Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Čist pisan teb na kožo....vem vem x;)x xsrcx xsrcx xsrcx

 

Btw...tis men tok pisana na kožo da sm se odloču da se bom kr poroču z tabo he he x;)x....sam greva u Las Vegas hehe

 

 

Kaj a je dons prazna luna pa prebliski uletavajo.... ha, ha xsrcx

 

Ne rajš Mexico pol x;)x x;)x :mex:

 

kaktusi pa boljš atmosfera x;)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgodba mi je zelo domaca. Jaz sem mel podobnih scen, kr neki v lajfu. Sploh k sem potval.

Sam sem ali vsaj bil tak clovk, da sem vedno vse te filinge mal z rezervo jemal, nisem hotel verjet v take stvari. Tko pac nisem si cist zaupal, al pa bil sigurn vase. Ker si nisem znal tega razlozit. Zdej je pa drgac, ko vem kaj naj bi bil in tud teh filingov vec ne zanemarjam. Al kako bi temu reku, kr sem prej pocel? Skratka prej sem samo zaupal sebi in nekako ignoriral moznost, da so tud drugi lahko v tem men podobni.

V bistvu zdej za nazaj premisljujem o podobnih scenah in razmislaj kdo izmed oseb, k sem jih kdaj srecal bi lahko bil indigo. Ampak ne smem prehitr skakat v neke zalkjuck in prevec posplosevat zadev, kr jaz tko hitr nardim.

...Bil sem malo šokiran nato pa mi je postalo jasno.Lej jo hudiča.Nato mi je začela nežno z vprašanji:"klemen kaj delaš tukaj????... ...vstala in rekla:"midva že nisva za skupaj.Nimava se kej pogovarjat" in jaz sem jo v vsej zmedi pogledal in si mislil:dej, dej, no potepuh ženska(bla je tko oblečena k en hipi oziroma je oddajala tako energijo unih k velik potujejo okol z ruzakom rečmo pa prespijo kjer kol, tut na postajah)+to sm mel skos v glavi da se drogira.....in seveda tut to je začutla da vem od nje in me gladko skenslala.Vstala je in mi rekla:" z tabo se jest že ne bom ukvarjala"

Mogoce je zacutila to tvojo prizemljenost, kljub utrujenosti in vsemu skupi, ki je podobno mocna kot njena in je vidla, da ti nima kaj pametvat, kr si ze dost samozavesten. Zacutila je da nisi clovk, k bi ga lahko pelala scat in da ne more igrat pred tabo.

in v sunku ostala pokonci in šla z kolegico ki se je itak tako ali tako zaradi slabega vremena odpravljala.Nato sta šle in se je njena kolegica spomnila da je pozabila očala na wcju.Ona(indigo) z njo ni nazaj prišla ampak se je vsedla na tla z prekrižanimi nogamo in me sproščeno gledala iz recmo 150 metrov stran.Takrat so padle vse moje fasade in počutil sm se popolno golega kot takrat ko mi je rekla:"klemen kaj delaš tle".

Ceprav sam ves, da se clovek na koki pocuti kot kralj, ki z lahkoto obvladuje vsako situacijo. Mogoce je ta dodatna zacasna samozavest zaradi vpliva doge in se tega, da je ona indigo, tako mocno izzarevala, da si se se bolj tako pocutil golega.

Grozen filing in h krati olajšlanje:"lej jo...nism sam"..O tem sm razmišljov potem še 2 meseca ,čaprav te indigo bejbe nisem videl več nikoli.Mi je pa dala istočnico da sem prišel do prave resnica in kam spadam.Lahko ji samo rečem hvala.Dela pa pri MtvAdria....

Je pa noro ne, k se ti taki ljudje tko vrezejo v spomin. Ceprav bi marsikdo reku, da je to cist normalno, da se to vsem dogaja. Se res, sam gre za nekaksne drugacen ljudi in scene x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj a je dons prazna luna pa prebliski uletavajo.... ha, ha xsrcx

 

Ne rajš Mexico pol x;)x x;)x :mex:

 

kaktusi pa boljš atmosfera x;)x

 

Tut lahk mehika..pa tut kakšen škarpijon al pa klopotača bosta prčarala še bolj čarobno okolje...hehe

 

name='misko76' date='1. Mar 2006 ob 11:27' post='646164']

Zgodba mi je zelo domaca. Jaz sem mel podobnih scen, kr neki v lajfu. Sploh k sem potval.

