Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Neki zanimivga se mi je zgodil ta vikend in mi je dal ful za mislt.

 

Prejsen teden sem mel neke tazave s sodelavko, k sva skupaj v pisarni. Sej neki sem ze omenil o njej.

Potem me je pa v petek se nekaj sprasevala, kaj je narobe z njo oz. kaj mi ni vsec na njej. Hotela je da ji konkretno povek kaj.

Ker se v tistem trenutku nisem mogu spomnt kak dober primer, kaj me razjezi, sem se odlocil, da bom po sihtu si vzel mal casa in ji napisal mail. Hotu sem ji cim bolj vse razlozit.

Ponavad ce ji zacnem kaj razlagat takoj, ko zacuti, da bi ji lahko kaj dokazal ali izpostavil kaksno njeno slabo lastnost, zacne manipulirati z besedami. Obraca teme in se dela neumno. Seveda to mene ne odvrne od resnice. Samo jezi me, ker si ne pusti povedati resnice. Ocitno se je zelo boji.

No seveda potem po sihtu nisem imel ravno casa in sem celo zadevo prelozil na nedeljo. Resno sem se lotil zadeve in vsaj 3 ure pisal najverjetneje zelo predolg mail. Hotel sem seveda razlozit tudi tisto kar se ne da. :xx!: Vseeno pa sem bil zadovoljen s tem kar sem napisal. Navedel sem nekaj konkretnih primerov, ob katerih mi ne bi mogla oporekat. Bil sem zelo odkrit, mogoce celo preoster in rahlo nesramen. Cez mail pa sem cel cas povdarjal, da kljub temu, da to pocnem, ji zelim samo najbolje in, da se me nima kaj za bat.

Tolk sem se trudil, da sem kr zasvical od razmisljanja in poplave custev, jeze ter ljubezni do socloveka, ki so se ob tem znasla v meni. Res sem ji hotel samo pomagat. Vseeno mi je bilo tud, ce se potem skregava dokoncno, ce ji ne bi bil vsec moj direkten, za nekatere nesramen, za druge posten pristop.

Potem je prisel ponedeljek, ko naj bi ji poslal mail. Takoj ko sva se oba vsedla za racunalnik me ona preseneti.

Kar na enkrat sama od sebe zacne govoriti tocno o tistem primeru o katerem sem jaz pisal in kar na enkrat me prosi za pomoc pri delu s programom, ki sem ga omenjal v mailu. Tocno tako kot sem ji napisal, da ce bo priznala, da pac ne zna in pokazala zeljo, da ji pomagam, ji tudi bom. Vse se je zgodilo kot sem ji priporocal v mailu.

Nato je bil cas za jutranjo kavico v sosednji sobi, kjer je zopet sama od sebe zacela pred vsemi na glas govoriti, da se ob meni pocuti vcasih kot ob svojih starsih, kljub temu da sem 10 let mlajsi od nje. Pac da, ce ji kaj predlagam in tega ne naredi tako, se kasneje vedno izkaze, da sem imal prav.

Meni pa koncno nasmeh na usta. Hvala Bogu, koncno je dojela, da ji hocem samo dobro in da ce bo to spostovala ji bom vedno pripravljen pomagat. Saj v sluzbi.

 

Ta isti vikend se je zgodilo se nekaj zanimivega.

V cetrtek in petek sem veliko razmisljal o tem, da bi se moral kaj videt z eno teto z gorenjske. Niti praznicnih daril ji se nisem odnesel.

Teta je imela tudi sama precej huda obdobja v zivljenju. Podobno kot jaz in sploh se potem, ko je se moj oce umrl, njen brat, se res bolj malo videvamo. Kljub vsem tezavam v zivljenju, pa je zelo dobrosrcen clovek, ki se ne vda. Veliko se posveca otrokom, ker dela v vrtcu in res zna z njimi.

