Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

... pa rad vas mam

 

Jaz te mam tut rada x:Xx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samo poimenovanje in sprejetje tega poimenovanja je že razlikovanje.

 

No ja, z diplomo se nihče ne rodi. x;)x Seveda lahko poveš, da imaš določene izkušnje, določene sposobnosti, ki jih morda kdo (še) nima. Zdaj, če bo ta drugi užaljen, je res njegov problem. Ampak, zakaj je treba te lastnosti poimenovati, ločiti od drugih ljudi, jim dati oznako indigo, kristalček in bog ve, kaj si bomo vse še izmislili? To je zgolj nova koprena na pravi jaz, kopičenje in širjenje lažnega jaza, grajenje iluzij. Kajti v trenutku, ko rečem "jaz sem indigo", se s tem identificiram, sebe projiciram v to.

 

Ne zanikam, da so nekateri otroci rojeni z izrednimi sposobnostmi, ki so morda bolj čuteči (običajno se reče občutljivi, a se mi ne zdi ustrezen izraz). Pa kaj potem? Veliko različnih tipov otrok se rodi, a samo pri nekaterih je nastal ta fenomen, mit -- pri teh, ki so jih poimenovali indigo. Zato trdim, da so indigo otroci mit in da je to zgolj umska izmišljotina. So pa resnični otroci in odrasli s takimi in takimi lastnostmi in sposobnostmi. Otroku je treba dati čimmanj vsebin, da sami spoznavajo svet, ne pa da se mu lima razne take in drugačne nalepke.

 

Po moje, pa nisem resnično še nobene knjige o indigih pa kristalčkih prebrala.....ampak ti otroci takšni pač so. A misliš da si dajejo nalepke ...pa da se imajo za nekaj več pa bla, bla.

Kakšni indigčki trpijo, trpijo zelo globoko ravno zaradi nerazumevanja okolice...ker je pač drugačen, ker drugače razmišla drugače vidi svet.

je fino da se pove da so tudi takšni otroci,,,da so bolj hiperaktivni da hitreje dojemajo, da so bolj direktni, da nimajo dlake na jeziku. da ga lahko jemleš takšnega kot ...mogoče da se z njim začneš na drugačni način ukvarjat kot se je s teboj tvoja mama, pa babica.....pa tvoj učitelj vzgojiteljica. da rabijo drugačen pristop....

 

tukaj govorite samo o lepih lastnostih pa čutenju pa ljubezni ....nobeden pa ne pove koliko jeze je lahko v tebi ...kako se lahko fino na eleganten način potegneš vase...zapreš kot konzerva :8): ravno zaradi nerazumevanja...

ker imaš drugačen prisitop...

 

Kako misliš otroku moraš dati čim manj vsebin....da se razvija.. otroka je treba spodbujat otroku je treba dati smernice...saj odločil se bo itak sam. Nisem pristaš tega ajde zdaj pa med volkove in se uči življenja...še mačka svoje mladiče uči loviti miške....ko odrastejo da si sami znajo priskrbeti hrano.

 

Ja so pa samo otroci...nič drugega samo otroci x;)x

 

Samo tko mal prosto po prešernu....citirala sem pa tale post, da sem mal dobila iztočnice.. xDDx

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje, pa nisem resnično še nobene knjige o indigih pa kristalčkih prebrala.....ampak ti otroci takšni pač so. A misliš da si dajejo nalepke ...pa da se imajo za nekaj več pa bla, bla.

Kakšni indigčki trpijo, trpijo zelo globoko ravno zaradi nerazumevanja okolice...ker je pač drugačen, ker drugače razmišla drugače vidi svet.

je fino da se pove da so tudi takšni otroci,,,da so bolj hiperaktivni da hitreje dojemajo, da so bolj direktni, da nimajo dlake na jeziku. da ga lahko jemleš takšnega kot ...mogoče da se z njim začneš na drugačni način ukvarjat kot se je s teboj tvoja mama, pa babica.....pa tvoj učitelj vzgojiteljica. da rabijo drugačen pristop....

 

tukaj govorite samo o lepih lastnostih pa čutenju pa ljubezni ....nobeden pa ne pove koliko jeze je lahko v tebi ...kako se lahko fino na eleganten način potegneš vase...zapreš kot konzerva :8): ravno zaradi nerazumevanja...

ker imaš drugačen prisitop...

 

Kako misliš otroku moraš dati čim manj vsebin....da se razvija.. otroka je treba spodbujat otroku je treba dati smernice...saj odločil se bo itak sam. Nisem pristaš tega ajde zdaj pa med volkove in se uči življenja...še mačka svoje mladiče uči loviti miške....ko odrastejo da si sami znajo priskrbeti hrano.

