punce mojga prjatla. No ta njena sestrica je bla tud ena sama zloba in zarad te sestricne sem zgubil prvega pravega prjatla.

 

Pol sem pa jaz bil ze en cas singl in ko smo se spet srecal je bla v novi druzbi, k je bla boljsa in sem misli, da se je spremenila.

(Zdej vem, da to ni mogoce. Zato sem takrat napisal, da ko clovek enkrat postane zloben v osnovi, ceprav je kot otrok bil dober, potem tak je in se tezko spremeni. To vedno takoj zacutim pr ljudeh, se ne zmotim. Je pa nanjo tako uplivala druzina, kr je bla taka vzoja. V to sem preprican.)

No in ker so me takrat ze preplavila custva zaradi kemije, nisem vec mogel objektivno oceniti kaj cutim.

Skupi sva bla 3 leta in cel cas je igrala popolno partnerko. Zna zlo dobr igrat. Tocno tako se je delala, da je kot je vidla, da si zelim da bi moja pratnerka bla.

Pol po treh letih si je najdla druzga tipcka. Bla je z mano dokler si ni najdla kej druzga, cist preracunljivo. Zdej ker je bil ta novi tip bratranec od punce mojga takat najboljsega frenda, se ta moja bivsa ni mogla izognit, da moji frendi neb zvedel, da je z njim. Vsi so vedel sam jaz ne. Vse dokler nisem nardil tizga posta, k sem ga omenil v enem prejsnjih povstov in mi je vse postalo jasno.

Fora je bla pa v tem, da je moje in takrat ze svoje prjatle prosila, da mi nej ne povejo, da mi bo ze sama, jaz pa sem do tega spoznanja prsu prej sam.

Jaz sem takrat zgubil prjatle v bistvu zato, ker je potisnila moje prjatle v situacijo, k jih neb blo treba in so odreagiral kokr sem vedu da pac bojo. (Ceprav se nisem strinjal s tem, kako bi odreagiral, to ni blo pomembno dokler do take situacije ni prslo.)

Upraviceno sem bil jezen na njih, ceprav se niso sami spravil v tako situacijo.

Pomoje bi mogu takrat saj en od njih narest to, kr bi jaz naredu v taki situaciji. Pa niso oni krivi, da tko ne razmislajo, so pac drugacni ljudje. Cist sem jih razumel, da se niso hotl umesat, ker so se cutil prjatli od obeh. Ampak saj en bi ji mogu rect: Al mu povej zdej takoj, al pa mu bom jaz.

Ker tega noben ni naredu, sem na kratko prekinil vse stike z njimi in cist zamenjal druzbo.

Takrat sem razmisljal, da sigurno bo prslo v zivljenju do podoben situacije in verjetno spet ne bojo znal pravilno odreagirat. Zato je bolje bit brez njih. Pa ceprav so drgac cist dobri ljudje, k niso nobenmu hotl nic slabga. Sam to niso prjatli zame, ce ne mores na njih racunat takrat, ko jih najbolj rabis.

Skratka cista "beverlyhils" scena. Tm k so kr en cez drzga in en z drugim.

 

Zate bi reku, da pac odloci se. Sam najbolj ves kaki so tvoji prjatli.

Jaz sem se odlocil vztrajat z njimi ceprav sem vedu, da ne morem lih na njih racunat v takih situacijah. Vem da ce bi jim to razlagu neb razumel in se neb strinajl, da so res taki. Pol k je pa zivljenje samo prpelalo do take situacije, mi jim pa ni blo treba razlagat, enoastavno mel sem dokaz, cepav tega nisem nikol tko njim predstavu al pa vrgu naprej. To je bil bolj zame dokaz, da sme mel prav. Njim je pa blo jasno zakaj sem odsel. Al pa tud ne, pa jim bo sele, ko bojo cist odkriti do sebe...

Je pa res, da me je to zelo globoko prizadel. Razocaranje totalno nad ljudmi. Pa spoznanje, da ce enkrat zacutim, da je clovek v osnovi hudoben, potem je res in ni moja naloga, da ga skusam spremenit.