Sam sem ali vsaj bil tak clovk, da sem vedno vse te filinge mal z rezervo jemal, nisem hotel verjet v take stvari. Tko pac nisem si cist zaupal, al pa bil sigurn vase. Ker si nisem znal tega razlozit. Zdej je pa drgac, ko vem kaj naj bi bil in tud teh filingov vec ne zanemarjam. Al kako bi temu reku, kr sem prej pocel? Skratka prej sem samo zaupal sebi in nekako ignoriral moznost, da so tud drugi lahko v tem men podobni.

V bistvu zdej za nazaj premisljujem o podobnih scenah in razmislaj kdo izmed oseb, k sem jih kdaj srecal bi lahko bil indigo. Ampak ne smem prehitr skakat v neke zalkjuck in prevec posplosevat zadev, kr jaz tko hitr nardim.

 

Hvala enako

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...nekej podobnega tvoji avstraliji miško ko si iskal bistvo svojega obstoja oziroma kdo sem, kaj sem, kam grem...

Jaz sem sam vedu, da morem it, da rabim odpotvat nekam, da sem lahl sam s sabo. Nisem vedu zakaj in kaj bom tam pocel. Sam sledil sem svojmu obcutku tist trenutek, kaj rabim zase.

Blo bi cist vseen kam, vazen mi je blo sam, da sem sel cim dlje, da se neb mogu vrnit kadar kol bi hotu. Tko da res nimas druge moznosti, kot se zanest sam nase.

Pol sem pa to nekak zdruzil se z ostalimi zeljami, da se enkrat potapljam zmorskimi psmi, da mogoce enkrat v zivo vidim tega belega, k me tok facinira, probam surfanje, pa da vidim se kak drug kontinent,...

Uresnicl se mi je vse in se velik vec kt sem prcakval x^x

 

So pa bli trenutki, sploh na zacetku, ko sem se pocutil cist obupano. Tist, da sem sam na tem svetu, da sem cist nepomemben. Sploh tko, k se znajdes nek v vecjem mestu in zacutis, da se stvari okoli tebe odvijajo, ce si tm al pa ce te ni. Prvo sem prov ta bad filing rabu zacutit, da sem ga potem lahko preobrazil v prijetn filing.

Podoben kot eni, ko se zavejo, da lahko v vsakem trenutku zgubijo vse kr majo in da lahko v vsakem trenutku umres, pol pa celo zivljenje zivijo s to bojaznijo. To je taka neumnost.

Jaz to vidim lih obratno. V cist pozitvni luci. Ko se enkrat tega zaves, ti ostane sam priloznost izkoristit vsak podarjeni dan. Lahko zazivis kot se nikol prej.

Eni res ne stekajo, kako te lahko to pomirja, da se stalno zavedas, da lahko vse zgubis v enem kratkem trenutku. Verjamem, da je vam k ste indigo to cist jasno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xyesx

Mal mi gre na živce, ker ljudje označujejo za samozavestne tiste ljudi, ki znajo za vsako ceno uveljaviti svoj prav, strahvzbujajoče, nadute, ošabne, vzvišene...

