Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Ti tudi? xsrcx

 

Sicer pa še berem temo, tako da nisem čisto na tekočem ;)

 

 

Nordica sicer ni moje mesto da govorim kdo kaj je in kaj ni sam mislim da bi ti pri sebi vedla če si to...Kva mislš xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A set ne zdi da mal pretiravaš xrolleyesx

 

Mmmm, pa ne niti ne, v letih mogoče ne čez 15 let, čez stoletja, tko kot je zdej manifestacija misli....

misel..... pa je že tukej..............uresničitev

 

nekaj pomisliš....se že zgodi

nekaj si zamisliš...........čarobni trenutek........ je že tukaj

 

mogoče ne bo več pošiljanja sporočil po mob. čez nekaj časa, sam še telepatija

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nordica sicer ni moje mesto da govorim kdo kaj je in kaj ni sam mislim da bi ti pri sebi vedla če si to...Kva mislš xrolleyesx

Premalo vem o tem, da bi lahko nekaj trdila, lahko bi, samo ne bom. Nekaj sem, če pa je to kar sem Indigo, bom pa še videla. x;)x

 

Pa nisi odgovoril na moje vprašanje.

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa nisi odgovoril na moje vprašanje.

 

Jp.Na nož je šlo.Mesarsko klanje.Roke sm mel čist tresoče.Iz čela mi je tekla polt.Padu sm v bed.Bom al ne bom.Kmal bi se parkrat prekucnu v notr....jest al pa prekleta riba na trnku....hehe

...zajebavam se....

 

Ja zajeban je blo in še zmerej bo xrolleyesx ...ampak najhuj je mim x;)x x^x

 

O tem sm pisal v svojih prejšnih postih.

 

Btw....Vidu sm tvojo fokto in se ti vid das "fajter" po naravi.Rd to vidm pr ljudeh

 

Tle sm en past naredu zate x;)x

 

name='Indigo' date='14. Dec 2005 ob 15:33' post='591230']Ni to tko enostavno veš.Fora je v tem da si celo življenje drugačen.Opazuješ stvari okoli sebe in veš da nisi tak kot drugi.Hočeš bit tak in ti na začetku gre, vendar postopoma ugotoviš da to nisi ti.Stvar te muči.Ne znaš se vklopiti, čeprav bi se lahko vendar spet veš da nisi ti.Pretvarjanje, kaos.Veš več kot drugi, vendar te drugi dobesedno jebejo v glavo ker nisi na njihovi valovni.To se je meni dogajalo vsa leta.Veste kakšne borbe so to.Vsak dan se boriš ali boš tak k drugi in živel lažno življenje ali se boš boril in bil to kar si.Itak da na konc prevlada druga varjanta.In iz tega izhaja vsa ta agresija do drugih.Ker te enostavno večina ljudi pojebe, namesto da bi rekla: ma sej kul, je pač drugačen vendar ga še zmerej cenim(sam en pogled v človekovih očeh:ti si vredu-ne pa skos kdo pa si ti koji kurac k v življenju nisi nč pokazov, naredu....sam en spoštovanje ne prevelk ne prenizk, nč druzga).Ljudje božji, ne veste kakšne borbe so to, ko te ne sprejemajo, sploh pa ko vidiš vse in veš vse(delajo se dobre a čutiš da si mislijo: preklet čudak pejt stran, nis vreden naše pozornosti al pa fajn vesel sm da sem te spoznal, veš pa da se mu malo gladko jebe zate).Hudo je to veste.In potem lutaš iz dneva v dan in en dan zveš za "indigo" otroke.V začetka si skeptičn in si misliš:spet eno mešanje dreka ljudi ki jim je dovgčas.Nato le prisluhneš in vidiš da nisi osamljen, da to kar se dogaja tebi se dogaja tudi drugim.Naenkra se začneš zavedat, kaj si.In tle je men padel kamen iz srca.Čeprav ne maram teh definicij ampak končn sm razumel, ker kar ne razumem me ubija.Nato začnem čutit kot nikoli prej.Končno začnem uporabljat to kar imam namesto zatirat kot prej.Vse to se mi je zgodilo v zadnjih 6 mesecih.Konč se po 20 letih počutim normaln in končn sm zadihov z sproščenimi pljuči in čutil kar čutim res.Spoznam osebo ki je v tem osamljenem svetu enaka meni(brez besed se začutiva in izmenjava informacije).Vse mi je jasno v sekundi.Končno pride dolgo pričakovana uravnoteženost.

