Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

vprasanje za indigo otroka x;)x kaj je za vaju (mogoce se najde se kdo) bistvo zivljenja? vajin cilj v zivljenju?

Mislim, da sem to nekako ze povedal v mojih zacetnih postih.

Pac vazno je da na koncu dneva lahko recem, da sem dal vse od sebe za dober namen. Tud ce mi kaj ni ratal, bom to skusal popravit naslednji dan. Tako dolgo ne bom imel miru v sebi. Zmiraj tamisel, ki ni neprijetna, ampak me vzpodbuja k izboljsanju: Kaj ce me jutri ne bo vec tu?

Rad imam svoj poklic, ker lahko delam za dobrobit vseh pri ustvarjanju prostora (z arhitekturo). Rad imam svoje treninge, ker tam lahko druge ucim, jim pomagam, kako se izboljsati, poslusati, dvigovati samozavest in dvigniti prag bolecine.

Vazno da zdaj v tem trenutku delam za dobro sebi in vsem okoli sebe. Tudi ce mi ne rata verjamem, da cas pokaze resnico.

Verjamem, da ce sem imal dobre namene in mi je kdo kaj zameril, bo cez cas ugotovil, kaj je bil moj namen in mi oprostil, ce nisem zanal to pokazati tako, da bi me takoj razumel.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa nehu,ker sem nekak cutil, da se ta del mojega zivljenja zakljucuje in ker sem ze od vekomaj cutil, da to ne bo trajalo vecno. Ne morem pa rect, da nikol vec v zivljenju en bom skadil kak joint. Sam tud ce ze, bo cist drugace. Loh bi reku da bo razlika taka kot, ce bi prvega rzgal pr 16ih ali pa pr 26ih.

 

:palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da sem to nekako ze povedal v mojih zacetnih postih.

Pac vazno je da na koncu dneva lahko recem, da sem dal vse od sebe za dober namen. Tud ce mi kaj ni ratal, bom to skusal popravit naslednji dan. Tako dolgo ne bom imel miru v sebi. Zmiraj tamisel, ki ni neprijetna, ampak me vzpodbuja k izboljsanju: Kaj ce me jutri ne bo vec tu?

Rad imam svoj poklic, ker lahko delam za dobrobit vseh pri ustvarjanju prostora (z arhitekturo). Rad imam svoje treninge, ker tam lahko druge ucim, jim pomagam, kako se izboljsati, poslusati, dvigovati samozavest in dvigniti prag bolecine.

Vazno da zdaj v tem trenutku delam za dobro sebi in vsem okoli sebe. Tudi ce mi ne rata verjamem, da cas pokaze resnico.

Verjamem, da ce sem imal dobre namene in mi je kdo kaj zameril, bo cez cas ugotovil, kaj je bil moj namen in mi oprostil, ce nisem zanal to pokazati tako, da bi me takoj razumel.

 

hehe..dober diplomatski odgovor - ne pravim, da to ni res, da lazes. ampak nism tega mislu.. no sigurno je tud to tvoj del bistva zivljenja.. tko zivis (nacin zivljenja) ampak to ni tvoja "zelja". no pa sej indigo bi tud reku, da ni to njegova zelja; da ve, da bo enkrat tko - zaupa..

 

ce bi bil pa tale tvoj odgovor cista resnica potem pa ne dvomim, da bi kar pustil svojo sluzbo in sel recimo v misjon - saj tam bi lahko dal od sebe veliko vec za dober namen.. x;)x

no pa sej si nakazal tudi veselje do sluzbe, treninga..

 

ampak vseeno..ce sem prav izluscil?

- bistvo zate je delat dobro za clovestvo..pac pomagat socloveku.... (recimo kot: misli globalno deluj lokalno). ampak ne za preveliko ceno - se vedno mas dolocene sanje, cilje v (le) svojem zivljenju..

