Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Hecno. Mimogrede, nikogar ne nameravam učiti. verjamem, da ima danes kar precej ljudi težave s temeljnim razumevanjem pisane besede. V večini primerov se želim držati določenih standardov pisane besede, ker pač spoštujem vsakogar na forumu. Trud za kvaliteto jezika izhaja iz spoštovanja, ne pa nekega lažnega jezikovnega svetništva. Kabala je jezik simbolov in alegorij, kjer je v vsakem simbolu skrivnost znotraj skrivnosti. Kar je za nekoga banalno, morebiti malce odvito besedilo, je za drugega pomembno sporočilo.

mojo sosedo poslušam z užitkom, ker je tako realna. bolj realna kot kakšna knjiga. ja tudi bolj realna kot biblija ali pa kakšna knjiga o kabali.

Vsak čas ima svoje vire modrosti.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh ja-- x:Dx

 

Kaj je duhovnost?

 

pumkinov post mi je všeč....ga razumem.....čisto preprosto.......pa se tudi strinjam z njim. Pa tudi začuti se ena toplina pa človečnost v njih , ja kar pri enih tega sploh ne začutiš.

 

Ni potrebno velikih pa učenih besed...pa je v njih več modrosti kot je v vseh knjigah sveta. Včasih se od nekega preprostega kmeta veliko več lahko naučiš kot pa od dr. agronomije x:Dx

 

Včasih razmišljam, ja zakaj so bile vse knjige tako zakomplicirano napisane ....najbrž zaradi tega da jih ljudje ne razumejo, da so imeli izbranci lahko nadvlado nad njim. x:)x

 

Pa še nekaj ....ne vem zakaj vedno nekaj podcenjujočega , če nekdo ne uporablja cel kup tujk pa zakompliciranih stavkov ...

 

Vsak ima svoj način razmišljanja pa svoj stil pisanja ...pa če ne žali ,pokaže do vsakega sogovornika spoštovanje.

 

no meni je pač všeč taka duhovnost, preprostost pa človečnost, se bom zdele nekaj spomnila kar mi je bilo povedano.enkrat..veš zakaj se je rodil Jezus, učlovečen mali bogec - BOG x:Dx , da bi ljudem pokazal da se ga ne bi več bali, da bi izginil strah, ki v človeku vedno povzroča dvom in ne deluje tako kot bi mogel , kot sem ga ustvaril--- s čisto ljubeznijo x:)x

 

Ah ja tako pač razmišljam .....ampak meni je moje razmišljanje všeč...ker najdem veliko Resnice v njej x:)x

 

Čav xsrcx

 

Mal sem skrenila s teme indigi no...al pa tudi ne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah čej skos eno te isto kdo je kej, kdo ni, enim je kul drugim ni...človk že rata mal zaspan pr vsemu tem.Še 10000 povem: AJ SPLOH VAŽN.

 

Dejstvo je da sm jest indigo otrok, eni to nočjo sprejet, eni hočjo, eni misljo nekej na pov....resnica je pa da to ne bomo spremenil ,ker mormo to sami v seb razčistit , ne tle gor.Zato dejmo debatirat o stvareh ki se dogajajo okoli nas in ki grejo mimo.V tem je vsaj napredek, prostor,nova energija,lepota xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....verjamem, da ima danes kar precej ljudi težave s temeljnim razumevanjem pisane besede.

 

Ma ja......slovenščina je jezik intelekta in čustev, zato je včasih pisana pogovorna beseda razumljivejša

od nekega visokega izrazja. In pomanjkanje enega ali drugega jo dela ali nerodno ali pa suhoparno...

Indigo otročajem po mojem ta jezik ful sede.....če sploh obstajajo, seveda....

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja......slovenščina je jezik intelekta in čustev, zato je včasih pisana pogovorna beseda razumljivejša

od nekega visokega izrazja. In pomanjkanje enega ali drugega jo dela ali nerodno ali pa suhoparno...

Indigo otročajem po mojem ta jezik ful sede.....če sploh obstajajo, seveda....

 

 

Absolutno se strinjam da more v literaturi,birokraciji,na mestih za javnost itd, bit knjižna slovenščina, ker na ta način je vse na nekem nivoju in po zakonih, ki so za vse enaki in razumljivi(vemo kok narečij je v Sloveniji), ampak ko pa nekdo govori skozi to pisavo, se izraža, kot se pa to dogaja tukaj kjer je vse bolj svobodno, se mi zdi, da tako nekako lažje vidimo dušo človeka, kakšen on je, kaj on je, ne pa da se skrivaš za pravopisom kot to počne Kabalist.Hm, optožba.Niti ne.Sicer počni kar hočeš vendar vedi da na ta način gradiš fasado okoli sebe.Ljudje te ne poznajo takega kot si.In ker je ta forum že tako omejen, ker si glede na napisano predstavljamo avtorja za tem, je tako še večji Eldorado.

