Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Sej sem vedu - ti's tista z raztrganimi kavbojkami in svileno srajcko x:px x:Dx

Welcome to the club x;)x , vse vidiš vse veš.

 

 

 

Pa irokezo pa uhani v niplih x:Dx

 

Ne bi rekla, too extreme :vio:

zakaj že?

 

 

 

kakšen morš pol šele ti bit :eek: x:Dx x:px

Ja Indy je pa sam vijola od vrha do tal, pa ne mara cunj nosit al kako že xrolleyesx x:Dx tko da , ziher ga boš spoznal don't worry

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, sm misla že parkrat vprašat, mi ni jasno tole z vso indigo zadevo, brat vse tele pizdarije se mi pa tud ne da xrolleyesx

 

se pravi, kak pa veš da si indigo :inocent: a se sam odločiš na podlagi...hm....že česa verjetno, al ti kdo drug mora to povedat :8):

 

a mogoče obstaja kak seznam simptomov oz. prepoznavnih znakov :inocent:

 

xcivx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nč bat.Že tko me noben resno ne jemlje, kva šele k se zajebavam x:Dx x:Dx x:Dx

 

sam js pa resno sprašujem x:Dx in ja lohk mi rečeš kakrno vprašanje takk odgovor xcivx sam me vseen zanima :vragec:

 

tak zj grem pa spat :vragec: iz inata x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam js pa resno sprašujem x:Dx in ja lohk mi rečeš kakrno vprašanje takk odgovor xcivx sam me vseen zanima :vragec:

 

tak zj grem pa spat :vragec: iz inata x:Dx

 

Vse piše Todi.Mal prelistej prejšne "pizdarije" x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni.

 

Jaz sem indigo otrok.Na vsa vaša vprašanja vam bom rad odgovoril.

Imam občutek da bomo preživeli veliko krasnih debat.Ne samo v tej temi ampak na splošno.

 

LP vseeeeem x:)x

 

NE POZABI...

oblube,,,

Indygoman,,,

xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nč bat.Že tko me noben resno ne jemlje, kva šele k se zajebavam x:Dx x:Dx x:Dx

DA JA...?

 

Je blo vse napisan x;)x

 

 

NE POZABI...

oblube,,,

Indygoman,,,

xcivx

 

 

Morda še nekaj zanimivh podatkov o indigo otrocih. Koliko jih (nas) pravzaprav je:

 

Rojeni po letu procent

2000 95%

1994 90%

1992 85%

1984 15-20%

1974 10-15%

1964 5-10%

pred 1964 0 - 5%

 

Lastnosti: močna volja, so raje sami, se hitro naveličajo, iščejo resnična, globoka in trajna prijateljstva, prijatelji rastlin in živali.

Znanje vpijajo kot goba, le če jih predmet DELO zanima. Imajo vgrajeno odločenost, da pridejo stvarem sami do dna, dopuščajo vodstvo le če jim ga starejši nudijo s spoštovanjem. Živijo instinktivno. O sebi imajo pozitivno podobo. Ne marajo rigidnih pravil in kaznovanja. Imajo potrebo po izboru in možnostih za lastno izkustvo.

 

JA DANES SE POL ROJEVAJO ZHE 120% INDIGI OZIROMA NADINDIGI,,,

TO JE POTOMCI INDIGOV...

TISTIH 10-15%

K SO SE SKP SPECHAL...

todika :) :) :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem baje tudi indigo

enkrat sem dobila nek numerološki program in sem mu dala za izračunat moje ime in priimek in je program rekel da sem indigo

pa najdem se tudi tam, na začetku je Mateja napisala da so to ene besneče furije

 

enkrat pa mi je nekdo rekel da sem zelena, ker me je sama favšija

enkrat pa da sem rdeča, se mi iz ušes kadi

pa tako

 

mogoče je Mozart bil indigo, ker je bil tako zelo nadarjen

bla... glp
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem baje tudi indigo

enkrat sem dobila nek numerološki program in sem mu dala za izračunat moje ime in priimek in je program rekel da sem indigo

pa najdem se tudi tam, na začetku je Mateja napisala da so to ene besneče furije

 

enkrat pa mi je nekdo rekel da sem zelena, ker me je sama favšija

enkrat pa da sem rdeča, se mi iz ušes kadi

pa tako

 

mogoče je Mozart bil indigo, ker je bil tako zelo nadarjen

indigo si ko te mlatjo,,,

zelena si k je treba sexat,,,

tardecha pa si k je treba povedat resnico,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, sm misla že parkrat vprašat, mi ni jasno tole z vso indigo zadevo, brat vse tele pizdarije se mi pa tud ne da xrolleyesx

 

se pravi, kak pa veš da si indigo :inocent: a se sam odločiš na podlagi...hm....že česa verjetno, al ti kdo drug mora to povedat :8):

 

a mogoče obstaja kak seznam simptomov oz. prepoznavnih znakov :inocent:

 

xcivx

 

Eh to je simpel - tle je bilo veliko o tem napisano, da dojemaš koncepte, ki jih drugi ne. IMO gre zato, da stvari, ko enkrat neko stvar vidiš jo takoj poštekaš v njihovem dejanskem izrazu tud, če prej nisi nikol slišal za njih. Pa ne govorim o matematki naprimer pač pa o življenju x;)x :palec:

 

Al pa drugače - človek ponavadi, ko nekaj dojame to takoj začne umeščati v nek logični koncept osebne izrabe in uporabe, kar sicer ni slabo, če je pozitivno orientirano. No indigu to ni potrebno naredit, ker to sprejema čist po drugem kanalu - tko kot recimo plesalec pada v tok glasbe brez razuma tako indigo pade v tok razumevanja opazovanega.

 

Ampak, ok zej bo miljon glasov - sej to je obično to že itak itd....

Mogoče je ena njegovih bolj izrazitih/drugačnih lastnosti je zmožnost razumevanja večih nasprotujočih si konceptov hkrati in videti pravilnost vsakega...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no men se to kar si napisov ne zdi neki big deal xnckrivx

 

Ja sej se nobenemu, sam vseeno pa jaz vem ka ta indy razlaga ti pa ne x:px :palec: xDDx

Pač gre za eno drugačno notranjo strukturo, ki je takemu človeku že prirojena -pač probi to poštekat

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx o zlobi bom sama presojala, pa se mi ne zdi da ti gre najbolš od rok :vragec: x:Dx

 

ka pa idy razlaga pa tak večino cajta ne vem x;)x iz preprostga razloga : ker je RIBA :O: x:Dx x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšni zlobi, kaj ti sanjaš :vragec: x:px x:Dx :vragec:

 

tud tole ni zlobno :vragec: tak da nč ne štepaj onih vragecev tam :vragec: pač pa je pussyjevsko xcivx

stojiš za tem kar rečeš xcivx x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Todika, todika ne vem kaj bo stabo - nisem vedel, da so za nosečnice značilne halucinacije :vragec:

 

P.S; a je vredi x:Dx

 

 

glede na to da je vijolčna tud barva šizofrenikov :vio: js za razliko od ostalih nisn indigo pač pa me šizofrenija hakla :wOOt: zahrbtno, od odzadi x:px

 

še zmeri ne :vragec: xcivx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...