Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Slab opazuješ ti svet okol sebe.Moj osebni zdranik je navajen trepetanja svojih pacietnov pred njegovo veličino "vseznanja".Ko jaz pridem in debatirava na istmu nivuju kot to počne z svojimi kolegi pa je šokiran,zgubljen.Diagnoze sm postavljov v preteklosti sam, ker je površen in mi pol ena v lekarni več pove v 5h sekundah kot on v 15h minutah.Tolk o belih bogovih.

Zamenjaj zdravnika! Povsod so dobri, slabi in povprečni. Ta tvoj sestavek me je precej razočaral glede tvojega intelektualnega dometa. Žal. Na enem primeru ne moreš delati sodbe o vseh. A ne dajem sodbe o sposobnostih tebe ali kogar koli, ki se ima za indigo. To umazano delo opravljajo vaša dejanja, vaše besede in vaša razmišljanja. Jaz samo komentiram glede na videno... x:Dx

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zamenjaj zdravnika! Povsod so dobri, slabi in povprečni. Ta tvoj sestavek me je precej razočaral glede tvojega intelektualnega dometa. Žal. Na enem primeru ne moreš delati sodbe o vseh. A ne dajem sodbe o sposobnostih tebe ali kogar koli, ki se ima za indigo. To umazano delo opravljajo vaša dejanja, vaše besede in vaša razmišljanja. Jaz samo komentiram glede na videno... x:Dx

 

Ta zdravnik je samo eden od mnogih in sem ga dav za tipičen primer.Seveda niso vsi taki kot praviš, sam ko govorim o teh stvareh potem ciljam na povrečje.In tle se pojavi v mnogih primerih kopleks belih bogov.In tak kot sem(človek ki rad dreza v sršenje gnezdo) ga ne mislim zamenjat, hm mogoče česa naučit xrolleyesx .

 

Kar sem označil z rdečo: komentiraš glede na videno???Prej bi reku na videno preko medijev brez da bi koga poznal osebno ga doživel kot osebo pišeš romane o Indigo fenomenu.Hm že Desirejki sm reku pri najinih privatnih debatah, daj to kot bi jaz pisal o Japoncih pa nikoli sploh nism bil na Japonskem.Ne vem čej to to Kabalist xrolleyesx .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tu se pa motiš. Večina kabalistov, inženirjev, zdravnikov ipd. sebe običajno ne vidijo kot nekaj posebnega, nekaj, kar zahteva posebno pozornost...

Ja seveda :o|o:

Me prav zanima kako bi reagiral povprecen zdravnik ali inzenir, ce bi mu en Mujo razlagal kako bi bilo bolje ravnati z otroci xrolleyesx

Obratno je pa obicajno druga pesem x;)x

 

Sej zel pa loh že mal ploščo obrneš a ne x:Dx x:Dx x:Dx .Upam da ma stran B tut x:Dx x:Dx x:Dx

xsmx

Indigo rules xsuperx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zamenjaj zdravnika! Povsod so dobri, slabi in povprečni. Ta tvoj sestavek me je precej razočaral glede tvojega intelektualnega dometa. Žal. Na enem primeru ne moreš delati sodbe o vseh. A ne dajem sodbe o sposobnostih tebe ali kogar koli, ki se ima za indigo. To umazano delo opravljajo vaša dejanja, vaše besede in vaša razmišljanja. Jaz samo komentiram glede na videno... x:Dx

... obcuteno

Hvala enako x;)x

Kr se tice pa dajanja sodbe nisi pa nic boljsi od nas ostalih

Natanko tako - samo napuha imajo več in so bolj razvajeni, misleč, da so nekaj posebnega in si lahko dovolijo nekaj več.

 

 

 

...daj to kot bi jaz pisal o Japoncih pa nikoli sploh nism bil na Japonskem.Ne vem čej to to Kabalist xrolleyesx .

xokx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tu se pa motiš. Večina kabalistov, inženirjev, zdravnikov ipd. sebe običajno ne vidijo kot nekaj posebnega, nekaj, kar zahteva posebno pozornost. Indigo se imate za nekaj posebnega, za nekakšen skok v evoluciji, a ste pravzaprav samo skok v razvajanju. V neke genetske posebnosti ne verjamem, dokler mi verodostojni dokazi tega nedvoumno ne dokažejo. Poudarjam - nedvomuni, saj se zavedam, da vsaka citostatska, enetska ali kromosomska analiza hitro ovrže idejo o tej indigo pravljici. No ja, ta fenomen je vsaj za nekaj uporaben - v moji knjigi ima ključno funkcijo x:Dx . Vsaj ena korist... x:Dx x:Dx

Pa gremo spet lepo od začetka x:Dx .

