Skoči na vsebino

Indigo otroci


tomazslo

Recommended Posts

Vsakdo je na svoj način neverjeten.
Vsak je edinstven. Indigo v tem niso nobena izjema. Ne gre za verjetnost ali neverjetnost.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak je edinstven. Indigo v tem niso nobena izjema. Ne gre za verjetnost ali neverjetnost.

 

:vio: sej verjetn je s tem mislu na edinstvenost. sej velikrat uporabmo besede, k ne pomenjo lih tisto, kar mislmo. zame ma tud to en tak car.. ampak vazn, da se zastopmo ne! vidm, da si ga tud ti zastopu. razen ce je kej druzga mislu? ne bit tok pikolovski, sej nismo v politki :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno dobro je prišel iz uporabe indigo kopirni papir pa so se pojavili indigo otroci. x:Dx

 

Mogoče sedaj ves indigo porabijo v spiritualnem svetu, da otroke za novo dobo razmnožujejo na tak način?

 

 

En vic sem se mi je porodil:

 

Kako se je potrebno razmnoževati, da dobimo indigo otroka?

Enega skopiramo z indigo papirjem.

 

Ej, indigo otroci, sedaj se uporabljajo že fotokopirni stroji in tiskalniki.

Po mojem se bo naslednja generacija otrok, ki bo imela še bolj naspidirane sposobnosti kot indigo otroci imenovala Xerox otroci. x:Dx x:Dx x:Dx

Ja,... hm... kaj naj rečem? Vsega kar še ne obstaja ali sploh nikoli ne bo, tudi bog ne more pobarvati na rumeno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno dobro je prišel iz uporabe indigo kopirni papir pa so se pojavili indigo otroci. x:Dx

 

Mogoče sedaj ves indigo porabijo v spiritualnem svetu, da otroke za novo dobo razmnožujejo na tak način?

En vic sem se mi je porodil:

 

Kako se je potrebno razmnoževati, da dobimo indigo otroka?

Enega skopiramo z indigo papirjem.

 

Ej, indigo otroci, sedaj se uporabljajo že fotokopirni stroji in tiskalniki.

Po mojem se bo naslednja generacija otrok, ki bo imela še bolj naspidirane sposobnosti kot indigo otroci imenovala Xerox otroci. x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

....Jezus in njegova sodba pred Poncijem Pilatom x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prva od DVANAJSTIH NELOČLJIVIH DVOJIC LASTNOSTI je:

MOLČATI - GOVORITI

 

Molčati ne pomeni ne govoriti.

 

Moje sodbe ( merjenje in ocenjevanje ) so samo moje ogledalo in nič drugega.

Včasih sem se spraševala, zakaj mi pri kakšni stvari "fedre zmeče ven". Pa sem le JAZ rabila kost za glodat, za JEZO, ki je bla V MENI.

 

Zato je bilo res škoda moje energije. TUKAJ IN SEDAJ JE VSA VEČNOST. Prvi krog so itak tisti, ki so okoli mene, hvala Vesolju za to spoznanje. xDDx

 

http://www.mamarocks.com/ty3.JPG

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko gledaš iz sebe, je nepomembno, ali je to indigo, roza, doktor, predsednik, kmet, kdorkoli.

Če si, tak kot si, potem ne prilagajaš sebe vsaki situaciji, vsakemu človeku posebej. Torej tudi indigu ne.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak ima v sebi neverjeten potencial. Samo pri nekaterih je malo bolj razvit kot pri drugih. Torej ali jim je kaj lažje mogoče ravno ne, ker izstopajo iz družbe. To pa zato ker imajo popolnooma svoje mišljenje....

 

Vsak lahko postane indigo in indigo lahko postane vsak. Odvisno je od osebe, ki se s pomočjo proste izbire odloči kaj misli naredit v tem življenju.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem mislil povedat na takšen način. Poanta je v tem, da četudi imaš dar in ga ne uporabljaš ta počasi upade. Lahko pa nekdo tudi postane zelo dober v čem četudi nima daru, samo se bo moral malo bolj potrudit.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem mislil povedat na takšen način. Poanta je v tem, da četudi imaš dar in ga ne uporabljaš ta počasi upade. Lahko pa nekdo tudi postane zelo dober v čem četudi nima daru, samo se bo moral malo bolj potrudit.

in kaj je ta dar???

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Indigo

 

a potem se mu s časoma "bad sektorji" na zavednem delu "hard diska" ustvarjo....