 

Oni so me pa hotl poslat k psihiatru.Jebem ti tak egoističn svet.To boli.

 

Sam zdej je uredu in mi živa sila več ne pride do živega ker končno RAZUMEM.

 

Lahko sam rečem hvala takim kot je Mateja and Comp. da se ukvarjajo z tem, ker verjamem da je še mnogo zgubljenih Indigovcev kot sem bil jaz.

 

To je moja zgodba ljudje in nehejte prosim srat z eno babo ki ima rada živali in je zdej kr indigo ok.

 

Sicer mi pa gladko malo dol visi kva si kdo misl.(tisti ki je potreben pomoči jo bo vedno od mene deležn, tisti ki jo ne rabi bom za njega pač samo en frajer ki v življenju nič ne "dosega" in ker je budala ker tako popušča drugim .lahko rečem da sm se pr 27 letih ponovno rodil.

In lahko končno rečem da sm vesel da sem živ in vesel da končno razumem.

 

--------------------

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej sm vedu da bo do tega pršlo.Hja mal mij dovgcajt pa razmišlam....hm mogoče sm pa indigo..hehe

 

Nažalost ne gre tko Nordica veš.Indigol ljudje ponavad dajo pekel na zemlji skos in na podlagi tega pridejo do zaključka kaj so.Ni to modna muha..... x;)x

 

:

 

Pekel ja :vragec: , sam ko ugotoviš enkrat, da ni bistveno da se to dogaja, da je velik lažje funkcionirat v harmoniji in notranjem

 

miru pol pa tud pride eno velko olajšanje, res pa je da v tistih najhujših trenutkih začneš premišljevat, kaj se pravzaprav dogaja

 

s tabo. Pa da poznaš še koga je tud dobr! Res včasih ne veš več kam, pol pa rečeš, jst hočem sam resnico, sam resnico, pa ti začne kdo

 

filozofirat, pa kaj je sploh resnica?....

 

Včasih sm se na pol na tla metala, da sm komu kakšno stvar dokazovala, ker sm vedla, da ni tko kot govori, dons pa se sam še

 

nasmejem, ker vem, da je tko brezveze izgubljat energijo in da lahko stvari izpelješ na bolj diplomatski način.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pekel ja :vragec: , sam ko ugotoviš enkrat, da ni bistveno da se to dogaja, da je velik lažje funkcionirat v harmoniji in notranjem

 

miru pol pa tud pride eno velko olajšanje, res pa je da v tistih najhujših trenutkih začneš premišljevat, kaj se pravzaprav dogaja

 

s tabo. Pa da poznaš še koga je tud dobr! Res včasih ne veš več kam, pol pa rečeš, jst hočem sam resnico, sam resnico, pa ti začne kdo

 

filozofirat, pa kaj je sploh resnica?....

 

Včasih sm se na pol na tla metala, da sm komu kakšno stvar dokazovala, ker sm vedla, da ni tko kot govori, dons pa se sam še

 

nasmejem, ker vem, da je tko brezveze izgubljat energijo in da lahko stvari izpelješ na bolj diplomatski način.

 

Hvala enako

 

 

 

....ja kdaj greva u Las v....oziroma v Mehiko klopotače pogledat....lahk tut brez mobitelov hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Premalo vem o tem, da bi lahko nekaj trdila, lahko bi, samo ne bom. Nekaj sem, če pa je to kar sem Indigo, bom pa še videla. x;)x

 

Pa nisi odgovoril na moje vprašanje.