 

no in te cilji so?verjetno precej podobni indigovim?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je biti indigo dedljivo? pri vama recimo (ce sem prav izluscil ni bilo tako).. toda mogoce le.. lahko bi biv indigo dedek, babica, pradedek, morda stric v 3. kolenu.. ali pa je morda (pri kaksenm srodniku) opazen vsaj nekaksen zacetek "stremenja" k indigo lastnostim?

 

ce upostevamo znanstveno razlago (dnk) potem naj bi bilo tako..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
hehe..dober diplomatski odgovor - ne pravim, da to ni res, da lazes. ampak nism tega mislu.. no sigurno je tud to tvoj del bistva zivljenja.. tko zivis (nacin zivljenja) ampak to ni tvoja "zelja". no pa sej indigo bi tud reku, da ni to njegova zelja; da ve, da bo enkrat tko - zaupa..

 

ce bi bil pa tale tvoj odgovor cista resnica potem pa ne dvomim, da bi kar pustil svojo sluzbo in sel recimo v misjon - saj tam bi lahko dal od sebe veliko vec za dober namen.. x;)x

no pa sej si nakazal tudi veselje do sluzbe, treninga..

 

ampak vseeno..ce sem prav izluscil?

- bistvo zate je delat dobro za clovestvo..pac pomagat socloveku.... (recimo kot: misli globalno deluj lokalno). ampak ne za preveliko ceno - se vedno mas dolocene sanje, cilje v svojem zivljenju

 

no in te cilji so?

OK, ce menis da je moj odgovor diplomatski, bom pa se kej povedal xrolleyesx

Tud v misjon bi sel, samo ne kr zdej. Ce bi prislo do take situacije.

Tud o tem sem ze dost razmisljal, da bi sel na podobno pot kot mati Terezija. Se cutim kot taksnega cloveka, da bi lahko veliko naredil za veliko ljudi. Sam bi se mogle zgodit dolocene stvari, da me prpeljejo v tako situacijo. Mnenja sem, da te zivljenje samo pripelje do tega,c e ti je to namenjeno.

Tesko mi je razlozit to. Ne morem kr pustit tega folka, k ga mam zdej okol sebe za druge. Sej me tud oni rabjo. Cutim to svojo odgovornost do soljudi. Moja punca, sestra in njena druzina, moji prjatli, moji sorodniki, ne bi mel miru, ce bi jih kr pustil.

Jaz se cist zavedam, da bi se skor vsi cist dobr zanjdl v zivljenju brez mene. Mogoce se bojo celo mogl. Sam vseen lahko, da bo moja prisotnost tukaj imela dosti vecji ucinek na cel svet, kot pa ce se odpravim v Afriko.

Velik stvari me veze na dom. To je bil tud en od razlogov zakaj sem se vrnil domov iz Avstralije. Tm sem imel vse moznosti se bogato porocit s punco, ki mi je bla vsec in srecno zivet do konca svojih dni. Sam to ni to.

 

Dolgorocno nimam ne vem kaksnih hudih ciljev, razen to da sem dober clovek.

Lahko ti povem trenutne cilje.

Trenutno si zelim koncati to bedno diplomo, ki ni tako ali tako nic vredna. Ker sem se sam vec naucil, kot pa me je ta faks. Zal rabim tisti papir, da me ne bojo tko enostavno jebal ljudje, ki so na vodilnih polozajih,pa proti meni nimajo pojma o cem govorijo. To je tud zlo zalsotno,da dipomo nardi vsak k..., sam jaz ne, ker sem na piki pri profesorju, ki ma neke kompleks pred ljudmi, ki se pisejo na ic.

Dobr pa tud delno sem sam kriv, ker sem pac moral v sluzbo prd koncem studija, skrbet za mlajso sestro, placevat najemnino in stroske, jo prezivljat, hodit na faks, potem pa se skrbet za kuhinjo, pranje in likanje za 4 odrasle osebe. Potem pa mi se en od teh ljudi umori strase in sem potem mal zabluzil s faksom. Sej vem jaz sem kriv, ker sem bil tako priden in nisem usekalnazaj.