No bistvo je to, da sem prakticno dva dni razmisljal veliko o njej, da bi se moral kaj oglasit. Ampak ta vikend spet ne bi mogel, ker je bila cela sobota rezervirana za trening in potem nedeljo, ves utrujen ne bom mogel nikamor.

Zanimivo je bilo to, da je teta cisto nenapovedano v soboto prisla na obisk, ravno malo predno sem se vrnil s treninga. Spet kot bi jo priklical.

 

Taksne zgodbe se mi dogajajo skoraj vsak dan. Prej sem si to vedno razlagal kot nakljucja. Zdaj pa vidim, da gre tukaj za nekaj cisto drugega. Zacenjam verjeti v svoje telepatske sposobnosti.

Ravno zato sem se potem odlocil, da sodelavki ne bom posla maila. Vidim da ni treba in to me zelo veseli x:Dx x:Dx x:Dx

 

Opazam tudi, da vse kar rabim narediti je biti v mislih iskren in osebi, o keteri razmisljam, moram samo zeleti dobro. Potem pa samo se pocakam, da pride do efekta x;)x

 

Hojla Misko, jaz vedno, ko rabim mehanika za avto, nekaj dni mislim nanj in se potem vedno prikaze pri meni.Isto delam z enim radiestezistom.Ko ga rabim , mocno fokusiram nanj in pride k meni sam od sebe.Sem se , ko sem se zavedala, da to lahko naredim, ful prestrasila :wOOt: , sedaj pa mi je postalo " normalno " :palec:

 

 

Lp Mojca

 

xwitchx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Dobra zgodba! :palec: xDDx :palec: in mislim, da si naredil najboljši zaključek. Mislim pa tudi, da je ona vseeno morala biti odprta za tvojo "pomoč".

Sej lih to. Se strinjam, da je mogla bit odprta za mojo pomoč, ampak cutim, da sem jo jaz do tega prpravu brez besed.

 

Hojla Misko, jaz vedno, ko rabim mehanika za avto, nekaj dni mislim nanj in se potem vedno prikaze pri meni.Isto delam z enim radiestezistom.Ko ga rabim , mocno fokusiram nanj in pride k meni sam od sebe.Sem se , ko sem se zavedala, da to lahko naredim, ful prestrasila :wOOt: , sedaj pa mi je postalo " normalno " :palec:

Lp Mojca xwitchx

Res sem prej vedno to povezoval z naklucji. Zdej pa koncno lahko sprejmem to kot svojo sposobnost in odkrivat ves potencial tega x^x

Popravljeno -> misko76
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je kdo gledu film Indigo? al pa ce je kdo sel na tisto srecanje 2. svetovni dan indigo otrok?

 

Film sem si ogledal predvcerajsnjim.

Ni glih ne vem kaj, kr se mi zdi, da hoce prevec povedat. Zajema pa vecino bistvenih stvari, to je res.

Celo mene je mal sokiral, kaj vse naj bi bili ti otroci sposobni, ce ni samo napihnjeno. Ce bi svoje sposobnosti primerjal s puncko v glavni vlogi, sem jaz kar precej zadaj x:Ix

Mogoce je pa res tisto kr sem bral, da naj bi mi, k smo kao med prvim vecjim valom rojenih indigo otrok, ne cist popolni indigo x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je kdo gledu film Indigo? al pa ce je kdo sel na tisto srecanje 2. svetovni dan indigo otrok?

 

Film sem si ogledal predvcerajsnjim.

Ni glih ne vem kaj, kr se mi zdi, da hoce prevec povedat. Zajema pa vecino bistvenih stvari, to je res.

Celo mene je mal sokiral, kaj vse naj bi bili ti otroci sposobni, ce ni samo napihnjeno. Ce bi svoje sposobnosti primerjal s puncko v glavni vlogi, sem jaz kar precej zadaj x:Ix

Mogoce je pa res tisto kr sem bral, da naj bi mi, k smo kao med prvim vecjim valom rojenih indigo otrok, ne cist popolni indigo x?x

 

Res da so bistvene stvari ujete sam mi še zmer preveč smrdi na hoolywood.Sam sm bil pa presenečen nat tamalo.Je tok dobr odšpilala.Tista njena zavest(zbranost) vsak trenutek zgodbe(kva se dugaja okoli nje) in pa nevrotičnost ljudi okoli nje.Dobr je ujel bistvo režiser.