Prvič: nimamo se za nekaj posebnega, sploh se za nič nimamo, oznaka zaznamovanja, ki se je pojavlila je pač samo "obči" razpoznavni znak, pač beseda, ki gre v nos nekaterim ciničnim ekscentrikom. Nismo skok v evoluciji, ampak evolucija sama, ne mi ampak sploh vsi k se tega zavedajo.

V bistvu sploh ne obstajamo mogoče x:Dx :vio: se vam samo tako zdi, smo samo miselna refleksija svojih src prenesena v fizično realnost.

Skok v razvajanju? Koga že ? x:Dx :vio:

Razvajamo sami sebe in se mamo radi, a ne :vio: ? Mislim smešno je že tole pisanje, ker točno vem, kdo bo razumel kr pišem,

ne glede na to ali se poznamo ali ne lahko napišem še 100 stavkov al pa nobenga, na tisto frekvenco tisti k smo prklopljeni sploh ne rabimo pisat, ker bi že sam stik z očmi povedal vse. a ni že to zanimivo.

Vsekakor verjamem, da odobravaš in najbolj spoštuješ trdo delo na sebi, osebnostno in duhovno rast na podlagi gore prebranih knjig, takih in drugačnih izkušenj ter poglabjanja vase in študiranja recimo Kabale x;)x .

Mogoče je tvoja največja jeza na nas skrita v tem, da smo pač prišli do podobnih dognanj z malo manj dela ali oziroma precej manj ali pa nam je bilo kar jasno vse , je to tisto kar te najbolj jezi pr nas?

Vsi smo imeli take in drugačne izkušnje v lifu, ki so nam vsekakor tudi pustile pečat in če so nam stvari jasne , čeprav jih vsekakor tudi beremo, veliko, ampak izbiramo pazljivo zelo. x;)x kaj beremo namreč

Ljudje svojo jezo, zadrževana čustva v sebi, jok po ljubezni izražajo na take in drugačne načine, nekateri s športom, drugi s seksom, hrano, odnosi,alkoholom, drugi pa se ne zasvojijo z odvisnostmi se izražajo s pisanjem knjig, umetnostjo.

Da izživijo svojo notranjo bolečino. Tudi pisanje osvobaja čutiš to ne?

Ali pa pride trenutek, ko ti je sploh ni več potrebno izživeti se, se zliješ z okoljem naravo in izgine kot dežne kapljice, ki spolzijo s listov dreves.

Ne razumem besede razvajanje. To je pozitivno, razvajanje sebe duše in telesa, zato smo tukaj, da ljubimo sebe , ljudi svoje misli in telo. To je Zemlja, fizična realnost tukaj in zdaj. V bistvu mi je jasno vse kar hočeš povedat, ampak z moje strani nerazumljivo in smešno.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

 

Indigo out... x:Dx x:Dx xrolleyesx :vragec: :palec:

 

Me veseli da si se premislil... :palec:

Ne glede na to kaj sem pisal o indigih, bi bilo dolgčas tu noter brez tebe... x:Dx

Sem pa vedel da ne boš kar tako sp***il... x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od kdaj pa je razvajanje pozitivno? xrolleyesx

 

Ah, kakšna patetika veje od teh "indigovcev"...

Patetika xrolleyesx ?

Ne vem na kakšno razvajanje apeliraš, da ne bi bilo pozitivno. Jst ne govorim o vzgoji otrok.

Govorim o ljubezni do samega sebe, da si dovoliš, ljubezen, nežnosti, karkoli tud to je lahko razvajanje, miljon stvari.....

Očitno govorimo o različnih stvareh x;)x

Sm vznesena ja, sm polna navdušenja ja, mam življenje v sebi ja, ampak nisem patetična ne x:Dx x;)x

Ne priznavam te besede, če imam rada življenje, to kaj je nekomu patetika je relativno.

