Skoči na vsebino

emule


Bluee

Recommended Posts

  • Komentarji 92
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Emuje je najobsežnejši p2p program. Je malce težavnejši, ampak na njem imaš praktično vse kar si poželiš.

 

Da se vsa stvar zežene, more mula laufat okol 6 ur če ne še več.

emule od a do ž

 

Vsak uporabnik ima na muli nekakšno prioriteto. Večja ko je prioriteta od večih uorabnikov lahko downlodaš določeno datotek. Prioriteta je čim večje, čim več datotek si drugi uporabniki od tebe zdownlowdajo.

 

Za začetnike je bolj primeren ares

 

download link

 

aresova domača stran

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oba programa sta zastojn. Emule najboljše deluje če imaš statični ip. Ponavad ima uporabnik dinamični ip - kar pomeni, da se mu vsakič ko se priklopi na internet spremeni številka računalnika. In tako te tudi mula obravnava, kot da si nekdo drug.

 

Če imaš statični ip in router, potem to pomeni, da je lahko samo en uporabnik na internetu.

 

Na kratko. Emula ti bo najblj prišla prav če imaš računalnik ves dan prižgan. Ker potrebuje čas da se zalaufa.

 

Kam se shranjujejo datoteke - to si nastaviš v preferences - kot je že napisano v navodilih - slika

 

Drugače so tudi torrenti, ki jih naložiš z bit spiritom in zdownlowdaš iz spodnjih strani.

 

torrentreactor

torrentspy

 

Pri muli in aresu imaš predogled pri torrentih ga nimaš.

 

Pa upload si nastavi na največ 20, ker drugače bo povezava mal štekala...

 

Na kratko...

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

že posnete datoteke ti po "defaultu" shranjuje v eMule/Incoming, tiste, ki še niso posnete pa v Temporary.

predlagam, da si pri serverjih poiščeš strežnik Razorback2, ker ima največ datotek in uporabnikov...na tem serverju dobiš vse.

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se še jaz mal vtaknem vmes x:Dx

eMule še nisem uporabljal :eek:

Kako je z virusi?

 

Uporabljal sem LimeWire(skromna ponudba)

Warez - staknil virus :wOOt:

Pa pred česom še enga - ne spomnim se kaj(emšo... x:Dx x:Dx )

Bil je na enem CD-ju od Moj Mikro

Počaaaaaasen... :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js zdj 2 dni (opaaa) uporablja AresLite....in sm zadovolna....dobi se dost...vsaj za potrebe mojega šiiiiršega kroga prijateljev...me pa zanima, če ma kdo mogoče pesmico Boem od Bohem....???? Ne najdem, pa bi jo full meeeela...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Da se še jaz mal vtaknem vmes x:Dx

eMule še nisem uporabljal :eek: ........ Uporabljal sem LimeWire(skromna ponudba)...

Warez - staknil virus ... :xx!:

 

Na emule nimaš virusov. Mogoče je kje kakšen ampak jaz ga še nisem zasledil. Lime wire je piece of junk. Kao najhitrejši program, pri men se je pa skoraj mašina obesla, zarad preobremenjenosti sistema. 2.6 Ghz procesor.

 

Ta program simple nadomestiš z aresom. Wareza ne uporabljam.....

 

Najboljši antivirusnik ta hip je NOD32. Zavzame full malo rama, pa še nekakšno dvojno iskanje virusov ima. V glavnem stvar seka. Seveda je demo verzija. Če je kje original z kodo ne vem, če bo kdo kaj najdu naj pove - vse v informativne namene xDDx

 

Drugače so tudi dc++ programi, samo men ne dela....pa še full moreš sherat...

 

Tko

 

 

xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Wareza ne uporabljam.....

 

 

xDDx

 

Ga tud nikar ne začni...:wOOt: :xx!: :vragec: :vragec:

Preveč "dodatkov"... x:Dx :vragec:

NOD32 mam tud jaz, demo...

Kodo pa dobiš na Warez... x:Dx x:Dx x:Dx e j...ga!

Bom pa še mal pobrskal in če kaj najdem se javim :palec: xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sm končno nekaj uporabnega napisal

 

x:)x

ehhh... :||

mislila sem, da si ful usluzhno uletel in nudil pointne zadeve! x8Dx

 

Verjetno se kje kaj pametnega poves, pa niti ne opazim, ce pa opazim, pa tud nujno ne komentiram, sploh ce je ze cist pase'.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla! xDDx xsrcx

Mam eno vprašanje:

Kaj naj storim z fajli ki jih eMule naloži v mapo Incoming potem ko jih presnamem na DVD?

Jih lahko zbrišem ali naj jih pustim tam x?x

Prosil bi pa tudi za kakšen link kjer se dobijo podnapisi xDDx xsrcx

:flower: :flower:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Kaj naj storim z fajli ki jih eMule naloži v mapo Incoming potem ko jih presnamem na DVD?    Jih lahko zbrišem ali naj jih pustim tam x?x

Prosil bi pa tudi za kakšen link kjer se dobijo podnapisi xDDx  xsrcx

:flower:  :flower:

 

Ja fajle lohk zbrišeš. Samo če potem ponesreč uničiš DVD si pa spet na začetku. Ampak za to obstaja skoraj nična možnost.