 

Na cajte me živcira ta scena u real lajfu.Folk skače okol mene k da so kure brez pameti, namest da bi se umiril mal,pogledal okol sebe,pa z eno potezo nardil vse.Pa delajo 1000 nepotrebnih stvari da pridejo do cilja.Včas mam filing da jest "vidim" vsi drugi pa so "slepi" in pol k me v nekej prepričujejo ker pač več njihovih glav več ve in imajo po njihovo prav jest ispadem čudak in budala,ker se ne strinjam z večino.V preteklosti sm dostikrat popustil in se potem počutil res glupo ker sm lagal sam sebi za ceno tega da sm lahko v njihovi družbi nekako enak.Danes...hehe grem raj v samoto in se počutim dobro ker vem da je moje razmišljanje pravo in da tko PRAV.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neki zanimivga se mi je zgodil ta vikend in mi je dal ful za mislt.

 

Prejsen teden sem mel neke tazave s sodelavko, k sva skupaj v pisarni. Sej neki sem ze omenil o njej.

Potem me je pa v petek se nekaj sprasevala, kaj je narobe z njo oz. kaj mi ni vsec na njej. Hotela je da ji konkretno povek kaj.

Ker se v tistem trenutku nisem mogu spomnt kak dober primer, kaj me razjezi, sem se odlocil, da bom po sihtu si vzel mal casa in ji napisal mail. Hotu sem ji cim bolj vse razlozit.

Ponavad ce ji zacnem kaj razlagat takoj, ko zacuti, da bi ji lahko kaj dokazal ali izpostavil kaksno njeno slabo lastnost, zacne manipulirati z besedami. Obraca teme in se dela neumno. Seveda to mene ne odvrne od resnice. Samo jezi me, ker si ne pusti povedati resnice. Ocitno se je zelo boji.

No seveda potem po sihtu nisem imel ravno casa in sem celo zadevo prelozil na nedeljo. Resno sem se lotil zadeve in vsaj 3 ure pisal najverjetneje zelo predolg mail. Hotel sem seveda razlozit tudi tisto kar se ne da. :xx!: Vseeno pa sem bil zadovoljen s tem kar sem napisal. Navedel sem nekaj konkretnih primerov, ob katerih mi ne bi mogla oporekat. Bil sem zelo odkrit, mogoce celo preoster in rahlo nesramen. Cez mail pa sem cel cas povdarjal, da kljub temu, da to pocnem, ji zelim samo najbolje in, da se me nima kaj za bat.

Tolk sem se trudil, da sem kr zasvical od razmisljanja in poplave custev, jeze ter ljubezni do socloveka, ki so se ob tem znasla v meni. Res sem ji hotel samo pomagat. Vseeno mi je bilo tud, ce se potem skregava dokoncno, ce ji ne bi bil vsec moj direkten, za nekatere nesramen, za druge posten pristop.

Potem je prisel ponedeljek, ko naj bi ji poslal mail. Takoj ko sva se oba vsedla za racunalnik me ona preseneti.

Kar na enkrat sama od sebe zacne govoriti tocno o tistem primeru o katerem sem jaz pisal in kar na enkrat me prosi za pomoc pri delu s programom, ki sem ga omenjal v mailu. Tocno tako kot sem ji napisal, da ce bo priznala, da pac ne zna in pokazala zeljo, da ji pomagam, ji tudi bom. Vse se je zgodilo kot sem ji priporocal v mailu.

