Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Ne nis tečn, sam prov čutm to tvojo u izi jezo k ti blokira varjatno: daj pač vse možen.Trenutno razmišlaš ozko.Brez zamere.

 

Lejga ne razumeš al nočeš kva ti jest vem.Jest se z tem ne obremenjujem kaj sem.Zarad mene bi loh tm gor pisal tut Pinki štekaš.U bistvu sm se samo takrat ko sem prvič spoznavol to teorijo in dokaze in mi je tako postalo vse jasno 100%.Od takrat naprej mi pa dol visi, razumeš.Kaj sm, kaj nism.Boli me.Tisto kar začutim z tako sigurnostjo kot to, tisto drži 100%, in to se je mogoče do sedaj 2krat 3krat pri drugih stvareh.

Ne, ne razmišljam ozko. Nekaj postov nazaj sem napisal, kako gledam na zadevo, pa še bolj nazaj, sem napisal, da če je vse to res, je pač res, ne glede na moje poglede. Moti me identificiranje s tem in širjenje mita naprej še na druge ljudi in vsi ti t. i. "dokazi".

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indigo otroci

 

...

 

no, jst se tut lahk "okvalificiram" za indiga (pač, ustrezam vsem alinejam, pa še kakšni, ki tukaj ni izpostavljena xrolleyesx ), vendar mi gre tako etiketiranje na bruhanje :xx!:

Se ne smatram za indiga, ravno zarad t.i. "indigov", tako kot sem po duši "liberalna", pa se ne štejem med "liberalce", ker je to vse "usrano", "umazano", pomešano z gnojem in se ne ve več, kaj je in kaj ni. In pol rajši nisem zraven (kdor s psi spi, se z bolhami zbudi) x:)x

 

.... Samo žal mi je za vse ljudi, ki tako mislijo in verjamejo novodobnim mitom.

Zame so vsi otroci kristalčki, indigo, zlati, pa tudi črni in divje zveri. To vse so otroci in še več. Zdi se mi nasilje nad otroki brez primere, ko se nekatere kuje v nebo -- kaj pa ostali otroci, ki nimajo te "sreče", da so "indigo" in sploh nekaj posebnega?! A z njimi se pa postopa po starem, oni se ne upirajo, ne razmišljajo s svojo glavo?! VSAK otrok je globoko povezan z življenjem in VSAK se do določene mere tega zaveda.

 

To bedasto ločevanje otrok na te in one me spominja na indijski kastni sistem. :xx!:

 

Se strinjam :palec: :palec: :palec:

 

Kakšne ti strelaš.Kakšno dodatno iluzijo.Indigovc (če to je) se z tem ne obremenjuje.Tako kot se midva z miškotom ne.Si kar si.

 

Ljubusumen si Alen.Brez veze.

Jah prizadel ga je zarad njegovih kompleksov oziroma ker on to ni.Strah ker je nekdo "bolši".Namesto da bi sam to naredu pa drugemu prvošu to.Brez veze, ah.

S kako lahkoto "obsojaš" ljudi xrolleyesx pa kao občutljiv nej bi biu še posebej :o|o:

Tapravi indigi se nikol ne bi vn duvali (look at me, I am Indigo), za razliko od "wannabe indigo" :vragec: x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

širjenje mita naprej še na druge ljudi in vsi ti t. i. "dokazi".

 

Mah sploh nam komentirov k mi je že mal dopizdil vse skup razlagat.Toj pa itak tko k vsaka stvar skomercializiran ratal.

 

no, jst se tut lahk "okvalificiram" za indiga (pač, ustrezam vsem alinejam, pa še kakšni, ki tukaj ni izpostavljena xrolleyesx ), vendar mi gre tako etiketiranje na bruhanje :xx!:

Se ne smatram za indiga, ravno zarad t.i. "indigov", tako kot sem po duši "liberalna", pa se ne štejem med "liberalce", ker je to vse "usrano", "umazano", pomešano z gnojem in se ne ve več, kaj je in kaj ni. In pol rajši nisem zraven (kdor s psi spi, se z bolhami zbudi) x:)x

 

Vsak dela kar mu ustreza ne x:)x

 

S kako lahkoto "obsojaš" ljudi xrolleyesx pa kao občutljiv nej bi biu še posebej :o|o:

Tapravi indigi se nikol ne bi vn duvali (look at me, I am Indigo), za razliko od "wannabe indigo" :vragec: x;)x

 

