Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

glih sem prebrala en članek o tem v ognjišču(katoliški mesečnik, če ker slučajno ne ve ;) ) in tam take otroke pojmujejo kot posledica staršev, ki dajo prednost karieri in ne otroku in se mu hočejo potem odkupiti z dariji in popuščanjem.....

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glih sem prebrala en članek o tem v ognjišču(katoliški mesečnik, če ker slučajno ne ve ;) ) in tam take otroke pojmujejo kot posledica staršev, ki dajo prednost karieri in ne otroku in se mu hočejo potem odkupiti z dariji in popuščanjem.....

 

 

Zanimiv ja...zarad tega ratajo potem sočutni do drugih,čutjo od drugih dušo,so samostojni,svojeglavi,upirajo se NEPRAVICI,spoštujejo vse na tem svetu,ne marajo nefer igre in nepoštenosti,so NETEKMOVALNI, se pustijo toku življenja,ne marajo pozornosti in ne marajo graje, hočejo eno povrečno spoštovanje,počutijo se kraljevsko kljub temu da se ne majo za nič VEČ.....zanimiv ja kva rata zarad tega ker je mat busy na šihtu... :vragec: :vragec: :vragec:

 

Ko me to jezi k en take kritike piše kr nekej na pamen brez da bi se poglobil v samo zadevo in bil nepristrasnki.Tako pa začne že prvo besedo z mislijo da smo mi le trenutna IN zadeva.Tako k lanske Kapri hlače ki so že malo aut iz mode.Pa ne moti me samo tle ampak povsod...ljudje preden sodite nekej preštudirejte,preglejte,ZAČUTITE...potem sodite "čevlje".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš je hudi, če si vzgojen da imaš taki vpogled..da si kot fijakarski konj...vidiš samo tisto kar ti je vcepljeno...nažalost je veliko lažje imeti samo eno smer pogleda, kot pa pogledati izven :8): js sem bila ene 3 leta nazaj ista x:Ix :ph34r: ampak sem na dobri poti..upam vsaj :detelca:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš je hudi, če si vzgojen da imaš taki vpogled..da si kot fijakarski konj...vidiš samo tisto kar ti je vcepljeno...nažalost je veliko lažje imeti samo eno smer pogleda, kot pa pogledati izven :8): js sem bila ene 3 leta nazaj ista x:Ix :ph34r: ampak sem na dobri poti..upam vsaj :detelca:

 

Absolutno se strinjam z tem kar si napisala.Btw dobra slika z unim pofarbanim domorodcem hehe.

 

Lahko je življenje ki ti ga narišejo drugi vendar pogubno za tvojo dušo in zdravje tvojo bit oziroma izžarevaš narobno energijo in ne une tvoje ki ti jo je dala mati narava ki te dela unikatnega in povezanega z njo.

 

Tako kot ti tudi drugi iščejo svoj "puzzle" košček da ga vstavijo nazaj v univerzialni tok kjer so ga prej drugi brez tvojega soglasja vzeli ven x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

veš je hudi, če si vzgojen da imaš taki vpogled..da si kot fijakarski konj...vidiš samo tisto kar ti je vcepljeno...nažalost je veliko lažje imeti samo eno smer pogleda, kot pa pogledati izven :8): js sem bila ene 3 leta nazaj ista x:Ix :ph34r: ampak sem na dobri poti..upam vsaj :detelca:

 

Hojla Klarus, ves v bistvu smo vsi na nek nacin " produkt " nekoga ( vecina so to nasi starsi )..

:palec: , nekateri so vzgojeni po " stari Becki soli " drugi so vzgojeni po modernejsih metodah.Vsi pa smo na poti, da spoznamo, kdo ali kaj smo... nekateri v tem zivljenju, drugi bodo se nekajkrat hodili po zemlji, da jim bo sinilo.Pa vendar ni nikogar za popredalckat, da je zaradi tega " kriv " xrolleyesx

 

vse je v vsakem trenutku tocno tako, kot mora iti.Tudi nasa sedanja pot je taksna, kot mora biti.Lepo, da si ti stopila iz vsakdanje poti na svojo in vidis stvari sirse, kot drugi... njih to se caka... :palec:

 

Bodi mavricno

 

