Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

:hapyb:

 

 

:flowerface: Indi vsenajboljše za rojstni dan !!! :flowerface:

 

 

Želim ti, da boš vedno začutil sončne žarke skozi oblačno nebo,

 

vonj belih lokvanjev v močvirnati mlaki in jok mladega bambija v temnem gozdu.

 

Da tvoja čudežnost vzplamti, kakor morski val brezmejne ljubezni,

 

ki te vodi, kot nežen šepet poletnega vetra skozi življenje.

 

 

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:hapyb:

:flowerface: Indi vsenajboljše za rojstni dan !!! :flowerface:

Želim ti, da boš vedno začutil sončne žarke skozi oblačno nebo,

 

vonj belih lokvanjev v močvirnati mlaki in jok mladega bambija v temnem gozdu.

 

Da tvoja čudežnost vzplamti, kakor morski val brezmejne ljubezni,

 

ki te vodi, kot nežen šepet poletnega vetra skozi življenje.

 

Evo ti enga cmokija za to: CMOK,CMOK....al pa dva x;)x

 

 

 

Caki a prov stekam? Indigo ma dans rojsni dan?

Ce je tko pa itak vse najboljse :hapyb: xpartyx xcheersx pa

 

MAY THE FORCE BE WITH YOU ALWAYS

 

 

Tnx Obi van Miško... hehe

 

..may the force be with you...trust the force..hehe x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi tud en tak kozmicni poljub x:px :2src:

Sam pol bom izpadu kot, da sem gej x:Ix Ceprav nisem mel nikoli teh nagnjen.

Ze tko se kr limajo name. Zgleda izzarevam tako energijo :farb:

 

 

Hehe.To sm že zanč hotu načet.Name tut hehe.En mej še prepričvov da sm gey pa da se skrivam pred tem heheh...svašta.

 

Pogruntov sm da je fora v tem ker gey pogrunta geya in ker jih jest pogruntam vsak misl da sm jest tut čeprov nism hehe.indigo intuicija hehe

 

evo ti pusa hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, Učenik, učenec za indigovca! :palec: x:o)x

 

To!

 

Pa saj vem. Vsake toliko kdo napiše - jaz sem pa tudi indigo. In Indigo sčekira pri sebi, pa pole dobi odgovor - ta ni iz naše jate, nima identičnih sposobnosti. Učenik, če gledaš zasnovo radijskega aparata, potem sprejema frekvence na določenem območju. Nekateri novejši aparati zmorejo sprejemati pa na drugih frekvencah. Določeni modeli znajo pokrivati deloma stare, pa tudi nekaj novih frekvenc. Potem se da vsak star aparat tudi malček predelati, da lahko poslušaš tudi na novih frekvencah.

 

Kaj je to indigo in če je natančno to, kar zmore Indigo, pa ne bi vedel iz glave.... sem pa prepričan, da ima nekaj malega tega v sebi tudi Kabi. x:o)x x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Misko, ne vem, ce se ravno strinjam s telesnim kaznovanjem, pa cetudi gre za eno klofuto. Mogoce bi blo bolj na mestu tvoje opravicilo. Nevarnost tukaj je, da bi tak otrok, ki je bolj nagnjen k raznim vragolijam, ubogal in jih ne počel samo iz strahu pred kaznijo : ne pa zaradi resnicnega zavedanja skode, ki bi jo povzrocil. Ce kazen ne preti, pa jih bo z veseljem počel. Sicer to ni pravilo...

Rekel bi, da tej temi nisem ravno kos in ni moje pordocje. Tezko se ne bi strinjal z napisanim saj imas verjetno dovolj dobre argumente in precej izkusenj, katerim bi tezko oporekal. Predvsem pa bi rekel, da si se vedno odprta za nekaj novega, kar se mi zdi dobro.

 

Lahko samo povem, da v mojem primeru, ko me je mama klofnila, tudi opravicilo sosedi ne bi zaleglo, ker bi to naredil z najvecjo lahkoto. Pa se zraven dal kako rozico in pometel pred njenim pragom, cisto brez sramu.

