Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Vem da ti ni logičen stavek" to majo indigi že v sebi" sam ne vem kuko naj ti drugače razložim, kakor da sm se že tak rodil brez enega vodstva in brez da bi eno knjigo prebral od modrecev/duhovnežev pa lej kakšne mam že skos.En kup enih zadev k jih moram vn spravt, pa brez enga avtorja.Pa nism zmešan, živim čisto povrečno življenje,pa ukvarjam se z čisto drugimi zadevami ki nimajo veze z duhovnostjo, čeprav mi je zelo veliko jasno.Večkrat kakšno knjigo na brzino prelistam in najdem zadeve o katerih so razmišljali največji modreci in duhovneži in mi rata toplo ker vem kaj so hoteli povedati in neko potrditev na moje prejšne že pogruntane invidualne ugotovitve.

 

Od kje naj bi blo men to jasno in od kje naj bi jest sam prišel do teh ugotovitev če so oni po toliko in toliko letih dela samo ne tem področju z tem ko sem jaz sam o tem že razmišljal recimo pri 16 letih brez učiteljev, iz neke povprečne družine in povrečnega okolje kjer ni bilo nikogar ki bi me to naučil.Odgovori ti meni.Od kje meni informacije o katerih pišem že cel čas.

Ne, saj mi je logičen stavek, da imajo indigi to že v sebi. Kar me sprešuješ, razumem tako, da so ti ljudje, ki se (samo)imenujejo indigi, nekoč v prejšnjih življenjih delali določene zadeve na sebi in se tako rodijo s temi lastnostmi. To sem ugotovil na sebi, ker se tudi sam spominjam mnogo primerov iz otroštva, ko sem kar vedel določene stvari, ne da bi kje bral o tem ali bi mi o tem kdo kaj povedal. Skratka, nekdo se ne rodi kao "indigo" po naključju, ampak v skladu s prejšnjim delom. Iz česar sledi, da se vsakdo lahko nauči določenih sposobnosti, ki jih imajo "indigi".

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, saj mi je logičen stavek, da imajo indigi to že v sebi. Kar me sprešuješ, razumem tako, da so ti ljudje, ki se (samo)imenujejo indigi, nekoč v prejšnjih življenjih delali določene zadeve na sebi in se tako rodijo s temi lastnostmi. To sem ugotovil na sebi, ker se tudi sam spominjam mnogo primerov iz otroštva, ko sem kar vedel določene stvari, ne da bi kje bral o tem ali bi mi o tem kdo kaj povedal.

 

Zanimiva istočnica.Sam imam namreč občutek ko se lotim nekih novih zadev pa naj bodo od kuhanja do duhovnosti, kot da bi to nekoč že počel, če prov vem da nisem nikoli.Celo rekel bi, da imam že od majhnega občutek da sem zelo star kljub mladim letom in občasno celo pri pogovoru z nekom mojih let začutim v njem tisto mladost,naivnost nove duše.

 

 

Skratka, nekdo se ne rodi kao "indigo" po naključju, ampak v skladu s prejšnjim delom. Iz česar sledi, da se vsakdo lahko nauči določenih sposobnosti, ki jih imajo "indigi".

 

Tak občutek mam tudi sam.Kot da bi živu že neštetokrat in dal že vse možne "varjante" čez.

Ja seveda.Vsak lahko postane to, oziroma pride do te zavesti če hoče.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Ka spa ti stara duša po horoskopu? Jaz zase vem, da mi zih manjka ene pa inkarnacij tle med zemljani se ne počutim niti malo domače - sam mam pa vse tiste super talente k jih vi hočete x:px

 

jaz sem sonce strelc in AC rak

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x aja, preiskušam intuicijo svojo

jebiga nisn indigo xrolleyesx x;)x xcivx

 

 

čuj nataly...tam je edn ribar al ribič v astro temah sprašval o neki krizi v odnosu, a je bil to tvoj x;)x xcivx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si predstavljaš krivico, ki se mi godi...

Grem pred leti na chat..bi malo ircala jaz...in koga uhvatim...izmed cele ljube Slovenije??????

Glih dedca svojega......(jaz v službi on doma)..mislim...katastrofa..v drugem stavku sem ga skužila..

Intuicija?

Indigo?

Čista smola?

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx pa kaj ti te zaj jaz morem....

ko me ista gažlja po pukli tuče...