 

Enkrat v prihodnjosti si zelim imeti majhen vikend max 40m2. Skoraj sigurno bo lesena montazna hisica, ki jo bom izdela od temelja do strehe sam. To pac znam in obvaldam. Sem s svojim znanjem to sposoben nardit. Najverjetneje ne bo imela niti elektrike niti vode, ampak samo tisto kar bom lahko prinesel samo. Mogoce soncne celice za kako svetilko, pa wc, ki se bo praznil v gnoj, kot je to pocela moja babica. Tud kostala bo manj kot dober nov avto. Marsikdo ne verjame, da se to da nardit za 2-3mio sit. Jaz bi jim samo rad pokazal, da se da, ce si dovolj skromen in ne razmislajs kot povprecen slovenc, da more biti vse za vecno. Tudi ce se hisico podre ne sme za njo ostati nic razrite zemlje, razen tistih 6-8 lukenj od tockovnih temeljev, ki jih na koncu zasujes z gnojem in posadis par dreves.

Pa ne zelim si to samo, da se bom jaz mel kam umaknit za vikend. Predvsem zato, da bomo imeli s prijatelji kam za it skupaj, tudi ce ne bo denarja. Da bom z necaki ali mogoce svojimi otroci lahko bil v naravi za vikende. Ne pa zapravljal denar za stvari, ki jih ne rabim. Nek klimatiziran hotel v Portorozu. Vse kar trenutno rabim za ta projekt je lepo odmaknjeno parcelo, max 500m2, kjer je dovoljena nekaksna gradnja.

 

Nocem novega avta, ker nocem postati en tistih, ki ne upa v mesto ker ne ve kje bi prakiral, da mu ne bo kdo spraskal avto in, da bi moral vsak dan avto prat, da bojo sosedje zadovoljni.

 

Mogoce bom enkrat postal tudi mojster svoje bojevniske vescine. Pa spet od tega ne bo kruha, ker sem v taksni soli, kjer je pomemno vse drugo prej kot pa kak zaskuzek. Sicer pa, kolk se da zaskuzit z 10 rednimi clani,ker se pac z vecjo skupino ne da delat z vsakim posamezno.

 

Ne vem kaj naj ti se recem. Imam majhne cilje, skromne zelje, ki niti niso vredne omembe. Mogoce zato tak diplomatski odgovor.

Pa nic ne zamerim. Sem ze vesel, da vsaj tu lahko povem svoje x^x

Mogoce se se kdo najde k tko razmilja in sva ze dva proti vsem ostalim :vragec:

 

je biti indigo dedljivo? pri vama recimo (ce sem prav izluscil ni bilo tako).. toda mogoce le.. lahko bi biv indigo dedek, babica, pradedek, morda stric v 3. kolenu.. ali pa je morda (pri kaksenm srodniku) opazen vsaj nekaksen zacetek "stremenja" k indigo lastnostim?

 

ce upostevamo znanstveno razlago (dnk) potem naj bi bilo tako..

Tesko bi rekel... Jaz sem zelo podoben svojemu ocetu. Sploh zdaj se tega vednobolj zavedam, ko se pocasi blizam tistim letom, ko je on zapustil ta svet. Ko bom star 45, bom lahko res primerjal tisto kar se spomnim in sebe.

Je pa res bil skromen clovek. Dostikrat mu je bilo ocitano, da se prevec zratvoje za druge ljudi in premalo za bliznje. Ceprav jaz vem da ni bilo tako. Najbolj pa mi je ostalo v spominu to, da je vedno govoril, da zeli biti moj prijatelj in ne moj oce. Ravno ko pa se je to zacelo dogajati, da sva se zacela tako pogovarjati pa ga ze ni bilo vec.

Kaj pa vem,mogoce je pa res samo tolk vplival nanj, da je bil kot je sam govoril: vzgojen, kot komunisticni otrok iz revne druzine in bogate po srcu.

