Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Hmm kaj so pa potem vsi tisti ljudje, ki imajo prav tako malce abstraktne sposobnosti - npr. Vidci. Zadnjič je bila prijateljica pri eni - in ji vse povedala zelo natančno. Kam bi te postavili - mogoče ob bok indigo ?
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm kaj so pa potem vsi tisti ljudje, ki imajo prav tako malce abstraktne sposobnosti - npr. Vidci. Zadnjič je bila prijateljica pri eni - in ji vse povedala zelo natančno. Kam bi te postavili - mogoče ob bok indigo ?

 

Ne, kje pa.Ob kakšen bok.Te ljudje so vedno bili nekaj posebnega in tudi vedno bodo z svojimi sposobnostmi dojemati tako snovno kot nesnovno.Govorim o "Vidcih".Indigo ljudje kot sami pa so samo nova človeška evolucija,skavti,znanilci nove dobe,zavesti zaradi katere bo ta svet eventuelno prestopil na višji nivo brez nekih večjih pretresljajev.Počasi bo vse skupaj prišlo na višjo raven zavedanja v vseh bazah razvoja in rangih družbe.In oni bodo na spontan način vodili to pot za katero pa verjetno ne bodo kasirali nagrade niti ne bodo oni tisti ki bodo priznani za to.Vse bo potekalo zelo mirno v skladu z našim napredkom in civilizacijo.In na koncu bo verjetno analiza padla da so ljudje evalvirali na višjo raven "čisto tako" kot smo sedaj mi iz srednjega veka v to našo dobo ki je kljub vojnam in vsemu veliko bolj humana in nekaotična kot takrat.Samo tisti ki znajo to videti/čutiti bodo to videli ali že vidijo, delo Indigo otrok.Ostali pa bojo pač počeli tisto kar okolica.Vendar svet gre počasi v to smer,smer višje zavesti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Počasi bo vse skupaj prišlo na višjo raven zavedanja v vseh bazah razvoja in rangih družbe.In oni bodo na spontan način vodili to pot za katero pa verjetno ne bodo kasirali nagrade niti ne bodo oni tisti ki bodo priznani za to.Vse bo potekalo zelo mirno v skladu z našim napredkom in civilizacijo.

Indy, resno mislim: a ti to zares verjameš? xrolleyesx Ker meni se zdi vse skupaj za lase ali od kje drugje privlečeno. New age freak moda (v obeh pomenih).

 

Sploh, kje pa je dandanes napredek in civilizacija? V medčloveških stikih gotovo ne: še vedno vztrajamo pri odnosih, še vedno so ljudje dovolj bebavi, da verjamejo v razne religije, politične sisteme ipd. Da pa bodo vse to spremenili neki t. i. "indigi", ki so padli na egotripe neke babe, ki jih je tako poimenovala, za katere pa ne zanikam, da imajo od večine morda nekoliko drugačne lastnosti, preprosto ne verjamem in se mi zdi zgolj mit.

 

V naslednje stadije duhovne zavesti lahko evolviramo samo z zavestnim konkretnim delom na sebi in z zaupanjem v Življenje, na pa čakajoč na odrešitelje "indige" ali koga drugega.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indy, resno mislim: a ti to zares verjameš? xrolleyesx Ker meni se zdi vse skupaj za lase ali od kje drugje privlečeno. New age freak moda (v obeh pomenih).

 

Ja res verjamem.Nism tega nikjer brov,niti mi ni o tem nikoli nobeden govoru da bi si ustvaru tako mnenje.Sam en tak filing me že skos spremla da bodo stvari take čez toliko in toliko let.Vse se mi zdi zlo logično in smiselno glede tega.Ta filing je kokr da je vžrt v meni oziroma je moj sestavni del tako kot je tisti filing kjer vemo kaj je res prov in kaj res narobe pri določenih stvareh ki jih počnemo v vsakdanjiku.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sploh, kje pa je dandanes napredek in civilizacija? V medčloveških stikih gotovo ne: še vedno vztrajamo pri odnosih, še vedno so ljudje dovolj bebavi, da verjamejo v razne religije, politične sisteme ipd. Da pa bodo vse to spremenili neki t. i. "indigi", ki so padli na egotripe neke babe, ki jih je tako poimenovala, za katere pa ne zanikam, da imajo od večine morda nekoliko drugačne lastnosti, preprosto ne verjamem in se mi zdi zgolj mit.