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Absolutno se strinjam z tem kar si napisala.Btw dobra slika z unim pofarbanim domorodcem hehe.
ja on je bi iz afrike..sam slikano je blo pa v franciji, natančneje taize..kjer je gibanje za edinost kristjanov(katoliki, protestanti, pravoslavni...), ampka tam ni ovire če si kaj drugega in ta črnc je bil musliman, pa smo se čist fajn zastopl :vio: ampak nažalost odtali moji prijatelji, ki smo skupaj tja hodli niso videli širine tega :8): al sem pač js mal čudna :inocent: (js sama sebi pravim liberalni katolik x:Dx )
Lahko je življenje ki ti ga narišejo drugi vendar pogubno za tvojo dušo in zdravje tvojo bit oziroma izžarevaš narobno energijo in ne une tvoje ki ti jo je dala mati narava ki te dela unikatnega in povezanega z njo.

 

Tako kot ti tudi drugi iščejo svoj "puzzle" košček da ga vstavijo nazaj v univerzialni tok kjer so ga prej drugi brez tvojega soglasja vzeli ven x;)x

tega puzla ti ne morejo vzeti..lahko ti ga samo uspavajo in te prisilijo da pozabiš na njega x;)x

 

 

Hojla Klarus, ves v bistvu smo vsi na nek nacin " produkt " nekoga ( vecina so to nasi starsi )..

:palec: , nekateri so vzgojeni po " stari Becki soli " drugi so vzgojeni po modernejsih metodah.Vsi pa smo na poti, da spoznamo, kdo ali kaj smo... nekateri v tem zivljenju, drugi bodo se nekajkrat hodili po zemlji, da jim bo sinilo.Pa vendar ni nikogar za popredalckat, da je zaradi tega " kriv " xrolleyesx

 

vse je v vsakem trenutku tocno tako, kot mora iti.Tudi nasa sedanja pot je taksna, kot mora biti.Lepo, da si ti stopila iz vsakdanje poti na svojo in vidis stvari sirse, kot drugi... njih to se caka... :palec:

 

Bodi mavricno

Mojca

amen(to pomeni tako je) x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor, saj sta tukaj dva, ki en drugemu "štango držite". x:o)x

Malce brezvezno bi bilo tukaj "taktizirati". Vsaj meni se tako zdi.

To je tud res, da mam na tem forumu support x8Dx

Vseen je pa lep obcutek bit cisto odkrit, pa koga, kima dobre namene podpirat. Ce ne druzga se tega obcutka navadis in si potem se v realnem zivljenju zato upas biti boljsi clovek x:Dx

 

Vidim da se vsak dan en nov prebudi. Lepo, lepo :2src: (me je lepo somnila klarus)

 

 

Nols, kako pa tvoj izpit x?x ..nas je toliko mislilo nate, da je skoraj nemogoce, da bi ti spodletelo :palec:

Mene tud to zanima, sem res mislil nate v petek.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja v petek oz. soboto zjutraj sem bil spet zelo ponosen nase.

Drzim se moje odlocitve, da ne pijem vec alkosa in, da ne konzumiram vec drog.

Namrec bil sem v K4 na psy-trance partyu in se imel noro dobr xrolleyesx Pa ceprav sem potem skoraj celo soboto prespal zaradi utrujenosti x:px Ni cudno, ce sem po treningu odsel direktno v K4, bil tam med prvimi in plesal neprekinjeno od 23h do 4h zjutraj. Pa dost pomaga, ce pades v trans. Saj jaz na tako musko hitr in tud ne prvic.

Evo pa se lepo sem bil pohvaljen od prjatlov, da sem tko priden x;)x

 

Kar je dobro se samo hvali x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

me veseli da se držiš stran od drog x:)x x:)x x:)x držim pesti da ti bo ratalo :palec:

 

čeprav je najbolša droga smeh....te pa se ne odrečt x;)x

 

saj poznaš 10 zapovedi x;)x no obstaja še 11. ki je bodi vesel x^x :2src:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja v petek oz. soboto zjutraj sem bil spet zelo ponosen nase.

Drzim se moje odlocitve, da ne pijem vec alkosa in, da ne konzumiram vec drog.

Namrec bil sem v K4 na psy-trance partyu in se imel noro dobr xrolleyesx Pa ceprav sem potem skoraj celo soboto prespal zaradi utrujenosti x:px Ni cudno, ce sem po treningu odsel direktno v K4, bil tam med prvimi in plesal neprekinjeno od 23h do 4h zjutraj. Pa dost pomaga, ce pades v trans. Saj jaz na tako musko hitr in tud ne prvic.

