Skoči na vsebino

Ikone na Forumu


trans

Recommended Posts

jaz morem pa počas zamenjat tole ikonco...konc poletja..konc takihle mask na terasi ob morju...mmmmmm

x:Xx x:Xx x:Xx kateri skomini so se mi zdejle naredili...

 

ah ja...

 

sam morm še kako izvirno najdt...ta gre pa v omaro z letno garderobo

:vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 746
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ti pejt u "TEMO", ce pa ne ves kje je, pol pa luc ugasn, ne!

Sm se prou zdele u spegu gledala, mam cist lep jezk, ne! :frog:

 

:eek: :frog: Vidm, ja... x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je tud kar neki teh vaših ikonc všeč in to bl take pravljične oziroma mistične. Najbolj me je do zdaj pritegnila od Kokole, potem mi je tud od Aishah, od čveke pa od Device všeč. Sej verjetn bi se kakšna najdla sam se ne spomnim.

 

Lp :vio:

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je bila pa všeč prejšnja od Device xDDx

Muca z nedolžnim pogledom... x:Xx

Pol pa napiše kakšen svinjski vic... x:Dx x:Dx xsrcx

 

 

Ja, muca je mela nedolzen pogled, drgac je bla pa prepiercana, pa spice okol vratu pa to x:Dx Punk maca xsuperx

 

Tole Lilith mam ze tud mal predolg semizdi...Bo treba mal zamenjat

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekateri bolj ali manj pogosto menjajo ikone

Jaz je ne bom.

Ko sem iskal kaj naj pripopam gor mi je padla v oči

Kot bi me poklicala...

In videz je približno odgovarjal mojemu takratnemu razpoloženju... x:Dx :vragec: x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja js jo pa kr redno menjam, ker se hitr naveličam. pa še ful lušnih najdem.

 

Michelle pejt pogledat na pozitivke, js jih kr tm dol vlečm, ker so mi res ful lepe

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst ga tut nebom menju ker sm ga sam narudu in sem se trudu z njim in zato bo tam :D

 

se mi je kr zdelo, da si to sam sčaral. čestitke!!! sem že hotla nekje napisat, da mi je všeč....s podpisom vred...in nickom!

talentiran mulc.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi je kr zdelo, da si to sam sčaral. čestitke!!! sem že hotla nekje napisat, da mi je všeč....s podpisom vred...in nickom!

talentiran mulc.... :palec:

ok, hvala! :vio: sam sej sm mlaši pa to, sam mulc pa tut več nism ;) za drugič... :o|o:

 

aja, ja BB, kak bi pa ti rada da je mejhno? men se zdi da je tale res drobcen! x:Dx

npr. če si bla kdaj na kakem tujem forumu ko majo res felke, majo višino tut 800px... x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

svizec sej vem...ne čist točno kolk si star...sam če si pr tamlajših...pol ti še zmer lohk rečem mulc x:Dx x;)x ...mal je blo pa za hec in provokacijo...bi rekla, da kar zastopiš hec.... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...