Nato je bil cas za jutranjo kavico v sosednji sobi, kjer je zopet sama od sebe zacela pred vsemi na glas govoriti, da se ob meni pocuti vcasih kot ob svojih starsih, kljub temu da sem 10 let mlajsi od nje. Pac da, ce ji kaj predlagam in tega ne naredi tako, se kasneje vedno izkaze, da sem imal prav.

Meni pa koncno nasmeh na usta. Hvala Bogu, koncno je dojela, da ji hocem samo dobro in da ce bo to spostovala ji bom vedno pripravljen pomagat. Saj v sluzbi.

 

Ta isti vikend se je zgodilo se nekaj zanimivega.

V cetrtek in petek sem veliko razmisljal o tem, da bi se moral kaj videt z eno teto z gorenjske. Niti praznicnih daril ji se nisem odnesel.

Teta je imela tudi sama precej huda obdobja v zivljenju. Podobno kot jaz in sploh se potem, ko je se moj oce umrl, njen brat, se res bolj malo videvamo. Kljub vsem tezavam v zivljenju, pa je zelo dobrosrcen clovek, ki se ne vda. Veliko se posveca otrokom, ker dela v vrtcu in res zna z njimi.

No bistvo je to, da sem prakticno dva dni razmisljal veliko o njej, da bi se moral kaj oglasit. Ampak ta vikend spet ne bi mogel, ker je bila cela sobota rezervirana za trening in potem nedeljo, ves utrujen ne bom mogel nikamor.

Zanimivo je bilo to, da je teta cisto nenapovedano v soboto prisla na obisk, ravno malo predno sem se vrnil s treninga. Spet kot bi jo priklical.

 

Taksne zgodbe se mi dogajajo skoraj vsak dan. Prej sem si to vedno razlagal kot nakljucja. Zdaj pa vidim, da gre tukaj za nekaj cisto drugega. Zacenjam verjeti v svoje telepatske sposobnosti.

Ravno zato sem se potem odlocil, da sodelavki ne bom posla maila. Vidim da ni treba in to me zelo veseli x:Dx x:Dx x:Dx

 

Opazam tudi, da vse kar rabim narediti je biti v mislih iskren in osebi, o keteri razmisljam, moram samo zeleti dobro. Potem pa samo se pocakam, da pride do efekta x;)x

 

 

Jaz sm se te zadeve zelo hitro zavedel.TAm pri 13,14 ko smo bli na eni tekmi in je bil v ekipi en moj kolega do katerega sem bil tisto tekmo malo jezen zaradi različnih stvari.Do konca tekme je bilo 3 minute in jaz sem sedel na klopi za rezerve in seveda gledal razplet tekme(vaterpolo tekma).Rezultata je bil tam tam in ta moj kolega je imel kot novi mladi up zagon in željo po dokazovanju.In ko je v nekem napadu dobil žogo sem si močno zaželel naj mu pade z rok oziroma naj zajebe tekmo po domače povedano.Ta želja me je neverjetno presenetila ker je bila tako močna in hkrati sm se počutil zelo umirjenega (kot da nisem bil tam).In res se je zgodilo.Malo pred trenutkom kjer bi vrgel žogo in z tem odločil tekmo mu je žoga padla z rok prov po amatersko.To se dogaja tistim k prva leta igrajo vaterpolo ne nam ki smo bili že ufurani in talenti ne sme.TAko je zajebal tekmo, bil kregan z strani trenerja.Jaz sm se počutil glupo in presenečeno.Dojel sm kaj sm naredil oziroma česa sem zmožen in glupo ker to kar sem naredil ni bilo prav kljub temu da kolega nisem maral ker je bil tak egoist do drugih.TAko sem si rekel da tega ne bom počel v škodovanje drugih nikoli več in bil u bistvu vesel(čeprov tut to ni izraz, ker sm nekako podzavestno vedu da je tko že prej) .

