Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

S cim pa?

Upam, da se tema ne sprevrze v debato o drogah, k sem ze tolk o tem napisu x:Ix

 

travco. pa ne bi zdej o tem. mi je pa ful zanimiv vaju brat, ne vem ce sem ze kdaj sov brat tok dolge poste. skratka zlo malkrat..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

indigo..

 

js bi reku, da bl odvisno za katerga frenda se kle gre. no pa seveda tud o kateri stvari bi blo govora. ni vse za vse.. x;)x

sam bolj to, da te ne bi razumel, bi dav js poudarek na to, da jim je tak nacin razmislanja cist mim.. preprosto ne, da se jim s takimi stvarmi ukvarjat.

o buhpomagi v kaksni druzbi pa si to.. to so pa zame najvecji primitivci pretepaci! valda je problem v njegovi nesamozavesti. sam ni sam to.. najvecji problem je v socializaciji, v njihovih navadah, ki so ji sprejel buhveodkje. sam s svojo glavo pa ne bi nc mislni. js mam velikrat obcutek, da (ceprov je to navidez cist zanikan) so ljudje se cist prevec slepo vdani v usodo. nc se ne trudju, noben ne stremi k napredu. enostavno so se kr zadovolni s tem kar so.. bedno. pa ne razum to tko, da bi mogu bit nezadovoljen sam s sabo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ti iskren povem dosktkrat prej odneham, ker u bistvu frend ne razume kaj mu hočem povedat.Jast se spustim v ozadje zadeve(vsi pa gledajo tko porvšinsko k naša medicina namest da bi se lotl temelja zadeve) oni pa valda ne vejo kva delajo oziroma jim je to tok v podzavesti da se sploh ne zavedajo dostikrat zato sem raj kr tih, sej škoduje mi ne ker vem zakaj gre.Zej če so to res velke zadeve potem se takih oseb ognem, te manjše pa pač požrem in si rečem po Jezuovsko:"oprosti jim saj ne vedo kaj delajo".... x;)x in pač niso še pripravljeni na ta način razmišljanja

Men se tud to dogaja :sori:

 

Jaz se pa tolazim s tem, da mogoce bo pa enkrat dojel. Recimo cez par let, ko mene ne bo vec zraven. Recimo se bo kej zgodil in se bo spomnil nazaj kaj sem mu govoril in bo takrat dojel. Mogoce bo pa pol lih on znal to naprej bolje razlozit kot jaz.

Doskat mam obcutek, da neznam tko povedat, da bi ljudje razumel in je to moj problem. Treba je ob pravem trenutku na prav nacin... Zato se ne maram ment po telefonu, kr se pri osebnih kontaktih bolje odrezem, kr cutjo, da sam dobr hocem. Sploh ce se to ponavlja.

Vazen da sem se jaz potrudil, tud ce mi ni ratal.

Mogoce lih zato vztrajam in doskat vseen veckrat poskusam. Tud, ce vem ze v naprej, da ne bo ratal.

 

Aja pa se to. Zgodi se da sem vcas tud nesramen. Kadar gre po moje za pomembno stvar. Me sicer boli takrat, da morem bit tak, ampak vcas res ne znam drugac.

Recimo kadar se veckat potrudim razlozit in se vedno clovk ne posteka, da je ne fer al nesramen in kr ne neha. Vcas me to tko razjezi, da mu pol isto nardim, kot on men dela.

Pol pa ponavad znori, kako sem lahko tko nesramen. Jaz mu pa samo vrzem nazaj: No vidis kaj si ti men delu.

Ponavad je potem cist uzaljen, ampak moj namen dosezen. V fris mu zabrisem resnico, k je saj tist trenutek ne more zanikat, tud ce se ne vidva vec. Sej kaksni pol zacnejo bracat besede, kr so verbalno bolj spretni od mene, ampak ne pomaga.

 

Sam res, ne more clovk delat drugim to, kr sam neb rad, da drugi delajo njemu. Jaz zmir recem, da ce komu nardim kaj kr misli, da je bilo nesramno, to sam pomen, da mi lahko isto dela sam in ne bom jezen al pa zameru. Kvecjem bom mogoce dojel, da sem sam zajebu.

Ne prenasam pa dvojnih meril in vcas kr morem to na tak grd nacin pokazat, ce nocejo drugac dojet.

Mam frenda k bi se kr naprej rd tepu pa kakšen drug ga mal grdo pogleda pa ga že hoče prebunkat..pa ne zastop daj problem v njegovi nesamozavesti ki jo rešuje potem z agresijo. Pol pa prav k ga en raspizdi daj za to kriv južnaški temperament...mislm kva boš takmu reku....men kr dol vse pade...sam je pa uredu dečko drgač.