 

Ja sej sm že pr unmu postu razložu kako in kaj potekajo stvari.Ne bi zanikov celo da so se te "valovi" preskokov že zgodili ko je človeštvo recimo stopilo v renesanso in bolj človeške vode,oziroma se zgodijo na toliko in toliko let ko je čas pravi.V to verjamem.Zato tudi mi nismo nč posebnega ampak samo znanilci nove dobe kot so bili nekateri že prej v drugih obdobjih.Tak pomp kakor ti praviš seveda stvar samo poslabša oziroma očrni.Sam sej to ni point.So pač borbe med tistimi ki to vidijo in tistimi ki v to ne verjamejo.To so samo vsesplošne debate,mnenja.Karavana gre seveda dalje svojo pot ne glede na vse.Danes prihaja do globalizma in ljudje postajamo Zemljani ne nacionalisti.To so sicer prvi začetki tega, vendar bodo stvari postopoma stekle.Izobrazba,dvig revnih področij bo prinesel ravnotežje na Zemlji in z tem neko blaginjo.

 

V naslednje stadije duhovne zavesti lahko evolviramo samo z zavestnim konkretnim delom na sebi in z zaupanjem v

 

...to majo pa indigi že v sebi in oni bodo pokazali pot, ne v obliki Jezusa po sistemu pastir pa ovce, temveč vmes med ljudmi bodo nardili to pot mogočo na spontan način.Nekateri Indigi sploh ne vejo da so to in kljub temu "opravljajo svoje naloge".Ja.Počasi prihaja nova renesansa.Počasi.

 

Razumeš zdej kej več.Vem da ti ni logičen stavek" to majo indigi že v sebi" sam ne vem kuko naj ti drugače razložim, kakor da sm se že tak rodil brez enega vodstva in brez da bi eno knjigo prebral od modrecev/duhovnežev pa lej kakšne mam že skos.En kup enih zadev k jih moram vn spravt, pa brez enga avtorja.Pa nism zmešan, živim čisto povrečno življenje,pa ukvarjam se z čisto drugimi zadevami ki nimajo veze z duhovnostjo, čeprav mi je zelo veliko jasno.Večkrat kakšno knjigo na brzino prelistam in najdem zadeve o katerih so razmišljali največji modreci in duhovneži in mi rata toplo ker vem kaj so hoteli povedati in neko potrditev na moje prejšne že pogruntane invidualne ugotovitve.

 

Od kje naj bi blo men to jasno in od kje naj bi jest sam prišel do teh ugotovitev če so oni po toliko in toliko letih dela samo ne tem področju z tem ko sem jaz sam o tem že razmišljal recimo pri 16 letih brez učiteljev, iz neke povprečne družine in povrečnega okolje kjer ni bilo nikogar ki bi me to naučil.Odgovori ti meni.Od kje meni informacije o katerih pišem že cel čas.

 

Hecn je pa to ker si ljudje tko pompastično zamišljajo indigovce, pri katerih je veliko resnice v napisanem, vendar narobe razložen za predstavo o njih in njihovemu izgledu/delovanju.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes prihaja do globalizma in ljudje postajamo Zemljani ne nacionalisti.To so sicer prvi začetki tega, vendar bodo stvari postopoma stekle.Izobrazba,dvig revnih področij bo prinesel ravnotežje na Zemlji in z tem neko blaginjo.

