Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

me mau matra ta tvoja trditev o prepuščanju,,,

vodi v klečeplaznost in suženjstvo ali v odrešitev,,, x?x

 

itak nč ne razumem k je že vsega preveč v glavi,,,

bo najbrž treba za puščavnika al pa klošarja it,,, :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni.

 

Jaz sem indigo otrok.Na vsa vaša vprašanja vam bom rad odgovoril.

Imam občutek da bomo preživeli veliko krasnih debat.Ne samo v tej temi ampak na splošno.

 

LP vseeeeem x:)x

 

hm,vse ob svojem času :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Pozdravljeni vsi skupaj!

Evo še en indigec (or something) med vami/nami. Ugotovil sem itak tako kot ostali, najprej sem nekje slišal o njih, potem bral, seveda me je moja znatiželjnost pripeljala do tega foruma in tu se je začelo. Moram rečt da se najdem v kar nekaj postih. Zdej vsega kar je blo zapisano se ne spomnim, vam pa povem da ko sem začel tole temo prebirat so se je v meni prebudilo ogromno mešanih občutkov, saj sem dobil odgovor na zelo veliko vprašanj. Že od malih nog sem bil drugačen, prav tako imam občutek da je tudi moja soseda s katero sva skupaj hodila v vrtec, kjer se spomnim da sem ji ležal v naročju z glavo ko smo poslušali pravljice ona me je pa božala x:Dx (vem da se sliši izredno smešno sploh ker ni blo obratno) in to da se sploh nisva pogovarjala. Morda je res že dolgo tega vendar se ne spomnim da bi se kaj pogovarjala (oba sva namreč dokaj tiha in umirjena), kot je že nekdo napisal verbalna komunikacija je odveč. Sedaj ugotavljam da imam skoraj vse lastnosti indigcev. Tisto o zavedanju sveta okoli sebe povsem drži, sem že od malega izredno razgledan vse sem želel vedeti, vedel stvari o katerih se s sovrstniki enostavno nisem mogel pogovarjati, ker raje nisem povedal oz. če sem, so sam debelo gledal kva prbijam al so bli pa tih k bi me ignoriral. Pa kar se drog tiče se tud popolnoma strinjam, sploh trde so zelo zahrbtne nam indigcem, ker nam možgani na ful šopajo in te hitr lahk na "bed" pošlata, verjemte. Drugače v šoli nisem imel večjih težav, je šlo v glavnem lepo s 3, bila je tudi kaka graja, poklicna matura prav dobro brez pretiranega naprezanja. Poslušal Marilyn Mansona (še sedaj menim da ma nekatere komade fantastične) nato pa počasi prešaltal na elektronsko glasbo (techno, house, electro), ker sta tud najbolša sošolca to poslušala xrolleyesx . Kar se žensk tiče nimam sreče, res je to kar ste že pisali, ne moreš bit z nekom s komur nisi na isti valovni oz. se moraš prov trudit da te razume. Sebi podobnih sem srečal zelo zelo zelo malo, z ostalimi pa vedno dobim občutek da se nekak ne ujamemo in kar ne vem kaj naj se pogovarjam z njimi in velikokrat zaradi tega delujem asocialen. Je pa zanimivo da sem odraščal/m v ljubeči družini, tako da nasilja ter podobne strikte vzgoje ni bilo (padla je klofuta sem ter tja, vendar zasluženo hehe), kar se alkohola v družini tiče, res je da se ga tud oč sem pa ke nacuka (naj še omenim da živim na dolenjskem ;) vendar ni nikoli nasilen do nikogar, prej smešen xDDx . Ful na živce mi pa gre če me kdo obira oz. čekira pa da jest to opazim kar takoj opazim, začnem dajat znake sam da bi izgledal "Just an ordinary guy", sam mi ne gre kj dobr od rok ker ful živčn ratam, zmeden. Nimam kaj, sem preobčutljiv in stvari prevečkrat vzamem osebno. Dopuščam tud možnost da je travca to sam še potencirala, kar je posledica kajenja (kadim skoraj 4 leta od konca 2 letnika SŠ vendar sedaj znatno manj oz. nič). Tudi sam sem tako kot Miško gojil ljubezen do konoplje kot rastline, enostavno ker sem bil nad njo fasciniran in sem enostavno moral posadit :). Morda ste opazili da o duhovnih stvareh ne pišem ravno dosti, kar je logično saj se s tem nikoli nisem obremenjeval in tudi ne poglabljal v te zadeve (čakre in ostalo), drugače sem hodil k vereuku, vendar me duhovnost nikoli ni pritegnila.

Res je zajeban bit drugačen, velikokrat si želim da bi bil bolj odprt in komunikativen sploh do nepoznanega folka, tako pa ohranjam manjši krog frendov s katerimi se razumem (zanima nas podobno) vendar me še zdaj včasih čudno pogledajo ker ne morejo sledit mojmu ritmu razmišljanja in je preveč stvari vmes za razložit da bi razumel kaj hočem povedat. Kar pa ugotavljam da se kar pogosto dogaja.

Definitivn je bilo zadnjih nekaj dni izredno zanimivo brat tole (boljš kt vsak reality show, ki jih sicer ne gledam ker me nekak odbijajo) sploh ker se je to men dogajal.

Tolk za danes.

LP

Aleš

I know the pieces fit cause I watched them fall away
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni vsi skupaj!

Evo še en indigec (or something) med vami/nami.

Ha, še en, ki si je zgradil lepo iluzijo samega sebe, čudovito konstrukcijo s pentljami in rožicami itd. z vsem ostalim, kar sodi pod kategorijo "indigo".

 

Več kot vas bo, bo bolj veselo?

 

Dobrodošel. x^x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

te indigci..zmer manj posebni se mi zdijo..

je pa res, da mi je ponavadi všeč karakter takih ljudi..da le ne zgledajo kot ene navadne megle o sebi majo pa ne vem kakšno mnenje, da kako, da jih svet ne razume. x:o)x

no pa sej mislim, da niso taki. mat pa prav: "mislt se prav nč vedit!" x:o)x xDDx

živijo aleSio :palec:

 

ej Alan_New..kdo pa ne živi v iluziji..kdo nima lastnih iluzij o samem sebi..sploh pa..js ne znam ločvat iluzije od stvarnosti..dozdeva se mi..trdit pa si ne bom nikoli upal.

veselo? po mojem..kakor za koga. zame bi blo. za njih verjetno tudi. zate?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...