Pac cutil sem se toliko sposobnega, da ne bi noben postekal, kaj si v resnici mislim in zato ne bi bilo zeljenega ucinka. Kje da bi si to res za zmiraj zapomnil.

To bi prej vzel kot dolznost, ki je nikakor ne bi dojel kot vzgojno kazen, ampak samo nepotreban obremenitev, ki me nic ne bi naucila.

Prej bi videl kako zgleda druga stran njenega predpraznika, kar me bi dosti bolj fasciniralo in pritegnilo, pa bi zato cisto pozabil na opravicilo in vse v zvezi z njim. Pac kot verjetno vsak otrok sem zivel v svojem svetu v katerega sem vedel, da ne more noben posegati direktno.

Edini nacin kako si lahko vplival na moj svet je bilo, da si pokazal svoja custva, ki so mene nagradila s potrebnimi informacijami, da spremenim pogled na stvari, ki jih pocnem in razumem mozne posledice svojih dejanj.

Dosti bolj sem bil vedno pozoren in sposoben cutiti kdaj so ljudje zalostni, nesrecni, kdaj se matrajo,...

Klofuta mi je bila kot instinktivni prvinski odziv preizadete osebe, ki ni nic prikrila, ampak pokazal kaj se ji dogaja. To kar vedno cenim iskrenost. Pa se vedel sem, da sem jaz povzrocil to osebi ki mi je verjtno takrat najvec pomenila.

Tudi mama ni zahtevala od mene oprvicila, ker je vedela, da je dosegla tocno in samo to, da sem dojel kaj sem ji naredil. To je bilo dovolj za vekomaj. Ni se bala, da bi to ponovil, pa niti priblizno ne zaradi klofute ali mogoce kake hujse kazni, ce bi kaj takega ponovil.

 

Kot otrok sem bolj kot kazen rabil razumeti kaj cutijo ljudje, kako se pocutijo, kaj jih razveseli, kaj jih prizadane...

Kazni gor ali dol, take ali drugacne, obveznosti, ki jih z veseljem cim prej pozabis. Zato menim, da udariti v dolocenih primerih tudi otrok razume kot opravicljivo dejanje prizadetega in takrat mu tega ne zameri. No vsaj jaz nisem.

 

Hehe.To sm že zanč hotu načet.Name tut hehe.En mej še prepričvov da sm gey pa da se skrivam pred tem heheh...svašta.

 

Pogruntov sm da je fora v tem ker gey pogrunta geya in ker jih jest pogruntam vsak misl da sm jest tut čeprov nism hehe.indigo intuicija hehe

 

evo ti pusa hehe

No posiljam nazaj x:Dx

 

Geji so mi drgac ful zabavni ljudje in mam znjimi sam dobre izkusnej. Se mi zdi, da so zaradi svoje drugacnosti dosti pretpeli v zivljenju in so zato bolj razumevajoci in strpni. Govorim za vecino, seveda po mojih izkusnjah.

Pa se vsec mi je da veliko dajo nase, skrbijo zase. Ceprav mogoce za moj okus vcasih pretiravajo, ampak razumljivo.

 

Drcag se men zdi, da palijoname kr mogoce nardim kak tak sproscen gib, ki ga bolj pripisujeo sebi podobnim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi tud en tak kozmicni poljub x:px :2src:

Sam pol bom izpadu kot, da sem gej x:Ix Ceprav nisem mel nikoli teh nagnjen.