Nehej ga še ti ga biksat.Kdo se pa duva no lepo te prosm.As sploh kjerga spoznala osebno da loh to trdiš.Cooki nehej.Na cajte ti začne preklaplat kej kao kapla čez rob po tvoje in toj zej.Po pa ne razmišlaš tko k bi mogla ker te čustva vodijo namesto dab ti vodila njih x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grunge gibanje klarus..tle ni bla sam Nirvana x:)x
vem..mam iz tistega ćasa skor vse skupine....no razn nirvane, ki mi ni bla všeč x:Dx

moji favoriti so bli pearl jam in mad season :palec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vem..mam iz tistega ćasa skor vse skupine....no razn nirvane, ki mi ni bla všeč x:Dx

moji favoriti so bli pearl jam in mad season :palec:

 

AHa..Alive plata..mam doma x^x .Ja nirvana je mela tak mal zafustriran prizvok ker se je pač prek nje identificiral legendarni Curt Cobain ki je zelo trpel ko je postal slavn.Drgač pa Sound garden,Rage against the machine,Alice in chains,Stone temple pilots,Faith no more,Offspring,Red hot chili peppers,Grenn day itd, čerpov niso vsi Grunge bandi so mi ostali v srcu zarad tistega viharnega obdobja :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ne razmišljam ozko. Nekaj postov nazaj sem napisal, kako gledam na zadevo, pa še bolj nazaj, sem napisal, da če je vse to res, je pač res, ne glede na moje poglede. Moti me identificiranje s tem in širjenje mita naprej še na druge ljudi in vsi ti t. i. "dokazi".

 

Trenutno sm reku.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo poimenovanje in sprejetje tega poimenovanja je že razlikovanje.

 

No ja, z diplomo se nihče ne rodi. x;)x Seveda lahko poveš, da imaš določene izkušnje, določene sposobnosti, ki jih morda kdo (še) nima. Zdaj, če bo ta drugi užaljen, je res njegov problem. Ampak, zakaj je treba te lastnosti poimenovati, ločiti od drugih ljudi, jim dati oznako indigo, kristalček in bog ve, kaj si bomo vse še izmislili? To je zgolj nova koprena na pravi jaz, kopičenje in širjenje lažnega jaza, grajenje iluzij. Kajti v trenutku, ko rečem "jaz sem indigo", se s tem identificiram, sebe projiciram v to.

 

Ne zanikam, da so nekateri otroci rojeni z izrednimi sposobnostmi, ki so morda bolj čuteči (običajno se reče občutljivi, a se mi ne zdi ustrezen izraz). Pa kaj potem? Veliko različnih tipov otrok se rodi, a samo pri nekaterih je nastal ta fenomen, mit -- pri teh, ki so jih poimenovali indigo. Zato trdim, da so indigo otroci mit in da je to zgolj umska izmišljotina. So pa resnični otroci in odrasli s takimi in takimi lastnostmi in sposobnostmi. Otroku je treba dati čimmanj vsebin, da sami spoznavajo svet, ne pa da se mu lima razne take in drugačne nalepke.

Ok mogoce je diploma res neumen primer. Pa dejmo druzga tazga k mas od rosjtva.

Recimo absolutni posluh, al pa talent za slikanje,...

Zarad teh otrok drugi otroci niso nic trpel, pac rodil so se drugacni. Prej je bil problem zarad njihovih starsev, vzgojiteljev,... k so jih povzdigoval v oblake, al pa tud ne.

Pa tisti so delal probleme, k jim je slo to v nos, da so eni otroci drugacni/posebni :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx Svašta.Je bil energi v zraku a ne takrat.TAka muska kej takrat nastajala v zgodnjih 90h ne bo za moje pojme nikol več.Nekej je blo ja x:)x

Res je blo neko posebno obdobje takrat. Prov spomnem se tizga napetga ozracja, k je saj men se zdi, bil pisan na kozo mladih v puberteti.

Drgac pa sem bil fen predvsem Nirvane pa RATM so zakon. Ostalo mi je blo tud dost vsec sam bolj tko. Zdej sme pa itak to prerastu in mi ta muzika ni vec ljuba. Raj padem v kak goa-psy trance, pa kako meditativno musko, celo klasiko, al pa obozujem kake kompilacije ala Buddha Bar, Caffe Del Mar.

