Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Hvala obema sem vdihnila, sem sproščena . opravičla sem se pa tud, ni bil nesporazum, moja prenagljena reakcija in preoseben napad nate Indigo, slab trenutek to je vse.

Nisem naredila nič namenoma in ne uporabljam takih načinov za prihajanje do informacij.

So pa določene stvari v življenju, ki pri nekom izzovejo takšne in drugačne impulze, verjetno vedno obstaja nekaj na kar nekdo reagira, zato pa smo na vsi na poti, da se učimo, pogovarjamo in soočamo s svojimi čustvi

Stvari dostikrat jemljem preosebno in se dogaja, da kakšno vaše moško gledanje prenesem kot celoto v smislu napada

na ženski svet in moj napad na tebe Indigo je bil bolj v smislu globalnega pogleda večine žensk ne mene same. Sicer pa moja napačna reakcija in se ti opravičujem, pa še tebi Miško76, ker vidm, da si tud čist pretresen.

Ne vem sorry ampak to opravičilo mi deluje na sistem: ko veš da boš nekej ušpičil nekomu pa boš pol sam rekel oprosti pa bo kul....evo prekleta moja občutljiva narava.....mah dej pozabva pa zapriva to(ker tko nč tazga ni za tebe) al sm spet kej novga odpru..hehe

 

Veren kristjan bi reku:"čudna so pota gospodova" x;)x

 

Desire :palec: :palec: :palec: x;)x

 

Drgač sm pa že dostikrat razmišlov da mogoče čist narobe živimo.Živimo itak po načelih nekoga oziroma živimo trenutno po temeljih krčanske cerkve.Čeprav tega ne priznavam vendar mogoče bi bilo bolje če bi bila družba svobodna tudi na seksualnem področju.Vsak bi mel lahko več partnerjev.Zanimivo pri tem je da če bi to priznavala cerkev bi to brez moralnih zadrškov danes počeli.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem sorry ampak to opravičilo mi deluje na sistem: ko veš da boš nekej ušpičil nekomu pa boš pol sam rekel oprosti pa bo kul....evo prekleta moja občutljiva narava.....mah dej pozabva pa zapriva to(ker tko nč tazga ni za tebe) al sm spet kej novga odpru..hehe

joj, joj, joj,

kaj nej bi pa zdej to pomenil, ker to ni tko nč tazga zame? Ne morem verjet... xrolleyesx ha, ha ( v bistvu hočem pisat he, he sam že ti tko pišeš bom pa rajš ha, ha)Sej nisem planirala, da se bo to zgodil, da ti bom pol rekla ej sorry pa gremo naprej.

:flower: mah dej pozabva pa zapriva to no :flower: pa ne da to ne bi blo nč tazga zame.... a veš ?kaj zdej misliš, da si sam ti prizadet, ne sej nisi sam

Tole za več partnerjev pa se v bistvu dogaja, če se mal ozreš naokrog, samo dejstvo je, da je ponavadi enostransko z ene strani partnerja in povzroči lahko velik bolečine v odnosu. Zadaj pa je vsekakor krščanstvo, ki tega nikakor ne bo nikol sprejelo.

Za tak odnos, da bi se oba strinjala, da tko živita, pa bi blo precej zakomplicirano, ker morš odmislit vsa čustva in živet v stanju nenavezanosti do partnerja. Edino možno bi blo, če bi od majhnega na stko vzgajali, samo slej ko prej bi postal en velik kaos, če tko pogledaš.

Sicer pa že gledaš sedanjo situacijo npr. dva se ločita, vsak im anpr. enega otroka od prej pa pol še enega imata skupaj in so vsi skupaj ena velka srečna družina lahko, če hočjo. Bolj problematično bi blo pa pol še več partnerjev, počas ti zmanjka časa za vse :vio:

za Miškota, ki me ne more citirat:

ej Miško jst sm čist u redu, don t worry be happy

 