 

Veš kaj me pri takih debatah najbolj moti, to da prav pri tistih najbolj pametnih ne veš s kom se pogovarjaš, ker se skrivajo za nicki in tudi slučajno ne upajo odpreti, torej če se nekdo nečesa boji, predvsem pa svoje indititete, prav gotovo tudi v razmišljanjih ne more biti odkrit in je njegov komentar avtomatično izgubil težo realnosti.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"VSE OB SVOJEM ČASU" al pa "PUSTI ČASU ČAS". Men se pa fino zdi, kapo dol, da je nekdo lahko anonimen. Še najboljš so mi bli avtorji Castaneda, pa naš Pavel Rak, nihče ne ve, kdo v resnici sta to, hahahaha, mislim od tistih, ki jim to niti slučajno ni treba vedet. Tako obdrži integriteto, svobodo, če hočeš.

Napisat knjigo, pod psevdonimom, tako da ni " že vnaprej določen uspeh al neuspeh". Al pa enostavno živet svobodno TO KAR SI, saj če bi se odkril, nebi smel biti več , to kar sem. Dobr da mam sive lase, nič več komand takih al drugačnih.

 

x:)x xDDx x;)x xsrcx

 

Pozdrav vsem, še posebej v Kr. goro !!!

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....do sedaj nič od tebe

"I teach and they run away.

I listen and they come.

My strength is my silence."

Akiane, 11 let

njena stvaritev pri 9 letih... naslov je dala "found" ... tule je fotografirana, ko riše 'princa miru' - jezusa (rodila se je v totalno ateistični družini) ... http://www.artakiane.com/akiane_painting.htm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj me pri takih debatah najbolj moti, to da prav pri tistih najbolj pametnih ne veš s kom se pogovarjaš, ker se skrivajo za nicki in tudi slučajno ne upajo odpreti, torej če se nekdo nečesa boji, predvsem pa svoje indititete, prav gotovo tudi v razmišljanjih ne more biti odkrit in je njegov komentar avtomatično izgubil težo realnosti.....

 

Kaj pa sploh je "identiteta" :eek: ?

Podatki na osebni izkaznici, al kaj?

Kako pa veš, kaj je kdo v resnici?

Kaj pa, če je tisto, kar maš ti za "identiteto", zgolj začasna iluzija?

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je samo moje stališče........rad imam da vem s kom se pogovarjam...seveda je važna predvsem misel, ali se nekdo skriva sam pred sabo, se skriva pred nami..ali se sploh skriva ali ne.........Marsa je enkrat rekla, da je to pač stvar posameznika in se s tem tudi strinjam, govorim zase.

 

Sam tako sprejemam in drugače gledam na nekoga, ki ima podatke v opisu, kot na tistega, ki jih nima............samo to ............

 

Spoštujem mnenje Mateje, veliko je naredila na tem področju, marsikaj ma prav, motijo me pa komentarji, kjer se nekdo dela pametnega, da pameten izpade in se istočasno skriva za nickom, še posebno ker ve, da pot do IPja za nestrokovnjaka ni tako enostavna, torej popolna zavesa, rečem kar hočem, kaj mi pa kdo more...

 

Na nekem forumu se je poleg nicka ispisevali tudi IP, veste kako hitro je upadel procent prispevkov....takoj je bil prisoten strah odgovornosti pred nečem, odgovornost pred tem, kar napišeš.

 

pa brez zamere, saj je napaka, da me to moti tako v meni in ni vaša

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jas sm hotel povedat, da četudi je nekdo indigo pa če tega ne izkoristi mu ta indigo dar ali kako bi še lahk to poimenovali prav nič ne pomaga.....

 

 

Če to si potem to uporabljaš.... xsrcx

 

To je samo moje stališče........rad imam da vem s kom se pogovarjam...seveda je važna predvsem misel, ali se nekdo skriva sam pred sabo, se skriva pred nami..ali se sploh skriva ali ne.........Marsa je enkrat rekla, da je to pač stvar posameznika in se s tem tudi strinjam, govorim zase.

 

Sam tako sprejemam in drugače gledam na nekoga, ki ima podatke v opisu, kot na tistega, ki jih nima............samo to ............

 

Spoštujem mnenje Mateje, veliko je naredila na tem področju, marsikaj ma prav, motijo me pa komentarji, kjer se nekdo dela pametnega, da pameten izpade in se istočasno skriva za nickom, še posebno ker ve, da pot do IPja za nestrokovnjaka ni tako enostavna, torej popolna zavesa, rečem kar hočem, kaj mi pa kdo more...

 

Na nekem forumu se je poleg nicka ispisevali tudi IP, veste kako hitro je upadel procent prispevkov....takoj je bil prisoten strah odgovornosti pred nečem, odgovornost pred tem, kar napišeš.

 

pa brez zamere, saj je napaka, da me to moti tako v meni in ni vaša

 

Drgač je pa moje ime Klemen in sem iz Kranja.

 

Naziv "Indigo" ki ga tut sam osebno ne maram sem dal predusem iz razloga ker zlo nerad kopliciram in z eno besedo povem vse x;)x

 

x:)x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...