Evo pa se lepo sem bil pohvaljen od prjatlov, da sem tko priden x;)x

 

Kar je dobro se samo hvali x:Dx

 

Jest sm se pa prejšn let napil ene 12 krat, ta let pa sam enkrat(pa ni blo za nov let ker sm bil doma pa gledov filme hehe).Počas znižujem nivo ker nima smisla pa tut folk mij smešn kej pjan.Ko so pa trezni te pa večina tut povoha ne.Kva dela strah.Po žuru edin dan k ga mam zase gre u tri dni in nč nimam od njega.Tko da sam res občasno pa še to zarad frendov ker so res kul.Sprostitve ne rabim ker sm že tko.Sam svoj kotiček rabim pa mir paj bol k 1000000 pirov.

 

Drog pa itak ne.Že 7 let je od zadnga đointa.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma nc ne bo s pivom x;)x zajebal ste! js ne vem zakaj..verjetn vas je blo prevec - al bo treba pa se micken v knige pogledat x:o)x

je biv pa profesor cist korekten z mano. res, da je hotu vse vedet. sam ne morem rect, da me je zajebavov. bo pa v drugo.. x;)x

 

vprasanje za indigo otroka x;)x kaj je za vaju (mogoce se najde se kdo) bistvo zivljenja? vajin cilj v zivljenju?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja v petek oz. soboto zjutraj sem bil spet zelo ponosen nase.

Drzim se moje odlocitve, da ne pijem vec alkosa in, da ne konzumiram vec drog.

Namrec bil sem v K4 na psy-trance partyu in se imel noro dobr xrolleyesx Pa ceprav sem potem skoraj celo soboto prespal zaradi utrujenosti x:px Ni cudno, ce sem po treningu odsel direktno v K4, bil tam med prvimi in plesal neprekinjeno od 23h do 4h zjutraj. Pa dost pomaga, ce pades v trans. Saj jaz na tako musko hitr in tud ne prvic.

Evo pa se lepo sem bil pohvaljen od prjatlov, da sem tko priden x;)x

 

Kar je dobro se samo hvali x:Dx

 

 

K sm jest na partije hodu so me vsi spraeval če sm na x-u hehe.Densov m celo noč in valda (gavioli,fort borinjon(Pula)) od 12 do 6,7 zjutrjej na vinu,piru in redbullu.Pa tut brez tega bi lahk.Vsi drugi mojo fredni razen par izjem so se ga iksal .Seveda jaz sem bil zjutrej zjeban in sm šu valda spat.Oni pa tut in jih je pol še 3 dni "krivil" zarad iksov z tem da sm se jaz naspal in je blo kul. E ludi ljudi.Vse se da če se hoče....ovce pa delajo stvari ker so IN

 

ma nc ne bo s pivom x;)x zajebal ste! js ne vem zakaj..verjetn vas je blo prevec - al bo treba pa se micken v knige pogledat x:o)x

je biv pa profesor cist korekten z mano. res, da je hotu vse vedet. sam ne morem rect, da me je zajebavov. bo pa v drugo.. x;)x

 

vprasanje za indigo otroka x;)x kaj je za vaju (mogoce se najde se kdo) bistvo zivljenja? vajin cilj v zivljenju?

 

Ja NOLSI treba se bo naučit.Nobena magija ne obstaja za neznanje x;)x .Jebat ga tko je.

 

Kaj je moj cilj.Da delam to kar hočem in to po čem hrepenim..Arheologija.Da si najdem eno fajn babo z katero bom imel otroke in da živimo eno umirjeno trezno življenje nek na podelželju v harmoniji z naravo kokr se da.Besede povprečnega človeka.

Seveda fora je v tem da vem da bo tako in se z tem ne obremenjujem.

 

Seveda življenje je življenje.Bo kar bo.Vse bo kul ker zmerej znam obrnt vse v svojo korist.

 

Drgač Nolsi sm pa vesel že zato ker živim.Ubistvu ne rabim velik za svojo srečo.U bistvu sm svoje bistvo najdu....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma nc ne bo s pivom x;)x zajebal ste! js ne vem zakaj..verjetn vas je blo prevec - al bo treba pa se micken v knige pogledat x:o)x

je biv pa profesor cist korekten z mano. res, da je hotu vse vedet. sam ne morem rect, da me je zajebavov. bo pa v drugo.. x;)x

 

vprasanje za indigo otroka x;)x kaj je za vaju (mogoce se najde se kdo) bistvo zivljenja? vajin cilj v zivljenju?