Ti kr ostan zraven njega. Saj tolk da ma kontarst v blizini. Mogoce bo najdu saj tisto sredino x;)x

 

Tvoje razlage bo zlo mal kakšen štekov 100% ker so enostavno too much za to zavest....vsaj jest mam take iskušnje.Poleg tega me pa najbolj raspizdi k enmu nekej razlagam in po 2 3 besedah že kr misl kva hočem povedat pa kuj seka nazaj, čeprav mu jest hočem poveda to svoje pa to k mi seka un cajt pa še 100 stvari zravn...in valda ker ne znam v 3 besedah povedat vsega sm pol butl jest...strpnih pa veš kok je k mu na dušo pihaš...jest sm ampak drugi..oj joj joj

Mas prov, ponavad ze v naprej vem da bo tko :palec:

 

indigo..

js bi reku, da bl odvisno za katerga frenda se kle gre. no pa seveda tud o kateri stvari bi blo govora. ni vse za vse.. x;)x

sam bolj to, da te ne bi razumel, bi dav js poudarek na to, da jim je tak nacin razmislanja cist mim.. preprosto ne, da se jim s takimi stvarmi ukvarjat.

Mas prav, res je tko. Vseen mi je pa Indigo cist dost povedu x:Dx

o buhpomagi v kaksni druzbi pa si to.. to so pa zame najvecji primitivci pretepaci! valda je problem v njegovi nesamozavesti. sam ni sam to.. najvecji problem je v socializaciji, v njihovih navadah, ki so ji sprejel buhveodkje. sam s svojo glavo pa ne bi nc mislni. js mam velikrat obcutek, da (ceprov je to navidez cist zanikan) so ljudje se cist prevec slepo vdani v usodo. nc se ne trudju, noben ne stremi k napredu. enostavno so se kr zadovolni s tem kar so.. bedno. pa ne razum to tko, da bi mogu bit nezadovoljen sam s sabo.

Zato smo pa mi kle, k se nam da tud s takimi ljudmi druzit x;)x

Iz vsakega tudi tako "hudobnega" cloveka se da na prav nacin kej koristnega ven potegnit x^x

 

travco. pa ne bi zdej o tem. mi je pa ful zanimiv vaju brat, ne vem ce sem ze kdaj sov brat tok dolge poste. skratka zlo malkrat..

Hvala, hvala, me zlo veseli x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato smo pa mi kle, k se nam da tud s takimi ljudmi druzit x;)x

Iz vsakega tudi tako "hudobnega" cloveka se da na prav nacin kej koristnega ven potegnit x^x

Hvala, hvala, me zlo veseli x:Dx x:Dx x:Dx

 

me prov zanima kaj bi iz mene ven privlekla? x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obcutek sem imel kot da, ko se rodis, samo pridejo, se zberejo misli v nase telo in funkcionirajo v tem nivoju (zakaj ne vem in niti ni vazno, ker tukaj naj nebi tega rabil razumet) in potem, ko umres samo postanes nazaj del enega, kjer smo dejansko vsi mi oz. nase misli in misli vseh, ki so ze umrli. Kot skupne sanje, ki se nikoli ne koncajo, nimajo nobene veze s casom, kot vesolje polno nas vseh, ki samo izmenjujemo misli in nauke.

Dober nauk ni kaj...

...Ze pred tem odkritejm pa sem govoril nekaj, kar je vedno malo sokiralo vse okoli mene. To da se mi ne zdi nic hudega, ce danes umrem, recimo v kaksni prometni nesreci. Samo pazit moram, da se trudim biti dober do ljudi in, da nimam slabe vesti, da vem da sem dal vse od sebe, seveda po svojim moceh.

 

:palec: :palec: :palec: xyesx xyesx xyesx

 

Tud jaz sem doskrat rad cisto sam. Velikokrat recem, da mi neb bil problem tud, ce me zaprejo samega v celico. Sploh neb bil problem bit zaprt cisto sam za dolgo casa, ker je tolk stvari o katerih lahko premisljujes, da ti dolgo ne more bit dolgcas.

 

:palec: :palec: :palec: xyesx xyesx xyesx

 

Jst sm probala sam travo, pa haš - nobenga učinka. Čike sm kadila 365 dni, vsak dan eno škatlo (me je zanimal, če lah rataš odvisen od nikotina). Po preteku 365 dni, sm nehala brez problemov, nikol več nobenga pržgala. Alkota sm se napila sam enkat do bruhanja; sm mela tak filing, k da jst gledam eno nažgano osebo, kot film v kinodvorani v prvi vrsti na velikem filmskem platnu (svoj telo tm zraven na levi strani rahlo navzdol), razmišljala pa čist trezno; kt da sm jst ločena od telesa. Drgač jst alkota ne pijem, ker se me hitr prime (že od enga majhnega likerja recimo, al pa pol deci vina), pol morm pa zmer spit zelo velik vode (1,5-2L), da se prečistim.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, v vsaki stvari se najde kaj koristnega. Na primer: Sam ne verjamem v neke posebne X-ljudi, vendar bom ta fenomen uporabil v svojem romanu. Ravno mi je manjkala logična nit, pa je ta debata dveh X-menov sedla kot ata na mamo. Branje njunih postov mi je povedalo o psihologiji ljudi, ki se imajo za X več, kot vsi ostali viri skupaj.