 

Sama prepoznam samozavestnega tistega človeka, ki zna priznati svoje napake, se sprijazniti z njimi, ki ne pričakuje od drugih, da bodo ravnali in govorili tako kot on hoče, ki mu ni problem jokati, ko je žalosten in se na ves glas zasmejati. Samozavesten človek ne omalovažuje tujega dela, zato, da bi njegovo delo pridobilo na vrednosti. Zaveda se samega sebe kot neponovljivega bitja in za svoj razvoj ne potrebuje ikon in idolov...ampak je preprosto on sam x:)x

 

Joj, tole bi mogla pa narest fotokopije pa mal ljudem raztalat xDDx

Sorry drugač sem šele na začetku te teme, berem x^x . Sam sem mogla uletet, da ne pozabim tega citata. x:Ix

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

name='misko76' date='1. Mar 2006 ob 11:27' post='646164']

 

Mogoce je zacutila to tvojo prizemljenost, kljub utrujenosti in vsemu skupi, ki je podobno mocna kot njena in je vidla, da ti nima kaj pametvat, kr si ze dost samozavesten. Zacutila je da nisi clovk, k bi ga lahko pelala scat in da ne more igrat pred tabo.

 

Hja mejbi...sam bi prej rekel da ne ker nisem čutu enga straha pr njej...prej jezo zarad napisanga in sm jo tut zaslužu.Tut njen namen ni bil da bi manipulirala z mano ker je bla iskrena.

 

Ceprav sam ves, da se clovek na koki pocuti kot kralj, ki z lahkoto obvladuje vsako situacijo. Mogoce je ta dodatna zacasna samozavest zaradi vpliva doge in se tega, da je ona indigo, tako mocno izzarevala, da si se se bolj tako pocutil golega.

 

Ne. Ni bla več pod vplivom koke.V njej sm vidu tisto mirnost ki jo dosežeš lahko samo v treznem stanju...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa zakaj je to pomembno, če si indigo ali pa ne? S tem delamo samo neke razlike.

Bodi indigo, bodi kristalni otrok ali katerikoli.

 

Važno je, da so storjene stvari, spremembe in da so dobra dela narejena.

Nalepke me motijo, je pa res da nekako moramo dati pozornost predvsem na vzgojo,

ker ti otroci zahtevajo drugačno.

 

xrolleyesx xDDx xsrcx x;)x

Se strinjam z napisanim od desire in indigo. Dodal pa bi se neki.

 

Men tud ni to oznacevaje vsec in in delanje razlik. Sam zal ce govoris o razlikah med ljudmi je to to.

Nisem bol pomemben od ostalih, pa nimam se za nekaj vec, sam vem kaj sem.

Ne morem pomagat, ce se zaradi tega kar predstavljajo ljudeje kot sem jaz, drugi pocutijo manj vredne.

Vedno se bom trudil tega filinga ne vzbujat v ljudeh, pa druge vspodbujat, da so ravno tako pomembni kot jaz. Samo ne tako, da bi sebe zanikal.

 

Drgac pa tole temo vidim kot javno nenevarno "izpostavljanje" ljudi, ki so indigo in s tem povezana vprasanja drugih, ki to niso, da si lahko bolj predstavljajo, da smo le samo ljudje, ne pa neki cesar bi se moral bat. Da vidijo kaj in kako geldamo na zivljenje in sploh vse.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So pa bli trenutki, sploh na zacetku, ko sem se pocutil cist obupano. Tist, da sem sam na tem svetu, da sem cist nepomemben. Sploh tko, k se znajdes nek v vecjem mestu in zacutis, da se stvari okoli tebe odvijajo, ce si tm al pa ce te ni. Prvo sem prov ta bad filing rabu zacutit, da sem ga potem lahko preobrazil v prijetn filing.

Podoben kot eni, ko se zavejo, da lahko v vsakem trenutku zgubijo vse kr majo in da lahko v vsakem trenutku umres, pol pa celo zivljenje zivijo s to bojaznijo. To je taka neumnost.

Jaz to vidim lih obratno. V cist pozitvni luci. Ko se enkrat tega zaves, ti ostane sam priloznost izkoristit vsak podarjeni dan. Lahko zazivis kot se nikol prej.

Eni res ne stekajo, kako te lahko to pomirja, da se stalno zavedas, da lahko vse zgubis v enem kratkem trenutku. Verjamem, da je vam k ste indigo to cist jasno.