Popravljeno -> misko76
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za tale odgovor pa :palec: sem dobu vse kar me je zanimal.

 

ja no..postav se v mojo kozo - zame je biv prvi diplomatski odgovor. zdej ne vem kaj tocen po definiciji to pomen ampak recimo v moji.. odgovor, ki ni laz. ampak lih resnica pa tud ne. skratka pove bolj malo.

ob tvojem prvem odgovoru mi je neki mankal. predvsem tista misel, da se prepustis zivljenju..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za tale odgovor pa :palec: sem dobu vse kar me je zanimal.

 

ja no..postav se v mojo kozo - zame je biv prvi diplomatski odgovor. zdej ne vem kaj tocen po definiciji to pomen ampak recimo v moji.. odgovor, ki ni laz. ampak lih resnica pa tud ne. skratka pove bolj malo.

ob tvojem prvem odgovoru mi je neki mankal. predvsem tista misel, da se prepustis zivljenju..

I feel so used x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je biti indigo dedljivo? pri vama recimo (ce sem prav izluscil ni bilo tako).. toda mogoce le.. lahko bi biv indigo dedek, babica, pradedek, morda stric v 3. kolenu.. ali pa je morda (pri kaksenm srodniku) opazen vsaj nekaksen zacetek "stremenja" k indigo lastnostim?

 

ce upostevamo znanstveno razlago (dnk) potem naj bi bilo tako..

 

NImam pojma.Je pa res da sm isti kt moja mat.Ona je isto trmasta k jast, mava filing za iste stvari in vedno vstraja pri svojem, rada pomaga ljudem...itd.Vendar nima ključne zadeve in ta je otprte zavesti.Ne zaveda se stvari okoli sebe kot jaz(oziroma je taka kot drugi ljudje), drugače pa sva si zelo podobna.Kaj bo z mojim podmladkom..ne vem...bomo vidl.

 

Mislm pa da bojo indigci.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vprasanje za indigo otroka x;)x kaj je za vaju (mogoce se najde se kdo) bistvo zivljenja? vajin cilj v zivljenju?

 

 

Toj u bistvu zlo zajeban vprašanje.Če tko dobr razmislm od lajfa sploh nč ne prčakujem.Mij dost da že obstajam.Če pa neb pa tut neb.

 

smešn je to...

 

 

Mogoce bom enkrat postal tudi mojster svoje bojevniske vescine. Pa spet od tega ne bo kruha, ker sem v taksni soli, kjer je pomemno vse drugo prej kot pa kak zaskuzek. Sicer pa, kolk se da zaskuzit z 10 rednimi clani,ker se pac z vecjo skupino ne da delat z vsakim posamezno.

 

Jest že dal časa razmišlam da bi se vpisov na Kendo.Čist sm nor na te samurajske zadeve.Mam tak filing k da bi bil to enkrat davno...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat v prihodnjosti si zelim imeti majhen vikend max 40m2. Skoraj sigurno bo lesena montazna hisica, ki jo bom izdela od temelja do strehe sam. To pac znam in obvaldam. Sem s svojim znanjem to sposoben nardit. Najverjetneje ne bo imela niti elektrike niti vode, ampak samo tisto kar bom lahko prinesel samo. Mogoce soncne celice za kako svetilko, pa wc, ki se bo praznil v gnoj, kot je to pocela moja babica. Tud kostala bo manj kot dober nov avto. Marsikdo ne verjame, da se to da nardit za 2-3mio sit. Jaz bi jim samo rad pokazal, da se da, ce si dovolj skromen in ne razmislajs kot povprecen slovenc, da more biti vse za vecno. Tudi ce se hisico podre ne sme za njo ostati nic razrite zemlje, razen tistih 6-8 lukenj od tockovnih temeljev, ki jih na koncu zasujes z gnojem in posadis par dreves.