 

ah dej nehi no.. ne mors bit indigo ce nis o tem 100% prepricana! eni smo drugi pa.. x;)x

sej pocas bos razumela.. sori xsrcx

x:Dx

 

ma si mal zmedena tko k js..js bi tud biv indigo.. :o|o: x;)x xDDx x:o)x

 

js pravim, da nazenmo te x-mene! no vsaj pod kontrolo bi jih mogli imet..bog ve kaj naklepajo?! beremo, da so ne vem kako (ze po naravi) dobri.. takoj po tem, da je med njimi tudi ogromno narkomanov.. skratka..povsem nov in zaenkrat pred nami se cisto skrit svet.. pa sploh vemo kaj o njih? je clovestvo ze vse preveckrat nasedalo na tako prepoceni..ah, ja.. sicer se nam sedaj nazaj gledano zdi banalno - mislimo, da smo ze kar vsevedni - kar je pravzaprav nekje v podzavesti clovestvo vedno mislilo (v vsakem casu, obdobju). mislilo, da ne bo vec ponavljalo napak iz preteklosti.. tudi ljudje z resnicno dobrimi nameni - krscanstvo, komunizem ipd.

sedaj pa nas bodo resili indigo otroci?!

 

js sm tud indigo.. resimo svet! xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najhujš je mim druge variante ni, to vemo vsi !!! ki smo tuki gor, z vsemi dogodki na vseh področjih življenja.

 

Zdaj sam še . :flower: plujemo v miren pristan z barko.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js pravim, da nazenmo te x-mene! no vsaj pod kontrolo bi jih mogli imet..bog ve kaj naklepajo?! beremo, da so ne vem kako (ze po naravi) dobri.. takoj po tem, da je med njimi tudi ogromno narkomanov.. skratka..povsem nov in zaenkrat pred nami se cisto skrit svet.. pa sploh vemo kaj o njih? je clovestvo ze vse preveckrat nasedalo na tako prepoceni..ah, ja.. sicer se nam sedaj nazaj gledano zdi banalno - mislimo, da smo ze kar vsevedni - kar je pravzaprav nekje v podzavesti clovestvo vedno mislilo (v vsakem casu, obdobju). mislilo, da ne bo vec ponavljalo napak iz preteklosti.. tudi ljudje z resnicno dobrimi nameni - krscanstvo, komunizem ipd.

sedaj pa nas bodo resili indigo otroci?!

 

js sm tud indigo.. resimo svet! xsrcx

 

Tebe mo taprvega likvidiral x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala enako

....ja kdaj greva u Las v....oziroma v Mehiko klopotače pogledat....lahk tut brez mobitelov hehe

 

 

Kmal, kmal......... xsrcx :flower: xsrcx

 

brez mobitelov... absolutno

 

gledat klopotače

 

pa škorpijone

 

pa pajke proučevat

 

U Vegasu pa ti vodiš x;)x xsrcx x;)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah dej nehi no.. ne mors bit indigo ce nis o tem 100% prepricana! eni smo drugi pa.. x;)x

sej pocas bos razumela.. sori xsrcx

x:Dx

 

ma si mal zmedena tko k js..js bi tud biv indigo.. :o|o: x;)x xDDx x:o)x

 

js pravim, da nazenmo te x-mene! no vsaj pod kontrolo bi jih mogli imet..bog ve kaj naklepajo?! beremo, da so ne vem kako (ze po naravi) dobri.. takoj po tem, da je med njimi tudi ogromno narkomanov.. skratka..povsem nov in zaenkrat pred nami se cisto skrit svet.. pa sploh vemo kaj o njih? je clovestvo ze vse preveckrat nasedalo na tako prepoceni..ah, ja.. sicer se nam sedaj nazaj gledano zdi banalno - mislimo, da smo ze kar vsevedni - kar je pravzaprav nekje v podzavesti clovestvo vedno mislilo (v vsakem casu, obdobju). mislilo, da ne bo vec ponavljalo napak iz preteklosti.. tudi ljudje z resnicno dobrimi nameni - krscanstvo, komunizem ipd.

sedaj pa nas bodo resili indigo otroci?!