 

Točno o tem je nazadnje predaval profesor (tema je bla globalizacija, revščina in brisanje dolgov revnim državam), povedal je še da se folk ki bo spreminjal svet zbira na krajih kot je Metelkova ipd., pa še nekej o raperjih, rokerjih in ostalih x:Dx, seveda cel razred ekonomistov v smeh xrolleyesx , sam men se pa ni zdel glih smešno, kaj pa če je vse res? (imam občutek da bo sledilo vprašanje "Kaj pa če ni?" xDDx )

 

Se kdo vpraša zakaj je vse več mladine na horsu in podobnim? Kaj nam res v življenju nekaj tako zelo manjka?

 

LP x;)x

I know the pieces fit cause I watched them fall away
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se vi Indigo otroci kdaj vprašate kako bi opravljal vašo nalogo pod vodstvom? Zej pač samo nezavedno in zavedno skozi zivljenske okoliščine - kaj pa, če bi imeli vodstvo ? a se kermu kej bliska na tem področju ....
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Točno o tem je nazadnje predaval profesor (tema je bla globalizacija, revščina in brisanje dolgov revnim državam), povedal je še da se folk ki bo spreminjal svet zbira na krajih kot je Metelkova ipd., pa še nekej o raperjih, rokerjih in ostalih x:Dx, seveda cel razred ekonomistov v smeh xrolleyesx , sam men se pa ni zdel glih smešno, kaj pa če je vse res? (imam občutek da bo sledilo vprašanje "Kaj pa če ni?" xDDx )

 

Se kdo vpraša zakaj je vse več mladine na horsu in podobnim? Kaj nam res v življenju nekaj tako zelo manjka?

 

LP x;)x

 

Se vid da je ta profesor zelo novodobnih nazorov in razmišljanja.

Ja droga je itak zapolnitev tiste luknje ki jo imamo drugače v treznem življenju.

 

 

A se vi Indigo otroci kdaj vprašate kako bi opravljal vašo nalogo pod vodstvom? Zej pač samo nezavedno in zavedno skozi zivljenske okoliščine - kaj pa, če bi imeli vodstvo ? a se kermu kej bliska na tem področju ....

 

Kako to misliš.Da bi naprimer neki Indigovec prijel v roke vajeti in začel v liderstvom al x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nop - da se zaveš svojega vodstva - kar v končni fazi potencira tvoj Indigo karakter, nalogo, sposobnosti izvajanja ...

 

....bi deloval s povečanim vedenjem o sebi ....

 

Tle so v igri energije.Čim si lider jih veliko dobiš in z njimi ne smeš manipulirat oziroma jih okoriščat za svoj trip.Zato biti lider ni potrebno oziroma še več, če si karizmatični lider potem je z teboj nekej narobe ker od ljudi jemlješ energijo za svoje fustracije ki se pri velikih ljudeh ne vidijo navzven ker njihova karizma "žari" zaradi te energije ki jim jo dajejo drugi.Zato se noben indigovec tega ne poslužuje(on energijo črpa kadar koli iz narave iz "kozmosa" in ne od drugih na podlagi tega ker te drugi ne morjo biti to kar si ti in kar je še lepš, tega se lahko nauč prav vsak), seveda se pa zaveda da to lahko je če hoče.In to tudi ni prednost oziroma v tem ne napreduješ ker te ta energija od drugih prej ovira kot da zagon.Ti hočeš da so vsi zadovolni, ne samo ti, in ko to pride je cilj izvršen.

 

Jest se taga zavedam, da sm rojen lider, samo tega ne izkoriščam za filanje svojega primankljaja; kot veš je liderstvo(tisto ki ga mi poznamo Bush,Janša,večina direktorejev,Jankovič....itd) droga ker od ljudi jemelješ energijo ki je potrebna za tvojo karizmo.Ker te poveličujejo se filaš in zapolnjuješ primankljaj ki si ga dobil tekom odraščanja(frustracije).Taki so dan današnji liderji in ta sistem ni pravi ker pride do lomljenja na obeh straneh.Lider je v strahu za svoj "stolček" , ljudje pod njim pa so fustrirani ker niso tam.V končni fazi ni nobeden res zadovoljen.Mogoče samo navzven tako zgleda.

Znam pa bit lider ko je to potrebno in seveda ne vse skozi kot to počnejo "Liderji".Ker pravi je tisti ki zna bit lider ko je treba, in čisto navaden človek ko to ni treba.