 

 

Ja res je.Tko sm se jest počutu.Gledaš,opazuješ, doživljaš.Vidiš bogatega mulca ki se pripelje mimo v v novek SLK in misli da obvladuje vse..v resnici je nemiren...ma vse a počuti se praznega...Ti to vidiš drugi ne.In na koncu vidiš da si ti na veliko bolšem kot on...Iz beda prideš na good in to še vedno traja x;)x x;)x x;)x

 

...keš je iluzija..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...keš je iluzija..

....se tolažijo tisti, ki ga nimajo. A misliš, da bi ti bil prazen in izgubljen, če bi imel več keša?

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja mejbi...sam bi prej rekel da ne ker nisem čutu enga straha pr njej...prej jezo zarad napisanga in sm jo tut zaslužu.Tut njen namen ni bil da bi manipulirala z mano ker je bla iskrena.

Ne. Ni bla več pod vplivom koke.V njej sm vidu tisto mirnost ki jo dosežeš lahko samo v treznem stanju...

Hvala za dodatno pojasnilo x:Dx

tak sam najbolj ves in ti ni druzga kr verjet x;)x

 

 

....se tolažijo tisti, ki ga nimajo. A misliš, da bi ti bil prazen in izgubljen, če bi imel več keša?

Lazje oz prej se izgubis, kr je ta svet tako naravnan, da te not potegne.

Ceprav jaz verjamem, da mene neb. Ampak bomo videl takrat, ce do tega pride.

Sem enkrat ze napisal, da bi najverjetnej prvo mal rastala ceb zadel nalotu... no sej se prides do te debate, ce beres vse x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vedno se bom trudil tega filinga ne vzbujat v ljudeh, pa druge vspodbujat, da so ravno tako pomembni kot jaz. Samo ne tako, da bi sebe zanikal.

 

:palec: :palec: :palec:

 

....se tolažijo tisti, ki ga nimajo. A misliš, da bi ti bil prazen in izgubljen, če bi imel več keša?

 

 

Mah kje.Sam tko povem da keš ne prinaša vsega...pa sej to itak večina tle ve.Keš dela lažno masko...upam da štekaš.

Drgač je moja matka tko naravnana in hara na svojem področju.Keš dobit ji ni problem niti službo za velke pare.Jest bi komot lahko delal z njo kar dela oziroma bi jo še presegu zarad svojga potenciala ozrioma bi zele lahk že mel marsikej nepremičnin in osebnega bogastva če bi hotu.Sam to ni to.Po tem ne hrepeni moja duša.Jebeš keš.Keš je pika n i.

Dobr da moja matka to nagonsko razume in me ni silila v to kljub mojim kvalitetam ker je bla zmerej mnenja da je treba delat kar ti srce veleva.Ona za to je, ker je po naravi trgovec in v tem uživa.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....se tolažijo tisti, ki ga nimajo. A misliš, da bi ti bil prazen in izgubljen, če bi imel več keša?

 

sam, da si nagrebes velik kesa je treba razmeroma velik casa.. zivi vsak dan, kot da bos jutri umrl. x;)x

zivi zmerno..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

valda je ptreben tud kes. pa ne bi se branu zadet na lotu, sam kes.. ne vem.. sam ga ne bi rabu velik. seveda je vse drugace, ce imas druzino. poleg vzgajanja in posvecanja svojega prostega casa otrokom jih je potrebno preskrbeti tudi materialno.

 

drugac je pa tko.. dnarja ni nikol tok, da se ga ne bi dal vsega zapravit. pa nikol ga ni tok mal, da se ne bi dal kej malega prsparat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tut lahk mehika..pa tut kakšen škarpijon al pa klopotača bosta prčarala še bolj čarobno okolje...hehe

 

Ja... x;)x

Ne smem sploh pomislt na Mehiko, ne vem zakaj sm jo sploh omenla, k bi kr vse spustila iz rok takoj in šla tja.:hepko:

Mi potegne do konca, sploh obstajajo države, kjer se počutim ful domače, se energetsko ujamem z njimi, ne preostre, take nežne, v Grčiji na otokih sem sproščena, al pa kje ful visoko v hribih tud, ker je vse tko "čisto" neokrnjeno in se čutim blizu... A ste že kdaj premišljevali, zakaj vam je kje tko lepo drugje pa ne?