Dajem za pokušino en odstavek iz romana:

»Indigo ljudje smo, so, kakor pač hočete, samo posebna posoda, katera je sposobna brez osebnostnih deformacij prenesti posebej agresivne oblike zavesti. Temni lord in Mešarah sta samo dva pola istega razodevanja. Nista tako različna. Temni lord je ozaveščena samovolja, absolutistični napuh. Mešarah je na drugi strani utelešena relativistična osmislitev življenja. Obe obliki sta radikalni v svoji dejavni telesnosti. Bog vedno poskrbi za ravnotežje. Zakaj bi duši Mešaraha smrdela indigo zavest? Čeprav so indigo morebiti proizvod zložnega delovanja Temne zavesti, niso predstavniki teme, dokler se v njih ne naseli Temna duša. Dokler je posoda prazna, se ne moreš politi z njeno vsebino.«

x:Dx x:Dx

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če ti iskren povem ...
:palec: Kako bi pa povedal ne-iskreno... xDDx sem že sam kdaj tako začel pisati, pa sem hitro pobrisal.... x:o)x

 

- Pomislil sem, kakšna je razlika med X in K ljudmi. Kateri so bolj resnični. Sebe in drugih ljudi mi ni potrebno razvrščati. Razvrščanje mi pomeni ločevanje.

 

- Mislim, da znanje, ki ga osvojim z zaklinjanjem, z driblanjem možganov, posebnimi obredi zares ne izpriča resnice. Čeprav je za tistega, ki je napisal knjigo, lahko vse 100% resnično, ne more biti obenem zame kot bralca. Za resnično lahko prodajam naprej drugim samo tisto, kar kar sem izkusil.

 

- Kaj meniš o tej moji misli (ki jo imam za resnično), da lahko drugim za resnično razlagam samo tisto, kar sem resnično sam okusil, namesto da bi vam na veliko razlagal znanja o odlično naučenih in natreniranih teorijah?

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odkritje Indigo otrok in to da sem sam indigo, pa mi je vse skupaj se bolj pojasnilo stvari. Vse se je lepo sestavilo skupaj, ker se cisto sklada z vsem tem.

Ze pred tem odkritejm pa sem govoril nekaj, kar je vedno malo sokiralo vse okoli mene. To da se mi ne zdi nic hudega, ce danes umrem, recimo v kaksni prometni nesreci. Samo pazit moram, da se trudim biti dober do ljudi in, da nimam slabe vesti, da vem da sem dal vse od sebe, seveda po svojim moceh.

 

Itak.U bistvu sm jest pr tej oznaki občutu oboje.Veselje da sm končno spoznal da sm to in razočaranje ker me to označuje kot da sm nekaj več.Smešn je ta filing.Veš da si nekaj več h krati pa se počutiš glupo ker to si in poiskušaš zanikat ker največ na svetu ti pomeni enakost med drugimi ne glede na spol,starost,raso,vero,družbeni položaj...

 

Biti dober do drugih ja...zmerej pomagat po svojih najbolših močeh :palec: :palec:

 

Smrti se ne bojim...če bo prišla bo pač prišla...kva čmo..k njej pa tut ne bežim....če bom bolan se bom boril do zadnjega diha x;)x

 

 

Men se tud to dogaja :sori:

 

 

Doskat mam obcutek, da neznam tko povedat, da bi ljudje razumel in je to moj problem. Treba je ob pravem trenutku na prav nacin... Zato se ne maram ment po telefonu, kr se pri osebnih kontaktih bolje odrezem, kr cutjo, da sam dobr hocem. Sploh ce se to ponavlja.

Vazen da sem se jaz potrudil, tud ce mi ni ratal.

Mogoce lih zato vztrajam in doskat vseen veckrat poskusam. Tud, ce vem ze v naprej, da ne bo ratal.

 

Enako.Filing je tok drugačen od besed ne.Včasih sm tok lačen po komunikaciji glede na govorico telesa.Da bi se z nekom vse zmenil samo z obrazno mimiko in izmenjavo energije brez besed.Ful pogrešam ta način.

 

 

Sej kaksni pol zacnejo bracat besede, kr so verbalno bolj spretni od mene, ampak ne pomaga.

 

 

Hja besed če mi delujemo na čutni zaznavi.Zame so besede sam pika na i.Vse je v čutih.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se tud to dogaja :sori:

 

 

 

 

 

Ti kr ostan zraven njega. Saj tolk da ma kontarst v blizini. Mogoce bo najdu saj tisto sredino x;)x

 

Itak.Mam filing da kamor kol pridem razbijam negativo v ozračju in nekako uravnotežim zadevo.Zanč smo ga drinkal v enmu lokalu paj prod koncu prišel k nam v družbo eden največjih fajterjev v pr ns(jest sm se tepu 2 krat v cevmu življenju, pa še to zarad bedarij v osnovni šoli).Vsi moji fredni so ga gledal k daj ne vem kva.On pa čist tko pride do nas pa prav:"vsaj eni normalni tle"... in tko smo spil še ene par pirčkov in debatiral...Seveda je blo vse to zarad mene ker znam to uravnotežit in taki zmer hodjo poj do mene....sam sm bil tih oziroma mi sploh na misle ni pršlo čeprov sm se zavedov daj upadu zarad mene ubistvu.Jest sm pa itak na njega gledov k na vsakega druzga in toj on iskov...enga tazga...ne pa da mu vsak v rito leze vs slinast in nekak upa da bo poj pod njegovim kritjem....matr ljudje..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jaz sem doskrat rad cisto sam. Velikokrat recem, da mi neb bil problem tud, ce me zaprejo samega v celico. Sploh neb bil problem bit zaprt cisto sam za dolgo casa, ker je tolk stvari o katerih lahko premisljujes, da ti dolgo ne more bit dolgcas.