 

Ja so pa samo otroci...nič drugega samo otroci x;)x

 

Samo tko mal prosto po prešernu....citirala sem pa tale post, da sem mal dobila iztočnice.. xDDx

xsrcx

 

Toj vse res :palec: :palec: :palec: .Sam najprej morš verjet da obstajajo.Sicer je pa to itak od vsakega posameznika izbira x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšni indigčki trpijo, trpijo zelo globoko ravno zaradi nerazumevanja okolice...ker je pač drugačen, ker drugače razmišla drugače vidi svet.

Oh, revčki... Ker drugi otroci so vsi razumljeni od okolice, ker niso drugačni, sploh ne. Samo indigo so drugačni. xrolleyesx

 

da rabijo drugačen pristop....

A to pomeni, da se mora zdaj cel svet prilagoditi krhkim "indigom", ki če se enkrat zadereš nanj ali ga kaznuješ, ime potem travmo celo življenje?!

 

Ja so pa samo otroci...nič drugega samo otroci x;)x

Ja, otroci so otroci. In vsak med njimi je drugačen in zahteva svoj pristop.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, revčki... Ker drugi otroci so vsi razumljeni od okolice, ker niso drugačni, sploh ne. Samo indigo so drugačni. xrolleyesx

 

No no Alan New.Ne sodi o stvareh ki jih ne poznaš.Najprej doooobr prever,spoznaj nekej ljudi ki se imajo za to, pol pa piš take zadeve.Tak si k Kabalist.On je celo knjigo napisov o tem pa tut enega ni spoznov xrolleyesx al vsaj povohov.Toj k da bi pisov o Havajih, kjer vem skoraj vse o njih pa nism bil tm.Pazljivo z takim besedam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, revčki... Ker drugi otroci so vsi razumljeni od okolice, ker niso drugačni, sploh ne. Samo indigo so drugačni. xrolleyesx

A to pomeni, da se mora zdaj cel svet prilagoditi krhkim "indigom", ki če se enkrat zadereš nanj ali ga kaznuješ, ime potem travmo celo življenje?!

Ja, otroci so otroci. In vsak med njimi je drugačen in zahteva svoj pristop.

 

ne vem če se razumeva ,,,mislim da ne ker ti trobiš svoje... xrolleyesx xDDx pa najberž da te ne bo tudi kdo bolj vešč prepričal...pa saj vseeno ane. x;)x Sva pač vsak na drugem bregu ...

 

Nima se nihče prilagajat drug drugemo.ali pač..samo, če sama vidim da je človek bolj občutljiv al pa bolj razborit...najberž ne bom k njemu pristopila grobo...da se bo revček skoraj zjokal...kot na nekoga, ki je bolj agresiven najberž ne bom agresivno stopila k njim ker jih bom najberž dobila po ....-v tem je štos. Pa saj najberž ti to dober veš......a ne x;)x

Indigo so Alen....sem pa povedala niso nič oh in sploh ampak so.

 

Kaj veš kakšne travme lahko nastopijo če se nekdo dere nate 8 let (npr osnovna šola)....ali pa ti pripopa neprilagojenost. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

 

xsrcx xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem če se razumemeva ,,,mislim da ne ker ti trobiš svoje... xrolleyesx

Tudi "indigo" trobijo svoje in niso sposobni spustiti določenih iluzij.

Indigo so Alen....sem pa povedala niso nič oh in sploh ampak so.

Ja, ti nisi tega napisala, vendar je na splošno tako, da se ima "indige" za neka nadbitja (pa vendar krhka), tudi če se sami nimajo za kaj takega. xrolleyesx

Kaj veš kakšne travme lahko nastopijo če se nekdo dere nate 8 let (npr osnovna šola)....ali pa ti pripopa neprilagojenost. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Ja, vem. A tega ne doživljajo samo "indigi".

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, vem. A tega ne doživljajo samo "indigi".

 

Tudi to je res ja.... :palec:

 

JA, vsi trobimo po svoje.....samo iz tega bi lahko pa ratala zelo ubrana melodija.... x:)x samo uglasit se mormo... x;)x

 

Da ste eni prodajalci megle. :)

 

Ja eni so pa res ...pa včasih še indigi niso....treba bit mal izbirčen...selekcija xDDx

 

čav xsrcx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.auracolors.com/test.htm

 

tole je en zanimiv test :)

 

Moj rezultat... :eek: x?x x?x x:Dx

 

http://www4.slikomat.com/06/1101/011107gdwr.jpg

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...