Me trga do konca na eno dolgooooooooo popotovanje. Zdajle pa sploh za ene dva mesca, mam tak obdobje, da bi se mi kr prileglo. x:)x

Tko kot vidva z Miškotom, jst temu ne bi rekla bežanje to ni beg . Potovanja majo en tak svoj čar xrainbowx, se spreminjaš, pa ugotoviš velik stvari xangx , pa se spreminjaš. Velik... Jst si sicer predstavljam, da živim, kjer živim v tej državi, ne bi si pa mogla predstavljat, da kr ne vem obtičiš in ne greš pr vseh teh prostranstvih zemlje nč naokrog.

Al pa da 15 let hodiš skoz na en in isti mest na morje, pa če je še tko lepo, ma men se utrga. :OO:

 

Sem pa brala ene par knjig o tem, kako je hudo za ljudi, ki ne živijo stalno v državi, kjer so se rodili, ampak nekje v tujini in njihova duša pravzaprav ves čas hlepi po rodni zemlji na en način in je dosti že da stopijo nanjo za par dni, se prepojijo z njeno energijo in jim je že lažje v srcu. Pa poznam nekaj takih ljudi, ki so sprejeli življenje drugje in vse, ampak pridejo trenutki, ko morjo takoj odidet "domov" v njihov pravi dom.

Zato včasih premišljuje, da za stalno pa ne bi glih živela kje drugje, ampak potovanja pa so super. x:)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse je v tem, kako stvari doživljaš, kogar moti npr.oseba ki vzbuja občutke večvrednosti ob tebi je naš problem. Ja, drugač ni slabo da se najdejo taki skupaj, indigovci. Samo pravim pa, da jaz z delitvijo nikakor nisem zadovoljna. Me zanima, kako bodo to spet po šolah brklali.

Z imeni ni nič narobe.

 

Indigo, če si tako bolj prepoznaven, tudi prav. Si se izpostavu. Po čem (lastnostih) pa te lahko jaz prepoznam? (vidiš, kako sem se obesla na tvoje ime, haha) Nisem vsega brala, mogoče si že kje omenil.

A majo indigo tudi močan upor do obstoječih vrednot v družbi, gledajo ful kritično?

Aja, no saj vaš pogled napišite, o sebi.

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam glede denarja!

V naši družbi je potreben in zaželjen, razen če nisi res tako naravnan da ti komfort zelo malo ali ni ne pomeni - no, pa ne samo komfort, ampak tudi vse ostale prednosti, ki jih denar prinese. Med drugim tudi to, da si z denarjem bolj svoboden početi, kar si želiš. Čas pa vzame, ja in to je definitivno slaba stran.

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, a ne piše nekje na začetku te teme, da je od vseh otrok rojenih po letu 2000, 95% Indigo? Če, ja zakaj potem tak big deal, če so praktično vsi Indigo? Nekako ne uspem izluščiti, kaj je že tako posebnega na njih, razen če sem jaz tudi Indigo, ker sem uhajala iz vrtca in sama šetkala po mestu in nato še ob uri prišla sama domov? :inocent:
Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, a ne piše nekje na začetku te teme, da je od vseh otrok rojenih po letu 2000, 95% Indigo? Če, ja zakaj potem tak big deal, če so praktično vsi Indigo? Nekako ne uspem izluščiti, kaj je že tako posebnega na njih, razen če sem jaz tudi Indigo, ker sem uhajala iz vrtca in sama šetkala po mestu in nato še ob uri prišla sama domov? :inocent:

 

Ni nobenga big deala Nordika, calma :mezik:

Mi nismo glih rojeni leta 2000, tko da tisti, ki so takrat dvomim, da bi pisal na tale forum, tisti bi si čez ene 15 let v principu začel dopisovat, ampak si ne bodo, veš zakaj ne?

Ker bo takrat že itak vse jasno in logično in se bo vse odvijalo že s hitrostjo misli, mogoče niti mobitelov ne bodo rabl več, prišlo bo tud do tega.