Meni se zdi najbolj pomembno, da si ful povezan s človekom, ki si skupaj z njim in se mi zdi, če ti funkcionira ljubezen, pol je vse skup ena velka srečna mavrica xrainbowx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem ce si me cist postekov. s tem, ko sem rekel, da zame ni opravicljivega razloga, sem mislil, da ce bi js prevarov ni opravicila zame. zakaj ni opravicila zame - ravno zato, ker se zavedam tega kot ti. in mislim, da tudi ni opravicila zate (js ce vem, da trenutno skriple v mojem zvezi sigurn ne bom sov popivat s kaksno bejbo..izogibal se bom takim situacijam. na zacetku bi verjetno biv doma in tuhtov kako resit zadevo, ko bi mal stuhtal (nedolocen cas) bi biv pa spet pr njej in probov postimat ali bi pa sel pac koncat zvezo).

hm..je opraviclivo za tisto bejbiko (primer, ki sem ga opisal). mislim, da je. ceprov zame tak odnos, ki tega ne zna presezt ni taprav odnos - raj sem brez kot pa, da bo(m) sla moja parnerka skakat zarad ene krize. to je treba znat presezt. drugac se ze ni vredno vezat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drugac pa tole o zalublenosti - o kemiji. mas prov. sam tud kemija ne zacne kr tko sama od sebe delvat. obstaja tud se neki vec, kar pa pol vzpodbudi kemijo. ce se ti ne bos odpru eni osebi se (ce se bos nazaj drzov) se tud ne bos kr tako zalubu. ne krivit zdej kemije x;)x

kemija je ze fejst. sam treba jo je znat uporablat, vedit kdaj mal pobremzat kdaj se pa prepustit pa ji pustit, da zaspila po svoje..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdi se mi, da je temelj ene veze spoštovanje, če tega nimaš na začetku, če človeka ne spoštuješ v osnovi kot osebnost, pol slej ko prej pride do situacije, ko ne morš več naprej.Trdim, če je ena veza trdna postavljena na pravih temeljih, če sta partnerja ljubimca, prijatelja in sta se o vsaki stvari sposobna pogovarjati in sproti reševati stvari in predvsem umirit svoj ego, se razkrit pred partnerjem in odvršt svojo masko pol se vse lahko reši.

Vsak dan se srečavaš z moškimi, ženskami, ki bi lahko nam bili recimo potencialni parterji...v trgovini, kjerkoli lahko začutimo nekaj eno enrgijo se zbližamo, pa pol ugotoviš da to sploh ni to.

Jst zase vem, da ko enkrat dosežem to harmonijo v odnosu, vem točno kaj je to to... ma je ni stvari, ki bi me lahko premaknila, ker je čustvo in ljubezen, ki jo maš tolk močna. da bi mogla gora premaknit, pa tud če bi sedela v naročju najprivlačnejšemu moškemu 10000 milj od svojega dragega, ne bi trznila z očesom al se spustila v eno afero, vem da ne, ker poznam sebe. Zato tud ne opravičujem alkohola al česarkoli kot olajševalno okoliščino...

 

Drugo pa je v primeru nesprejemanja, arogance s strani partnerja, agresije al še česarkol drugega, nerazumevanja.... pa tud v tem primeru je to, da padeš v naročje nekomu bolj uteha in beg, razen , če seveda ne" padeš na ta pravo osebo" ampak to je spet drugo...Pol pa je takšna moč, da so besede tko al tko nepotrebne.

 

Premišljujem, da če si z nekom v odnosu, pa ne funcionira, zarad takšnega ali drugačnega vzroka, čeprav je prisotne ljubezen al pa se enostavno zgodi tolk stvari, da veš da morš naprej, da niti vesolje tega ne prenese več, da je edina varijanta, ki te odnese v nov odnos in edina pot, ki jo dopuščam še močnejša ljubezen in nezemeljska povezanost, ki je za razliko od prej harmonična.

Zaljubljenost pa je tko takrat funkcioniramo na višjih frekvencah, ko partnerja sprejemamo takega kot je in bi ga morali ves čas, tud ko ta prvi efekt "zadetosti" mine, brezpogojna ljubezen, lepše slišat težje udejanit, slej ko prej se najde nekaj, kar nas blazno moti...

Pa ko sprejmemo še to in vidmo, da je problem v nas, da je naša draga polovica samo naše ogledalo je vse o.k in da je največja napaka, ki jo lahko narediš, da hočeš človeka spremenit. Vsi smo popolni v svoji osnovi, če pa ni skupnih ciljev pogledov na življenje, česarkoli, pol pa itak vse skupaj nima smisla.