 

 

Sam res.Jest ne bi mel nč prod temu če bi nek na enmu otoku obtičov kjer ne bi blo tut enga človeka za kakšen let...hehe

 

me prov zanima kaj bi iz mene ven privlekla? x;)x

 

 

Matr si firbc.Na vsak način bi rad da te en prebere a...hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede tega kr si napisal, da si se znal ufurat tako v sceno zadete druzbe, da si bil kot bi bil zadet. Pri ljudeh, ki gobirajo je to kr pogost pojav in se mu rece "hitchhiking". Da te ljudje k so zadeti in na tripu okol tebe, kr potegnejo zraven v svoje tripe. Samo tega niso sposobni vsi, samo doloceni ljudje. Imam eno tako prjatlcao k zna drgac zelo d

Skupi sva bla 3 leta in cel cas je igrala popolno partnerko. Zna zlo dobr igrat. Tocno tako se je delala, da je kot je vidla, da si zelim da bi moja pratnerka bla.

Pol po treh letih si je najdla druzga tipcka. Bla je z mano dokler si ni najdla kej druzga, cist preracunljivo. Zdej ker je bil ta novi tip bratranec od punce mojga takat najboljsega frenda, se ta moja bivsa ni mogla izognit, da moji frendi neb zvedel, da je z njim. Vsi so vedel sam jaz ne. Vse dokler nisem nardil tizga posta, k sem ga omenil v enem prejsnjih povstov in mi je vse postalo jasno.

Fora je bla pa v tem, da je moje in takrat ze svoje prjatle prosila, da mi nej ne povejo, da mi bo ze sama, jaz pa sem do tega spoznanja prsu prej sam.

Jaz sem takrat zgubil prjatle v bistvu zato, ker je potisnila moje prjatle v situacijo, k jih neb blo treba in so odreagiral kokr sem vedu da pac bojo. (Ceprav se nisem strinjal s tem, kako bi odreagiral, to ni blo pomembno dokler do take situacije ni prslo.)

Upraviceno sem bil jezen na njih, ceprav se niso sami spravil v tako situacijo.

Pomoje bi mogu takrat saj en od njih narest to, kr bi jaz naredu v taki situaciji. Pa niso oni krivi, da tko ne razmislajo, so pac drugacni ljudje. Cist sem jih razumel, da se niso hotl umesat, ker so se cutil prjatli od obeh. Ampak saj en bi ji mogu rect: Al mu povej zdej takoj, al pa mu bom jaz.

Ker tega noben ni naredu, sem na kratko prekinil vse stike z njimi in cist zamenjal druzbo.

Takrat sem razmisljal, da sigurno bo prslo v zivljenju do podoben situacije in verjetno spet ne bojo znal pravilno odreagirat. Zato je bolje bit brez njih. Pa ceprav so drgac cist dobri ljudje, k niso nobenmu hotl nic slabga. Sam to niso prjatli zame, ce ne mores na njih racunat takrat, ko jih najbolj rabis.

Skratka cista "beverlyhils" scena. Tm k so kr en cez drzga in en z drugim.

 

To so res bedne scene.Sam še una muzka z limonad manka hehe.Jest pr takih scenah včas kr črto potegnem ker se mi ne da z tem bedarijam ukvarjat pa zgublat energije(to mij k un k mi en reče:lej ta ma pa kr dva jebača...matr....pa kva me briga pa tut zanima me ne...brez veze se z tem ubadat...naj ma 10 če ji paše kva..nč nam drgač gledov nanjo..mogoče edin z vidika da je nekej narobe z njo ker išče pozornost s tem oziroma na ta način tlači ene svoje komplekse).Raj v zid gledam pa razmišlam kakšne bol produktivne zadeve....Itak nobenga ne silm daj moj fredn.Če noče lahk gre.Vse je od njega odvisn...

 

Itak mi gre pa tekmovalnost na kurac.....

Stvari delaš ker so TEB kul...ne pa zato da bom sosedu nekej pokazov pa svojo nesamozavst(ljudje sploh ne vidjo tega uglavnem) gor pumpov

 

:palec: Kako bi pa povedal ne-iskreno... xDDx sem že sam kdaj tako začel pisati, pa sem hitro pobrisal.... x:o)x

 

- Pomislil sem, kakšna je razlika med X in K ljudmi. Kateri so bolj resnični. Sebe in drugih ljudi mi ni potrebno razvrščati. Razvrščanje mi pomeni ločevanje.

