Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Ok, berem in berem in moj silni ego ne prenese več.Nujno moram povedat kaj si jaz mislim, ker mora bit zelo pomembno..

sarkazem detektor ON, prosim...

(Joke, če bom koga užalil naj se zave, da je moj ego kriv, ne jaz :xx!: )

Prvo kot prvo, že od zmeraj sem bil proti popredalčkanju ljudi...

Kaj naj recem na vse to?

Seveda mi je najlazje rect, da me ne razumete. Dejansko je to le povzetek vsega v eno besedo,

ko postekam, da nima vec smisla razlagat tistim, ki niso pripravljeni prisluhnit.

Podoba cloveka, ki si jo ustvaris preko nejgovega pisanja po forumu zihr ni prava.

Ce bi se dalo vse opisat z besedami, zakaj mamo pol recimo slike?

 

Ma sej kaj bi vam sploh razlagu kak sem v resnici... Se najbolj je tko k je Indigo napisu:

"Kar je blo napisanga je blo(temo smo kr obdelal) in to kar se zdaj dogaja je samo novi krog in jovo na novo.

Kdo je kaj itak nima veze, ker to ni bil moj namen, temveč pokazat kako Indigovc razmišla,deluje.

TAko je že veliko da tema obstaja, in marsikomu bo v pomoč v novo znanje.

 

Popravlam zadnjo izjavo da ne razumete, v da razume tisti ki hoče, ki pošnofa zadevo, spozna koga osebno."

 

 

 

 

 

ja pa razumem unisa pa razumem Indiga. pa se mi zdi tud že mal bedast poslušat sam ne razumete.. razloženo je že blo. kdor je hotu razumet je razumel. glih kej novga mislim pa da res ne morte več povedat.

je blo čist fajn obrazložen.

 

razumem pa tud všeč mi je unisovo razmišljanje. se kar strinjam z njim.

 

v čem je problem. preveč ste/si se vpletal pa pojasnjeval vsakmu posamezniku.. večina je bla razočarana.

napisal bi (pa sej si) pač svoj pogled na indigo..na njihove kazatelje..tolmačenje pa pustu vsakmu posamezniku.

kot si sam velikrat reku..vsak ve zase.

ostalo te ne briga..

:palec: Tenks

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako so govorili mnogi pred tabo in nekateri od teh so zatem, ko so okusili slast oblasti počeli nekaj čisto drugega. Žal te zgodovina demantira. Ko so tisti, kateri se imajo za nekaj več še v manjšini, pač morajo tako govoriti. Ko pa pridejo h koritu, ploščo zamenjajo z gorjačo. Večji, kot je napuh, hujša je absolutistična samopodoba in strašnejši so rezultati...

Se strinjam s tabo. Nisi povedal nic novega, sam kaj ma to veze z indigo otroci?

Mislim to velja za ljudi na sposno, kot velja, da imajo ljudje dve nogi in dve roki.

Jaz ne poznam indiga, ki bi pocel karkoli od zgoraj napisanega in tudi vem, da se kaj tazga ne bo zgodilo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj tnx?

pač napisal sem svoje mnenje..ker tole napadanje na "vas" se mi zdi res bedasto.

napadanje na kogarkoli se mi zdi bedasto.

 

pač en hitrej teče, en hitrej računa, drugi ma bolj razvito čustveno inteligenco..in kle je pač govora recimo o tem..

tema je odprta - a se nej ne bi govoril o tem? čemu pol tema.

 

po mojem bi se mogl vprašat vsi ti (pre)mnogi, katerih ego je bil tako ranjen..zakaj je tako..

 

js bi tud rajši hitrej teku, računal, bil indigo.. a jebiga x;)x

 

štekam pa tud unisa..pa mu dam prav. sam bi se te "vaše" zadeve lotil veliko bolj previdno.

a hkrati tud bolj vpogledno za publiko.

vse ni za vse.

 

po drugi strani se mi pa zdi nekaj najbolj bedastega razvnet strasti..(Indigo si pravzaprav, če dobro pomisliš, pričakval kaj drugega?) potem pa enostavno pobrati šila in kopita. jezus je šel na križ x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako je. Vsakdo od nas je enkraten individum, nujno potrebna sestavina božjega načrta in otrok posega božje previdnosti. Problem nastane, ker nekateri pomislijo, da so nekaj več & iznad sveta zaradi nekih svojih osebnostnih neskladij. Nekateri, ki se imate za indigo in to izpostavljate, imate resno težavo pri osebnostni rasti. S takšnim proti sebi usmerjenim napuhom ste na poti sebičnosti, strahu, navezanosti in še česa. Zgodovina mi daje prav, čeprav bi se glede tega rad motil.