Ko zaljubljenost preraste v ljubezen zaljubljenost postane večna jst v to verjamem in vem , da obstaja, čeprav se mi še ni zgodil, vem da je to bistvo vsega.

Sicer pa zaljubljenosti ogromno vrednost pripisujejo bolj v zahodnem svetu in jo za moje pojme preveč popularizirajo, romantičen in zaljubljen si lahko cel življenje na miljon načinov 100 let, slečen sredi pragozda al pa na vrhu Triglava , doma v službi.

Gre za igre energij in po moje ko najdeš kar si iskal se ne zaljubljaš več, ko srečuješ ljudi v katere bi se lahko zaljubil, če bi bil samski..

Dokler pa iščeš iščeš pa se tud več zaljubljaš in obratno, samo je mogoče boljš se sploh ne zaljubljat samo se prepustiti energiji in vedeti, ker ti pol tko al tko druzga ne preostane....in je ni droge močnejše od ljubezni xyiyax

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drgač sm pa že dostikrat razmišlov da mogoče čist narobe živimo.Živimo itak po načelih nekoga oziroma živimo trenutno po temeljih krčanske cerkve.Čeprav tega ne priznavam vendar mogoče bi bilo bolje če bi bila družba svobodna tudi na seksualnem področju.Vsak bi mel lahko več partnerjev.Zanimivo pri tem je da če bi to priznavala cerkev bi to brez moralnih zadrškov danes počeli.

Jaz tud mislim, da delamo prevec tako kot smo bili vzgojeni od starsev in druzbe. Vseno pa ne smemo pozabit na dolocene kulturne, druzbene in ne vem kaksne vrendote se, ki pa so dobre in potrbne ohranitve.

 

 

Edino možno bi blo, če bi od majhnega na stko vzgajali, samo slej ko prej bi postal en velik kaos, če tko pogledaš.

Kaos? Dvomim. Kaj pa druzbe, ki ze od davno tako zivijo, da ni nujno ostati z enim pratnerjem celo zivljenje? A je tam tud kaos? Pa ne recem, da sre za popolne druzbe.

Sicer pa že gledaš sedanjo situacijo npr. dva se ločita, vsak im anpr. enega otroka od prej pa pol še enega imata skupaj in so vsi skupaj ena velka srečna družina lahko, če hočjo. Bolj problematično bi blo pa pol še več partnerjev, počas ti zmanjka časa za vse

Takih ljudi kr neki poznam. Predvsem mislim na tiste bolj severne drzave. Recimo mam prjatlco iz Amsterdama, k ma dve matki, dva fotra in dva pol brata. Pa prav, da se vsi ful dobr stekajo. Pac starsi so ugotovil, da niso za skupi, pa so si najdl druzga partnerja. Saj kokr mi ona prav, je to tm cist obicajno, normalno in koncno tudi pametno.

Meni se zdi najbolj pomembno, da si ful povezan s človekom, ki si skupaj z njim in se mi zdi, če ti funkcionira ljubezen, pol je vse skup ena velka srečna mavrica

:palec:

 

ne vem ce si me cist postekov. s tem, ko sem rekel, da zame ni opravicljivega razloga, sem mislil, da ce bi js prevarov ni opravicila zame. zakaj ni opravicila zame - ravno zato, ker se zavedam tega kot ti. in mislim, da tudi ni opravicila zate (js ce vem, da trenutno skriple v mojem zvezi sigurn ne bom sov popivat s kaksno bejbo..izogibal se bom takim situacijam. na zacetku bi verjetno biv doma in tuhtov kako resit zadevo, ko bi mal stuhtal (nedolocen cas) bi biv pa spet pr njej in probov postimat ali bi pa sel pac koncat zvezo).

hm..je opraviclivo za tisto bejbiko (primer, ki sem ga opisal). mislim, da je. ceprov zame tak odnos, ki tega ne zna presezt ni taprav odnos - raj sem brez kot pa, da bo(m) sla moja parnerka skakat zarad ene krize. to je treba znat presezt. drugac se ze ni vredno vezat.