 

Zdaj sm se tok navadil že na to da sam še kimam sam sebi k se mi to zgodi hehe.Najbolj se to vidi takrat ko moram priti na neko določeno destinacijo in pojma nimam kje sm.Prepustim se filingom in me enostavno vodijo tja...neverjetno.Optimizem mi zmer da pa naj bom ne vem kok na tleh zmer to sej bo, vse boš naredil in potem res do tega pride.Mogoče ne takoj, vendar s časom ko pridem v tisti pravi umirjeni uravnoteženi "tok reke".

 

Tazadnja velika stvar ki se jo zele spomnem ki se dogodila je bil moj pokojni kolega oziroma dobr sošolec iz srednje šole.Nisem ga videl 3 leta nato pa 14 preden je umru čist tako na hitro, kjer sva izmenjala par besed pogledov en na drugega(poslovil se je od mene... :V: hvala Dejan za vse :palec: :palec: :palec: ).Nato pa je čez 14 dni umru ker mu počila žilca na možganih pri rosnih 26 letih :V:

 

 

Opažam tut eno čudno sceno.Te elektronske zadeve na velko crkujejo okolu mene.Ponavadi ko pridem v prvo do ene naprav kr neha delat.Al pa se sprehajam nek kjer so žarnice in se kr ugasnejo.Sicer se to ne dogaja ne vem kr vsak dan, vednar toliko da to porajtam da je nekak malo z faze vse skupaj.

 

Drgač pa že od majhnega nekak posedujem filing da lahko premikam predmete.Vendar mi še ni uspelo.Vem vem.Smešn sm ko to govorim.Tut seb to govorim, sam kva morm če mam ta filing v seb da je to možno.

Will see x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

misko pa mojca - lepo prosim, dejta me v petek s svojo telepatijo prpravit do tega, da nardim izpit!

castim pivo.

Nisem sicer indigo, bom pa držal pesti! To storim za vsakega, ki ima jajca in JAVNO prizna, da ga je strah izpita. x^x

Srečanje Indigo bi lahko imenovali World X-men's entertainment show! Naredite tekmovanje, kdo ima več dodatnih DNK verig! x:Dx

(p.s. zadnja vrstica je zajebancija :onfire: :devil: )

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem sicer indigo, bom pa držal pesti! To storim za vsakega, ki ima jajca in JAVNO prizna, da ga je strah izpita. x^x

Srečanje Indigo bi lahko imenovali World X-men's entertainment show! Naredite tekmovanje, kdo ima več dodatnih DNK verig! x:Dx

(p.s. zadnja vrstica je zajebancija :onfire: :devil: )

 

 

Kabalist čutm te kot zelo uredu človeka zato kar kol rečeš,narediš ne bo vplivalo na tvoj imiđ. x;)x

 

Res si vredu :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

misko pa mojca - lepo prosim, dejta me v petek s svojo telepatijo prpravit do tega, da nardim izpit!

castim pivo.

 

 

Nols, kdaj pa ga imas in kaksen predmet ? bomo poskusili ... :palec:

 

 

Mojca xwizardx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nols, kdaj pa ga imas in kaksen predmet ? bomo poskusili ... :palec:

Mojca xwizardx

 

ne vem, ker je ustni. v petek ob 8 zjutri se zacne. sam ponavad pridem na vrsto sele tam ob 16-18 :o|o:

novejsa slovenska knizevnost to x;)x drugac pa..

 

kaj je kej novga z indigo.. a si ti tud indigo tipka?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Drgač pa že od majhnega nekak posedujem filing da lahko premikam predmete.Vendar mi še ni uspelo.Vem vem.Smešn sm ko to govorim.Tut seb to govorim, sam kva morm če mam ta filing v seb da je to možno.

Will see x;)x

Uuuu to se pa slisi zanimivo :eek:

Jaz teh filingov nikol nisem mel,da loh premikam kej na daljavo. Sem mel pa vedno filing, da sem rojen za vodjo. Mislim tko, da lahko pomirim al prepricam v neki skupino ljudi, ki so si med sabo zelo razlicni. Seveda da nardijo kej koristnega. Pa to ze od majhnega cutim, da sem dosti bolj zrel od vrstnikov.

