Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

js mam pa vse okoli 3-5 razn

sensitive in modre..ki ju mam 9 in red overlay o xrolleyesx

 

Bi bilo moje tudi... x:Dx

Par let nazaj... :vragec: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za tole si bo pa treba kr cajt uzet xrolleyesx

Mogoce drugic.

Evo kle je en krajsi, verjetn butast, ampak smesen:

Ker super heroj si?

Jaz sem - Green Lantern

Hahaha

 

x:Dx x:Dx :vragec: x^x x^x

Jaz tudi! x^x x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: xrolleyesx :vragec: x:o)x

Same laterne... x:o)x

Pa koji je to k*** ta zelena laterna?

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sem pa super man x8Dx x:o)x

in sicer 85% supermana, pol je pa tud že takoj za njim green lantern in sicer 80% xrolleyesx xDDx

pa kdo sploh je ta green lantern? :inocent: prvič slišim.

no ostale pa mislim, da sta oba pustila daleč za sabo. matr sem super.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekako pred 75 leti je v osrčju Evrope prišel na oblast nekdo, ki je trdil, da so določeni ljudje genetsko nad drugimi. Vzporednice z indigo ljudmi se kar same ponujajo. Tisti stric s smešnimi brčicami je bil v svojem okolju neprilagojen, niso ga jemali resno. Posledice? nekaj 10 milijonov ljudi je končalo svoje življenje zaradi te drobne norosti. Mene vedno zmrazi, ko pomislim na vehementno nakladanje neprilagodljivežev, da so genetsko nekaj nad ostalimi. Zdaj se mnogi temu smejijo, a morali bi se bati. Teorija o večvrednosti, najsi bo še tako lepo zavita v neke duhovitniške floskule, je silno nevarna. Vedno se okolje najprej smeji, a vse smeh mine, ko takšna ideja postane oblast. Pretiravam? Malce se ozrite okoli in se zbudite!
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

I'm back x:o)x

 

Tvoja zaskrbljenost Kabalist je po mojem mnenju odvec, vsaj kar se nas indigo otrok tice.

Mi se ne bomo nikoli grupirali v neke skupine, ki bi s svojo "superiornostjo" obvladovati mase ali da bi to podpirali.

Zavzemamo se ravno za nasprotno: Vsi drugacni, vsi enakopravni!

To bodo poceli, pocnejo ali so poceli drugi.

Zato lahko recem, da razumem tvojo zaskrblejnost in ponavljanje le te, vendar je res odvec x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zgodovina mende uci da je homo the sapiens isto z rocno govorico in gorjaco v rokah dopovedoval

/beri/ VBIJAL V GLAVO neandertalcu x:Dx

 

in ucijo tudi da se zgodovina rada ponavlja

 

mi neandertalce///nekdo drugi nas///in spet nekdo njega.... :palec:

 

Tvoja zaskrbljenost Kabalist je po mojem mnenju odvec, vsaj kar se nas indigo otrok tice.

Mi se ne bomo nikoli grupirali v neke skupine, ki bi s svojo "superiornostjo" obvladovati mase ali da bi to podpirali.

Zavzemamo se ravno za nasprotno: Vsi drugacni, vsi enakopravni!

To bodo poceli, pocnejo ali so poceli drugi.

Zato lahko recem, da razumem tvojo zaskrblejnost in ponavljanje le te, vendar je res odvec

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tle na forumu si mogoče upam to dovolt Unis,tm u RL udzunej pa niti slučajn x;)x x:)x .Tko da so te oznake za nekej druzga, nekej več, nekej special odveč.Jest tega enostavno nebi prenesu.

 

Sicer je pa to nekej podbnga k arheologija kjero prakticiram.Marskdo mi reče: pa kaj zaboga vidš v tem da gonš kramp, lopato pa drugo orodje po cele dneve na nekem izkopališču.A ste vsaj kej zlata najdl.Odgovor je čist enostavn-ljubezen do tega početja,pisanje nove zgodovine,pričakovanje nekega iskanja,nova prostranstva in mogoče celo tvoj ime pod najdbo v muzeju.Hja za večino smo sam podalšek SCTja x:Dx x:Dx x:Dx ali čudakov ki jih občudujejo in h krati imajo za norce x:Dx .

 

Ravno tako je pri tej Indigo zadevi.Upam da ne boste užaljeni, ampak enostavno ne razumete.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem spremljal polnočni klub, kjer je bila tema "indigo otroci" in seveda tudi odrasli.....kaj mislite o tem.