Ze tko se kr limajo name. Zgleda izzarevam tako energijo :farb:

 

 

Ha, ha xg:Dx , očitno z Indijem preveč ženske energije akumulirata, da sta na isti ravni takrat kot oni,

 

pa vaju nekak "začutijo", ker vidva njih že prej pogruntata x;)x x;)x

 

sej bo ... xrosex

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha, ha xg:Dx , očitno z Indijem preveč ženske energije akumulirata, da sta na isti ravni takrat kot oni,

 

pa vaju nekak "začutijo", ker vidva njih že prej pogruntata x;)x x;)x

 

sej bo ... xrosex

 

 

Ma fack off hehe.... x;)x

 

Ma ne fora je v tem da z od vsakega človeka energijo akumuliram.Če govorim z nasilnim človekom čutim kako je to...seveda ne pretiravam.Isto je tle

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Geji so mi drgac ful zabavni ljudje in mam znjimi sam dobre izkusnej. Se mi zdi, da so zaradi svoje drugacnosti dosti pretpeli v zivljenju in so zato bolj razumevajoci in strpni. Govorim za vecino, seveda po mojih izkusnjah.

Pa se vsec mi je da veliko dajo nase, skrbijo zase. Ceprav mogoce za moj okus vcasih pretiravajo, ampak razumljivo.

 

Drcag se men zdi, da palijoname kr mogoce nardim kak tak sproscen gib, ki ga bolj pripisujeo sebi podobnim.

 

Pedr hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Desire, tebi pa želim, da nadaljuješ, ker dobro razmišljaš. In ne obupaj. xDDx

 

 

Hvala, hvala, x;)x

 

obupala pa ne bom, to pa nikoli x:)x

 

zdaj prečkam polje :bomb: in pazim, da me dinamit ne razstreli, pa že gledam :flower:

 

v daljavi in modro nebo na obzorju x:)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V petek je punca praznovala rojstnidan in povabila v glavnem svoje prjatlce.

Mal sem se zaprical z eno izmed njih o vsem in svasta in tema je nanesla na Indigo otroke. Potem pa presenecenje.

Povedala sva si, da sva ona indigo. Ona pravi, da je imela sreco predvsem zato, ker ju je s sestro mama ze od majhnega vzgajala kot indigo otroka. Kej dost nisva mogla govor, ker je bil pac rojstnodnevni zur.

Kakor koli ze, to bi mi pojasnilo precej stvari, ki sem jih cutil in opazil ze prej glede nje, samo takrat nisem vedel zakaj.

Zanimivo mi je predvsem, ko se spomnim za nazaj, ko sem sel na morej s prijatelji moje punce in je bila ona tudi zraven. Takrat se nisem vedel, da sem indigo.

Nekako sva si precej razlicna, drugace vidiva stvari. Celo hitro bi se lahko skregala. Verjetno najvec posledica drugacne vzgoje. Ampak sem ji ze takrat na morju rekel neki v smislu:

...da vem, da se midva ne bova nikol strinjala gleda dolocenih stvari, ampak se vseen zato s tabo ne bom skregal in mi je cist ok/zanimivo se s tabo pogovarjat tud, ce se ne strinjava, kr gre za konstruktivno pogovarjanje/kreganje.

Pac ze takrat sem cutil, da zanjo bit v njenih besedah zame zanimive stvari vredne premisleka. Sem jo pa tud vedno videl, kot zelo samozavestno osebo, ki ve kaj hoce v zivljenju.

Predvsem razmisljam, ce bom zdaj lazje prepoznal ljudi, ki so indigo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa zakaj je to pomembno, če si indigo ali pa ne? S tem delamo samo neke razlike.

Bodi indigo, bodi kristalni otrok ali katerikoli.

 

Važno je, da so storjene stvari, spremembe in da so dobra dela narejena.

Nalepke me motijo, je pa res da nekako moramo dati pozornost predvsem na vzgojo,

ker ti otroci zahtevajo drugačno.

 

xrolleyesx xDDx xsrcx x;)x

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa zakaj je to pomembno, če si indigo ali pa ne? S tem delamo samo neke razlike.

Bodi indigo, bodi kristalni otrok ali katerikoli.

 

Važno je, da so storjene stvari, spremembe in da so dobra dela narejena.

Nalepke me motijo, je pa res da nekako moramo dati pozornost predvsem na vzgojo,

ker ti otroci zahtevajo drugačno.

 

xrolleyesx xDDx xsrcx x;)x

 

 

Nicky saj ne gre za to, da je to pomembno, če si al nisi, da je kdo zarad tega bolj čudovit al pameten al karkoli že.