Kaj sem pa jaz vec k ti? Rekel sem, da sem indigo otrok in da se strinjam s tem, da imam nekaj sposobnosti, ki jih drugi ljudje nimajo. Ti pa me prepircujes, da tega ne bi smel povedat, ker ze s tem, da priznavam to moznost, ogrozam tebe in vse ostale, ki niso enaki.

Jaoj bolj, da ne povem na glas, da sem peder, kr pol gremo loh v naslednji krog, da pedri ogrozajo ostale. Pa da se bojo zacel grupiral v skupine in ko bojo prisli na oblast bojo bogi vsi, k niso enaki njim... Pazte se jih. Kr neki xrolleyesx

 

zakaj tnx?

pač napisal sem svoje mnenje..ker tole napadanje na "vas" se mi zdi res bedasto.

napadanje na kogarkoli se mi zdi bedasto.

 

pač en hitrej teče, en hitrej računa, drugi ma bolj razvito čustveno inteligenco..in kle je pač govora recimo o tem..

tema je odprta - a se nej ne bi govoril o tem? čemu pol tema.

 

po mojem bi se mogl vprašat vsi ti (pre)mnogi, katerih ego je bil tako ranjen..zakaj je tako..

 

js bi tud rajši hitrej teku, računal, bil indigo.. a jebiga x;)x

 

štekam pa tud unisa..pa mu dam prav. sam bi se te "vaše" zadeve lotil veliko bolj previdno.

a hkrati tud bolj vpogledno za publiko.

vse ni za vse.

 

po drugi strani se mi pa zdi nekaj najbolj bedastega razvnet strasti..(Indigo si pravzaprav, če dobro pomisliš, pričakval kaj drugega?) potem pa enostavno pobrati šila in kopita. jezus je šel na križ x;)x

Se enkrat hvala :palec:

Hvala pa zato, ker si napisal to kar sem sam hotel povedt.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fora je to, da je neumno oznacit tak nacin razmisljanja za Indigo. Tak nacin je bil vedno prisoten in vedno bo, tudi Cutenje, ki s tem pride. Celo mozno je, da je svet pac zacel ceniti neke vrednote in norme, ter so s tem ljudje, ki imajo sedaj oznako Indigo dobili priloznost. Ce je zemlja v nekem prehodu ( in je se to odraza, kot Indigo ) to se ne pomen, da je potrebno na veliki zvon obesati cloveske poudarke tega razvoja.

 

Nima veze to je le proriteta ega. Skromnost pa je tudi lepa cednost. MOje mnenje je pac, da malce bolj poudarjena Cutnost ni dober razlog, da bi mislil, da Cutim kaj prevec drugace od drugih. Ker v resnici sploh ne -> samo zaspal nisi nekej vmes to je vse :palec:

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm..ja kabalist, zgodovina se ponavlja.

drži kot pribito. samo..se ti ne zdi, da je vse te podobnosti iz zgodovine le prelahko najti..da pa bi delal kakršnekoli zaključke iz tega.. xrolleyesx

 

ti indigce primerjaš z nacisti.. ok. js jih bom pa z judi - žrtvami nacistov. tebe pa bom primerjal z nacistom.

judi - ja so se imeli za izbran narod. izbran od Boga. hm..ja recimo, da se imajo tud indigci.

 

teb gre to zlo v nos..sej bi pravzaprav ti bil rad oni. čeprav boš zanikal..en mal zavidanja pa le seka ven.

in že pade neka teorija o večvrednosti arijske rase - če se ne motim si ravnokar napisal neko knjigo v kateri že pridno razpihuješ neko sovraštvo nad indigci - mal pretiravam, ampak sej ti tud. sej je sam fantastika boš reku..a tista teorija (ne vem že od koga..sam mislim, da enga danca o večvrednosti določene rase - ki je bla s strani ancistov napačno razlagana) pa ni bla..zame je bla glih tko fantastika.

 

pa tud..so židje pravzaprav komu kaj hotli..ne glih skromni res niso bli. pa večinoma kar premožni. to so jim zavidali.

zavist..nestrpnost..in kdo tukajle koga napada - indigi tebe ali ti njih?