Predvsem mi bolj potegne elektronika zarad tizga filinga k traja (trance). Zmoti me tist k poslusas kak dobr komad pol ga je pa po 3min konc. So ze Pink Floyd to pogruntal x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alan, a tisto kar sem jaz pisala, ti je pa sprejemljivo :inocent: res me zanima tvoje mnenje x:Dx :vragec:
ob prebiranju knjige Rod jamskega medveda sem dobila en priblisk... upam, da mi ga uspe v besede spravit - Klan (jamski človek kakor sem razumela) se je razlikoval od Drugih (razvoj človeka naprej) po obliki glave med drugim. Razlike so bile še kje drugje.. npr. jamski človek ni razumel besede prihodnost, vse njegovo znanje je bilo v preteklosti - ne samo v njegovem spominu, spomin je segal daleč nazaj - spomin vseh rodov je lahko uporabil če je želel... Drugi pa so delovali na logiki, učenju, odkrivanju, štetju... in tu je bila razlika... vse to mi je nekak verjetno oz. dopustno da sprejmem kot možno resnico... zkaj ne bi sprejela kot možno resnico da je čas za Druge? kateri se ravno ne razlikujejo po obliki glave, ampak po Vedenju? Zakaj je to tako težko sprejeti... in zaradi mene se lahko imenujejo tudi Indigo ali Kristalni x:Xx vsekakor upam, da bodo naši otroci bolj spoštovali drug drugega, naravo, možnost doživljanja občutenja in ljubezni...

 

A to je spet kakšna pravljica? x:Dx He he, se hecam, bom zdaj resno odgovoril.

 

Kot prvo: si mislila na védenje ali vedénje?

 

Torej, moje mnenje: drugih preprosto ni, smo samo ljudje. Mi smo prvi in drugi in tretji in tako v neskončnost. Eni se rodijo povprečni, genijalni, drugi debili, nekateri se ne rodijo, spet se eni rodijo z lastnostmi, ki jih je neka zmešana baba poimenovala indigo itd. Naslednji rodovi ne bodo kar tako a priori samo z rojstvom bili "drugi", "drugačni" in boljši kot mi sedaj. Kajti če bi to držalo, bi morala biti mi toliko boljši in bolj razviti kot pred tisoči let, a v bistvu nismo, razen nekaj malenkosti. Še vedno častimo prazno tradicijo, nismo še sposobni živeti v anarhiji, polni smo nekih čudnih idej, obstaja kao svoboda, ki je le prefinjeno suženjstvo z iluzijo svobode. Kako bodo otroci spoštovali drug drugega, naravo, kako bodo vedeli za Ljubezen, ko pa je je tako malo? Kar tako, sami od sebe, težko. Razen če se rodijo take duše, ki so tik pred prosvetljenjem, a to so zelo zelo redki primeri, kot sem slišal.

 

Potrebujejo zgled, Ljubezen. Ne idej, da so te in te narodnosti, da so indigo, krisitali, zabetonirani, železni, geniji, kakorkoli drugačni ipd. Vsak otrok je lahko genialen, če mu seveda pustimo razviti genialnost, če mu pustimo, da diha in ga ne filamo z idejami, z ustreznim vodstvom seveda.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potrebujejo zgled, Ljubezen. Ne idej, da so te in te narodnosti, da so indigo, krisitali, zabetonirani, železni, geniji, kakorkoli drugačni ipd. Vsak otrok je lahko genialen, če mu seveda pustimo razviti genialnost, če mu pustimo, da diha in ga ne filamo z idejami, z ustreznim vodstvom seveda.[/color]
:palec: :palec: :palec: Se popolnoma strinjam!!

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potrebujejo zgled, Ljubezen. Ne idej, da so te in te narodnosti, da so indigo, krisitali, zabetonirani, železni, geniji, kakorkoli drugačni ipd. Vsak otrok je lahko genialen, če mu seveda pustimo razviti genialnost, če mu pustimo, da diha in ga ne filamo z idejami, z ustreznim vodstvom seveda.

 

Dobr povedano.Vsak je kar je.Nobenega se ne sme, oziroma nima pravice, da se ima za nekaj več, ker smo enakovredni ne glede na razlike ki so med nami.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A to je spet kakšna pravljica? x:Dx He he, se hecam, bom zdaj resno odgovoril.

 

Kot prvo: si mislila na védenje ali vedénje?