:palec:

Sej se mi zdi, da jaz tud pr seb neb mogu najdet opravicljivega razloga, tocn tko k pravs. Sam zal niso vsi ljudje taki, al tolk sposobni. Zaenkat x;)x

Ceprav bi blo mozno da bi kaki dal ponesrec lupcka, ce bi bil tko adijo, da se neb nic zavedu in spomnu. Ceprav pol je spet vprasanje, a se to smatra za varanje. No sej zato sme pa upam za zmir zakljucil za alkotom x^x

 

Zdi se mi, da je temelj ene veze spoštovanje, če tega nimaš na začetku, če človeka ne spoštuješ v osnovi kot osebnost, pol slej ko prej pride do situacije, ko ne morš več naprej.Trdim, če je ena veza trdna postavljena na pravih temeljih, če sta partnerja ljubimca, prijatelja in sta se o vsaki stvari sposobna pogovarjati in sproti reševati stvari in predvsem umirit svoj ego, se razkrit pred partnerjem in odvršt svojo masko pol se vse lahko reši.

Vsak dan se srečavaš z moškimi, ženskami, ki bi lahko nam bili recimo potencialni parterji...v trgovini, kjerkoli lahko začutimo nekaj eno enrgijo se zbližamo, pa pol ugotoviš da to sploh ni to.

Jst zase vem, da ko enkrat dosežem to harmonijo v odnosu, vem točno kaj je to to... ma je ni stvari, ki bi me lahko premaknila, ker je čustvo in ljubezen, ki jo maš tolk močna. da bi mogla gora premaknit, pa tud če bi sedela v naročju najprivlačnejšemu moškemu 10000 milj od svojega dragega, ne bi trznila z očesom al se spustila v eno afero, vem da ne, ker poznam sebe. Zato tud ne opravičujem alkohola al česarkoli kot olajševalno okoliščino...

Sej mas prav. Se pa ne strinjam, da ni olajsevalnih okoliscin.

Jaz recimo matki nikol nisem zameril da me je napadla z nozem al pa da mi je kej unicla v pijanem stanju, ker se itak ni nic spomnila in je nad mano znasala svojo agresijo. Zameril sem ji, da se je v taksno stanje spravla.

Tud zakon je tako napisan in to podpiram. Ce si pijan se smatra, da si nepristeven (kolk je odvisno od tega kolk si pijan). Seveda pa polno odgovarjas za vsa dejanja, ki si jih storil v nepristevnem stanju, saj si se sam v taksno stanje spravil. Dejansko nemores vedet cesa vsega si sposoben takrat.

Recimo kaj ce si cist nazgan in komi se sedis, se rakticno ne zavedas stvari okoli sebe in to iskoristi ena k se ti usede v narocje in te zacne kusvat. Ti mogoce sploh ne ves kdo to je, sam reagiras na to, da ti pase, ker pogresas svojo pravo drago. A je to varanje? Pomoje ne. Si pa odgovoren, da si se ga tolk napil, da nisi vedu s kom si.

Se bolj tak zagulen primer pa je recimo: Zenska se ga je tolk napila, da se ni mogla branit pred posilstvom. Recimo niti ni mogla rect ne, kaj sele da bi to pokazala.

To se je zgodil moji prjatlci. Grozen. Sama ni vedla kaj bi. No pol je to povedala sam men. Jasno je bilo da tipa ni napeljevala na seks, ker ga je sam prosila, ce se gre loh kam ulest, kr je ze cist adijo. Un je pa pol mal kasnej prsu nazaj in se spravu nanju. Ona je vedla kajse dogajka to je blo pa vse. Sama pa se je pocutila tolk krivo, ker se je v tak stanje spravla.

Sicer pa zaljubljenosti ogromno vrednost pripisujejo bolj v zahodnem svetu in jo za moje pojme preveč popularizirajo, romantičen in zaljubljen si lahko cel življenje na miljon načinov 100 let, slečen sredi pragozda al pa na vrhu Triglava , doma v službi.

Gre za igre energij in po moje ko najdeš kar si iskal se ne zaljubljaš več, ko srečuješ ljudi v katere bi se lahko zaljubil, če bi bil samski..