Ma Indigo prav. Treba se bo tud naucit.

Mogoce je pa zaradi nas, k smo nate mislil, bil prfoks pol tolk korekten, da si ni upal nagajat x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest sm se pa prejšn let napil ene 12 krat, ta let pa sam enkrat(pa ni blo za nov let ker sm bil doma pa gledov filme hehe).Počas znižujem nivo ker nima smisla pa tut folk mij smešn kej pjan.Ko so pa trezni te pa večina tut povoha ne.Kva dela strah.Po žuru edin dan k ga mam zase gre u tri dni in nč nimam od njega.Tko da sam res občasno pa še to zarad frendov ker so res kul.Sprostitve ne rabim ker sm že tko.Sam svoj kotiček rabim pa mir paj bol k 1000000 pirov.

 

Drog pa itak ne.Že 7 let je od zadnga đointa.

kozarec rdečega vina je izak zdravilo x;)x in če se odločiš za kvantiteto...ti je potem vina al pa druge pijače škoda za nacejanje x^x

 

Oba mata prov x:Dx

Hvala klarus xsrcx

Res je Indigo ne rabim podpore je pa prijeten obcutek x:px

Itak ko se neki odlocim in cutim, da delam prav potem me nic ne ustavi. Sem k tank k gre loh skozi zid :vragec:

kjer je volja tam je pot....pa ne it skozi zid, ker te bo glava bolela....obstaja veliko poti okoli x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal sem gledal komentarje na temo zakaj ime Indigo? Po moje je to takole... Ti otroci imajo drugačen DNK od ostalih ljudi, zato imajo že od rojstva popolnoma aktivirano češariko (tretje oko). Zaradi prisotnosti pravilne količine Pinolina (5-MEO DMT in DMT-ja (molekula duše)) imajo popolnoma povezani obe polobli možgan in jih lahko uporabljajo veliko več kot le 4-10% (tako, kot mi ostali). Zaradi tega imajo zelo razvit element zavesti in ker je vse skupaj povezano z šesto glavno čakro, ki je INDIGO barve so po tem dobili ime. Pravtako je njihova duša na INDIGO barvni evolucijski stopnji, kar je tik pod vrhom maksimalne evolucijske stopnje.

 

Ha zdej je pa edn zabluzu....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal sem gledal komentarje na temo zakaj ime Indigo? Po moje je to takole... Ti otroci imajo drugačen DNK od ostalih ljudi, zato imajo že od rojstva popolnoma aktivirano češariko (tretje oko). Zaradi prisotnosti pravilne količine Pinolina (5-MEO DMT in DMT-ja (molekula duše)) imajo popolnoma povezani obe polobli možgan in jih lahko uporabljajo veliko več kot le 4-10% (tako, kot mi ostali). Zaradi tega imajo zelo razvit element zavesti in ker je vse skupaj povezano z šesto glavno čakro, ki je INDIGO barve so po tem dobili ime. Pravtako je njihova duša na INDIGO barvni evolucijski stopnji, kar je tik pod vrhom maksimalne evolucijske stopnje.

 

Ha zdej je pa edn zabluzu....

 

 

Zakva zabluzu.Men so kul te znanstvene razlage.

 

Pomoje po znanost postopoma pršla do te stopnje k bo razlaga za vse in takrat bo bog odveč.

 

...včas so Grki videli v strelah boga Zeusa...danes vemo kaj so strele in je Zeus ratov odveč...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

K sm jest na partije hodu so me vsi spraeval če sm na x-u hehe.Densov m celo noč in valda (gavioli,fort borinjon(Pula)) od 12 do 6,7 zjutrjej na vinu,piru in redbullu.Pa tut brez tega bi lahk.Vsi drugi mojo fredni razen par izjem so se ga iksal .Seveda jaz sem bil zjutrej zjeban in sm šu valda spat.Oni pa tut in jih je pol še 3 dni "krivil" zarad iksov z tem da sm se jaz naspal in je blo kul. E ludi ljudi.Vse se da če se hoče....ovce pa delajo stvari ker so IN

Jaz sem pa kr rad s frendi za nov let pa take prireditve. Se mi zdi da me kr rabjo zraven. Sej mamo itak vsi velik od tega. Pa se k je ze tko mal takih trenutkov, k smo loh vsi skupaj. Mislim na prejsni tvoj povst x;)x

 

To da te folk sprasuje ce si na iksu na partyih je itak cist vedno. Gre za to, da ce si nasmejan in izzarevas energijo po zabavi, al pa utrgano pleses, itak noben ne verjame da nisi na drogi. Ker vsi vejo, da je 90% folka na partyih na drogi. Sam zal se to ne sme na glas govort, kr bi se pol javnost loh hitr zbunila in prepovedala partye.