Zato samo pa mi tuki, k si mamo ful za povedat x:)x in pa led prebijat!

So dimenzije, ki jih mi vsi skupaj še odkrivamo in mogoče porabimo več moči kot novorojeni po letu 2000, ampak vseeno, čutim, da se vse zmer bolj skoncentrirano in pospešeno dogaja. Ne vem jst ne morem pisat tko, da rečem tole pa tole sm naredila, zato sm jst indigo, tud mi ni do tega, da bi natančno navajala primere ta trenutek, ko me bo pa zagrabl jih pa bom, pa boste vidl.

Verjamem, da tole kr pišem eni ne štekajo nč, ampak se mi niti ne da ful razlagat,ker me to že občasno mal utruja, tisti, k štekajo štekajo...

En primer, pred kratkim: obstajala je ena oseba, meni sicer zelo blizu, ki ni bla več med pogovorom sposobna sedet na miru zraven mene in mi gledat v oči, ker so jo moje oči brale v dno duše in kljub temu, da ni bla indigo, je vedela ves čas. da je men vse jasno in me je rajš proglasila za "ludo", kot pa da bi me gledala v oči. Meni so laži hujše, kot da bi me rezali z nožem živo. Enostavno začutm energijo

sam včasih mam sama pol največje probleme, ker mogoče v čustvenih vezah pa so zraven še druge stvari in obstajajo momenti, vsaj pr men so, ko sem kljub čutenju odrinla vse skupaj stran in se pretvarjala, da je resnica drugačna, na lastno trpljenje pol...

Včasih se počutm kot da bi bla že dvesto let na svetu in da mi je že vse kristalno jasno.

Odkar se spomnim pa sem se spraševal o smislu obstoja, vem, da sem bla stara komaj par let , ko sem se ukvarjala

z mislijo na smrt in zakaj sploh živimo, če pol itak umremo. Ful sem premišljevala o smrti in vem, da so bli čist obupani z mano, ker niso vedel kaj mi je.

Zdaj mam pa eno nečakinjo, ki je stara 5 let in sm čist na isti valovni z njo, sploh ne rabva govort, mala šteka vse... :vio: :vio:

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozabu si oment da te pravila pišejo ljudje

Seveda jih pišejo. Pravila so zato, ker bi brez njih družba postala zverinjak. Ljudje so pač v osnovi zveri. Da svojo zversko nrav zadržujejo, največ pripomore moralni sistem in sistem družbenih pravil. Kaj se zgodi, ko tega ni, najlepše pokažejo izjemne razmere. Saj vendar gledaš TV in vidiš, kaj se dogaja, ko neka družba razpade (vojna, naravna nesreča velikega obsega ipd.). Lahko je govoriti iz varnega zapečka...

Gre za svobodo izražanja Kabi.

Vem, a z malomarnim odnosom do izražanja misli pač kažeš, da si površen, oz. imaš težave z jezikovnim izražanjem v obliki pisane besede. Jaz se med pisanjem kolikor toliko trudim zaradi spoštovanja do vseh, ki moj prispevek preberejo.

ramal uporabljaš svoje čute ali pa jih nimaš dost razvite da bi me zastopil.

Svoje čute imam dovolj dobro razvite. vendar ti splošna izobrazba daje spodobno širino duha. Zanašanje zgolj na naključno pridobljene vtise je silno uborni vir izobrazbe. lenuhi za branje vedno iščejo izgovor za svojo lenobo. pri soočenju dejstva in nekega občutka vedno zmaga dejstvo. To je logično. Ako znaš neko stvar jasno prifilirati, s tem vzbujaš zaupanje tudi pri sogovornikih. kakor hitro pa se izmikaš jasnosti misli, te pa vsak vsaj povprečno izobražen človek več ne more ceniti kot verodostojno osebnost (o verodostojni in neverodostojni osebnosti obstaja dobra knjiga v SH jeziku). Posebno ljudje, ki se ukvarjamo z duhovnostjo MORAMO imeti dovolj široko splošno izobrazbo. Brez kritičnega razuma je težko že na intelektualni ravni ločiti zrnje od plevela. temelj komunikacije je argument. Ker komunikacija postaja v duhovnosti izjemno pomembna, se krog zaključi.