 

Sem iskal v iskalniku, a nisem našel nič podobnega, če je pa že kaka taka tema bila jo mo pa Marsa združila...

 

Mogoče za izhodišče moje mnenje. Indigo naj bi bila vijočlična barva avre, vendar mi to ravno nekaj ne štima. Sam sem videl kar nekaj slik avre, tudi različne slike istih ljudi in tudi vem, da se avra nenehno spreminja glede na naše trenutno energetsko stanje, v bistvu je to samo izžarevanje naše energije, kake barve bomo pa mi to videli, je pa predvsem od tehnologije odvisno, po kaki tehnologiji spremenimo to energetsko stanje v vidno polje našega očesa. Nenazadnje je ta energija tudi toplota, ki jo zaznavamo z daljnogledi za nočno opazovanje, pa nhče tam ne govori o barvi avre.

 

Drugo kar me je motilo je bilo predvsem to, da je avtorica knjige vseskozi govorila o lastnih izkušnjah, v bistvu pa nič določenega povedala, vser brez dokazov in primerov, nekaj na splošno, prav tako kot naj bi bilo, pa saj kako naj bi bilo nas tako večina tu gor na forumu ve, prav tako pa vemo, da še dolgo ne bo tako, da bodo še dolgo vstavljene varovalke v vesoljni programu vsesplošne ljubezni, vse do tedaj, ko bodo lahko univerzalne informacije zlorabljene za čisto individualni namen koristi posameznika, dokler bodo te zlorabe obstajale, tudi svetlosti ne more biti, saj nenazadnej se prav na teh zlorabah in manipulacijah učimo in iščemo pravo pot v vesoljno ljubezen......

 

tok za začetek.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KAKE FORE

 

INDIGO,NEINDIGO,NEKI UMES...

no ja pa si tako zamisljam,,,

mamo matico///mamo vijak///in mamo neki kar naj bi ta matica in vijak skp drzala,,,,

 

ja. :vragec:

sedaj se pa pejte predalckat... :palec:

 

posebej tisti ki dolocate kaj je treba vmes dat in kolko privit... :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja pa razumem unisa pa razumem Indiga. pa se mi zdi tud že mal bedast poslušat sam ne razumete.. razloženo je že blo. kdor je hotu razumet je razumel. glih kej novga mislim pa da res ne morte več povedat.

je blo čist fajn obrazložen.

 

razumem pa tud všeč mi je unisovo razmišljanje. se kar strinjam z njim.

 

v čem je problem. preveč ste/si se vpletal pa pojasnjeval vsakmu posamezniku.. večina je bla razočarana.

napisal bi (pa sej si) pač svoj pogled na indigo..na njihove kazatelje..tolmačenje pa pustu vsakmu posamezniku.

kot si sam velikrat reku..vsak ve zase.

ostalo te ne briga..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Zelo dober post! :palec: :palec: :palec: Se strinjam x:)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tvoja zaskrbljenost Kabalist je po mojem mnenju odvec, vsaj kar se nas indigo otrok tice

Tako so govorili mnogi pred tabo in nekateri od teh so zatem, ko so okusili slast oblasti počeli nekaj čisto drugega. Žal te zgodovina demantira. Ko so tisti, kateri se imajo za nekaj več še v manjšini, pač morajo tako govoriti. Ko pa pridejo h koritu, ploščo zamenjajo z gorjačo. Večji, kot je napuh, hujša je absolutistična samopodoba in strašnejši so rezultati...

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni v tvoji moci...

 

se bo najdu en k bo verjel in vedu da edino on s svojim vedenjem lahko uveljavi in upelje red,,,

sistem ureditve zivljenja na zemlci,,,

 

in bo ybral somislenike k bodo ya to,,,

 

in bomo meli znanstveno fantastiko seziganja vesc v 21 st.,,,

 

jap,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, Indigo, a vidš poanto?

 

Glej to tko, od tebe sm ene 10 let mlajši pa sam sem "poseben", tko da ne ti men razlagat kaj ne razumem, če sem pa sam indigo...

 

hahahaha

 

 

Ja pa kaj če si x:Dx x:Dx x:Dx .Ne vidm tle nč tazga x:Dx x;)x Tko kej Nols reku: vsak najbolj zase ve

 

.

 

Ok, Pravi Indigo ali ne, sam način, da je treba pokazat svetu Ur I special, je prow mimo.