Bi blo pa skoda, ker kljub temu da so vsi na drogi ni nikol nobenih pretepov pa takih scen kt recimo tista tragicna zadeva pred Lipo (slaba organizacija+mladoletni+alkos) :C:

 

Morem povdart, da sem se mal pogovarju o tem, v smislu kot arhitekt, kaj lahko nardis pri sami gradnji, da preprecist tako stalo. Dejansko zelo malo. Recimo lahko mas usmerjevalne ograje, da se ne more tok folka naguzit na en kup. Sam to ni nujno dovolj. Tud varnostna sluzba bolj malo pomaga, ce je folk utrgan. Ko rata stampedo sam folk, k je to sprozil, loh to prepreci. Ce se pravocasno spravi k pameti.

 

Aja pa jaz nisem mel takih tezav po pratyih, ko sem bil na iksih, da bi rabu tri dni da se sestavim. Pac pogruntat se mores.

Jaz sem ugotovil, da ceprav mi ne pase jest zarad iksov, morem jest. Drgac sploh ce sem naslednji dan sam, lahko hitr fasem depresijo. Pac zarad svicanja in povisane telesne tempreature in sproscanja enormnih kolicin endorfina, al kaj ze, ti manjka soli in ponucas prevec dolocenih kemikalij v telesu, zarad katerih ti je blo lepo. Pol pa naslednji dan ker tega manjka se pa vse tiste stale dogajajo.

Pac treba je stvari cim prej nadomestit. Al pa celo sproti. Uni k pa ne morjo zaspat jim pa predlagam, da se ga dokonca ubijejo z jointi in pol bojo dobil apetit in ratal tko zaspani, da bojo brez problema zaspal.

Pac dobr se je informirat o tem kaj se dogaja v tvojem telesu po taki izkusnji. Mam prjatla k je kemik in tocno ve kere uspavalne lahko vzame in kere vitamine rab, pa je po tistem spancu k da ni blo nic. Se najbolj je pa pomembno, da mas po pratyu druzbo. Zato so afterji, da ni tak down.

Sori mogu sem mal pojasnit x:Ix

 

Sej problem je zarad mladih k se ne znajo dobr informirat. Pa se tist urad za droge, k nej bi bil na njihovi strani, jih zavaja.

Lih zanc mi je prjatlca dala njihovo brosuro o travi, k joje dobila v soli. Me je kr stisnilo pri srcu kaj so si not vse zmisljeval. Ne raumem, da si upajo kej tazga izdat. K bi se jaz bolj napisu in vec vem o tem. K da otroc ne bojo postekal, da govorijo bedastoce. Sram jihje loh. Pa nej kr sem pripisejo vecino primerov smrti zarad drog.

Posledica napacnega informiranja bo pa itak to, da bojo pol raj otroc sli dilerje sprasvat za nasvet, ta jih bo pa se bolj nategnu. Grozen. res sem razocaran nad nasimi institucijami :C: :C: :C:

 

 

....pa ne it skozi zid, ker te bo glava bolela....

Sej vem. Sam vcas je treba drugim pokazat, da se nicesar ne bojis in da te nic ne more ustavit, ce ves da delas prav x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa kr rad s frendi za nov let pa take prireditve. Se mi zdi da me kr rabjo zraven. Sej mamo itak vsi velik od tega. Pa se k je ze tko mal takih trenutkov, k smo loh vsi skupaj. Mislim na prejsni tvoj povst x;)x

 

Pr men je to lahk tak zbor marsikjer vikend.Zato tko razmišljam

 

J

To

Morem povdart, da sem se mal pogovarju o tem, v smislu kot arhitekt, kaj lahko nardis pri sami gradnji, da preprecist tako stalo. Dejansko zelo malo. Recimo lahko mas usmerjevalne ograje, da se ne more tok folka naguzit na en kup. Sam to ni nujno dovolj. Tud varnostna sluzba bolj malo pomaga, ce je folk utrgan. Ko rata stampedo sam folk, k je to sprozil, loh to prepreci. Ce se pravocasno spravi k pameti.