 

Drugače pa ljubim slovenski jezik, ker ga čutim kot krasen,barvit in čudovit jezik v katerem je res nekaj čarobnega in se ga rad poslužujem v "uradnih" zadevah vsakdanjika xsrcx.Res je lep.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah čej skos eno te isto kdo je kej, kdo ni, enim je kul drugim ni...človk že rata mal zaspan pr vsemu tem.Še 10000 povem: AJ SPLOH VAŽN.

 

Dejstvo je da sm jest indigo otrok, eni to nočjo sprejet, eni hočjo, eni misljo nekej na pov....resnica je pa da to ne bomo spremenil ,ker mormo to sami v seb razčistit , ne tle gor.Zato dejmo debatirat o stvareh ki se dogajajo okoli nas in ki grejo mimo.V tem je vsaj napredek, prostor,nova energija,lepota xsrcx

:palec:

 

Joj Kabalist....a si ti zelo rad kompliciraš življenje...jaz vem, da ti sploh nis tako zadrgnen človek pa da si čist OK, ampak ti resnično mal pretiravaš...

Ma tud take rabmo x:Dx

Jaz ga veselo berem, sploh ce mi kej kontra argumetira.

 

Bom se enrkat reku Kabalistu hvala, da mi pomaga, da sam sebi postavljam dodatna vprasanja, k si jih drugac ne bi x:px

 

Indigo bi morali met nek forum kjer bi bili samo indigo brez vseh tistih ki se sprašujejo ali zanikajo obstoj indigov... kr tele debate o tem ali ja ali ne že res najedajo :o|o: xrolleyesx

 

pure indigo forum xsrcx

Hmm... pa sej taki forumi itak obstajajo. Men se zdi pa prov faj, da lahko tud tisti, k to niso kej kometirajo pa vprasajo.

Zakaj bi kogarkol izlocil x?x

 

 

Preprosto, ker temeljno znanje genetike izključuje pojav indigo otrok kot nekaj, kar temelji na genetiki. Indigo otroci temeljijo na socioloških gibanjih sodobne družbe in so proizvod drugačne organizacije družine in drugačnih odnosov v družini. Vse, kar sem o tem prebral, kar dobro dokazuje to mojo trditev. Človeški genom ni tržnica, temveč sistem, ki se spreminja samo znotraj določenih spremenljivk. Vsa večja odstopanja se praviloma zaključijo z negativnimi posledicami.

Res se ne spoznam na genetiko, ampak ne vem zakaj nebi blo mozno enkrat kej tazga kot recimo vidis v filmu X-men, pa zdej tej novi nadaljevanki HEROES? V naravi je se vedno tolk stvari za odkrit.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Ufff kaj nej recm, sam delam x:Dx

Obcasno kej pokukam na forum, sam to je to.

V sluzbi kjer mam dostop do neta so mi dal za popisat vse nase nepremicnine. To k je zdej ta popis. No mi jih mamo priblizno 300. Tko da si loh predstavljas kol je dela. No saj na placi se mi pozna.

Drgac mamo to soboto celodnevni seminar v nasem klubu. Tuki sem tud jaz taglaven, kr se tice vabil, prijav,... pa itak se treninge vodim vecinoma sam, ker je zadnje case nas trener sluzbeno velik v tujini.

Privatno delam se ene par projektov. Za teto sem risal eno stanovanje, pa prjatlu resujem podstreho in stopnice, z enim drugim prjatlom pa delava design za postle.

 

Osebno zivljenje je pa itak zelo prikrajsano. Pac ves cas k mi ostane posvetim moji dragi in necakom. Tko da tud na kako pijaco s prjatli nisem sel ze dolgo.

Tud zdej k sem mel podaljsan vikend (praznik + kolektivni dopust) sem doma zrihtal shrambo. Dva dni sem cel dan zabijal piblizno 20m2 opaza, pol pa se vse pregledat/pospravit in smeti ven znosit. No saj mal sem si mozgane spocil s tem fizicnim delom xrolleyesx

 

Evo pa sem se oglasil x^x

LP vsem xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak ima svoj način razmišljanja pa svoj stil pisanja ...pa če ne žali ,pokaže do vsakega sogovornika spoštovanje.

Hm, potrebno je ločiti med sledečima besedama (pojomama): stil pisanja in funkcionalna nepismenost. Če nekdo piše v obliki narečnega skrpucala, mešanega z anglizmi in trendovskim slengom, ta gotovo ne spoštuje nikogar, ki ni v njegovem umsko omejenem univerzumu. Meni dešifriranje takšnih idiotarij pomeni precejšenj napor. Nekaj drugega pa so tipkarske in morebiti konstrukcijske tegobe - to se dogaja (ni vsakdo brezhiben tipkar in vsakdo nima daru pisanja).