Pa ne zelim si to samo, da se bom jaz mel kam umaknit za vikend. Predvsem zato, da bomo imeli s prijatelji kam za it skupaj, tudi ce ne bo denarja. Da bom z necaki ali mogoce svojimi otroci lahko bil v naravi za vikende. Ne pa zapravljal denar za stvari, ki jih ne rabim. Nek klimatiziran hotel v Portorozu. Vse kar trenutno rabim za ta projekt je lepo odmaknjeno parcelo, max 500m2, kjer je dovoljena nekaksna gradnja.

 

Nocem novega avta, ker nocem postati en tistih, ki ne upa v mesto ker ne ve kje bi prakiral, da mu ne bo kdo spraskal avto in, da bi moral vsak dan avto prat, da bojo sosedje zadovoljni.

 

Mogoce bom enkrat postal tudi mojster svoje bojevniske vescine. Pa spet od tega ne bo kruha, ker sem v taksni soli, kjer je pomemno vse drugo prej kot pa kak zaskuzek. Sicer pa, kolk se da zaskuzit z 10 rednimi clani,ker se pac z vecjo skupino ne da delat z vsakim posamezno.

 

Ne vem kaj naj ti se recem. Imam majhne cilje, skromne zelje, ki niti niso vredne omembe. Mogoce zato tak diplomatski odgovor.

Pa nic ne zamerim. Sem ze vesel, da vsaj tu lahko povem svoje x^x

Mogoce se se kdo najde k tko razmilja in sva ze dva proti vsem ostalim :vragec:

Tesko bi rekel... Jaz sem zelo podoben svojemu ocetu. Sploh zdaj se tega vednobolj zavedam, ko se pocasi blizam tistim letom, ko je on zapustil ta svet. Ko bom star 45, bom lahko res primerjal tisto kar se spomnim in sebe.

Je pa res bil skromen clovek. Dostikrat mu je bilo ocitano, da se prevec zratvoje za druge ljudi in premalo za bliznje. Ceprav jaz vem da ni bilo tako. Najbolj pa mi je ostalo v spominu to, da je vedno govoril, da zeli biti moj prijatelj in ne moj oce. Ravno ko pa se je to zacelo dogajati, da sva se zacela tako pogovarjati pa ga ze ni bilo vec.

Kaj pa vem,mogoce je pa res samo tolk vplival nanj, da je bil kot je sam govoril: vzgojen, kot komunisticni otrok iz revne druzine in bogate po srcu.

 

 

Misko, brez besed :palec: podpisem se pod vse tvoje poste... kot da bi brala svoje misli in obcutke... da o ciljih in namenu sebe ne govorim... x;)x ... sem vesela, da nas je toliko podobnih...

 

bodi mavricno

 

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud v misjon bi sel, samo ne kr zdej. Ce bi prislo do take situacije.

 

 

 

.

 

 

To sm jest tut razmišlov.Prov šu bi v Tibet pa živu z tistimi budističnimi menihi brez problemov.

 

Tenutno si zelim koncati to bedno diplomo, ki ni tako ali tako nic vredna. Ker sem se sam vec naucil, kot pa me je ta faks. Zal rabim tisti papir, da me ne bojo tko enostavno jebal ljudje, ki so na vodilnih polozajih,pa proti meni nimajo pojma o cem govorijo.

.

 

 

Smešn je to kva nardi list papirja.Če ga nimaš si pa budala, brez da bi kdo sploh preveru če je res tko.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nols, na izpitu pa bo slo pac drugic... verjamem, da je bilo to, da se je cela situacija odvijala tako, kot se je , za nekaj dobro... aja .., pozabila sem ti povedati, da si daj naslednjic literaturo ( pa ne brez ucenja x!x ) pod vzglavnik.Ponoci itak duh zapusca snovno telo in se lahko uci x:Dx .. meni in mojim otrokom deluje :palec: za probat je...na pivo pa bomo sli naslednjic x;)x

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nocem novega avta, ker nocem postati en tistih, ki ne upa v mesto ker ne ve kje bi prakiral, da mu ne bo kdo spraskal avto in, da bi moral vsak dan avto prat, da bojo sosedje zadovoljni.