 

Torej, moje mnenje: drugih preprosto ni, smo samo ljudje. Mi smo prvi in drugi in tretji in tako v neskončnost. Eni se rodijo povprečni, genijalni, drugi debili, nekateri se ne rodijo, spet se eni rodijo z lastnostmi, ki jih je neka zmešana baba poimenovala indigo itd. Naslednji rodovi ne bodo kar tako a priori samo z rojstvom bili "drugi", "drugačni" in boljši kot mi sedaj. Kajti če bi to držalo, bi morala biti mi toliko boljši in bolj razviti kot pred tisoči let, a v bistvu nismo, razen nekaj malenkosti. Še vedno častimo prazno tradicijo, nismo še sposobni živeti v anarhiji, polni smo nekih čudnih idej, obstaja kao svoboda, ki je le prefinjeno suženjstvo z iluzijo svobode. Kako bodo otroci spoštovali drug drugega, naravo, kako bodo vedeli za Ljubezen, ko pa je je tako malo? Kar tako, sami od sebe, težko. Razen če se rodijo take duše, ki so tik pred prosvetljenjem, a to so zelo zelo redki primeri, kot sem slišal.

 

To je res.Ljudje se danes ravno tako obnašamo(povprečje) kot smo se v "civilizirani" Antiki,Babilonu,pri Majih, Samurajih itd,kjer niso imeli take tehnologije in znanja kot danes,kar pomeni da nismo evolvirali na duhovnem nivoju čist nič.Do sedaj je bil vedno samo material,kdo je boljši, kdo je lepši, kdo je sposobnejši na tiste male ljudi pa se svet ne ozira, ker mi smo konec koncev živalska rasa kjer velja pravilo: Močnješi zmaga.Vendar če zelo dobro pogledam,začutim obdobje zadnjih 60 let, se mi zdi da je izradno napredvalo na nivoju zavesti do narave,soljudi, itd.Sam študiram zgodovino in so mi ta dejstva zelo blizu.Upam trditi da je zdaj prehodno obdobje ko bomo ljudje skos bolj spoznavali in spontano opuščali stara verovanja,pravila, ker to nas ne osrečuje ampak postavlja nova pravila, nove ovire.VSi bi bili radi srečni in svobodni na vseh nivojih in proti temu počasi drsimo,rečmo en tak Star trek sistem.Kaj je Indigo generacija, zakaj je tu, ali je resnična,sploh ni važno.Na njo se ne smemo ozirati kot na neke odrešenike, ker to nočejo in to tudi ni prav.Vsak more sam prispevat svoj puzzle k boljšemu jutri.In prvi korak bo naredil takrat ko bo začel spreminjati sam sebe ne sveta okoli, ker svet je uredu.Od vsakega glas šteje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem vedela da nisem uspela pojasniti svojih misli ;) zato sem želela tvoje mnenje... hvala x:Xx

jaz sem svoji mali vzgled, upam, da dober. Kolk otrok maš pa ti?

mimogrede, jaz še vedno verjamem v Božička ;)

Si povedala, kot si, meni je bilo dovolj jasno. x:)x

 

Jaz pa ne verjamem več v Božička ne v Dedka mraza ne v druga bitja, ki prinašajo darila pridnim. Sem jih razkrinkal. To je še ena neumnost, ki jo vlačimo s sabo in "zastrupljamo" naše otroke. :C:

 

To je res.Ljudje se danes ravno tako obnašamo(povprečje) kot smo se v "civilizirani" Antiki,Babilonu,pri Majih, Samurajih itd,kjer niso imeli take tehnologije in znanja kot danes,kar pomeni da nismo evolvirali na duhovnem nivoju čist nič.Do sedaj je bil vedno samo material,kdo je boljši, kdo je lepši, kdo je sposobnejši na tiste male ljudi pa se svet ne ozira, ker mi smo konec koncev živalska rasa kjer velja pravilo: Močnješi zmaga.Vendar če zelo dobro pogledam,začutim obdobje zadnjih 60 let, se mi zdi da je izradno napredvalo na nivoju zavesti do narave,soljudi, itd.Sam študiram zgodovino in so mi ta dejstva zelo blizu.Upam trditi da je zdaj prehodno obdobje ko bomo ljudje skos bolj spoznavali in spontano opuščali stara verovanja,pravila, ker to nas ne osrečuje ampak postavlja nova pravila, nove ovire.VSi bi bili radi srečni in svobodni na vseh nivojih in proti temu počasi drsimo,rečmo en tak Star trek sistem.Kaj je Indigo generacija, zakaj je tu, ali je resnična,sploh ni važno.Na njo se ne smemo ozirati kot na neke odrešenike, ker to nočejo in to tudi ni prav.Vsak more sam prispevat svoj puzzle k boljšemu jutri.In prvi korak bo naredil takrat ko bo začel spreminjati sam sebe ne sveta okoli, ker svet je uredu.Od vsakega glas šteje.

xyesx

 

Evo, to je to.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...