Seveda tebi ni všeč, kar sem napisal in to ni moj problem. Čez 10 ali 15 let se boš spomnil na moje misli.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indigo, če si tako bolj prepoznaven, tudi prav. Si se izpostavu. Po čem (lastnostih) pa te lahko jaz prepoznam? (vidiš, kako sem se obesla na tvoje ime, haha) Nisem vsega brala, mogoče si že kje omenil.

A majo indigo tudi močan upor do obstoječih vrednot v družbi, gledajo ful kritično?

Aja, no saj vaš pogled napišite, o sebi.

 

Nč hudga da ses name obesla hehe

Nažalost me teško prepoznaš.Edino če se v te stvari poglobiš kot to dela Mateja.Na žalost to deluje na čutih in če jih nimaš ne zastopiš oziroma ne vidiš.Tako da par knjig v roke in opazuj.Nam morš pod kožo zlest da štekaš če to nisi že po naravi.Nažalost je tko. :V:

Če te kej zanima si celo temo preber ker mam en tak odpor do ponavljajnja stvari.Mislm da boš za vsa vrašanja ki si mi jih tel zastavla najdal odgovore v tej temi.Sam cajt rabiš.

 

Majo/mam odpor do nepravice,krivice nepoštenja ne pa kr nekej u tri dni.Vse stvari majo svoj razlog.Če bi rada razumela si vzemi knjigo Indigo otroci so med nami.Tam je nekako razloženo.Pravim nekako ker mi ta ameriški način ne usteza preveč.Preveč vse skomercializirajo in kot ponavadi preveč pretiravajo.

Se strinjam glede denarja!

V naši družbi je potreben in zaželjen, razen če nisi res tako naravnan da ti komfort zelo malo ali ni ne pomeni - no, pa ne samo komfort, ampak tudi vse ostale prednosti, ki jih denar prinese. Med drugim tudi to, da si z denarjem bolj svoboden početi, kar si želiš. Čas pa vzame, ja in to je definitivno slaba stran.

 

Itak daj konfort zakon.Kvaj bolšega od ene hude udobne pojstle in kavča,lepih zaves, svilene obleke, plazma tvja.V vseh teh stvareh uživam in mi dajejo velko zadovosltvo oziroma mi bodo mogoče dale nekega dne.Fora je v tem da če tega nikol ne bom mel pač ne bom mel.Nism čustveno navezan na njih da jih morma nujno met.Če jih bom pa tok bol x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, a ne piše nekje na začetku te teme, da je od vseh otrok rojenih po letu 2000, 95% Indigo? Če, ja zakaj potem tak big deal, če so praktično vsi Indigo? Nekako ne uspem izluščiti, kaj je že tako posebnega na njih, razen če sem jaz tudi Indigo, ker sem uhajala iz vrtca in sama šetkala po mestu in nato še ob uri prišla sama domov? :inocent:

 

Ne vem.Če otrkrit povem se mi te cifre zdijo en amerški bull šit pretiravanja.Sam mislim da bo do tega pršlo rečmo čez 100 let, ker nobena stvar ne zraste čez noč.Amerikanci ki so vodilni pri tej Indigo raziskavi za moje pojme tako kot povsod pretiravajo in niso realni.Pr njih je tko vse zmerej GREAT čeprov pol bajte gori.

 

Ta optimizem na silo ki ga najbolj sovražim...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm, a ne piše nekje na začetku te teme, da je od vseh otrok rojenih po letu 2000, 95% Indigo? Če, ja zakaj potem tak big deal, če so praktično vsi Indigo? Nekako ne uspem izluščiti, kaj je že tako posebnega na njih, razen če sem jaz tudi Indigo, ker sem uhajala iz vrtca in sama šetkala po mestu in nato še ob uri prišla sama domov? :inocent:

 

Sej sm vedu da bo do tega pršlo.Hja mal mij dovgcajt pa razmišlam....hm mogoče sm pa indigo..hehe

 

Nažalost ne gre tko Nordica veš.Indigol ljudje ponavad dajo pekel na zemlji skos in na podlagi tega pridejo do zaključka kaj so.Ni to modna muha..... x;)x

 

Spet zveni vse hm sej veš....sam ralno gledano je tko...