 

Datoteke lahk pustiš na disku. Poznam enga, ki ima 300GB zunanji disk in si tam presname vse downlowde. Tako se rešiš peke dvd-jev - za tiste ki na ogromno downlowdajo.

 

Podnapisi:

slo-divx.com

skladišče

slo-site

slo-podnapisi.tk

ptuj.com

 

Urejanje podnapisov z programom subtitle workshop

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja fajle lohk zbrišeš. Samo če potem ponesreč uničiš DVD si pa spet na začetku. Ampak za to obstaja skoraj nična možnost.

 

Datoteke lahk pustiš na disku. Poznam enga, ki ima 300GB zunanji disk in si tam presname vse downlowde. Tako se rešiš peke dvd-jev - za tiste ki na ogromno downlowdajo.

 

Podnapisi:

slo-divx.com

skladišče

slo-site

slo-podnapisi.tk

ptuj.com

 

Urejanje podnapisov z programom subtitle workshop

 

x;)x

 

:palec: Hvala x:Dx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz jih pustim še nekaj časa noter, da jih mal "šeram"  x:Dx  Enako tudi pri torrentu, tam se mi zdi to tud zelo pomembno in fair, seveda.

 

ok :palec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>

Najboljši antivirusnik ta hip je NOD32. Zavzame full malo rama, pa še nekakšno dvojno iskanje virusov ima. V glavnem stvar seka. Seveda je demo verzija. Če je kje original z kodo ne vem, če bo kdo kaj najdu naj pove - vse v informativne namene  xDDx 

 

Če je še aktualno - na eMule sem dobil NOD32 s crackom in navodili kako to zrihtat.

Deluje x!x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Bom stesitral.

 

Jaz sm dobil mod32 z crackom na torrentu pa mi je rok posodabljanja podatkovne baze virusov potekel....in še nisem ugotovil kako vse skrekat...

 

Torej, najlažja pot je, da se nekako poišče novo uporabniško ime in geslo, ki se nato vnese v nastavitvah (update settings al nekaj takega). Ta uporabniška imena in gesla se pogosto menjavajo, tako da je lahko srečen tisti ki mu zdrži dlje kot en mesec.

 

Sem pa opazil, da se program posodablja tudi brez kode

(posodobi se sicer samo baza virusov, ne pa tudi cel program, ampak ta baza je itak najpomembnejši del programa)

 

chameleon

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

NOD32 all versions Launcher v2.0

 

***

Disclaimer: These programs are for educational purposes only.

***

 

Instruction:

 

1) Download and install NOD32 Demo (english) from www.nod32.com.au

 

2) Rename following files:

amon.exe -> _amon.exe

nod32.exe -> _nod32.exe

nod32cc.exe -> _nod32cc.exe

 

If you are using Windows 9x/Me version of NOD32 all these files

are located in NOD32 instalation directory (default: c:\Program Files\Eset).

 

If you are using Windows 2000/XP version of NOD32 first two of these files

are located in NOD32 instalation directory (default: c:\Program Files\Eset),

and last one in your system directory (eq. c:\windows\system32).

 

3) Prepare amonl.ini, nod32l.ini and nod32ccl.ini with instalation date (dd.mm.yyyy)

 

4) If you are using Windows 9x/Me version of NOD32 copy launcher and ini files

(amon.exe, nod32.exe, nod32cc.exe, amonl.ini, nod32l.ini, nod32ccl.ini )

to NOD32 instalation directory (default: c:\Program Files\Eset).

 

If you are using Windows 2000/XP version of NOD32 copy first two of launcher and ini files

(amon.exe, nod32.exe, amonl.ini, nod32l.ini) to NOD32 instalation directory

(default: c:\Program Files\Eset), and last ones (nod32cc.exe, nod32ccl.ini) to your

system directory (eq. c:\windows\system32).

 

It's done!

 

Context menu now works fine!

 

Don't install Control Center with automatic update option (starting with Windows/working as service), because launcher changes system date for ALL TIME control center is running!

Close Control Center imediately after update!

 

Launchers are written for English version, but they may work with other versions too.

 

Thx for all poeople supporting me with this litlle project!

 

Tole so navodila ki sem jih dobil zraven. Ampak treba je instalirat na novo demo verzijo in fajle ki so omenjeni zamenjat s tistimi ki pridejo z mule. Men je tako funkcioniral

Uspešno! x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 5 months later...

Hoj mulci!

Ima mogoče še kdo od uporabnikov eMule problem z strežnikom Razorback 2.0?

Meni se noče povezat s tem strežnikom.

Povezave z drugimi delujejo. x:Dx :vragec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A mi lahko prosim nekdo mal pove, kako se tale stvarca uporablja? Neki stvari bi rada poiskala, pa kr ne znam in ne gre in....ne dela...

 

 

Rajši si zrihti azureusa al pa kj podobnega pa se prjav na kakšno stran

za več info. msn

vitoofak@hotmail.com

 

Sem slišala, da so ga skenslali. :o|o:

Meni tudi ne dela več.

 

da skenslali so ga

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...