 

Pr temu si me pa spomnu na to.Koko človek pametno razmišlja.Prej je ful povrečen k pa kup dobr avto je pa car.Pa je isti k prej preden gaj kupu.Kjej tle ligika ljudje božji. x?x x?x x?x

 

 

kva nardi kurčeva pločevina pa denar....lažno fasado

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko dovolj trpiš, se začneš zavedati bistva in zlagane stvari postanejo nepomembne. Pač vidiš realnost. Nazačetku je še težje kot v depresiji, nato pa se izbolša. Bolši izraz za vaju je "zbujena", če razumeta v kakšnem smislu.
Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po teoriji barv označuje lahko: čutnost, duhovnost, modrost, ustvarjalnost, skrivnost, plemenitost, prosvetitev,... x:Ix

 

Violična barva je barva glavne čakre in sicer čustvene, meditativne oziroma 3 očesa. :inocent:

 

Sm falu temo...

Resnica je samo ena, vse ostalo je iluzija.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pr temu si me pa spomnu na to.Koko človek pametno razmišlja.Prej je ful povrečen k pa kup dobr avto je pa car.Pa je isti k prej preden gaj kupu.Kjej tle ligika ljudje božji. x?x x?x x?x

kva nardi kurčeva pločevina pa denar....lažno fasado

 

Itak, da pokvari človeka.

 

...iluzije... x^x

 

Materializem in egoizem vodita v pogubo.

Resnica je samo ena, vse ostalo je iluzija.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak, da pokvari človeka.

 

...iluzije... x^x

 

Materializem in egoizem vodita v pogubo.

sam materializem ne tolk kot egoizem......futranje ega nima mej :vragec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Toj u bistvu zlo zajeban vprašanje.Če tko dobr razmislm od lajfa sploh nč ne prčakujem.Mij dost da že obstajam.Če pa neb pa tut neb.

 

smešn je to...

 

sej si mi ze v enem postu prej odgovoru. pa ti nisem nc ocitov, da je diplomatski.. x:o)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

smešn je to...

Jest že dal časa razmišlam da bi se vpisov na Kendo.Čist sm nor na te samurajske zadeve.Mam tak filing k da bi bil to enkrat davno...

Vidis jaz pa nimam lih filinga, da bi kdaj bil samuraj, ampak mam filing da sem to zdaj. Njihov nacin razmiljanja mi je tako blizu. Kaj vse sem dosegel s treningi se ne da opisat. Predvsem veliko na sebi.

 

V osnovni soli sem zacel s karatejem, dokler nisem fasal hude poskodbe kolena. Do tega hitreje pride predvsem zaradi forsiranja v tekmovalno usmerjene treninge in delo z velikimi skupinami.

Potem pa sem dolgo iskal nekaj, kar koli, samo da bo tehnika dovolj mehka, da bom kljub slabsemu kolenu lahko treniral. Probal sem vse zivo in cisto po nakljucju nasel tale moj jiu-jitsu.

Kendo je samo del tega kar se jaz ucim. Gre za to, da je iz jiu-jitsa kasneje ratal vse ostalo, kot so to karate, judo, aikido,...

V kolikor se odlocis kar koli trenirat, dobro premisli in presodi trenerje. Vedno pa me lahko vprasas za nasvet.

Problem je, da je pri nas zelo malo mojstrov, ki res kaj znajo. Se manj pa je taksnih, ki ucijo zato, ker je to njihov nacin zivljenja in ni njihov nacin zasluzka. Recimo moj trener ima raje malo skupino ljudi, ki jih to res zanima in se posveca vsakomur posebaj.

Povedati moram tudi, da ne gre za jiu-jitsu, ki se ga ucijo policaji ali tale sportna varianta, ampak tradiconalni, kjer so dovoljeni vsi udarci, tudi recimo v oci. Dela se veliko tudi na zivcnem sistemu. Recimo kako 40kg zenska s sebe dol vrze 100kg tipa, ki jo hoce posilit.