 

Sm kr dost razmišlov o tej situaciji.Pomoje je problem v tem ker se tisti trenutek ni najdu nekdo ki bi "neumnemu" folku dopovedov kva dela.Jest bi v tisti situaciji vzel kakšen mikrofon in šu na eno visoko točko in folk napizdil kam rinejo budale.Problem je v folku ne ahitekturi.Ni kamen neumen, ljudje smo.

 

Aja pa jaz nisem mel takih tezav po pratyih, ko sem bil na iksih, da bi rabu tri dni da se sestavim. Pac pogruntat se mores.

Jaz sem ugotovil, da ceprav mi ne pase jest zarad iksov, morem jest. Drgac sploh ce sem naslednji dan sam, lahko hitr fasem depresijo. Pac zarad svicanja in povisane telesne tempreature in sproscanja enormnih kolicin endorfina, al kaj ze, ti manjka soli in ponucas prevec dolocenih kemikalij v telesu, zarad katerih ti je blo lepo. Pol pa naslednji dan ker tega manjka se pa vse tiste stale dogajajo.

Pac treba je stvari cim prej nadomestit. Al pa celo sproti. Uni k pa ne morjo zaspat jim pa predlagam, da se ga dokonca ubijejo z jointi in pol bojo dobil apetit in ratal tko zaspani, da bojo brez problema zaspal.

Pac dobr se je informirat o tem kaj se dogaja v tvojem telesu po taki izkusnji. Mam prjatla k je kemik in tocno ve kere uspavalne lahko vzame in kere vitamine rab, pa je po tistem spancu k da ni blo nic. Se najbolj je pa pomembno, da mas po pratyu druzbo. Zato so afterji, da ni tak down.

Sori mogu sem mal pojasnit x:Ix

 

 

 

Sej dlih zarad tega sm hit skenslov droge.Preveč strasnkih učinkov za mojo občutljivo naravo.Kva mi pomaga une tri krasne urce če sm pol vs razmontiran par dni(kljub temu da sm se tko k ti hit spravu v red,sam zakva,brez veze napor oziroma porabljanje energije,,,raj pijem gosti jagodni sok)

 

Te propagandni letaki vlade pa itak niso vredni pol kurca.Kr nekej pišejo preživele 50 let stare parole:Droge so slabe.Škodujejo vašem zdravju.Iz trave greste na heroin.....bla bla...

 

Fajn bi blo če bi bla ena študija narjena u nulo pa potem delal letake ne...sej nismo 1960 leta za boga...

 

Al povej vse tko k je, al pa pod tih...ne kr nekej sam tok da je...kok me to raspizdi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pomoje po znanost postopoma pršla do te stopnje k bo razlaga za vse in takrat bo bog odveč.

 

men se zdijo tud znanstvene razlage u redu in popolnoma na mestu. a vseeno mislim, da bog ne bo nikoli odvec. pa zevs ni bog, jahve ni bog.. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm kr dost razmišlov o tej situaciji.Pomoje je problem v tem ker se tisti trenutek ni najdu nekdo ki bi "neumnemu" folku dopovedov kva dela.Jest bi v tisti situaciji vzel kakšen mikrofon in šu na eno visoko točko in folk napizdil kam rinejo budale.Problem je v folku ne ahitekturi.Ni kamen neumen, ljudje smo.

 

in mikrofon bi si kr prcarov v roke.. pa kr odrinu ne vem kolk folka in se jim razodev na enem gricku.. x;)x

mislis, da ni noben kricov nej nehajo.. mislis, da niso se nikol slisal kaj se lahko zgodi v takih primerih - sportne prireditve, meka - svastavsega.

ampak oni so bli carji - bedaki, zivali. takrat bi mogu en zakricat med unimi cist na koncu vrste, da nej nehajo, da lahko se koga ubijejo pa se verjetn se zrtvovat pa cimprej enga na peso ruknt. da bi preusmeru pozornost, drugac ga sploh ne bi jebal. bi pa verjetno kaserov ornk batine pa se od polcajov bi lahko najebov, ker bi zacev pretep. sam z besedam ne bi nc dosegu..en bi mogu it med une, ki so porival; jih odrivat stran od mase ljudi in jim sproti se dopovedovati, da nej nehajo, ker lahko koga ubijejo.