Tukaj je pač tema na tem forumu Indigo otroci in tisti, ki tako čutimo se pogovarjamo o našem načinu doživljanja

in dojemanja sveta, o sprejemanju, težavah, karkoli. In pa mogoče smo se pač spopadali z mal več težavami v lifu, kot ostali, si kar upam trdit in potujemo skozi po vse prej kot ustaljenih tirnicah, vsak na svoj edinstven in neponovljiv način. xegox

In vsak nekje delno al v celoti odkrije delček sebe in tako se vsi skupaj razvijamo.

Ha, ha en masovni duhovni napredek xDDx in v končni fazi pomagamo drug drugemu in je življenje lepše.

 

Nalepke so moteče, ampak ena beseda je pač potrebna, da se vsi razumemo, lahko pa predlagaš kaj druzga, premišljujem, če se kaj spomnim sporočim. :palec:

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nažalost je tko da se mormo popredalčkat da vemo na čem smo.Jest sm šu še celo v to skrajnost da sm si dal nick Indigo čeprov mi niti pod razno to ne ustreza.Vendar tko lahko v eni sekundi dam vedet kaj sem.Jebat ga druge nil.Če bi se telpatsk zgovarjal ali če bi vsi čutili kar čutimo mi trije bi bilo to odveč.

 

V petek je punca praznovala rojstnidan in povabila v glavnem svoje prjatlce.

Mal sem se zaprical z eno izmed njih o vsem in svasta in tema je nanesla na Indigo otroke. Potem pa presenecenje.

Povedala sva si, da sva ona indigo. Ona pravi, da je imela sreco predvsem zato, ker ju je s sestro mama ze od majhnega vzgajala kot indigo otroka. Kej dost nisva mogla govor, ker je bil pac rojstnodnevni zur.

Kakor koli ze, to bi mi pojasnilo precej stvari, ki sem jih cutil in opazil ze prej glede nje, samo takrat nisem vedel zakaj.

Zanimivo mi je predvsem, ko se spomnim za nazaj, ko sem sel na morej s prijatelji moje punce in je bila ona tudi zraven. Takrat se nisem vedel, da sem indigo.

Nekako sva si precej razlicna, drugace vidiva stvari. Celo hitro bi se lahko skregala. Verjetno najvec posledica drugacne vzgoje. Ampak sem ji ze takrat na morju rekel neki v smislu:

...da vem, da se midva ne bova nikol strinjala gleda dolocenih stvari, ampak se vseen zato s tabo ne bom skregal in mi je cist ok/zanimivo se s tabo pogovarjat tud, ce se ne strinjava, kr gre za konstruktivno pogovarjanje/kreganje.

Pac ze takrat sem cutil, da zanjo bit v njenih besedah zame zanimive stvari vredne premisleka. Sem jo pa tud vedno videl, kot zelo samozavestno osebo, ki ve kaj hoce v zivljenju.

Predvsem razmisljam, ce bom zdaj lazje prepoznal ljudi, ki so indigo.

 

 

Zanuimiv, čeprva pri moji iskušnji je bilo to velik bolj intenzivno in sm takoj ko sm užgal debato vedu kje smo čeprov se mi ni sanjalo še tolko o Indigo otrocih.Začutu sm v smislu lej jo hudiča nism sam ne tej valovni,ker do takrat sm se počutu kot najbolj osamljen človek v morju ljudi.Sam fora je v tem ker nism čist 100% daj ona mene začutla na ta način...ozrroma da sm jest tut tak k ona....ker je iz že napisanih razlogov udarla kontro name.Tko da se dons ne vem če sploh ve.... xrolleyesx

 

Sicer pa lahk napišem celo štorijo.