 

Me prov zanima kaj vse bom se dosegel pr seb v zivljenju xrolleyesx

 

ne vem, ker je ustni. v petek ob 8 zjutri se zacne. sam ponavad pridem na vrsto sele tam ob 16-18 :o|o:

novejsa slovenska knizevnost to x;)x drugac pa..

Jah vse kr loh nardim je to, da te bom mel v mislih jutr. Upam da bo to dovolj x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Nisem sicer indigo, bom pa držal pesti! To storim za vsakega, ki ima jajca in JAVNO prizna, da ga je strah izpita. x^x

Take ljudi rabmo. Lepo si to povedu :palec:

Srečanje Indigo bi lahko imenovali World X-men's entertainment show! Naredite tekmovanje, kdo ima več dodatnih DNK verig! x:Dx

(p.s. zadnja vrstica je zajebancija :onfire: :devil: )

Sem razmisljal lih o tem, a bi sel na tako srecanje. Nekak nisem cutil te potrebe, da bi moral biti tam. Mislim se mi zdi lepo, da se doloceni ljudje zavzemajo, da se kaj pove o taksnih otrocih, pa da mal izmenjujo mnenja in izkusnje.

Sam to nekako itak pocnem vsak dan ze s tem, da zivim in hocem ziveti v miru. Ljudje me itak lahko vidjo kaksen sem jaz in za kaj se zavzemam. Tisti k pa ne, pa verjetno se niso prpravljeni in jih je brezveze prepricvat. Bo ze prisel njihov cas.

Po moje res ni naloga indigo ljudi hodit na taksna srecanja in se grupirat. Ampak delat to za kar so tukaj cisto na svoj prvinski nacin x8Dx

Popravljeno -> misko76
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Take ljudi rabmo. Lepo si to povedu :palec:

 

 

Po moje res ni naloga indigo ljudi hodit na taksna srecanja in se grupirat. Ampak delat to za kar so tukaj cisto na svoj prvinski nacin x8Dx

 

 

Itak.Je lepo da bi se dobil skp sam da bi "živel na račun svoje slave" mi pa niti na pamet ne pade.Edin če bi se tko dobil neuradno nek.Mam filing da se bova midva tut srečala Miško x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz teh filingov nikol nisem mel,da loh premikam kej na daljavo. Sem mel pa vedno filing, da sem rojen za vodjo. Mislim tko, da lahko pomirim al prepricam v neki skupino ljudi, ki so si med sabo zelo razlicni. Seveda da nardijo kej koristnega. Pa to ze od majhnega cutim, da sem dosti bolj zrel od vrstnikov.

 

To itak.A veš kva mi je najbolj smešn.K veš da si v neki skupini taprav za šefa vendar tega ne nardiš na silo ker to ni v tvoji naravi in čakaš da te sami proglasijo za to.Seveda vmes preteče mnogo vode in tudi vidiš mnogo stvari:kdo je grebator,komolčkar,kdo se zarad svoje nesamozavesti sili na vrh in pogazi vse itd.Sej nakonc te potem tvoji šefi postavjo za vodjo brez da bi se ti pretirano trudu....drugi pa ne morjo verjet...kako ti...sej nč ni pokazov mi pa žulmo svoje riti že cel cajt za to....

 

E ljudje kdaj vam bo jasno da je treba pogledat vase in v prvih dveh desetletjih svojega življenja najdet samega sebe, spoznat kaj si, kam pašeš,kaj bi rad delal.Ne pa da se nek siliš za kar sploh nisi(ponavad zarad pritiska okolja ne zarad sebe).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj Indigo..saj fino govoriš pa razmišlaš.

 

Ampak nekaj te bom pa vprašala...pa je tebi res vse tako izi pa vse jasno? (al včasih tudi mal blefiraš :8): )

 

hej no tud nisem tolko stara pa lahko bi bla tud jaz indigo ...ampak nisem xDDx, ampak včasih so stavri mal bolja zakrite...