 

 

Se popolnoma strinjam x:px .In hkrati tudi umikam iz tle ker nima smisla x:Dx x:Dx x:Dx .Se vidmo v drugih temah.Kar je blo napisanga je blo(temo smo kr obdelal) in to kar se zdaj dogaja je samo novi krog in jovo na novo.Kdo je kaj itak nima veze, ker to ni bil moj namen, temveč pokazat kako Indigovc razmišla,deluje.TAko je že veliko da tema obstaja, in marsikomu bo v pomoč v novo znanje.

 

Popravlam zadnjo izjavo da ne razumete, v da razume tisti ki hoče, ki pošnofa zadevo, spozna koga osebno.

 

Pač moje mnenje,moja želja x;)x

 

Indigo aut.

 

Brez zamere prosim in lepe želje vsem x;)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da smo vsi posebni

Tako je. Vsakdo od nas je enkraten individum, nujno potrebna sestavina božjega načrta in otrok posega božje previdnosti. Problem nastane, ker nekateri pomislijo, da so nekaj več & iznad sveta zaradi nekih svojih osebnostnih neskladij. Nekateri, ki se imate za indigo in to izpostavljate, imate resno težavo pri osebnostni rasti. S takšnim proti sebi usmerjenim napuhom ste na poti sebičnosti, strahu, navezanosti in še česa. Zgodovina mi daje prav, čeprav bi se glede tega rad motil.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja pa kaj če si x:Dx x:Dx x:Dx .Ne vidm tle nč tazga x:Dx x;)x Tko kej Nols reku: vsak najbolj zase ve

Se popolnoma strinjam x:px .In hkrati tudi umikam iz tle ker nima smisla x:Dx x:Dx x:Dx .Se vidmo v drugih temah.Kar je blo napisanga je blo(temo smo kr obdelal) in to kar se zdaj dogaja je samo novi krog in jovo na novo.Kdo je kaj itak nima veze, ker to ni bil moj namen, temveč pokazat kako Indigovc razmišla,deluje.TAko je že veliko da tema obstaja, in marsikomu bo v pomoč v novo znanje.

 

Popravlam zadnjo izjavo da ne razumete, v da razume tisti ki hoče, ki pošnofa zadevo, spozna koga osebno.

 

Pač moje mnenje,moja želja x;)x

 

Indigo aut.

 

Brez zamere prosim in lepe želje vsem x;)x xsrcx

 

ja pa jade...

 

itak she ena indigovska,,,

mi pa med matico in vijakom vsi v jok,,,

 

??? saj si ne upam niti vprašat.... :inocent:

 

a mas dobre yoske x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

biti nekdo in biti to kar si,,,

 

drugacen za druge...

 

drugi drugacni zate...

 

lastno zavedanje drugacnosti ali nauceno od nedrugacnih,,,

 

od koga spoznas pomen besede drugacen,,,

 

kaj pomeni beseda drugacen za drugacne od drugacnih,,,

 

kdo je normalen,ki doloca kriterije drugacnega,,,,

 

in kdo drugacen,ki te kriterije razume in sprejme,,,

 

katerih je vse vec,,,

 

in cemu,,,

 

zakaj,,,

 

koliko casa se,,,

 

do spoznanja,,,

 

da obstajata vzrok in posledica,,,

 

kot bedno meseno bitje pa me muci naslednje,,,

 

a ni prej posledica in zatem vzrok,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

biti nekdo in biti to kar si,,,

 

drugacen za druge...

 

drugi drugacni zate...

 

lastno zavedanje drugacnosti ali nauceno od nedrugacnih,,,

 

od koga spoznas pomen besede drugacen,,,

 

kaj pomeni beseda drugacen za drugacne od drugacnih,,,

 

kdo je normalen,ki doloca kriterije drugacnega,,,,

 

in kdo drugacen,ki te kriterije razume in sprejme,,,

 

katerih je vse vec,,,

 

in cemu,,,

 

zakaj,,,

 

koliko casa se,,,

 

do spoznanja,,,

 

da obstajata vzrok in posledica,,,

 

kot bedno meseno bitje pa me muci naslednje,,,

 

a ni prej posledica in zatem vzrok,,,

 

 

 

xcivx besede, besede, besede

 

če bi malo utihnil, bi se morda še začutil

 

in če bi se začutil

 

se ne bi takih trotlarij spraševal

 

ampak bi užival

 

xrolleyesx x^x đizus pa nisn indigo , dans sm black x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...