Dokler pa iščeš iščeš pa se tud več zaljubljaš in obratno, samo je mogoče boljš se sploh ne zaljubljat samo se prepustiti energiji in vedeti, ker ti pol tko al tko druzga ne preostane....in je ni droge močnejše od ljubezni xyiyax

To si pa lepo napisala :palec: Svaka cast :hepko:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

Sej se mi zdi, da jaz tud pr seb neb mogu najdet opravicljivega razloga, tocn tko k pravs. Sam zal niso vsi ljudje taki, al tolk sposobni. Zaenkat x;)x

Ceprav bi blo mozno da bi kaki dal ponesrec lupcka, ce bi bil tko adijo, da se neb nic zavedu in spomnu. Ceprav pol je spet vprasanje, a se to smatra za varanje. No sej zato sme pa upam za zmir zakljucil za alkotom x^x

 

to pa vsak pr seb najbol ve. sigurn, da mi je vsaka prjatlca simpaticna - drugac sploh ne bi bla prjatlca, mi ne bi blo do druzenja z njo. z vsemi sem smerglov (se spogledvov) pa jih kusvov ze preden sem spoznov mojo punco. pa tud zdej ne bom zato nehov s tem.. vazn je sam, da das punci vedit, da je to zajebancija, da ji ne skrivas tega..ne sme se pocutit zapostavleno.. ce bi vidu, da s tem slucajn vzbujam lubosumje bi sigurn prenehov s tem. al pa ce bi vidu, da bi mi ksna moja frendica zacela spuscat une taprave signalcke.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe, sm vedu, da se bo tud to zgodil, da bom enkat sam sebe citiral x:px

 

No taglavn sem pa pozabu povedat, k sem tko not padu v svoje pisanje.

Ce sm prav razumel, tantra uci, da ce mas probleme s tem, da tvoj partner seksa ali to samo hoce z drugimi, je to tvoj problem in gre za egoizem. Torej drugace kot uci recimo krscanska vera.

Ceprav je bil verjetno pri krscanski veri izvorni razlog za monogamijo cisto dobr, da si celo zivljenje z enim pratnerjem, da ne siri spolnih bolezni, pa da se zato bolj posvecas druzini,...se je z tisoci let stvar obrnila v cist neki druzga in zasla v cudna pota.

Mogoce pa je bil celo koncept ze v zacetku zgresen?

 

To je sicer res samo tukaj se morš vprašat, kje je meja med eno " duhovnostjo" da uporabim ta izraz in pa spet enostranskim sprejemanjem ene filozofije, če veš kaj mislim. A se ti ne zdi to spet en monopol, ki priznava sam eno resnico, spet kot ena religija, ki to seveda ni. Krščanstvo zagovarja to, koran nekaj drugega, budizem spet svoja filozofija, vse skupaj pa so religije, da se nekako obdrži človeka in človeštvo v enih okvirih a ne? Ne strinjam se tud s tantro ne popolnoma do čustva doživljanja ljubezni ja naprej ne oziroma veš kako naj se vsak sam odloči, če mu paše menjavat partnerje naj pač jih, če se mu to zdi en višji smisel.

Meni se zdi, da je odgovor na vse skupaj ena ljubezen sama, ki ti res odgovori na vse.

Velik ljudi se išče vsi na en način....

 

Kompletna vzgoja, Cerkev, šolstvo, vrtci vse je ena velka masovna manipulacija. da nas že od majhnega naprej spravjo v ene kalupe in pol do smrti, da se manipulira z ljudstvi, narodi, kontinenti, ker sam vodene črede je možno upravljat a ne, z zblaznenimi posamezniki je ful dela! pa služba, zato, da maš pokojnino, kje pa je lajf vmes, da greš 2x na let na počitnice, pa vikendi, kaj pa vse ostalo???...

 

Bistvo je živet dan za dnem, enkrat mi je nekdo rekel živi vsak dan kot da je tvoj zadnji xokkx

pa se vprašajte, kaj bi delali?

 

Jst sm imela največje težave, ko sm bla še čist majhna in sem spraševala starše, kako je možno, da zdržita osem ur vsak dan, dan za dnem leto za letom, desetletje za desetletjem v isti enoličnosti hodenja v službo...Spravljala sm jih v norost, ko sem jim razlagala, da jaz tega ne bom preživela, da je to nehumano...

 

To mi je bla moja največja paranoja v življenju, zato sem bla konc srednje šole popolnoma obupana, brez ciljev in volje, pol sem počas začela prihajat k seb...

in zdej iščem pot še do totalne osvoboditve na tem področju :flower:

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm sm v enih takih dnevih k se mi kr nč ne da razglablat tle gor.Soory.Še brat se mi ne da vsega. x8Dx

 

Te čist razumem, jst pa se tud borim sama s sabo.