 

pa kakšno knjigo v roke...veš te vprašanja so zlo...sej veš neu..a xrolleyesx :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda jih pišejo. Pravila so zato, ker bi brez njih družba postala zverinjak. Ljudje so pač v osnovi zveri. Da svojo zversko nrav zadržujejo, največ pripomore moralni sistem in sistem družbenih pravil. Kaj se zgodi, ko tega ni, najlepše pokažejo izjemne razmere. Saj vendar gledaš TV in vidiš, kaj se dogaja, ko neka družba razpade (vojna, naravna nesreča velikega obsega ipd.). Lahko je govoriti iz varnega zapečka...

 

Vem, a z malomarnim odnosom do izražanja misli pač kažeš, da si površen, oz. imaš težave z jezikovnim izražanjem v obliki pisane besede. Jaz se med pisanjem kolikor toliko trudim zaradi spoštovanja do vseh, ki moj prispevek preberejo.

 

Svoje čute imam dovolj dobro razvite. vendar ti splošna izobrazba daje spodobno širino duha. Zanašanje zgolj na naključno pridobljene vtise je silno uborni vir izobrazbe. lenuhi za branje vedno iščejo izgovor za svojo lenobo. pri soočenju dejstva in nekega občutka vedno zmaga dejstvo. To je logično. Ako znaš neko stvar jasno prifilirati, s tem vzbujaš zaupanje tudi pri sogovornikih. kakor hitro pa se izmikaš jasnosti misli, te pa vsak vsaj povprečno izobražen človek več ne more ceniti kot verodostojno osebnost (o verodostojni in neverodostojni osebnosti obstaja dobra knjiga v SH jeziku). Posebno ljudje, ki se ukvarjamo z duhovnostjo MORAMO imeti dovolj široko splošno izobrazbo. Brez kritičnega razuma je težko že na intelektualni ravni ločiti zrnje od plevela. temelj komunikacije je argument. Ker komunikacija postaja v duhovnosti izjemno pomembna, se krog zaključi.

Seveda tebi ni všeč, kar sem napisal in to ni moj problem. Čez 10 ali 15 let se boš spomnil na moje misli.

 

Kabi uredu je x;)x...čeprov bi se v živo mela velik za pogovor o čemer kol

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni nobenga big deala Nordika, calma :mezik:

Mi nismo glih rojeni leta 2000, tko da tisti, ki so takrat dvomim, da bi pisal na tale forum, tisti bi si čez ene 15 let v principu začel dopisovat, ampak si ne bodo, veš zakaj ne?

Ker bo takrat že itak vse jasno in logično in se bo vse odvijalo že s hitrostjo misli, mogoče niti mobitelov ne bodo rabl več, prišlo bo tud do tega.

Zato samo pa mi tuki, k si mamo ful za povedat x:)x in pa led prebijat!

So dimenzije, ki jih mi vsi skupaj še odkrivamo in mogoče porabimo več moči kot novorojeni po letu 2000, ampak vseeno, čutim, da se vse zmer bolj skoncentrirano in pospešeno dogaja. Ne vem jst ne morem pisat tko, da rečem tole pa tole sm naredila, zato sm jst indigo, tud mi ni do tega, da bi natančno navajala primere ta trenutek, ko me bo pa zagrabl jih pa bom, pa boste vidl.

:

 

 

A set ne zdi da mal pretiravaš xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nažalost ne gre tko Nordica veš.Indigol ljudje ponavad dajo pekel na zemlji skos in na podlagi tega pridejo do zaključka kaj so.Ni to modna muha..... x;)x

 

Ti tudi? xsrcx

 

Sicer pa še berem temo, tako da nisem čisto na tekočem ;)

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...