Odlocit se moras, ce si prpravljen sprejet to, da se ti lahko zgodi, da bos mogu racunat sam nase. No sej do tega loh tako al tko pride. Ti recimo v nesreci vsi naj frendi umrejo pa si na istem. Lih zato sem jaz bil z njimi do tazga trenutka, da smo saj mel kej en od druzga dokelr se je dal. Mam drgac lepe spomine na te prjatle.

Nekak tko k z drogo, k sem zmiri cutil, da to ni to, pa sem jo vseen uporablju.

nI to to Kabalist.Men da Indigo oznaka samo vedet nekak kaj jaz sem, ker tega nism vedu cev življenje.In otkar to vem mam velik večje temelje pod nogami kot prej, ker končno razumem.Drgač daleč od tega da bi sam sebe tišov sm noter.In je edino "predalčanje" s katerim se strinjam...

 

Sploh mi gre pa nakurac ker naj bi bil z tem nekaj ne vem kva....naraj mam mir pa da delam v ozadju..za svoj srček.

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

 

 

 

 

Jest sm drgač pristaš naravnega filinga ker droge majo za moje pojme sicer dobr učinek rečmo ena bližnca k te dvigne v te "sfere" vendar preveč straskih učinkov.Pr naravnih treznih metodah tega ni.

To je cist res :palec:

Biznjice so fajn sam, ce lahko locis resnico od ostalga. Sam takih ljudi je malo. Oziroma so ze na neki stopnji in je pol vprasanje, ce te bliznjice sploh se rabjo x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo Indigo eno vpasanje zate:

Kaj nardis ce te je recimo tvoj prjatu vsake tolk casa razjezi, ker ni fer ali ne razume, da je neposten. Pa ti recimo cutis ali ves, da imas prav? (Ishajam iz stalisca, da ne gre zato, da bi sam mel zadi kak skrit namen in hotel to osebo kaj naucit, ampak bi samo rad, da bi te razumel, da nima prav kar pocne in da naj neha to pocet.)

A vsakic ponovno probas razlozit, da bi prjatu razumel kaj pocnes(to pocnem jaz, dokler mi dokoncno ne dopizdi in mam pol res dost za zmiri) ali samo enkrat probas in ce vidis da ne gre, si pac mislis svoje in se probas neobremenjevat s to zadevo?

Zanima me v kerih primerih vztrajas dokler ti ne rata ali dokler ne odnehas.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede tega kr si napisal, da si se znal ufurat tako v sceno zadete druzbe, da si bil kot bi bil zadet. Pri ljudeh, ki gobirajo je to kr pogost pojav in se mu rece "hitchhiking". Da te ljudje k so zadeti in na tripu okol tebe, kr potegnejo zraven v svoje tripe. Samo tega niso sposobni vsi, samo doloceni ljudje. Imam eno tako prjatlcao k zna drgac zelo dobr socustvovat in je zato vedno zadeta od drugih, ce je v taki druzbi. Kr not jo potegne.

 

Ceprav razlagat nekomu kako je na gobah je dokler ne dozivi tega nemogoce. Razen tistim posebnim ljudem, k jih zraven not potegne, ce so takrat zraven.

To je tko kot bi razlagal nekomu, ki se ni nikol seksal, kako je dobr seksat. Dejansko si tega ne more predstavljat dokler ne proba, pa ce ne vem kaj vidi in slisi.

 

not te potegne, da se navidezno obnasas kot zadet. ce si v sprosceni druzbi in ce si sam sproscen to ni tezko. sam ne mi pa govort da je "hitchiking" (ne mislm sam na "gobiranje", ampak za nasploh (trava, alko..) isto kot prava zadetost.

ce se znas vzivet tako v veselo, kot zamorjeno, kot zabavljasko...druzbo ne vidim razloga, da se ne bi mogel v zadeto.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

not te potegne, da se navidezno obnasas kot zadet. ce si v sprosceni druzbi in ce si sam sproscen to ni tezko. sam ne mi pa govort da je "hitchiking" (ne mislm sam na "gobiranje", ampak za nasploh (trava, alko..) isto kot prava zadetost.

ce se znas vzivet tako v veselo, kot zamorjeno, kot zabaljasko...druzbo ne vidim razloga, da se ne bi mogel v zadeto.