Moja duša lahko valovi iz ene frekvence v drugo, lahko čutim ljubezen, žalost, karkoli pa ne boš opazil ničesar, če opazuješ samo izraz na obrazu.

Opaziš sam če čutiš....takrat opaziš tudi spremembe :vio: xsrcx x;)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indigo out... x:Dx x:Dx xrolleyesx :vragec: :palec:

 

Me veseli da si se premislil... :palec:

Ne glede na to kaj sem pisal o indigih, bi bilo dolgčas tu noter brez tebe... x:Dx

Sem pa vedel da ne boš kar tako sp***il... x:Dx x:Dx :vragec:

 

Pa dobr nism dlih tip k bi nekej razmišlov kva bo naprej, bolj tip sedanjosti.Sam tisti trenutek sm res tko mislu.Zej je že bol x:Dx x:)x .Tnx za napisano vseen x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm mogoče česa naučit

Kopitar naj čevlje sodi. x:Dx

največja jeza na nas skrita v tem

Saj nisem jezen. Samo podajam mnenje in nič drugega. Mimogrede... v duhovnosti NI bližnjic. Med svojim planinskim udejstvovanjem sem spoznal, da so bližnjice samo navidezne in največkrat pomenijo več in težje za isto. Morebiti je v vsakdanjosti podobno.

jaz pisal o Japoncih pa nikoli sploh nism bil na Japonskem

Hm, moja knjiga je fantazijski roman zvrsti epska fantastika s primsesmi še nekaterih zvrsti F & SF, zatorej sem si pač dovolil določena pretiravanja, katera pa sem logično vgradil v napisano o "indigo fenomenu". Malce sem se zgledoval po vseh zgodovinskih fenomenih "nadljudi" (ne moreš verjeti, na kako različne načine se ta pojavlja in vedno ga spremlja podobna fenomenologija). Sicer pa vedno trdim, da ljudje nikoli niso privzeto zlobni in slabi. Vsakdo je privzeto dober in se privzeto trudi za dobro. Pač ne priznavam zla kot odvojene entitete obstajanja (ker pač nisem gnostik in se ne strinjam z gnostičnim pogledom na svet- saj veste - dober duh in zlobna materija).

Ljudje svojo jezo

Jeza je posledica absolutne usmerjenosti vase in postavljanje sebe pred svet okoli sebe. Jeza pač izhaja iz navezanosti.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa dobr nism dlih tip k bi nekej razmišlov kva bo naprej, bolj tip sedanjosti.Sam tisti trenutek sm res tko mislu.Zej je že bol x:Dx x:)x .Tnx za napisano vseen x;)x

 

no otroci,,,

pa imamo poleg belokožcev,romenokožcev,rdečekožcev,temnopoltnežev in raznoraznih kombinacij med vsemi temi kožcemi,,,

upoštevajoč še vse tiste ki jih ne znam imenovati,,,

ja uganili ste,,,

indigokožce,,,,

in katera je njih skupna lastnost,,,

 

JA POD VSEBARVNOKOŽCE SPADAJO,,,, x:Dx x^x x:o)x x8Dx :sori: :vio: :inocent:

:vragec:

 

"EH VIŠEK MOJE BREZBARVNOSTI,,,"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na preteklost bi že lahko sklepala kako to gre... ampak me kljub vsemu preseneča intelektualna površinskost določenih replik

xrolleyesx , glede na vse nazaj kar je bilo glede na vse naprej kar še bo x:)x :flower:

Presenečenje posledica česa je že ??? xrolleyesx

Moledujem za razsvetlitev, naj me nekdo razsvetli pls x;)x xsrcx :irs: xideax

Lep večer vsem skupej x:Dx xrosex

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

as kdaj pomislu d ljudje prprawlamo zemline pogoje živlena za koga druzga,,,

pa četud bomo k duše v njih žvel,,,

al pa oni žvijo v vas,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bla bla bla xrolleyesx bla bla x:Dx bla bla xcivx bla bla x:px bla bla x:o)x bla bla :vio: bla bla x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

NAČIN IN PISAVA NOVODOBNIH BITIJ, KI BODO POSLEDICA IN VZROK NAS,,,

IN VSEGA KAR SMO POČELI,,,

SPOČELI,,,

 

HM,,,

 

VELIKONOČNI OTOKI,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...