 

 

sej ne rečem. tud sam si kdaj rad koga privoščim pa mal bluzim. sam ne bom pa nonstop lajnal ene in iste.

brez, da bi prisluhnil protiargumentom..

 

jap..take stvari naj za moje pojme ostanejo v tvoji fantazijskih knjigah.

je že izšla? bi jo rade volje prebral. če izdaš njen naslov?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po drugi strani se mi pa zdi nekaj najbolj bedastega razvnet strasti..(Indigo si pravzaprav, če dobro pomisliš, pričakval kaj drugega?) potem pa enostavno pobrati šila in kopita. jezus je šel na križ x;)x

 

Mah pričakoval,upal sem mogoče na mal več razumevanja, pa vidm da ga nism deležen ne tle, kot v RL.Mah sej po en stran mi je vseen x:)x .Itak je bil moj glavni namen da dam to mal iz sebe, da širim informacije tistim ki jih to zanima, pa nekaterim je to všeč še večim trn v peti.Btw sm še dva spoznal ki sta tud indigca , enega poznam osebno in enega ne in bil fasciniran kako smo kjub razlikam tako istih misli.

 

Kabalistu bi sam svetovov naj za božjo voljo najprej nekoga spozna ki to je, preden obsoja in piše knjige o tej zadevi xrolleyesx , sicer its your way Kabi x;)x i dont mind so much x:)x

 

Vesel sm za une k to razumejo xsrcx .Drgač pa nč hudga.Jebat ga takle mamo x:)x ..Mislim da sem svoje odpjevao x:Dx x;)x

 

Velik lepega vsem x;)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

itak! maš ti yobe? :vio:

 

NE ME ZEBAT,,, x:Dx

 

xcivx besede, besede, besede

 

če bi malo utihnil, bi se morda še začutil

 

in če bi se začutil

 

se ne bi takih trotlarij spraševal

 

ampak bi užival

 

xrolleyesx x^x đizus pa nisn indigo , dans sm black x:o)x

 

PRVO JE BLA POSLEDICA,,,

BOG NI SPREJEL KAJNOVE ZGALNE DARITVE,,,

KAJN JE ZGAL RASTLINE IN BOGU NISO DISALE,,,

POSLEDICA ,,,ZAVRNJENO,,,

KAR JE BIL VZROK DA JE KAJN ABLA PO GLAV POCU,,,

IN POSLEDICA TEGA JE VZROK NASEGA OBSTOJA,,,

 

PROSTO K PASULJ,,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisi povedal nic novega, sam kaj ma to veze z indigo otroci?

O ja, jo ima. Tudi Indigo ljudeki bolj ali manj odkrito mislite, da ste nekaj posebnega, nekaj več. Že samo (samo)oznaka - Indigo že nekaj pove. Tako kot je pred desetletji nekdo s smešnimi brki bluzil o Arijcih. Tudi oni so po lastni filozofiji trdili, da so evolucijska nadgradnja ipd. Začelo se je smešno, a končalo...

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pol sem pa ružna...??? :o|o: neki more bit... :wOOt: te ne rajcajo rastline? x:)x

 

te s koprivo zrajcam,,, x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje mnenje je da Indigo otroci niso nič 'boljši' od drugih, le kvaliteta je drugačna. Bog nima "favorite" avre, ali rase, kraja, višine, teže in ne vem kaj še vse na človeku.

 

Vsak z nekimi svojimi kvalitetami izpolnjuje določen namen

Popravljeno -> white fish
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje mnenje je da Indigo otroci niso nič 'boljši' od drugih, le kvaliteta je drugačna. Bog nima "favorite" avre, ali rase, kraja, višine, teže in ne vem kaj še vse na človeku.

 

Vsak z nekimi svojimi kvalitetami izpolnjuje določen namen

 

 

No končn je en normaln napisov :palec: :palec: :palec: x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No končn je en normaln napisov :palec: :palec: :palec: x:)x

Hvala za kvalifikacijo :xx!:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, Ville... :vragec:

 

lih prej sem razmišljala

 

"a nisi ti nagravžno poročen"? x:Dx

 

ja ponči....

povej zdaj...

ti med krake zlezem...

ti na hrbet skočim,,,

al bi rada ritno aerobiko prakticirala...

zelje peštala...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ndigo otroci niso nič 'boljši' od drugih, le kvaliteta je drugačna

Natanko tako - samo napuha imajo več in so bolj razvajeni, misleč, da so nekaj posebnega in si lahko dovolijo nekaj več.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Natanko tako - samo napuha imajo več in so bolj razvajeni, misleč, da so nekaj posebnega in si lahko dovolijo nekaj več.