 

Eh...saj bom tiho...vi kar razpravlajte dalaje :palec:

 

Čav xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj Indigo..saj fino govoriš pa razmišlaš.

 

Ampak nekaj te bom pa vprašala...pa je tebi res vse tako izi pa vse jasno? (al včasih tudi mal blefiraš :8): )

 

hej no tud nisem tolko stara pa lahko bi bla tud jaz indigo ...ampak nisem xDDx, ampak včasih so stavri mal bolja zakrite...

 

Eh...saj bom tiho...vi kar razpravlajte dalaje :palec:

 

Čav xsrcx

 

Ti kr povej svoje mnenje.Nč hudga.Kar kol boš napisala bo prej dobrodošlo kot ne.Napiš vse kar misliš.Slabo, dobro nima veze x;)x

 

Ne ne blefiram in stvari so zelo jasne in na izi.Sam ljudje tko radi kompliciramo/jo.Ponavad zarad svoje nevrotičnosti in neozemljenosti oziroma nesproščenosti.Nikamor se ne mudi.Nikoli.Težijo k tem da so frej vsega, ko so pa frej jim je pa dovgcajt.Dvojna igra neuravnoteženosti.Treba se je sprostit in začet mislt z svojo glavo.Kar pride pač pride.Vse je improvizacija in puščanje samega sebe toku stvari.....lepo se sliš ja.Jest to počnem.Je pa velik več v resnici kot v teh besedah.Teško je to napisat v teoriji.

 

xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Itak.Je lepo da bi se dobil skp sam da bi "živel na račun svoje slave" mi pa niti na pamet ne pade.Edin če bi se tko dobil neuradno nek.Mam filing da se bova midva tut srečala Miško x;)x

Sem ze razmislajl o tem, ce bi se dobil. Vse ob svojem casu itak pride samo od sebe. Priznam, da sem kr radoveden kake filinge bi ob taksnem srecnaju dozivljal xrolleyesx :2src:

 

 

To itak.A veš kva mi je najbolj smešn.K veš da si v neki skupini taprav za šefa vendar tega ne nardiš na silo ker to ni v tvoji naravi in čakaš da te sami proglasijo za to.Seveda vmes preteče mnogo vode in tudi vidiš mnogo stvari:kdo je grebator,komolčkar,kdo se zarad svoje nesamozavesti sili na vrh in pogazi vse itd.Sej nakonc te potem tvoji šefi postavjo za vodjo brez da bi se ti pretirano trudu....drugi pa ne morjo verjet...kako ti...sej nč ni pokazov mi pa žulmo svoje riti že cel cajt za to....

 

E ljudje kdaj vam bo jasno da je treba pogledat vase in v prvih dveh desetletjih svojega življenja najdet samega sebe, spoznat kaj si, kam pašeš,kaj bi rad delal.Ne pa da se nek siliš za kar sploh nisi(ponavad zarad pritiska okolja ne zarad sebe).

Ja tocne tko se to dogaja. Prvo si sam tiho in opazujes. Pol se pa kr samo zgodi kr se me za zgodit in eni res sploh ne dojemajo x^x Tiste face, kako prosim..., zakaj... :eek: :O:

 

 

 

Ti kr povej svoje mnenje.Nč hudga.Kar kol boš napisala bo prej dobrodošlo kot ne.Napiš vse kar misliš.Slabo, dobro nima veze x;)x

 

Ne ne blefiram in stvari so zelo jasne in na izi.Sam ljudje tko radi kompliciramo/jo.Ponavad zarad svoje nevrotičnosti in neozemljenosti oziroma nesproščenosti.Nikamor se ne mudi.Nikoli.Težijo k tem da so frej vsega, ko so pa frej jim je pa dovgcajt.Dvojna igra neuravnoteženosti.Treba se je sprostit in začet mislt z svojo glavo.Kar pride pač pride.Vse je improvizacija in puščanje samega sebe toku stvari.....lepo se sliš ja.Jest to počnem.Je pa velik več v resnici kot v teh besedah.Teško je to napisat v teoriji.