Mi nimamo tekmovanj in izpitov za polaganje pasov, ker je to nepotrebni stres. Trener skozi trenige vidi tvoj napredek in ko dosezes dolocen nivo ti dodeli pas.

Ucimo se tudi borbe s palico (recimo deznik), dolgo palico, obrambe proti nozem,... V bistvu je lahko vsaka stvar, ki jo imas v roki orozje. Predvsem pa je povdarek na ken-u, ampak sele kasneje, ko se naucis dolocene druge stvari.

Se to. Ne bom omenil katera, ker ne smem, japonci so strogi glede tega, se pa da hitro zvedet, ampak nas trener je clan najstrejse sole na Japonskem in poleg njega to v evropi uci samo se en mojster. Zato se trener letno zapufa, da lahko hodi na Japonsko na solanje.

No se reklama ;)

www.tosca.si/jj

 

 

Smešn je to kva nardi list papirja.Če ga nimaš si pa budala, brez da bi kdo sploh preveru če je res tko.

Evo danes sem imal ravno zato malo neprijetnosti v sluzbi s sodelavko, k je zlokonfliktna oseba in pol kr ne zna drgac mece naprej take: Ti pa nimas sole/papirja!

No sej masceval se bo prej njej k men. Jaz se cist dobr znajdem v lajfu x^x

 

 

Ko dovolj trpiš, se začneš zavedati bistva in zlagane stvari postanejo nepomembne. Pač vidiš realnost. Nazačetku je še težje kot v depresiji, nato pa se izbolša. Bolši izraz za vaju je "zbujena", če razumeta v kakšnem smislu.

:palec:

 

 

sam materializem ne tolk kot egoizem......futranje ega nima mej :vragec:

:palec:

Joj bi mogla videt mojo sodelavko prejle, kr rogove je dobila :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma še bol žalostno je to, da ljudje ki se imajo za npr. zdravilce alpa kaj podobnega, začnejo to delat ne zaradi tega da bi pomagali ampak da si napolnijo tošl al pa še huje, da se jih časti :xx!:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res je to zalostno.

Na sreco se nisem imel opravka z zdravilci ali podobnimi ljudmi.

Sem pa zadnjic ob prebiranju razlag o Reiki-ju, se spomnil mal nazaj, ko je moje trener na tak nacin, s polaganjem rok pomagal eni ucenki.

Takoj ko je vstopla v vadbeni prostor je samo on opazil, da je nekaj narobe. Stopil je do nje in ji rekel naj se vleze na tla. Potem ji je polozil roko nad trebuh in cez kako minutko je vstala. Kasneje mi je povedal, da je mela tezave zaradi menstruacije in da ji je to, kr je trener naredu, takoj pomagal, da je imela cisto normalen trening.

Kasneje sem ga enkrat vprasal kaj je to pocel in mi je samo odgovoril, da nic taksnega in da se to lahko vsak nauci. No do dames sem na to cisto poazbil. Sploh nisem vedel, da je slo za Reiki.

Mi je pa zelo vsec ta njegov nevsiljiv nacin in posten pristop do ljudi. Pove sam tisto kar te zanima oz tistokar cuti, da si sposoben razumeti x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje dni mi je všeč pojem notranji posluh. Ker je nekaj, kar ima v načelu vsak človek, samo različno razvitega in dobrega. Če primerjam s pojmom "glasbeni posluh", je malo ljudi takih, ki so imeli in ga imajo absolutnega. Večina ljudi potrebuje tudi slišati, da ujame prave tone. Ludvik je tak primer, ki ga poznam, da je 9. simfonijo napisal, ko je že bil popolnoma gluh. Torej je tone in zvoke slišal v sebi.