 

Uglavnem to poletje sm delov v Strunjanu kot reševalec iz vode(mal đeparca pa morje).En dan šihta sva z kolegom tut reševalcem debatirala na plaži ker ni blo tolk folka(slabo vreme) nakar pride kolegica ki sva jo dol spoznala in valda debatiramo to in ono.Nato pride še kolegica od te kolegice in se gre kopat.Mi trije še zmer debatiramo.Je pa mal komplicirna zadeva ker ima ta moj kolega mal nagnenje na tipe sem zdi vendar si noče tega priznat, in je ta kolegica pripeljala to svojo(indigo) kolegico naj ga ščekira.Vse to mi je bilo jasno v 3 sekundah ko sej jo začutil da ma take sposobnosti k jest.No uglavnem mi trije debatiramo odzunej una(indigo) gre v vodo in odplava .Nato pride vn in me vpraša kje se lahk preobleče in jest ji rečem naj gre v reševalno in da ji dam pač ključe da se v miru preobleče.Med tem sem začutil uno enrgijo nekoga ki jemlje kokain.Oziroma nardila je čist isto kretnjo kot nekateri moji kolegi skupaj s katerih smo skupaj spal v eni bajti in so se kokainal in ko so zjutraj vstal je bil prisoten natanko ta energetski zapis kot zej pr njej tako da sm bil 100% daj to to.Ne vem če je to začutla da vem, uglavnem takrat nism še vedu da je Indigo ampak sam to da se je kokala prejšno noč.Nato je ta najina kolegica šla na wc in jast sm jo gledov v hrbet in razmišljal čisto tretje stvari nakar mi ta Indigo dekle reče: "ma dobro rito ne" in si misli kaj bom jest zej otrpnu al kar kol , jaz pa :"valda da jo ma, najbolšo" in tako počasi začel ugotavljati da nekak bere ljudi čeprav mene ni pogruntala ker nje te kolegice nism gledov v njeno božansko rit ker sm jo prej videl skor vsak dan.Uglavnem ona se gre(Indigo) preobleč in pride nazaj.Jest listam revijo, zraven je moj frend in debatiramo.Nakar se ji zazrem v oči in ji nekej govorim(ne vem kaj je blo).Naenkrat vidim jasnino,ostrost in mirnost in jo kar nekaj časa gledam ona pa mene.Ker sm se tisti dan počutil šibkega(prejšno noč smo ga žural, želodec me je bolel, glava tutj) se nism hotu preveč poglablat v njo ker nism imel zadosti energije, čeprav sm bil presenečen nad njenim pogledom.Začutil sem tisto valovno,tisto osrtrino da ji je marsikej jasno, da ima tisto isto večje zavedanje za stvari okoli sebe kot jaz.Ker je začutila mojo šibkost je naenkrat vstala in se mi odločno predstavla(prej si še nismo povedal kako je kjermu ime).Bil sem malo šokiran nato pa mi je postalo jasno.Lej jo hudiča.Nato mi je začela nežno z vprašanji:"klemen kaj delaš tukaj????(začutla je mojo šibkost in mojo zgubljenost, ker je tut resnica ker sem šel na morje, ker sem hoteč najti pravega sebe, stran od vseh-nekej podobnega tvoji avstraliji miško ko si iskal bistvo svojega obstoja oziroma kdo sem, kaj sem, kam grem).Vedla je da ne pašem tja in jaz sem to začutil.Ker v tej zmedi nisem našel odgovora je vstala in rekla:"midva že nisva za skupaj.Nimava se kej pogovarjat" in jaz sem jo v vsej zmedi pogledal in si mislil:dej, dej, no potepuh ženska(bla je tko oblečena k en hipi oziroma je oddajala tako energijo unih k velik potujejo okol z ruzakom rečmo pa prespijo kjer kol, tut na postajah)+to sm mel skos v glavi da se drogira.....in seveda tut to je začutla da vem od nje in me gladko skenslala.Vstala je in mi rekla:" z tabo se jest že ne bom ukvarjala" in v sunku ostala pokonci in šla z kolegico ki se je itak tako ali tako zaradi slabega vremena odpravljala.Nato sta šle in se je njena kolegica spomnila da je pozabila očala na wcju.Ona(indigo) z njo ni nazaj prišla ampak se je vsedla na tla z prekrižanimi nogamo in me sproščeno gledala iz recmo 150 metrov stran.Takrat so padle vse moje fasade in počutil sm se popolno golega kot takrat ko mi je rekla:"klemen kaj delaš tle".Grozen filing in h krati olajšlanje:"lej jo...nism sam"..O tem sm razmišljov potem še 2 meseca ,čaprav te indigo bejbe nisem videl več nikoli.Mi je pa dala istočnico da sem prišel do prave resnica in kam spadam.Lahko ji samo rečem hvala.Dela pa pri MtvAdria....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanuimiv, čeprva pri moji iskušnji je bilo to velik bolj intenzivno in sm takoj ko sm užgal debato vedu kje smo čeprov se mi ni sanjalo še tolko o Indigo otrocih.Začutu sm v smislu lej jo hudiča nism sam ne tej valovni,ker do takrat sm se počutu kot najbolj osamljen človek v morju ljudi.Sam fora je v tem ker nism čist 100% daj ona mene začutla na ta način...ozrroma da sm jest tut tak k ona....ker je iz že napisanih razlogov udarla kontro name.Tko da se dons ne vem če sploh ve.... xrolleyesx