Ok bom dopolnil, da ne bo nesporazumov ;)

Mas prav, da se lahko vizivis v vse to in se celo obnasas zadeto in vsekakor ni isto kot, ce bi bil dejansko zadet.

V mislih sem imel pojav, ki naj bi bil znan in zabelezen samo pri tripanju na gobah, se mi zdi. Ne, da se navidezno obnasas kot, da si zadet, videt si lahko cisto normalen, ampak dejansko cutis in vidis dolocene stvari, ki jih tudi ostali, ki so zadeti. Vsekakor ne vsega in enako.

 

Vec o tem si lahko preberes na netu, kjer sem jaz to zasledil. Tud pisalo je, da ce vecja druzba to pocne zunaj, se zna zgodit lokalna nevihata. In ravno taka cudna nakljucja naj bi potrdili tisti, ki so bili zraven pa niso nicesar vzel.

Kaj pa vem ce je to res. Jaz ji verjamem, da me je vidla na dveh koncih sobe hkrati. Eni pravjo, da se ti avra razsiri in naj bi dejansko bila tvoja energija se drugje kot samo tam kjer sedis. Mogoce zato nastane tist filing, da se je nevem kaj vse zgodil, da je cela soba razdejana, ceprav smo uglavnem sedel.

Sicer do tega ne prihaja ce si zunaj, pa da je toplo. Ce si nekje not ti bolj v glavi dogaja. Ce si pa zunaj pa samo bulis okol sebe. Zato ker je narava tako lepa je manjsa verjetnost, da bi mel bad trip. No razen ce je res mraz al pa temno, ko spet pades prevec v svoje misli. To so pac moje izkusnje xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo Indigo eno vpasanje zate:

Kaj nardis ce te je recimo tvoj prjatu vsake tolk casa razjezi, ker ni fer ali ne razume, da je neposten. Pa ti recimo cutis ali ves, da imas prav? (Ishajam iz stalisca, da ne gre zato, da bi sam mel zadi kak skrit namen in hotel to osebo kaj naucit, ampak bi samo rad, da bi te razumel, da nima prav kar pocne in da naj neha to pocet.)

A vsakic ponovno probas razlozit, da bi prjatu razumel kaj pocnes(to pocnem jaz, dokler mi dokoncno ne dopizdi in mam pol res dost za zmiri) ali samo enkrat probas in ce vidis da ne gre, si pac mislis svoje in se probas neobremenjevat s to zadevo?

Zanima me v kerih primerih vztrajas dokler ti ne rata ali dokler ne odnehas.

 

Če ti iskren povem dosktkrat prej odneham, ker u bistvu frend ne razume kaj mu hočem povedat.Jast se spustim v ozadje zadeve(vsi pa gledajo tko porvšinsko k naša medicina namest da bi se lotl temelja zadeve) oni pa valda ne vejo kva delajo oziroma jim je to tok v podzavesti da se sploh ne zavedajo dostikrat zato sem raj kr tih, sej škoduje mi ne ker vem zakaj gre.Zej če so to res velke zadeve potem se takih oseb ognem, te manjše pa pač požrem in si rečem po Jezuovsko:"oprosti jim saj ne vedo kaj delajo".... x;)x in pač niso še pripravljeni na ta način razmišljanja

 

Mam frenda k bi se kr naprej rd tepu pa kakšen drug ga mal grdo pogleda pa ga že hoče prebunkat..pa ne zastop daj problem v njegovi nesamozavesti ki jo rešuje potem z agresijo.Pol pa prav k ga en raspizdi daj za to kriv južnaški temperament...mislm kva boš takmu reku....men kr dol vse pade...sam je pa uredu dečko drgač.

 

Tvoje razlage bo zlo mal kakšen štekov 100% ker so enostavno too much za to zavest....vsaj jest mam take iskušnje.Poleg tega me pa najbolj raspizdi k enmu nekej razlagam in po 2 3 besedah že kr misl kva hočem povedat pa kuj seka nazaj, čeprav mu jest hočem poveda to svoje pa to k mi seka un cajt pa še 100 stvari zravn...in valda ker ne znam v 3 besedah povedat vsega sm pol butl jest...strpnih pa veš kok je k mu na dušo pihaš...jest sm ampak drugi..oj joj joj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...