 

Indiga in Miška si predstavljam kot dva človeka, ki imata ta notranji posluh zelo močan in za presojo ne potrebujeta znanja iz knjig, ne potrebujeta veliko zunanjih informacij ob ovrednotenju nečesa, kar se jima dogaja tisti hip. Obene pa mislim, da vsak človek lahko, če hoče, izboljša svoj notranji posluh skozi vajo. Kot to počno v raznoraznih amaterskih pevskih zborih (kar še ni garancija, da se jim posluh dejansko ne izboljša, če se ne trudijo v tej smeri).

 

Fino mi je brati to temo in mislim, da se lahko iz pisanj naučim nekaj, kar bom lahko uporabljal na svojih vajah v "notranjem posluhu". Ko berem slončka, dobim občutek, kot da mu je biti-indigo zanimivo. Ja, moje mišljenje je, da ni še prav vse zamujeno s samim rojstvom.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnje dni mi je všeč pojem notranji posluh. Ker je nekaj, kar ima v načelu vsak človek, samo različno razvitega in dobrega. Če primerjam s pojmom "glasbeni posluh", je malo ljudi takih, ki so imeli in ga imajo absolutnega. Večina ljudi potrebuje tudi slišati, da ujame prave tone. Ludvik je tak primer, ki ga poznam, da je 9. simfonijo napisal, ko je že bil popolnoma gluh. Torej je tone in zvoke slišal v sebi.

 

Indiga in Miška si predstavljam kot dva človeka, ki imata ta notranji posluh zelo močan in za presojo ne potrebujeta znanja iz knjig, ne potrebujeta veliko zunanjih informacij ob ovrednotenju nečesa, kar se jima dogaja tisti hip. Obene pa mislim, da vsak človek lahko, če hoče, izboljša svoj notranji posluh skozi vajo. Kot to počno v raznoraznih amaterskih pevskih zborih (kar še ni garancija, da se jim posluh dejansko ne izboljša, če se ne trudijo v tej smeri).

 

Fino mi je brati to temo in mislim, da se lahko iz pisanj naučim nekaj, kar bom lahko uporabljal na svojih vajah v "notranjem posluhu". Ko berem slončka, dobim občutek, kot da mu je biti-indigo zanimivo. Ja, moje mišljenje je, da ni še prav vse zamujeno s samim rojstvom.

:palec:

Povedal si malo drugace kot se enkrat to ze jaz x;)x

 

Glede opazovanja in talenta je pa tko:

Vsak se lahko nauci igrat kitaro z veliko vaje in truda. Samo eni so pa po naravi talenti in pravi glasbeniki.

Enako je v moji stroki. Vsak se lahko nauci risat kot arhitekt, jaz vas lahko naucim v pol leta, pa to se ne pomen, da bos pol arhitekt. Kaj sele umetnik.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res je to zalostno.

Na sreco se nisem imel opravka z zdravilci ali podobnimi ljudmi.

Sem pa zadnjic ob prebiranju razlag o Reiki-ju, se spomnil mal nazaj, ko je moje trener na tak nacin, s polaganjem rok pomagal eni ucenki.

Takoj ko je vstopla v vadbeni prostor je samo on opazil, da je nekaj narobe. Stopil je do nje in ji rekel naj se vleze na tla. Potem ji je polozil roko nad trebuh in cez kako minutko je vstala. Kasneje mi je povedal, da je mela tezave zaradi menstruacije in da ji je to, kr je trener naredu, takoj pomagal, da je imela cisto normalen trening.

Kasneje sem ga enkrat vprasal kaj je to pocel in mi je samo odgovoril, da nic taksnega in da se to lahko vsak nauci. No do dames sem na to cisto poazbil. Sploh nisem vedel, da je slo za Reiki.

Mi je pa zelo vsec ta njegov nevsiljiv nacin in posten pristop do ljudi. Pove sam tisto kar te zanima oz tistokar cuti, da si sposoben razumeti x:)x

tak način tudi js podpiram, da si nekaj zato da pomagaš :vio: x:)x sploh če so ti taki darovi dani od začetka xsrcx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...