Torej... treba je ločiti med pismenostjo na ravni retardiranega osemletnika, slengovsko-narečno omejenostjo in običajnim stilom pisanja. Posebno slednje je največkrat znak nepismenosti, oz. nesposobnosti tvorbe obče razumljivih stavkov. x:Dx

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ufff kaj nej recm, sam delam x:Dx

Obcasno kej pokukam na forum, sam to je to.

V sluzbi kjer mam dostop do neta so mi dal za popisat vse nase nepremicnine. To k je zdej ta popis. No mi jih mamo priblizno 300. Tko da si loh predstavljas kol je dela. No saj na placi se mi pozna.

Drgac mamo to soboto celodnevni seminar v nasem klubu. Tuki sem tud jaz taglaven, kr se tice vabil, prijav,... pa itak se treninge vodim vecinoma sam, ker je zadnje case nas trener sluzbeno velik v tujini.

Privatno delam se ene par projektov. Za teto sem risal eno stanovanje, pa prjatlu resujem podstreho in stopnice, z enim drugim prjatlom pa delava design za postle.

 

Osebno zivljenje je pa itak zelo prikrajsano. Pac ves cas k mi ostane posvetim moji dragi in necakom. Tko da tud na kako pijaco s prjatli nisem sel ze dolgo.

Tud zdej k sem mel podaljsan vikend (praznik + kolektivni dopust) sem doma zrihtal shrambo. Dva dni sem cel dan zabijal piblizno 20m2 opaza, pol pa se vse pregledat/pospravit in smeti ven znosit. No saj mal sem si mozgane spocil s tem fizicnim delom xrolleyesx

 

Evo pa sem se oglasil x^x

LP vsem xsrcx

 

Se mi je zdel da si bizi ja x:)x .Sej prov.Upam da uživaš v tem kar delaš x;)x .Prid kej sm gor v prihodnosti pa napiš kej k boš mel čas x:Dx x;)x

 

Hm, potrebno je ločiti med sledečima besedama (pojomama): stil pisanja in funkcionalna nepismenost. Če nekdo piše v obliki narečnega skrpucala, mešanega z anglizmi in trendovskim slengom, ta gotovo ne spoštuje nikogar, ki ni v njegovem umsko omejenem univerzumu.

 

Sam v tvoji glavi Kabi.Sam v tvoji x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam v tvoji glavi Kabi.Sam v tvoji

Mogoče, ker ti pač smatraš, da je nepismenost morebiti vrlina. Smo pač različni.

Nesposobnež ima včasih to sposobnost, da svojo nesposobnost uspe predstaviti kot sposobnost in vrlino.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče, ker ti pač smatraš, da je nepismenost morebiti vrlina. Smo pač različni.

Nesposobnež ima včasih to sposobnost, da svojo nesposobnost uspe predstaviti kot sposobnost in vrlino.

 

Ne smatram kot vrlino in ne smatram kot slabost temveč kot svojo identiteto,razpoznavnost.Tebi se natančno vidi da si strog do sebe in do okolja.Moral bi se sprostiti.Življenje ni samo ena velka muka ki jo moramo živeti iz dneva v dan Kabi.

 

Torej sm jest po tvoje nesposobnež ki hoče z svojo sposobnostjo prikriti svojo lastno nesposobnost. x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx x:)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Življenje ni samo ena velka muka ki jo moramo živeti iz dneva v dan Kabi.

 

Torej sm jest po tvoje nesposobnež ki hoče z svojo sposobnostjo prikriti svojo lastno nesposobnost.

Življenje ni muka, vendar kljub vsemu od nas zahteva vsaj kanček odgovornosti do sebe in okolja.

Predpostavljam, da nisi nesposobnež. Če se na osnovi mojega pisanja tako prepoznaš, pa to ni moj problem. x:Dx x:Dx

Verjemi, veliko ljudi skuša svojo nesposobnost prodajati kot vrlino, kot nekakšen evolucijski nadstandard. S kar precej takšnimi ljudmi sem že imel opravek.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa zdej indi?

bom zadel loto al kaj.?

50000 jurjev dam tebi na razpolago ,

ako bo tvoj odgovor tako vplival na me,

da bo iz moje volje izšlo katere številke bom prekrižal,

brez da bi ti na mojo voljo zavestno uplival,,,

 

al na voljo osebe ki bo naslednja semgor post dala in bo njen odgovor ravno tako

ključen pri izbiri številk,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa zdej indi?

bom zadel loto al kaj.?

50000 jurjev dam tebi na razpolago ,

ako bo tvoj odgovor tako vplival na me,

da bo iz moje volje izšlo katere številke bom prekrižal,

brez da bi ti na mojo voljo zavestno uplival,,,

 

al na voljo osebe ki bo naslednja semgor post dala in bo njen odgovor ravno tako

ključen pri izbiri številk,,,

 

Prepusti se toku in ne oziraj na: kaje če bi ,kej če ne bi....vse ima svoj smisel.Bolj se prepustiš, bolj si na pravi poti .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...