 

Se sprašujem, kako je to možno, ko že razrešiš ene stvari, se osvobodiš, pa pol spet te lahko ena stvar čist vrže s tira, čeprav si močnejši in močnejši, pa te ene stvari še vseen prizadanejo, čeprav se hočeš distancirat od vsega.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te čist razumem, jst pa se tud borim sama s sabo.

 

Se sprašujem, kako je to možno, ko že razrešiš ene stvari, se osvobodiš, pa pol spet te lahko ena stvar čist vrže s tira, čeprav si močnejši in močnejši, pa te ene stvari še vseen prizadanejo, čeprav se hočeš distancirat od vsega.

 

Najraj bi na telepatsko zadevo preklopu.Brez bla,bla,bla

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe..

 

...bzzzzzz.bbbbbbbzbbbbbbbbbzzzzzz x;)x

 

 

zdaj se umirjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pa pomaga tole, lepo je nekomu zaupat, ki te razume

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehehe

Sem sel mal nazaj pogledat in res ful nakladam xredx

Sam men se pa kr da x:Dx

 

Smešn je ja k bereš svoje poste za nazaj.Jest poj razmišlam da bi jih kr pol zbrisov.

 

Ti kr nakladej.Bom enkrat drugič komentirov k zele se mi sploh ne da.Mam raj ta small talk

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni panike. Seveda bomo se naprej pisal x:px

 

Bi pa odprl eno debato, k mene ful doskat iz tira vrze. Recimo tko kot je zanc desire22. Da boste mal vidl kako to zgleda, k jaz ven padem x;)x

 

Namrec zgleda mam kr alergijo sam, da slism kej v zvezi z vegeterjanci. Mislim ne moti me, ce se kdo odloci, da to postane. Nej clovk je kr cuti, da mu pase.

Motijo me predvsem cudni, naivni in ponavad neutemeljeni razlogi, za taksno odlocitev. Pa potem posledicno ne fer odnos do ostalih ljudi. Predvsem pa cisto znorim, ce mi kak tak clovek prjav, da je zaradi tega boljsi od meme do zivali ali celo okolja. Al pa ce zacne na ta racun kej pametvat.

No sej doskat cist neupraviceno ven padem, sam sem mel mogoce prevec slabih izkusnej s takimi ljudmi. Predvsem kr v to prepricujejo se koga druzga, na tak zvit in prikrit nacin.

Al pa v zacetku postane vegi, kr ne zna drgac hujsat, pol se pa kr naekrat spreneveda, sam sebe preprica, da to ni bil izvorni razlog. Namest, da recimo prizna, da je bil to izvorni razlog, kasneje pa je ugotovil, da mu pac bolj pase vegi hrana. To bi clovek cist steku in podprl.

 

Zanima me kaj vi kej mislite na to temo, predvsem tisti k ste indigo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

predvsem tisti k ste indigo.

 

jst sm vegi in to predvsem zaradi tega, ker sem sledil svojemu telesu. Pred tem pa sem bil zelo strasten mesojedec x:Dx x:Ix Zdaj se mi meso gabi, vendar to ne pomeni, da drugi ne smejo jesti mesa! Če ti meso paše in nimaš želje, da se mu odpoveš, zakaj bi...Pa naj povem, da sem edini v moji družini, ki je vegetrjanec in me niti malo ne moti, če drugi jejo meso x:)x

Se pa opravičujem, ker ''indigo'' nisem! :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz nikoli ne bom opazila razlike med indigo in navadnimi otroci in je tudi nočem! Vsi otroci so nadarjeni, samo v nekaterih znamo razviti talent, drugi pa morda nimajo te možnosti.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni panike. Seveda bomo se naprej pisal x:px

 

Bi pa odprl eno debato, k mene ful doskat iz tira vrze. Recimo tko kot je zanc desire22. Da boste mal vidl kako to zgleda, k jaz ven padem x;)x

 

Namrec zgleda mam kr alergijo sam, da slism kej v zvezi z vegeterjanci. Mislim ne moti me, ce se kdo odloci, da to postane. Nej clovk je kr cuti, da mu pase.