ce pa si enkrat ze uklescen tam notr ne mores pa nic - trudis se, da ostanes na nogah! tud ce eden ravno pred tabo pade pod noge..ne mores se niti sklont..probas ga potegnt med stojece..ce ne gre ga prestopis, stojeci za tabo pa ga ze ne vidi vec - verjetno pa ga zacuti pod nogami.

upam, da ne bo vec takih bolnih for.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se zdijo tud znanstvene razlage u redu in popolnoma na mestu. a vseeno mislim, da bog ne bo nikoli odvec. pa zevs ni bog, jahve ni bog.. x;)x

to so samo imena, za eno in isto energijo x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pr men je to lahk tak zbor marsikjer vikend.Zato tko razmišljam

Sej pr men je blo tko tud vcas. Kok je blo fajn bit student xrolleyesx

Sam zal zdej majo vsi svoje sluzbe in je res tesko najdet termin,k mamo vsi cas. pol pa res ostanejo sam taki drzavni praznik, k so itak res vsi frej.

Sm kr dost razmišlov o tej situaciji.Pomoje je problem v tem ker se tisti trenutek ni najdu nekdo ki bi "neumnemu" folku dopovedov kva dela.Jest bi v tisti situaciji vzel kakšen mikrofon in šu na eno visoko točko in folk napizdil kam rinejo budale.Problem je v folku ne ahitekturi.Ni kamen neumen, ljudje smo.

Lej sej Nols ma delno prav. Tesko je rect ce bi loh kej en sam clovek naredu.

Ampak jaz mislim, da ce je loh en clovek prpravu folk do tega, da se zacne rint, je loh tud en tist, k bi resu situacijo. Torej ce bi ti v takem primeru probav narest, kr se da, pa tud ce ti ne rata, potem si ti tisti sveti tank, ki gre skozi zid. Pa ne zastonj. In lih takih ljudi je premalo, k se pozvizgajo na svoje zivljenje za visji cilj.

Tesko recem kaj bi jaz, ce bi bil tam. Cisto po resnici, ce pridem pred diskac in vidim da je taka guzva, se obrnem in grem, ker sem ze tolk pameten, da vem, da ne blo placa za vse. Sploh ce je vstopnina prevec pocen. Razumem, pa da mladi ne premislijo in nekak upajo na najbolj.

Lih zanc je en kolega razlagu, da je vidu enozenskona bankomatu in da ji en sumljiv tip sledi. Stopil je do nje, da bi jo opozoril oz. nekako obvaroval, ze s tem da je tam. Seveda se je zenska ustrasla njega in bla mogoce celo nehvalezna, kljub pojasnilu.

Sam dejstvo je da jaz sam take stvari pocnem, pa tud ce me folk pol napizdi. Pac ne razumejo in jih ne krivim. Grem pa vseeno lahko zadovoljen naprej.

Sej dlih zarad tega sm hit skenslov droge.Preveč strasnkih učinkov za mojo občutljivo naravo.Kva mi pomaga une tri krasne urce če sm pol vs razmontiran par dni(kljub temu da sm se tko k ti hit spravu v red,sam zakva,brez veze napor oziroma porabljanje energije,,,raj pijem gosti jagodni sok)

Jaz sem pa nehu,ker sem nekak cutil, da se ta del mojega zivljenja zakljucuje in ker sem ze od vekomaj cutil, da to ne bo trajalo vecno. Ne morem pa rect, da nikol vec v zivljenju en bom skadil kak joint. Sam tud ce ze, bo cist drugace. Loh bi reku da bo razlika taka kot, ce bi prvega rzgal pr 16ih ali pa pr 26ih.

Te propagandni letaki vlade pa itak niso vredni pol kurca.Kr nekej pišejo preživele 50 let stare parole:Droge so slabe.Škodujejo vašem zdravju.Iz trave greste na heroin.....bla bla...

Fajn bi blo če bi bla ena študija narjena u nulo pa potem delal letake ne...sej nismo 1960 leta za boga...

Al povej vse tko k je, al pa pod tih...ne kr nekej sam tok da je...kok me to raspizdi

:palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...