 

- Mislim, da znanje, ki ga osvojim z zaklinjanjem, z driblanjem možganov, posebnimi obredi zares ne izpriča resnice. Čeprav je za tistega, ki je napisal knjigo, lahko vse 100% resnično, ne more biti obenem zame kot bralca. Za resnično lahko prodajam naprej drugim samo tisto, kar kar sem izkusil.

 

- Kaj meniš o tej moji misli (ki jo imam za resnično), da lahko drugim za resnično razlagam samo tisto, kar sem resnično sam okusil, namesto da bi vam na veliko razlagal znanja o odlično naučenih in natreniranih teorijah?

 

 

Piko če ti iskreno povem me prov glava zaboli k to berem.Zakaj tko kompliciraš stvari.Dej povej naravnost no.

 

Prosim te :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piko če ti iskreno povem me prov glava zaboli k to berem.Zakaj tko kompliciraš stvari.Dej povej naravnost no.

Prosim te :sori:

:palec: :palec:

Ma ja, vsega pa ne znam napisati bolj naravnost, kot napišem. Ampak tokrat sem v prvi varianti zares imel napisano bolj naravnost, pred objavo pa sem vse skupaj spremenil. Pa še to mi ni všeč, da sem se navidezno obrnil nate, v resnici pa je bilo usmerjeno drugam, še najbolj Kabalistu.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mater sva istga mislenja :palec: :palec: :palec:

Pa nej se kdo temu rece sam nakljucje, ce si upa :vragec:

Sam res.Jest ne bi mel nč prod temu če bi nek na enmu otoku obtičov kjer ne bi blo tut enga človeka za kakšen let...hehe

Ej cist isto jaz pravim svojim frendom, pa sploh ne stekajo kako bi loh bil cist sam. Vcas res rabis mal bit sam. Pa niti prblizno ne gre za to, da bi bezal pred cim.

 

Jaz k sem sel sam v Avstralijo sem sel tja zarad razlicnih razlogov. Glavni je bil ta, da sem rabu nekam it, da se mal najdem, po smrti mojih starsev in vsej stali okol tega.

Po 10ih dneh Sydneya sem sel v Tasmanijo, da si uresnicim te sanje, da bom loh cist sam nekje v naravi. Celih 14 dni sem bluzil po gozdovih, kjer se ziv clovek ni stopil. Res taki kraji tm obstajajo, kr je Tasmanija skor cist neposeljena in neobdelana. Razen unih koncov k so mesta. Direktni stik ciste narave in urabnega.

Ponavad sem se zgodi zjutri zapelu do zadnje postaje do kere je bus pelu. Sabo sme mel 1l vode, en sendvic in eno cokolado. Pol sem pa odbluzil kr brez karte in destinacije v gozd in raziskoval. Bistvo je blo, da sem bil cist sam s svojimi mislimi. Tud ce sem bluzil po urejenih poteh sem se odmikal od ljudi cez dan. Ratal mi je tud par takih hudih fotk.

Proti veceru pa sem se obrnil in poiskal pot nazaj. Je blo prevec mrzlo zuni, da bi loh kr tm prespal. Celo sneg je padal na nadmorski visini 1000m. Tasmanija je dost podobna Sloveniji. Same gore, gozdovi, jezera. S tem, da je vse okol morje. Pa neverjetni soncni vzhodi in zahodi, ker si tko blizu juznega pola. Pa cist odfukane zivali.

Nikol pa ni blo panike, da bi se zgubil.

Neverjetn obcutek mas, ko vidis kako te je narava obdarila z vsemi cutili, da se ne mores zgubit, sam ce se znas poslusat. No po dveh tednih sem bil pa spet kot prerojen in prpravljen za bolj urbano okolje in sem se vrnil nazaj na vecjo celino.

 

Res se splaca saj enkrat v zivljenju izkusit tko sam potvat. Najraj potujem sam, kr se mi ni treba na nobenga ozirat, al pa delat kakih kompromisov...Sploh ce pomislim, da vec kot pol sveta zivi z manj kt en dolar na dan in mi k mamo to moznost, ce jo saj enkrat ne izkoristmo je res skoda.

 

 

To so res bedne scene.Sam še una muzka z limonad manka hehe.Jest pr takih scenah včas kr črto potegnem...

Sej jaz se tem scenam od takrat izogibam. Sem jo pa enkrat dozivel ja :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mater sva istga mislenja :palec: :palec: :palec:

Pa nej se kdo temu rece sam nakljucje, ce si upa :vragec:

Sm kuj začutu daj tko x:Dx

 

Mam filing daj marsikdo pomislu da se tle zajebava ena in ista oseba....oziroma da se jaz dopisujem sam s sabo...prov taki filingi me obletavajo...

 

 

 

 

Ej cist isto jaz pravim svojim frendom, pa sploh ne stekajo kako bi loh bil cist sam. Vcas res rabis mal bit sam. Pa niti prblizno ne gre za to, da bi bezal pred cim.

 

 

Đabe razlagat.Jest se poj zmišljujem vse razne stvari, da kej delam and Stuff...sam mij gadno k lažem... :sori:

 

Jaz k sem sel sam v Avstralijo sem sel tja zarad razlicnih razlogov. Glavni je bil ta, da sem rabu nekam it, da se mal najdem, po smrti mojih starsev in vsej stali okol tega.