 

Liderji(v tem primeru indigovci) se zavedajo svojega potenciala vendar tega ne prakticirajo ravno zaradi zgoraj napisanih varjant.Noben ni čist happy pri tem modelu in z tem se izgubi mnogo energije za nepotrebne stvari namesto da bi jo porabili na razvoj,napredek in razmišljanje drugih boljših varjant.Uspešno in obojestransko zadovolstvo nekega podjetja,skupnosti, vlade je v tem da so vsi vključeni na istem položaju z tem da vsak dela kar ga veseli-kuhar kuha,natakar streže itd.Ni šefov, če pa že je, pa z svojim občutkom to je ,takrat ko je to potrebno, druače pa ne.Vsi imajo pravico do svojega mnenja,vsi so enako vredni, vsi imajo enako moč besede.Tako se vsi počutijo v redu in pri tem podjetje,skupnost,vlada cvetijo, se razvijajo brez nepotrebne težke energije ki drugač nastopi ker nekdo misli "kaj je" in drugi ki so "fustrirani".To pa se doseže ko ljudje dosežejo tako stopnjo zavesti(šele takrat ta model deluje) da niso fustrirani/požrtni oziroma so happy z tem kar počnejo

To bo tudi uspešen model,novodobnih skupnosti nekega podjetja,vlad...itd.To je na brzino napisano, seveda je slika še večja.Ta model lahko pričakujemo v prihodnosti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne nisem to mislil - lider kot oseba. Gra zato, da mas svojga liderja, ki tebe vodi - mogoče drugo bitje duhovne narave, ki ti je namenjeno kot indigo otroku. Kako bi se to izražalo v oklju niti ni pomembno, ker to sedaj ne veš - ker takega vodstva ni, vedenje o tem in sprememba bi šele pršla.....

 

....pač ti zej nekej veš in čutiš - takrat bi vedel pe bolj intenzivno....

 

 

Drgač pa ja se strinjam o tistem z odnosi lider in tako dalje. Pa ne samo v zvezi z liderji. Ljudje na nivoju čisto običajnih odnosov vedno nekaj hočejo od okolice - neko potrditev in dejansko gre za krajo energije, ker izsilijo reakcijo in čustva. Fora je pa samo v tem, da to počnejo,da dobijo ta fleš od okolja - vsakič jih je treba pohvalt, skoz se mojo nekej potrjevat, če pa to ne pride so pa non stop tečni in nezadovoljni .... prov težko je najti človeka, ki je samozadosten. Pa ne gre tolk za samozadostnost ampak zato, da nekdo ne išče non stop potrdila....tko no kot,d a folk ne ve kje je meja, kaj lahko in kaj ne kot, da za vsako stvar rabijo opozorilno tablo xrolleyesx :palec:

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....pač ti zej nekej veš in čutiš - takrat bi vedel pe bolj intenzivno....

Drgač pa ja se strinjam o tistem z odnosi lider in tako dalje. Pa ne samo v zvezi z liderji. Ljudje na nivoju čisto običajnih odnosov vedno nekaj hočejo od okolice - neko potrditev in dejansko gre za krajo energije, ker izsilijo reakcijo in čustva. Fora je pa samo v tem, da to počnejo,da dobijo ta fleš od okolja - vsakič jih je treba pohvalt, skoz se mojo nekej potrjevat, če pa to ne pride so pa non stop tečni in nezadovoljni .... prov težko je najti človeka, ki je samozadosten. Pa ne gre tolk za samozadostnost ampak zato, da nekdo ne išče non stop potrdila....tko no kot,d a folk ne ve kje je meja, kaj lahko in kaj ne kot, da za vsako stvar rabijo opozorilno tablo xrolleyesx :palec:

 

Točn to.Namesto da bi pošlihtal "podstrešje" ,ker so tako naučeni, motijo samorazvoj drugih v vseh sferah zaradi svoje nesamozadostnosti.