še če nečem jih zravn dobim x8Dx

pa to vse bemu, starce,froce,žwahto, suradnike....ehhh

 

 

nič stara moja, humor, magari crni, to nam je jedini spas :palec:

da pokušamo tisoč i jedan put, pa onda dođe rješenje

ko bi učio teoretski deo xcivx x;)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej kaj ste pa indigovci po horoskopu-> sonce in AC

 

Mislim da to nima veze kaj je kdo po horoskopu.Jest sm recimo riba,Miško je tehtnica,Desire je devica in kljub zlo različnim karakterjem svet,dogajanja, energije,čutenja,razmišljanja o snovnem in nesnovem vidimo enako.Mislim da horoskop nima veze pri tem razen da ti da karakterne specifike oziroma neko mimoko,razpoznavnost ki se vidi navzven.

 

kej je indy, a si ceu vijola? : )

 

Tis tut ena vijola taprava x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

Si predstavljaš krivico, ki se mi godi...

Grem pred leti na chat..bi malo ircala jaz...in koga uhvatim...izmed cele ljube Slovenije??????

Glih dedca svojega......(jaz v službi on doma)..mislim...katastrofa..v drugem stavku sem ga skužila..

Intuicija?

Indigo?

Čista smola?

 

To pa je nesreča x:Dx x:Dx x:Dx one in the milion x:Dx x:Dx x:Dx

 

Uf čeb jest začel naštevat kva je že men vse dugajal.Je blo že tolk da sploh ne spremlam več,oziroma si ne zapomnim xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim da to nima veze kaj je kdo po horoskopu.Jest sm recimo riba,Miško je tehtnica,Desire je devica ...

 

Ah ne ej nisem mislu, da bi to lahko bistveno vplivalo, le tko čisto iz firbca me je zanimalo, pa mogoč bi še AC pripisal, ker ta v značaju dokaj pomembna je lisa x:)x

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah ne ej nisem mislu, da bi to lahko bistveno vplivalo, le tko čisto iz firbca me je zanimalo, pa mogoč bi še AC pripisal, ker ta v značaju dokaj pomembna je lisa x:)x

 

Sicer ne vem kaj bi to pomagal.Jest sm vodnar po ac in mam vse vodnarjeve lastnosti mojega looka, in poznam kar nekaj ljudi ki je istih samo nima tiste pike na i ,tistega razmišljanja.Kot da vsakemu nekej manjka mam parkrat občutek.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha nam čist nč povedu - kot sem že reku sam firbec pasem o astrologiji pa ne vem dovolj. Kakorkoli planetarni vpliv lahko pade na izkušnje duše ali njene lastnosti in ne obratno - IMO x;)x

 

Drgač pa idny mislim, da tvojim frednom manjka samo nek občutek lastnega pomena v svetu, nek notranji pridih, ki ne izvira iz tega kar nam vidni obdajajoči svet ponuja, kaj jim pa drugega lahko manjka xDDx

 

Drgač pa tale oznaka indigo se men zdi tko kot ena nepotrebna nalepka - človeškega izvora, ki te pa itak lahko samo ovira pri tvojem lastnem specifičnem namenu. Je tko kot zakoličenje - Jaz sem Indigo in to je to, ko si pa v resnici mnogo več :palec: Zej vem kva boš reku - kako to ni to, ampak men se vseen zdi, da je.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha nam čist nč povedu - kot sem že reku sam firbec pasem o astrologiji pa ne vem dovolj. Kakorkoli planetarni vpliv lahko pade na izkušnje duše ali njene lastnosti in ne obratno - IMO x;)x

 

Drgač pa idny mislim, da tvojim frednom manjka samo nek občutek lastnega pomena v svetu, nek notranji pridih, ki ne izvira iz tega kar nam vidni obdajajoči svet ponuja, kaj jim pa drugega lahko manjka xDDx

 

Drgač pa tale oznaka indigo se men zdi tko kot ena nepotrebna nalepka - človeškega izvora, ki te pa itak lahko samo ovira pri tvojem lastnem specifičnem namenu. Je tko kot zakoličenje - Jaz sem Indigo in to je to, ko si pa v resnici mnogo več :palec: Zej vem kva boš reku - kako to ni to, ampak men se vseen zdi, da je.

 

Verjem da se noben ne obremenjuje z to pakungo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej se pakunga z vami... x;)x :palec: no ja sicer pa je verjetno z vsako stvarjo tako, na začetku. Vseeno me ne zapusti misel ideja, ki jo sproža poosebitev jaz sem indigo - kaj, kdo, zakaj, kako, kaj je to aaaa indigo :vragec: x;)x . Ma lahko samo si, brez indigo - men je ta oznaka ful smešna, glede na naravnost, ki se pripisuje, ker gre samo za neko postavitev znotraj okolja, da lahko pomahaš - lejte tukej sem, da me ne boste zgrešili http://www.drogart.org/forum/style_emoticons/drogart/juhu.gif

 

Pa še lažje je delovati v okolje, če imaš identifikacijo na nekaj, kar je drugačno od okolja.....glede nato kar ste tukaj napisali o indigo lahko mirne duše rečem, da sem z vami. nobena od vaših lastnosti mi ni neznana kot tudi doživljanje nekaterih stvari v otroštvu, vseeno se mi vedno znova vsiljuje misel, da s tako oznako vedno delujem iz neke točke samopomilovanja, samopomebnosti, potrebe po potrditvi samega sebe - Ja jaz sem Indigo zato sem kar sem.