Po 10ih dneh Sydneya sem sel v Tasmanijo, da si uresnicim te sanje, da bom loh cist sam nekje v naravi. Celih 14 dni sem bluzil po gozdovih, kjer se ziv clovek ni stopil. Res taki kraji tm obstajajo, kr je Tasmanija skor cist neposeljena in neobdelana. Razen unih koncov k so mesta. Direktni stik ciste narave in urabnega.

Ponavad sem se zgodi zjutri zapelu do zadnje postaje do kere je bus pelu. Sabo sme mel 1l vode, en sendvic in eno cokolado. Pol sem pa odbluzil kr brez karte in destinacije v gozd in raziskoval. Bistvo je blo, da sem bil cist sam s svojimi mislimi. Tud ce sem bluzil po urejenih poteh sem se odmikal od ljudi cez dan. Ratal mi je tud par takih hudih fotk.

 

Jest bi tut....jest če grem v naravo grem zmer nekam kjer res nobenga ni...pa točen to...če že kdo gre se umaknem na samo...zej če bi en tak hodu nasprot mene k sm jest se ga nebi ugibal ker bi razumel tko pa ..prov začutm vsako njegovo misel...ploh tm v naravi in me kr mal zaboli k čuti tok delajo na ful...

 

 

Nikol pa ni blo panike, da bi se zgubil.

Neverjetn obcutek mas, ko vidis kako te je narava obdarila z vsemi cutili, da se ne mores zgubit, sam ce se znas poslusat.

 

Itak da ni.Postaneš eno z naravo oziroma se ji prilagodiš in ona postane tvoj frend.Mene če bi zele en fuknu s padalom sred ene đungle nek bogu za hrbtom bi čist uredu živu v skladu z naravo.

 

Res se splaca saj enkrat v zivljenju izkusit tko sam potvat. Najraj potujem sam, kr se mi ni treba na nobenga ozirat, al pa delat kakih kompromisov...Sploh ce pomislim, da vec kot pol sveta zivi z manj kt en dolar na dan in mi k mamo to moznost, ce jo saj enkrat ne izkoristmo je res skoda.

Sej jaz se tem scenam od takrat izogibam. Sem jo pa enkrat dozivel ja :o|o:

 

Enako jest milsm.Frende mam rad vse sam mi pa ni več z njim za it kamor kol za več dni, ker me enostavno ne štekajo.Do se daj sem se silil da delam kar pač oni...ampak mi je zej dost tega...ni to to..jest grem na dopust da se spočijem pa vidm nove stvari,spoznam nov folk,naravo,okolje,navade in se najem te drugačne energije.Moji frendi se več al manj obremenjujejo z nepomembnimi stvarmi brez napredka in sam z tem kje bi ga žural.Nakonc pa sploh ne vejo kje so bli ampak:" kva smo ga žural ej, pa kolk bab je blo ej"....sej men to tut sede, sam ne 7 dni dopusta od 7..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dej mi nekej povej Miško.Maš ti tut filing da bi lahk "nategnu" oziroma bi se zlagal kot prvovrstni igralec ki dobi oskarja(in to si tudi naredil parkrat v svoji preteklosti x;)x ) prov vsakomur pa lepo pelov skos brez da bi opazil.Vendar kljub temu da to veš tega ne delaš.Delaš le takrat ko so situacije za obstanek-pa še takrat ti je poj res gadno ker si to naredil ker veš da si bil nepošten in se počutiš potem malce umazanega.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dej mi nekej povej Miško.Maš ti tut filing da bi lahk "nategnu" oziroma bi se zlagal kot prvovrstni igralec ki dobi oskarja(in to si tudi naredil parkrat v svoji preteklosti x;)x ) prov vsakomur pa lepo pelov skos brez da bi opazil.Vendar kljub temu da to veš tega ne delaš.Delaš le takrat ko so situacije za obstanek-pa še takrat ti je poj res gadno ker si to naredil ker veš da si bil nepošten in se počutiš potem malce umazanega.

Ja mam ta filing, pa tud kdaj to nardim.

Vcas je tko lazje v zivljenju, vcas se moras zavarovat in takrat je to opraviceno.

Ceprav me "notranje sile" drzijo nazaj, da se trudim delat tko kot cutim, da je prav, tud ce je pol konflikt.

Lih zdej sem mel en beden konflikt kle v sluzbi. Gre za cloveka, ki skor prosi za pomoc in ocitno rabi pomoc.

Ampak ko jo ponudim sem pol jaz nesramen, ker dam ogledalo pred faco in se vid, pa si noce priznat svojih napak. Kok hudo mi je, k vem da bi loh pomagau. Sam prvo mora dojet, da je treba bit prvo posteno kriticen do sebe, da se postavis na realna tla, predno lahko kej na seb spremenis. Pa se tkoje da ta oseba nima potrplenja in ce bokdaj prsla cez prvo fazo, bo takoj spet iskala hitre resitve svojih tezav in se vrnila na isto pot.

Ma res hudo mi je za take ljudi :C: Sam kaj ces, ce si ljudje sami seb lazejo.