 

Ne nisem to mislil - lider kot oseba. Gra zato, da mas svojga liderja, ki tebe vodi - mogoče drugo bitje duhovne narave, ki ti je namenjeno kot indigo otroku. Kako bi se to izražalo v oklju niti ni pomembno, ker to sedaj ne veš - ker takega vodstva ni, vedenje o tem in sprememba bi šele pršla.....

 

.

 

Ti ne bi vedu.Zaenkrat se ravnam po svojih mislih, občutku(po svoji zavesti) kot vsak slehernik od nas in nimam filinga da me kdo usmerjal v smilsu nekega bitja(boga,angela,bitij drugih sfer).Zaenkrat ne zaupam temu vodilu bi pa lagal če bi rekel da ne obstajajo.Mogoče z časom in samorazvojem.Vse ob svojem času.

Mogoče je res tako kot ti praviš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja no sej nisem mislil, da bi šlo direkt za povezavo s kakšnim bitjem, nisem vedel kako naj se izrazim. Bolj gre za popolno spoznanje notranje narave indigijca - njegov čisti namen, ki ga ma potemtakem vsak seveda, sam njegov je pač drugačen...
Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja no sej nisem mislil, da bi šlo direkt za povezavo s kakšnim bitjem, nisem vedel kako naj se izrazim. Bolj gre za popolno spoznanje notranje narave indigijca - njegov čisti namen, ki ga ma potemtakem vsak seveda, sam njegov je pač drugačen...

 

Seveda ima to vsak v sebi kar imajo indigovci.Samo za razliko je to pri slehernikih "zapacano" ker so bili tekom odraščanja preveč ubogljivi in pasivni.Tut jest sm bil ubogljiv, vendar sm vzel vsak ukaz/nasvet z rezervo(ker mi je tko velevala zavest pač lastnost indigovcev ki so z njo rojeni) in si ustvaril lastno mnenje o tem in nikoli veroval temu 100% kot počne večina ljudi.Zato sem tudi do danes ostal čist,obdržal lastno identiteto,energijo in ne "furam" to kar drugi se pravi živim življenje drugih.Itak je pa fora da z svojim delovanjem poizkušaš to izgubljeno lastnost ljudem povrnit.

 

Verjem da moj notranji svet,energije,delovanje ni v osnovi nič drugačno od tvojega če se "spucaš".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A a a a a ! previdno - ne veš kakšen je moj notranji svet - mogoče sem pa indigo .....

 

To sm mislu v smislu če nisi, če razumeš te lastnosti, pa če bi to rad bil.Seveda pa drugače ne vem nič o tebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah sej vem, mal sem pretiraval....

 

Se pravi načelna lastnost indigo otroka je, da vedno pušča vsa vrata odprta, dejansko nikoli ne sprejme 100% odločitve in s tem omogoča konstanten flow lastne bitne energije...? tak isto mu to omogoča skoraj instantno razumevanje videnih določenih situacij znotraj njegovih prirojenih lastnosti neglede na naučeno shemo. S tem, da je to dojemanje že v osnovi komleksnejše od običajnega opazovalca. Vidi enegije odnosa - ne nujno medčloveškega.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah sej vem, mal sem pretiraval....

 

Se pravi načelna lastnost indigo otroka je, da vedno pušča vsa vrata odprta, dejansko nikoli ne sprejme 100% odločitve in s tem omogoča konstanten flow lastne bitne energije...? tak isto mu to omogoča skoraj instantno razumevanje videnih določenih situacij znotraj njegovih prirojenih lastnosti neglede na naučeno shemo. S tem, da je to dojemanje že v osnovi komleksnejše od običajnega opazovalca. Vidi enegije odnosa - ne nujno medčloveškega.

 

Razn če ti filing ne da vedet da je to to.Seveda iz tebe vn samega, pa še to se lahko spremeni.Itak so vse stvari konstantne nikoli v mirovanju.Drugače pa si dobr napisov sploh to stalno objektivnost glede na že naučeno in izvajano stvar okoli sebe.Po domače povedano: če se je zgodilo to, ne pomeni da je to to.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...