To seveda lahko recemo tudi za vse ostale: kabaliste, kristjane, mnuslimane, budiste,...

Kot tudi za pravnike, zdravnike, inžinirje...

 

Vsi so razvajeni, misleč, da so nekaj posebnega.

Kaj torej je tu narobe oz ni prav?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da eni ne veste kaj bi radi... nekaj bI, ker vas črviči en črv... :vragec: to si pa lahko sami pomagate pri tem, :inocent: mazilo za hemoroide pa dobite v lekarni. xcivx xcivx x:Dx

 

TI ŽE VEŠ kje se taka mazila dobi :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi so razvajeni, misleč, da so nekaj posebnega.

Kaj torej je tu narobe oz ni prav?

Tu se pa motiš. Večina kabalistov, inženirjev, zdravnikov ipd. sebe običajno ne vidijo kot nekaj posebnega, nekaj, kar zahteva posebno pozornost. Indigo se imate za nekaj posebnega, za nekakšen skok v evoluciji, a ste pravzaprav samo skok v razvajanju. V neke genetske posebnosti ne verjamem, dokler mi verodostojni dokazi tega nedvoumno ne dokažejo. Poudarjam - nedvomuni, saj se zavedam, da vsaka citostatska, enetska ali kromosomska analiza hitro ovrže idejo o tej indigo pravljici. No ja, ta fenomen je vsaj za nekaj uporaben - v moji knjigi ima ključno funkcijo x:Dx . Vsaj ena korist... x:Dx x:Dx

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za kvalifikacijo :xx!:

 

 

Šta te muči njofra x:Dx

 

Indi pa ne da si brez neta :inocent: x:Dx x:Dx

a so se mal zvezde zarotile, dej no prid nazaj x:Dx :vio: x;)x

je prazn tle brez tebe x;)x

 

Ja ja..evo mene x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

name='Kabalist' date='22. Nov 2006, 22:29' post='747762']

Tu se pa motiš. Večina kabalistov, inženirjev, zdravnikov ipd. sebe običajno ne vidijo kot nekaj posebnega, nekaj, kar zahteva posebno pozornost

 

x:Dx x:Dx x:Dx .Slab opazuješ ti svet okol sebe.Moj osebni zdranik je navajen trepetanja svojih pacietnov pred njegovo veličino "vseznanja".Ko jaz pridem in debatirava na istmu nivuju kot to počne z svojimi kolegi pa je šokiran,zgubljen.Diagnoze sm postavljov v preteklosti sam, ker je površen in mi pol ena v lekarni več pove v 5h sekundah kot on v 15h minutah.Tolk o belih bogovih.

 

.

Indigo se imate za nekaj posebnega, za nekakšen skok v evoluciji, a ste pravzaprav samo skok v razvajanju. V neke genetske posebnosti ne verjamem, dokler mi verodostojni dokazi tega nedvoumno ne dokažejo. Poudarjam - nedvomuni, saj se zavedam, da vsaka citostatska, enetska ali kromosomska analiza hitro ovrže idejo o tej indigo pravljici. No ja, ta fenomen je vsaj za nekaj uporaben - v moji knjigi ima ključno funkcijo x:Dx . Vsaj ena korist... x:Dx x:Dx

 

Sej zel pa loh že mal ploščo obrneš a ne x:Dx x:Dx x:Dx .Upam da ma stran B tut x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja pa kaj če si x:Dx x:Dx x:Dx .Ne vidm tle nč tazga x:Dx x;)x Tko kej Nols reku: vsak najbolj zase ve

Se popolnoma strinjam x:px .In hkrati tudi umikam iz tle ker nima smisla x:Dx x:Dx x:Dx .Se vidmo v drugih temah.Kar je blo napisanga je blo(temo smo kr obdelal) in to kar se zdaj dogaja je samo novi krog in jovo na novo.Kdo je kaj itak nima veze, ker to ni bil moj namen, temveč pokazat kako Indigovc razmišla,deluje.TAko je že veliko da tema obstaja, in marsikomu bo v pomoč v novo znanje.

 

Popravlam zadnjo izjavo da ne razumete, v da razume tisti ki hoče, ki pošnofa zadevo, spozna koga osebno.

 

Pač moje mnenje,moja želja x;)x

 

Indigo aut.

Brez zamere prosim in lepe želje vsem x;)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...