 

Zanimivo, zanimivo... odvisno od tega, kolk je raziskovala samo sebe in če so ji jasne stvari in ves ta fenomen indigo, kako te je začutla.

veš x:)x , ampak, če sta na isti valovni, bodo stvari tko al tko poklapale x;)x

Sej te bodo čuti naprej vodili v pravo smer, se prepustiš, to, da ne veš, če ve......pa v bistvu veš pr sebi...

Mogoče je pa tebe strah novih obzorij in dimenzij, pa zdej šele odkrivaš in si fasciniran...

Mogoče si jo pa prestrašil s čim in je drugač odreagirala, kot si si predstavljal da bo. Strah je tisti, ki ful blokira stvari.

Včasih je potreben samo globok vdih, kot si enkrat lepo povedal in že si ven iz začaranega kroga.xegox x:)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a:"klemen kaj delaš tle".Grozen filing in h krati olajšlanje:"lej jo...nism sam"..O tem sm razmišljov potem še 2 meseca ,čaprav te indigo bejbe nisem videl več nikoli.Mi je pa dala istočnico da sem prišel do prave resnica in kam spadam.Lahko ji samo reče hvala.Dela pa pri MtvAdria....

 

Nor občutek!!! x:)x x;)x x;)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo, zanimivo... odvisno od tega, kolk je raziskovala samo sebe in če so ji jasne stvari in ves ta fenomen indigo, kako te je začutla.

veš x:)x , ampak, če sta na isti valovni, bodo stvari tko al tko poklapale x;)x

Sej te bodo čuti naprej vodili v pravo smer, se prepustiš, to, da ne veš, če ve......pa v bistvu veš pr sebi...

Mogoče je pa tebe strah novih obzorij in dimenzij, pa zdej šele odkrivaš in si fasciniran...

Mogoče si jo pa prestrašil s čim in je drugač odreagirala, kot si si predstavljal da bo. Strah je tisti, ki ful blokira stvari.

Včasih je potreben samo globok vdih, kot si enkrat lepo povedal in že si ven iz začaranega kroga.xegox x:)x

 

Če analiziram sem jo odvrnu z svojim negativnim predalčaknjem zarad česa mij dala kontro.

 

Seveda začel sem jast tako da mi je čist prov pa še žov da jo nism spoznal bolje in izmenjal iskušnje :V:

 

Ampak vse more bit kot more bit.Vsaka stvar ima svoj razlog in nobna zadeva se ne naredi brez veze...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če analiziram sem jo odvrnu z svojim negativnim predalčaknjem zarad česa mij dala kontro.

 

Seveda začel sem jast tako da mi je čist prov pa še žov da jo nism spoznal bolje in izmenjal iskušnje :V:

 

Ampak vse more bit kot more bit.Vsaka stvar ima svoj razlog in nobna zadeva se ne naredi brez veze...

 

 

xsrcx :palec: :palec: xsrcx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...