 

js sm tud indigo.. resimo svet! xsrcx

 

 

Nolsi boš že vidu kaj naklepamo dons ponoč se kr priprav.

 

 

:sleeping: x:Dx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Miško nabrus motorko

 

 

So že vibracije v zraku, a čutš Indi?

 

Počas se bo začel....

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oltar lejo...kva pa...zmer sm hotu da me Elvis Presly poroči...hehe.. pol greva pa lahk na en pir pa hamburger

 

a je on tud indigo pa zvi na enem za zdej (za navadne ljudi) se na neodkritem planetu?

 

 

 

Nolsi boš že vidu kaj naklepamo dons ponoč se kr priprav.

:sleeping: x:Dx

 

ne, ne.. motorka pa to bi blo precip za vs.. zih mi boste v spanju oprav mozgane :inocent: sploh nam sov spat x^x x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oltar lejo...kva pa...zmer sm hotu da me Elvis Presly poroči...hehe.. pol greva pa lahk na en pir pa hamburger

 

 

Uf.... Indi, sam na izlet bova šla O.k., bo še velik lepš, verjem....

 

Elvis pa enkrat drugič x;)x

 

pir pa hamburger pa ostane... xsrcx

 

a je on tud indigo pa zvi na enem za zdej (za navadne ljudi) se na neodkritem planetu?

ne, ne.. motorka pa to bi blo precip za vs.. zih mi boste v spanju oprav mozgane :inocent: sploh nam sov spat x^x x8Dx

 

Pa imena tvojga planeta tud še nismo zvedel?

 

Ja zjutraj se boš zbudil kot marsovc Veneri.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej ga kaj si pa zdej naredu, še citirat te ne morem več.

 

Sm vidla te poroke ja ... x;)x

 

Sam jst ne morem pre Elvisa zdej, a veš... ha, ha....

 

ga greva pa pogledat, pa v Mehiko :mezik:

 

 

Kam pa se je Nolsi izgubil?

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej ga kaj si pa zdej naredu, še citirat te ne morem več.

 

Sm vidla te poroke ja ... x;)x

 

Sam jst ne morem pre Elvisa zdej, a veš... ha, ha....

 

ga greva pa pogledat, pa v Mehiko :mezik:

Kam pa se je Nolsi izgubil?

 

Ja nč pol pa nis z nobeno rabo.Te bom pelov na havaje pa žrtvovov bogovom ognja v vulkanu hehe

 

 

xrolleyesx sam mam že skos plan it u mehiko brez jebe...une piramide pogledat pa to...muchos stvarios.....sam prej v Egipt...

 

 

Nolsi zemlja zove.............

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja nč pol pa nis z nobeno rabo.Te bom pelov na havaje pa žrtvovov bogovom ognja v vulkanu hehe

xrolleyesx sam mam že skos plan it u mehiko brez jebe...une piramide pogledat pa to...muchos stvarios.....sam prej v Egipt...

Nolsi zemlja zove.............

 

kolk si pa ti prijazen, kr stopila sm se....

kva pa to pomen a si hotu napisat brez tebe al kaj

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolk si pa ti prijazen, kr stopila sm se....

kva pa to pomen a si hotu napisat brez tebe al kaj

 

 

sej vem x:Dx najbolši....hehe

 

 

ne hehe...hotu sm napisat Kao brez jebe da mam res u glav da bi šu mehiko...piramide,folka and stuff...ti greš lahk zravn če boš pridna

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej vem x:Dx najbolši....hehe

 

ja neponovljiv do konca

 

sej vem x:Dx najbolši....hehe

ne hehe...hotu sm napisat Kao brez jebe da mam res u glav da bi šu mehiko...piramide,folka and stuff...ti greš lahk zravn če boš pridna

 

 

Ej ne se hecat, prosm te x:Dx

 

Sej te bom pozdravla, k bom prespala na kakšni haciendi, k boš zjutrej prštopal mim, te povabm na zajtrk xDDx

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...