 

Pa bi moralo bit Jaz sem to kar sem - zato sem Indigo, kjer pa beseda že izgubi pomen, razen za tiste, ki jih zanima kaj sem, da me potem lahko klafisicirajo, intergrirajo predalčkajo. Sicer to že tako ali tako počnejo - in velika je možnost, da počnejo na napačen način, ker ne vedo, da sem indigo - da imam svoj poseben pomen tu v tem svetu, pa je vseeno toliko bolje, če me popredalčkajo samo na idejo sem kar sem x;)x

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stari verjem da tale "pakunga" prov nič ne bremeni moje poti oziroma mojega namena.Še več, zelo se uredu počutim da v RL tega noben ne ve oziroma ve le peščica tistih ki čutijo enako kot jest ker o teh zadevah lahko govorimo free brez nekih blokad, kar seveda z drgimi ki to ne razumejo ne moreš.To da sm indigo je za mene samo ena potešitev večnega vprašanja zakaj sm tak in ker imam tisto objektovno gledanje no matters what sm dognal da je to,to.Drugače mi pa dol visi za to in mi niti pod razno ne pomeni kot nek privilegij z katerim bi "hudu ven" pri vsakodnevnem dogajanju.Lahko bi rekel da se tega sploh ne zavedam (biti Indigo) razen tle gor.Ker v RL so mi te drugačne stvari razmišljanja in čutenja od drugih tako samoumevne da se mi ne zdijo sploh nič posebnega čeprov sm tolk drugačen od drugih in to prekleto dobro vem.Za vsakdanjega človeka nism ne vem kaj posebnega skozi gledanje njegovih oči,mogoče nekej posebnega, vendar ne toliko kot to vidijo le tisti ki so ravno tako čuteči kot jaz oziroma duhovno zelo razviti in ki te "vode" gojijo zelo dolgo.In marsikdo naleti presenečen da nekdo moje mladosti in sploh nedelanja na tem področju ve več kot on.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha nam čist nč povedu - kot sem že reku sam firbec pasem o astrologiji pa ne vem dovolj. Kakorkoli planetarni vpliv lahko pade na izkušnje duše ali njene lastnosti in ne obratno - IMO x;)x

 

Drgač pa idny mislim, da tvojim frednom manjka samo nek občutek lastnega pomena v svetu, nek notranji pridih, ki ne izvira iz tega kar nam vidni obdajajoči svet ponuja, kaj jim pa drugega lahko manjka xDDx

 

Drgač pa tale oznaka indigo se men zdi tko kot ena nepotrebna nalepka - človeškega izvora, ki te pa itak lahko samo ovira pri tvojem lastnem specifičnem namenu. Je tko kot zakoličenje - Jaz sem Indigo in to je to, ko si pa v resnici mnogo več :palec: Zej vem kva boš reku - kako to ni to, ampak men se vseen zdi, da je.

A nč mi nočeš povedat :inocent: x:Dx

Dej no pls, povej mi kej kr še ne vem o sebi, ziher je kej x:Xx

Kaj nam pa drugega lahko manjka? Sigurno ne tavamo v temi, ravno v tem je finta..izhajanje iz tega notranjega sveta, notranje čutenje in resnica, ki ne izhaja iz vidnih zaznav. Občutek lastnega pomena v svetu?? Ha ha, kolk lepo, potrjevanja ne rabim, titul tudi ne.....

 

Sicer pa, ne gre za predalčkanje, ne gre za samopomilovanje, še manj za samopomembnost, to je pač tema, nekak mora biti naslov ne x;)x , da si pišemo tisti, ki imamo podobne izkušnje z doživljanjem, čutenjem... ravno tako kot, ti zase rečeš, dasi ta in ta oseba iz tam pa tam, ali pač šče rečeš, da si z z marsa in te avtomatsko kličemo marsovec :vio: , ampak ne to je že klasifikacija.

Zanimivo res, da gre ravno ta oznaka INDIGO ljudem tolko v nos.

I wonder why? xsrcx :inocent: x:Xx x:o)x x:Dx

Welcome to the club, kjer te ne popredalčkam ne na idejo ti si, kar si ne na so called "indigo" sindrom.

Sicer pa, če si že okužen, ti itak ni pomoči x;)x .

 

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...