Zal se tem konfliktom v celoti ne morem izogit, ker pac delam s tem clovekeom.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja mam ta filing, pa tud kdaj to nardim.

Vcas je tko lazje v zivljenju, vcas se moras zavarovat in takrat je to opraviceno.

Ceprav me "notranje sile" drzijo nazaj, da se trudim delat tko kot cutim, da je prav, tud ce je pol konflikt.

Lih zdej sem mel en beden konflikt kle v sluzbi. Gre za cloveka, ki skor prosi za pomoc in ocitno rabi pomoc.

Ampak ko jo ponudim sem pol jaz nesramen, ker dam ogledalo pred faco in se vid, pa si noce priznat svojih napak. Kok hudo mi je, k vem da bi loh pomagau. Sam prvo mora dojet, da je treba bit prvo posteno kriticen do sebe, da se postavis na realna tla, predno lahko kej na seb spremenis. Pa se tkoje da ta oseba nima potrplenja in ce bokdaj prsla cez prvo fazo, bo takoj spet iskala hitre resitve svojih tezav in se vrnila na isto pot.

Ma res hudo mi je za take ljudi :C: Sam kaj ces, ce si ljudje sami seb lazejo.

Zal se tem konfliktom v celoti ne morem izogit, ker pac delam s tem clovekeom.

 

Bedne scene.Boli ja k veš da bi lahk pomagov pa nekak ne morš :V:

 

Mene prime včas da bi ga kr prjev pa pelov nekam v eno kolibo u tri krasne pa mu umiru vse razložu pa zanalizirov...pa če 3 mesece pa 3 mesece da bi se pozdravu....mater kok je takih "bolnikov" ne.... :V:

 

Joj kva sem spet zakompliciru x:Ix x:Ix x:Ix

Hotu sem rect: RESNICA BOLI in to je treba sprejet.

 

 

hehe...mem je vse prosto k pasulj...hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene prime včas da bi ga kr prjev pa pelov nekam v eno kolibo u tri krasne pa mu umiru vse razložu pa zanalizirov...pa če 3 mesece pa 3 mesece da bi se pozdravu....mater kok je takih "bolnikov" ne.... :V:

Jaz tud kdaj kej tazag razmislam :vragec:

Sam klinc k bi me pol tozu zaradi ugrabitve, ce clovk neb dojel xrolleyesx

 

Je enkrat cist mal manjkal, pa bi matko zaprl v klet za kak mesec, da bi nehala pit.

No pol sem se odlocil raje oditi od doma. Temu je sledil, da je morala od doma se sestra, kr je potem mat startala nanjo.

Potem so se pa stvari zacele pocasi izboljsevat, kr je mat vedla, da kadar sva prisla na obisk, ne sme bit pijana, drugace se bova samo obrnila in odsla. Dejansko sva ji tako hotela pokazat, da jo ne rabiva zato, da nama kuha, pere in lika. Ampak da jo rabiva kot trezno osebo in mamo. Stvari so se dejansko zacele izboljsevat.

Zal pa ravno ko sva zacela razmisljat, da se vrneva nazaj domov in ji dava se eno priloznost, se je najdu en norc in ji vzel zivljenje :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Zal pa ravno ko sva zacela razmisljat, da se vrneva nazaj domov in ji dava se eno priloznost, se je najdu en norc in ji vzel zivljenje :C:

xsrcx xsrcx xsrcx (za vse 3)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud kdaj kej tazag razmislam :vragec:

Sam klinc k bi me pol tozu zaradi ugrabitve, ce clovk neb dojel xrolleyesx

 

Je enkrat cist mal manjkal, pa bi matko zaprl v klet za kak mesec, da bi nehala pit.

No pol sem se odlocil raje oditi od doma. Temu je sledil, da je morala od doma se sestra, kr je potem mat startala nanjo.

Potem so se pa stvari zacele pocasi izboljsevat, kr je mat vedla, da kadar sva prisla na obisk, ne sme bit pijana, drugace se bova samo obrnila in odsla. Dejansko sva ji tako hotela pokazat, da jo ne rabiva zato, da nama kuha, pere in lika. Ampak da jo rabiva kot trezno osebo in mamo. Stvari so se dejansko zacele izboljsevat.

Zal pa ravno ko sva zacela razmisljat, da se vrneva nazaj domov in ji dava se eno priloznost, se je najdu en norc in ji vzel zivljenje :C:

 

 

Gadno Miško gadno :sori: ...

 

Drgač jest tut doskrat raj kr utihnem k vidm da nima smisla da z besedam nč ne bom naredu in delujem v tišini oziroma nekak delam z energijam, mimiko z katero dam drugemu marsikej mislt zarad tega.Če ma kej v glavi bo prišel do cilja, velik je takih ki mislijo da zdej k sm tih pa nič ne vem ozirom je kr vse kul....te so šele furlanski konji ki jim je treba dobesedno vse narisat.

 

Še enkrat Miško xsrcx xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neki zanimivga se mi je zgodil ta vikend in mi je dal ful za mislt.

 

Prejsen teden sem mel neke tazave s sodelavko, k sva skupaj v pisarni. Sej neki sem ze omenil o njej.