Motijo me predvsem cudni, naivni in ponavad neutemeljeni razlogi, za taksno odlocitev. Pa potem posledicno ne fer odnos do ostalih ljudi. Predvsem pa cisto znorim, ce mi kak tak clovek prjav, da je zaradi tega boljsi od meme do zivali ali celo okolja. Al pa ce zacne na ta racun kej pametvat.

No sej doskat cist neupraviceno ven padem, sam sem mel mogoce prevec slabih izkusnej s takimi ljudmi. Predvsem kr v to prepricujejo se koga druzga, na tak zvit in prikrit nacin.

Al pa v zacetku postane vegi, kr ne zna drgac hujsat, pol se pa kr naekrat spreneveda, sam sebe preprica, da to ni bil izvorni razlog. Namest, da recimo prizna, da je bil to izvorni razlog, kasneje pa je ugotovil, da mu pac bolj pase vegi hrana. To bi clovek cist steku in podprl.

 

Zanima me kaj vi kej mislite na to temo, predvsem tisti k ste indigo.

 

 

 

 

Hojla Misko,

moje mnenje glede ljudi, ki ne jedo mesa je taksno, da se najdejo vmes primerki, ki si na nek nacin " perejo " vest, ker ne jedo mesa.Pa bi ga zeleli.Vsaj podzavestno.Spadam med te, ki smo se odpovedali mesu , zaradi taksnih ali drugacnih razlogov, ki pa nimajo veze, dokler so v skladu z clovekovo duso, me je pa zato kar pogosto sram, ko kdo tako nesramno udriha po ljudeh okoli sebe, ki so drugacni.Beli, crni , Romi , ali pac ne jedo mesa.

Vsak je svojega zivljenja kreator in vsakomur pride cas, ko spozna, da nekje na svoji poti hodi po trnju, ali je celo skrenil z nje.Zato pa ima clovek VEDNO izbiro.Lahko se smili samemu sebi in krivi za svoj gnev vse ljudi okoli sebe ali pa se zacne vesti odgovorno do sebe in posledicno do drugih in stopi na drugo pot. Hkrati pa pusti druge ljudi, da hodijo po svoji.

Ker se vedno velja zakon kosmosa ; najprej spremeni sebe in spremenil se bo svet okoli tebe xDDx

 

 

Prijazen pozdrav,

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Misko,

moje mnenje glede ljudi, ki ne jedo mesa je taksno, da se najdejo vmes primerki, ki si na nek nacin " perejo " vest, ker ne jedo mesa.Pa bi ga zeleli.Vsaj podzavestno.Spadam med te, ki smo se odpovedali mesu , zaradi taksnih ali drugacnih razlogov, ki pa nimajo veze, dokler so v skladu z clovekovo duso, me je pa zato kar pogosto sram, ko kdo tako nesramno udriha po ljudeh okoli sebe, ki so drugacni.Beli, crni , Romi , ali pac ne jedo mesa.

Vsak je svojega zivljenja kreator in vsakomur pride cas, ko spozna, da nekje na svoji poti hodi po trnju, ali je celo skrenil z nje.Zato pa ima clovek VEDNO izbiro.Lahko se smili samemu sebi in krivi za svoj gnev vse ljudi okoli sebe ali pa se zacne vesti odgovorno do sebe in posledicno do drugih in stopi na drugo pot. Hkrati pa pusti druge ljudi, da hodijo po svoji.

Ker se vedno velja zakon kosmosa ; najprej spremeni sebe in spremenil se bo svet okoli tebe xDDx

Prijazen pozdrav,

 

Mojca

Tako ja :palec: To je taprav pogled na stvari x^x

 

 

jst mislm, da ma vsak tega ''indigo'' otroka v sebi, vendar se mu moraš znati odpret.

Kokr sem bral ni tako, da lahko vsakdo postane indigo otrok. Naj bi bilo tako, da pa lahko razvijes sposobnosti indigo otrok in to naj bibil razlog zakaj smo tukaj. No tako pisejo.

Sej ce pomislim na recimo razne mojstre borilnih vescin ali kake budisticne menihe, bi rekel, da so na svoj nacin prerasli povprecnega cloveka in razvili sposobnosti kot je recimo jasnovidnost itd.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...