 

xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx

Ja kr na dan z vprasanji in mnenji. To skos rabmo, brain-storming. Tak da kr iskre letijo x:Dx

Men se tud velik stvari zdi cist preprostih in jasnih, k drugim niso. Ceprav ne vse, tisto kr pac obvladam. Sam res folk doskat prevec komplicira in sele pol, k v miru premisli rece, aja sej res, kva sem jaz en kreten. Tko to je x:)x

Vcas je bolje namesto, da prevec razmisljas, kr zaupat svojmu instinktu. Ampak sam ce mas prej poslihtane stvari v glavi pa, ce si res cist odkrit do sebe. Drgac se loh sam spravis na cudno ali nevarno situacijo.

Popravljeno -> misko76
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kabalist čutm te kot zelo uredu človeka zato kar kol rečeš,narediš ne bo vplivalo na tvoj imiđ.

he, he, s tistim prispevkom sem se zgolj hecal. x:o)x Vsakomur priznavam pravico do samoidentifikacije in dokler me to neposredno ne ogroža, je čisto OK. Večkrat rad vklopim sarkazem, da melce vzvalovim morje razprav.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Srečanje Indigo bi lahko imenovali World X-men's entertainment show! Naredite tekmovanje, kdo ima več dodatnih DNK verig! x:Dx
x:px x:Dx
he, he, s tistim prispevkom sem se zgolj hecal. x:o)x Vsakomur priznavam pravico do samoidentifikacije in dokler me to neposredno ne ogroža, je čisto OK. Večkrat rad vklopim sarkazem, da melce vzvalovim morje razprav.

xDDx :palec:

Ampak nekaj te bom pa vprašala...pa je tebi res vse tako izi pa vse jasno? (al včasih tudi mal blefiraš :8): )
x:Dx :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak nekaj te bom pa vprašala...pa je tebi res vse tako izi pa vse jasno? (al včasih tudi mal blefiraš :8): )

Kaj mislite, a bi blo to zlo narobe, ce je zadaj kak visji dobronameren cilj x?x

 

Jaz tud kdaj kej mal blefiram. Ceprav tukaj na forumu ne. Cisto iskreno povem. Nekako nimam razloga za to. Se mi zdi da saj tukaj lahko brez strahu povem kar si v resnici mislim x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se mi zdi da saj tukaj lahko brez strahu povem kar si v resnici mislim

Vsekakor, saj sta tukaj dva, ki en drugemu "štango držite". x:o)x

Malce brezvezno bi bilo tukaj "taktizirati". Vsaj meni se tako zdi.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, ker je ustni. v petek ob 8 zjutri se zacne. sam ponavad pridem na vrsto sele tam ob 16-18 :o|o:

novejsa slovenska knizevnost to x;)x drugac pa..

 

kaj je kej novga z indigo.. a si ti tud indigo tipka?

 

 

 

Sory, sem komaj danes prisla do racunalnika..

 

ce sem indigo ? nikoli se nisem obremenjevala s tem.Trenutno sem rdece x;)x ... sem pa ze od malega upornik v smislu ; kako, da drugi tega ne vidijo in razumejo... imam pa doma definitivno otroka, ki je drugacen od drugih... v najmilejsem smislu vidi in slisi skozi zid, prav tako skozi mojo glavo x:px .napornen do neskoncnosti. Prav tako pameten do neskoncnosti.

Zelo zanimiva primerjava je med vecjim otrokom, ki je " nadarjen " in malim, ki se ni po solsko popredalckan, pa mu mozgani delajo 90 %

 

 

Nols, kako pa tvoj izpit x?x ..nas je toliko mislilo nate, da je skoraj nemogoce, da bi ti spodletelo :palec:

 

 

Prijazen pozdrav, Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...