Potem me je pa v petek se nekaj sprasevala, kaj je narobe z njo oz. kaj mi ni vsec na njej. Hotela je da ji konkretno povek kaj.

Ker se v tistem trenutku nisem mogu spomnt kak dober primer, kaj me razjezi, sem se odlocil, da bom po sihtu si vzel mal casa in ji napisal mail. Hotu sem ji cim bolj vse razlozit.

Ponavad ce ji zacnem kaj razlagat takoj, ko zacuti, da bi ji lahko kaj dokazal ali izpostavil kaksno njeno slabo lastnost, zacne manipulirati z besedami. Obraca teme in se dela neumno. Seveda to mene ne odvrne od resnice. Samo jezi me, ker si ne pusti povedati resnice. Ocitno se je zelo boji.

No seveda potem po sihtu nisem imel ravno casa in sem celo zadevo prelozil na nedeljo. Resno sem se lotil zadeve in vsaj 3 ure pisal najverjetneje zelo predolg mail. Hotel sem seveda razlozit tudi tisto kar se ne da. :xx!: Vseeno pa sem bil zadovoljen s tem kar sem napisal. Navedel sem nekaj konkretnih primerov, ob katerih mi ne bi mogla oporekat. Bil sem zelo odkrit, mogoce celo preoster in rahlo nesramen. Cez mail pa sem cel cas povdarjal, da kljub temu, da to pocnem, ji zelim samo najbolje in, da se me nima kaj za bat.

Tolk sem se trudil, da sem kr zasvical od razmisljanja in poplave custev, jeze ter ljubezni do socloveka, ki so se ob tem znasla v meni. Res sem ji hotel samo pomagat. Vseeno mi je bilo tud, ce se potem skregava dokoncno, ce ji ne bi bil vsec moj direkten, za nekatere nesramen, za druge posten pristop.

Potem je prisel ponedeljek, ko naj bi ji poslal mail. Takoj ko sva se oba vsedla za racunalnik me ona preseneti.

Kar na enkrat sama od sebe zacne govoriti tocno o tistem primeru o katerem sem jaz pisal in kar na enkrat me prosi za pomoc pri delu s programom, ki sem ga omenjal v mailu. Tocno tako kot sem ji napisal, da ce bo priznala, da pac ne zna in pokazala zeljo, da ji pomagam, ji tudi bom. Vse se je zgodilo kot sem ji priporocal v mailu.

Nato je bil cas za jutranjo kavico v sosednji sobi, kjer je zopet sama od sebe zacela pred vsemi na glas govoriti, da se ob meni pocuti vcasih kot ob svojih starsih, kljub temu da sem 10 let mlajsi od nje. Pac da, ce ji kaj predlagam in tega ne naredi tako, se kasneje vedno izkaze, da sem imal prav.

Meni pa koncno nasmeh na usta. Hvala Bogu, koncno je dojela, da ji hocem samo dobro in da ce bo to spostovala ji bom vedno pripravljen pomagat. Saj v sluzbi.

 

Ta isti vikend se je zgodilo se nekaj zanimivega.

V cetrtek in petek sem veliko razmisljal o tem, da bi se moral kaj videt z eno teto z gorenjske. Niti praznicnih daril ji se nisem odnesel.

Teta je imela tudi sama precej huda obdobja v zivljenju. Podobno kot jaz in sploh se potem, ko je se moj oce umrl, njen brat, se res bolj malo videvamo. Kljub vsem tezavam v zivljenju, pa je zelo dobrosrcen clovek, ki se ne vda. Veliko se posveca otrokom, ker dela v vrtcu in res zna z njimi.

No bistvo je to, da sem prakticno dva dni razmisljal veliko o njej, da bi se moral kaj oglasit. Ampak ta vikend spet ne bi mogel, ker je bila cela sobota rezervirana za trening in potem nedeljo, ves utrujen ne bom mogel nikamor.

Zanimivo je bilo to, da je teta cisto nenapovedano v soboto prisla na obisk, ravno malo predno sem se vrnil s treninga. Spet kot bi jo priklical.

 

Taksne zgodbe se mi dogajajo skoraj vsak dan. Prej sem si to vedno razlagal kot nakljucja. Zdaj pa vidim, da gre tukaj za nekaj cisto drugega. Zacenjam verjeti v svoje telepatske sposobnosti.

Ravno zato sem se potem odlocil, da sodelavki ne bom posla maila. Vidim da ni treba in to me zelo veseli x:Dx x:Dx x:Dx

 

Opazam tudi, da vse kar rabim narediti je biti v mislih iskren in osebi, o keteri razmisljam, moram samo zeleti dobro. Potem pa samo se pocakam, da pride do efekta x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Opazam tudi, da vse kar rabim narediti je biti v mislih iskren in osebi, o keteri razmisljam, moram samo zeleti dobro. Potem pa samo se pocakam, da pride do efekta x;)x
Dobra zgodba! :palec: xDDx :palec: in mislim, da si naredil najboljši zaključek. Mislim pa tudi, da je ona vseeno morala biti odprta za tvojo "pomoč".
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...